WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Linkin Park we Wrocławiu w 2014 r.! Bilety już w sprzedaży - ile kosztują i gdzie kupić? [VIDEO] - Koncert Linkin Park w Polsce

Tagi związane z Linkin Park we Wrocławiu w 2014 r.! Bilety już w sprzedaży - ile kosztują i gdzie kupić? [VIDEO]: Linkin Park w Polsce 2014, koncert Linkin Park w Polsce, Linkin Park we Wrocławiu, Linkin Park Wrocław bilety, Link Park w Polsce 2014 przedsprzedaż biletów

Linkin Park we Wrocławiu w 2014 r.! Bilety już w sprzedaży - ile kosztują i gdzie kupić? [VIDEO]

RSS 10/02/2014 10:00 Komentarze
Koncert Linkin Park w Polsce potwierdzony! Sam zespół poinformował fanów, że wystąpi w 2014 roku we Wrocławiu. Bilety na Linkin Park w przedsprzedaży od 7 lutego, w regularnej sprzedaży od 10 lutego. Znamy szczegóły koncertu Linkin Park we Wrocławiu.
Linkin Park w Polsce 2014! Linkin Park w Polsce 2014! / mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Linkin Park we Wrocławiu w 2014 r.! Bilety już w sprzedaży - ile kosztują i gdzie kupić? [VIDEO]
Linkin Park w Polsce! - to już pewne. Pierwsze informacje o koncercie Linkin Park we Wrocławiu pojawiły się 31 stycznia, ale 5 lutego zespół sam potwierdził swój występ w Polsce.

Link Park we Wrocławiu zagrają już 5 czerwca 2014 roku na Stadionie Miejskim we WrocławiuCeny biletów na polski koncert Link Park 2014 zaczynają się od 162 zł. Najdroższe wejściówki VIP kosztują 602 zł. Przedsprzedaż dla członków LP Underground ruszyła w piątek, 7 lutego o godz. 10.00 na stronie http://LPUNDERGROUND.com. Ogólnodostępna sprzedaż ruszyła  w poniedziałek, 10 lutego o 10.00 na stronie http://www.eventim.pl/linkin-park i w sieci salonów Empik.

Ceny biletów na Linkin Park we Wrocławiu:
VIP - 602,00 PLN
Trybuna 1 - 262,00 PLN
Trybuna 2 - 192,00 PLN
Trybuna 3 - 162,00 PLN
GC Early Entrance - 372,00 PLN
Golden Circle - 282,00 PLN
(GA) Płyta - 192,00 PL

LINKIN PARK we Wrocławiu

Stadion Miejski, al. Śląska 1, Wrocław
5 czerwca 2014, godz. 20.00.


Ceny biletów w przedsprzedaży dla członków LP Underground:

VIP Fan Club: 602 zł

Trybuna 1 Fan Club: 262 zł

Trybuna 2 Fan Club: 192 zł zł

Trybuna 3 Fan Club: 162 zł

GC Early Entrance Fan Club: 372 zł

Golden Circle Fan Club: 282 zł

(GA) Płyta Fan Club: 192 zł

Ceny biletów w sprzedaży regularnej mają nie ulec zmianie.
 

LINKIN PARK x STEVE AOKI - A LIGHT THAT NEVER COMES:





Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
05/05/2016 10:20
Justin Timberlake: nowa piosenka 2016! Can't Stop The Feeling - to gruba premiera miesiąca!
0

Justin Timberlake: nowa piosenka 2016! Can't Stop The Feeling - to gruba premiera miesiąca!

Justin Timberlake powraca na rynek muzyczny z mocnym uderzeniem! Can't Stop The Feeling to tytuł nowej piosenki JT, która powstała we współpracy z Maxem Martinem. Szczegóły oraz singiel do posłuchania na ESKA.pl!
05/05/2016 12:17
Kortowiada 2016 - program wydarzenia. Kto zagra na juwenaliach w Olsztynie?
0

Kortowiada 2016 - program wydarzenia. Kto zagra na juwenaliach w Olsztynie?

Kortowiada 2016 - program wydarzenia już teraz na ESKA.pl. Wiemy już, kto zagra na juwenaliach w Olsztynie i jakie atrakcje czekają na studentów.
05/05/2016 12:13
Gorąca 20 Premiera: Sachiel - Swoją drogą. Kierunek - ścisłe zestawienie!
0

Gorąca 20 Premiera: Sachiel - Swoją drogą. Kierunek - ścisłe zestawienie!

Sachiel - Swoją drogą: 5 maja 2016 to premiera w Gorącej 20. Nowa propozycja wybrzmi na antenie Radia ESKA zaraz po godzinie 18:00. Zanim jednak tak się stanie sprawdźcie, kim są jej twórcy. Na ESKA.pl dowiecie się również, jak wygrać bilety na polski koncert Armina van Buurena!
05/05/2016 11:30
Janet Jackson - dziecko w drodze i nowy teledysk Dammn Baby
0

Janet Jackson - dziecko w drodze i nowy teledysk Dammn Baby

Janet Jackson prezentuje swoje nowe muzyczne dziecko. Co ciekawe, premiera teledysku do singla Dammn Baby zbiegła się z informacją o ciąży wokalistki. Teraz wiemy dlaczego gwiazda przełożyła swoją światową trasę koncertową. Sprawdź szczegóły już teraz!
05/05/2016 11:23
LOTTO wyniki 5.05.2016: wyniki Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto, Kaskada i Multi Multi mogą zależeć od 11 najszczęśliwszych liczb
0

LOTTO wyniki 5.05.2016: wyniki Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto, Kaskada i Multi Multi mogą zależeć od 11 najszczęśliwszych liczb

Wyniki Lotto 5 maja 2016 to szansa na wygranie megakumulacji. Do wygrania aż 40 milionów złotych. Jak obstawiać Lotto? Jakie szczęśliwe numery? Jakie są wyniki losowania 5.05.2016​ - wszystko to znajdziecie poniżej.
05/05/2016 11:13
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 22:22

0
MAJÓWKA

MAJÓWKA

03/05/2016 12:54

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA