WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Listy do M. 2: Tabb & Sound'n'Grace - Someone. Piosenka promująca film! - Listy do M. 2: Tabb & Sound'n'Grace stworzyli piosenkę promująca film! Posłuchaj Someone

Listy do M. 2: Tabb & Sound'n'Grace - Someone. Piosenka promująca film!

RSS 23/10/2015 11:50 Komentarze

Listy do M. 2: druga część filmu w kinach pojawi się 13 listopada 2015 roku. Tuż przed jej debiutem na ekranach kinowych odbyła się oficjalna premiera oficjalnej piosenki promującej film. Posłuchaj na Eska.pl Someone - utworu, za którym stoi Tabb & Sound'n'Grace!

Listy do M 2 Listy do M 2 / mat. pras.
Ilustracja do artykułu: Listy do M. 2: Tabb & Sound'n'Grace - Someone. Piosenka promująca film!

Listy do M. 2 oficjalna piosenka promująca film, to Someone. Za tym utworem stoi poznański producent muzyczny Tabb oraz laureaci gali 2015 ESKA Music Awards - chór Sound'n'Grace. Film "Listy do M. 2" jest kontynuacją komedii "Listy do M.", którą w kinach zobaczyło ponad 2,5 miliona Polaków! W filmie pojawią się nowe postacie, które wpadną w świąteczno-miłosne kłopoty. Co jeszcze przyciągnie Waszą uwagę? Na pewno ścieżka dźwiękowa filmu! Właśnie poznaliśmy jeden z kawałków promujących tę ekranizację. 

Listy do M. 2: Tabb & Sound'n'Grace - Someone: piosenka promująca

Utwór "Someone" to nic innego, jak anglojęzyczna wersja hitu "Na pewno", który znacie z Eskowej anteny. Za tekst piosenki odpowiada Patrycja Kosiarkiewicz. W klipie do "Someone" gościnnie pojawił się Maciej Zakościelny, który ujawnia swój nieznany dla nas muzyczny talent. Ogólnie teledysk pokazuje obszerne i niepublikowane dotychczas urywki filmu "Listy do M. 2". Bohaterowie "Listów do M. 2" w reżyserii Macieja Dejczera z pewnością dadzą Wam powody do śmiechu i wzruszeń. Dzięki niemu uwierzycie, że w święta wszystko jest możliwe, a miłość jest najlepszym prezentem pod choinkę.

 

Kawałek, pod którym podpisuje się Bartosz "Tabb" Zielony i chór Sound'n'Grace znajdzie się obok innych piosenek promujących film "Listy do M. 2". Więcej szczegółów na ten temat piosenek ze ścieżki dźwiękowej przeczytacie >>> TUTAJ.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Klan - kolejna postać zostanie uśmiercona! Na kogo padło tym razem?
0

Klan - kolejna postać zostanie uśmiercona! Na kogo padło tym razem?

Kolejna popularna postać z Klanu zostanie uśmiercona! Kto tym razem zdecydował się rezygnować z serialu? 
25/07/2017 16:27
Kim jest Adrian? Dlaczego nazywamy tak Andrzeja Dudę?
0

Kim jest Adrian? Dlaczego nazywamy tak Andrzeja Dudę?

Dlaczego Andrzej Duda nazywany jest Adrianem? Sprawdzamy, o co chodzi z żartami na temat Adriana i Prezydenta Polski.
25/07/2017 16:10
VMA 2017 - nominacje, kiedy i kto wystąpi?
0

VMA 2017 - nominacje, kiedy i kto wystąpi?

VMA nagradza autorów najlepszych teledysków. Kto jest nominowany i ma szansę na nagrodę? Kiedy odbędzie się gala? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 15:58
Marsz Powstania Warszawskiego 2017 - gdzie i kiedy
0

Marsz Powstania Warszawskiego 2017 - gdzie i kiedy

Marsz Powstania Warszawskiego co roku jest nieodłącznym elementem obchodów związanych z Narodowym Dniem Pamięci Powstania Warszawskiego. Sprawdź, kiedy i skąd ruszy tegoroczny marsz.
25/07/2017 15:31
Gretchen - kim jest tancerka z teledysku Katy Perry?
0

Gretchen - kim jest tancerka z teledysku Katy Perry?

Gretchen pojawiła się w najnowszym teledysku Katy Perry do piosenki Swish Swish. Kim jest Gretchen? Poznaj królową memów!
25/07/2017 15:28
Glastonbury 2018 nie będzie! Zamiast tego The Biggest Wekend
0

Glastonbury 2018 nie będzie! Zamiast tego The Biggest Wekend

2018 rok bez Glastonbury! Znamy już szczegóły dotyczące wielkiego muzycznego wydarzenia, który w przyszłym roku zastąpi legendarny festiwal. Kiedy i gdzie odbędzie się The Biggest Weekend?
25/07/2017 15:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program