WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Linkin Park we Wrocławiu w 2014 r.! Bilety już w sprzedaży - ile kosztują i gdzie kupić? [VIDEO] - Koncert Linkin Park w Polsce

Tagi związane z Linkin Park we Wrocławiu w 2014 r.! Bilety już w sprzedaży - ile kosztują i gdzie kupić? [VIDEO]: Linkin Park w Polsce 2014, koncert Linkin Park w Polsce, Linkin Park we Wrocławiu, Linkin Park Wrocław bilety, Link Park w Polsce 2014 przedsprzedaż biletów

Linkin Park we Wrocławiu w 2014 r.! Bilety już w sprzedaży - ile kosztują i gdzie kupić? [VIDEO]

RSS 10/02/2014 10:00 Komentarze
Koncert Linkin Park w Polsce potwierdzony! Sam zespół poinformował fanów, że wystąpi w 2014 roku we Wrocławiu. Bilety na Linkin Park w przedsprzedaży od 7 lutego, w regularnej sprzedaży od 10 lutego. Znamy szczegóły koncertu Linkin Park we Wrocławiu.
Linkin Park w Polsce 2014! Linkin Park w Polsce 2014! / mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Linkin Park we Wrocławiu w 2014 r.! Bilety już w sprzedaży - ile kosztują i gdzie kupić? [VIDEO]
Linkin Park w Polsce! - to już pewne. Pierwsze informacje o koncercie Linkin Park we Wrocławiu pojawiły się 31 stycznia, ale 5 lutego zespół sam potwierdził swój występ w Polsce.

Link Park we Wrocławiu zagrają już 5 czerwca 2014 roku na Stadionie Miejskim we WrocławiuCeny biletów na polski koncert Link Park 2014 zaczynają się od 162 zł. Najdroższe wejściówki VIP kosztują 602 zł. Przedsprzedaż dla członków LP Underground ruszyła w piątek, 7 lutego o godz. 10.00 na stronie http://LPUNDERGROUND.com. Ogólnodostępna sprzedaż ruszyła  w poniedziałek, 10 lutego o 10.00 na stronie http://www.eventim.pl/linkin-park i w sieci salonów Empik.

Ceny biletów na Linkin Park we Wrocławiu:
VIP - 602,00 PLN
Trybuna 1 - 262,00 PLN
Trybuna 2 - 192,00 PLN
Trybuna 3 - 162,00 PLN
GC Early Entrance - 372,00 PLN
Golden Circle - 282,00 PLN
(GA) Płyta - 192,00 PL

LINKIN PARK we Wrocławiu

Stadion Miejski, al. Śląska 1, Wrocław
5 czerwca 2014, godz. 20.00.


Ceny biletów w przedsprzedaży dla członków LP Underground:

VIP Fan Club: 602 zł

Trybuna 1 Fan Club: 262 zł

Trybuna 2 Fan Club: 192 zł zł

Trybuna 3 Fan Club: 162 zł

GC Early Entrance Fan Club: 372 zł

Golden Circle Fan Club: 282 zł

(GA) Płyta Fan Club: 192 zł

Ceny biletów w sprzedaży regularnej mają nie ulec zmianie.
 

LINKIN PARK x STEVE AOKI - A LIGHT THAT NEVER COMES:





Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Alan Walker na ESKA Music Awards 2016! To będzie wyjątkowy koncert!
0

Alan Walker na ESKA Music Awards 2016! To będzie wyjątkowy koncert!

Alan Walker zagraniczną gwiazdą gali ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie! Kim jest angielsko-norweski producent? Za jakie hity pokochali go słuchacze na całym świecie? Dlaczego warto wybrać się na koncert Alana Walkera w Polsce? Wszystkie szczegóły podrzucamy Wam - oczywiście na ESKA.pl!
25/07/2016 19:00
ESKA Music Awards 2016 - kto wystąpi? Poznaj LINE UP gali w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - kto wystąpi? Poznaj LINE UP gali w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016, czyli najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce już 26 sierpnia w Szczecinie! Kto swoim występem uświetni galę? Ujawniamy listę gwiazd, które wystąpią podczas ceremonii rozdania statuetek EMA 2016!
25/07/2016 19:00
Gorąca 20 Premiera: Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire. Ognista nowość hitem lata 2016?
0

Gorąca 20 Premiera: Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire. Ognista nowość hitem lata 2016?

Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire: premiera w poniedziałkowym zestawieniu Gorącej 20 Radia ESKA! Nowy singiel od niemieckiego producenta usłyszycie 25 lipca po godzinie 18:00. Zdecydowanie, to jedna z najbardziej energetyzujących propozycji lata 2016!
25/07/2016 17:07
Bars and Melody w Don't Let Me Down The Chainsmokers. Cover lepszy od oryginału?
0

Bars and Melody w Don't Let Me Down The Chainsmokers. Cover lepszy od oryginału?

Bars & Melody prezentują kolejny świetny cover! Tym razem Wasi ulubieńcy zaśpiewali hit Don't Let Me Down grupy The Chainsmokers! Jak sobie poradzili? Czy to ich najlepsza przeróbka? Posłuchajcie, porównajcie i zagłosujcie w naszej sondzie!
25/07/2016 17:07
Wybory prezydenckie w USA - gwiazdy popierają kandydatów. Clinton vs Trump - kto ma lepszą ekipę?
0

Wybory prezydenckie w USA - gwiazdy popierają kandydatów. Clinton vs Trump - kto ma lepszą ekipę?

Wybory prezydenckie w USA zbliżają się wielkimi krokami i budzą coraz większe zainteresowanie. Kogo popierają amerykańskie gwiazdy? Sprawdźcie to na ESKA.pl
25/07/2016 16:29
Anna Przybylska - film o życiu aktorki. Co o nim wiemy?
0

Anna Przybylska - film o życiu aktorki. Co o nim wiemy?

Anna Przybylska - film o życiu w polskich kinach jeszcze w tym roku?! Kiedy premiera? Kto wcieli się w rolę przedwcześnie zmarłej aktorki? Wszystkie informacje zebraliśmy w jedno miejsce - rzecz jasna na ESKA.pl!
25/07/2016 16:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...