WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » LemON - Nie Ufaj Mi. Igor Herbut nagrał teledysk do Wkręceni [VIDEO] - LemON - Nie Ufaj Mi.Piosenka do Wkręceni
REKLAMA
REKLAMA

LemON - Nie Ufaj Mi. Igor Herbut nagrał teledysk do Wkręceni [VIDEO]

RSS 31/12/2013 10:23 Komentarze 0
LemON śpiewa Nie Ufaj Mi do filmu Wkręceni. Do Nie Ufaj Mi powstał już teledysk, w którym pojawiają się m.in. Dominika Kluźniak i Piotr Adamczyk.
LemON - Nie Ufaj Mi LemON - Nie Ufaj Mi / YouTube
Ilustracja do artykułu: LemON - Nie Ufaj Mi. Igor Herbut nagrał teledysk do Wkręceni [VIDEO]
Nie Ufaj Mi z Wkręceni w wykonaniu LemON jest już na ESKA.pl. To kolejny utwór promujący film Wkręceni, wcześniej mieliśmy okazję usłyszeć kawałek Wkręceni (High Life) w wykonaniu Dody. Teraz możemy oglądać klip do Nie Ufaj Mi. W teledysku zobaczymy między innymi Piotra Adamczyka i Dominikę Kluźniak.

A w samym filmie oprócz tych aktorów nie zabraknie także Bartosza Opani, Julii Kamińskiej i Krzysztofa Stelmaszczyka. - Robić muze do filmu człowieka który napisał kultowe zdanie "Kiler, ale ty masz zajebiste pekaesy" to jest czad - czytamy na Facebooku grupy LemON.

>>> Muzyka na Sylwestra. Zobacz, czego nie może zabraknąć!


Za muzykę do piosenki odpowiedzialni są: Ania Dąbrowska, Kuba Galiński. Igor Herbut i Olek Świerkot.
Na pianie gra Igor i Piotrek Walicki. Zaś słowa do tego numeru napisał lider zespołu LemON i Gosia Dacko.

Wkręceni - Nie Ufaj Mi



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]
0

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Będą to pierwsze odwiedziny uwielbianego DJa i producenta w naszym kraju. Gdzie i kiedy zagra? Skrillex? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź!
19/12/2014 15:45
O której godzinie jest pasterka? Zobacz, kiedy jest pasterka w Wigilię 24 grudnia i zbieraj Midnight Memories [VIDEO]
0

O której godzinie jest pasterka? Zobacz, kiedy jest pasterka w Wigilię 24 grudnia i zbieraj Midnight Memories [VIDEO]

O której godzinie jest pasterka w Wigilię 24 grudnia? Godzinę pasterki bierzemy pod lupę na ESKA.pl chwilę przed Bożym Narodzeniem. Zobaczcie, kiedy zaczyna się pasterka w Wigilię 24 grudnia już teraz na ESKA.pl. Gotowi zebrać trochę Midnight Memories?
19/12/2014 15:15
Walka o karpia w Lidlu: nowy hit YouTube z końca 2014 roku podkręcamy piosenką! [VIDEO]
0

Walka o karpia w Lidlu: nowy hit YouTube z końca 2014 roku podkręcamy piosenką! [VIDEO]

Walka o karpia w Lidlu - taki filmik na YouTube pojawił się pod koniec 2014 roku i szybko stał się nowym hitem sieci. Wideo "Lidl Walka O Karpia" mamy dla Was na ESKA.pl podkręcone wymowną piosenką. Zobaczcie, jak klienci walczą o karpia w Lidlu  na promocji z idealnie dopasowanym soundtrackiem. Byliście już po karpia w Lidlu ;)?
19/12/2014 15:07
Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) - mamy teledysk [VIDEO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) - mamy teledysk [VIDEO]

Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) to najnowsza muzyczna propozycja na Boże Narodzenie. Zobacz radosny teledysk teledysk od dziewczyn z Little Mix już teraz na ESKA.pl
19/12/2014 14:49
Nowości muzyczne 2015: zobacz, na jakie premiery 2015 czekamy najbardziej. Będzie się działo! [VIDEO]
0

Nowości muzyczne 2015: zobacz, na jakie premiery 2015 czekamy najbardziej. Będzie się działo! [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 zapowiadają się naprawdę ciekawie. Wszystko to za sprawą nowych płyt 2015, na których premiery czeka cały rynek muzyczny. Których premier płytowych nie możemy doczekać się najbardziej? Wśród gorących wydawnictw nowa płyta Rihanny 2015, nowa płyta Adele 2015 czy też nowa płyta Britney Spears 2015...
19/12/2014 13:20
Święta 2014: pomysły na prezent dla mamy. Wybierz najlepszy upominek muzyczny z ESKA.pl! [INFO + VIDEO]
0

Święta 2014: pomysły na prezent dla mamy. Wybierz najlepszy upominek muzyczny z ESKA.pl! [INFO + VIDEO]

Szukasz pomysłu na prezent pod choinkę dla mamy? Najlepsze propozycje na gwiazdkowe upominki znajdziesz na ESKA.pl! Znajdź inspirację na udany prezent na święta Bożego Narodzenia 2014.
19/12/2014 13:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska