WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Łozo odchodzi z Must Be The Music. Będzie nagrywać solową płytę! [VIDEO] - MBTM bez Łozo

Tagi związane z Łozo odchodzi z Must Be The Music. Będzie nagrywać solową płytę! [VIDEO]: must be the music 7, mbtm łozo, wojciech łozowski mbtm, łozo odchodzi z mbtm, wojciech łozowski odchodzi z mbtm, łozo kto go zastąpi

Łozo odchodzi z Must Be The Music. Będzie nagrywać solową płytę! [VIDEO]

RSS 16/01/2014 17:10 Komentarze
Must Be The Music bez Łozo. Czy to możliwe? Jak najbardziej. Artysta zamierza skupić się na swojej karierze muzycznej i szykuje dla fanów 2 płyty: nowy krążek z Afromental oraz album solowy!
Łozo Łozo / WBF
Ilustracja do artykułu: Łozo odchodzi z Must Be The Music. Będzie nagrywać solową płytę! [VIDEO]
Must Be The Music bez Wojtka "Łoza" Łozowskiego. W 7. edycji MBTM zabraknie Łozowskiego, który postanowił zostawić Adama Sztabę, Elę Zapendowską i Korę. Na jego miejsce wejdzie Piotr Rogucki z zespołu Coma. Takie informacje pojawiły się na Facebooku Tylko Muzyka - jest to oficjalny profil programy MBTM.

>>> Grammy 2014: Metallica, Black Sabath i inne Legendy Rocka na Grammy Awards 2014: zobacz galę online!

A co z Łozo? Dlaczego artysta zrezygnował z fotela jurorskiego? Artysta podobno chce się skupić na swoje karierze muzycznej. Zamierza zrealizować dwa projekty: nowy album Afromental oraz solowy. Obydwa krążki na sklepowe półki miałyby trafić jeszcze w 2014 roku.

>>> MBTM: Piotr Rogucki pojawi się w 7. edycji Must Be The Music

7. edycja MBTM, z jury w składzie Kora Jackowska, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba i Piotr Rogucki startuje w marcu na antenie Polsatu.

Afromental - Radio Song



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE
0

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017 - egzaminy pisemne ze wszystkich przedmiotów odbędą się 22 sierpnia 2017 roku. Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki matury poprawkowej 2017? Gdzie szukać wyników matury poprawkowej online? Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi?
19/08/2017 12:19
The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!
0

The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - poznaliśmy wszystkich trenerów pierwszej edycji programu, w którym młode talenty będą prezentować swoje umiejętności wokalne. Będzie się działo!
19/08/2017 11:27
Sopot Festival 2017: PIOSENKI
0

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.
19/08/2017 09:56
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?
0

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?
19/08/2017 08:49
Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 18.08.2017: TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE
0

Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 18.08.2017: TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Mecz Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 18.08.2017 to szlagier inauguracyjnej kolejki Bundesligi. Kto rozpocznie sezon z 3 punktami na koncie? Tego dowiemy się podczas transmisji na żywo. Gdzie oglądać mecz za darmo w TV i ONLINE?
18/08/2017 18:27
New Music Friday czyli nowe piosenki 2017 - nowy Justin Bieber, Miley Cyrus i jeszcze 2 nowe hity!
0

New Music Friday czyli nowe piosenki 2017 - nowy Justin Bieber, Miley Cyrus i jeszcze 2 nowe hity!

Nowe piosenki 2017 w Radiu ESKA - 18 sierpnia premiery nowych numerów Miley Cyrus, Justina Biebera... i nie tylko. Sprawdźcie nowe piosenki, które dla was wybrała ESKA!
18/08/2017 16:28
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

17/08/2017 15:12

0
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

17/08/2017 14:53

0
Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

17/08/2017 10:52

0
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16/08/2017 15:26

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA