WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » LATO 2012 Składanka Radia ESKA i wytwórni MyMusic numerem 1. w Polsce! Dziękujemy! - LATO 2012 numerem 1. JESIEŃ 2012 - czekamy na propozycje utworów!

Tagi związane z LATO 2012 Składanka Radia ESKA i wytwórni MyMusic numerem 1. w Polsce! Dziękujemy! : Enej, Jula, Ewa Jach, My Music, LATO 2012, Liber & InoRos, LATO 2012 ESKA, Hity Na Czasie LATO 2012, Tallib, Tabb&MezoTeam, LOKA

LATO 2012 Składanka Radia ESKA i wytwórni MyMusic numerem 1. w Polsce! Dziękujemy!

RSS 11/07/2012 14:07 Komentarze
Niezmiernie się cieszymy, że płyta Lato 2012 spełniło wasze oczekiwanie :) Nasza składanka jest niewątpliwie najlepszą w Polsce, a przemawiają za tym statystyki i wyniki sprzedaży. To dzięki Wam jesteśmy nr 1 i za to dziękujemy.
LATO 2012 LATO 2012 / LATO 2012 - okładka płyty
Ilustracja do artykułu: LATO 2012 Składanka Radia ESKA i wytwórni MyMusic numerem 1. w Polsce! Dziękujemy!
Wytwórnia MyMusic już dziś zaczyna pracę nad nową edycją, JESIEŃ 2012. Aby i ona została najlepszą chartową składanką w Polsce chcemy abyście ją współtworzyli z nami. Masz swój typ, który powinien znaleźć się na płycie JESIEŃ 2012?

To napisz do nas, wyślij link do piosenki na YouTube. Z pośród osób, które pomogą nam w kompletowaniu tracklisty Jesień2012, rozlosujemy płyty naszej wytwórni. Propozycje wysyłajcie na adres: remik@my-music.pl

Liczymy na Wasze wsparcie i wierzymy, że wspólnie uda nam się powtórzyć sukces LATO 2012.

Nie czytałeś jeszcze?


>>>
LATO 2012 Dwie płyty pełne gwiazd: Liber & InoRos, Robert M, Enej, Jula, Sylwia Grzeszczak [TRACKLISTA]


RN (My Music)

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 37 w Krakowie 3.12.2016
0

KSW 37 w Krakowie 3.12.2016

KSW 37 - wszystko, co musisz wiedzieć, w jednym miejscu. KSW 37 - data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk 3.12.2016.
02/12/2016 13:02
Krzysztof Iwaneczko - koncerty 2016: bilety, daty, miejsca
0

Krzysztof Iwaneczko - koncerty 2016: bilety, daty, miejsca

Krzysztof Iwaneczko wyrusza w jesienną trasę koncertową. Kiedy i gdzie wystąpi wokalista? Gdzie i w jakiej cenie można kupić bilety na jego występy? Sprawdź na Eska.pl.
02/12/2016 18:39
KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?
0

KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?

KSW 37 w PPV to możliwość oglądania gali w internecie i telewizji. Jak wykupić walkę Popek Pudzian? Co otrzymamy po wykupieniu KSW PPV? Niezbędnik każdego kibica znajdziecie na ESKA.pl
02/12/2016 18:10
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!
0

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 odkrywa wszystkie tajemnice! Jak będziecie radzić sobie z miłością? Kiedy musicie uważać na swoje zdrowie? I ogólnie, co czeka was w najbliższych 12 miesiącach? Dowiedzcie się na ESKA.pl!  
02/12/2016 18:10
Horoskop 2017 - Baran. Roczny horoskop przewiduje wielkie zmiany!
0

Horoskop 2017 - Baran. Roczny horoskop przewiduje wielkie zmiany!

Horoskop 2017 - Baran będzie miał wielką energię do przeprowadzenia wielkich zmian! Co czeka osoby spod tego znaku zodiaku? Horoskop roczny dla barana do sprawdzenia na ESKA.pl!
02/12/2016 18:09
Rajd Barbórki 2016 - online i w TV. Gdzie, kiedy i o której oglądać?
0

Rajd Barbórki 2016 - online i w TV. Gdzie, kiedy i o której oglądać?

Rajd Barbórka 2016 odbędzie na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej w sobotę, 10 grudnia. Gdzie oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie na ESKA.pl
02/12/2016 18:08
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Jagadish Chandra Bose - 5 ZASKAKUJĄCYCH faktów o największym naukowcu świata!

Jagadish Chandra Bose - 5 ZASKAKUJĄCYCH faktów o największym naukowcu świata!

30/11/2016 12:22

0
Ania Karwan - koncert w Warszawie. Gdzie, kiedy i jakie piosenki?

Ania Karwan - koncert w Warszawie. Gdzie, kiedy i jakie piosenki?

30/11/2016 11:57

0
Margaret jurorem w talent show - czy chce nim zostać? Wywiad VIDEO

Margaret jurorem w talent show - czy chce nim zostać? Wywiad VIDEO

29/11/2016 17:32

0
Jankes i Tomson nowymi szefami klubu w Warszawie! Dołącz do imprezy TRUE MUSIC!

Jankes i Tomson nowymi szefami klubu w Warszawie! Dołącz do imprezy TRUE MUSIC!

29/11/2016 15:18

0
Pogoda zima 2016/17 - sezonowa prognoza pogody. Jaka będzie zima?

Pogoda zima 2016/17 - sezonowa prognoza pogody. Jaka będzie zima?

26/11/2016 12:27

0
Jula i Sound'n'Grace - teledysk Gdy Gwiazdka! Fragment TYLKO na ESKA.pl!

Jula i Sound'n'Grace - teledysk Gdy Gwiazdka! Fragment TYLKO na ESKA.pl!

23/11/2016 14:03

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre
polub
ESKA