WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Łozo odchodzi z Must Be The Music. Będzie nagrywać solową płytę! [VIDEO] - MBTM bez Łozo
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Łozo odchodzi z Must Be The Music. Będzie nagrywać solową płytę! [VIDEO]: must be the music 7, mbtm łozo, wojciech łozowski mbtm, łozo odchodzi z mbtm, wojciech łozowski odchodzi z mbtm, łozo kto go zastąpi

Łozo odchodzi z Must Be The Music. Będzie nagrywać solową płytę! [VIDEO]

RSS 16/01/2014 17:10 Komentarze 0
Must Be The Music bez Łozo. Czy to możliwe? Jak najbardziej. Artysta zamierza skupić się na swojej karierze muzycznej i szykuje dla fanów 2 płyty: nowy krążek z Afromental oraz album solowy!
Łozo Łozo / WBF
Ilustracja do artykułu: Łozo odchodzi z Must Be The Music. Będzie nagrywać solową płytę! [VIDEO]
Must Be The Music bez Wojtka "Łoza" Łozowskiego. W 7. edycji MBTM zabraknie Łozowskiego, który postanowił zostawić Adama Sztabę, Elę Zapendowską i Korę. Na jego miejsce wejdzie Piotr Rogucki z zespołu Coma. Takie informacje pojawiły się na Facebooku Tylko Muzyka - jest to oficjalny profil programy MBTM.

>>> Grammy 2014: Metallica, Black Sabath i inne Legendy Rocka na Grammy Awards 2014: zobacz galę online!

A co z Łozo? Dlaczego artysta zrezygnował z fotela jurorskiego? Artysta podobno chce się skupić na swoje karierze muzycznej. Zamierza zrealizować dwa projekty: nowy album Afromental oraz solowy. Obydwa krążki na sklepowe półki miałyby trafić jeszcze w 2014 roku.

>>> MBTM: Piotr Rogucki pojawi się w 7. edycji Must Be The Music

7. edycja MBTM, z jury w składzie Kora Jackowska, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba i Piotr Rogucki startuje w marcu na antenie Polsatu.

Afromental - Radio Song



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Jakie części ciała ubezpieczają gwiazdy muzyczne? [VIDEO]
0

Jakie części ciała ubezpieczają gwiazdy muzyczne? [VIDEO]

Pupa Kylie Minogue, nogi Mariah Carey, struny głosowe Bruce'a Springsteena - to chyba najdroższe części ciała na świecie. Jakim cudem? Cudem ubezpieczenia. Sprawdź, w jaki sposób muzyczne gwiazdy zabezpieczają swoje największe atuty! 
27/11/2014 17:17
Skoki narciarskie 2014/2015: gdzie oglądać Puchar Świata w TV? Sprawdźcie, kto transmituje skoki w telewizji i pozwoli być Up In The Air [VIDEO]
0

Skoki narciarskie 2014/2015: gdzie oglądać Puchar Świata w TV? Sprawdźcie, kto transmituje skoki w telewizji i pozwoli być Up In The Air [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 w telewizji bierzemy pod lupę na ESKA.pl. Dla fanów skoków sprawdzamy, gdzie oglądać na żywo Puchar Świata w skokach narciarskich 2014.2015. Transmisje z PŚ w skokach narciarskich 2014/2015 w TV to kilka kanałów, dzięki którym każdy z nas poczuje się przez chwilę jakby był Up In The Air razem ze skoczkami. Klikajcie po więcej już teraz!
27/11/2014 17:03
Świąteczna iluminacja w Warszawie 2014: kiedy i o której zapalenie światełek? Gotowi na świąteczne Lights? [VIDEO]
0

Świąteczna iluminacja w Warszawie 2014: kiedy i o której zapalenie światełek? Gotowi na świąteczne Lights? [VIDEO]

Świąteczna iluminacja w Warszawie 2014 zbliża się wielkimi krokami. Kiedy i o której godzinie Wielkie Iluminacja Świątecznej Warszawy 2014 będzie miała miejsce na ulicach stolicy? Datę i godzinę świątecznej iluminacji w Warszawie 2014 mamy dla Was na ESKA.pl wraz z miejscami, gdzie zobaczymy świąteczne światełka. Lights w christmasowym klimacie za 3, 2, 1...
27/11/2014 16:29
Mali Giganci - nowy talent show w TVN. Kiedy startuje i na czym polega? [VIDEO]
0

Mali Giganci - nowy talent show w TVN. Kiedy startuje i na czym polega? [VIDEO]

Mali Giganci - to nowe talent-show, które zagości na antenie TVN od kwietnia 2014 roku. Na czym polega i jakie są zasady show pt. Mali Giganci? Szczegóły na temat nowego programu sprawdzamy na ESKA.pl 
27/11/2014 16:28
Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w półfinale The Voice? Nowe fakty [VIDEO]
0

Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w półfinale The Voice? Nowe fakty [VIDEO]

Sarsa Markiewicz z The Voice Of Poland miała wypadek samochodowy w nocy z 24 na 25 listopada. Czy wystąpi w kolejnych odcinkach The Voice? Pojawiły się kolejne informacje o stanie zdrowia Sarsy Markiewicz. 
27/11/2014 16:27
Matura próbna 2015: matura Operon z języka angielskiego - arkusze i odpowiedzi. Próbna matura? Why Don't You Try? [VIDEO]
0

Matura próbna 2015: matura Operon z języka angielskiego - arkusze i odpowiedzi. Próbna matura? Why Don't You Try? [VIDEO]

Matura próbna Operon 2015 - arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z języka obcego w tym z języka angielskiego udostępnione zostaną 28 listopada 2014. Przypomnijmy, że w czwartek (27 listopada 2014) uczniowie wybranych szkół podeszli do matury próbnej Operona z języka nowożytnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Rozwiązania matury próbnej Operon 2015 z języka obcego znajdziecie na ESKA.pl