Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » LIGA MISTRZÓW 10.04. - gdzie oglądać w tv i online Juventus - Bayern. Zobacz polską parodię hymnu Ligi Mistrzów [VIDEO] - LIGA MISTRZÓW 10.04. - gdzie oglądać w tv i online Juventus - Bayern. Zobacz polską parodię hymnu Ligi Mistrzów [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z LIGA MISTRZÓW 10.04. - gdzie oglądać w tv i online Juventus - Bayern. Zobacz polską parodię hymnu Ligi Mistrzów [VIDEO]: gdzie obejrzeć Liga Mistrzów 10.04. Juventus - Bayern online, Juventus - Bayern 10.04., liga mistrzów 10.04, Juventus - Bayern wynik, Juventus - Bayern gdzie oglądać, Juventus - Bayern na żywo

LIGA MISTRZÓW 10.04. - gdzie oglądać w tv i online Juventus - Bayern. Zobacz polską parodię hymnu Ligi Mistrzów [VIDEO]

RSS 08/04/2013 18:00 Komentarze 0
Rewanżowy mecz Juventus - Bayern już 10.04. o godz. 20.45! Sprawdź, gdzie możesz obejrzeć spotkanie Bayern - Juventus na żywo w tv i online oraz polską parodię hymnu Ligi Mistrzów.
Bayern - Juventus Bayern - Juventus /
Ilustracja do artykułu: LIGA MISTRZÓW 10.04. - gdzie oglądać w tv i online Juventus - Bayern. Zobacz polską parodię hymnu Ligi Mistrzów [VIDEO]
Juventus Turyn - Bayern Monachium gdzie oglądać

Liga Mistrzów jest na etapie 1/4 finału. Rewanż Juventus - Bayern (wynik pierwszego meczu to 2:0 dla Bayernu) odbędzie się w środę 10 kwietnia o godz. 20.45. Transmisja meczu w tv na kanale nSport HD, albo odpłatnie, ale w pełni legalnie i w bardzo dobrej jakości na stronie Liga Mistrzów na żywo. W tym samym czasie co spotkanie Juventus - Bayern, odbędzie się mecz FC Barcelona - PSG - transmisja.

Mecz Juventus - Beyern w telewizji posiadacze anten satelitarnych mogą obejrzeć na kanałach: azerskim Az TV, włoskim Canale 5, rosyjskim NTV oraz niemieckim ZDF.

>>> Snoop Dogg robi swoją grę! Sprawdź co będzie się działo!
>>> Battlefield 4 - mamy pierwszy, bardzo efektowny gameplay!

ćwierćfinały Ligi Mistrzów 2013 - terminarz:

2 kwietnia:
        20:45 PSG 2 : 2 Barcelona
        20:45 Bayern 2 : 0 Juventus

3 kwietnia:
        20:45 Málaga 0 : 0 Borussia D.
        20:45 Real Madryt 3 : 0 Galatasaray

ćwierćfinały Ligi Mistrzów 2013 - rewanże:

9 kwietnia:
        20:45 Borussia D. 3 : 2 Málaga
        20:45 Galatasaray 3 : 2 Real Madryt

10 kwietnia:
        20:45 Barcelona - PSG
        20:45 Juventus - Bayern

Bayern - Juventus - bramki:



Hymn Ligi Mistrzów - KASZANKA - polskie napisy:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Young Stars Festival 2015: BILETY. Czy jeszcze są? Nowe informacje o biletach na YSF 2015 [VIDEO]
0

Young Stars Festival 2015: BILETY. Czy jeszcze są? Nowe informacje o biletach na YSF 2015 [VIDEO]

BILETY na Young Stars Festival 2015 pod lupą ESKA.pl na kilka dni przed festiwalem. Czy da się jeszcze kupić bilety na YSF 2015? Zobaczcie, czy zostały jakieś wejściówki na koncertową imprezę pełną gwiazd młodego pokolenia i sprawdźcie garść informacji o tym wydarzeniu już teraz!
27/05/2015 13:35
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4 potwierdzone! Kiedy 4. edycja show w TV? [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4 potwierdzone! Kiedy 4. edycja show w TV? [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4 wraca na antenę! Kolejna edycja popularnego show została potwierdzona. Kiedy startuje 4. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Informacje na ten temat na ESKA.pl 
27/05/2015 13:30
to.jest na Facebooku - wirus, awaria, o co chodzi? CO ROBIĆ z awarią Facebook Messengera? Dowiedz się na Eska.pl co zrobić jak jest PROBLEM [VIDEO]
0

to.jest na Facebooku - wirus, awaria, o co chodzi? CO ROBIĆ z awarią Facebook Messengera? Dowiedz się na Eska.pl co zrobić jak jest PROBLEM [VIDEO]

"to.jest" powoduje aktywację wirusa na Facebooku. Wpisanie takiej kombinacji znaków w usłudze Messenger powoduje olbrzymie problemy. Dowiedz się co się dzieje po wpisaniu frazy to.jest i co zrobić kiedy już się to zrobiło!
27/05/2015 13:21
#ŁAMZASADY - HP i ESKA zapraszają na wyjątkowe warsztaty dla ludzi z pasją! Sprawdź, jak wziąć udział! [VIDEO]
0

#ŁAMZASADY - HP i ESKA zapraszają na wyjątkowe warsztaty dla ludzi z pasją! Sprawdź, jak wziąć udział! [VIDEO]

#ŁAMZASADY - HP i ESKA zapraszają na całodzienne wydarzenie połączone z warsztatami. To event dla tych, którzy mają niebanalne zainteresowania i lubią przełamywać bariery. Dla tych, którzy chcą podzielić się swoim hobby z innymi oraz dla wszystkich,  którzy chcą złapać nową zajawkę. Wszystko to pod okiem artystów i odjechanych specjalistów. Będą oni zarażać swoimi pasjami, wyjaśniać zasady, przekazywać podstawy i pokazywać triki!    
27/05/2015 13:00
Disclosure - Holding On ft. Gregory Porter: nowa piosenka i pierwszy singiel z drugiej płyty już jest! Będzie hit? [AUDIO]
0

Disclosure - Holding On ft. Gregory Porter: nowa piosenka i pierwszy singiel z drugiej płyty już jest! Będzie hit? [AUDIO]

Disclosure Holding On prezentują jako swoją nową piosenkę na 2015 rok i pierwszy singiel z drugiej płyty. Audio Holding On Disclosure wspiera wokalem Gregory Porter. Posłuchajcie nowej piosenki Disclosure na 2015 rok już teraz i oceńcie, czy Holding On ma szansę stać się hitem jak kawałek Latch - wszystko już teraz na ESKA.pl!
27/05/2015 12:47
Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny śpiewają razem Sama Smitha. Zobaczcie duet zakochanej pary
0

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny śpiewają razem Sama Smitha. Zobaczcie duet zakochanej pary

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny stworzyli uroczy duet muzyczny. Ona śpiewa utwór Sama Smitha I'm Not The Only One, a on przygrywa na pianinie. Czyżby zawodnik Arsenalu zamierzał zamienić karierę sportowca na sławę u boku partnerki-wokalistki? Sprawdźcie, jak wypadli w muzycznym duecie Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko 
27/05/2015 12:46
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska