Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Love Somebody - Maroon 5 ma nowy teledysk! [YOUTUBE VIDEO] - Nowy teledysk Maroon 5 to Love Somebody!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Love Somebody - Maroon 5 ma nowy teledysk! [YOUTUBE VIDEO]: maroon 5 nowa płyta, maroon 5 overexposed, maroon 5 teledyski, maroon 5 youtube, maroon 5 2013

Love Somebody - Maroon 5 ma nowy teledysk! [YOUTUBE VIDEO]

RSS 22/05/2013 12:35 Komentarze 0
Maroon 5 - Love Somebody to kolejny singiel i teledysk promujące wydaną w czerwcu 2012 roku płytę Overexposed. Tym razem zespół postawił na wyjątkowo oryginalny, artystyczny klip. Zobacz na Eska.pl!
maroon 5 love somebody / Fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Love Somebody - Maroon 5 ma nowy teledysk! [YOUTUBE VIDEO]
Maroon 5 - Love Somebody to kolejny singiel i teledysk promujące wydaną w czerwcu 2012 roku płytę Overexposed. To właśnie z tego krążka pochodzą przeboje takie jak Payphone, One More Night czy Daylight.

Do Love Somebody powstał bardzo oryginalny, wysmakowany klip, w którym fragmenty ciał występujących w nim osób pojawiają się i znikają spod warstwy szarobłękitnej farby.

Maroon 5 - Love Somebody. Zobacz teledysk na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Orange Warsaw Festival 2013 - miasteczko festiwalowe, before i after party, czyli jeszcze więcej zabawy na OWF!

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Mr. Probz -  Nothing Really Matters (Afrojack Remix Radio Edit). To będzie hit jak Waves? [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Mr. Probz - Nothing Really Matters (Afrojack Remix Radio Edit). To będzie hit jak Waves? [AUDIO]

Mr. Probz - Nothing Really Matters (Afrojack Remix Radio Edit) to piątkowa premiera w Gorącej 20. Posłuchaj tego klubowego utworu już teraz na ESKA.pl i premierowo na antenie Radia ESKA!
22/05/2015 14:49
Katy Perry - nowa płyta 2016. Co wiemy o piątym albumie wokalistki? Zobaczcie [VIDEO]
0

Katy Perry - nowa płyta 2016. Co wiemy o piątym albumie wokalistki? Zobaczcie [VIDEO]

Czekacie na nową płytę Katy Perry? Mamy dobre wieści od menedżera wokalistki. Nowa płyta Katy Perry w 2016 roku - tak brzmi plan na piąty album w karierze pop gwiazdy. Co wiemy o nowej płycie Katy Perry? Więcej o planach artystki na 2016 rok już teraz na ESKA.pl!
22/05/2015 14:30
Zielone Świątki 2015 = sklepy zamknięte 24 maja. Gdzie zrobić zakupy? Z pewnością nie w Thrift Shops! [VIDEO]
0

Zielone Świątki 2015 = sklepy zamknięte 24 maja. Gdzie zrobić zakupy? Z pewnością nie w Thrift Shops! [VIDEO]

Zielone Świątki 2015: w niedzielę 24 maja 2015 nie zrobimy zakupów! Pamiętajcie o tym, że już 24.05.2015 większość sklepów będzie nieczynna. Gdzie zrobić zakupy w Zielone Świątki 2015? Informacja na temat czynnych i zamkniętych sklepów w niedzielę 24 maja 2015 na ESKA.pl 
22/05/2015 14:06
One Direction nowa piosenka 2015: kiedy premiera? 1D zapowiadają nowości muzyczne [VIDEO]
0

One Direction nowa piosenka 2015: kiedy premiera? 1D zapowiadają nowości muzyczne [VIDEO]

Chłopaki z One Direction pracują nad nowym materiałem muzycznym! Podczas Billboard Music Awards 2015 zdradzili szczegóły na temat nowych piosenek. Czy nowy materiał usłyszymy już w lipcu 2015 roku? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl 
22/05/2015 14:06
Justin Bieber w samochodzie z Jamesem Cordenem - śpiewa, rapuje i tańczy. Kto chętny na przejażdżkę z gwiazdą? [VIDEO]
0

Justin Bieber w samochodzie z Jamesem Cordenem - śpiewa, rapuje i tańczy. Kto chętny na przejażdżkę z gwiazdą? [VIDEO]

Justin Bieber w samochodzie z Jamesem Cordenem to filmik z The Late Late Show, w którym panowie robią dosłownie wszystko. Justin Bieber śpiewa Baby, rapuje a nawet układa kostkę Rubika w minutę... co tam się nie działo! Zobaczcie, jak wyglądają przejażdżki z Justinem Bieberem!
22/05/2015 13:47
Coldplay napisali musical Gra o tron na Red Nose Day. Zobacz filmik! [VIDEO]
0

Coldplay napisali musical Gra o tron na Red Nose Day. Zobacz filmik! [VIDEO]

Coldplay napisali musical Gra o tron. Brytyjski zespół stworzył skecz na cele charytatywne. Zobacz, jak Chris Martin i spółka wspierają akcję Red Nose Day - na ESKA.pl
22/05/2015 13:38
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej? Nie przegapcie! [VIDEO]

21/05/2015 10:12

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

23/04/2015 12:36

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska