Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Linkin Park we Wrocławiu w 2014 r.! Bilety już w sprzedaży - ile kosztują i gdzie kupić? [VIDEO] - Koncert Linkin Park w Polsce
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Linkin Park we Wrocławiu w 2014 r.! Bilety już w sprzedaży - ile kosztują i gdzie kupić? [VIDEO]: Linkin Park w Polsce 2014, koncert Linkin Park w Polsce, Linkin Park we Wrocławiu, Linkin Park Wrocław bilety, Link Park w Polsce 2014 przedsprzedaż biletów

Linkin Park we Wrocławiu w 2014 r.! Bilety już w sprzedaży - ile kosztują i gdzie kupić? [VIDEO]

RSS 10/02/2014 10:00 Komentarze 0
Koncert Linkin Park w Polsce potwierdzony! Sam zespół poinformował fanów, że wystąpi w 2014 roku we Wrocławiu. Bilety na Linkin Park w przedsprzedaży od 7 lutego, w regularnej sprzedaży od 10 lutego. Znamy szczegóły koncertu Linkin Park we Wrocławiu.
Linkin Park w Polsce 2014! Linkin Park w Polsce 2014! / mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Linkin Park we Wrocławiu w 2014 r.! Bilety już w sprzedaży - ile kosztują i gdzie kupić? [VIDEO]
Linkin Park w Polsce! - to już pewne. Pierwsze informacje o koncercie Linkin Park we Wrocławiu pojawiły się 31 stycznia, ale 5 lutego zespół sam potwierdził swój występ w Polsce.

Link Park we Wrocławiu zagrają już 5 czerwca 2014 roku na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.  Ceny biletów na polski koncert Link Park 2014 zaczynają się od 162 zł. Najdroższe wejściówki VIP kosztują 602 zł. Przedsprzedaż dla członków LP Underground ruszyła w piątek, 7 lutego o godz. 10.00 na stronie http://LPUNDERGROUND.com. Ogólnodostępna sprzedaż ruszyła  w poniedziałek, 10 lutego o 10.00 na stronie http://www.eventim.pl/linkin-park i w sieci salonów Empik.

Ceny biletów na Linkin Park we Wrocławiu:
VIP - 602,00 PLN
Trybuna 1 - 262,00 PLN
Trybuna 2 - 192,00 PLN
Trybuna 3 - 162,00 PLN
GC Early Entrance - 372,00 PLN
Golden Circle - 282,00 PLN
(GA) Płyta - 192,00 PL

LINKIN PARK we Wrocławiu

Stadion Miejski, al. Śląska 1, Wrocław
5 czerwca 2014, godz. 20.00.


Ceny biletów w przedsprzedaży dla członków LP Underground:

VIP Fan Club: 602 zł

Trybuna 1 Fan Club: 262 zł

Trybuna 2 Fan Club: 192 zł zł

Trybuna 3 Fan Club: 162 zł

GC Early Entrance Fan Club: 372 zł

Golden Circle Fan Club: 282 zł

(GA) Płyta Fan Club: 192 zł

Ceny biletów w sprzedaży regularnej mają nie ulec zmianie.
 

LINKIN PARK x STEVE AOKI - A LIGHT THAT NEVER COMES:





Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
NEO biorą się za Justina Biebera: Take You śpiewa Mike. Lepiej niż Kwiatkowski i Sikorski?
0

NEO biorą się za Justina Biebera: Take You śpiewa Mike. Lepiej niż Kwiatkowski i Sikorski?

NEO z Justinem Bieberem połączyła piosenka Take You. To właśnie ten kawałek polski boysband zaprezentował w ramach cyklu NeoCover. Zobaczcie już teraz cover NEO piosenki Take You Justina Biebera. Czy Mike z NEO wypada lepiej niż Dawid Kwiatkowski i Jeremi Sikorski, którzy również zmierzyli się z tym utworem?
30/07/2015 13:41
Doda - ślub z Emilem Haidarem już blisko? Zaręczyny za nami!
0

Doda - ślub z Emilem Haidarem już blisko? Zaręczyny za nami!

Doda - ślub z Emilem Haiderem tuż tuż? Na to wygląda! Pod koniec lipca piosenkarka przyznała, że jest już zaręczona. Jak wygląda pierścionek zaręczynowy Dody? Sprawdź na ESKA.pl 
30/07/2015 12:54
Płyta Zayna Malika: kiedy i jaki będzie pierwszy solowy album byłej gwiazdy One Direction?
0

Płyta Zayna Malika: kiedy i jaki będzie pierwszy solowy album byłej gwiazdy One Direction?

Płyta Zayna Malika - na ten album czeka przemysł muzyczny, po tym jak wokalista potwierdził podpisanie solowego kontraktu z wytwórnią RCA Records. Kiedy premiera płyty Zayna Malika i czym zaskoczy nas artysta na swoim debiutanckim krążku? Solowej karierze Zayna Malika przyglądamy się na ESKA.pl.
30/07/2015 12:24
Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać to niezwykłe zjawisko? I'm Blue!
0

Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać to niezwykłe zjawisko? I'm Blue!

Niebieski Księżyc, czyli trzynasta pełnia nadejdzie już 31 lipca 2015 roku. Czym jest niebieski Księżyc i jaki ma na nas wpływ? Jak oglądać to niezwykłe zjawisko? Informacje na ten temat do sprawdzenia na ESKA.pl 
30/07/2015 11:49
Honorata Skarbek - Puzzle: 5 powodów, dla których warto posłuchać nowej płyty wokalistki
0

Honorata Skarbek - Puzzle: 5 powodów, dla których warto posłuchać nowej płyty wokalistki

Honorata Skarbek - Puzzle - tej płyty warto posłuchać. Nowa płyta Honoraty Skarbek to zdecydowanie jedna z najgorętszych premier w wakacje 2015 a album Puzzle w internecie jest prawdziwym hitem. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami! Na stronie czeka 5 dowodów na to, że obok nowej płyty Honoraty Skarbek nie powinno się przejść obojętnie.
30/07/2015 11:20
Gorąca 20 Premiera: Years & Years - Shine
0

Gorąca 20 Premiera: Years & Years - Shine

Years & Years - Shine to piosenka, którą usłyszycie w ramach propozycji do Gorącej 20 Radia ESKA już w czwartek, 30 lipca. To jeden z singli promujących wydaną w lipcu 2015 debiutancką płytę zespołu. Czy spodoba się słuchaczom ESKI?    
30/07/2015 11:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

08/07/2015 09:32

0
Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

06/07/2015 14:03

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska