WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » LIGA MISTRZÓW 10.04. - gdzie oglądać w tv i online Juventus - Bayern. Zobacz polską parodię hymnu Ligi Mistrzów [VIDEO] - LIGA MISTRZÓW 10.04. - gdzie oglądać w tv i online Juventus - Bayern. Zobacz polską parodię hymnu Ligi Mistrzów [VIDEO]

Tagi związane z LIGA MISTRZÓW 10.04. - gdzie oglądać w tv i online Juventus - Bayern. Zobacz polską parodię hymnu Ligi Mistrzów [VIDEO]: gdzie obejrzeć Liga Mistrzów 10.04. Juventus - Bayern online, Juventus - Bayern 10.04., liga mistrzów 10.04, Juventus - Bayern wynik, Juventus - Bayern gdzie oglądać, Juventus - Bayern na żywo

LIGA MISTRZÓW 10.04. - gdzie oglądać w tv i online Juventus - Bayern. Zobacz polską parodię hymnu Ligi Mistrzów [VIDEO]

RSS 08/04/2013 18:00 Komentarze
Rewanżowy mecz Juventus - Bayern już 10.04. o godz. 20.45! Sprawdź, gdzie możesz obejrzeć spotkanie Bayern - Juventus na żywo w tv i online oraz polską parodię hymnu Ligi Mistrzów.
Bayern - Juventus Bayern - Juventus /
Ilustracja do artykułu: LIGA MISTRZÓW 10.04. - gdzie oglądać w tv i online Juventus - Bayern. Zobacz polską parodię hymnu Ligi Mistrzów [VIDEO]
Juventus Turyn - Bayern Monachium gdzie oglądać

Liga Mistrzów jest na etapie 1/4 finału. Rewanż Juventus - Bayern (wynik pierwszego meczu to 2:0 dla Bayernu) odbędzie się w środę 10 kwietnia o godz. 20.45. Transmisja meczu w tv na kanale nSport HD, albo odpłatnie, ale w pełni legalnie i w bardzo dobrej jakości na stronie Liga Mistrzów na żywo. W tym samym czasie co spotkanie Juventus - Bayern, odbędzie się mecz FC Barcelona - PSG - transmisja.

Mecz Juventus - Beyern w telewizji posiadacze anten satelitarnych mogą obejrzeć na kanałach: azerskim Az TV, włoskim Canale 5, rosyjskim NTV oraz niemieckim ZDF.

>>> Snoop Dogg robi swoją grę! Sprawdź co będzie się działo!
>>> Battlefield 4 - mamy pierwszy, bardzo efektowny gameplay!

ćwierćfinały Ligi Mistrzów 2013 - terminarz:

2 kwietnia:
        20:45 PSG 2 : 2 Barcelona
        20:45 Bayern 2 : 0 Juventus

3 kwietnia:
        20:45 Málaga 0 : 0 Borussia D.
        20:45 Real Madryt 3 : 0 Galatasaray

ćwierćfinały Ligi Mistrzów 2013 - rewanże:

9 kwietnia:
        20:45 Borussia D. 3 : 2 Málaga
        20:45 Galatasaray 3 : 2 Real Madryt

10 kwietnia:
        20:45 Barcelona - PSG
        20:45 Juventus - Bayern

Bayern - Juventus - bramki:



Hymn Ligi Mistrzów - KASZANKA - polskie napisy:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY
0

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl
25/07/2017 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]
0

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!
25/07/2017 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty
0

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?
0

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 
25/07/2017 17:01
Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?
0

Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?

Obowiązkowe lektury szkolne w liceum i technikum są znane. Które książki trzeba przeczytać, by nie być zaskoczonym na maturze? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl
25/07/2017 16:57
Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]
0

Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]

Mick Jagger 26 lipca 2017 obchodzi swoje 74. urodziny! Z tej okazji na ESKA.pl. znajdziecie najlepsze duety legendarnego wokalisty The Rolling Stones z gwiazdami muzyki pop.
25/07/2017 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program