WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Linkin Park we Wrocławiu w 2014 r.! Bilety już w sprzedaży - ile kosztują i gdzie kupić? [VIDEO] - Koncert Linkin Park w Polsce
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Linkin Park we Wrocławiu w 2014 r.! Bilety już w sprzedaży - ile kosztują i gdzie kupić? [VIDEO]: Linkin Park w Polsce 2014, koncert Linkin Park w Polsce, Linkin Park we Wrocławiu, Linkin Park Wrocław bilety, Link Park w Polsce 2014 przedsprzedaż biletów

Linkin Park we Wrocławiu w 2014 r.! Bilety już w sprzedaży - ile kosztują i gdzie kupić? [VIDEO]

RSS 10/02/2014 10:00 Komentarze 0
Koncert Linkin Park w Polsce potwierdzony! Sam zespół poinformował fanów, że wystąpi w 2014 roku we Wrocławiu. Bilety na Linkin Park w przedsprzedaży od 7 lutego, w regularnej sprzedaży od 10 lutego. Znamy szczegóły koncertu Linkin Park we Wrocławiu.
Linkin Park w Polsce 2014! Linkin Park w Polsce 2014! / mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Linkin Park we Wrocławiu w 2014 r.! Bilety już w sprzedaży - ile kosztują i gdzie kupić? [VIDEO]
Linkin Park w Polsce! - to już pewne. Pierwsze informacje o koncercie Linkin Park we Wrocławiu pojawiły się 31 stycznia, ale 5 lutego zespół sam potwierdził swój występ w Polsce.

Link Park we Wrocławiu zagrają już 5 czerwca 2014 roku na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.  Ceny biletów na polski koncert Link Park 2014 zaczynają się od 162 zł. Najdroższe wejściówki VIP kosztują 602 zł. Przedsprzedaż dla członków LP Underground ruszyła w piątek, 7 lutego o godz. 10.00 na stronie http://LPUNDERGROUND.com. Ogólnodostępna sprzedaż ruszyła  w poniedziałek, 10 lutego o 10.00 na stronie http://www.eventim.pl/linkin-park i w sieci salonów Empik.

Ceny biletów na Linkin Park we Wrocławiu:
VIP - 602,00 PLN
Trybuna 1 - 262,00 PLN
Trybuna 2 - 192,00 PLN
Trybuna 3 - 162,00 PLN
GC Early Entrance - 372,00 PLN
Golden Circle - 282,00 PLN
(GA) Płyta - 192,00 PL

LINKIN PARK we Wrocławiu

Stadion Miejski, al. Śląska 1, Wrocław
5 czerwca 2014, godz. 20.00.


Ceny biletów w przedsprzedaży dla członków LP Underground:

VIP Fan Club: 602 zł

Trybuna 1 Fan Club: 262 zł

Trybuna 2 Fan Club: 192 zł zł

Trybuna 3 Fan Club: 162 zł

GC Early Entrance Fan Club: 372 zł

Golden Circle Fan Club: 282 zł

(GA) Płyta Fan Club: 192 zł

Ceny biletów w sprzedaży regularnej mają nie ulec zmianie.
 

LINKIN PARK x STEVE AOKI - A LIGHT THAT NEVER COMES:





Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Jakiego Koloru jest ta sukienka? Internauci mają już dosyć! Zobacz memy z biało-złotą i niebiesko-czarną sukienką i posłuchaj Everything Has Change
0

Jakiego Koloru jest ta sukienka? Internauci mają już dosyć! Zobacz memy z biało-złotą i niebiesko-czarną sukienką i posłuchaj Everything Has Change

Jakiego koloru jest ta sukienka: biało-złota czy niebiesko-czarna? To pytanie omal nie doprowadziło do globalnego konfliktu i utraty zmysłów kilku z naszych redaktorów ;) Głos w sprawie zabierały nawet gwiazdy tj. Taylor Swift, Ariana Grande, Demi Lovato i Kim Kardashian! Czy macie dosyć niebiesko-czarnej sukienki? No i najważniejsze: jakiego koloru NAPRAWDĘ jest biało-złota sukienka?;) Znamy odpowiedź, mamy memy i nie zawahamy się ich użyć
28/02/2015 16:16
House of Cards 3 - premiera odcinka s03201 w MEMACH. Zobacz jak internauci świętują powrót House of Cards
0

