WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Letnia Scena ESKI 2017 - GDZIE, KIEDY i KTO WYSTĄPI?! - Letnia Scena ESKI

Tagi związane z Letnia Scena ESKI 2017 - GDZIE, KIEDY i KTO WYSTĄPI?!: gdzie, kiedy, letnia scena eski, miasta

Letnia Scena ESKI 2017 - GDZIE, KIEDY i KTO WYSTĄPI?!

RSS 31/05/2017 10:26 Komentarze

Letnia Scena ESKI 2017 zawita do wielu miast w Polsce! Gdzie, kiedy i kto wystąpi? Szósta edycja plenerowych koncertów Radia ESKA zapowiada się znakomicie! Przekonajcie się na ESKA.pl

Letnia Scena ESKI 2017 - GDZIE, KIEDY i KTO WYSTĄPI?! Letnia Scena ESKI 2017 - daty i miejsca koncertów / fot. materiał własny
Ilustracja do artykułu: Letnia Scena ESKI 2017 - GDZIE, KIEDY i KTO WYSTĄPI?!

Letnia Scena ESKI 2017 - daty, miejsca koncertów i listę gwiazd podrzucamy Wam na ESKA.pl! Jak co roku Radio ESKA i ESKA TV zapraszają swoich słuchaczy i widzów do udziału w plenerowych koncertach organizowanych w ramach Letniej Sceny ESKI. Trasa startuje już 27 maja. Wśród artystów, którzy zaśpiewają na scenie Eski, pojawią się m. in.: Margaret, Sarsa, Monika Lewczuk czy Sound’n’Grace. 

Letnia Scena ESKI - trasa 2017

Letnia Scena ESKI startuje w tym roku już 27 maja w Wałbrzychu i Lubartowie. Następne koncerty odbędą się w Świdnicy, Kędzierzynie-Koźlu, Niepołomicach i Kaliszu. Na naszej scenie wystąpią m.in.: Oceana, Dawid Kwiatkowski, Margaret, Sarsa, Monika Lewczuk, Sound’n’Grace, Jamal, Woro&Król, Pectus, Reggaeside, Norbi z zespołem, Hey, Blue Cafe, LOKA czy zespół Ira. Wstęp na wszystkie koncerty jest darmowy. Miejsca + daty podrzucamy Wam w tym miejscu:

Koncerty poprowadzą DJ-e Radia ESKA m.in., Paweł 'Pawelec', Kamila Ryciak, Michał Hanczak, Michał Sobkowski, Kasia Pawlak oraz Maciej Stajniak.

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Harry Potter: 2 nowe książki J.K. Rowling jesienią
0

Harry Potter: 2 nowe książki J.K. Rowling jesienią

Już jesienią 2017 w sprzedaży pojawią się dwie nowe książki z magicznego świata Harry'ego Pottera.
20/07/2017 17:06
OPUS: 19-latek z Polski zebrał pół miliona na konkurencję dla Spotify
0

OPUS: 19-latek z Polski zebrał pół miliona na konkurencję dla Spotify

Nastolatek z Polski zebrał pół miliona złotych w dwa dni na rozwój swojej platformy muzycznej OPUS. Mateusz Mach chce przeprowadzić rewolucję streamingową, która wyprze Spotify!
20/07/2017 16:48
Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?
0

Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Lech Poznań - Haugesund w drugiej rundzie eliminacji do Ligi Europy! Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl
20/07/2017 16:33
Pogoda na sierpień 2017 - długoterminowa prognoza. Ciepło czy zimno?
0

Pogoda na sierpień 2017 - długoterminowa prognoza. Ciepło czy zimno?

Jaka będzie pogoda w sierpniu 2017? Po deszczowym lipcu wiele osób zastanawia się, jak będzie w ostatni miesiąc wakacji. Czy sierpień upłynie pod znakiem wysokich temperatur? Dowiecie się - na ESKA.pl
20/07/2017 16:33
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?
0

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
20/07/2017 16:32
Ed Sheeran w Polsce - bilety znów w sprzedaży! To ostatnia szansa?
0

Ed Sheeran w Polsce - bilety znów w sprzedaży! To ostatnia szansa?

Ed Sheeran w Polsce zagra aż dwa koncerty. Bilety na oba wydarzenia wyprzedały się jak świeże bułeczki, ale jest jeszcze szansa na zdobycie wejściówek!
20/07/2017 16:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

20/07/2017 16:33

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program