WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Łozo odchodzi z Must Be The Music. Będzie nagrywać solową płytę! [VIDEO] - MBTM bez Łozo
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Łozo odchodzi z Must Be The Music. Będzie nagrywać solową płytę! [VIDEO]: must be the music 7, mbtm łozo, wojciech łozowski mbtm, łozo odchodzi z mbtm, wojciech łozowski odchodzi z mbtm, łozo kto go zastąpi

Łozo odchodzi z Must Be The Music. Będzie nagrywać solową płytę! [VIDEO]

RSS 16/01/2014 17:10 Komentarze 0
Must Be The Music bez Łozo. Czy to możliwe? Jak najbardziej. Artysta zamierza skupić się na swojej karierze muzycznej i szykuje dla fanów 2 płyty: nowy krążek z Afromental oraz album solowy!
Łozo Łozo / WBF
Ilustracja do artykułu: Łozo odchodzi z Must Be The Music. Będzie nagrywać solową płytę! [VIDEO]
Must Be The Music bez Wojtka "Łoza" Łozowskiego. W 7. edycji MBTM zabraknie Łozowskiego, który postanowił zostawić Adama Sztabę, Elę Zapendowską i Korę. Na jego miejsce wejdzie Piotr Rogucki z zespołu Coma. Takie informacje pojawiły się na Facebooku Tylko Muzyka - jest to oficjalny profil programy MBTM.

>>> Grammy 2014: Metallica, Black Sabath i inne Legendy Rocka na Grammy Awards 2014: zobacz galę online!

A co z Łozo? Dlaczego artysta zrezygnował z fotela jurorskiego? Artysta podobno chce się skupić na swoje karierze muzycznej. Zamierza zrealizować dwa projekty: nowy album Afromental oraz solowy. Obydwa krążki na sklepowe półki miałyby trafić jeszcze w 2014 roku.

>>> MBTM: Piotr Rogucki pojawi się w 7. edycji Must Be The Music

7. edycja MBTM, z jury w składzie Kora Jackowska, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba i Piotr Rogucki startuje w marcu na antenie Polsatu.

Afromental - Radio Song



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Mecz Bayern - Porto LM 21.04.2015: transmisja na żywo. Gdzie obejrzeć w tv i online rewanż drużyn? Play z nami! [VIDEO]
0

Mecz Bayern - Porto LM 21.04.2015: transmisja na żywo. Gdzie obejrzeć w tv i online rewanż drużyn? Play z nami! [VIDEO]

Mecz Bayern - Porto na żywo 21.04.2015 w ramach ćwierćfinału LM będzie można zobaczyć w transmisji w TV i online. Zobaczcie już teraz, gdzie oglądać Bayern - Porto w telewizji i internecie + o której zaczyna się spotkanie rewanżowe klubów. Transmisja Bayern - Porto to kwestia wciśnięcia odpowiedniego Play!
21/04/2015 16:11
Egzamin gimnazjalny 2015: ODPOWIEDZI część humanistyczna - z polskiego, historii i WOS-u - przykładowe. Applause dla piszących? [VIDEO]
0

Egzamin gimnazjalny 2015: ODPOWIEDZI część humanistyczna - z polskiego, historii i WOS-u - przykładowe. Applause dla piszących? [VIDEO]

Odpowiedzi z egzaminu gimnazjalnego 2015 z części humanistycznej na naszej stronie chwilę po pierwszej części sprawdzianu. Serwujemy odpowiedzi z egzaminu gimnazjalnego 2015 z polskiego + odpowiedzi z egzaminu gimnazjalnego 2015 z historii i WOS-u. Czy po sprawdzeniu odpowiedzi z egzaminu gimnazjalnego z 21.04.2015 piszący zasłużą na brawa?
21/04/2015 16:07
Egzamin gimnazjalny 2015: ARKUSZE część humanistyczna - z polskiego, historii i WOS-u - są już online. This Is It! [VIDEO]
0

Egzamin gimnazjalny 2015: ARKUSZE część humanistyczna - z polskiego, historii i WOS-u - są już online. This Is It! [VIDEO]

Egzamin gimnazjalny 2015 z części humanistycznej pod lupą ESKA.pl. Mamy dla Was arkusz z polskiego + arkusz z historii i WOS-u online na naszej stronie chwilę po zakończeniu pierwszej części sprawdzianu. Zobaczcie arkusze z egzaminu gimnazjalnego z 21.04.2015 pierwszy raz - zainteresowani i ponownie - uczniowie 3 klas gimnazjum... This Is It!
21/04/2015 16:05
Konkurs GTA V na PC - zgarnij koszulki i gadżety związane z grą!
0

Konkurs GTA V na PC - zgarnij koszulki i gadżety związane z grą!

Konkurs GTA V na PC - zgarnij koszulki i gadżety związane z grą! Z okazji premiery długo wyczekiwanej gry Grand Theft Auto V w wersji na PC na ESKA.pl rozdajemy koszulki, przypinki i inne atrakcje dla kolekcjonerów!    
21/04/2015 15:49
Fryderyki 2015 w TV: kiedy, o której i na jakim kanale oglądać galę? O transmisji na ESKA.pl [VIDEO]
0

Fryderyki 2015 w TV: kiedy, o której i na jakim kanale oglądać galę? O transmisji na ESKA.pl [VIDEO]

Kiedy oglądać galę Fryderyków 2015 na żywo w TV? O której godzinie rozpoczyna się transmisja Fryderyków 2015? Na jakim kanale rozdanie prestiżowych nagród muzycznych? Odpowiedzi na te pytania i garść informacji o gali Fryderyków 2015 czekają na ESKA.pl!
21/04/2015 15:41
Adam Lambert - Ghost Town. Nowy singiel w zapowiedzi nowej płyty umieszczonej przez Lamberta [VIDEO]
2

Adam Lambert - Ghost Town. Nowy singiel w zapowiedzi nowej płyty umieszczonej przez Lamberta [VIDEO]

Adam Lambert publikuje zapowiedź nowej płyty pt. The Original High. Nowy singiel nosi tytuł Ghost Town. Zobacz, lyric video nowej piosenki Adama Lamberta na ESKA.pl 
21/04/2015 15:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.

Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.


Akcja partnerska