WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Lalalove - Honey. Zobacz tekst piosenki Honey na Eska.pl! [VIDEO, TEKST] - Lalalove - Honey. Zobacz tekst piosenki Honey na Eska.pl! [VIDEO, TEKST]

Tagi związane z Lalalove - Honey. Zobacz tekst piosenki Honey na Eska.pl! [VIDEO, TEKST]: Honorata Skarbek, Honey - Lalalove, Honey Skarbek - Lalalove youtube, nowa piosenka Honey, Lalalove tekst

Lalalove - Honey. Zobacz tekst piosenki Honey na Eska.pl! [VIDEO, TEKST]

RSS 14/12/2012 13:09 Komentarze 0
Lalalove to najnowszy singiel Honey promujący jej zapowiadany krążek Million. Zobacz tekst i klip do najnowszego przeboju Honey - Lalalove - na Eska.pl!
Honey Honey / YouTube
Ilustracja do artykułu: Lalalove - Honey. Zobacz tekst piosenki Honey na Eska.pl! [VIDEO, TEKST]
Lalalove to najnowszy singiel Honey promujący jej zapowiadany krążek Million.

>>> Honey zdradziła szczegóły dotyczące nowej płyty Million specjalnie dla Eska.pl! [VIDEO]

Zobacz tekst i klip do Lalalove - na Eska.pl!

Kolejny dzień bez twojego telefonu,
Sama nie wiem czy zaufam jeszcze komuś
Znów jest coś nie tak,
Znów jest coś nie tak

Mam dosyć Ciebie i twoich humorów,
Tych nieustannych, męczących sporów
Nie wiesz czego chcesz,
Sam nie wiesz czego chcesz

Otwórz oczy, jest za późno,
Nie szukaj mnie na próżno
Teraz tylko tracisz swój czas
Czy tak wiele wymagałam
W ślepą miłość zaplątana?
Czy żałujesz już że nie ma nas?

Chcę słyszeć La La La La Love You!
Mów mi La La La La Love You!
Mów mi La La La La Love You!
/2x

Patrzę w niebo - widzę spadające gwiazdy,
Wśród nich jedną jesteś ty
Nie chcę złapać Cię
Nie, nie chcę złapać Cię
Myślałam. że wygram walkę z przeznaczeniem,
Teraz wiem, niczego już nie zmienię
Promień w końcu zgasł,
Nasz promień w końcu zgasł.

Ty tylko nie pomyśl,
Że bez Ciebie będzie mi źle
Bo gdy patrzę teraz w lustro,
Uśmiecham się!

Otwórz oczy, jest za późno,
Nie szukaj mnie na próżno
Teraz tylko tracisz swój czas
Czy tak wiele wymagałam
W ślepą miłość zaplątana?
Czy żałujesz już że nie ma nas?

Chcę słyszeć La La La La Love You!
Mów mi La La La La Love You!
Mów mi La La La La Love You!
/2x

Puste słowa, obietnice - bez znaczenia!
Są bez wartości! Nie mam nic do stracenia
Bo to twój błąd
To twój błąd!

Chcę słyszeć La La La La Love You!
Mów mi La La La La Love You!
Mów mi La La La La Love You!
/2x

Zobacz klip Honey - Lalalove na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> The Voice Of Poland 2: Kuba Badach, mąż Oli Kwaśniewskiej, i Grzegorz Skawiński z Kombi w JURY?

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Debata prezydencka 2015: memy. Zobaczcie śmieszne obrazki po debacie prezydenckiej 2015. Ain't It Funny? [GALERIA]
0

Debata prezydencka 2015: memy. Zobaczcie śmieszne obrazki po debacie prezydenckiej 2015. Ain't It Funny? [GALERIA]

Debata prezydencka 2015 w memach na ESKA.pl. Zobaczcie śmieszne obrazki i przeróbki po debacie prezydenckiej 2015. Kandydaci na prezydenta Polski po udziale w debacie TVP 1 to bohaterowie nowych hitów sieci. Który mem po debacie prezydenckiej 2015 jest Waszym ulubionym?
06/05/2015 12:29
Przychodzę Z Deszczem  - film za darmo. Zobacz w akcji Josha Hartnetta i Eliasa Koteasa! [VIDEO]
0

Przychodzę Z Deszczem - film za darmo. Zobacz w akcji Josha Hartnetta i Eliasa Koteasa! [VIDEO]

Przychodzę Z Deszczem, thriller z Joshem Hartnettem można oglądać na eskaGO za darmo i bez logowania. Dostępny online film to trzymająca w napięciu historia detektywa, który rusza do Hongkongu, by odnaleźć zaginionego mężczyznę.
06/05/2015 11:57
Matura 2015 z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym ARKUSZE online w PDF. Check It Out! [VIDEO]
0

Matura 2015 z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym ARKUSZE online w PDF. Check It Out! [VIDEO]

Matura 2015: już 6 maja 2015 roku uczniowie zasiądą do egzaminu maturalnego z języka angielskiego na poziomie podstawowymi i rozszerzonym. Arkusze z zadaniami maturalnymi z języka angielskiego dostępne będą tuż po egzaminie. Co musieli napisać uczniowie w zadaniu otwartym? Czy są już pierwsze przecieki? Sprawdź, na ESKA.pl
06/05/2015 11:55
Komunia 2015 - co na prezent, ile dać pieniędzy? Komunijne dylematy - ESKA.pl podpowiada. Oh Happy Day! Czy aby na pewno? [VIDEO]
0

Komunia 2015 - co na prezent, ile dać pieniędzy? Komunijne dylematy - ESKA.pl podpowiada. Oh Happy Day! Czy aby na pewno? [VIDEO]

Okres komunii świętych 2015 to pytania w głowie zaproszonych: co na prezent, co dać, ile pieniędzy... Prezenty na pierwszą komunię świętą to wyzwanie dla wielu z nas. Przegląd prezentów na komunię 2015 na ESKA.pl. Oh Happy Day! Czy aby na pewno?
06/05/2015 11:54
Sarsa Markiewicz - Naucz Mnie. Premiera teledysku uczestniczki The Voice of Poland [VIDEO]
0

Sarsa Markiewicz - Naucz Mnie. Premiera teledysku uczestniczki The Voice of Poland [VIDEO]

Sarsa Markiewicz, czyli uczestniczka 5. edycji The Voice of Poland, nagrała teledysk do nowego utworu Naucz Mnie. Jak wypadła Sarsa Markiewicz w pierwszym teledysku po udziale w The Voice of Poland? Sprawdź na ESKA.pl 
06/05/2015 11:51
Barcelona - Bayern Monachium na żywo online i w TV, czyli gdzie oglądać półfinał LM 2015 6 maja? - Emotions gwarantowane! [VIDEO]
0

Barcelona - Bayern Monachium na żywo online i w TV, czyli gdzie oglądać półfinał LM 2015 6 maja? - Emotions gwarantowane! [VIDEO]

Transmisje Barcelona - Bayern Monachium - ta online i w TV - pod lupą ESKA.pl przed półfinałem LM 2015. Mecz  Bayern Monachium na żywo w internecie i telewizji to gwarancja  Emotions na murawie. Zobaczcie już teraz, gdzie oglądać mecz Barcelona - Bayern Monachium i o której godzinie zaczyna się to spotkanie!
06/05/2015 11:51
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

04/05/2015 07:43

0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

01/05/2015 16:52

0
Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

29/04/2015 10:46

0
50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

25/04/2015 10:32

0
HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

20/04/2015 12:42

0
Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

11/04/2015 10:04

6
Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>

Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>


Akcja partnerska
Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!

Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!


Akcja partnerska