WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Linkin Park w Polsce - ceny biletów na koncert LP we Wrocławiu! [VIDEO] - Bilety na koncert Linkin Park w Polsce: ile kosztują? Gdzie kupić?

Linkin Park w Polsce - ceny biletów na koncert LP we Wrocławiu! [VIDEO]

RSS 08/02/2014 13:23 Komentarze
Linkin Park w Polsce - znamy już ceny biletów na koncert LP we Wrocławiu! Wejściówki w sprzedaży od 7 i 10 lutego. Sprawdź ile kosztują bilety na koncert zespołu na ESKA.pl!
Linkin Park / fot. materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Linkin Park w Polsce - ceny biletów na koncert LP we Wrocławiu! [VIDEO]
Linkin Park w Polsce - znamy już ceny biletów na koncert LP we Wrocławiu! Przedsprzedaż biletów dla członków fanklubu LP Underground ruszyła w piątek 7 lutego. Do powszechnej sprzedaży bilety trafią 10 lutego o godzinie 10:00.

Bilety na koncert Linkin Park we Wrocławiu można kupić najtaniej za 162 zł za miejsce siedzące. Najdroższe wejściówki VIP kosztują 602 zł. Podane ceny biletów nie powinny ulec zmianie.

Ceny biletów w przedsprzedaży dla członków LP Underground:

VIP Fan Club: 602 zł

Trybuna 1 Fan Club: 262 zł

Trybuna 2 Fan Club: 192 zł zł

Trybuna 3 Fan Club: 162 zł

GC Early Entrance Fan Club: 372 zł

Golden Circle Fan Club: 282 zł

(GA) Płyta Fan Club: 192 zł

Ogólnodostępna sprzedaż ruszy w poniedziałek, 10 lutego o 10.00 na stronie http://www.eventim.pl/linkin-park

Czy macie zamiar wybrać się na koncert Linkin Park w Polsce?


Linkin Park - Castle of Glass



RC

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo
0

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.
26/05/2017 23:48
Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!
0

Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Ministerstwo Finansów wzięło pod lupę najpopularniejszy serwis społecznościowy! Dlaczego już wkrótce może zostać on zablokowany? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!
26/05/2017 23:08
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk
0

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!
26/05/2017 19:45
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?
0

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będzie Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl
26/05/2017 19:31
Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się
0

Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Po odwołaniu Festiwalu w Opolu 2017 Telewizja Polska zdecydowała się na zorganizowanie zastępczej imprezy w Kielcach. Koncert Polskiej Piosenki również jednak został odwołany. Szczegóły do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.
26/05/2017 18:46
Sigala i... tajemnicza gwiazda na ESKA Music Awards
0

Sigala i... tajemnicza gwiazda na ESKA Music Awards

Sigala kolejną gwiazdą ESKA Music Awards 2017! W dodatku genialny DJ zapowiada niespodziankę, specjalnie dla widzów ESKA Music Awards 2017. Jaką?
26/05/2017 18:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

24/05/2017 18:16

0
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24/05/2017 16:48

0
KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

24/05/2017 11:38

0
Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

24/05/2017 11:20

0
Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

23/05/2017 15:48

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

22/05/2017 13:03

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Kto 26 maja wydał najlepszy album?
  • Jula - Milion Słów
  • Mateusz Ziółko - Na Nowo
  • Sarsa - Pióropusze
  • Cleo - Bastet (Deluxe)
polub
ESKA