House of Cards 3 - premiera odcinka s03201 w MEMACH. Zobacz jak internauci świętują powrót House of Cards

27.02.2015 premiera House of Cards 3. O tym, że to kultowy serial świadczyć może to, że w internecie pojawiły się memy związane z premierą 3 sezonu. Zobacz memy o House of Cards 3 na ESKA.pl
28/02/2015 12:00
Leonard Nimoy nie żyje. Odtwórca roli Spocka ze Star Trecka zmarł w wieku 83 lat. Reakcje gwiazd po śmierci Leonarda Nimoy'a
0

Leonard Nimoy nie żyje. Odtwórca roli Spocka ze Star Trecka zmarł w wieku 83 lat. Reakcje gwiazd po śmierci Leonarda Nimoy'a

Odtwórca roli Spocka ze Star Trecka nie żyje. Leonard Nimoy zmarł w wieku 83 lat. Informację o śmierci potwierdziła żona aktora - Susan Bay Nimoy. Leonard Nimoy cierpiał na przewlekłą chorobę płuc. Postać Spocka była uwielbiana przez wiele gwiazd muzycznych. Zobacz, które z nich złożyły kondolencje po śmierci Leonarda Nimoya
28/02/2015 11:59
Honorata Skarbek: Damy Radę - nowy teledysk Honey tuż tuż! Teaser Damy Radę na ESKA.pl [VIDEO]
0

Honorata Skarbek: Damy Radę - nowy teledysk Honey tuż tuż! Teaser Damy Radę na ESKA.pl [VIDEO]

Nowy teledysk Honoraty Skarbek już niedługo zaliczy swoją premierę. Nowa piosenka od Honey nosi tytuł Damy Radę. W ostatni weekend lutego 2015 roku do sieci trafił teaser nowego teledysku Honey. Jak zapowiada się nowy klip Honoraty Skarbek? Sprawdźcie na ESKA.PL 
28/02/2015 11:51
Hit Internetu: biało złota sukienka. A może niebiesko czarna? Miley Cyrus, Taylor Swift i Kim Kardashian już powiedziały a jak Wy to widzicie? [SONDA]
1

Hit Internetu: biało złota sukienka. A może niebiesko czarna? Miley Cyrus, Taylor Swift i Kim Kardashian już powiedziały a jak Wy to widzicie? [SONDA]

Sukienka na językach internautów! Dyskusja nad kolorem "biało złotej" sukienki to najnowszy hit sieci. Amerykanie kłócą się o kolor sukienki na zdjęciu wrzuconym do jednego z serwisów społecznościowych. Głos zaczynają zabierać nawet celebryci. Jak to jest możliwe, że zdjęcie czarno niebieskiej sukienki może być biało złote? Zobaczcie sami i zapytajcie znajomych - będziecie zaskoczeni! 
28/02/2015 09:41
Mamy Cię 2015: pierwszy odcinek i transmisje Mamy Cię na TVN pod Eskową lupą. Wkręcą muzyczne gwiazdy? [VIDEO]
0

Mamy Cię 2015: pierwszy odcinek i transmisje Mamy Cię na TVN pod Eskową lupą. Wkręcą muzyczne gwiazdy? [VIDEO]

Pierwszy odcinek Mamy Cię 2015 rozpocznie 4. serię Mamy Cię na TVN. Wiemy, kiedy zaczyna się Mamy Cię 2015 na TVN, w jakie dni oglądać show i o której godzinie zaczynać się będą jego transmisje. Sprawdźcie informacje o premierze Mamy Cię 2015 na TVN i zobaczcie, jaki są szanse na wkręty z udziałem muzycznych gwiazd!
28/02/2015 09:28
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]