Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » KSW 29: gdzie oglądać walkę Mamed Khalidov vs Brett Cooper? Lista walk i zagrzewające hity na ESKA.pl [VIDEO] - Gdzie oglądać KSW 29 i walkę Mamed Khalidov vs Brett Cooper na żywo? Sprawdźcie i zobaczcie, kto jeszcze zmierzy się na ringu [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

KSW 29: gdzie oglądać walkę Mamed Khalidov vs Brett Cooper? Lista walk i zagrzewające hity na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 06/12/2014 09:33

Gdzie oglądać KSW 29 z walką Mamed Khalidov vs Brett Cooper w TV i online? Na ESKA.pl sprawdzamy, jak na żywo śledzić starcie Mamed Khalidov vs Brett Cooper 06.12.2014 roku podczas 29. gali KSW i serwujemy Wam listę wszystkich walk wieczoru wraz z hitami, które idealnie sprawdzą się podczas starć - oczywiście nie tylko tych w ramach KSW 29 w Krakowie!

KSW 29 - plakat KSW 29 - plakat / fot. mat. pras.
Ilustracja do artykułu: KSW 29: gdzie oglądać walkę Mamed Khalidov vs Brett Cooper? Lista walk i zagrzewające hity na ESKA.pl [VIDEO]
KSW 29 z walką Mamed Khalidov vs Brett Cooper - gdzie oglądać na żywo 6 grudnia 2014 roku? Na to pytanie odpowiadamy Wam na naszej stronie serwując informacje o transmisji z 29. gali KSW w TV jak i w internecie... a na muzyczny dodatek, którego na ESKA.pl nie może przecież zabraknąć ;), mamy dla Was hity idealne na tę okazję. Zanim jednak przyjemności, garść informacji.

Zacznijmy od listy walk na KSW 29:

WALKA WIECZORU (-84kg): Mamed Khalidov vs Brett Cooper
WALKA WIECZORU II (-125kg): Mariusz Pudzianowski vs Paweł Nastula
EXTRAFIGHT (-77kg): Borys Mańkowski vs David Zawada
EXTRAFIGHT (-84kg): Piotr Strus vs Jay Silva
EXTRAFIGHT (-93kg): Tomasz Narkun vs Goran Reljic
EXTRAFIGHT (-70kg): Mateusz Gamrot vs Łukasz Chlewicki
EXTRAFIGHT (-66kg): Artur Sowiński vs Vaso Bakocevic
UNDERGROUND (-93kg): Karol Celiński vs Tomasz Kondraciuk
UNDERGROUND (-77kg): Robert Radomski vs Mateusz Piskorz

Znamy już nazwiska pięściarzy, którzy staną na ringu w oko w oko, pora więc sprawdzić dostępne transmisje. KSW 29 już 6 grudnia 2014 od godziny 20:00 zobaczymy w:

w TV - na Cyfrowym Polsacie (kanały 444 i 445), na Vectrze (kanały 258 i 255), na Multimedia Polska (kanał 110 i 109) i na UPC (kanały 91 i 92) - opcje płatne

w internecie
- na stronach ksw.ipla.tv i kswtv.com - opcje płatne


Nasza playlista z piosenkami do walk sprawdziłaby się oczywiście na KSW 29, ale możecie odpalić ją także na swoim treningu czy to z workiem bokserskim czy bez ;). Motywacji nigdy za wiele. Miłego oglądania walk KSW 29 i owocnych ćwiczeń!











Do KSW 29 eskaGO dodaje włoskiego mistrza. Oglądajcie już teraz film za darmo poniżej.



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
One Direction - Drag Me Down LIVE: pierwsze koncertowe wykonanie nowej piosenki 1D
0

One Direction - Drag Me Down LIVE: pierwsze koncertowe wykonanie nowej piosenki 1D

One Direction - Drag Me Down w wersji LIVE. Mamy nagranie video z pierwszego wykonania na żywo nowej piosenki od chłopaków z 1D. Jak wygląda Drag Me Down w wersji koncertowej? Jak na nowy kawałek zareagowali fani boysbandu? Odopowiedzi na ESKA.pl 
03/08/2015 12:23
Gorąca 20 Premiera: Twenty One Pilots – Stressed Out.
0

Gorąca 20 Premiera: Twenty One Pilots – Stressed Out.

Twenty One Pilots – Stressed Out to piosenka, którą usłyszycie w ramach propozycji do listy przebojów Radia ESKA w upalny poniedziałek 3 sierpnia! Posłuchaj na ESKA.pl jeszcze przed premierą na antenie radiowej!    
03/08/2015 12:10
Carly Rae Jepsen - Warm Blood: nowa piosenka porównywana do Bad Blood Taylor Swift. Słusznie?
0

Carly Rae Jepsen - Warm Blood: nowa piosenka porównywana do Bad Blood Taylor Swift. Słusznie?

Carly Rae Jepsen Warm Blood prezentuje jako trzeci singiel z płyty E•MO•TION. Nowa piosenka Carly Rae Jepsen przez tytuł porównywana jest do Bad Blood Taylor Swift. Czy kawałki rzeczywiście są do siebie podobne? Posłuchajcie już teraz audio Warm Blood Carly Rae Jepsen i przekonajcie się sami!
03/08/2015 11:59
Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać spadające gwiazdy w sierpniu?
0

Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać spadające gwiazdy w sierpniu?

Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać rój 'spadających gwiazd'. Jeżeli chcecie zaimponować swojej dziewczynie / chłopakowi, to wiedza na temat nocy perseidów przyda się Wam z pewnością! 
03/08/2015 11:57
Tour de Pologne 2015: trasa 3. etapu. Katowice i Zawiercie - utrudnienia w ruchu. Czeka nas Highway To Hell
0

Tour de Pologne 2015: trasa 3. etapu. Katowice i Zawiercie - utrudnienia w ruchu. Czeka nas Highway To Hell

Tour de Pologne 2015 trasa - Katowice to kolejne miasto, przez które przejedzie peleton. Niestety emocje sportowe wiążą się w tym przypadku  z utrudnieniami w ruchu, które potrwają od 2 sierpnia do 4 sierpnia. 3. etap Tour de Pologne od Zawiercia do Katowic może spowodować korki na Śląsku. Jak wygląda trasa TdP podczas 3 etapu? Sprawdź na mapie na ESKA.pl 
03/08/2015 11:32
One Direction - Drag Me Down: Zayn Malik o nowej piosence 1D. Co powiedział?
0

One Direction - Drag Me Down: Zayn Malik o nowej piosence 1D. Co powiedział?

One Direction Drag Me Down niespodziewanie zaprezentowali na koniec lipca 2015 roku. Dzień po premierze Drag Me Down na temat kawałka wypowiedział się były członek 1D. Tweet Zayna Malika o nowej piosence One Direction cytują oczywiście wszystkie media muzyczne. Nic dziwnego, skoro całkiem niedawno Zayna Malika posądzono o krytykowanie twórczości boysbandu.
03/08/2015 10:22
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

02/08/2015 09:19

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska