WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Lahti 2017 - transmisja na żywo ONLINE i w TV. Gdzie oglądać MŚ Lahti? - MŚ Lahti 2017 - gdzie oglądać w internecie i w telewizji?

Tagi związane z Lahti 2017 - transmisja na żywo ONLINE i w TV. Gdzie oglądać MŚ Lahti?: transmisja, lahti 2017

Lahti 2017 - transmisja na żywo ONLINE i w TV. Gdzie oglądać MŚ Lahti?

RSS 16/02/2017 15:16 Komentarze

Mistrzostwa Świata w Lahti potrwają od 22 lutego do 5 marca 2017! Gdzie transmisja na żywo w internecie i telewizji? W których dniach jakie dyscypliny? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl

Lahti 2017 - transmisja na żywo ONLINE i w TV. Gdzie oglądać MŚ Lahti? Lahti 2017 - ONLINE i w TV transmisja na żywo / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Lahti 2017 - transmisja na żywo ONLINE i w TV. Gdzie oglądać MŚ Lahti?

MŚ Lahti 2017 - online i w TV. Transmisja na żywo będzie dostępna! Gdzie oglądać skoki w Lahti i pozostałe dyscypliny na mistrzostwach świata w Finlandii? Ściągę dla kibiców podrzucamy na ESKA.pl. Wydaje się, że najbardziej emocjonujące w Lahti będą skoki! Największe nadzieje pokładamy w Kamilu Stochu, ale bez szans nie jest Maciej Kot, który wygrał ostatni konkurs. Liczymy również na Justynę Kowalczyk, która chciałaby zdobyć medal podczas biegu na 10 km stylem klasycznym!

Lahti 2017 - TERMINARZ mistrzostw świata >>

MŚ Lahti 2017 online i w TV - TRANSMISJE 

Gdzie oglądać MŚ Lahti 2017? Szczegółową rozpiskę transmisji znajdziecie na oficjalnej stronie TVP Sport. My poniżej prezentujemy najciekawsze wydarzenia, które będą miały miejsce na fińskich obiektach:

  • 22.02.17 - Biegi Narciarskie kobiet - 5 km (kwalifikacje godz. 12:55) - TVP Sport, sport.tvp.pl, Biegi Narciarskie mężczyzn - 10 km (kwalifikacje godz. 14:25) - TVP Sport, sport.tvp.pl
  • 23.02.17 - Skoki Lahti - HS 100 m kobiet (kwalifikacje 12:55) - TVP Sport, sport.tvp.pl
  • 24.02.17 - Skoki Lahti - HS 100 m mężczyzn (kwalifikacje 13:20) - TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl
  • 25.02.17 - Skoki Lahti - HS 100 m mężczyzn (konkurs 16:15) - TVP 1, sport.tvp.pl
  • 28.02.17 - Biegi Narciarskie - 10 km stylem klasycznym kobiet, godz. 12:0 - TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl
  • 1.03.17 - Skoki Lahti - HS 130 m (kwalifikacje 16:30) - TVP Sport, sport.tvp.pl
  • 2.03.17 - Skoki Lahti - HS 130 m (konkurs 16:30) - TVP 1, sport.tvp.pl
  • 4.03.17 - Skoki Lahti - HS 130 m (drużynowo 15:30) - TVP 1, sport.tvp.pl, TVP Sport

Kiedy oglądać MŚ Lahti 2017? Koniecznie zarezerwujcie czas na oglądanie: 25.02.2017 (skoki), 28.02.2017 (bieg Justyny Kowalczyk), 2.03.2017 (skoki), 4.03.2017 (skoki drużynowo). Wtedy mamy największe szanse na medale!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY
0

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl
25/07/2017 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]
0

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!
25/07/2017 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty
0

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?
0

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 
25/07/2017 17:01
Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?
0

Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?

Obowiązkowe lektury szkolne w liceum i technikum są znane. Które książki trzeba przeczytać, by nie być zaskoczonym na maturze? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl
25/07/2017 16:57
Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]
0

Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]

Mick Jagger 26 lipca 2017 obchodzi swoje 74. urodziny! Z tej okazji na ESKA.pl. znajdziecie najlepsze duety legendarnego wokalisty The Rolling Stones z gwiazdami muzyki pop.
25/07/2017 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program