WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » LATO 2012 Składanka Radia ESKA i wytwórni MyMusic numerem 1. w Polsce! Dziękujemy! - LATO 2012 numerem 1. JESIEŃ 2012 - czekamy na propozycje utworów!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z LATO 2012 Składanka Radia ESKA i wytwórni MyMusic numerem 1. w Polsce! Dziękujemy! : Enej, Jula, Ewa Jach, My Music, LATO 2012, Liber & InoRos, LATO 2012 ESKA, Hity Na Czasie LATO 2012, Tallib, Tabb&MezoTeam, LOKA

LATO 2012 Składanka Radia ESKA i wytwórni MyMusic numerem 1. w Polsce! Dziękujemy!

RSS 11/07/2012 14:07 Komentarze 0
Niezmiernie się cieszymy, że płyta Lato 2012 spełniło wasze oczekiwanie :) Nasza składanka jest niewątpliwie najlepszą w Polsce, a przemawiają za tym statystyki i wyniki sprzedaży. To dzięki Wam jesteśmy nr 1 i za to dziękujemy.
LATO 2012 LATO 2012 / LATO 2012 - okładka płyty
Ilustracja do artykułu: LATO 2012 Składanka Radia ESKA i wytwórni MyMusic numerem 1. w Polsce! Dziękujemy!
Wytwórnia MyMusic już dziś zaczyna pracę nad nową edycją, JESIEŃ 2012. Aby i ona została najlepszą chartową składanką w Polsce chcemy abyście ją współtworzyli z nami. Masz swój typ, który powinien znaleźć się na płycie JESIEŃ 2012?

To napisz do nas, wyślij link do piosenki na YouTube. Z pośród osób, które pomogą nam w kompletowaniu tracklisty Jesień2012, rozlosujemy płyty naszej wytwórni. Propozycje wysyłajcie na adres: remik@my-music.pl

Liczymy na Wasze wsparcie i wierzymy, że wspólnie uda nam się powtórzyć sukces LATO 2012.

Nie czytałeś jeszcze?


>>>
LATO 2012 Dwie płyty pełne gwiazd: Liber & InoRos, Robert M, Enej, Jula, Sylwia Grzeszczak [TRACKLISTA]


RN (My Music)

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
House of Cards 3 - premiera odcinka s03201 w MEMACH. Zobacz jak internauci świętują powrót House of Cards
0

House of Cards 3 - premiera odcinka s03201 w MEMACH. Zobacz jak internauci świętują powrót House of Cards

27.02.2015 premiera House of Cards 3. O tym, że to kultowy serial świadczyć może to, że w internecie pojawiły się memy związane z premierą 3 sezonu. Zobacz memy o House of Cards 3 na ESKA.pl
27/02/2015 17:27
Druga część 50 Twarzy Greya: Jamie Dornan jednak wystąpi! Dlaczego Dornan to idealny pan Grey? Zobaczcie [GALERIA]
1

Druga część 50 Twarzy Greya: Jamie Dornan jednak wystąpi! Dlaczego Dornan to idealny pan Grey? Zobaczcie [GALERIA]

Jamie Dornan wystąpi w drugiej części 50 Twarzy Greya - to już pewne. To dobra decyzja. Dlaczego? Wyliczamy wszystkie zalety Jamie Dornana, które sprawiają, że nadaje się do tej roli. Dlaczego Dornan to idealny Grey? Przekonaj się na ESKA.pl 
27/02/2015 17:00
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3, odc. 1: kogo typujecie na faworyta? Uczestnicy show w sondzie ESKA.pl [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3, odc. 1: kogo typujecie na faworyta? Uczestnicy show w sondzie ESKA.pl [VIDEO]

Pierwszy odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 wyłoni z pewnością pierwszego faworyta show. ESKA.pl jeszcze przed Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 odc. 1 postanowiła zapytać Was, kogo typujecie na zwycięzcę programu. Uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 w specjalnej sondzie - zapraszamy do głosowania!
27/02/2015 16:50
Hit Internetu: biało złota sukienka. A może niebiesko czarna? Miley Cyrus, Taylor Swift i Kim Kardashian już powiedziały a jak Wy to widzicie? [SONDA]
2

Hit Internetu: biało złota sukienka. A może niebiesko czarna? Miley Cyrus, Taylor Swift i Kim Kardashian już powiedziały a jak Wy to widzicie? [SONDA]

Sukienka na językach internautów! Dyskusja nad kolorem "biało złotej" sukienki to najnowszy hit sieci. Amerykanie kłócą się o kolor sukienki na zdjęciu wrzuconym do jednego z serwisów społecznościowych. Głos zaczynają zabierać nawet celebryci. Jak to jest możliwe, że zdjęcie czarno niebieskiej sukienki może być biało złote? Zobaczcie sami i zapytajcie znajomych - będziecie zaskoczeni! 
27/02/2015 16:20
Serial za darmo: Played! Oglądaj trzymający w napięciu serial! [VIDEO]
0

Serial za darmo: Played! Oglądaj trzymający w napięciu serial! [VIDEO]

Played - Wydział Operacji Specjalnych możesz już oglądać na eskaGO za darmo, online, bez logowania. Odpalaj trzymający w napięciu serial kryminalny.
27/02/2015 16:09
Fryderyki 2015: nominacje. Lista nominowanych do Fryderyków na ESKA.pl już 4 marca [VIDEO]
0

Fryderyki 2015: nominacje. Lista nominowanych do Fryderyków na ESKA.pl już 4 marca [VIDEO]

Kiedy poznamy nominowanych do Fryderyków 2015? Znamy dokładną datę ogłoszenia nominacji do najważniejszej nagrody w polskiej branży muzycznej. Kto będzie miał szansę na otrzymanie Fryderyka w 2015. Datę ogłoszenia nominowanych do Fryderyków znajdziecie na ESKA.pl