WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » KSW 25: jak KSW online oglądać na oficjalnej stronie? Filmik instruktażowy + muzyczna rozgrzewka! [VIDEO] - KSW 25: online. Gdzie i jak oglądać galę KSW 25 w internecie, czyli transmisja na oficjalnej stronie [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z KSW 25: jak KSW online oglądać na oficjalnej stronie? Filmik instruktażowy + muzyczna rozgrzewka! [VIDEO]: ksw 25, ksw 25 online, ksw 25 on-line, ksw 25 on line, ksw 25 w internecie, ksw 25 transmisja, ksw 25 gdzie oglądać, ksw 25 live stream, jak oglądać ksw 25 online, ksw 25 transmisja w internecie, ksw 25 na oficjalnej stronie

KSW 25: jak KSW online oglądać na oficjalnej stronie? Filmik instruktażowy + muzyczna rozgrzewka! [VIDEO]

RSS 07/12/2013 18:22 Komentarze 0

KSW 25 już 7 grudnia 2013 roku. Gdzie i jak oglądać galę KSW online? ESKA.pl serwuje informacje o transmisji KSW z Wrocławia w internecie. Mamy dla Was filmik instruktażowy z oficjalnej strony KSW25 a do tego pięć piosenek na rozgrzewkę przed widowiskowymi walkami. Sprawdźcie już teraz!

/ fot. oficjalny plakat
Ilustracja do artykułu: KSW 25: jak KSW online oglądać na oficjalnej stronie? Filmik instruktażowy + muzyczna rozgrzewka! [VIDEO]
Gdzie i jak oglądać KSW 25 online w internecie? Galę KSW25 7 grudnia 2013 roku prosto z Hali Stulecia we Wrocławiu zobaczymy m.in. dzięki transmisji na oficjalnej stronie KSW. Na ESKA.pl mamy dla Was filmik instruktażowy prosto z KSW TV, który krok po kroku wyjaśnia, co trzeba zrobić.


Ile zapłacimy za oglądanie KSW 25 online na oficjalnej stronie gali? Śledzenie walk na KSW TV na żywo w sieci to koszt 7 zł. W cenie: VOD przez 72 godziny, 9 walk, dwie wersje językowe: EN, PL, wiele jakości (LQ, SD, HD), kamery live za kulisami i czat.

Na rozgrzewkę przed KSW 25 mamy dla Was TOP5 piosenek, które rozbudzą w nas kibiców. Zaczynamy oczywiście do Eye Of The Tiger - Survivor i nie schodzimy z tonu przy kolejnych 4 muzycznych propozycjach na galę KSW25.


Zobacz Eye Of The Tiger - Survivor!



Zobacz Roar - Katy Perry!



Zobacz Fighter - Chrstina Aguilera!



Zobacz Fight Song - Sister Sin!



Zobacz You're The Best Around - Joe Esposito!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Lodovica Comello ft. Szymon Chodyniecki: teledysk do Bez słów już jest. Zobaczcie klip gwiazdy Violetty z Polakiem [VIDEO]
0

Lodovica Comello ft. Szymon Chodyniecki: teledysk do Bez słów już jest. Zobaczcie klip gwiazdy Violetty z Polakiem [VIDEO]

Teledysk Lodovica Comello i Szymona Chodynieckiego do Brak słów - Sin usar palabras - zaliczył premierę na początku kwietnia 2015 roku. Wspólne wideo gwiazdy Violetty i Polaka prezentujemy oczywiście na ESKA.pl. Sprawdźcie, jak Szymon Chodyniecki śpiewa po hiszpańsku i jak Francesca z Violetty będzie promować singiel Sin usar palabras (Bez słów).
02/04/2015 11:25
Sia - Big Girls Cry. Nowy teledysk z udziałem Maddie Ziegler! [VIDEO]
0

Sia - Big Girls Cry. Nowy teledysk z udziałem Maddie Ziegler! [VIDEO]

Sia - Big Girls Cry. Zupełnie nowy teledysk z udziałem Maddie Ziegler właśnie pojawił się na YouTube! To już trzecie video Sii z udziałem młodej tancerki w platynowej peruce. Będą kontrowersje jak przy Elastic Heart?
02/04/2015 10:50
Lotto 02.04.2015: wyniki losowania - 13 milionów złotych. Zwycięskie liczby na ESKA.pl. Koniec zakupów w Thrift Shop? [VIDEO]
0

Lotto 02.04.2015: wyniki losowania - 13 milionów złotych. Zwycięskie liczby na ESKA.pl. Koniec zakupów w Thrift Shop? [VIDEO]

Wyniki Lotto 02.04.215 na ESKA.pl. Sprawdzamy dla Was losowanie lotto z 2 kwietnia 2015 roku warte 13 mln zł. Zobaczcie zwycięskie numerki lotto na naszej stronie i sprawdźcie, czy rozbiliście kumulacje lotto 02.04.2015. To szansa na koniec zakupów w Thrift Shop!
02/04/2015 10:41
Kim jest Maddie Ziegler, dziewczynka z teledysków Sii do Big Girls Cry, Elastic Heart i Chandelier? [VIDEO]
0

Kim jest Maddie Ziegler, dziewczynka z teledysków Sii do Big Girls Cry, Elastic Heart i Chandelier? [VIDEO]

Kim jest dziewczynka z teledysków Sii? Roztańczona nastolatka ubrana w cieliste body i perukę wystąpiła w trzech ostatnich teledyskach artystki. Kim jest ta dziewczynka? Sprawdź na ESKA.pl 
02/04/2015 10:41
Druga część 50 twarzy Greya: Madonna zagra Mrs. Robinson! Dobry wybór? Pasuje do Jamiego Dornana? [PRIMA APRILIS]
1

Druga część 50 twarzy Greya: Madonna zagra Mrs. Robinson! Dobry wybór? Pasuje do Jamiego Dornana? [PRIMA APRILIS]

Madonna zagra w drugiej części 50 twarzy Greya! Rola Mrs. Robinson dla Królowej Popu to pierwsze oficjalne ogłoszenie przygotowane przez producentów Ciemniejszej strony Greya, które zostało rozesłane w specjalnym materiale prasowym pod koniec marca 2015 roku. Co wiemy o Madonnie grającej Mrs. Robinson? Sceny z udziałem wokalistki mogą przebić te przypisane głównym bohaterom!
02/04/2015 10:34
Kraków Live Music Festival 2015: kto wystąpi? Jest Florence! Przeciek line-up'u zdradził pierwsze gwiazdy [PRIMA APRILIS]
1

Kraków Live Music Festival 2015: kto wystąpi? Jest Florence! Przeciek line-up'u zdradził pierwsze gwiazdy [PRIMA APRILIS]

Line-up Kraków Live Music Festival 2015 przeciekł do sieci przed oficjalnymi ogłoszeniami organizatora imprezy. Gwiazdy Kraków Live Music Festival 2015 pojawiły się na stronie wydarzenia i to my jako pierwsi przedstawiamy zaproszonych do Krakowa w 2015 roku artystów. O kim mowa? Zobaczcie już teraz, kto wystąpi na Kraków Live Music Festival 2015!
02/04/2015 10:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

1
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

3
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska