WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Love Somebody - Maroon 5 ma nowy teledysk! [YOUTUBE VIDEO] - Nowy teledysk Maroon 5 to Love Somebody!

Tagi związane z Love Somebody - Maroon 5 ma nowy teledysk! [YOUTUBE VIDEO]: maroon 5 nowa płyta, maroon 5 overexposed, maroon 5 teledyski, maroon 5 youtube, maroon 5 2013

Love Somebody - Maroon 5 ma nowy teledysk! [YOUTUBE VIDEO]

RSS 22/05/2013 12:35 Komentarze
Maroon 5 - Love Somebody to kolejny singiel i teledysk promujące wydaną w czerwcu 2012 roku płytę Overexposed. Tym razem zespół postawił na wyjątkowo oryginalny, artystyczny klip. Zobacz na Eska.pl!
maroon 5 love somebody / Fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Love Somebody - Maroon 5 ma nowy teledysk! [YOUTUBE VIDEO]
Maroon 5 - Love Somebody to kolejny singiel i teledysk promujące wydaną w czerwcu 2012 roku płytę Overexposed. To właśnie z tego krążka pochodzą przeboje takie jak Payphone, One More Night czy Daylight.

Do Love Somebody powstał bardzo oryginalny, wysmakowany klip, w którym fragmenty ciał występujących w nim osób pojawiają się i znikają spod warstwy szarobłękitnej farby.

Maroon 5 - Love Somebody. Zobacz teledysk na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Orange Warsaw Festival 2013 - miasteczko festiwalowe, before i after party, czyli jeszcze więcej zabawy na OWF!

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwowaliśmy galę ESKA Music Awards. Przez cały dzień - 26 sierpnia, relacjonowaliśmy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W naszej relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! 
28/08/2016 09:13
Dziewczyny z Projektu Lady ujawniają swoje tajemnice
0

Dziewczyny z Projektu Lady ujawniają swoje tajemnice

Finał Projekt Lady nadchodzi wielkimi krokami. W programie zostały już tylko trzy dziewczyny, ale to dobra okazja, by przyjrzeć się z bliska także innym uczestniczkom. Sprawdź najbardziej interesujące fakty z życia bohaterek popularnego show!
29/08/2016 19:40
Rena gośc. Kaen - Kryzys (prod. Juicy): 5 najlepszych momentów z teledysku - przed premierą tylko na ESKA.pl!
0

Rena gośc. Kaen - Kryzys (prod. Juicy): 5 najlepszych momentów z teledysku - przed premierą tylko na ESKA.pl!

Rena prezentuje teledysk do piosenki Kryzys! Gościnnie w nagraniu polskiej raperki pojawił się Kaen. Ekskluzywnie, TYLKO na ESKA.pl prezentujemy Wam najlepsze momenty z klipu jeszcze przed jego premierą!
29/08/2016 16:50
Pogoda na jesień 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Jaka będzie jesień w Polsce?
0

Pogoda na jesień 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Jaka będzie jesień w Polsce?

Pogoda na jesień 2016 w postaci długoterminowych doniesień jest pozytywna? Czy będzie deszczowo? Jakie temperatury są przewidziane? Prognoza pogody na miesiące jesieni 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl!
29/08/2016 15:44
Ciemniejsza strona Greya: pierwszy trailer już wkrótce!
0

Ciemniejsza strona Greya: pierwszy trailer już wkrótce!

Zwiastun Ciemniejszej strony Greya zobaczymy już wkrótce! Wyczekiwany zwiastun kontynuacji 50 twarzy Greya ma się pojawić w sieci już we wrześniu 2016. Sprawdź, co już wiadomo na ten temat!
29/08/2016 14:35
Sia ma nowy teledysk 2016?! Co to jest The Greatest z Maddie Ziegler?
0

Sia ma nowy teledysk 2016?! Co to jest The Greatest z Maddie Ziegler?

Nowy teledysk Sii nosi tytuł The Greatest. Zapowiedź wideo zostało opublikowane podczas VMA 2016 i wzbudza ogromne zainteresowanie fanów gwiazdy. Wszyscy zastanawiają się, o co w nim chodzi? Tematowi przyglądamy się bliżej na ESKA.pl
29/08/2016 13:36
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]