WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » KSW 25: jak KSW online oglądać na oficjalnej stronie? Filmik instruktażowy + muzyczna rozgrzewka! [VIDEO] - KSW 25: online. Gdzie i jak oglądać galę KSW 25 w internecie, czyli transmisja na oficjalnej stronie [VIDEO]

Tagi związane z KSW 25: jak KSW online oglądać na oficjalnej stronie? Filmik instruktażowy + muzyczna rozgrzewka! [VIDEO]: ksw 25, ksw 25 online, ksw 25 on-line, ksw 25 on line, ksw 25 w internecie, ksw 25 transmisja, ksw 25 gdzie oglądać, ksw 25 live stream, jak oglądać ksw 25 online, ksw 25 transmisja w internecie, ksw 25 na oficjalnej stronie

KSW 25: jak KSW online oglądać na oficjalnej stronie? Filmik instruktażowy + muzyczna rozgrzewka! [VIDEO]

RSS 07/12/2013 18:22 Komentarze

KSW 25 już 7 grudnia 2013 roku. Gdzie i jak oglądać galę KSW online? ESKA.pl serwuje informacje o transmisji KSW z Wrocławia w internecie. Mamy dla Was filmik instruktażowy z oficjalnej strony KSW25 a do tego pięć piosenek na rozgrzewkę przed widowiskowymi walkami. Sprawdźcie już teraz!

/ fot. oficjalny plakat
Ilustracja do artykułu: KSW 25: jak KSW online oglądać na oficjalnej stronie? Filmik instruktażowy + muzyczna rozgrzewka! [VIDEO]
Gdzie i jak oglądać KSW 25 online w internecie? Galę KSW25 7 grudnia 2013 roku prosto z Hali Stulecia we Wrocławiu zobaczymy m.in. dzięki transmisji na oficjalnej stronie KSW. Na ESKA.pl mamy dla Was filmik instruktażowy prosto z KSW TV, który krok po kroku wyjaśnia, co trzeba zrobić.


Ile zapłacimy za oglądanie KSW 25 online na oficjalnej stronie gali? Śledzenie walk na KSW TV na żywo w sieci to koszt 7 zł. W cenie: VOD przez 72 godziny, 9 walk, dwie wersje językowe: EN, PL, wiele jakości (LQ, SD, HD), kamery live za kulisami i czat.

Na rozgrzewkę przed KSW 25 mamy dla Was TOP5 piosenek, które rozbudzą w nas kibiców. Zaczynamy oczywiście do Eye Of The Tiger - Survivor i nie schodzimy z tonu przy kolejnych 4 muzycznych propozycjach na galę KSW25.


Zobacz Eye Of The Tiger - Survivor!



Zobacz Roar - Katy Perry!



Zobacz Fighter - Chrstina Aguilera!



Zobacz Fight Song - Sister Sin!



Zobacz You're The Best Around - Joe Esposito!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?
0

Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?

Gdzie oglądać Sunrise Festival 2016? O której godzinie transmisja w internecie będzie dostępna? Stream z Sunrise Festival 2016 w Kołobrzegu podrzucamy Wam na ESKA.pl!
23/07/2016 23:40
Mans Zelmerlow w Polsce 2016: data, miejsce, bilety. Koncert zwycięzcy Eurowizji!
0

Mans Zelmerlow w Polsce 2016: data, miejsce, bilety. Koncert zwycięzcy Eurowizji!

Mans Zelmerlow da koncert w Polsce! Gdzie i kiedy wystąpi zwycięzca Eurowizji? Po ile są bilety na jego koncert? Wszystkie szczegółowe informacje poznacie już teraz - oczywiście na ESKA.pl!
23/07/2016 19:55
Legia - Śląsk: online i w TV - transmisja na żywo. Gdzie oglądać mecz 23.07?
0

Legia - Śląsk: online i w TV - transmisja na żywo. Gdzie oglądać mecz 23.07?

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław: live w internecie i na żywo w telewizji już 23 lipca! Gdzie oglądać mecz drugiej kolejki Lotto Ekstraklasy? Czy streamy będą udostępnione za darmo? Szczegóły podrzucamy Wam na ESKA.pl!
23/07/2016 19:52
Sunrise Festival 2016: live online i lineup - dzień 2
0

Sunrise Festival 2016: live online i lineup - dzień 2

Sunrise Festival 2016 - dzień 2 zapowiada się ciekawie! Dlatego, że jedną z gwiazd będzie R3hab! Gdzie oglądać Sunrise Festival 2016 online? Link do streamu podrzucamy Wam na ESKA.pl!
23/07/2016 19:50
Tomorrowland 2016 - online. Gdzie oglądać w internecie?
0

Tomorrowland 2016 - online. Gdzie oglądać w internecie?

Tomorrowland 2016 online - gdzie oglądać transmisję z największego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Stream będzie udostępniony za darmo? Sprawdźcie na ESKA.pl
23/07/2016 18:12
Światowe Dni Młodzieży 2016 - Warszawa. Koncerty i program ŚDM w stolicy
0

Światowe Dni Młodzieży 2016 - Warszawa. Koncerty i program ŚDM w stolicy

Światowe Dni Młodzieży 2016 w Warszawie: to koncerty, zabawy, emisje filmów i inne atrakcje! Co się będzie działo z okazji wizyty Papieża w Polsce 2016? Dowiedzcie się już teraz na ESKA.pl!
23/07/2016 15:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

14/07/2016 11:12

0
Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

12/07/2016 10:25

0
Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

12/07/2016 09:04

0
Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów

Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów