Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Lost In The Echo - Linkin Park. Zobacz interaktywny teledysk i sam stań się jego częścią! - Lost In The Echo. Nowy teledysk Linkin Park!

Tagi związane z Lost In The Echo - Linkin Park. Zobacz interaktywny teledysk i sam stań się jego częścią!: Linkin Park, Lost In The Echo - Linkin Park, Lost In The Echo YOUTUBE, Livnig Things Linkin Park, interaktywny teledysk

Lost In The Echo - Linkin Park. Zobacz interaktywny teledysk i sam stań się jego częścią!

RSS 30/08/2012 17:20 Komentarze
Jest już teledysk do Lost In The Echo zespołu Linkin Park. Klip jest wyjątkowy, bo interaktywny. Dzięki integracji z Facebookiem możesz w nim wystąpić! Utwór promuje nową płytę zespołu Living Things.
LP LP / Living Things
Ilustracja do artykułu: Lost In The Echo - Linkin Park. Zobacz interaktywny teledysk i sam stań się jego częścią!
Klip możesz zobaczyć wchodząc na odpowiednią stronę. System zaproponuje Ci zalogowanie na swoje konto na FB. Po zalogowaniu możesz odtworzyć klip.

TELEDYSK DO LOST IN THE ECHO - LINKIN PARK


Poniżej możesz posłuchać piosenki.

[POSŁUCHAJ] Linkin Park - LOST IN THE ECHO (Lyric Video)




RN
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurowizja 2016: Natalia Szroeder w preselekcjach zaśpiewa Lustra
0

Eurowizja 2016: Natalia Szroeder w preselekcjach zaśpiewa Lustra

Eurowizja 2016: Natalia Szroeder wystąpi w polskich preselekcjach z piosenką Lustra! Czy wokalistka znana ze współpracy z Liberem ma szansę wygrać i reprezentować Polskę w 61. Konkursie Piosenki Eurowizji?
10/02/2016 13:36
Mecz Gwiazd NBA 2016: transmisja online i w TV. Gdzie i kiedy oglądać?
0

Mecz Gwiazd NBA 2016: transmisja online i w TV. Gdzie i kiedy oglądać?

Mecz Gwiazd NBA 2016: to najciekawsze wydarzenie w całym koszykarskim kalendarzu. Transmisja z NBA All-Star Weekend 2016 będzie dostępna! O tym, gdzie i kiedy oglądać dowiecie się na ESKA.pl.
10/02/2016 13:12
Kocham cię Polsko! wiosną w TVP2. Program zastąpi The Voice of Poland
0

Kocham cię Polsko! wiosną w TVP2. Program zastąpi The Voice of Poland

Kocham cię Polsko! zobaczymy wiosną w TVP2. Program wraca na antenę po czterech latach przerwy  i zastąpi The Voice of Poland. Nowa odsłona show to nowi kapitanowie drużyn i prowadząca. Szczegóły już teraz na ESKA.pl!
10/02/2016 12:54
Elliphant w Polsce 2016! Kim jest? Elliphant da koncert w Warszawie, Krakowie i Poznaniu!
0

Elliphant w Polsce 2016! Kim jest? Elliphant da koncert w Warszawie, Krakowie i Poznaniu!

Elliphant w Polsce 2016! Występ gwiazdy, która ma na koncie hit z Major Lazer z pewnością rozgrzeje publiczność w trzech polskich miastach. Kim jest Elliphant? Jakie ma hity? Szczegóły na jej temat sprawdzicie na ESKA.pl
10/02/2016 12:34
Lana Del Rey - Freak: premiera nowego teledysku
0

Lana Del Rey - Freak: premiera nowego teledysku

Lana Del Rey prezentuje teledysk do Freak. W najnowszym video promującym album Honeymoon wystąpił wokalista Father John Misty. Zobacz nowy klip Lany Del Rey już teraz!
10/02/2016 12:26
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA