WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Lost In The Echo - Linkin Park. Zobacz interaktywny teledysk i sam stań się jego częścią! - Lost In The Echo. Nowy teledysk Linkin Park!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Lost In The Echo - Linkin Park. Zobacz interaktywny teledysk i sam stań się jego częścią!: Linkin Park, Lost In The Echo - Linkin Park, Lost In The Echo YOUTUBE, Livnig Things Linkin Park, interaktywny teledysk

Lost In The Echo - Linkin Park. Zobacz interaktywny teledysk i sam stań się jego częścią!

RSS 30/08/2012 17:20 Komentarze 0
Jest już teledysk do Lost In The Echo zespołu Linkin Park. Klip jest wyjątkowy, bo interaktywny. Dzięki integracji z Facebookiem możesz w nim wystąpić! Utwór promuje nową płytę zespołu Living Things.
LP LP / Living Things
Ilustracja do artykułu: Lost In The Echo - Linkin Park. Zobacz interaktywny teledysk i sam stań się jego częścią!
Klip możesz zobaczyć wchodząc na odpowiednią stronę. System zaproponuje Ci zalogowanie na swoje konto na FB. Po zalogowaniu możesz odtworzyć klip.

TELEDYSK DO LOST IN THE ECHO - LINKIN PARK


Poniżej możesz posłuchać piosenki.

[POSŁUCHAJ] Linkin Park - LOST IN THE ECHO (Lyric Video)




RN
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Curly Heads teledysk Reconcile. Marcin Dorociński w klipie zespołu Dawida Podsiadło [VIDEO]
0

Curly Heads teledysk Reconcile. Marcin Dorociński w klipie zespołu Dawida Podsiadło [VIDEO]

Curly Heads ujawniają teledysk do utworu Reconcile. W klipie zespołu, w którym gra Dawid Podsiadło, występuje Marcin Dorociński. Teledysk Reconcile promuje debiutancki album Curly Heads zatytułowany Ruby Dress Skinny Dog. Video z Marcinem Dorocińskim do zobaczenia na ESKA.pl
24/10/2014 11:14
Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]
0

Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]

Kropka nienawiści na Facebooku robi zawrotną karierę pod koniec października 2014 roku. Co to jest kropka nienawiści i dlaczego tysiące osób polubiło fanpage Kropka nienawiści.? Nie wiecie? Ok. Wytłumaczymy.
24/10/2014 11:10
Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]

Nowości muzyczne 2014 - to na nie możecie liczyć podczas premier w Gorącej 20 Radia ESKA. Nie inaczej jest tym razem, bo na naszej liście przebojów mamy dla Was po raz pierwszy Girls In Luv - Djane Housekat ft. Rameez. Te bity przywędrowały do nas prosto z Niemiec!
23/10/2014 17:30
Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]
0

Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]

Prognoza pogody na październki 2014 nie jest zachwycająca? Przypomnijmy, że temperatura spadła już poniżej zera. Gdzie i kiedy możemy spodziewać się ujemnych temepratur. I najważniejsze - czy w Halloween spadnie śnieg? Przeanalizowaliśmy prognozy pogody na koniec października 2014. Sprawdź, co nas czeka!
23/10/2014 17:21
Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]
0

Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]

Polscy fani Kylie Minogue przygotowują specjalną akcję na koncert artystki w Łodzi. Jak się do niej przygotować? Sprawdź, co wydarzy się 30 października w Atlas Arenie na ESKA.pl
23/10/2014 16:46
Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]
0

Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]

Teledysk One Direction do Steal My Girl przed premierą na YouTube promują teasery nagrania. Wideo do Steal My Girl zapowiada się na kolejną dużą i szczególnie zabawną produkcję od 1D. Zobaczcie zwiastuny nowego teledysku One Direction do Steal My Girl na ESKA.pl!
23/10/2014 16:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: