Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » LATO 2012 Składanka Radia ESKA i wytwórni MyMusic numerem 1. w Polsce! Dziękujemy! - LATO 2012 numerem 1. JESIEŃ 2012 - czekamy na propozycje utworów!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z LATO 2012 Składanka Radia ESKA i wytwórni MyMusic numerem 1. w Polsce! Dziękujemy! : Enej, Jula, Ewa Jach, My Music, LATO 2012, Liber & InoRos, LATO 2012 ESKA, Hity Na Czasie LATO 2012, Tallib, Tabb&MezoTeam, LOKA

LATO 2012 Składanka Radia ESKA i wytwórni MyMusic numerem 1. w Polsce! Dziękujemy!

RSS 11/07/2012 14:07 Komentarze 0
Niezmiernie się cieszymy, że płyta Lato 2012 spełniło wasze oczekiwanie :) Nasza składanka jest niewątpliwie najlepszą w Polsce, a przemawiają za tym statystyki i wyniki sprzedaży. To dzięki Wam jesteśmy nr 1 i za to dziękujemy.
LATO 2012 LATO 2012 / LATO 2012 - okładka płyty
Ilustracja do artykułu: LATO 2012 Składanka Radia ESKA i wytwórni MyMusic numerem 1. w Polsce! Dziękujemy!
Wytwórnia MyMusic już dziś zaczyna pracę nad nową edycją, JESIEŃ 2012. Aby i ona została najlepszą chartową składanką w Polsce chcemy abyście ją współtworzyli z nami. Masz swój typ, który powinien znaleźć się na płycie JESIEŃ 2012?

To napisz do nas, wyślij link do piosenki na YouTube. Z pośród osób, które pomogą nam w kompletowaniu tracklisty Jesień2012, rozlosujemy płyty naszej wytwórni. Propozycje wysyłajcie na adres: remik@my-music.pl

Liczymy na Wasze wsparcie i wierzymy, że wspólnie uda nam się powtórzyć sukces LATO 2012.

Nie czytałeś jeszcze?


>>>
LATO 2012 Dwie płyty pełne gwiazd: Liber & InoRos, Robert M, Enej, Jula, Sylwia Grzeszczak [TRACKLISTA]


RN (My Music)

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gwiazdy ESKA Music Awards - kto wystąpi na gali?
0

Gwiazdy ESKA Music Awards - kto wystąpi na gali?

Ozdobą gali ESKA Music Awards zawsze są gwiazdy. Czyje występy będą w tym roku największą sensacją? Kto zgarnie nie tylko statuetki ale też serca publiczności?
01/07/2015 13:53
Progi punktowe na UJ w 2015. Gdzie znaleźć zasady przyjęć na Uniwersytet Jagielloński? Rekrutacja na UJ będzie HARD?
0

Progi punktowe na UJ w 2015. Gdzie znaleźć zasady przyjęć na Uniwersytet Jagielloński? Rekrutacja na UJ będzie HARD?

Progi punktowe na UJ w 2015 roku - czy będą wyższe niż w ubiegłych latach? ESKA.pl sprawdza dla Was informacje o progach punktowych na Uniwersytet Jagielloński w 2015 roku. Jakie wyniki matury 2015 gwarantują miejsce na UJ? Odpowiedź na pytanie i muzyczny lipdub uczelni na ESKA.pl. ZAPRASZAMY!!! 
01/07/2015 11:43
Banderas ma romans z Naomi Watts, a Freida Pinto spotyka przystojnego bruneta [VIDEO]
0

Banderas ma romans z Naomi Watts, a Freida Pinto spotyka przystojnego bruneta [VIDEO]

Theo James (Niezgodna), Antonio Banderas (Niezniszczalni 3) i Anthony Hopkins (Thor) wdają się romanse w najnowszym filmie Woody'ego Allena na eskaGO. Oglądaj komedię romantyczną Poznasz przystojnego bruneta online całkowicie za darmo!    
01/07/2015 11:33
Progi punktowe na UW w 2015. Sprawdzamy progi punktowe na Uniwersytet Warszawski przy lipdubie uczelni
0

Progi punktowe na UW w 2015. Sprawdzamy progi punktowe na Uniwersytet Warszawski przy lipdubie uczelni

Progi punktowe na UW w 2015 - czy tegoroczni abiturienci będą mieli problemy z dostaniem się na Uniwersytet Warszawski? Ile trzeba mieć punktów z matury, by dostać się na UW? Wymagania jednej z najlepszych uczelni w Polsce są wysokie. Na ESKA.pl sprawdzamy dla Was informacje o progach punktowych na UW na 2015 rok i serwujemy Wam muzyczny lipdub uczelni. 
01/07/2015 11:02
Progi punktowe na studia 2015 - na te uczelnie dostać się najtrudniej. Ranking najlepszych wg Perspektyw, sprawdźcie te The Best [VIDEO]
0

Progi punktowe na studia 2015 - na te uczelnie dostać się najtrudniej. Ranking najlepszych wg Perspektyw, sprawdźcie te The Best [VIDEO]

Progi punktowe na studia 2015 na tych uczelniach z pewnością są wysokie. Nic dziwnego, skoro to najlepsze uczelnie w Polsce. Zobaczcie miejsca, gdzie trzeba mieć sporo punktów na studia 2015. Na ESKA.pl ranking najlepszych uczelni w Polsce 2015 wg Perspektyw. Gotowi poznać tych The Best?
01/07/2015 09:23
Open'er 2015 online na YouTube - gdzie oglądać? Koncerty Open'era 2015, czy live stream będzie dostępny w sieci? [VIDEO]
0

Open'er 2015 online na YouTube - gdzie oglądać? Koncerty Open'era 2015, czy live stream będzie dostępny w sieci? [VIDEO]

Open'er 2015 online na YouTube? Czy na popularnym kanale pojawią się live streamy wybranych koncertów Open'era 2015? Gdzie oglądać na żywo występy artystów na Open'er 2015? Sprawdzamy informacje dotyczące jednego z największych festiwali muzycznych tego lata w Polsce. 
01/07/2015 09:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

16/06/2015 14:27

53
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?

Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska