Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Linkin Park w Polsce - ceny biletów na koncert LP we Wrocławiu! [VIDEO] - Bilety na koncert Linkin Park w Polsce: ile kosztują? Gdzie kupić?
REKLAMA
REKLAMA

Linkin Park w Polsce - ceny biletów na koncert LP we Wrocławiu! [VIDEO]

RSS 08/02/2014 13:23 Komentarze 0
Linkin Park w Polsce - znamy już ceny biletów na koncert LP we Wrocławiu! Wejściówki w sprzedaży od 7 i 10 lutego. Sprawdź ile kosztują bilety na koncert zespołu na ESKA.pl!
Linkin Park / fot. materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Linkin Park w Polsce - ceny biletów na koncert LP we Wrocławiu! [VIDEO]
Linkin Park w Polsce - znamy już ceny biletów na koncert LP we Wrocławiu! Przedsprzedaż biletów dla członków fanklubu LP Underground ruszyła w piątek 7 lutego. Do powszechnej sprzedaży bilety trafią 10 lutego o godzinie 10:00.

Bilety na koncert Linkin Park we Wrocławiu można kupić najtaniej za 162 zł za miejsce siedzące. Najdroższe wejściówki VIP kosztują 602 zł. Podane ceny biletów nie powinny ulec zmianie.

Ceny biletów w przedsprzedaży dla członków LP Underground:

VIP Fan Club: 602 zł

Trybuna 1 Fan Club: 262 zł

Trybuna 2 Fan Club: 192 zł zł

Trybuna 3 Fan Club: 162 zł

GC Early Entrance Fan Club: 372 zł

Golden Circle Fan Club: 282 zł

(GA) Płyta Fan Club: 192 zł

Ogólnodostępna sprzedaż ruszy w poniedziałek, 10 lutego o 10.00 na stronie http://www.eventim.pl/linkin-park

Czy macie zamiar wybrać się na koncert Linkin Park w Polsce?


Linkin Park - Castle of Glass



RC

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
to.jest na Facebooku - wirus, awaria, o co chodzi? CO ROBIĆ z awarią Facebook Messengera? Dowiedz się na Eska.pl co zrobić jak jest PROBLEM [VIDEO]
0

to.jest na Facebooku - wirus, awaria, o co chodzi? CO ROBIĆ z awarią Facebook Messengera? Dowiedz się na Eska.pl co zrobić jak jest PROBLEM [VIDEO]

"to.jest" powoduje aktywację wirusa na Facebooku. Wpisanie takiej kombinacji znaków w usłudze Messenger powoduje olbrzymie problemy. Dowiedz się co się dzieje po wpisaniu frazy to.jest i co zrobić kiedy już się to zrobiło!
29/05/2015 16:10
Kelly Clarkson - Invincible: premiera teledysku. Sia w chórkach, słyszycie? [VIDEO]
0

Kelly Clarkson - Invincible: premiera teledysku. Sia w chórkach, słyszycie? [VIDEO]

Kelly Clarkson - Invincible: premiera teledysku do drugiego singla z płyty Piece by Piece. Zobacz klip do kawałka, który napisała Sia już teraz - na ESKA.pl
29/05/2015 15:53
Polsat SuperHit 2015 w liczbach. Festiwal w Sopocie rusza już 29.05.2015! Na scenie Mrozu, Margaret, Kwiatkowski i wiele innych [VIDEO]
0

Polsat SuperHit 2015 w liczbach. Festiwal w Sopocie rusza już 29.05.2015! Na scenie Mrozu, Margaret, Kwiatkowski i wiele innych [VIDEO]

Polsat SuperHit Festiwal 2015: festiwal muzyczny w Sopocie rusza już 29.05.2015. Na scenie wystąpi cała plejada największych polskich artystów muzycznych. Przygotowania do pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2015 zostały zakończone. Jak wygląda przygotowanie festiwalu w Sopocie w liczbach? Sprawdź na ESKA.pl 
29/05/2015 15:50
Charlie Charlie Challenge - 5 powodów dla których NIE WOLNO podejmować wyzwania! Sprawdź na eska.pl
0

Charlie Charlie Challenge - 5 powodów dla których NIE WOLNO podejmować wyzwania! Sprawdź na eska.pl

Charlie Charlie Challenge - to bijąca rekordy popularności zabawa z wywoływaniem duchów. Dlaczego nie warto wywoływać ducha Charliego? Mamy dla was 5 powodów żeby zignorować Charlie Charlie Challenge!
29/05/2015 15:36
Taniec z Gwiazdami 4: Cleo zatańczy w kolejnej edycji show? Lista uczestników Tańca z Gwiazdami 4 trafiła do sieci? [VIDEO]
0

Taniec z Gwiazdami 4: Cleo zatańczy w kolejnej edycji show? Lista uczestników Tańca z Gwiazdami 4 trafiła do sieci? [VIDEO]

Cleo na liście uczestników 4. edycji Tańca z Gwiazdami w Polsacie? Do sieci przeciekły pierwsze informacje na temat kolejnej edycji tanecznego show. Czy zobaczymy w nim Cleo?
29/05/2015 15:26
Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015: gdzie TRANSMISJA na żywo w telewizji i internecie. Play z nami [VIDEO]
5

Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015: gdzie TRANSMISJA na żywo w telewizji i internecie. Play z nami [VIDEO]

Mecze Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015 na żywo do obejrzenia w transmisji w telewizji i internecie 28 i 29 maja. Wszystkim dostępnym transmisjom Polska - Rosja w LŚ 2015 przyglądamy się na ESKA.pl. Zobaczcie już teraz, gdzie oglądać mecze Polski z Rosją w Lidze Światowej w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2015. Wystarczy kliknąć odpowiedni Play.
29/05/2015 15:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska