WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Łozo odchodzi z Must Be The Music. Będzie nagrywać solową płytę! [VIDEO] - MBTM bez Łozo

Tagi związane z Łozo odchodzi z Must Be The Music. Będzie nagrywać solową płytę! [VIDEO]: must be the music 7, mbtm łozo, wojciech łozowski mbtm, łozo odchodzi z mbtm, wojciech łozowski odchodzi z mbtm, łozo kto go zastąpi

Łozo odchodzi z Must Be The Music. Będzie nagrywać solową płytę! [VIDEO]

RSS 16/01/2014 17:10 Komentarze
Must Be The Music bez Łozo. Czy to możliwe? Jak najbardziej. Artysta zamierza skupić się na swojej karierze muzycznej i szykuje dla fanów 2 płyty: nowy krążek z Afromental oraz album solowy!
Łozo Łozo / WBF
Ilustracja do artykułu: Łozo odchodzi z Must Be The Music. Będzie nagrywać solową płytę! [VIDEO]
Must Be The Music bez Wojtka "Łoza" Łozowskiego. W 7. edycji MBTM zabraknie Łozowskiego, który postanowił zostawić Adama Sztabę, Elę Zapendowską i Korę. Na jego miejsce wejdzie Piotr Rogucki z zespołu Coma. Takie informacje pojawiły się na Facebooku Tylko Muzyka - jest to oficjalny profil programy MBTM.

>>> Grammy 2014: Metallica, Black Sabath i inne Legendy Rocka na Grammy Awards 2014: zobacz galę online!

A co z Łozo? Dlaczego artysta zrezygnował z fotela jurorskiego? Artysta podobno chce się skupić na swoje karierze muzycznej. Zamierza zrealizować dwa projekty: nowy album Afromental oraz solowy. Obydwa krążki na sklepowe półki miałyby trafić jeszcze w 2014 roku.

>>> MBTM: Piotr Rogucki pojawi się w 7. edycji Must Be The Music

7. edycja MBTM, z jury w składzie Kora Jackowska, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba i Piotr Rogucki startuje w marcu na antenie Polsatu.

Afromental - Radio Song



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
26/04/2016 13:50
JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!
0

JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!

Idealny weekend? Koncert, które nie można pominąć, impreza z przyjaciółmi czy grill z mega rodzinką? Sprawdźcie super sposoby na weekend na ESKA.pl
18/04/2016 12:17
BILLY - Love Don't Break Me: solowy debiut wokalisty Tokio Hotel
0

BILLY - Love Don't Break Me: solowy debiut wokalisty Tokio Hotel

Bill Kaulitz z Tokio Hotel prezentuje teledysk do Love Don't Break Me. Pierwszy solowy singiel charyzmatycznego wokalisty dostępny jest już w sieci. Jak brzmi BILLY? Sprawdź szczegóły już teraz!
29/04/2016 17:13
Juwenalia 2016 - Warszawa: terminy imprez studenckich w stolicy
0

Juwenalia 2016 - Warszawa: terminy imprez studenckich w stolicy

Juwenalia 2016 - Warszawa: znamy już pełny terminarz studenckich imprez, które odbędą się tej wiosny w stolicy. Dokładny harmonogram warszawskich juwenaliów 2016 znajdziecie już teraz na ESKA.pl!
29/04/2016 16:38
Autografy gwiazd - ile kosztują najciekawsze pamiątki po znanych artystach?
0

Autografy gwiazd - ile kosztują najciekawsze pamiątki po znanych artystach?

Autografy gwiazd - ile kosztują najciekawsze pamiątki, które fani otrzymali od znanych artystów? Na ESKA.pl sprawdzamy, za ile można kupić pamiątkę po swoim idolu.
29/04/2016 16:35
Gorąca 20 Premiera: Calvin Harris & Rihanna - This Is What You Came For || John Dahlback - New York City
0

Gorąca 20 Premiera: Calvin Harris & Rihanna - This Is What You Came For || John Dahlback - New York City

Calvin Harris & Rihanna - This Is What You Came For oraz John Dahlback feat. Luke McMaster - New York City: to dwie premiery w Gorącej 20! Nowe piosenki w propozycjach do listy przebojów usłyszycie na koniec tygodnia, w piątek, 29 kwietnia 2016 zaraz po godzinie 18:00. Który z tych kawałków szybciej zdobędzie szczyt? Oceńcie słuchając ich już teraz na ESKA.pl!
29/04/2016 16:30
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAJÓWKA

MAJÓWKA

29/04/2016 14:14

0
Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

26/04/2016 10:37

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

25/04/2016 16:47

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

06/04/2016 15:03

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Popek aktorem
Do jakiego filmu najlepiej pasowałby Popek
  • Titanic
  • Wejście smoka
  • Psy
  • Władca pierścieni
  • Musical
  • Król Lew
nagrody

polub
ESKA