Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » KSW 29: Khalidov vs Cooper - gdzie oglądać transmisję i komu 6 grudnia zaśpiewamy You're The Best? [VIDEO] - Walka Khalidov vs Cooper na żywo, czyli gdzie oglądać KSW 29 - sprawdzamy transmisje i live streamy [VIDEO]

Tagi związane z KSW 29: Khalidov vs Cooper - gdzie oglądać transmisję i komu 6 grudnia zaśpiewamy You're The Best? [VIDEO]: ksw 29, ksw 29 na żywo, ksw 29 gdzie oglądać, ksw 29 khalidov vs cooper, walka khalidov vs cooper na żywo, walka khalidov vs cooper transmisja, walka khalidov vs cooper gdzie oglądać

KSW 29: Khalidov vs Cooper - gdzie oglądać transmisję i komu 6 grudnia zaśpiewamy You're The Best? [VIDEO]

RSS 06/12/2014 09:37
Walka Khalidov vs Cooper na żywo w TV i internecie podczas KSW 29 już 6 grudnia 2014 roku. Na ESKA.pl sprawdzamy, gdzie oglądać walkę Khalidov vs Cooper i inne spotkania podczas 29. gali KSW. Dla wszystkich niecierpliwiących się wyniku głównego starcia mamy specjalną sondę przed KSW 29. Jak myślicie, komu zaśpiewamy You're The Best?
jeden z oficjalnych plakatów KSW 29 jeden z oficjalnych plakatów KSW 29 / fot. materiały promocyjne
Ilustracja do artykułu: KSW 29: Khalidov vs Cooper - gdzie oglądać transmisję i komu 6 grudnia zaśpiewamy You're The Best? [VIDEO]
KSW 29 - walka Mamed Khalidov vs Brett Cooper
Mamed Khalidov vs Brett Cooper - komu zaśpiewamy You're The Best?
  • Mamedowi Khalidovi 90%
  • Brettowi Cooperowi 5%
  • szanse są wyrównane 5%
  • nie mam zdania 0%
Walkę Khalidov vs Cooper na żywo będzie można obejrzeć zarówno w telewizji jak i w internecie. Transmisję z KSW 29 6 grudnia 2014 roku przeprowadzi m.in. Cyfrowy Polsat a live streamy postawione będą na stronach ksw.ipla.tv i kswtv.com. Niestety wszystkie opcje są płatne i nie ma możliwości obejrzenia KSW 29 za darmo i legalnie.
Odliczając do najważniejszego starcia na 29. gali KSW w Krakowie, czyli walki Khalidov vs Cooper, mamy dla Was specjalną sondę, w której możecie wskazać swojego zwycięzcę. Zapraszamy do odpowiedzenia na pytanie 'komu zaśpiewamy You're The Best?'. Kawałek znany z filmu Karate Kid przypominamy też na stronie.

Poniżej z kolei rozpiska wszystkich walk zaplanowanych na KSW 29:

WALKA WIECZORU (-84kg): Mamed Khalidov vs Brett Cooper
WALKA WIECZORU II (-125kg): Mariusz Pudzianowski vs Paweł Nastula
EXTRAFIGHT (-77kg): Borys Mańkowski vs David Zawada
EXTRAFIGHT (-84kg): Piotr Strus vs Jay Silva
EXTRAFIGHT (-93kg): Tomasz Narkun vs Goran Reljic
EXTRAFIGHT (-70kg): Mateusz Gamrot vs Łukasz Chlewicki
EXTRAFIGHT (-66kg): Artur Sowiński vs Vaso Bakocevic
UNDERGROUND (-93kg): Karol Celiński vs Tomasz Kondraciuk
UNDERGROUND (-77kg): Robert Radomski vs Mateusz Piskorz

> zobacz You're The Best z Karate Kid



Sprawdźcie też darmowy film - Fight Night. To odpowiedź na pytanie, jak na ringu radzi sobie kobieta.



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Wojtek Łozo Łozowski - Byle gest: piosenka z filmu Planeta Singli
0

Wojtek Łozo Łozowski - Byle gest: piosenka z filmu Planeta Singli

Byle gest to piosenka z filmu Planeta Singli i z pewnością może stać się wielkim hitem. Łozo i jego pozytywnie nastrajający utwór do posłuchania już teraz - na ESKA.pl!
07/02/2016 00:08
Beyonce - Formation: premiera teledysku przed Super Bowl 2016!
0

Beyonce - Formation: premiera teledysku przed Super Bowl 2016!

Beyonce - Formation: teledysk niespodziewanie pojawił się w internecie, 6 lutego, czyli dzień przed Super Bowl 2016. Zobaczcie najnowsze wideo Beyo z Blue Ivy - oczywiście na ESKA.pl! 
06/02/2016 23:59
Sarsa - Zapomnij mi (Tom Swoon Remix). Szybka wersja hitu Sarsy już jest!
0

Sarsa - Zapomnij mi (Tom Swoon Remix). Szybka wersja hitu Sarsy już jest!

Sarsa vs. Tom Swoon - Zapomnij mi (Remix): Inna wersja hitu, który podbija polskie listy przebojów już jest! Od teraz na ESKA.pl! posłuchacie imprezowego remiksu kawałka z tytułowej płyty!
06/02/2016 23:53
Lotto 6.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe
0

Lotto 6.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe

Lotto - wyniki 6.02.2016 budzą emocje! Sprawdźcie wylosowane liczby. Co zrobicie z pieniędzmi, które wygracie w kumulacji Lotto? Być może rozpoczniecie działalność muzyczną? Znani artyści na sprzedaży singli, płyt, ale także na koncertowaniu zarobili grube miliony. Jednak być może dzięki wygranej w jakiejś loterii postanowili wydać pieniądze na swoją trasę koncertową?! Tego nie wiemy, ale sprawdziliśmy listę najdroższych tras koncertowych!
06/02/2016 22:25
ACB 29 w Warszawie - transmisja online gali ACB 6.02.2016 tylko na eskaGO. Oglądaj za darmo!
0

ACB 29 w Warszawie - transmisja online gali ACB 6.02.2016 tylko na eskaGO. Oglądaj za darmo!

Gala MMA - ACB29 pod patronatem Radia ESKA już 6 lutego na Torwarze. Serwis VOD eskaGO ma dla Was legalny i świetnej jakości stream online z warszawskiej gali, na którą wybiera się także Mamed Khalidov!
06/02/2016 20:48
Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!
0

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV - gdzie oglądać najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl 50 już w niedzielę, 7 lutego 2016 roku. W przerwie między meczem NFL zaśpiewa Beyonce, Coldplay i Bruno Mars. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy są streamy w internecie Super Bowl 2016 i transmisja na żywo w telewizji.
06/02/2016 20:03
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

05/02/2016 16:35

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

04/02/2016 11:30

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka

Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA