WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » LemON - Nie Ufaj Mi. Igor Herbut nagrał teledysk do Wkręceni [VIDEO] - LemON - Nie Ufaj Mi.Piosenka do Wkręceni

LemON - Nie Ufaj Mi. Igor Herbut nagrał teledysk do Wkręceni [VIDEO]

RSS 31/12/2013 10:23 Komentarze
LemON śpiewa Nie Ufaj Mi do filmu Wkręceni. Do Nie Ufaj Mi powstał już teledysk, w którym pojawiają się m.in. Dominika Kluźniak i Piotr Adamczyk.
LemON - Nie Ufaj Mi LemON - Nie Ufaj Mi / YouTube
Ilustracja do artykułu: LemON - Nie Ufaj Mi. Igor Herbut nagrał teledysk do Wkręceni [VIDEO]
Nie Ufaj Mi z Wkręceni w wykonaniu LemON jest już na ESKA.pl. To kolejny utwór promujący film Wkręceni, wcześniej mieliśmy okazję usłyszeć kawałek Wkręceni (High Life) w wykonaniu Dody. Teraz możemy oglądać klip do Nie Ufaj Mi. W teledysku zobaczymy między innymi Piotra Adamczyka i Dominikę Kluźniak.

A w samym filmie oprócz tych aktorów nie zabraknie także Bartosza Opani, Julii Kamińskiej i Krzysztofa Stelmaszczyka. - Robić muze do filmu człowieka który napisał kultowe zdanie "Kiler, ale ty masz zajebiste pekaesy" to jest czad - czytamy na Facebooku grupy LemON.

>>> Muzyka na Sylwestra. Zobacz, czego nie może zabraknąć!


Za muzykę do piosenki odpowiedzialni są: Ania Dąbrowska, Kuba Galiński. Igor Herbut i Olek Świerkot.
Na pianie gra Igor i Piotrek Walicki. Zaś słowa do tego numeru napisał lider zespołu LemON i Gosia Dacko.

Wkręceni - Nie Ufaj Mi



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Zmiana czasu 2017 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK...
0

Zmiana czasu 2017 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK...

Kiedy jest zmiana czasu z zimowego na letni 2017? To już w marcu! ESKA.pl podpowiada, jak przestawić zegarki i nie przegapić zmiany czasu. 'Tik tok, on the clock, but the party don't stop...' śpiewa Kesha i ma rację, bo dni będą dłuższe!
25/03/2017 00:00
Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]
0

Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

Jak zareaguje przypadkowy facet na pocałunek od nieznajomej? O tym postanowiła się przekonać ta szalona vlogerka. Zobacz filmik, który ma już kilka milionów wyświetleń!
24/03/2017 23:56
Żona Boruca zaczyna muzyczną karierę. Zobacz występ Sary Mannei w Idolu w 2003 roku!
0

Żona Boruca zaczyna muzyczną karierę. Zobacz występ Sary Mannei w Idolu w 2003 roku!

Sara Mannei, żona Artura Boruca, podpisała kontrakt płytowy! Kiedy pierwszy singiel pięknej WAG? Sprawdźcie, jak Sara rozpoczynała przygodę ze śpiewaniem.
24/03/2017 23:39
BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!
0

BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

BURN Residency 2017, czyli największy konkurs DJ-ów na świecie. Za sprawą imprezy odkrywane są nowe muzyczne talenty: wśród ambitnych DJ-ów oraz fanów muzyki elektronicznej. Jak wziąć udział? Przekonajcie się na ESKA.pl
24/03/2017 22:43
Toruń - Italian House po Kuchennych rewolucjach. MENU ADRES ZDJĘCIA
0

Toruń - Italian House po Kuchennych rewolucjach. MENU ADRES ZDJĘCIA

Restauracja Italian House w Toruniu po Kuchennych rewolucjach Magdy Gessler zmieniła nazwę na La Nonna Siciliana. Co teraz znajduje się w menu? Ile kosztują dania?
24/03/2017 17:48
David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]
0

David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]

Nowa piosenka Davida Guetty będzie hymnem każdej imprezy? Weteran sceny tanecznej połączył siły z rapową arystokracją, czyli z Nicki Minaj i Lil Wayne'em. Light My Body Up usłyszycie w Radiu ESKA i na ESKA.pl!
24/03/2017 17:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA