WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » LATO 2012 Składanka Radia ESKA i wytwórni MyMusic numerem 1. w Polsce! Dziękujemy! - LATO 2012 numerem 1. JESIEŃ 2012 - czekamy na propozycje utworów!

Tagi związane z LATO 2012 Składanka Radia ESKA i wytwórni MyMusic numerem 1. w Polsce! Dziękujemy! : Enej, Jula, Ewa Jach, My Music, LATO 2012, Liber & InoRos, LATO 2012 ESKA, Hity Na Czasie LATO 2012, Tallib, Tabb&MezoTeam, LOKA

LATO 2012 Składanka Radia ESKA i wytwórni MyMusic numerem 1. w Polsce! Dziękujemy!

RSS 11/07/2012 14:07 Komentarze
Niezmiernie się cieszymy, że płyta Lato 2012 spełniło wasze oczekiwanie :) Nasza składanka jest niewątpliwie najlepszą w Polsce, a przemawiają za tym statystyki i wyniki sprzedaży. To dzięki Wam jesteśmy nr 1 i za to dziękujemy.
LATO 2012 LATO 2012 / LATO 2012 - okładka płyty
Ilustracja do artykułu: LATO 2012 Składanka Radia ESKA i wytwórni MyMusic numerem 1. w Polsce! Dziękujemy!
Wytwórnia MyMusic już dziś zaczyna pracę nad nową edycją, JESIEŃ 2012. Aby i ona została najlepszą chartową składanką w Polsce chcemy abyście ją współtworzyli z nami. Masz swój typ, który powinien znaleźć się na płycie JESIEŃ 2012?

To napisz do nas, wyślij link do piosenki na YouTube. Z pośród osób, które pomogą nam w kompletowaniu tracklisty Jesień2012, rozlosujemy płyty naszej wytwórni. Propozycje wysyłajcie na adres: remik@my-music.pl

Liczymy na Wasze wsparcie i wierzymy, że wspólnie uda nam się powtórzyć sukces LATO 2012.

Nie czytałeś jeszcze?


>>>
LATO 2012 Dwie płyty pełne gwiazd: Liber & InoRos, Robert M, Enej, Jula, Sylwia Grzeszczak [TRACKLISTA]


RN (My Music)

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Mecz Polska - Rumunia: BILETY 2017. Gdzie i po ile kupić?
0

Mecz Polska - Rumunia: BILETY 2017. Gdzie i po ile kupić?

Polska - Rumunia, czyli mecz o punkty w eliminacjach MŚ Rosja 2018 już 10 czerwca na PGE Narodowym. Gdzie i po ile kupić bilety? Sprawdzamy to na ESKA.pl! 
28/03/2017 09:46
Idol: Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Internauci pytają o uczestników show!
0

Idol: Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Internauci pytają o uczestników show!

Arek Kłusowski i Filip Moniuszko odpadli z Idola? Internauci dopytują o dwóch uczestników, którzy zapadli w pamięć widzom po castingowych odcinkach muzycznego show!
27/03/2017 16:16
Co to jest fake news?
0

Co to jest fake news?

Fake newsy to niebezpieczne, szybko rozwijające się zjawisko w internecie. Na ESKA.pl., wyjaśniamy co to właściwie jest i jak należy na nie reagować.
27/03/2017 16:00
Open'er 2017: polski tydzień ogłoszeń
0

Open'er 2017: polski tydzień ogłoszeń

Organizatorzy Open'era ogłosili powrót legendy polskiego hip hopu specjalnie na festiwal i zapowiedzieli polski tydzień ogłoszeń.
27/03/2017 15:46
Kasia Moś w Rydze. Polka ponownie oczarowała na zagranicznym koncercie!
0

Kasia Moś w Rydze. Polka ponownie oczarowała na zagranicznym koncercie!

Kasia Moś nie zwalnia tempa i przed Eurowizją 2017 koncertuje po całej Europie. Tym razem Polka zachwyciła mieszkańców Rygi.
27/03/2017 15:24
Żony Hollywood: Iwona Burnat i Reggie Benjamin nagrali piosenkę [AUDIO]
0

Żony Hollywood: Iwona Burnat i Reggie Benjamin nagrali piosenkę [AUDIO]

Iwona Burnat i Reggie Benjamin, bohaterowie programu Żony Hollywood postanowili, że podbiją nie tylko serca telewidzów, ale także słuchaczy. Posłuchaj na ESKA.pl ich debiutanckiej piosenki.
27/03/2017 15:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Czarnogóra-Polska: memy po meczu i komentarze Tomasza Hajty!

Czarnogóra-Polska: memy po meczu i komentarze Tomasza Hajty!

27/03/2017 11:04

0
Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

24/03/2017 23:56

0
BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

24/03/2017 22:43

0
Healthy Mom by Ann - ćwiczenia dla kobiet w ciąży! Wygraj DVD Anny Lewandowskiej

Healthy Mom by Ann - ćwiczenia dla kobiet w ciąży! Wygraj DVD Anny Lewandowskiej

24/03/2017 13:07

0
Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

23/03/2017 16:43

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA