Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Łozo odchodzi z Must Be The Music. Będzie nagrywać solową płytę! [VIDEO] - MBTM bez Łozo
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Łozo odchodzi z Must Be The Music. Będzie nagrywać solową płytę! [VIDEO]: must be the music 7, mbtm łozo, wojciech łozowski mbtm, łozo odchodzi z mbtm, wojciech łozowski odchodzi z mbtm, łozo kto go zastąpi

Łozo odchodzi z Must Be The Music. Będzie nagrywać solową płytę! [VIDEO]

RSS 16/01/2014 17:10 Komentarze 0
Must Be The Music bez Łozo. Czy to możliwe? Jak najbardziej. Artysta zamierza skupić się na swojej karierze muzycznej i szykuje dla fanów 2 płyty: nowy krążek z Afromental oraz album solowy!
Łozo Łozo / WBF
Ilustracja do artykułu: Łozo odchodzi z Must Be The Music. Będzie nagrywać solową płytę! [VIDEO]
Must Be The Music bez Wojtka "Łoza" Łozowskiego. W 7. edycji MBTM zabraknie Łozowskiego, który postanowił zostawić Adama Sztabę, Elę Zapendowską i Korę. Na jego miejsce wejdzie Piotr Rogucki z zespołu Coma. Takie informacje pojawiły się na Facebooku Tylko Muzyka - jest to oficjalny profil programy MBTM.

>>> Grammy 2014: Metallica, Black Sabath i inne Legendy Rocka na Grammy Awards 2014: zobacz galę online!

A co z Łozo? Dlaczego artysta zrezygnował z fotela jurorskiego? Artysta podobno chce się skupić na swoje karierze muzycznej. Zamierza zrealizować dwa projekty: nowy album Afromental oraz solowy. Obydwa krążki na sklepowe półki miałyby trafić jeszcze w 2014 roku.

>>> MBTM: Piotr Rogucki pojawi się w 7. edycji Must Be The Music

7. edycja MBTM, z jury w składzie Kora Jackowska, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba i Piotr Rogucki startuje w marcu na antenie Polsatu.

Afromental - Radio Song



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
Eiji Tsuburaya - kim jest bohater doodla z 7 lipca? Poznaj 5 ciekawostek!
0

Eiji Tsuburaya - kim jest bohater doodla z 7 lipca? Poznaj 5 ciekawostek!

Eiji Tsuburaya bohaterem google doodle 7 lipca 2015. Kim jest Eiji Tsuburaya? Poznaj 6 ciekawostek o twórcy Godzilli, który obchodziłby dziś 114 urodziny a był twórcą najpiękniejszych potworów w historii kina.
06/07/2015 21:49
Mapa burz - ALERT burzowy w twoim komputerze.  Sprawdź gdzie grzmi!
0

Mapa burz - ALERT burzowy w twoim komputerze. Sprawdź gdzie grzmi!

Burze nad Polską niepokoją wiele osób. Gdzie jest burza, jak duża, jak sprawdzić front burzowy? Szukacie mapy burz a my dajemy podpowiedź zanim przyjdzie nawałnica Before the Storm (video z młodziutką Taylor Swift w bonusie!)
06/07/2015 20:41
Mila Kunis - kim jest żona Ashtona Kutchera i co ją łączy z muzyką?
0

Mila Kunis - kim jest żona Ashtona Kutchera i co ją łączy z muzyką?

Mila Kunis i Ashton Kutcher wzięli ślub.Głośno o tym na wszystkich serwisach plotkarskich i społecznościowych. Z tej okazji przybliżamy wam sylwetkę Mili i jej romantyczną historię z Ashtonem. Dowiedzcie się więcej o wybrance Kutchera.
06/07/2015 20:40
Agnieszka Radwańska w ćwierćfinale na Wimbledonie - WYNIK
0

Agnieszka Radwańska w ćwierćfinale na Wimbledonie - WYNIK

Agnieszka Radwańska w ćwierćfinale na Wimbledonie - polska tenisistka pokonała Jelenę Jankovic. Dowiedz się więcej o sukcesach Agnieszki Radwańskiej w Wimbledonie 2015 i śpiewaj jej PLAY!
06/07/2015 20:40
Pogoda na lipiec 2015: upały w Polsce: ile stopni? Będzie Hot?
0

Pogoda na lipiec 2015: upały w Polsce: ile stopni? Będzie Hot?

Jaka będzie pogoda w lipcu 2015? Odpowiedź na to pytanie spędza sen z powiek wszystkim, którzy marzą o ciepłej i słonecznej aurze podczas wakacji 2015. Ile stopni będzie w lipcu w Polsce? Kiedy będzie padać deszcz? Sprawdzamy na ESKA.pl
06/07/2015 16:04
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska