WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » KSW 25: jak KSW online oglądać na oficjalnej stronie? Filmik instruktażowy + muzyczna rozgrzewka! [VIDEO] - KSW 25: online. Gdzie i jak oglądać galę KSW 25 w internecie, czyli transmisja na oficjalnej stronie [VIDEO]

Tagi związane z KSW 25: jak KSW online oglądać na oficjalnej stronie? Filmik instruktażowy + muzyczna rozgrzewka! [VIDEO]: ksw 25, ksw 25 online, ksw 25 on-line, ksw 25 on line, ksw 25 w internecie, ksw 25 transmisja, ksw 25 gdzie oglądać, ksw 25 live stream, jak oglądać ksw 25 online, ksw 25 transmisja w internecie, ksw 25 na oficjalnej stronie

KSW 25: jak KSW online oglądać na oficjalnej stronie? Filmik instruktażowy + muzyczna rozgrzewka! [VIDEO]

RSS 07/12/2013 18:22 Komentarze

KSW 25 już 7 grudnia 2013 roku. Gdzie i jak oglądać galę KSW online? ESKA.pl serwuje informacje o transmisji KSW z Wrocławia w internecie. Mamy dla Was filmik instruktażowy z oficjalnej strony KSW25 a do tego pięć piosenek na rozgrzewkę przed widowiskowymi walkami. Sprawdźcie już teraz!

/ fot. oficjalny plakat
Ilustracja do artykułu: KSW 25: jak KSW online oglądać na oficjalnej stronie? Filmik instruktażowy + muzyczna rozgrzewka! [VIDEO]
Gdzie i jak oglądać KSW 25 online w internecie? Galę KSW25 7 grudnia 2013 roku prosto z Hali Stulecia we Wrocławiu zobaczymy m.in. dzięki transmisji na oficjalnej stronie KSW. Na ESKA.pl mamy dla Was filmik instruktażowy prosto z KSW TV, który krok po kroku wyjaśnia, co trzeba zrobić.


Ile zapłacimy za oglądanie KSW 25 online na oficjalnej stronie gali? Śledzenie walk na KSW TV na żywo w sieci to koszt 7 zł. W cenie: VOD przez 72 godziny, 9 walk, dwie wersje językowe: EN, PL, wiele jakości (LQ, SD, HD), kamery live za kulisami i czat.

Na rozgrzewkę przed KSW 25 mamy dla Was TOP5 piosenek, które rozbudzą w nas kibiców. Zaczynamy oczywiście do Eye Of The Tiger - Survivor i nie schodzimy z tonu przy kolejnych 4 muzycznych propozycjach na galę KSW25.


Zobacz Eye Of The Tiger - Survivor!



Zobacz Roar - Katy Perry!



Zobacz Fighter - Chrstina Aguilera!



Zobacz Fight Song - Sister Sin!



Zobacz You're The Best Around - Joe Esposito!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Michał Szpak odwiedził dzieci chore na raka
0

Michał Szpak odwiedził dzieci chore na raka

Michał Szpak odwiedził młodych pacjentów Kliniki Hematologii i Onkologii Dziecięcej i przy okazji zachęca do rejestrowania się bazy dawców szpiku. Zobacz zdjęcia z wizyty wokalisty u chorych na raka dzieci.
20/01/2017 16:07
Skoki 21-22.01.17 - ONLINE i w TV
0

Skoki 21-22.01.17 - ONLINE i w TV

Skoki narciarskie w Zakopanem już 21 i 22 stycznia 2017! Przed nami konkurs drużynowy i indywidualny. Gdzie oglądać skoki w internecie i w telewizji? Szczegóły i program zawodów do sprawdzenia na ESKA.pl
20/01/2017 15:59
Popek x Matheo x Sobota: nowa płyta. Kiedy premiera?
0

Popek x Matheo x Sobota: nowa płyta. Kiedy premiera?

Popek x Matheo x Sobota - nowa płyta 2017 coraz bliżej! Projekt tych trzech artystów wśród fanów już teraz wzbudza ogromne emocje. Kiedy premiera albumu? Czy osiągnie on taki sukces jak Król Albanii? Jako pierwsi szczegóły poznacie na ESKA.pl!
20/01/2017 15:59
Piękna i Bestia - nowa piosenka Celine Dion na soundtracku do filmu
0

Piękna i Bestia - nowa piosenka Celine Dion na soundtracku do filmu

Celine Dion ratuje soundtrack do filmu Piękna i Bestia! Słynna wokalistka nagrała nowy utwór, który trafił na ścieżkę dźwiękową najnowszej produkcji Disneya z Emmą Watson w roli Belli.
20/01/2017 15:33
Eurowizja 2017: Paulla w polskich preselekcjach. Mocne strony kandydatki
0

Eurowizja 2017: Paulla w polskich preselekcjach. Mocne strony kandydatki

Paulla piosenką Chcę tam z tobą być powalczy o Eurowizję 2017. Jakie ma na to szanse? Mocne strony wokalistki wymieniamy na ESKA.pl!
20/01/2017 15:15
Ed Sheeran w Polsce? Wokalista wyrusza w trasę!
0

Ed Sheeran w Polsce? Wokalista wyrusza w trasę!

Ed Sheeran zapowiada trasę koncertową po Europie, która rozpocznie się już naprawdę niedługo! Czy w rozpisce znajduje się występ w Polsce?
20/01/2017 14:58
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA