Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » LIGA MISTRZÓW 30.04. gdzie oglądać: REAL - BORUSSIA transmisja tv, online. Posłuchaj polskiej piosenki Realu Madryt! [VIDEO] - LIGA MISTRZÓW 30.04. gdzie oglądać: REAL - BORUSSIA transmisja tv, online. Posłuchaj polskiej piosenki Realu Madryt! [VIDEO]

Tagi związane z LIGA MISTRZÓW 30.04. gdzie oglądać: REAL - BORUSSIA transmisja tv, online. Posłuchaj polskiej piosenki Realu Madryt! [VIDEO]: Liga Mstrzów w telewizji 30.04, REAL - BORUSSIA na żywo, mecz REAL - BORUSSIA bramki, wynik meczu REAL - BORUSSIA 30 kwietnia, REAL - BORUSSIA 30.04. w tv, Liga Mistrzów 30.04. online

LIGA MISTRZÓW 30.04. gdzie oglądać: REAL - BORUSSIA transmisja tv, online. Posłuchaj polskiej piosenki Realu Madryt! [VIDEO]

RSS 30/04/2013 14:18 Komentarze
Mecz Real Madryt - Borussia Dortmund 30 kwietnia 2013 r. to pierwszy z meczów rewanżowych w półfinale Ligi Mistrzów. Początek spotkania o godz. 20.45. Sprawdź, gdzie oglądać mecz Real Madryt - Borussia Dortmund w tv i online i poznaj polską piosenkę o Realu Madryt!
BORUSSIA - REAL transmisja tv BORUSSIA - REAL transmisja tv /
Ilustracja do artykułu: LIGA MISTRZÓW 30.04. gdzie oglądać: REAL - BORUSSIA transmisja tv, online. Posłuchaj polskiej piosenki Realu Madryt! [VIDEO]
Real Madryt - Borussia Dortmund w tv i online

Liga Mistrzów jest na etapie półfinałowych rewanżów. Wynik meczu Borrusia - Real 4:1 był wielkim o miłym zaskoczeniem, zwłaszcza, że wszystkie bramki dla zwycięskiego Dortumundu strzelił Polak Robert Lewandowski! (Poniżej możesz zobaczyć wszystkie bramki z poprzedniego z meczu Borussia - Real z 23 kwietnia). Jak zakończy się mecz Real Madryt - Borussia Dortmund? Transmisja w nSport oraz Canal + Sport rusza o godz. 20.45. Mecz można także zobaczyć online, odpłatnie, ale w pełni legalnie i w bardzo dobrej jakości na stronie Liga Mistrzów na żywo.

>> FIFA 14 oficjalnie zapowiedziana! Znaleźliśmy 6 bardzo korzystnych różnic
>> Injustice: Gods Among Us - polska premiera godnego następcy Mortal Kombat

półfinały Ligi Mistrzów 2013 - wyniki i terminarz:

23 kwietnia:
        20:45 Bayern 4 :0 Barcelona

24 kwietnia:
        20:45 Borussia D. 4 : 1 Real Madryt

półfinały /rewanże/ Ligi Mistrzów 2013 - wyniki i terminarz:

30 kwietnia:
        20:45 Real Madryt - Borussia D.

1 maja:
        20:45 Barcelona - Bayern

Borussia D. - Real M. - wszystkie bramki



Piosenka o Realu Madryt - po polsku:




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Asteroida 5.03.2016 niebezpiecznie blisko Ziemi
0

Asteroida 5.03.2016 niebezpiecznie blisko Ziemi

Asteroida 5 marca 2016 roku będzie przelatywać bardzo blisko Ziemi. Czy powinniśmy mieć powody do niepokoju? Sprawdź szczegóły dotyczące asteroidy 2013 TX68 i słuchaj Space Oddity z repertuaru Davida Bowiego już teraz - na ESKA.pl
11/02/2016 13:51
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków: transmisja online i w TV z meczu 12.02.16
0

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków: transmisja online i w TV z meczu 12.02.16

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków: transmisja z meczu online i w telewizji będzie dostępna! Na jakim kanale? Gdzie będzie dostępny darmowy stream z pojedynku 12.02.16? Już teraz podpowiedź znajdziecie na ESKA.pl!
11/02/2016 13:51
Eurowizja 2016: Renata Wołkiewicz - United For Love to singiel na polskie preselekcje! [AUDIO]
0

Eurowizja 2016: Renata Wołkiewicz - United For Love to singiel na polskie preselekcje! [AUDIO]

Renata Wołkiewicz - United For Love - sprawdź nową piosenkę Polki znanej z rosyjskiego The Voice, którą chce dostać się się na Eurowizję 2016.
11/02/2016 13:41
Madonna zaplątała się w welon. To kolejna wpadka artystki podczas koncertu [VIDEO]
0

Madonna zaplątała się w welon. To kolejna wpadka artystki podczas koncertu [VIDEO]

Madonna zaplątała się w welon i tym samym zaliczyła kolejną wpadkę podczas koncertu, bo chyba nikomu nie trzeba przypominać, jak wokalistka spadła ze sceny podczas gali rozdania nagród BRIT Awards 2015. Poprzednim razem Madonna zahaczyła o długą pelerynę, w której występowała.
11/02/2016 13:16
KSW 34: kiedy i gdzie oglądać online i w TV? Transmisja walki Mańkowskiego i Nerkuna
0

KSW 34: kiedy i gdzie oglądać online i w TV? Transmisja walki Mańkowskiego i Nerkuna

KSW 34: online i w TV - transmisja z gali, na której zobaczymy walki Mańkowskiego, Nerkuna i Bedorfa będzie dostępna za darmo?! Te pytanie nurtuje wszystkich, którzy będą chcieli zobaczyć KSW 34 na żywo. Sprawdzamy na ESKA.pl, czy jest taka możliwość!
11/02/2016 12:46
Beyonce - nowa płyta Formation na wiosnę 2016 - 5 wskazówek, że nowy album Beyonce ukaże się już teraz!
0

Beyonce - nowa płyta Formation na wiosnę 2016 - 5 wskazówek, że nowy album Beyonce ukaże się już teraz!

Beyonce wyda płytę w 2016 roku - tak ćwierkają dobrze poinformowane ptaszki, a fani nie kryją zachwytu tymi plotkami. Znamy 5 faktów, które potwierdzają, że nowa płyta Beyonce ukaże się już wkrótce. Poznajcie je!
11/02/2016 12:38
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

11/02/2016 09:37

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA