WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » LemON - Nie Ufaj Mi. Igor Herbut nagrał teledysk do Wkręceni [VIDEO] - LemON - Nie Ufaj Mi.Piosenka do Wkręceni

LemON - Nie Ufaj Mi. Igor Herbut nagrał teledysk do Wkręceni [VIDEO]

RSS 31/12/2013 10:23 Komentarze
LemON śpiewa Nie Ufaj Mi do filmu Wkręceni. Do Nie Ufaj Mi powstał już teledysk, w którym pojawiają się m.in. Dominika Kluźniak i Piotr Adamczyk.
LemON - Nie Ufaj Mi LemON - Nie Ufaj Mi / YouTube
Ilustracja do artykułu: LemON - Nie Ufaj Mi. Igor Herbut nagrał teledysk do Wkręceni [VIDEO]
Nie Ufaj Mi z Wkręceni w wykonaniu LemON jest już na ESKA.pl. To kolejny utwór promujący film Wkręceni, wcześniej mieliśmy okazję usłyszeć kawałek Wkręceni (High Life) w wykonaniu Dody. Teraz możemy oglądać klip do Nie Ufaj Mi. W teledysku zobaczymy między innymi Piotra Adamczyka i Dominikę Kluźniak.

A w samym filmie oprócz tych aktorów nie zabraknie także Bartosza Opani, Julii Kamińskiej i Krzysztofa Stelmaszczyka. - Robić muze do filmu człowieka który napisał kultowe zdanie "Kiler, ale ty masz zajebiste pekaesy" to jest czad - czytamy na Facebooku grupy LemON.

>>> Muzyka na Sylwestra. Zobacz, czego nie może zabraknąć!


Za muzykę do piosenki odpowiedzialni są: Ania Dąbrowska, Kuba Galiński. Igor Herbut i Olek Świerkot.
Na pianie gra Igor i Piotrek Walicki. Zaś słowa do tego numeru napisał lider zespołu LemON i Gosia Dacko.

Wkręceni - Nie Ufaj Mi



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Russell Crowe przed meczem Polska-Portugalia: Do boju Polska!
0

Russell Crowe przed meczem Polska-Portugalia: Do boju Polska!

Russell Crowe nadal wspiera reprezentacją Polski na Euro 2016. Przed ćwierćfinałowym meczem Polska-Portugalia aktor zamieścił wpis na Twitterze zagrzewający polskich piłkarzy do boju. Czy przyjaciele z Portugalii mu wybaczą?
30/06/2016 13:56
Gorąca 20 Premiera: Mahmut Orhan feat. Sena Sener - Feel. Tureckie dźwięki + klubowy bit = HIT?
0

Gorąca 20 Premiera: Mahmut Orhan feat. Sena Sener - Feel. Tureckie dźwięki + klubowy bit = HIT?

Mahmut Orhan feat. Sena Sener - Feel: tureckie rytmy + klubowy bit = przepis na sukces? Ocenicie w Gorącej 20, bo to premiera w czwartek, 30 czerwca. Teledysk do tego nagrania podrzucamy Wam na ESKA.pl!
30/06/2016 13:24
Polska - Portugalia: online i w TV. Mecz EURO 30.06.2016
0

Polska - Portugalia: online i w TV. Mecz EURO 30.06.2016

Mecz Polska - Portugalia na Euro 2016 będzie pierwszym dla nas pojedynkiem w ramach 1/4 finału turnieju. Gdzie oglądać Mistrzostwa Europy we Francji online i w tv? O historycznym pojedynku przeczytacie i dowiecie się więcej na ESKA.pl
30/06/2016 13:18
POLSKA - PORTUGALIA 30 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]
0

POLSKA - PORTUGALIA 30 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]

Mecz Polska - Portugalia na Euro 2016 w ćwierćfinale! Pojedynek w ramach 1/4 fazy EURO odbędzie się 30.06.2016. Gdzie oglądać Polska - Portugalia online i w TV? Podpowiadamy na ESKA.pl
30/06/2016 12:46
Mateusz Krautwurst - chory. Co się stało i jak możemy mu pomóc?
0

Mateusz Krautwurst - chory. Co się stało i jak możemy mu pomóc?

Mateusz Krautwurst ciężko chory! Uczestnik znany z The Voice of Poland ma problemy z ilością płytek krwi w organizmie... Wokalista pilnie potrzebuje pomocy, która będzie wymagać od Was jedynie czasu i poświęcenia!
30/06/2016 12:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA