WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » KRÓL JULIAN z filmu Madagaskar jakiego nie znacie! Aktor Jarosław Boberek w NOWEJ roli! - Jarosław Boberek, znany jako jeden z głosów filmu Madagaskar, zagrał w teledysku!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z KRÓL JULIAN z filmu Madagaskar jakiego nie znacie! Aktor Jarosław Boberek w NOWEJ roli!: glaca, my riot, teledysk, jarosław boberek, król julian

KRÓL JULIAN z filmu Madagaskar jakiego nie znacie! Aktor Jarosław Boberek w NOWEJ roli!

RSS 05/04/2012 10:14 Komentarze 0
Odważne sceny erotyczne, gangsterskie porachunki, sceny tortur, a w roli głównej aktor Jarosław Boberek, znany szerszej publiczności jako głos najbardziej charakterystycznej postaci z filmu Madagaskar. Innymi słowy, KRÓL JULIAN jakiego jeszcze nie znacie. Aktor wystąpił w kontrowersyjnym teledysku formacji My Riot do piosenki "Botox". Zdecydowanie NIE JEST TO FILM DLA DZIECI.
My Riot / BOTOX - My Riot - fragment teledysku
Ilustracja do artykułu: KRÓL JULIAN z filmu Madagaskar jakiego nie znacie! Aktor Jarosław Boberek w NOWEJ roli!
- Jest jak nasze życie: ekstremalny, brutalny, szybki, pełen seksu i przemocy. Z drugiej strony, jest krzykiem młodzieńczego buntu, kreatywności i piękna. Chciałem uchwycić w nim nastrój ostatnich czasów. Jest w nim energia, seks, streetriotfashion, są zakazane przez Amnesty International tortury i dynamika w ujęciach koncertowych" - tak o teledysku opowiada Glaca, lider My Riot (również Sweet Noise).

Jarosław Boberek wspomina pracę na planie jako fantastyczną przygodę, nowe, zawodowe wyzwanie i spełnienie jednego z marzeń, a było nim właśnie zagranie w klipie. Boberek i Glaca, podczas pracy przy wspólnym projekcie, bardzo się polubili. Obaj są zadowoleni z końcowego efektu.

Zdjęcia z planu oraz ujęcia z teledysku możecie zobaczyć w galerii powyżej!


Zobacz również: Więcej zdjęć z planu oraz teledysk znajdziecie na oficjalnej stronie zespołu MY RIOT

Zobacz również: Więcej o premierach filmowych przeczytasz na ESKA CINEMA - zapowiedzi, recenzje, ciekawe artykuły

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]

Nowości muzyczne 2014 - to na nie możecie liczyć podczas premier w Gorącej 20 Radia ESKA. Nie inaczej jest tym razem, bo na naszej liście przebojów mamy dla Was po raz pierwszy Girls In Luv - Djane Housekat ft. Rameez. Te bity przywędrowały do nas prosto z Niemiec!
23/10/2014 17:30
Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]
0

Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]

Prognoza pogody na październki 2014 nie jest zachwycająca? Przypomnijmy, że temperatura spadła już poniżej zera. Gdzie i kiedy możemy spodziewać się ujemnych temepratur. I najważniejsze - czy w Halloween spadnie śnieg? Przeanalizowaliśmy prognozy pogody na koniec października 2014. Sprawdź, co nas czeka!
23/10/2014 17:21
Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]
0

Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]

Polscy fani Kylie Minogue przygotowują specjalną akcję na koncert artystki w Łodzi. Jak się do niej przygotować? Sprawdź, co wydarzy się 30 października w Atlas Arenie na ESKA.pl
23/10/2014 16:46
Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]
0

Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]

Teledysk One Direction do Steal My Girl przed premierą na YouTube promują teasery nagrania. Wideo do Steal My Girl zapowiada się na kolejną dużą i szczególnie zabawną produkcję od 1D. Zobaczcie zwiastuny nowego teledysku One Direction do Steal My Girl na ESKA.pl!
23/10/2014 16:44
Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]

Kto wygra walkę Gołota vs Nicholson 25 października 2014 roku? Przewidywania, co do walki Gołoty z Nicholsonem, mamy dla Was na ESKA.pl wraz z sondą, w której możecie wskazać swojego faworyta tego starcia. To, co pewne, to że The Winner Takes It All.
23/10/2014 15:54
Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Lubię na stole, lubię na podłodze... O co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Czy kobiety zacząły otwarcie pisać o swoich seksualnych upodobaniach? Tłumaczymy sens wpisów o erotycznych skojarzeniach - na ESKA.pl