WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » KSW 29: gdzie oglądać walkę Mamed Khalidov vs Brett Cooper? Lista walk i zagrzewające hity na ESKA.pl [VIDEO] - Gdzie oglądać KSW 29 i walkę Mamed Khalidov vs Brett Cooper na żywo? Sprawdźcie i zobaczcie, kto jeszcze zmierzy się na ringu [VIDEO]

KSW 29: gdzie oglądać walkę Mamed Khalidov vs Brett Cooper? Lista walk i zagrzewające hity na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 06/12/2014 09:33

Gdzie oglądać KSW 29 z walką Mamed Khalidov vs Brett Cooper w TV i online? Na ESKA.pl sprawdzamy, jak na żywo śledzić starcie Mamed Khalidov vs Brett Cooper 06.12.2014 roku podczas 29. gali KSW i serwujemy Wam listę wszystkich walk wieczoru wraz z hitami, które idealnie sprawdzą się podczas starć - oczywiście nie tylko tych w ramach KSW 29 w Krakowie!

KSW 29 - plakat KSW 29 - plakat / fot. mat. pras.
Ilustracja do artykułu: KSW 29: gdzie oglądać walkę Mamed Khalidov vs Brett Cooper? Lista walk i zagrzewające hity na ESKA.pl [VIDEO]
KSW 29 z walką Mamed Khalidov vs Brett Cooper - gdzie oglądać na żywo 6 grudnia 2014 roku? Na to pytanie odpowiadamy Wam na naszej stronie serwując informacje o transmisji z 29. gali KSW w TV jak i w internecie... a na muzyczny dodatek, którego na ESKA.pl nie może przecież zabraknąć ;), mamy dla Was hity idealne na tę okazję. Zanim jednak przyjemności, garść informacji.

Zacznijmy od listy walk na KSW 29:

WALKA WIECZORU (-84kg): Mamed Khalidov vs Brett Cooper
WALKA WIECZORU II (-125kg): Mariusz Pudzianowski vs Paweł Nastula
EXTRAFIGHT (-77kg): Borys Mańkowski vs David Zawada
EXTRAFIGHT (-84kg): Piotr Strus vs Jay Silva
EXTRAFIGHT (-93kg): Tomasz Narkun vs Goran Reljic
EXTRAFIGHT (-70kg): Mateusz Gamrot vs Łukasz Chlewicki
EXTRAFIGHT (-66kg): Artur Sowiński vs Vaso Bakocevic
UNDERGROUND (-93kg): Karol Celiński vs Tomasz Kondraciuk
UNDERGROUND (-77kg): Robert Radomski vs Mateusz Piskorz

Znamy już nazwiska pięściarzy, którzy staną na ringu w oko w oko, pora więc sprawdzić dostępne transmisje. KSW 29 już 6 grudnia 2014 od godziny 20:00 zobaczymy w:

w TV - na Cyfrowym Polsacie (kanały 444 i 445), na Vectrze (kanały 258 i 255), na Multimedia Polska (kanał 110 i 109) i na UPC (kanały 91 i 92) - opcje płatne

w internecie
- na stronach ksw.ipla.tv i kswtv.com - opcje płatne


Nasza playlista z piosenkami do walk sprawdziłaby się oczywiście na KSW 29, ale możecie odpalić ją także na swoim treningu czy to z workiem bokserskim czy bez ;). Motywacji nigdy za wiele. Miłego oglądania walk KSW 29 i owocnych ćwiczeń!











Do KSW 29 eskaGO dodaje włoskiego mistrza. Oglądajcie już teraz film za darmo poniżej.



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY
0

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl
25/07/2017 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]
0

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!
25/07/2017 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty
0

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?
0

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 
25/07/2017 17:01
Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?
0

Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?

Obowiązkowe lektury szkolne w liceum i technikum są znane. Które książki trzeba przeczytać, by nie być zaskoczonym na maturze? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl
25/07/2017 16:57
Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]
0

Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]

Mick Jagger 26 lipca 2017 obchodzi swoje 74. urodziny! Z tej okazji na ESKA.pl. znajdziecie najlepsze duety legendarnego wokalisty The Rolling Stones z gwiazdami muzyki pop.
25/07/2017 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program