WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » LIGA MISTRZÓW 1.05. - gdzie oglądać w tv i online Barcelona - Bayern. Czy Shakira przyniesie szczęście Barcelonie? [VIDEO] - LIGA MISTRZÓW 1.05. - gdzie oglądać w tv i online FC Barcelona - Bayern. Czy Shakira przyniesie szczęście Barcelonie? [VIDEO]

Tagi związane z LIGA MISTRZÓW 1.05. - gdzie oglądać w tv i online Barcelona - Bayern. Czy Shakira przyniesie szczęście Barcelonie? [VIDEO]: Liga Mistrzów 2013 półfinaly, Liga Mistrzów 1.05 w tv, Barcelona - Bayern gdzie oglądać, FC Barcelona - Bayern transmisja meczu, Barcelona - Bayern w tv, Barcelona - Bayern online na żywo

LIGA MISTRZÓW 1.05. - gdzie oglądać w tv i online Barcelona - Bayern. Czy Shakira przyniesie szczęście Barcelonie? [VIDEO]

RSS 01/05/2013 08:30 Komentarze
Mecz FC Barcelona - Bayern to już rewanż półfinału Ligi Mistrzów 2013. Sprawdź, gdzie oglądać Ligę Mistrzów 1 maja oraz zobacz bramki z meczu Bayrern - Barcelona  i piosenki najsłynniejszej kibicki FC Barcelona!
Bayern - Barcelona Liga Mistrzów 1.05.2013 Bayern - Barcelona Liga Mistrzów 1.05.2013 /
Ilustracja do artykułu: LIGA MISTRZÓW 1.05. - gdzie oglądać w tv i online Barcelona - Bayern. Czy Shakira przyniesie szczęście Barcelonie? [VIDEO]
Barcelona - Bayern

1 maja w rewanżowym półfinale Ligi Mistrzów FC Barcelona - Bayern zobaczymy plejadę najgorętszych nazwisk piłki nożnej: Silva, Iniesta, Villa, Messi i Gerard Pique, któremu kibicować będzie sama Shakira! Kto przejdzie do finału Ligi Mistrzów, który rozegra się na Wembley? Miejsce zapewniła już sobie Borussia Dortmund, pogrążając Real Madryt. Pierwszy mecz półfinału Bayern - Barcelona zakończył się wynikiem 4:0. Czy Barcelona 1 maja odrobi straty i doprowadzi do niemiecko-hiszpańskiego finału?

Transmisja meczu Barcelona - Bayern 1 maja w tv odbędzie się na TVP1 i TVP Sport, albo w internecie odpłatnie, ale w pełni legalnie i w bardzo dobrej jakości na stronie Liga Mistrzów na żywo.

>> FIFA 14 oficjalnie zapowiedziana! Znaleźliśmy 6 bardzo korzystnych różnic
>> Injustice: Gods Among Us - polska premiera następcy Mortal Kombat


półfinały Ligi Mistrzów 2013 - wyniki i terminarz:

23 kwietnia:
        20:45 Bayern 4 : 0 Barcelona

24 kwietnia:
        20:45 Borussia D. 4 : 1 Real Madryt

półfinały /rewanże/ Ligi Mistrzów 2013 - wyniki i terminarz:

30 kwietnia:
        20:45 Real Madryt 2 : 0 Borussia D.

1 maja:
        20:45 Barcelona - Bayern


Bayern - FC Barcelona - bramki półfinał 23.04.:




Shakira - Addicted To You. Zobacz klip najsłynniejszej kibicki FC Barcelona na Eska.pl!



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Rod Stewart w Łodzi zaśpiewał Sailing. Zdjęcia i filmy z koncertu Roda Stewarta w Atlas Arenie
0

Rod Stewart w Łodzi zaśpiewał Sailing. Zdjęcia i filmy z koncertu Roda Stewarta w Atlas Arenie

Rod Stewart dał koncert w Łodzi. Kilkanaście tysięcy osób w Atlas Arenie śpiewało kultowy Sailing i inne przeboje Roda Stewarta.
29/05/2016 12:23
Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?

Jakie kabarety na Polsat SuperHit Festiwal 2016 w Sopocie? W czasie kabaretonu wystąpi Neo-Nówka, Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów i wiele innych! Pełna lista i szczegóły transmisji sprawdzicie na ESKA.pl!
29/05/2016 11:44
Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?
0

Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?

Bilety na mecz Polska - Holandia: to gorący towar wśród wszystkich zagorzałych kibiców! Warto już teraz sprawdzić, gdzie kupić i jakie są ceny biletów na mecz towarzyski, który odbędzie się kilka dni przed Euro 2016. Tego dowiecie się na ESKA.pl!
29/05/2016 11:12
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!
0

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

Ten odcinek programu śniadaniowego należał zdecydowanie do wnuczki Hołowczyca. Mała Alabama skradła show dziadkowi i skupiła na sobie całą uwagę. Co takiego zrobiła, że prowadzący dali się porwać w wir zabawy?
29/05/2016 10:53
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Ola Szwed prowadzi koncert Radiowy Przebój Roku!
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Ola Szwed prowadzi koncert Radiowy Przebój Roku!

Aleksandra Szwed na Polsat SuperHit Festiwal 2016! Aktorka, zwyciężczyni Twoja Twarz Brzmi Znajomo 28 maja 2016 roku poprowadzi koncert Radiowy Przebój Roku! Szczegóły poznacie, jak zwykle na ESKA.pl!
28/05/2016 22:20
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016