Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » LIGA MISTRZÓW 10.04. - gdzie oglądać w tv i online Juventus - Bayern. Zobacz polską parodię hymnu Ligi Mistrzów [VIDEO] - LIGA MISTRZÓW 10.04. - gdzie oglądać w tv i online Juventus - Bayern. Zobacz polską parodię hymnu Ligi Mistrzów [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z LIGA MISTRZÓW 10.04. - gdzie oglądać w tv i online Juventus - Bayern. Zobacz polską parodię hymnu Ligi Mistrzów [VIDEO]: gdzie obejrzeć Liga Mistrzów 10.04. Juventus - Bayern online, Juventus - Bayern 10.04., liga mistrzów 10.04, Juventus - Bayern wynik, Juventus - Bayern gdzie oglądać, Juventus - Bayern na żywo

LIGA MISTRZÓW 10.04. - gdzie oglądać w tv i online Juventus - Bayern. Zobacz polską parodię hymnu Ligi Mistrzów [VIDEO]

RSS 08/04/2013 18:00 Komentarze 0
Rewanżowy mecz Juventus - Bayern już 10.04. o godz. 20.45! Sprawdź, gdzie możesz obejrzeć spotkanie Bayern - Juventus na żywo w tv i online oraz polską parodię hymnu Ligi Mistrzów.
Bayern - Juventus Bayern - Juventus /
Ilustracja do artykułu: LIGA MISTRZÓW 10.04. - gdzie oglądać w tv i online Juventus - Bayern. Zobacz polską parodię hymnu Ligi Mistrzów [VIDEO]
Juventus Turyn - Bayern Monachium gdzie oglądać

Liga Mistrzów jest na etapie 1/4 finału. Rewanż Juventus - Bayern (wynik pierwszego meczu to 2:0 dla Bayernu) odbędzie się w środę 10 kwietnia o godz. 20.45. Transmisja meczu w tv na kanale nSport HD, albo odpłatnie, ale w pełni legalnie i w bardzo dobrej jakości na stronie Liga Mistrzów na żywo. W tym samym czasie co spotkanie Juventus - Bayern, odbędzie się mecz FC Barcelona - PSG - transmisja.

Mecz Juventus - Beyern w telewizji posiadacze anten satelitarnych mogą obejrzeć na kanałach: azerskim Az TV, włoskim Canale 5, rosyjskim NTV oraz niemieckim ZDF.

>>> Snoop Dogg robi swoją grę! Sprawdź co będzie się działo!
>>> Battlefield 4 - mamy pierwszy, bardzo efektowny gameplay!

ćwierćfinały Ligi Mistrzów 2013 - terminarz:

2 kwietnia:
        20:45 PSG 2 : 2 Barcelona
        20:45 Bayern 2 : 0 Juventus

3 kwietnia:
        20:45 Málaga 0 : 0 Borussia D.
        20:45 Real Madryt 3 : 0 Galatasaray

ćwierćfinały Ligi Mistrzów 2013 - rewanże:

9 kwietnia:
        20:45 Borussia D. 3 : 2 Málaga
        20:45 Galatasaray 3 : 2 Real Madryt

10 kwietnia:
        20:45 Barcelona - PSG
        20:45 Juventus - Bayern

Bayern - Juventus - bramki:



Hymn Ligi Mistrzów - KASZANKA - polskie napisy:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Tour de Pologne 2015: trasa 4. etapu. Nowy Sącz i Jaworzno utrudnienia w ruchu. Watch Me!
0

Tour de Pologne 2015: trasa 4. etapu. Nowy Sącz i Jaworzno utrudnienia w ruchu. Watch Me!

Tour de Pologne 2015 trasa - Nowy Sącz i Jaworzno to kolejne miasta, przez które przejedzie peleton. 4 etap wyścigu został zaplanowany na 5 sierpnia 2015 roku. Które ulice zostaną wyłączone z ruchu? Mapki z Tour de Pologne w Nowym Sączu i Jaworznie dostępne na ESKA.pl wystarczy Watch (Me)
03/08/2015 23:35
Zoolander 2: nowy trailer już jest. Czy jest na nim Ariana Grande?
0

Zoolander 2: nowy trailer już jest. Czy jest na nim Ariana Grande?

Zoolander 2 nowy trailer już jest! Czy w nowym zwiastunie filmu pojawi się Ariana Grande? Sprawdź trailer filmu na ESKA.pl
03/08/2015 22:33
Pogoda na sierpień 2015 - długoterminowa. Zobaczcie miesięczną pogodę na sierpień 2015. Będzie Hot n Cold?
0

Pogoda na sierpień 2015 - długoterminowa. Zobaczcie miesięczną pogodę na sierpień 2015. Będzie Hot n Cold?

Pogoda na sierpień 2015: długoterminowe prognozy pogody zapowiadają nam słoneczną drugą część wakacji? Gdzie udać się na odpoczynek - w góry czy nad morze? Zanim odpowiecie na to pytanie, koniecznie sprawdźcie miesięczną pogodę na sierpień 2015. 
03/08/2015 16:47
Dr. Dre - Compton: A Soundtrack - po 16 latach oczekiwania na Detox. Gościnnie Eminem i Snoop Dogg
0

Dr. Dre - Compton: A Soundtrack - po 16 latach oczekiwania na Detox. Gościnnie Eminem i Snoop Dogg

Dr. Dre zaskoczył wszystkich fanów. Po 16 latach zapowiedzi płyty Detox, kiedy wszyscy zwątpili, że kiedykolwiek się ukaże, Dre poinformował, że wypuści album Compton: A Soundtrack.
03/08/2015 16:43
Perseidy 2015 w Warszawie: imprezy na noc spadających gwiazd. Let's Get It Started!
0

Perseidy 2015 w Warszawie: imprezy na noc spadających gwiazd. Let's Get It Started!

Perseidy 2015 w Warszawie oglądać będzie można uczestnicząc w specjalnych imprezach i wydarzeniach z okazji nocy spadających gwiazd. Zobaczcie, gdzie oglądać Perseidy 2015 w Warszawie z innymi obserwatorami i co na noc spadających gwiazd szykuje Centrum Nauki Kopernik. Let's Get It Started!
03/08/2015 16:22
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - bilety na trybuny i na płytę. Gdzie kupić?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - bilety na trybuny i na płytę. Gdzie kupić?

ESKA Music Awards 2015 - gdzie kupić bilety na numerowane miejsca siedzące na trybunach? Sprawdź szczegóły przed zakupem wejściówek na ceremonię wręczenia prestiżowych statuetek, które zostaną rozdane już 29 sierpnia 2015 w Szczecinie!
03/08/2015 15:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

02/08/2015 09:19

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska