WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » LIGA MISTRZÓW 30.04. gdzie oglądać: REAL - BORUSSIA transmisja tv, online. Posłuchaj polskiej piosenki Realu Madryt! [VIDEO] - LIGA MISTRZÓW 30.04. gdzie oglądać: REAL - BORUSSIA transmisja tv, online. Posłuchaj polskiej piosenki Realu Madryt! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z LIGA MISTRZÓW 30.04. gdzie oglądać: REAL - BORUSSIA transmisja tv, online. Posłuchaj polskiej piosenki Realu Madryt! [VIDEO]: Liga Mstrzów w telewizji 30.04, REAL - BORUSSIA na żywo, mecz REAL - BORUSSIA bramki, wynik meczu REAL - BORUSSIA 30 kwietnia, REAL - BORUSSIA 30.04. w tv, Liga Mistrzów 30.04. online

LIGA MISTRZÓW 30.04. gdzie oglądać: REAL - BORUSSIA transmisja tv, online. Posłuchaj polskiej piosenki Realu Madryt! [VIDEO]

RSS 30/04/2013 14:18 Komentarze 0
Mecz Real Madryt - Borussia Dortmund 30 kwietnia 2013 r. to pierwszy z meczów rewanżowych w półfinale Ligi Mistrzów. Początek spotkania o godz. 20.45. Sprawdź, gdzie oglądać mecz Real Madryt - Borussia Dortmund w tv i online i poznaj polską piosenkę o Realu Madryt!
BORUSSIA - REAL transmisja tv BORUSSIA - REAL transmisja tv /
Ilustracja do artykułu: LIGA MISTRZÓW 30.04. gdzie oglądać: REAL - BORUSSIA transmisja tv, online. Posłuchaj polskiej piosenki Realu Madryt! [VIDEO]
Real Madryt - Borussia Dortmund w tv i online

Liga Mistrzów jest na etapie półfinałowych rewanżów. Wynik meczu Borrusia - Real 4:1 był wielkim o miłym zaskoczeniem, zwłaszcza, że wszystkie bramki dla zwycięskiego Dortumundu strzelił Polak Robert Lewandowski! (Poniżej możesz zobaczyć wszystkie bramki z poprzedniego z meczu Borussia - Real z 23 kwietnia). Jak zakończy się mecz Real Madryt - Borussia Dortmund? Transmisja w nSport oraz Canal + Sport rusza o godz. 20.45. Mecz można także zobaczyć online, odpłatnie, ale w pełni legalnie i w bardzo dobrej jakości na stronie Liga Mistrzów na żywo.

>> FIFA 14 oficjalnie zapowiedziana! Znaleźliśmy 6 bardzo korzystnych różnic
>> Injustice: Gods Among Us - polska premiera godnego następcy Mortal Kombat

półfinały Ligi Mistrzów 2013 - wyniki i terminarz:

23 kwietnia:
        20:45 Bayern 4 :0 Barcelona

24 kwietnia:
        20:45 Borussia D. 4 : 1 Real Madryt

półfinały /rewanże/ Ligi Mistrzów 2013 - wyniki i terminarz:

30 kwietnia:
        20:45 Real Madryt - Borussia D.

1 maja:
        20:45 Barcelona - Bayern

Borussia D. - Real M. - wszystkie bramki



Piosenka o Realu Madryt - po polsku:




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni: Tik Tok, czyli przestawiamy zegarki na wiosnę w rytmie hitu Ke$hy! [VIDEO]
1

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni: Tik Tok, czyli przestawiamy zegarki na wiosnę w rytmie hitu Ke$hy! [VIDEO]

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni: kiedy będzie i jak będziemy przestawiać zegarki na wiosnę w rytmie hitu Keshy? Sprawdzamy i podpowiadamy od kiedy będziemy spać o godzinę krócej!
26/03/2015 23:27
Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]

Kiedy jest zmiana czasu z zimowego na letni 2015? To już wkrótce! Zmiana czasu na letni w 2015 roku ma miejsce w nocy z 28 na 29 marca. ESKA.pl podpowiada, jak przestawić zegarki i nie przegapić zmiany czasu. 'Tik tok, on the clock, but the party don't stop...' śpiewa Kesha i ma rację, bo dni będą dłuższe!
26/03/2015 23:22
Tokio Hotel grają w #EmojiGame. Ekskluzywny materiał na ESKA.pl [VIDEO]
0

Tokio Hotel grają w #EmojiGame. Ekskluzywny materiał na ESKA.pl [VIDEO]

Tokio Hotel grają w #EmojiGame. Sprawdź, czy odgadniesz teksty piosenek Tokio Hotel z ich nowej płyty Kings of Suburbia oraz tytuł ich największego hitu na podstawie emotikonów. Następnie sprawdź, jak z tym zadaniem poradzili sobie Bill, Tom, Gustav i Georg w ekskluzywnym materiale wideo na ESKA.pl. Dobrej zabawy!
26/03/2015 21:41
Warsaw Shore 3: 29.03.2015 odcinek 1 nowej serii. Posłuchaj jak gwiazdy Warsaw Shore śpiewają: Ewelina - ewelONA, Elizka, Wojtek, Jakub Ptyś... kto nagrał najlepszy hit? [RANKING]
24

Warsaw Shore 3: 29.03.2015 odcinek 1 nowej serii. Posłuchaj jak gwiazdy Warsaw Shore śpiewają: Ewelina - ewelONA, Elizka, Wojtek, Jakub Ptyś... kto nagrał najlepszy hit? [RANKING]

Uczestnicy Ekipy z Warszawy i ich piosenki pod lupą ESKA.pl. Gwiazdy Warsaw Shore śpiewają i występują w klipach, o których w sieci jest naprawdę głośno. O piosence Eweliny z Warsaw Shore czy też piosence Elizy z Ekipy z Warszawy słyszał przecież praktycznie każdy. Swoje hity mają też np. Wojtek i Ptyś. Kto nagrał najlepszy kawałek? Zapraszamy do głosowania w rankingu!
26/03/2015 17:29
Szybcy i wściekli 7: Vin Diesel - myślisz że go znasz? Sprawdź 8 muzycznych ciekawostek o gwieździe Szybkich i Wściekłych
0

Szybcy i wściekli 7: Vin Diesel - myślisz że go znasz? Sprawdź 8 muzycznych ciekawostek o gwieździe Szybkich i Wściekłych

Vin Diesel wygląda na twardziela, gra twardzieli i... jest twardzielem. To wiedzą wszyscy. Ale w rzeczywistości to ciepły i serdeczny facet, który traktuje swoich fanów jak przyjaciół, a przyjaciół jak rodzinę. Ma też swoje muzyczne tajemnice - znaleźliśmy je dla was na ESKA.pl
26/03/2015 17:26
Zayn Malik odszedł z One Direction czy został ZWOLNIONY? Fani trendują #ModestWeHATEYou. Co to jest Modest? [VIDEO]
0

Zayn Malik odszedł z One Direction czy został ZWOLNIONY? Fani trendują #ModestWeHATEYou. Co to jest Modest? [VIDEO]

Zayn Malik nie odszedł dobrowolnie z One Direction, lecz został zwolniony. Tak sądzi część fanów 1D, którzy okazują swoje oburzenie trendując na Twitterze #ModestWeHATEYou. Sprawdź, co to jest Modest i o co chodzi w teorii Directioners na temat odejścia Zayna
26/03/2015 17:05
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Pokonaj niedoskonałości. Sprawdź, jak walczyć z problemami >>

Pokonaj niedoskonałości. Sprawdź, jak walczyć z problemami >>


Akcja partnerska