Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » LATO 2012 Składanka Radia ESKA i wytwórni MyMusic numerem 1. w Polsce! Dziękujemy! - LATO 2012 numerem 1. JESIEŃ 2012 - czekamy na propozycje utworów!

Tagi związane z LATO 2012 Składanka Radia ESKA i wytwórni MyMusic numerem 1. w Polsce! Dziękujemy! : Enej, Jula, Ewa Jach, My Music, LATO 2012, Liber & InoRos, LATO 2012 ESKA, Hity Na Czasie LATO 2012, Tallib, Tabb&MezoTeam, LOKA

LATO 2012 Składanka Radia ESKA i wytwórni MyMusic numerem 1. w Polsce! Dziękujemy!

RSS 11/07/2012 14:07 Komentarze
Niezmiernie się cieszymy, że płyta Lato 2012 spełniło wasze oczekiwanie :) Nasza składanka jest niewątpliwie najlepszą w Polsce, a przemawiają za tym statystyki i wyniki sprzedaży. To dzięki Wam jesteśmy nr 1 i za to dziękujemy.
LATO 2012 LATO 2012 / LATO 2012 - okładka płyty
Ilustracja do artykułu: LATO 2012 Składanka Radia ESKA i wytwórni MyMusic numerem 1. w Polsce! Dziękujemy!
Wytwórnia MyMusic już dziś zaczyna pracę nad nową edycją, JESIEŃ 2012. Aby i ona została najlepszą chartową składanką w Polsce chcemy abyście ją współtworzyli z nami. Masz swój typ, który powinien znaleźć się na płycie JESIEŃ 2012?

To napisz do nas, wyślij link do piosenki na YouTube. Z pośród osób, które pomogą nam w kompletowaniu tracklisty Jesień2012, rozlosujemy płyty naszej wytwórni. Propozycje wysyłajcie na adres: remik@my-music.pl

Liczymy na Wasze wsparcie i wierzymy, że wspólnie uda nam się powtórzyć sukces LATO 2012.

Nie czytałeś jeszcze?


>>>
LATO 2012 Dwie płyty pełne gwiazd: Liber & InoRos, Robert M, Enej, Jula, Sylwia Grzeszczak [TRACKLISTA]


RN (My Music)

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!
0

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Wszyscy na jednego, czyli Roast Kuby Wojewódzkiego: odcinek zostanie wyemitowany 16 lutego na antenie TVN. Gościem specjalnym programu będzie: Dawid Podsiadło, Abelard Giza oraz Cezary Jurkiewicz. Więcej szczegółów już teraz - na ESKA.pl!
11/02/2016 09:37
Kaliber 44: płyta legend polskiego hip-hopu. Kto zastąpi Magika? Sprawdź!
0

Kaliber 44: płyta legend polskiego hip-hopu. Kto zastąpi Magika? Sprawdź!

Kaliber 44 ogłosił, że już niebawem ukaże się ich nowy album! Niespodziewanie zespół, który wprowadził do Polski muzykę z gatunku hip-hop - po 15. latach ponownie planuje podbić scenę muzyczną. Niestety, już bez Magika. Kto go zastąpi? Kiedy ukaże się nowa płyta K44? Sprawdzamy na ESKA.pl! 
11/02/2016 09:07
Eurowizja 2016: polskie preselekcje. Gdzie i kiedy transmisja na żywo w TV i online?
0

Eurowizja 2016: polskie preselekcje. Gdzie i kiedy transmisja na żywo w TV i online?

Eurowizja 2016: polskie preselekcje. Gdzie i kiedy oglądać w TV i online? Podpowiedź dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć występ Margaret, czy Edyty Górniak, mamy na ESKA.pl! Niespodzianką jest, że to telewidzowie zdecydują, kto pojedzie na Eurowizję 2016!
11/02/2016 09:00
Obowiązkowy pobór do wojska 2016: jakie roczniki idą do wojska? Relax, Take It Easy
0

Obowiązkowy pobór do wojska 2016: jakie roczniki idą do wojska? Relax, Take It Easy

Wraca obowiązkowy pobór do wojska 2016, sprawdź jaki rocznik obowiązkowo musi stawić się do wojska. Kwalifikacja wojskowa od zawsze budzi ogromny niepokój wśród młodzieży. Więcej szczegółów do sprawdzenia na ESKA.pl
11/02/2016 09:00
Dawid Podsiadło: Wiem, kim jest celebryta. To ja! Zobacz wywiad wideo na ESKA.pl!
0

Dawid Podsiadło: Wiem, kim jest celebryta. To ja! Zobacz wywiad wideo na ESKA.pl!

Dawid Podsiadło - wywiad wideo obejrzycie na ESKA.pl! Twórca hitu W dobrą stronę opowiedział nam o swoich muzycznych początkach, płycie Annoyance and Disappointment i przyznał, że poniekąd czuje się celebrytą! 
10/02/2016 16:34
Antek Smykiewicz - Limit szans: ekskluzywna premiera w Radiu ESKA i na ESKA.pl!
0

Antek Smykiewicz - Limit szans: ekskluzywna premiera w Radiu ESKA i na ESKA.pl!

Antek Smykiewicz - Limit szans: to nowa piosenka autora hitu Pomimo burz! Ekskluzywnie - po raz pierwszy usłyszycie ją w Radiu ESKA i na ESKA.pl! Kiedy i gdzie? Już teraz sprawdźcie szczegóły!
10/02/2016 16:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

11/02/2016 09:37

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA