WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Łozo odchodzi z Must Be The Music. Będzie nagrywać solową płytę! [VIDEO] - MBTM bez Łozo

Tagi związane z Łozo odchodzi z Must Be The Music. Będzie nagrywać solową płytę! [VIDEO]: must be the music 7, mbtm łozo, wojciech łozowski mbtm, łozo odchodzi z mbtm, wojciech łozowski odchodzi z mbtm, łozo kto go zastąpi

Łozo odchodzi z Must Be The Music. Będzie nagrywać solową płytę! [VIDEO]

RSS 16/01/2014 17:10 Komentarze
Must Be The Music bez Łozo. Czy to możliwe? Jak najbardziej. Artysta zamierza skupić się na swojej karierze muzycznej i szykuje dla fanów 2 płyty: nowy krążek z Afromental oraz album solowy!
Łozo Łozo / WBF
Ilustracja do artykułu: Łozo odchodzi z Must Be The Music. Będzie nagrywać solową płytę! [VIDEO]
Must Be The Music bez Wojtka "Łoza" Łozowskiego. W 7. edycji MBTM zabraknie Łozowskiego, który postanowił zostawić Adama Sztabę, Elę Zapendowską i Korę. Na jego miejsce wejdzie Piotr Rogucki z zespołu Coma. Takie informacje pojawiły się na Facebooku Tylko Muzyka - jest to oficjalny profil programy MBTM.

>>> Grammy 2014: Metallica, Black Sabath i inne Legendy Rocka na Grammy Awards 2014: zobacz galę online!

A co z Łozo? Dlaczego artysta zrezygnował z fotela jurorskiego? Artysta podobno chce się skupić na swoje karierze muzycznej. Zamierza zrealizować dwa projekty: nowy album Afromental oraz solowy. Obydwa krążki na sklepowe półki miałyby trafić jeszcze w 2014 roku.

>>> MBTM: Piotr Rogucki pojawi się w 7. edycji Must Be The Music

7. edycja MBTM, z jury w składzie Kora Jackowska, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba i Piotr Rogucki startuje w marcu na antenie Polsatu.

Afromental - Radio Song



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Instagram nowości: lajkowanie i odpowiadanie na komentarze
0

Instagram nowości: lajkowanie i odpowiadanie na komentarze

Instagram wprowadza kolejne nowości! Od teraz można polubić komentarz i odpowiedzieć na niego - zupełnie tak, jak na Facebooku!
07/12/2016 19:44
YouTube Rewind 2016: najpopularniejsze teledyski i filmy na YouTube
0

YouTube Rewind 2016: najpopularniejsze teledyski i filmy na YouTube

Podsumowanie YouTube Rewind 2016 przynosi odpowiedź na pytanie, jakie teledyski i filmy Polacy najchętniej oglądali na YouTube w mijającym roku. Kto znalazł się w czołówce zestawienia za 2016 rok? Sprawdź już teraz - na Eska.pl.
07/12/2016 17:51
Enrique Iglesias w Polsce 2017! Kolejny koncert autora Bailando!
0

Enrique Iglesias w Polsce 2017! Kolejny koncert autora Bailando!

Enrique Iglesias po raz drugi w ciągu ostatniego roku wystąpi w Polsce! Kiedy i gdzie koncert twórcy hitu Bailando? Po ile są bilety? Przekonajcie się wchodząc już teraz na ESKA.pl!
07/12/2016 17:11
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!
0

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 odkrywa wszystkie tajemnice! Jak będziecie radzić sobie z miłością? Kiedy musicie uważać na swoje zdrowie? I ogólnie, co czeka was w najbliższych 12 miesiącach? Dowiedzcie się na ESKA.pl!  
07/12/2016 17:08
Sylwester 2016 w TV - kto gdzie wystąpi? [PROGRAM TV 31.12.2016]
0

Sylwester 2016 w TV - kto gdzie wystąpi? [PROGRAM TV 31.12.2016]

Sylwester 2016 w TV to bardzo bogata oferta programowa. Kto gdzie wystąpi i który sylwester wybrać, by bawić się najlepiej?
07/12/2016 17:06
Horoskop 2017 - RAK. Roczny horoskop zdradza, co w miłości i pracy!
0

Horoskop 2017 - RAK. Roczny horoskop zdradza, co w miłości i pracy!

Horoskop 2017 dla raka już jest! Na co musicie uważać w 2017 roku? Które miesiące będą szczęśliwe? Co czeka was w miłości i w pracy? Horoskop roczny dla byka od Astrolog Merkurji do sprawdzenia na ESKA.pl!
07/12/2016 17:03
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Legia - Sporting - ONLINE, TV 7.12.2016

Mecz Legia - Sporting - ONLINE, TV 7.12.2016

07/12/2016 16:31

0
Wokalista Sumptuastic stracił 3 palce w wybuchu bomby. Pójdzie do więzienia?

Wokalista Sumptuastic stracił 3 palce w wybuchu bomby. Pójdzie do więzienia?

07/12/2016 11:36

0
Nagie selfie w One Finger Challenge

Nagie selfie w One Finger Challenge

04/12/2016 20:09

0
Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

04/12/2016 00:07

0
POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

03/12/2016 17:39

0
Świąteczne piosenki 2015: polskie i zagraniczne hity na Boże Narodzenie

Świąteczne piosenki 2015: polskie i zagraniczne hity na Boże Narodzenie

19/12/2015 20:57

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone 58,88%
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre 41,12%
polub
ESKA