Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » KSW 29: Khalidov vs Cooper - gdzie oglądać transmisję i komu 6 grudnia zaśpiewamy You're The Best? [VIDEO] - Walka Khalidov vs Cooper na żywo, czyli gdzie oglądać KSW 29 - sprawdzamy transmisje i live streamy [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z KSW 29: Khalidov vs Cooper - gdzie oglądać transmisję i komu 6 grudnia zaśpiewamy You're The Best? [VIDEO]: ksw 29, ksw 29 na żywo, ksw 29 gdzie oglądać, ksw 29 khalidov vs cooper, walka khalidov vs cooper na żywo, walka khalidov vs cooper transmisja, walka khalidov vs cooper gdzie oglądać

KSW 29: Khalidov vs Cooper - gdzie oglądać transmisję i komu 6 grudnia zaśpiewamy You're The Best? [VIDEO]

RSS 06/12/2014 09:37
Walka Khalidov vs Cooper na żywo w TV i internecie podczas KSW 29 już 6 grudnia 2014 roku. Na ESKA.pl sprawdzamy, gdzie oglądać walkę Khalidov vs Cooper i inne spotkania podczas 29. gali KSW. Dla wszystkich niecierpliwiących się wyniku głównego starcia mamy specjalną sondę przed KSW 29. Jak myślicie, komu zaśpiewamy You're The Best?
jeden z oficjalnych plakatów KSW 29 jeden z oficjalnych plakatów KSW 29 / fot. materiały promocyjne
Ilustracja do artykułu: KSW 29: Khalidov vs Cooper - gdzie oglądać transmisję i komu 6 grudnia zaśpiewamy You're The Best? [VIDEO]
KSW 29 - walka Mamed Khalidov vs Brett Cooper
Mamed Khalidov vs Brett Cooper - komu zaśpiewamy You're The Best?
  • Mamedowi Khalidovi 90%
  • Brettowi Cooperowi 5%
  • szanse są wyrównane 5%
  • nie mam zdania 0%
Walkę Khalidov vs Cooper na żywo będzie można obejrzeć zarówno w telewizji jak i w internecie. Transmisję z KSW 29 6 grudnia 2014 roku przeprowadzi m.in. Cyfrowy Polsat a live streamy postawione będą na stronach ksw.ipla.tv i kswtv.com. Niestety wszystkie opcje są płatne i nie ma możliwości obejrzenia KSW 29 za darmo i legalnie.
Odliczając do najważniejszego starcia na 29. gali KSW w Krakowie, czyli walki Khalidov vs Cooper, mamy dla Was specjalną sondę, w której możecie wskazać swojego zwycięzcę. Zapraszamy do odpowiedzenia na pytanie 'komu zaśpiewamy You're The Best?'. Kawałek znany z filmu Karate Kid przypominamy też na stronie.

Poniżej z kolei rozpiska wszystkich walk zaplanowanych na KSW 29:

WALKA WIECZORU (-84kg): Mamed Khalidov vs Brett Cooper
WALKA WIECZORU II (-125kg): Mariusz Pudzianowski vs Paweł Nastula
EXTRAFIGHT (-77kg): Borys Mańkowski vs David Zawada
EXTRAFIGHT (-84kg): Piotr Strus vs Jay Silva
EXTRAFIGHT (-93kg): Tomasz Narkun vs Goran Reljic
EXTRAFIGHT (-70kg): Mateusz Gamrot vs Łukasz Chlewicki
EXTRAFIGHT (-66kg): Artur Sowiński vs Vaso Bakocevic
UNDERGROUND (-93kg): Karol Celiński vs Tomasz Kondraciuk
UNDERGROUND (-77kg): Robert Radomski vs Mateusz Piskorz

> zobacz You're The Best z Karate Kid



Sprawdźcie też darmowy film - Fight Night. To odpowiedź na pytanie, jak na ringu radzi sobie kobieta.



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać spadające gwiazdy w sierpniu?
0

Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać spadające gwiazdy w sierpniu?

Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać rój 'spadających gwiazd'. Jeżeli chcecie zaimponować swojej dziewczynie / chłopakowi, to wiedza na temat nocy perseidów przyda się Wam z pewnością! 
01/08/2015 21:28
Britney Spears uratowała życie małej dziewczynki! Poznaj wzruszającą historię!
0

Britney Spears uratowała życie małej dziewczynki! Poznaj wzruszającą historię!

Britney Spears uratowała życie i zdrowie pewnej małej dziewczynki. Cierpiąca z powodu poważnego uszkodzenia mózgu Maegan dzięki jednej z piosenek Britney była w stanie zacząć wracać do sił! Poznaj wzruszającą historię o tym, jakim lekarstwem może okazać się muzyka!    
01/08/2015 19:38
Godzina W: o której zawyją syreny w 71. rocznicę Powstania Warszawskiego? Odpowiedź z pewnością zna Lao Che
0

Godzina W: o której zawyją syreny w 71. rocznicę Powstania Warszawskiego? Odpowiedź z pewnością zna Lao Che

Powstanie Warszawskie: o której godzinie wybuchło oraz o której zawyją syreny w stolicy? Godzina W - znają ją muzycy zespołu Lao Che
01/08/2015 16:19
Powstanie Warszawskie - 71. rocznica wybuchu: program, godzina W, piosenki - wszystko u nas
0

Powstanie Warszawskie - 71. rocznica wybuchu: program, godzina W, piosenki - wszystko u nas

71. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego obchodzimy 1 sierpnia 2015 roku. Na rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego 2015 na ESKA.pl zbiór informacji o jej obchodach i nie tylko. Mamy dla Was program 71. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Przypominamy, o której godzina W 1 sierpnia. Do tego także filmy i oczywiście piosenki w powstańczym klimacie.
01/08/2015 16:18
Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]
0

Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]

Tour de Pologne 2015: trasa wyścigu została ujawniona! Jak wygląda mapa przejazdu 72. edycji Tour de Pologne? W których miastach szykują się utrudnienia w ruchu? No i najważniejsze - jaka jest dokładna data Tour de Pologne 2015? Odpowiedzi na ESKA.pl
01/08/2015 16:18
Wolfsburg - Bayern: mecz na żywo. O której i gdzie Superpuchar Niemiec w TV i online?
0

Wolfsburg - Bayern: mecz na żywo. O której i gdzie Superpuchar Niemiec w TV i online?

Wolfsburg - Bayern: o której i gdzie transmisja meczu na żywo w telewizji lub online - to pytanie, które zadaje sobie wielu kibiców ligi niemieckiej oraz wielbicieli talentu grającego po stronie Bayernu Polaka, Roberta Lewandowskiego. Odpowiadamy na ESKA.pl!    
01/08/2015 11:00
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

31/07/2015 21:18

0
Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

31/07/2015 13:49

0
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

31/07/2015 12:01

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska