Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Lost In The Echo - Linkin Park. Zobacz interaktywny teledysk i sam stań się jego częścią! - Lost In The Echo. Nowy teledysk Linkin Park!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Lost In The Echo - Linkin Park. Zobacz interaktywny teledysk i sam stań się jego częścią!: Linkin Park, Lost In The Echo - Linkin Park, Lost In The Echo YOUTUBE, Livnig Things Linkin Park, interaktywny teledysk

Lost In The Echo - Linkin Park. Zobacz interaktywny teledysk i sam stań się jego częścią!

RSS 30/08/2012 17:20 Komentarze 0
Jest już teledysk do Lost In The Echo zespołu Linkin Park. Klip jest wyjątkowy, bo interaktywny. Dzięki integracji z Facebookiem możesz w nim wystąpić! Utwór promuje nową płytę zespołu Living Things.
LP LP / Living Things
Ilustracja do artykułu: Lost In The Echo - Linkin Park. Zobacz interaktywny teledysk i sam stań się jego częścią!
Klip możesz zobaczyć wchodząc na odpowiednią stronę. System zaproponuje Ci zalogowanie na swoje konto na FB. Po zalogowaniu możesz odtworzyć klip.

TELEDYSK DO LOST IN THE ECHO - LINKIN PARK


Poniżej możesz posłuchać piosenki.

[POSŁUCHAJ] Linkin Park - LOST IN THE ECHO (Lyric Video)




RN
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015: kto do tej pory zgarnął najwięcej statuetek?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015: kto do tej pory zgarnął najwięcej statuetek?

Przed nami kolejna gala wręczenia prestiżowych nagród muzycznych - ESKA Music Awards 2015. Jak co roku, słuchacze docenią swoich ulubionych artystów głosując na ich kandydatury w siedmiu kategoriach.  Podsumowaliśmy poprzednie ceremonie i wiemy, który artysta bądź artystka najczęściej cieszyła się z tej wyjątkowej nagrody. Kto ma najwięcej statuetek ESKA Music Awards? Sprawdź!    
04/08/2015 17:09
Perseidy 2015: o której kulminacja? Spadających gwiazd będzie wtedy najwięcej... Check It Out!
0

Perseidy 2015: o której kulminacja? Spadających gwiazd będzie wtedy najwięcej... Check It Out!

Perseidy 2015 - o której maksimum? Jak przygotować się do nocy spadających gwiazd? Informacje na ten temat przydadzą się tuż tuż! 
04/08/2015 17:09
Ostróda Reggae Festival 2015: line-up, bilety - czy jeszcze są, informacje praktyczne
0

Ostróda Reggae Festival 2015: line-up, bilety - czy jeszcze są, informacje praktyczne

Ostróda Reggae Festival 2015 startuje już 6 sierpnia 2015 roku. Jak wygląda program największego festiwalu muzyki reggae w Polsce? Informacje praktyczne oraz line-up Ostróda Reggae Festival 2015 do sprawdzenia na ESKA.pl 
04/08/2015 16:48
Demi Lovato i Iggy Azalea: piosenka-duet. 5 powodów, dla których chcemy to usłyszeć
0

Demi Lovato i Iggy Azalea: piosenka-duet. 5 powodów, dla których chcemy to usłyszeć

Demi Lovato i Iggy Azalea nagrają wspólną piosenkę? Autorka hitu Cool For The Summer zdradza swoje plany na kolejną płytę, a my prezentujemy 5 powodów, dla których Iggy i Demi to dobre połączenie ;) 
04/08/2015 16:04
Perseidy w Warszawie 2015: gdzie obserwować? Poznajcie miejsca na noc spadających gwiazd i nie bądźcie Lost Stars
0

Perseidy w Warszawie 2015: gdzie obserwować? Poznajcie miejsca na noc spadających gwiazd i nie bądźcie Lost Stars

Gdzie obserwować Perseidy 2015 w Warszawie? Miejsc w Warszawie do obserwowania spadających gwiazd w sierpniu 2015 nie brakuje. Lista lokalizacji, które w noc spadających gwiazd 2015 zgromadzą w stolicy tłumy, do sprawdzenia u nas. Poznajcie je i na sierpniową noc spadających gwiazd 2015 nie bądźcie Lost Stars!
04/08/2015 15:59
OGROMNY Minionek zablokował ruch drogowy w Dublinie. Co się stało?
0

OGROMNY Minionek zablokował ruch drogowy w Dublinie. Co się stało?

Minionki Rozrabiają - to wiedzą wszyscy. Ale ten balon w kształcie Minionka narozrabiał wyjątkowo... Zobacz, jaką przygodę przeżyli ostatnio niczego się nie spodziewający  irlandzcy kierowcy!    
04/08/2015 15:30
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Wakacje - nad morzem, w górach czy "na leniucha"?

Wakacje - nad morzem, w górach czy "na leniucha"?

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska