WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Lost In The Echo - Linkin Park. Zobacz interaktywny teledysk i sam stań się jego częścią! - Lost In The Echo. Nowy teledysk Linkin Park!

Tagi związane z Lost In The Echo - Linkin Park. Zobacz interaktywny teledysk i sam stań się jego częścią!: Linkin Park, Lost In The Echo - Linkin Park, Lost In The Echo YOUTUBE, Livnig Things Linkin Park, interaktywny teledysk

Lost In The Echo - Linkin Park. Zobacz interaktywny teledysk i sam stań się jego częścią!

RSS 30/08/2012 17:20 Komentarze
Jest już teledysk do Lost In The Echo zespołu Linkin Park. Klip jest wyjątkowy, bo interaktywny. Dzięki integracji z Facebookiem możesz w nim wystąpić! Utwór promuje nową płytę zespołu Living Things.
LP LP / Living Things
Ilustracja do artykułu: Lost In The Echo - Linkin Park. Zobacz interaktywny teledysk i sam stań się jego częścią!
Klip możesz zobaczyć wchodząc na odpowiednią stronę. System zaproponuje Ci zalogowanie na swoje konto na FB. Po zalogowaniu możesz odtworzyć klip.

TELEDYSK DO LOST IN THE ECHO - LINKIN PARK


Poniżej możesz posłuchać piosenki.

[POSŁUCHAJ] Linkin Park - LOST IN THE ECHO (Lyric Video)




RN
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiery: Natalia Szroeder - Powietrze || Rag'n'Bone Man - Human
0

Gorąca 20 Premiery: Natalia Szroeder - Powietrze || Rag'n'Bone Man - Human

Natalia Szroeder - Powietrze oraz Rag'n'Bone Man - Human: 26 września to premiery w Gorącej 20 Radia ESKA! Która z nich szybciej trafi do ścisłego zestawienia? Oceńcie i sprawdźcie szczegóły już teraz na ESKA.pl!
26/09/2016 12:17
Popek na KSW 37 - z kim walczy 3.12.2016?
0

Popek na KSW 37 - z kim walczy 3.12.2016?

Popek na gali KSW 37! Rywal, czyli z kim walczy 3 grudnia 2016? Gdzie odbędzie się pojedynek rapera w starciach MMA? Najlepsze i najnowsze szczegóły poznacie na ESKA.pl!
26/09/2016 12:09
Liga Mistrzów 27.09.2016 - TERMINARZ, MECZE
0

Liga Mistrzów 27.09.2016 - TERMINARZ, MECZE

Liga Mistrzów 2016 rozkręca się na dobre! Jakie mecze LM zobaczymy 27.09.2016?  O której oglądać mecze i kiedy zagra Legia? Sprawdź terminarz Ligi Mistrzów jeżeli chcesz być na bieżąco!
26/09/2016 11:48
#WeMissYouAvalanna. Zmarła fanka Justina Biebera we wspomnieniach Beliebers
0

#WeMissYouAvalanna. Zmarła fanka Justina Biebera we wspomnieniach Beliebers

Twitterowicze pamiętają o zmarłej fance Justina Biebera. Beliebers wspominają zmarłą na raka dziewczynkę we wpisach pod hasztagiem #WeMissYouAvalanna. Sprawdzamy, co piszą.
26/09/2016 11:31
Snapchat zmienia nazwę i wprowadza supergadżet!
0

Snapchat zmienia nazwę i wprowadza supergadżet!

Snapchat zmienia swoją nazwę i wprowadza na rynek supergadżet. Teraz jeszcze łatwiej udokumentujesz swoje przeżycia i niesamowite przygody!
26/09/2016 11:25
Michał Szpak śpiewa utwory O.N.A. z zespołem Kombii
0

Michał Szpak śpiewa utwory O.N.A. z zespołem Kombii

Michał Szpak wystąpił gościnnie na koncertach grupy Kombii. Jednak zamiast hitów Pokolenie, czy Awinion, wokalista zdecydował się wykonać utwory nieistniejącej już grupy O.N.A. Jak sobie poradził?
25/09/2016 20:30
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
Polecamy
Wokaliści Polska
Najpopularniejszy polski wokalista to:
  • Antek Smykiewicz
  • Dawid Podsiadło
  • Grzegorz Hyży
  • Kamil Bednarek
  • Michał Szpak
polub
ESKA