Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Linkin Park w Polsce - ceny biletów na koncert LP we Wrocławiu! [VIDEO] - Bilety na koncert Linkin Park w Polsce: ile kosztują? Gdzie kupić?
REKLAMA
REKLAMA

Linkin Park w Polsce - ceny biletów na koncert LP we Wrocławiu! [VIDEO]

RSS 08/02/2014 13:23 Komentarze 0
Linkin Park w Polsce - znamy już ceny biletów na koncert LP we Wrocławiu! Wejściówki w sprzedaży od 7 i 10 lutego. Sprawdź ile kosztują bilety na koncert zespołu na ESKA.pl!
Linkin Park / fot. materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Linkin Park w Polsce - ceny biletów na koncert LP we Wrocławiu! [VIDEO]
Linkin Park w Polsce - znamy już ceny biletów na koncert LP we Wrocławiu! Przedsprzedaż biletów dla członków fanklubu LP Underground ruszyła w piątek 7 lutego. Do powszechnej sprzedaży bilety trafią 10 lutego o godzinie 10:00.

Bilety na koncert Linkin Park we Wrocławiu można kupić najtaniej za 162 zł za miejsce siedzące. Najdroższe wejściówki VIP kosztują 602 zł. Podane ceny biletów nie powinny ulec zmianie.

Ceny biletów w przedsprzedaży dla członków LP Underground:

VIP Fan Club: 602 zł

Trybuna 1 Fan Club: 262 zł

Trybuna 2 Fan Club: 192 zł zł

Trybuna 3 Fan Club: 162 zł

GC Early Entrance Fan Club: 372 zł

Golden Circle Fan Club: 282 zł

(GA) Płyta Fan Club: 192 zł

Ogólnodostępna sprzedaż ruszy w poniedziałek, 10 lutego o 10.00 na stronie http://www.eventim.pl/linkin-park

Czy macie zamiar wybrać się na koncert Linkin Park w Polsce?


Linkin Park - Castle of Glass



RC

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu
0

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu powstania w Warszawie. Jak wygląda program obchodów? Gdzie możemy spodziewać się utrudnień w ruchu 1 sierpnia 2015 roku w stolicy? Sprawdź i zobacz teledysk do kawałka Tyle Nadziei, Tyle Młodości z udziałem powstańców 
30/07/2015 14:09
NEO biorą się za Justina Biebera: Take You śpiewa Mike. Lepiej niż Kwiatkowski i Sikorski?
0

NEO biorą się za Justina Biebera: Take You śpiewa Mike. Lepiej niż Kwiatkowski i Sikorski?

NEO z Justinem Bieberem połączyła piosenka Take You. To właśnie ten kawałek polski boysband zaprezentował w ramach cyklu NeoCover. Zobaczcie już teraz cover NEO piosenki Take You Justina Biebera. Czy Mike z NEO wypada lepiej niż Dawid Kwiatkowski i Jeremi Sikorski, którzy również zmierzyli się z tym utworem?
30/07/2015 13:41
Doda - ślub z Emilem Haidarem już blisko? Zaręczyny za nami!
0

Doda - ślub z Emilem Haidarem już blisko? Zaręczyny za nami!

Doda - ślub z Emilem Haiderem tuż tuż? Na to wygląda! Pod koniec lipca piosenkarka przyznała, że jest już zaręczona. Jak wygląda pierścionek zaręczynowy Dody? Sprawdź na ESKA.pl 
30/07/2015 12:54
Płyta Zayna Malika: kiedy i jaki będzie pierwszy solowy album byłej gwiazdy One Direction?
0

Płyta Zayna Malika: kiedy i jaki będzie pierwszy solowy album byłej gwiazdy One Direction?

Płyta Zayna Malika - na ten album czeka przemysł muzyczny, po tym jak wokalista potwierdził podpisanie solowego kontraktu z wytwórnią RCA Records. Kiedy premiera płyty Zayna Malika i czym zaskoczy nas artysta na swoim debiutanckim krążku? Solowej karierze Zayna Malika przyglądamy się na ESKA.pl.
30/07/2015 12:24
Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać to niezwykłe zjawisko? I'm Blue!
0

Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać to niezwykłe zjawisko? I'm Blue!

Niebieski Księżyc, czyli trzynasta pełnia nadejdzie już 31 lipca 2015 roku. Czym jest niebieski Księżyc i jaki ma na nas wpływ? Jak oglądać to niezwykłe zjawisko? Informacje na ten temat do sprawdzenia na ESKA.pl 
30/07/2015 11:49
Honorata Skarbek - Puzzle: 5 powodów, dla których warto posłuchać nowej płyty wokalistki
0

Honorata Skarbek - Puzzle: 5 powodów, dla których warto posłuchać nowej płyty wokalistki

Honorata Skarbek - Puzzle - tej płyty warto posłuchać. Nowa płyta Honoraty Skarbek to zdecydowanie jedna z najgorętszych premier w wakacje 2015 a album Puzzle w internecie jest prawdziwym hitem. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami! Na stronie czeka 5 dowodów na to, że obok nowej płyty Honoraty Skarbek nie powinno się przejść obojętnie.
30/07/2015 11:20
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

08/07/2015 09:32

0
Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

06/07/2015 14:03

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska