WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » KSW 29 za darmo czy I Need A Dollar? Zobaczcie, gdzie i jak oglądać galę KSW 29 z 6 grudnia 2014r. live [VIDEO] - Gdzie oglądąć KSW 29 za darmo? 29. gala KSW w płatnej transmisji m.in. na Cyfrowym Polsacie. Co z transmisją w internecie? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z KSW 29 za darmo czy I Need A Dollar? Zobaczcie, gdzie i jak oglądać galę KSW 29 z 6 grudnia 2014r. live [VIDEO]: ksw 29, kswtv dostęp, ksw 29 za darmo, ksw 29 na żywo, ksw w krakowie, ksw 29 gdzie oglądać, ksw 29 w internecie, ksw 29 gdzie oglądać za darmo, ksw 29 free, ksw 29 transmisja polsat, ksw 29 polsat, ksw 29 06.12.2014

KSW 29 za darmo czy I Need A Dollar? Zobaczcie, gdzie i jak oglądać galę KSW 29 z 6 grudnia 2014r. live [VIDEO]

RSS 06/12/2014 20:52
Czy KSW 29 za darmo jest możliwie czy będziemy nucić raczej I Need A Dollar Aloe Blacca? Na ESKA.pl sprawdzamy, gdzie transmisja z KSW 29 z 06.12.2014r. będzie płatna. Pod lupę bierzemy m.in. KSW 29 w TV na Polsacie i w internecie. Zobaczcie już teraz, jak będą funkcjonowały wszelkie relacje live z 29. gali KSW!
KSW 29 - plakat KSW 29 - plakat / fot. mat. pras.
Ilustracja do artykułu: KSW 29 za darmo czy I Need A Dollar? Zobaczcie, gdzie i jak oglądać galę KSW 29 z 6 grudnia 2014r. live [VIDEO]
KSW 29 za darmo - takiej opcji fani gali przekopując sieć szukają na kilka dni przed imprezą. Darmowe transmisje z 29. gali KSW to dla nich bowiem szansa nie nienadszarpywanie budżetu a gwarantowane, ringowe emocje. Niestety KSW 29 bez płacenia legalnie nie jest możliwe do zobaczenia. KSW 29 w TV w systemie PPV pokażą za to wszystkie duże telewizje kablowe w Polsce: Cyfrowy Polsat, Vectra, UPC i Multimedia Polska. Dostęp jest więc maksymalnie ułatwiony. KSW 29 za darmo w oficjalnym streamie nie znajdziemy też w internecie.
 
Oczywiście walkę Mamed Khalidov vs Brett Cooper zobaczymy online, podobnie jak i resztę spotkań z 29. gali Konfrontacji Sztuk Walki, ale za taką wygodę przyjdzie nam oczywiście zapłacić. 

Dostęp do np. KSWTV.com to koszt w wysokości 40 zł. W zamian za to fani MMA mają wiele udogodnień. Live streamy na stronie kswtv.com to możliwość przewijania walk, jak i wybór języka, w którym gala będzie relacjonowania (do wyboru j. polski i j. angielski).

Podsumowując, nucenie pod nosem utworu I Need A Dollar podczas szukania transmisji z gali KSW 29 jest jak najbardziej zasadne.

> zobacz Aloe Blacc - I Need A Dollar



> zobacz KSW 29 - trailer



Do KSW 29 eskaGO dodaje też włoskiego mistrza. Oglądajcie już teraz film za darmo poniżej.



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski - posłuchaj świątecznych hitów [VIDEO]
0

Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski - posłuchaj świątecznych hitów [VIDEO]

Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski i inni. Wszystkie tegoroczne świąteczne przeboje w jednym miejscu - na ESKA.pl
18/12/2014 17:34
Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]
0

Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]

Muzyka z filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii jest już w sklepach. Wczuj się w klimat i posłuchaj piosenki z najnowszej części Hobbita jeszcze przed polską premierą filmu
18/12/2014 16:40
Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]
0

Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]

Doda wystąpi na Eurowizji 2015?! Nie da się ukryć, że Doda jako polski reprezentant na Eurowizji to pomysł budzący się do życia z każdą kolejną odsłoną konkursu. Tym razem Doda jako polska kandydatka w konkursie może pochwalić się ogromnym wsparciem ze strony fanów Eurowizji. Zobaczcie, ile Polaków wysyła Dodę na Eurowizję i dlaczego gra jest warta świeczki!
18/12/2014 16:16
Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]
0

Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]

Matura próbna 2015 CKE na poziomie rozszerzonym na ESKA.pl to arkusz i odpowiedzi z WOSu, arkusz i odpowiedzi z geografii, arkusz i rozwiązania z biologii oraz pozostałych przedmiotów. Zobaczcie arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z 18.12.2014r. już teraz na ESKA.pl, gdzie nie musicie prosić Gimme More - u nas znajdziecie wszystko!
18/12/2014 15:03
Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]

John Mamann ft. Kika - Love Life to nowość w Gorącej 20 w czwartek 18 grudnia 2014 roku. Posłuchaj angielsko-francuskiego hitu na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18 i już teraz zobacz teledysk na ESKA.pl
18/12/2014 14:39
Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]
0

Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]

Przeciek nowej płyty Madonny na 2015 rok dał odpowiedź na pytanie, jakie tytuły mają nowe piosenki Madonny. Na ESKA.pl znajdziecie więc tracklistę nowej płyty Madonny, na którą składa się 13 numerów. Jak na przeciek swoich nowych piosenek Madonna zareagowała chwilę po ich pojawieniu się w sieci? Zobaczcie listę piosenek z nowej płyty Madonny i jej komentarz w sprawie przecieku!
18/12/2014 14:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

2
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska