Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Linkin Park we Wrocławiu w 2014 r.! Bilety już w sprzedaży - ile kosztują i gdzie kupić? [VIDEO] - Koncert Linkin Park w Polsce
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Linkin Park we Wrocławiu w 2014 r.! Bilety już w sprzedaży - ile kosztują i gdzie kupić? [VIDEO]: Linkin Park w Polsce 2014, koncert Linkin Park w Polsce, Linkin Park we Wrocławiu, Linkin Park Wrocław bilety, Link Park w Polsce 2014 przedsprzedaż biletów

Linkin Park we Wrocławiu w 2014 r.! Bilety już w sprzedaży - ile kosztują i gdzie kupić? [VIDEO]

RSS 10/02/2014 10:00 Komentarze 0
Koncert Linkin Park w Polsce potwierdzony! Sam zespół poinformował fanów, że wystąpi w 2014 roku we Wrocławiu. Bilety na Linkin Park w przedsprzedaży od 7 lutego, w regularnej sprzedaży od 10 lutego. Znamy szczegóły koncertu Linkin Park we Wrocławiu.
Linkin Park w Polsce 2014! Linkin Park w Polsce 2014! / mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Linkin Park we Wrocławiu w 2014 r.! Bilety już w sprzedaży - ile kosztują i gdzie kupić? [VIDEO]
Linkin Park w Polsce! - to już pewne. Pierwsze informacje o koncercie Linkin Park we Wrocławiu pojawiły się 31 stycznia, ale 5 lutego zespół sam potwierdził swój występ w Polsce.

Link Park we Wrocławiu zagrają już 5 czerwca 2014 roku na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.  Ceny biletów na polski koncert Link Park 2014 zaczynają się od 162 zł. Najdroższe wejściówki VIP kosztują 602 zł. Przedsprzedaż dla członków LP Underground ruszyła w piątek, 7 lutego o godz. 10.00 na stronie http://LPUNDERGROUND.com. Ogólnodostępna sprzedaż ruszyła  w poniedziałek, 10 lutego o 10.00 na stronie http://www.eventim.pl/linkin-park i w sieci salonów Empik.

Ceny biletów na Linkin Park we Wrocławiu:
VIP - 602,00 PLN
Trybuna 1 - 262,00 PLN
Trybuna 2 - 192,00 PLN
Trybuna 3 - 162,00 PLN
GC Early Entrance - 372,00 PLN
Golden Circle - 282,00 PLN
(GA) Płyta - 192,00 PL

LINKIN PARK we Wrocławiu

Stadion Miejski, al. Śląska 1, Wrocław
5 czerwca 2014, godz. 20.00.


Ceny biletów w przedsprzedaży dla członków LP Underground:

VIP Fan Club: 602 zł

Trybuna 1 Fan Club: 262 zł

Trybuna 2 Fan Club: 192 zł zł

Trybuna 3 Fan Club: 162 zł

GC Early Entrance Fan Club: 372 zł

Golden Circle Fan Club: 282 zł

(GA) Płyta Fan Club: 192 zł

Ceny biletów w sprzedaży regularnej mają nie ulec zmianie.
 

LINKIN PARK x STEVE AOKI - A LIGHT THAT NEVER COMES:





Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Must Be The Music 9 wygrał Marcin Patrzałek - kim jest genialny 14-latek z gitarą? [VIDEO]
0

Must Be The Music 9 wygrał Marcin Patrzałek - kim jest genialny 14-latek z gitarą? [VIDEO]

Kim jest Marcin Patrzałek - zwycięzca Must Be The Music 9? Chłopak, który zwyciężył 9. edycję jest najmłodszym zwycięzcą w historii Must Be The Music. 
24/05/2015 22:31
Must Be The Music 9 - kto wygrał w finale z 24.05.2015? Sprawdź w relacji online z Must Be The Music 2015 [VIDEO]
0

Must Be The Music 9 - kto wygrał w finale z 24.05.2015? Sprawdź w relacji online z Must Be The Music 2015 [VIDEO]

Must Be The Music 9 - kto wygrał tę edycję muzycznego show? O tym przekonamy się już po godz. 20:00 w niedzielę 24.05.2015. O tytuł zwycięzcy w Must Bfe The Music 9 powalczy siedmiu finalistów. Kto z nich zwycięży? Dowiecie się w relacji na żywo z Must Be The Music 2015 na ESKA.pl
24/05/2015 22:01
Warsaw Shore 3 – oglądaj online nowe odcinki i słuchaj muzyki z show! Czego słuchają bohaterowie Warsaw Shore 3? [VIDEO]
0

Warsaw Shore 3 – oglądaj online nowe odcinki i słuchaj muzyki z show! Czego słuchają bohaterowie Warsaw Shore 3? [VIDEO]

Warsaw Shore 3 rozkręca się na dobre. Znamy nowych bohaterów show, dla których najważniejsza w życiu jest zabawa. Gdzie oglądać Warsaw Shore 3? Jakie hity pojawiły się w odcinkach Warsaw Shore 3? Sprawdzamy na ESKA.pl
24/05/2015 20:56
Eurowizja 2015: Donatan - na kogo głosował i komu gratuluje? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: Donatan - na kogo głosował i komu gratuluje? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Eurowizja 2015: kto był faworytem Donatana podczas tegorocznej edycji Eurowizji? Komu Donatan pogratulował tuż po zakończeniu konkursu? Sprawdź na ESKA.pl
24/05/2015 17:51
Eurowizja 2015: ile punktów otrzymała Polska? Sprawdź, które kraje głosowały na Monikę Kuszyńską [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: ile punktów otrzymała Polska? Sprawdź, które kraje głosowały na Monikę Kuszyńską [VIDEO]

Ile punktów dostała Polska na Eurowizji 2015? Które kraje oddały najwięcej głosów na Polskę? Jak na polską reprezentantkę na Eurowizji głosowało jury? Dlaczego Monika Kuszyńska zajęła 23 miejsce mimo dużej ilości głosów od widzów? Szczegóły na ten temat znajdziecie na ESKA.pl
24/05/2015 17:13
Eurowizja 2015: kto wygrał? Sprawdź, kto został zwycięzcą Eurowizji 2015 w Wiedniu? [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: kto wygrał? Sprawdź, kto został zwycięzcą Eurowizji 2015 w Wiedniu? [VIDEO]

Eurowizja 2015: kto wygrał 60. edycję Konkursu Eurowizji w Wiedniu? Finał Eurowizji 2015 rozpoczął się o godz. 21 w sobotę 23 maja 2015 roku. Zwycięzcę Eurowizji 2015 poznaliśmy tuż po północy! Kto nim został? Informację na temat tegorocznego laureata podamy tuż po ogłoszeniu wyników Eurowizji 2015. Przy okazji mocno trzymamy kciuki za Monikę Kuszyńską!
24/05/2015 13:28
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska