WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Linkin Park we Wrocławiu w 2014 r.! Bilety już w sprzedaży - ile kosztują i gdzie kupić? [VIDEO] - Koncert Linkin Park w Polsce

Tagi związane z Linkin Park we Wrocławiu w 2014 r.! Bilety już w sprzedaży - ile kosztują i gdzie kupić? [VIDEO]: Linkin Park w Polsce 2014, koncert Linkin Park w Polsce, Linkin Park we Wrocławiu, Linkin Park Wrocław bilety, Link Park w Polsce 2014 przedsprzedaż biletów

Linkin Park we Wrocławiu w 2014 r.! Bilety już w sprzedaży - ile kosztują i gdzie kupić? [VIDEO]

RSS 10/02/2014 10:00 Komentarze
Koncert Linkin Park w Polsce potwierdzony! Sam zespół poinformował fanów, że wystąpi w 2014 roku we Wrocławiu. Bilety na Linkin Park w przedsprzedaży od 7 lutego, w regularnej sprzedaży od 10 lutego. Znamy szczegóły koncertu Linkin Park we Wrocławiu.
Linkin Park w Polsce 2014! Linkin Park w Polsce 2014! / mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Linkin Park we Wrocławiu w 2014 r.! Bilety już w sprzedaży - ile kosztują i gdzie kupić? [VIDEO]
Linkin Park w Polsce! - to już pewne. Pierwsze informacje o koncercie Linkin Park we Wrocławiu pojawiły się 31 stycznia, ale 5 lutego zespół sam potwierdził swój występ w Polsce.

Link Park we Wrocławiu zagrają już 5 czerwca 2014 roku na Stadionie Miejskim we WrocławiuCeny biletów na polski koncert Link Park 2014 zaczynają się od 162 zł. Najdroższe wejściówki VIP kosztują 602 zł. Przedsprzedaż dla członków LP Underground ruszyła w piątek, 7 lutego o godz. 10.00 na stronie http://LPUNDERGROUND.com. Ogólnodostępna sprzedaż ruszyła  w poniedziałek, 10 lutego o 10.00 na stronie http://www.eventim.pl/linkin-park i w sieci salonów Empik.

Ceny biletów na Linkin Park we Wrocławiu:
VIP - 602,00 PLN
Trybuna 1 - 262,00 PLN
Trybuna 2 - 192,00 PLN
Trybuna 3 - 162,00 PLN
GC Early Entrance - 372,00 PLN
Golden Circle - 282,00 PLN
(GA) Płyta - 192,00 PL

LINKIN PARK we Wrocławiu

Stadion Miejski, al. Śląska 1, Wrocław
5 czerwca 2014, godz. 20.00.


Ceny biletów w przedsprzedaży dla członków LP Underground:

VIP Fan Club: 602 zł

Trybuna 1 Fan Club: 262 zł

Trybuna 2 Fan Club: 192 zł zł

Trybuna 3 Fan Club: 162 zł

GC Early Entrance Fan Club: 372 zł

Golden Circle Fan Club: 282 zł

(GA) Płyta Fan Club: 192 zł

Ceny biletów w sprzedaży regularnej mają nie ulec zmianie.
 

LINKIN PARK x STEVE AOKI - A LIGHT THAT NEVER COMES:





Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Rod Stewart w Łodzi zaśpiewał Sailing. Zdjęcia i filmy z koncertu Roda Stewarta w Atlas Arenie
0

Rod Stewart w Łodzi zaśpiewał Sailing. Zdjęcia i filmy z koncertu Roda Stewarta w Atlas Arenie

Rod Stewart dał koncert w Łodzi. Kilkanaście tysięcy osób w Atlas Arenie śpiewało kultowy Sailing i inne przeboje Roda Stewarta.
29/05/2016 12:23
Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?

Jakie kabarety na Polsat SuperHit Festiwal 2016 w Sopocie? W czasie kabaretonu wystąpi Neo-Nówka, Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów i wiele innych! Pełna lista i szczegóły transmisji sprawdzicie na ESKA.pl!
29/05/2016 11:44
Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?
0

Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?

Bilety na mecz Polska - Holandia: to gorący towar wśród wszystkich zagorzałych kibiców! Warto już teraz sprawdzić, gdzie kupić i jakie są ceny biletów na mecz towarzyski, który odbędzie się kilka dni przed Euro 2016. Tego dowiecie się na ESKA.pl!
29/05/2016 11:12
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!
0

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

Ten odcinek programu śniadaniowego należał zdecydowanie do wnuczki Hołowczyca. Mała Alabama skradła show dziadkowi i skupiła na sobie całą uwagę. Co takiego zrobiła, że prowadzący dali się porwać w wir zabawy?
29/05/2016 10:53
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Ola Szwed prowadzi koncert Radiowy Przebój Roku!
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Ola Szwed prowadzi koncert Radiowy Przebój Roku!

Aleksandra Szwed na Polsat SuperHit Festiwal 2016! Aktorka, zwyciężczyni Twoja Twarz Brzmi Znajomo 28 maja 2016 roku poprowadzi koncert Radiowy Przebój Roku! Szczegóły poznacie, jak zwykle na ESKA.pl!
28/05/2016 22:20
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016