WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » LemON - Nie Ufaj Mi. Igor Herbut nagrał teledysk do Wkręceni [VIDEO] - LemON - Nie Ufaj Mi.Piosenka do Wkręceni
REKLAMA
REKLAMA

LemON - Nie Ufaj Mi. Igor Herbut nagrał teledysk do Wkręceni [VIDEO]

RSS 31/12/2013 10:23 Komentarze 0
LemON śpiewa Nie Ufaj Mi do filmu Wkręceni. Do Nie Ufaj Mi powstał już teledysk, w którym pojawiają się m.in. Dominika Kluźniak i Piotr Adamczyk.
LemON - Nie Ufaj Mi LemON - Nie Ufaj Mi / YouTube
Ilustracja do artykułu: LemON - Nie Ufaj Mi. Igor Herbut nagrał teledysk do Wkręceni [VIDEO]
Nie Ufaj Mi z Wkręceni w wykonaniu LemON jest już na ESKA.pl. To kolejny utwór promujący film Wkręceni, wcześniej mieliśmy okazję usłyszeć kawałek Wkręceni (High Life) w wykonaniu Dody. Teraz możemy oglądać klip do Nie Ufaj Mi. W teledysku zobaczymy między innymi Piotra Adamczyka i Dominikę Kluźniak.

A w samym filmie oprócz tych aktorów nie zabraknie także Bartosza Opani, Julii Kamińskiej i Krzysztofa Stelmaszczyka. - Robić muze do filmu człowieka który napisał kultowe zdanie "Kiler, ale ty masz zajebiste pekaesy" to jest czad - czytamy na Facebooku grupy LemON.

>>> Muzyka na Sylwestra. Zobacz, czego nie może zabraknąć!


Za muzykę do piosenki odpowiedzialni są: Ania Dąbrowska, Kuba Galiński. Igor Herbut i Olek Świerkot.
Na pianie gra Igor i Piotrek Walicki. Zaś słowa do tego numeru napisał lider zespołu LemON i Gosia Dacko.

Wkręceni - Nie Ufaj Mi



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Olivia Wieczorek i Wiktoria Gąbka - co zaśpiewają w półfinale? Zobacz zapowiedź występu z Małych Gigantów 25.04.2015 [VIDEO]
0

Olivia Wieczorek i Wiktoria Gąbka - co zaśpiewają w półfinale? Zobacz zapowiedź występu z Małych Gigantów 25.04.2015 [VIDEO]

Mali Giganci odc. 8 to dzięki Olivii Wieczorek i jej występowi z przebojem Tiny Turner oraz Wiktorii Gąbce we wzruszającej piosence Nie Ma Jak U Mamy, okazja na przeżycie niezwykłych muzycznych wrażeń. Zobacz zapowiedź Małych Gigantów z soboty 25.04.2015 i posłuchaj oryginalnych wykonań już teraz - na ESKA.pl
24/04/2015 22:19
Władysław Bartoszewski nie żyje. Zmarł w wieku 93 lat
0

Władysław Bartoszewski nie żyje. Zmarł w wieku 93 lat

Władysław Bartoszewski zmarł 24 kwietnia 2015 roku w szpitalu MSWiA w Warszawie. Kim był jeden z najwybitniejszych Polaków XX wieku? Sylwetkę Władysława Bartoszewskiego przypominamy na ESKA.pl 
24/04/2015 21:21
Taniec z Gwiazdami: 24.04.2015. W 7. odcinku odpadną dwie pary. Które? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Taniec z Gwiazdami: 24.04.2015. W 7. odcinku odpadną dwie pary. Które? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Kto odpadnie w Tańcu z Gwiazdami 2015 w 7 odcinku? O tym przekonamy się już dzisiaj 24 kwietnia 2015 roku. To już półmetek show. W 7. odcinku z 24 kwietnia 2015 roku odpadną aż dwie pary! Czy pozycja Tatiany Okupnik jest zagrożona? Sprawdź, kto odpadnie z siódmego odcinka Tańca z Gwiazdami 2015 w Polsacie
24/04/2015 17:11
Facebook nie działa - co robić w razie awarii na Facebooku? Przede wszystkim - Don't Panic! [VIDEO]
3

Facebook nie działa - co robić w razie awarii na Facebooku? Przede wszystkim - Don't Panic! [VIDEO]

Facebook nie działa - awarie, przez które nie można się zalogować na swoje konto na Facebooku zdarzają się znacznie częściej, niż chcieliby użytkownicy. Co robić, gdy nie da się wejść na Facebooka? Przede wszystkim - Don't Panic!
24/04/2015 17:02
Finały talent-show 2015 - kiedy kończą się wiosenne programy rozrywkowe? Dawid Podsiadło już wie [VIDEO]
0

Finały talent-show 2015 - kiedy kończą się wiosenne programy rozrywkowe? Dawid Podsiadło już wie [VIDEO]

Kiedy są finały talent-show 2015? Pomału zbliżamy się do finiszu wszystkich rozrywkowych show tej wiosny. Co uważa o talent-show Dawid Podsiadło? 
24/04/2015 16:21
Majówka 2015: koncerty i imprezy 1,2 i 3 maja 2015. Co robić w majówkę 2015? Do You Know? [VIDEO]
0

Majówka 2015: koncerty i imprezy 1,2 i 3 maja 2015. Co robić w majówkę 2015? Do You Know? [VIDEO]

Co robić w majówkę 2015? Mamy dla Was listę najważniejszych wydarzeń, imprez i koncertów na majówkowy weekend. Gdzie udać się 1, 2 i 3 maja 2015 roku? Majowy weekend warto zaplanować już teraz! 
24/04/2015 15:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.

Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.


Akcja partnerska