WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » KSW 25: jak KSW online oglądać na oficjalnej stronie? Filmik instruktażowy + muzyczna rozgrzewka! [VIDEO] - KSW 25: online. Gdzie i jak oglądać galę KSW 25 w internecie, czyli transmisja na oficjalnej stronie [VIDEO]

Tagi związane z KSW 25: jak KSW online oglądać na oficjalnej stronie? Filmik instruktażowy + muzyczna rozgrzewka! [VIDEO]: ksw 25, ksw 25 online, ksw 25 on-line, ksw 25 on line, ksw 25 w internecie, ksw 25 transmisja, ksw 25 gdzie oglądać, ksw 25 live stream, jak oglądać ksw 25 online, ksw 25 transmisja w internecie, ksw 25 na oficjalnej stronie

KSW 25: jak KSW online oglądać na oficjalnej stronie? Filmik instruktażowy + muzyczna rozgrzewka! [VIDEO]

RSS 07/12/2013 18:22 Komentarze

KSW 25 już 7 grudnia 2013 roku. Gdzie i jak oglądać galę KSW online? ESKA.pl serwuje informacje o transmisji KSW z Wrocławia w internecie. Mamy dla Was filmik instruktażowy z oficjalnej strony KSW25 a do tego pięć piosenek na rozgrzewkę przed widowiskowymi walkami. Sprawdźcie już teraz!

/ fot. oficjalny plakat
Ilustracja do artykułu: KSW 25: jak KSW online oglądać na oficjalnej stronie? Filmik instruktażowy + muzyczna rozgrzewka! [VIDEO]
Gdzie i jak oglądać KSW 25 online w internecie? Galę KSW25 7 grudnia 2013 roku prosto z Hali Stulecia we Wrocławiu zobaczymy m.in. dzięki transmisji na oficjalnej stronie KSW. Na ESKA.pl mamy dla Was filmik instruktażowy prosto z KSW TV, który krok po kroku wyjaśnia, co trzeba zrobić.


Ile zapłacimy za oglądanie KSW 25 online na oficjalnej stronie gali? Śledzenie walk na KSW TV na żywo w sieci to koszt 7 zł. W cenie: VOD przez 72 godziny, 9 walk, dwie wersje językowe: EN, PL, wiele jakości (LQ, SD, HD), kamery live za kulisami i czat.

Na rozgrzewkę przed KSW 25 mamy dla Was TOP5 piosenek, które rozbudzą w nas kibiców. Zaczynamy oczywiście do Eye Of The Tiger - Survivor i nie schodzimy z tonu przy kolejnych 4 muzycznych propozycjach na galę KSW25.


Zobacz Eye Of The Tiger - Survivor!



Zobacz Roar - Katy Perry!



Zobacz Fighter - Chrstina Aguilera!



Zobacz Fight Song - Sister Sin!



Zobacz You're The Best Around - Joe Esposito!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?
0

Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

Kasia Moś na Eurowizji 2017 odniesie sukces i zajmie równie wysokie miejsce, co Michał Szpak? A może uda się jej poprawić zeszłoroczny wynik? Pierwsze przewidywania i opinie specjalistów już na ESKA.pl
21/02/2017 12:54
Mecz 21.02.17. Manchester City - Monaco: ONLINE i w TV
0

Mecz 21.02.17. Manchester City - Monaco: ONLINE i w TV

Manchester City - Monaco już 21 lutego 2017! Gdzie i o której oglądać mecz na żywo w internecie i telewizji? Czy transmisja będzie za darmo? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl
21/02/2017 12:51
Brit Awards 2017 - zwycięzcy i wyniki. Kto wygrał Brit 2017?
0

Brit Awards 2017 - zwycięzcy i wyniki. Kto wygrał Brit 2017?

Brit Awards 2017 - kto wygrał w poszczególnych kategoriach? Kto zgarnął najwięcej statuetek? Kto dał najlepszy występ? Wszystko o Brit 2017 sprawdzicie - na ESKA.pl
21/02/2017 12:46
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?
0

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będzie Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl
21/02/2017 12:38
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?
0

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Polskiego fana Lany Del Rey może nazwać prawdziwym szczęściarzem. Gwiazda doceniła jego piękną grafikę i postanowiła ustawić ją sobie jako główną ikonkę na Instagramie. Zobaczcie rysunek, który zrobił takie wrażenie na wokalistce!
21/02/2017 12:30
Mali Giganci 3 - trenerzy. Czyja drużyna okaże się najlepsza?
0

Mali Giganci 3 - trenerzy. Czyja drużyna okaże się najlepsza?

Mali Giganci ponownie zaskoczą widzów TVN. Talent show dla dzieci już wkrótce wróci do TV. Znamy już pełny skład kapitanów drużyn.
21/02/2017 11:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

21/02/2017 10:07

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

18/02/2017 17:22

0
Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

17/02/2017 12:01

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
Vin Diesel śpiewa z Kygo smutny hit na cześć Paula Walkera! [VIDEO]

Vin Diesel śpiewa z Kygo smutny hit na cześć Paula Walkera! [VIDEO]

15/02/2017 11:46

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - polskie preselekcje
Najlepsza piosenka w Krajowych Eliminacjach do Eurowizji 2017 to:
  • Martin Fitch - Fight For Us 2,71%
  • Kasia Moś - Flashlight 15,03%
  • Carmel - Faces 4,59%
  • Agata Nizińska - Reason 5,85%
  • Rafał Brzozowski - Sky Over Europe 5,64%
  • Isabell Otrębus-Larsson - Voiceless 23,59%
  • Lanberry - Only Human 34,45%
  • Aneta Sablik - Ulalala 3,76%
  • Paulla - Chcę Tam Z Tobą Być 3,76%
  • Olaf Bressa - You Look Good 0,63%
polub
ESKA