Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Łozo odchodzi z Must Be The Music. Będzie nagrywać solową płytę! [VIDEO] - MBTM bez Łozo
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Łozo odchodzi z Must Be The Music. Będzie nagrywać solową płytę! [VIDEO]: must be the music 7, mbtm łozo, wojciech łozowski mbtm, łozo odchodzi z mbtm, wojciech łozowski odchodzi z mbtm, łozo kto go zastąpi

Łozo odchodzi z Must Be The Music. Będzie nagrywać solową płytę! [VIDEO]

RSS 16/01/2014 17:10 Komentarze 0
Must Be The Music bez Łozo. Czy to możliwe? Jak najbardziej. Artysta zamierza skupić się na swojej karierze muzycznej i szykuje dla fanów 2 płyty: nowy krążek z Afromental oraz album solowy!
Łozo Łozo / WBF
Ilustracja do artykułu: Łozo odchodzi z Must Be The Music. Będzie nagrywać solową płytę! [VIDEO]
Must Be The Music bez Wojtka "Łoza" Łozowskiego. W 7. edycji MBTM zabraknie Łozowskiego, który postanowił zostawić Adama Sztabę, Elę Zapendowską i Korę. Na jego miejsce wejdzie Piotr Rogucki z zespołu Coma. Takie informacje pojawiły się na Facebooku Tylko Muzyka - jest to oficjalny profil programy MBTM.

>>> Grammy 2014: Metallica, Black Sabath i inne Legendy Rocka na Grammy Awards 2014: zobacz galę online!

A co z Łozo? Dlaczego artysta zrezygnował z fotela jurorskiego? Artysta podobno chce się skupić na swoje karierze muzycznej. Zamierza zrealizować dwa projekty: nowy album Afromental oraz solowy. Obydwa krążki na sklepowe półki miałyby trafić jeszcze w 2014 roku.

>>> MBTM: Piotr Rogucki pojawi się w 7. edycji Must Be The Music

7. edycja MBTM, z jury w składzie Kora Jackowska, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba i Piotr Rogucki startuje w marcu na antenie Polsatu.

Afromental - Radio Song



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Początek roku szkolnego 2015/2016 o której rozpoczęcie? Sprawdź, aby nie być Too Late
0

Początek roku szkolnego 2015/2016 o której rozpoczęcie? Sprawdź, aby nie być Too Late

Początek roku szkolnego 2015/2016 zbliża się wielkimi krokami. 1 września uczniowie otrzymają plan lekcji na kolejne 10 miesięcy szkolnych zmagań. O której godzinie odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego? Sprawdźcie na ESKA.pl, aby nie przyjść Too Late! 
28/08/2015 14:34
Postacie z komiksów na zdjęciach profilowych. Nowa akcja na Facebooku
0

Postacie z komiksów na zdjęciach profilowych. Nowa akcja na Facebooku

Postacie z komiksów na zdjęciach profilowych. Na ESKA.pl sprawdzamy, na czym polega nowa akcja na Facebooku i prezentujemy Wam listę komiksowych (super)bohaterów
28/08/2015 14:34
Video Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać? Szczegóły transmisji i powtórek VMA 2015
0

Video Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać? Szczegóły transmisji i powtórek VMA 2015

Gdzie oglądać Video Music Awards 2015 na żywo? Informacje na temat transmisji oraz powtórek gali MTV VMA 2015 w TV lub online do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl
28/08/2015 14:11
Koniec wakacji 2015 - pogoda na ostatnie dni wakacji? Będziemy Chasing The Sun?
0

Koniec wakacji 2015 - pogoda na ostatnie dni wakacji? Będziemy Chasing The Sun?

Koniec wakacji 2015 będzie rozpieszczać nas słońcem? A może będziemy musieli gonić ostatnie promienie słońca? Na ESKA.pl sprawdzamy pogodę na ostatnie dni wakacji 2015. Czy 28-31 sierpnia 2015 czeka nas fala upałów? 
28/08/2015 13:55
'Justin Bieber' nie żyje - szokująca informacja z Hollywood. Jak zmarł sobowtór Biebera?
0

'Justin Bieber' nie żyje - szokująca informacja z Hollywood. Jak zmarł sobowtór Biebera?

Sobowtór Justina Biebera nie żyje. Mężczyzna, który wydał 100 tysięcy dolarów na operacje plastyczne, aby upodobnić się do swego idola, został znaleziony martwy w pokoju hotelowym w San Fernando. Co było przyczyną śmierci drugiego Justina Biebera? 
28/08/2015 13:11
GDZIE JEST BURZA? Mapa burz nad Polską, prognoza i relacje. Sprawdź!
0

GDZIE JEST BURZA? Mapa burz nad Polską, prognoza i relacje. Sprawdź!

Mapa burz, które przechodzą nad Polską to ściąga dla tych którzy chcą być na nie gotowi! Obawiasz się że to nawałnice? Po upałach w Polsce na początku lipca 2015 burz nad krajem wypatrują wszyscy. Te w pogodzie na lipiec 2015 są bowiem nieuniknione, bo załamanie pogody przyjdzie prędzej czy później. Informacje o burzach w Polsce na lipiec 2015 już teraz na ESKA.pl! Gotowi usłyszeć Thunder?
28/08/2015 12:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

28/08/2015 10:51

0
Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

16/08/2015 09:21

0
Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

14/08/2015 16:08

0
Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

14/08/2015 14:04

0
Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

12/08/2015 12:48

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska