WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Love Somebody - Maroon 5 ma nowy teledysk! [YOUTUBE VIDEO] - Nowy teledysk Maroon 5 to Love Somebody!

Tagi związane z Love Somebody - Maroon 5 ma nowy teledysk! [YOUTUBE VIDEO]: maroon 5 nowa płyta, maroon 5 overexposed, maroon 5 teledyski, maroon 5 youtube, maroon 5 2013

Love Somebody - Maroon 5 ma nowy teledysk! [YOUTUBE VIDEO]

RSS 22/05/2013 12:35 Komentarze
Maroon 5 - Love Somebody to kolejny singiel i teledysk promujące wydaną w czerwcu 2012 roku płytę Overexposed. Tym razem zespół postawił na wyjątkowo oryginalny, artystyczny klip. Zobacz na Eska.pl!
maroon 5 love somebody / Fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Love Somebody - Maroon 5 ma nowy teledysk! [YOUTUBE VIDEO]
Maroon 5 - Love Somebody to kolejny singiel i teledysk promujące wydaną w czerwcu 2012 roku płytę Overexposed. To właśnie z tego krążka pochodzą przeboje takie jak Payphone, One More Night czy Daylight.

Do Love Somebody powstał bardzo oryginalny, wysmakowany klip, w którym fragmenty ciał występujących w nim osób pojawiają się i znikają spod warstwy szarobłękitnej farby.

Maroon 5 - Love Somebody. Zobacz teledysk na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Orange Warsaw Festival 2013 - miasteczko festiwalowe, before i after party, czyli jeszcze więcej zabawy na OWF!

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Skoki Zakopane - piosenki na skocznie. Co wybrał Kamil Stoch?
0

Skoki Zakopane - piosenki na skocznie. Co wybrał Kamil Stoch?

Skoki narciarskie w Zakopanem 21 i 22 stycznia 2017. Wiemy, jakie piosenki usłyszycie na Wielkiej Krokwi! Co wybrał Kamil Stoch? Przekonajcie się i posłuchajcie na ESKA.pl
21/01/2017 14:09
Dzień Babci i Dziadka 2017 - obrazki, laurki i MEMY
0

Dzień Babci i Dziadka 2017 - obrazki, laurki i MEMY

Dzień Babci i Dziadka 2017 coraz bliżej! Jeżeli wasi starsi opiekunowie spędzają czas szperając po internecie, to pokażcie im obrazki, laurki i memy online! Mogą wam posłużyć jako życzenia na 21 i 22 stycznia!
21/01/2017 13:40
Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? Sprawdź daty!
0

Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? Sprawdź daty!

Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? O tych świętach naprawdę nie wypada zapomnieć! Koniecznie sprawdźcie, w jakie dni wypadają święta wszystkich babć i dziadków w 2017 roku.
21/01/2017 13:39
Skoki - klasyfikacja generalna Pucharu Świata 2016/17
0

Skoki - klasyfikacja generalna Pucharu Świata 2016/17

Klasyfikacja generalna Pucharu Świata 2016/2017 - na którym miejscu Polacy? Kto liczy się w walce o kryształową kulę? Dowiedzcie się sprawdzając tabelę na ESKA.pl!
21/01/2017 13:37
Skoki 21.01.17 - ONLINE i w TV
0

Skoki 21.01.17 - ONLINE i w TV

Skoki narciarskie w Zakopanem już 21 i 22 stycznia 2017! Przed nami konkurs drużynowy i indywidualny. Gdzie oglądać skoki w internecie i w telewizji? Szczegóły i program zawodów do sprawdzenia na ESKA.pl
21/01/2017 12:53
Pogoda: wiosna 2017 - kiedy będzie ciepło? Długoterminowa prognoza pogody
0

Pogoda: wiosna 2017 - kiedy będzie ciepło? Długoterminowa prognoza pogody

Jaka będzie wiosna 2017? Na niebie coraz więcej słońca, więc sprawdzamy, jak wygląda długoterminowa prognoza pogody na wiosnę 2017. Sprawdźcie już teraz i czekajcie na ciepłe dni razem z nami!
21/01/2017 12:00
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA