WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Łozo odchodzi z Must Be The Music. Będzie nagrywać solową płytę! [VIDEO] - MBTM bez Łozo
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Łozo odchodzi z Must Be The Music. Będzie nagrywać solową płytę! [VIDEO]: must be the music 7, mbtm łozo, wojciech łozowski mbtm, łozo odchodzi z mbtm, wojciech łozowski odchodzi z mbtm, łozo kto go zastąpi

Łozo odchodzi z Must Be The Music. Będzie nagrywać solową płytę! [VIDEO]

RSS 16/01/2014 17:10 Komentarze 0
Must Be The Music bez Łozo. Czy to możliwe? Jak najbardziej. Artysta zamierza skupić się na swojej karierze muzycznej i szykuje dla fanów 2 płyty: nowy krążek z Afromental oraz album solowy!
Łozo Łozo / WBF
Ilustracja do artykułu: Łozo odchodzi z Must Be The Music. Będzie nagrywać solową płytę! [VIDEO]
Must Be The Music bez Wojtka "Łoza" Łozowskiego. W 7. edycji MBTM zabraknie Łozowskiego, który postanowił zostawić Adama Sztabę, Elę Zapendowską i Korę. Na jego miejsce wejdzie Piotr Rogucki z zespołu Coma. Takie informacje pojawiły się na Facebooku Tylko Muzyka - jest to oficjalny profil programy MBTM.

>>> Grammy 2014: Metallica, Black Sabath i inne Legendy Rocka na Grammy Awards 2014: zobacz galę online!

A co z Łozo? Dlaczego artysta zrezygnował z fotela jurorskiego? Artysta podobno chce się skupić na swoje karierze muzycznej. Zamierza zrealizować dwa projekty: nowy album Afromental oraz solowy. Obydwa krążki na sklepowe półki miałyby trafić jeszcze w 2014 roku.

>>> MBTM: Piotr Rogucki pojawi się w 7. edycji Must Be The Music

7. edycja MBTM, z jury w składzie Kora Jackowska, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba i Piotr Rogucki startuje w marcu na antenie Polsatu.

Afromental - Radio Song



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gwiazdy w wersji XXL: jak wyglądałyby Katy Perry, Iggy Azalea i Rita Ora jako modelki plus size? [GALERIA]
0

Gwiazdy w wersji XXL: jak wyglądałyby Katy Perry, Iggy Azalea i Rita Ora jako modelki plus size? [GALERIA]

Gwiazdy w wersji XXL: czy wyobrażacie sobie Katy Perry w roli modelki plus size? Dzięki tym zdjęciom nie musicie. Pewien grafik postanowił pokazać nam szczupłe gwiazdy tj. Rita Ora, Iggy Azalea czy Katy Perry w wersji XXL. Zdjęcia piosenkarek przedstawionych jako grubaski są bardzo realistyczne. 
05/03/2015 12:47
Lista przebojów 2015 - marzec: hity, które mogą zasilić G20 i Global Listę na start wiosny 2015 [VIDEO]
0

Lista przebojów 2015 - marzec: hity, które mogą zasilić G20 i Global Listę na start wiosny 2015 [VIDEO]

Lista przebojów 2015 w marcu - czy to Gorąca 20 czy też Global Lista - na ESKA.pl ze strony potencjalnych hitów na wiosnę 2015. Zobaczcie kawałki, które mogą trafić na nasze listy przebojów wraz z nadejściem coraz cieplejszych i dłuższych dni. Czy tak będzie i jak listy przebojów Radia ESKA wyglądają na początku marca 2015? Wszystko po kliknięciu!
05/03/2015 12:36
MTV Movie Awards 2015 - nominacje. Lista nominowanych na ESKA.pl. Nie zabrakło muzycznych wyróżnień [VIDEO]
0

MTV Movie Awards 2015 - nominacje. Lista nominowanych na ESKA.pl. Nie zabrakło muzycznych wyróżnień [VIDEO]

Nominacje do MTV Movie Awards 2015 przyznane. Wiemy, kto został nominowany do nagród filmowych stacji MTV. Zobaczcie już teraz pełną listę nominowanych do MTV Movie Awards 2015. Nie brakuje na niej muzycznych wyróżnień chociażby w kategorii Najlepszy Muzyczny Moment. Zobaczcie sami już teraz na ESKA.pl!
05/03/2015 12:22
Momofuku Ando - kim był wynalazca chińskich zupek, o którym powstały GOOGLE DOODLE, a nawet piosenki? Dowiedz się na ESKA.pl komu zawdzięczasz makarony instant!
0

Momofuku Ando - kim był wynalazca chińskich zupek, o którym powstały GOOGLE DOODLE, a nawet piosenki? Dowiedz się na ESKA.pl komu zawdzięczasz makarony instant!

Momofuku Ando - to dzięki niemu zalewasz wodą chińską zupkę. Dziś obchodziłby 105 urodziny. Dowiedz się więcej o wynalazcy zupy instant, któremu Google poświęcił dziś doodla - czyli ozdobny motyw swojej nazwy w wyszukiwarce. 
05/03/2015 11:40
Justin Bieber na okładce Men's Health: zdjęcie bez koszulki. Wokalista wyznaje, że jest GEJEM? [VIDEO]
0

Justin Bieber na okładce Men's Health: zdjęcie bez koszulki. Wokalista wyznaje, że jest GEJEM? [VIDEO]

Justin Bieber w Men's Health na okładce bez koszulki a w środku...? Wywiad z gwiazdą przywrócił do życia plotki o tym, że Justin Bieber jest gejem. Wokalista zdradził bowiem, jaki facet mu się podoba! Zobaczcie Justina Biebera na okładce Men's Health na kwiecień 2015 i sprawdźcie, czy jest gejem już teraz na ESKA.pl!
05/03/2015 11:31
GrubSon ft. Marcelina Jedna Planeta - nowy teledysk Grubsona promujący płytę Holizm [VIDEO]
0

GrubSon ft. Marcelina Jedna Planeta - nowy teledysk Grubsona promujący płytę Holizm [VIDEO]

GrubSon - Jedna z Planet - to nowy utwór z trzeciej płyty rapera. W sieci pojawił się również teledysk do kawałka Jedna z Planet w wykonaniu GrubSona i Marceliny. Jak prezentuje się nowy klip GrubSona? Przekonacie się na ESKA.pl