WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » KSW 25: jak KSW online oglądać na oficjalnej stronie? Filmik instruktażowy + muzyczna rozgrzewka! [VIDEO] - KSW 25: online. Gdzie i jak oglądać galę KSW 25 w internecie, czyli transmisja na oficjalnej stronie [VIDEO]

Tagi związane z KSW 25: jak KSW online oglądać na oficjalnej stronie? Filmik instruktażowy + muzyczna rozgrzewka! [VIDEO]: ksw 25, ksw 25 online, ksw 25 on-line, ksw 25 on line, ksw 25 w internecie, ksw 25 transmisja, ksw 25 gdzie oglądać, ksw 25 live stream, jak oglądać ksw 25 online, ksw 25 transmisja w internecie, ksw 25 na oficjalnej stronie

KSW 25: jak KSW online oglądać na oficjalnej stronie? Filmik instruktażowy + muzyczna rozgrzewka! [VIDEO]

RSS 07/12/2013 18:22 Komentarze

KSW 25 już 7 grudnia 2013 roku. Gdzie i jak oglądać galę KSW online? ESKA.pl serwuje informacje o transmisji KSW z Wrocławia w internecie. Mamy dla Was filmik instruktażowy z oficjalnej strony KSW25 a do tego pięć piosenek na rozgrzewkę przed widowiskowymi walkami. Sprawdźcie już teraz!

/ fot. oficjalny plakat
Ilustracja do artykułu: KSW 25: jak KSW online oglądać na oficjalnej stronie? Filmik instruktażowy + muzyczna rozgrzewka! [VIDEO]
Gdzie i jak oglądać KSW 25 online w internecie? Galę KSW25 7 grudnia 2013 roku prosto z Hali Stulecia we Wrocławiu zobaczymy m.in. dzięki transmisji na oficjalnej stronie KSW. Na ESKA.pl mamy dla Was filmik instruktażowy prosto z KSW TV, który krok po kroku wyjaśnia, co trzeba zrobić.


Ile zapłacimy za oglądanie KSW 25 online na oficjalnej stronie gali? Śledzenie walk na KSW TV na żywo w sieci to koszt 7 zł. W cenie: VOD przez 72 godziny, 9 walk, dwie wersje językowe: EN, PL, wiele jakości (LQ, SD, HD), kamery live za kulisami i czat.

Na rozgrzewkę przed KSW 25 mamy dla Was TOP5 piosenek, które rozbudzą w nas kibiców. Zaczynamy oczywiście do Eye Of The Tiger - Survivor i nie schodzimy z tonu przy kolejnych 4 muzycznych propozycjach na galę KSW25.


Zobacz Eye Of The Tiger - Survivor!



Zobacz Roar - Katy Perry!



Zobacz Fighter - Chrstina Aguilera!



Zobacz Fight Song - Sister Sin!



Zobacz You're The Best Around - Joe Esposito!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
05/05/2016 10:20
Matura 2016: język angielski - ARKUSZE, ZADANIA i ODPOWIEDZI online w pdf. Było hard?
0

Matura 2016: język angielski - ARKUSZE, ZADANIA i ODPOWIEDZI online w pdf. Było hard?

Matura 2016: już 6 maja 2016 roku - zdaniem wiekszości uczniów najłatwiejsza część, podczas maturalnego maratonu. Tego dnia matura 2016 z języka angielskiego! Arkusze z zadaniami maturalnymi z angielskiego dostępne będą zaraz po egzaminie na ESKA.pl
06/05/2016 14:15
Gorąca 20 Premiera: Justin Timberlake - Can't Stop The Feeling || Janieck - Feel the Love (Sam Feldt Edit)
0

Gorąca 20 Premiera: Justin Timberlake - Can't Stop The Feeling || Janieck - Feel the Love (Sam Feldt Edit)

Justin Timberlake - Can't Stop The Feeling oraz Janieck - Feel the Love (Sam Feldt Edit): to dwie premiery w G20 w piątek, 6 maja. Nowości muzyczne 2016 szybko dołączą do ścisłego zestawienia listy przebojów Eski? Oceńcie i zdecydujcie na ESKA.pl. Czekają znakomite nagrody!
06/05/2016 13:57
Adam Lambert o duecie z Beyonce
0

Adam Lambert o duecie z Beyonce

Adam Lambert i Beyonce to duet idealny? Wykonawca hitu Another Lonely Night w rozmowie z ESKA.pl zdradza, z kim chciałby nawiązać swoją wymarzoną muzyczną współpracę. Obejrzyj wypowiedź wokalisty już teraz!
06/05/2016 13:52
Juwenalia 2016: AWF i SGSP - kto wystąpi? Szczegółowy program imprezy!
0

Juwenalia 2016: AWF i SGSP - kto wystąpi? Szczegółowy program imprezy!

Juwenalia 2016: AWF i SGSP - kto wystąpi i jakie atrakcje czekają na studentów? Szczegółowy program imprezy znajdziecie już teraz na ESKA.pl!
06/05/2016 13:38
Bonson: płyta Znany i Lubiany. Poznaj 5 tajemnic i niespodzianek na jej temat!
0

Bonson: płyta Znany i Lubiany. Poznaj 5 tajemnic i niespodzianek na jej temat!

Płyta Bonsona - Znany i Lubiany miała swoją premierę 6 maja 2016 roku. Krążek znanego rapera wypełnia 17 różnie brzmiących utworów. Ciekawostki, tajemnice i niespodzianki na temat solowego albumu Bonsona podrzucamy Wam na ESKA.pl!
06/05/2016 13:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Sigmund Freud: kim jest bohater Doodle 6.05.16? Mamy 4 seksowne ciekawostki z jego życia!

Sigmund Freud: kim jest bohater Doodle 6.05.16? Mamy 4 seksowne ciekawostki z jego życia!

06/05/2016 10:35

0
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 22:22

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA