Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » LemON - Nie Ufaj Mi. Igor Herbut nagrał teledysk do Wkręceni [VIDEO] - LemON - Nie Ufaj Mi.Piosenka do Wkręceni
REKLAMA
REKLAMA

LemON - Nie Ufaj Mi. Igor Herbut nagrał teledysk do Wkręceni [VIDEO]

RSS 31/12/2013 10:23 Komentarze 0
LemON śpiewa Nie Ufaj Mi do filmu Wkręceni. Do Nie Ufaj Mi powstał już teledysk, w którym pojawiają się m.in. Dominika Kluźniak i Piotr Adamczyk.
LemON - Nie Ufaj Mi LemON - Nie Ufaj Mi / YouTube
Ilustracja do artykułu: LemON - Nie Ufaj Mi. Igor Herbut nagrał teledysk do Wkręceni [VIDEO]
Nie Ufaj Mi z Wkręceni w wykonaniu LemON jest już na ESKA.pl. To kolejny utwór promujący film Wkręceni, wcześniej mieliśmy okazję usłyszeć kawałek Wkręceni (High Life) w wykonaniu Dody. Teraz możemy oglądać klip do Nie Ufaj Mi. W teledysku zobaczymy między innymi Piotra Adamczyka i Dominikę Kluźniak.

A w samym filmie oprócz tych aktorów nie zabraknie także Bartosza Opani, Julii Kamińskiej i Krzysztofa Stelmaszczyka. - Robić muze do filmu człowieka który napisał kultowe zdanie "Kiler, ale ty masz zajebiste pekaesy" to jest czad - czytamy na Facebooku grupy LemON.

>>> Muzyka na Sylwestra. Zobacz, czego nie może zabraknąć!


Za muzykę do piosenki odpowiedzialni są: Ania Dąbrowska, Kuba Galiński. Igor Herbut i Olek Świerkot.
Na pianie gra Igor i Piotrek Walicki. Zaś słowa do tego numeru napisał lider zespołu LemON i Gosia Dacko.

Wkręceni - Nie Ufaj Mi



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Mecze Polska - Rosja w LŚ 20145 28-29.05: składy polskiej i rosyjskiej reprezentacji. Poznajcie każdą z Team [VIDEO]
0

Mecze Polska - Rosja w LŚ 20145 28-29.05: składy polskiej i rosyjskiej reprezentacji. Poznajcie każdą z Team [VIDEO]

Znamy składy reprezentacji na mecze Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015, które odbędą się 28 i 29 maja. Zobaczcie już teraz, kto zagra na boisku w starciach Polska - Rosja w LŚ  2015. Reprezentacja Polski i reprezentacja Rosji to naprawdę mocne składy. Który Team okaże się lepszy?
28/05/2015 16:02
LOTTO wyniki 28.05.2015. Po trafieniu 12 milionów w kumulacji LOTTO możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne. Które? Sprawdźcie na ESKA.pl [VIDEO]
0

LOTTO wyniki 28.05.2015. Po trafieniu 12 milionów w kumulacji LOTTO możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne. Które? Sprawdźcie na ESKA.pl [VIDEO]

Wynikli najbliższej kumulacji Lotto poznamy już w czwartek 28.05.2015. Do zgarnięcia jest pula 12 milionów złotych. Jeśli wygracie taką kasę, zamożnością dorównacie niektórym gwiazdom muzycznym - którym? Sprawdź na ESKA.pl 
28/05/2015 15:59
Gorąca 20 Premiera: Hayden James - Something About You. Posłuchaj hitu z Australii [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Hayden James - Something About You. Posłuchaj hitu z Australii [AUDIO]

Hayden James - Something About You to czwartkowa premiera w Gorącej 20. Elektroniczny kawałek australisjkiego didżeja powoli podbija europejskie listy przebojów. Czy spodoba się także polskim słuchaczom? Przekonaj się sam i słuchaj utworu przed radiową premierą już teraz - na ESKA.pl
28/05/2015 15:19
Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015: transmisja na żywo w telewizji i internecie. Play z nami [VIDEO]
0

Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015: transmisja na żywo w telewizji i internecie. Play z nami [VIDEO]

Mecze Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015 na żywo do obejrzenia w transmisji w telewizji i internecie 28 i 29 maja. Wszystkim dostępnym transmisjom Polska - Rosja w LŚ 2015 przyglądamy się na ESKA.pl. Zobaczcie już teraz, gdzie oglądać mecze Polski z Rosją w Lidze Światowej w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2015. Wystarczy kliknąć odpowiedni Play.
28/05/2015 15:16
Sprawdzian szóstoklasisty 2015: WYNIKI - kiedy będą? Wszystko o zaświadczeniach na ESKA.pl. Poker Face i czekamy [VIDEO]
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2015: WYNIKI - kiedy będą? Wszystko o zaświadczeniach na ESKA.pl. Poker Face i czekamy [VIDEO]

Kiedy i gdzie wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2015? ESKA.pl sprawdza, ile uczniowie i ich rodzice będą czekać na zaświadczenia o wynikach sprawdzianu szóstoklasisty 2015. W oczekiwaniu na procenty i punkty z egzaminu dla szóstoklasistów Poker Face Lady Gagi. Gotowi na ostateczne wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2015?
28/05/2015 14:44
Doda - Riotka Tour: pierwszy koncert za nami! Czym zaskakuje nowa trasa Dody? Sprawdź! [VIDEO]
0

Doda - Riotka Tour: pierwszy koncert za nami! Czym zaskakuje nowa trasa Dody? Sprawdź! [VIDEO]

Doda - Riotka Tour: pierwszy koncert z nowej trasy koncertowej za nami. Co tym razem gwiazda przygotowała dla swoich fanów? W skrócie: dzieje się! Szczegóły nowego show Dody i daty najbliższych występów do sprawdzenia na ESKA.pl
28/05/2015 14:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska