WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Lost In The Echo - Linkin Park. Zobacz interaktywny teledysk i sam stań się jego częścią! - Lost In The Echo. Nowy teledysk Linkin Park!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Lost In The Echo - Linkin Park. Zobacz interaktywny teledysk i sam stań się jego częścią!: Linkin Park, Lost In The Echo - Linkin Park, Lost In The Echo YOUTUBE, Livnig Things Linkin Park, interaktywny teledysk

Lost In The Echo - Linkin Park. Zobacz interaktywny teledysk i sam stań się jego częścią!

RSS 30/08/2012 17:20 Komentarze 0
Jest już teledysk do Lost In The Echo zespołu Linkin Park. Klip jest wyjątkowy, bo interaktywny. Dzięki integracji z Facebookiem możesz w nim wystąpić! Utwór promuje nową płytę zespołu Living Things.
LP LP / Living Things
Ilustracja do artykułu: Lost In The Echo - Linkin Park. Zobacz interaktywny teledysk i sam stań się jego częścią!
Klip możesz zobaczyć wchodząc na odpowiednią stronę. System zaproponuje Ci zalogowanie na swoje konto na FB. Po zalogowaniu możesz odtworzyć klip.

TELEDYSK DO LOST IN THE ECHO - LINKIN PARK


Poniżej możesz posłuchać piosenki.

[POSŁUCHAJ] Linkin Park - LOST IN THE ECHO (Lyric Video)




RN
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Lotto 02.04.2015: wyniki losowania o 13 mln zł. Zwycięskie liczby na ESKA.pl. Koniec zakupów w Thrift Shop? [VIDEO]
0

Lotto 02.04.2015: wyniki losowania o 13 mln zł. Zwycięskie liczby na ESKA.pl. Koniec zakupów w Thrift Shop? [VIDEO]

Wyniki Lotto 02.04.215 na ESKA.pl. Sprawdzamy dla Was losowanie lotto z 2 kwietnia 2015 roku warte 13 mln zł. Zobaczcie zwycięskie numerki lotto na naszej stronie i sprawdźcie, czy rozbiliście kumulacje lotto 02.04.2015. To szansa na koniec zakupów w Thrift Shop!
01/04/2015 22:17
Robert Leszczyński nie żyje. Krytyk muzyczny znany m.in. z Idola miał 48 lat. RODZINA KARIERA PRACA
0

Robert Leszczyński nie żyje. Krytyk muzyczny znany m.in. z Idola miał 48 lat. RODZINA KARIERA PRACA

Robert Leszczyński nie żyje. Jeden z najbardziej rozpoznawanych polskich krytyków muzycznych, znany między innymi jako juror z muzycznego talent show Idol miał 48 lat. Osierocił nastoletnią córkę.
01/04/2015 19:50
Robert Leszczyński nie żyje - pożegnania znajomych i fanów. Zobacz jak na wiadomość o śmierci Leszczyńskiego zareagował internet
0

Robert Leszczyński nie żyje - pożegnania znajomych i fanów. Zobacz jak na wiadomość o śmierci Leszczyńskiego zareagował internet

Znajomi, dziennikarze, fani - internet żegna Roberta Leszczyńskiego. Zobacz jak na śmierć popularnego dziennikarza muzycznego zareagowali internauci. 
01/04/2015 19:10
Nie żyje Robert Leszczyński. Jak zmarł? Jaka jest przyczyna śmierci znanego dziennikarza?
0

Nie żyje Robert Leszczyński. Jak zmarł? Jaka jest przyczyna śmierci znanego dziennikarza?

Śmierć Roberta Leszczyńskiego wstrząsnęła fanami jego dziennikarstwa i programu Idol, którego był gwiazdą przez 4 sezony. Miał zaledwie 48 lat. Co się stało? Jaka była przyczyna śmierci Leszczyńskiego?
01/04/2015 18:40
Robert Leszczyński - kim był? Nie żyje popularny krytyk muzyczny [VIDEO]
0

Robert Leszczyński - kim był? Nie żyje popularny krytyk muzyczny [VIDEO]

Nie żyje Robert Leszczyński. Co o nim wiemy? Najbardziej znany był jako juror w popularnym talent show Idol. Dowiedz się kim był i co robił Robert Leszczyński.
01/04/2015 18:21
Fejz - Panaceum - nowa piosenka. Zapowiedź nowego utworu od syna Magika [VIDEO]
0

Fejz - Panaceum - nowa piosenka. Zapowiedź nowego utworu od syna Magika [VIDEO]

Syn Magika - Fejz zapowiada kolejną piosenkę. Do sieci trafiła zapowiedź utworu Panaceum. Jaki będzie nowy kawałek? Sprawdź na ESKA.pl 
01/04/2015 16:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

1
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

3
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska