WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » LemON - Nie Ufaj Mi. Igor Herbut nagrał teledysk do Wkręceni [VIDEO] - LemON - Nie Ufaj Mi.Piosenka do Wkręceni

LemON - Nie Ufaj Mi. Igor Herbut nagrał teledysk do Wkręceni [VIDEO]

RSS 31/12/2013 10:23 Komentarze
LemON śpiewa Nie Ufaj Mi do filmu Wkręceni. Do Nie Ufaj Mi powstał już teledysk, w którym pojawiają się m.in. Dominika Kluźniak i Piotr Adamczyk.
LemON - Nie Ufaj Mi LemON - Nie Ufaj Mi / YouTube
Ilustracja do artykułu: LemON - Nie Ufaj Mi. Igor Herbut nagrał teledysk do Wkręceni [VIDEO]
Nie Ufaj Mi z Wkręceni w wykonaniu LemON jest już na ESKA.pl. To kolejny utwór promujący film Wkręceni, wcześniej mieliśmy okazję usłyszeć kawałek Wkręceni (High Life) w wykonaniu Dody. Teraz możemy oglądać klip do Nie Ufaj Mi. W teledysku zobaczymy między innymi Piotra Adamczyka i Dominikę Kluźniak.

A w samym filmie oprócz tych aktorów nie zabraknie także Bartosza Opani, Julii Kamińskiej i Krzysztofa Stelmaszczyka. - Robić muze do filmu człowieka który napisał kultowe zdanie "Kiler, ale ty masz zajebiste pekaesy" to jest czad - czytamy na Facebooku grupy LemON.

>>> Muzyka na Sylwestra. Zobacz, czego nie może zabraknąć!


Za muzykę do piosenki odpowiedzialni są: Ania Dąbrowska, Kuba Galiński. Igor Herbut i Olek Świerkot.
Na pianie gra Igor i Piotrek Walicki. Zaś słowa do tego numeru napisał lider zespołu LemON i Gosia Dacko.

Wkręceni - Nie Ufaj Mi



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Światowe Dni Młodzieży 2016 - Warszawa. Koncerty i program ŚDM w stolicy
0

Światowe Dni Młodzieży 2016 - Warszawa. Koncerty i program ŚDM w stolicy

Światowe Dni Młodzieży 2016 w Warszawie: to koncerty, zabawy, emisje filmów i inne atrakcje! Co się będzie działo z okazji wizyty Papieża w Polsce 2016? Dowiedzcie się już teraz na ESKA.pl!
23/07/2016 15:23
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!
0

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!

Kto w 2016 roku wystąpi w Polsce? Najciekawsze i największe muzyczne wydarzenia 2016 roku zebraliśmy w jednym miejscu, po to byście niczego nie przegapili! Już teraz wiemy, że na polskich scenach w 2016 roku wystąpią m.in. Armin van Buuren, Justin Bieber, Avicii, Rihanna i Twenty One Pilots.
23/07/2016 14:21
Legia - Śląsk: online i w TV na żywo. Gdzie oglądać mecz 23.07?
0

Legia - Śląsk: online i w TV na żywo. Gdzie oglądać mecz 23.07?

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław: live w internecie i na żywo w telewizji już 23 lipca! Gdzie oglądać mecz drugiej kolejki Lotto Ekstraklasy? Czy streamy będą udostępnione za darmo? Szczegóły podrzucamy Wam na ESKA.pl!
23/07/2016 14:14
Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?
0

Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?

Gdzie oglądać Sunrise Festival 2016? O której godzinie transmisja w internecie będzie dostępna? Stream z Sunrise Festival 2016 w Kołobrzegu podrzucamy Wam na ESKA.pl!
23/07/2016 14:09
Światowe Dni Młodzieży 2016: hymn Błogosławieni miłosierni - WIDEO + TEKST piosenki na ŚDM 2016
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: hymn Błogosławieni miłosierni - WIDEO + TEKST piosenki na ŚDM 2016

Światowe Dni Młodzieży 2016 mają swój oficjalny hymn zatytułowany Błogosławieni miłosierni. Na ESKA.pl znajdziecie teledysk, nuty i tekst piosenki na Światowe Dni Młodzieży, które już w lipcu odbędą się w Krakowie.
23/07/2016 13:50
Hit lata 2016 czytelników ESKA.pl! Wybierzcie przebój wakacji 2016 - drugie głosowanie [SONDA]
0

Hit lata 2016 czytelników ESKA.pl! Wybierzcie przebój wakacji 2016 - drugie głosowanie [SONDA]

Hit lata 2016 czytelników ESKA.pl - drugie głosowanie! Czas na kolejne muzyczne wybory i ponowną rywalizację Waszych ulubionych artystów! Kto już awansował do finału? Zobaczcie i wybierzcie kolejnych finalistów naszego plebiscytu!
23/07/2016 12:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

14/07/2016 11:12

0
Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

12/07/2016 10:25

0
Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

12/07/2016 09:04

0
Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów

Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów