WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Koniec świata 2014 - kiedy? Już 15 kwietnia 2014 KONIEC ŚWIATA! [VIDEO] - Koniec Świata 15 kwietnia 2014
REKLAMA
REKLAMA

Koniec świata 2014 - kiedy? Już 15 kwietnia 2014 KONIEC ŚWIATA! [VIDEO]

RSS 04/04/2014 11:01 Komentarze 0
Koniec świata nastąpi 15 kwietnia 2014 roku. A jak nie wtedy to kolejny koniec świata 2014 przewidziano na czerwiec. To już by była trzecia wizja końca świata w 2014 roku. Czy będzie to kwiecień, a może czerwiec? Jeśli koniec świata przypadnie na czerwiec 2014 to możemy śmiało przytoczyć powiedzenie "do trzech razy sztuka". Oczywiście na ESKA.pl nie zabraknie akcentu muzycznego przed zbliżającym się KOŃCEM ŚWIATA!
Koniec Świata Koniec Świata / Bulls
Ilustracja do artykułu: Koniec świata 2014 - kiedy? Już 15 kwietnia 2014 KONIEC ŚWIATA! [VIDEO]
Kiedy koniec świata w 2014? Jedną z dat wyznaczających koniec świata jest 15 kwietnia 2014 roku. Pierwszy koniec świata przewidziano na 22 lutego 2014 roku, ostatnio też pisaliśmy o chmurze kwasowej, która miałaby również zniszczyć świata, ale dopiero w czerwcu.

Teraz mamy kolejną teorię na koniec świata 2014. Tym razem nastąpi on 15 kwietnia. Kto wysunął taką teorię o końcu świata 15 kwietnia? Takiego odkrycia dokonali znawcy Biblii i Talmudu oraz naukowcy z NASA. 15 kwietnia rozpocznie się cykl zaćmień Księżyca. Co to oznacza dla ludzkości? Nic innego tylko koniec świata! Księżyc po pewnym czasie stanie się czerwony, co spowoduje z kolei zaćmienie Słońca.

>>> Koniec świata w czerwcu 2014. Kiedy?


Przykłady można odnaleźć w Biblii Tysiąclecia, gdzie czytamy: Słońce zamieni się w ciemność, a księżyc w krew.

Dodajmy, że amerykańscy naukowcy są w stanie przewidzieć dokładną godzinę końca świata w 2014 roku. Zaćmienie rozpocznie się o godzinie 3.36, czyli 9.36 naszego czasu. Będzie ono trwało 77 minut.

A przed końcem świata koniecznie posłuchajcie Britney Spears, która śpiewa o tańczeniu aż po świata kres.

Britney Spears - Till The World Ends




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
31/10/2014 09:21
Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!
0

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zrób sobie odjechane przebranie lub makijaż na Halloween, uwiecznij je na fotce i zgarnij gadżety z logo ESKI!
28/10/2014 15:01
Makijaż na Halloween 2014 - jak się umalować? Jak zrobić krew i rany? [VIDEO]
0

Makijaż na Halloween 2014 - jak się umalować? Jak zrobić krew i rany? [VIDEO]

Halloween 2014 - jak się umalować? Jak zrobić krew i rany wyglądające jak prawdziwe? Masz pomysł na przebranie, a nie wiesz jak zrobić makijaż na Haloween? Na ESKA.pl przedstawiamy tutoriale, dzięki którym szybko, łatwo i tanio zrobisz sobie imponującą charakteryzację!
31/10/2014 15:50
Makijaż na HALLOWEEN 2014: Jak się umalować na Monster High? Sprawdź przy upiornym hicie Farnej! [VIDEO]
0

Makijaż na HALLOWEEN 2014: Jak się umalować na Monster High? Sprawdź przy upiornym hicie Farnej! [VIDEO]

Monster High to lalki, o których marzy wiele dziewczynek, a Halloween 2014 to świetna okazja, by przebrać się i umalować tak, by wyglądać jak Draculaura lub Frankie Stein! Jeśli Twoja młodsza siostra marzy o tym, by na Halloween umalować się na Monster High, zobacz, jak to zrobić!
31/10/2014 15:49
Hity na listopad 2014: nowe piosenki, które namieszają na listach przebojów [VIDEO]
0

Hity na listopad 2014: nowe piosenki, które namieszają na listach przebojów [VIDEO]

Hity na listopad 2014 to nowe piosenki z okresu jesień/zima, które właśnie w listopadzie mają szanse namieszać na listach przebojów. Zobacz, które kawałki będą walczyły o tytuły hitów listopada 2014. Lista do odpalenia już teraz na ESKA.pl!
31/10/2014 15:12
Wybory samorządowe -­ czy można głosować poza miejscem zamieszkania? You Can Always Come Home [VIDEO]
0

Wybory samorządowe -­ czy można głosować poza miejscem zamieszkania? You Can Always Come Home [VIDEO]

Wybory samorządowe 2014 - czy można głosować poza miejscem zamieszkania. To pytanie będzie trapiło przede wszystkim studentów, którzy mieszkają poza miejscem zameldowania. Głosowanie w wyborach samorządowych różni się od głosowania w wyborach prezydenckich i parlamentarnych. Co zrobić, aby Wasz głos liczył się podczas wybierania lokalnej władzy? Jak dopisać się do spisu wyborców? Podpowiedź możecie znaleźć w refrenie utworu Jason'a Mraz'a: You Can Always Come Home! 
31/10/2014 14:41
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]