Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Lost In The Echo - Linkin Park. Zobacz interaktywny teledysk i sam stań się jego częścią! - Lost In The Echo. Nowy teledysk Linkin Park!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Lost In The Echo - Linkin Park. Zobacz interaktywny teledysk i sam stań się jego częścią!: Linkin Park, Lost In The Echo - Linkin Park, Lost In The Echo YOUTUBE, Livnig Things Linkin Park, interaktywny teledysk

Lost In The Echo - Linkin Park. Zobacz interaktywny teledysk i sam stań się jego częścią!

RSS 30/08/2012 17:20 Komentarze 0
Jest już teledysk do Lost In The Echo zespołu Linkin Park. Klip jest wyjątkowy, bo interaktywny. Dzięki integracji z Facebookiem możesz w nim wystąpić! Utwór promuje nową płytę zespołu Living Things.
LP LP / Living Things
Ilustracja do artykułu: Lost In The Echo - Linkin Park. Zobacz interaktywny teledysk i sam stań się jego częścią!
Klip możesz zobaczyć wchodząc na odpowiednią stronę. System zaproponuje Ci zalogowanie na swoje konto na FB. Po zalogowaniu możesz odtworzyć klip.

TELEDYSK DO LOST IN THE ECHO - LINKIN PARK


Poniżej możesz posłuchać piosenki.

[POSŁUCHAJ] Linkin Park - LOST IN THE ECHO (Lyric Video)




RN
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Taniec z Gwiazdami 2015: Tatiana Okupnik wygra? Zobaczcie wszystkie występy wokalistki [GALERIA]
0

Taniec z Gwiazdami 2015: Tatiana Okupnik wygra? Zobaczcie wszystkie występy wokalistki [GALERIA]

Przed nami półfinał Tańca z Gwiazdami 2015. W odcinku z 15 maja 2015 wystąpi m.in. Tatiana Okupnik. Jakie szanse na wygraną ma piosenkarka? Na ESKA.pl przypominamy jej dotychczasowe występy!
22/05/2015 09:35
Cisza wyborcza 2015: od kiedy obowiązuje cisza przed wyborami prezydenckimi 2015? Sprawdź, kiedy będzie Cicho [VIDEO]
0

Cisza wyborcza 2015: od kiedy obowiązuje cisza przed wyborami prezydenckimi 2015? Sprawdź, kiedy będzie Cicho [VIDEO]

Kiedy rozpocznie się cisza wyborcza? Sprawdź, od kiedy zabronione będzie prowadzenie kampanii wyborczej, czy publikowanie sondaży i słuchaj przeboju Ewy Farnej - Cicho
22/05/2015 09:34
Eurowizja 2015: jak głosować na Polskę? Sposoby i zasady głosowania w Eurowizji 2015 [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: jak głosować na Polskę? Sposoby i zasady głosowania w Eurowizji 2015 [VIDEO]

Zasady i sposoby głosowania na Eurowizji 2015 na ESKA.pl. Zobaczcie już teraz, jak głosować na Polskę na Eurowizji 2015 i kto może głosować na Monikę Kuszyńską. Na stronie także specjalny filmik wyjaśniający, co dzieje się z głosami widzów Eurowizji 2015.
21/05/2015 21:13
Eurowizja 2015 na żywo w internecie - oglądaj online transmisję live z YouTube z występu Polki na Eurowizji 2015! [VIDEO]
1

Eurowizja 2015 na żywo w internecie - oglądaj online transmisję live z YouTube z występu Polki na Eurowizji 2015! [VIDEO]

Eurowizja 2015 na żywo w internecie to opcja dla tych, którzy chcą obejrzeć konkurs live a nie mają telewizora w domu. Co więcej, dzięki transmisji z Eurowizji 2015 online na YouTube live stream serwujemy Wam także na ESKA.pl. Gotowi śledzić zmagania na Eurowizji 2015 w internetowej transmisji?
21/05/2015 21:10
Teledysk do Bad Blood Taylor Swift ft. Kendrick Lamar: nowy rekord VEVO. Wynik Anacondy Nicki Minaj pobity [VIDEO]
0

Teledysk do Bad Blood Taylor Swift ft. Kendrick Lamar: nowy rekord VEVO. Wynik Anacondy Nicki Minaj pobity [VIDEO]

Teledysk Bad Blood Taylor Swift i Kendricka Lamara ustanowił nowy rekord VEVO. Ile razy wyświetlono Bad Blood w ciągu 24 godzin od premiery? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl
21/05/2015 17:37
Zielone Świątki 2015 = sklepy zamknięte 24 maja. Gdzie zrobić zakupy? Z pewnością nie w Thrift Shops! [VIDEO]
0

Zielone Świątki 2015 = sklepy zamknięte 24 maja. Gdzie zrobić zakupy? Z pewnością nie w Thrift Shops! [VIDEO]

Zielone Świątki 2015: w niedzielę 24 maja 2015 nie zrobimy zakupów! Pamiętajcie o tym, że już 24.05.2015 większość sklepów będzie nieczynna. Gdzie zrobić zakupy w Zielone Świątki 2015? Informacja na temat czynnych i zamkniętych sklepów w niedzielę 24 maja 2015 na ESKA.pl 
21/05/2015 17:30
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej? Nie przegapcie! [VIDEO]

21/05/2015 10:12

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

23/04/2015 12:36

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska