WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » KSW 29 za darmo czy I Need A Dollar? Zobaczcie, gdzie i jak oglądać galę KSW 29 z 6 grudnia 2014r. live [VIDEO] - Gdzie oglądąć KSW 29 za darmo? 29. gala KSW w płatnej transmisji m.in. na Cyfrowym Polsacie. Co z transmisją w internecie? [VIDEO]

Tagi związane z KSW 29 za darmo czy I Need A Dollar? Zobaczcie, gdzie i jak oglądać galę KSW 29 z 6 grudnia 2014r. live [VIDEO]: ksw 29, kswtv dostęp, ksw 29 za darmo, ksw 29 na żywo, ksw w krakowie, ksw 29 gdzie oglądać, ksw 29 w internecie, ksw 29 gdzie oglądać za darmo, ksw 29 free, ksw 29 transmisja polsat, ksw 29 polsat, ksw 29 06.12.2014

KSW 29 za darmo czy I Need A Dollar? Zobaczcie, gdzie i jak oglądać galę KSW 29 z 6 grudnia 2014r. live [VIDEO]

RSS 06/12/2014 20:52
Czy KSW 29 za darmo jest możliwie czy będziemy nucić raczej I Need A Dollar Aloe Blacca? Na ESKA.pl sprawdzamy, gdzie transmisja z KSW 29 z 06.12.2014r. będzie płatna. Pod lupę bierzemy m.in. KSW 29 w TV na Polsacie i w internecie. Zobaczcie już teraz, jak będą funkcjonowały wszelkie relacje live z 29. gali KSW!
KSW 29 - plakat KSW 29 - plakat / fot. mat. pras.
Ilustracja do artykułu: KSW 29 za darmo czy I Need A Dollar? Zobaczcie, gdzie i jak oglądać galę KSW 29 z 6 grudnia 2014r. live [VIDEO]
KSW 29 za darmo - takiej opcji fani gali przekopując sieć szukają na kilka dni przed imprezą. Darmowe transmisje z 29. gali KSW to dla nich bowiem szansa nie nienadszarpywanie budżetu a gwarantowane, ringowe emocje. Niestety KSW 29 bez płacenia legalnie nie jest możliwe do zobaczenia. KSW 29 w TV w systemie PPV pokażą za to wszystkie duże telewizje kablowe w Polsce: Cyfrowy Polsat, Vectra, UPC i Multimedia Polska. Dostęp jest więc maksymalnie ułatwiony. KSW 29 za darmo w oficjalnym streamie nie znajdziemy też w internecie.
 
Oczywiście walkę Mamed Khalidov vs Brett Cooper zobaczymy online, podobnie jak i resztę spotkań z 29. gali Konfrontacji Sztuk Walki, ale za taką wygodę przyjdzie nam oczywiście zapłacić. 

Dostęp do np. KSWTV.com to koszt w wysokości 40 zł. W zamian za to fani MMA mają wiele udogodnień. Live streamy na stronie kswtv.com to możliwość przewijania walk, jak i wybór języka, w którym gala będzie relacjonowania (do wyboru j. polski i j. angielski).

Podsumowując, nucenie pod nosem utworu I Need A Dollar podczas szukania transmisji z gali KSW 29 jest jak najbardziej zasadne.

> zobacz Aloe Blacc - I Need A Dollar



> zobacz KSW 29 - trailer



Do KSW 29 eskaGO dodaje też włoskiego mistrza. Oglądajcie już teraz film za darmo poniżej.



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Rihanna - Pokemon Go zakazane na koncercie w Polsce!
0

Rihanna - Pokemon Go zakazane na koncercie w Polsce!

Rihanna przeciwniczką Pokemon Go. Jeżeli wybieracie się na koncert RiRi w Warszawie pamiętajcie, by nie grać wtedy w Pokemony. Grając podczas koncertu możecie narazić się artystce.
26/07/2016 13:44
5 Seconds Of Summer - teledysk do piosenki z Ghostbusters!
0

5 Seconds Of Summer - teledysk do piosenki z Ghostbusters!

5 Seconds Of Summer zaprezentowali teledysk do Girls Talk Boys. Wychodzi na to, że zespół z Australii ma kolejny HIT! Wideo do piosenki z filmu Ghosbusters do obejrzenia na ESKA.pl!
26/07/2016 13:37
Alan Walker na ESKA Music Awards 2016! To będzie wyjątkowy koncert!
0

Alan Walker na ESKA Music Awards 2016! To będzie wyjątkowy koncert!

Alan Walker zagraniczną gwiazdą gali ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie! Kim jest norweski producent? Za jakie hity pokochali go słuchacze na całym świecie? Dlaczego warto wybrać się na koncert Alana Walkera w Polsce? Wszystkie szczegóły podrzucamy Wam - oczywiście na ESKA.pl!
26/07/2016 13:02
Światowe Dni Młodzieży 2016: hymn Błogosławieni miłosierni - WIDEO + TEKST piosenki na ŚDM 2016
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: hymn Błogosławieni miłosierni - WIDEO + TEKST piosenki na ŚDM 2016

Światowe Dni Młodzieży 2016 mają swój oficjalny hymn zatytułowany Błogosławieni miłosierni. Na ESKA.pl znajdziecie teledysk, nuty i tekst piosenki na Światowe Dni Młodzieży, które już w lipcu odbędą się w Krakowie.
26/07/2016 12:58
Śpiewająca zakonnica na Światowych Dniach Młodzieży. Cristina Scuccia jak zwykle zachwyciła
0

Śpiewająca zakonnica na Światowych Dniach Młodzieży. Cristina Scuccia jak zwykle zachwyciła

Śpiewająca zakonnica wystąpiła w Polsce w ramach Światowych Dni Młodzieży 2016. Cristina Scuccia dała popis swoich umiejętności podczas koncertu Singing Europe. Jak wypadła? Jak zwykle fenomenalnie!
26/07/2016 12:46
Gorąca 20 Premiera: Faydee - Legendary. 5 powodów, by głosować na ten wakacyjny kawałek!
0

Gorąca 20 Premiera: Faydee - Legendary. 5 powodów, by głosować na ten wakacyjny kawałek!

Faydee - Legendary: romantyczna piosenka od australijskiego wokalisty, to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Kawałek dołączy do propozycji listy przebojów 26 lipca 2016 roku po godzinie 18:00! Dlaczego warto zagłosować na ten utwór? Przekonujemy Was na ESKA.pl!
26/07/2016 12:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...