WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Love Somebody - Maroon 5 ma nowy teledysk! [YOUTUBE VIDEO] - Nowy teledysk Maroon 5 to Love Somebody!

Tagi związane z Love Somebody - Maroon 5 ma nowy teledysk! [YOUTUBE VIDEO]: maroon 5 nowa płyta, maroon 5 overexposed, maroon 5 teledyski, maroon 5 youtube, maroon 5 2013

Love Somebody - Maroon 5 ma nowy teledysk! [YOUTUBE VIDEO]

RSS 22/05/2013 12:35 Komentarze
Maroon 5 - Love Somebody to kolejny singiel i teledysk promujące wydaną w czerwcu 2012 roku płytę Overexposed. Tym razem zespół postawił na wyjątkowo oryginalny, artystyczny klip. Zobacz na Eska.pl!
maroon 5 love somebody / Fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Love Somebody - Maroon 5 ma nowy teledysk! [YOUTUBE VIDEO]
Maroon 5 - Love Somebody to kolejny singiel i teledysk promujące wydaną w czerwcu 2012 roku płytę Overexposed. To właśnie z tego krążka pochodzą przeboje takie jak Payphone, One More Night czy Daylight.

Do Love Somebody powstał bardzo oryginalny, wysmakowany klip, w którym fragmenty ciał występujących w nim osób pojawiają się i znikają spod warstwy szarobłękitnej farby.

Maroon 5 - Love Somebody. Zobacz teledysk na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Orange Warsaw Festival 2013 - miasteczko festiwalowe, before i after party, czyli jeszcze więcej zabawy na OWF!

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016
0

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night powalczy już w sobotę 28.05.2016. Gdzie oglądać walki Diablo, Zimocha i innych? Niezbędne informacje o transmisji ze Szczecin Boxing Night znajdziecie na ESKA.pl!
28/05/2016 21:18
Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 2: kto wystąpi? Koncert Radiowy przebój roku
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 2: kto wystąpi? Koncert Radiowy przebój roku

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 2: kto wystąpi 28.05.2015 w Sopocie? Wieczór uświetni koncert Radiowy przebój roku. Wybrany zostanie najlepszy hit, który święcił tryumfy w polskich radiostacjach. Lista muzycznych gwiazd podczas drugiego dnia imprezy do sprawdzenia na ESKA.pl
28/05/2016 20:20
Dizzy - Saszan po rocznej przerwie wraca do szkoły. I to zmieniona
0

Dizzy - Saszan po rocznej przerwie wraca do szkoły. I to zmieniona

W Dizzy Saszan śpiewa po angielsku, ma nową fryzurę, a teledysk w amerykańskim stylu zapowiada nową płytę 2016. Jak fani oceniają zmianę Saszan?
28/05/2016 13:57
FINAŁ Ligi Mistrzów 28.05.2016: Real Madryt - Atletico Madryt. Transmisja online i w TV z finału LM
0

FINAŁ Ligi Mistrzów 28.05.2016: Real Madryt - Atletico Madryt. Transmisja online i w TV z finału LM

Real - Atletico: FINAŁ Ligi Mistrzów już 28.05.2016. Transmisja online i w TV na żywo będzie dostępna na kilka sposobów. Gdzie finał w telewizji? Gdzie darmowe streamy live? Wszystkie informacje na temat meczu Real Madryt - Atletico Madryt z 28 maja 2016 na ESKA.pl 
28/05/2016 11:50
KONKURS na Dzień Dziecka: Jarzynki i Przyjaciele - płyta z piosenkami dla dzieci może być Twoja!
0

KONKURS na Dzień Dziecka: Jarzynki i Przyjaciele - płyta z piosenkami dla dzieci może być Twoja!

Jarzynki i Przyjaciele - płyta z najpiękniejszymi piosenkami dla dzieci może być twoja. Mamy dla was 4 albumy z utworami dla najmłodszych w wykonaniu m.in. Katarzyny Pakosińskiej, Piotra Fronczewskiego czy Cezarego Pazury. Jedyne co musicie zrobić, to odpowiedzieć na proste pytanie.
28/05/2016 11:36
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?
0

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn For The Weekend - mamy dla Was genialną wersję wielkiego hitu Coldplay i Beyonce. Posłuchajcie koniecznie i oceńcie, czy wokalistka jest lepsza od Beyonce?
28/05/2016 11:34
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

28/05/2016 21:18

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
Kamil Bednarek - nowy teledysk 2016. List - premiera klipu na Dzień Matki!

Kamil Bednarek - nowy teledysk 2016. List - premiera klipu na Dzień Matki!

26/05/2016 16:35

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA