WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Liam Payne - Strip That Down: pierwszy solowy singiel już jest! - Liam Payne przedstawia pierwszy solowy singiel - Strip That Down

Tagi związane z Liam Payne - Strip That Down: pierwszy solowy singiel już jest!: liam payne 2017

Liam Payne - Strip That Down: pierwszy solowy singiel już jest!

RSS 19/05/2017 16:43 Komentarze

Liam Payne przedstawia lyric video do swojego pierwszego solowego singla o nazwie Strip That Down.

Liam Payne - Strip That Down: pierwszy solowy singiel już jest! Liam Payne - Strip That Down: pierwszy solowy singiel już jest! / fot. okładka singla Liam Payne - Strip That Down ft. Quavo
Ilustracja do artykułu: Liam Payne - Strip That Down: pierwszy solowy singiel już jest!

Liam Payne prezentuje wyczekiwany singiel Strip That Down. Wokalista od razu opublikował wideo z tekstem do swojej pierwszej solowej kompozycji z gościnnym udziałem członka grupy Migos - Quavo. Tym samym usłyszeliśmy solowe projekty wszystkich członków One Direction.
>> One Direction - kto zaliczył najlepszy debiut? [GŁOSOWANIE]

Liam Payne - Strip That Down - premiera pierwszego solowego singla

Jak Liam Payne radzi sobie w roli solowego artysty? Sprawdź, jaką muzyczną drogę postanowił obrać członek One Direction już teraz poniżej.

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek
0

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.
28/05/2017 00:50
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk
0

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!
27/05/2017 22:54
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?
0

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!
27/05/2017 19:36
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?
0

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będą Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl
27/05/2017 18:12
Manchester: Ariana Grande zorganizuje wielki koncert charytatywny
0

Manchester: Ariana Grande zorganizuje wielki koncert charytatywny

Ariana Grande wróci do Manchesteru! Gwiazda zdradziła, że zorganizuje specjalny koncert charytatywny, aby zebrać pieniądze dla ofiar zamachu i ich rodzin.
27/05/2017 15:15
Popek - AYE: TEKST piosenki
0

Popek - AYE: TEKST piosenki

AYE - to piosenka P.A.F.F-a, w której pojawia się Popek! Raper w tekście przekonuje, że zmienił swój tryb życia. Sprawdźcie tekst w dniu premiery utworu - na ESKA.pl
27/05/2017 13:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

24/05/2017 18:16

0
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24/05/2017 16:48

0
KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

24/05/2017 11:38

0
Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

24/05/2017 11:20

0
Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

23/05/2017 15:48

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO 18+]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO 18+]

22/05/2017 13:03

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Kto 26 maja wydał najlepszy album?
  • Jula - Milion Słów
  • Mateusz Ziółko - Na Nowo
  • Sarsa - Pióropusze
  • Cleo - Bastet (Deluxe)
polub
ESKA