Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » LIGA MISTRZÓW 1.05. - gdzie oglądać w tv i online Barcelona - Bayern. Czy Shakira przyniesie szczęście Barcelonie? [VIDEO] - LIGA MISTRZÓW 1.05. - gdzie oglądać w tv i online FC Barcelona - Bayern. Czy Shakira przyniesie szczęście Barcelonie? [VIDEO]

Tagi związane z LIGA MISTRZÓW 1.05. - gdzie oglądać w tv i online Barcelona - Bayern. Czy Shakira przyniesie szczęście Barcelonie? [VIDEO]: Liga Mistrzów 2013 półfinaly, Liga Mistrzów 1.05 w tv, Barcelona - Bayern gdzie oglądać, FC Barcelona - Bayern transmisja meczu, Barcelona - Bayern w tv, Barcelona - Bayern online na żywo

LIGA MISTRZÓW 1.05. - gdzie oglądać w tv i online Barcelona - Bayern. Czy Shakira przyniesie szczęście Barcelonie? [VIDEO]

RSS 01/05/2013 08:30 Komentarze
Mecz FC Barcelona - Bayern to już rewanż półfinału Ligi Mistrzów 2013. Sprawdź, gdzie oglądać Ligę Mistrzów 1 maja oraz zobacz bramki z meczu Bayrern - Barcelona  i piosenki najsłynniejszej kibicki FC Barcelona!
Bayern - Barcelona Liga Mistrzów 1.05.2013 Bayern - Barcelona Liga Mistrzów 1.05.2013 /
Ilustracja do artykułu: LIGA MISTRZÓW 1.05. - gdzie oglądać w tv i online Barcelona - Bayern. Czy Shakira przyniesie szczęście Barcelonie? [VIDEO]
Barcelona - Bayern

1 maja w rewanżowym półfinale Ligi Mistrzów FC Barcelona - Bayern zobaczymy plejadę najgorętszych nazwisk piłki nożnej: Silva, Iniesta, Villa, Messi i Gerard Pique, któremu kibicować będzie sama Shakira! Kto przejdzie do finału Ligi Mistrzów, który rozegra się na Wembley? Miejsce zapewniła już sobie Borussia Dortmund, pogrążając Real Madryt. Pierwszy mecz półfinału Bayern - Barcelona zakończył się wynikiem 4:0. Czy Barcelona 1 maja odrobi straty i doprowadzi do niemiecko-hiszpańskiego finału?

Transmisja meczu Barcelona - Bayern 1 maja w tv odbędzie się na TVP1 i TVP Sport, albo w internecie odpłatnie, ale w pełni legalnie i w bardzo dobrej jakości na stronie Liga Mistrzów na żywo.

>> FIFA 14 oficjalnie zapowiedziana! Znaleźliśmy 6 bardzo korzystnych różnic
>> Injustice: Gods Among Us - polska premiera następcy Mortal Kombat


półfinały Ligi Mistrzów 2013 - wyniki i terminarz:

23 kwietnia:
        20:45 Bayern 4 : 0 Barcelona

24 kwietnia:
        20:45 Borussia D. 4 : 1 Real Madryt

półfinały /rewanże/ Ligi Mistrzów 2013 - wyniki i terminarz:

30 kwietnia:
        20:45 Real Madryt 2 : 0 Borussia D.

1 maja:
        20:45 Barcelona - Bayern


Bayern - FC Barcelona - bramki półfinał 23.04.:




Shakira - Addicted To You. Zobacz klip najsłynniejszej kibicki FC Barcelona na Eska.pl!



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Polsat Boxing Night 2016: Adamek w ringu. Z kim będzie walczył?
0

Polsat Boxing Night 2016: Adamek w ringu. Z kim będzie walczył?

Tomasz Adamek na Polsat Boxing Night 2016, a w związku z tym czekają nas niezwykłe emocje! Fani zastanawiają się czy to będzie ostatnia walka Górala? Z kim i kiedy Tomek Adamek będzie walczył? Wszystkie szczegóły znajdziecie na ESKA.pl!
08/02/2016 16:47
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]
0

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

Maroon 5 w Krakowie w 2016 roku - to już pewne! Pierwszy koncert Maroon 5 w Polsce odbędzie się 1 czerwca. Ile kosztują bilety i kto będzie supportował zespół Adama Levina w Polsce? Pełne info na ESKA.pl!
08/02/2016 16:45
The Voice of Poland: co dalej z programem. Kiedy zobaczymy kolejną odsłonę muzycznego show?
0

The Voice of Poland: co dalej z programem. Kiedy zobaczymy kolejną odsłonę muzycznego show?

The Voice of Poland to jeden z najbardziej lubianych programów muzycznych w telewizji polskiej. Zapadła już decyzja, że show nie wróci do stacji TVP2 w wiosennej ramówce. Co więc dalej z The Voice of Poland? Czy możemy się jeszcze spodziewać, że show znów zagości na naszych ekranach? Szczegóły na ESKA.pl!
08/02/2016 16:37
Dzieci w teledyskach sławnych rodziców. Oni planują karierę swoich pociech już od najmłodszych lat
0

Dzieci w teledyskach sławnych rodziców. Oni planują karierę swoich pociech już od najmłodszych lat

Dzieci w teledyskach sławnych rodziców pojawiają się nie od dziś. Czy promowanie swoich pociech we własnych klipach to sposób promocji dzieci i planowanie od najmłodszych lat ich kariery? Zobacz, którzy rodzice chętnie występują w teledyskach w towarzystwie swoich dzieci.
08/02/2016 16:16
Gorąca 20 Premiera: Tiesto & Oliver Heldens - The Right Song || Who Is Fancy - Boys Like You
0

Gorąca 20 Premiera: Tiesto & Oliver Heldens - The Right Song || Who Is Fancy - Boys Like You

Tiesto & Oliver Heldens feat. Natalie La Rose - The Right Song oraz Who Is Fancy feat. Ariana Grande & Meghan Trainor - Boys Like You: to dzisiejsze premiery w G20 Radia ESKA. Od Was zależy czy wejdą do notowania, na którym znajdziemy najpopularniejsze hity w Polsce. Teledysk do Right Song i do Boys Like You prezentujemy już teraz - na ESKA.pl
08/02/2016 15:55
Beyonce ogłasza Formation World Tour. Będzie koncert w Polsce?
0

Beyonce ogłasza Formation World Tour. Będzie koncert w Polsce?

Beyonce - Formation World Tour: trasa koncertowa została ogłoszona tuż po występie na Super Bowl 2016. Gwiazda odwiedzi miasta w Ameryce i Europie. Czy będzie koncert w Polsce? Sprawdzamy na ESKA.pl.
08/02/2016 15:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

08/02/2016 16:45

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA