WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koniec świata 2014 - kiedy? Już 15 kwietnia 2014 KONIEC ŚWIATA! [VIDEO] - Koniec Świata 15 kwietnia 2014

Koniec świata 2014 - kiedy? Już 15 kwietnia 2014 KONIEC ŚWIATA! [VIDEO]

RSS 04/04/2014 11:01 Komentarze
Koniec świata nastąpi 15 kwietnia 2014 roku. A jak nie wtedy to kolejny koniec świata 2014 przewidziano na czerwiec. To już by była trzecia wizja końca świata w 2014 roku. Czy będzie to kwiecień, a może czerwiec? Jeśli koniec świata przypadnie na czerwiec 2014 to możemy śmiało przytoczyć powiedzenie "do trzech razy sztuka". Oczywiście na ESKA.pl nie zabraknie akcentu muzycznego przed zbliżającym się KOŃCEM ŚWIATA!
Koniec Świata Koniec Świata / Bulls
Ilustracja do artykułu: Koniec świata 2014 - kiedy? Już 15 kwietnia 2014 KONIEC ŚWIATA! [VIDEO]
Kiedy koniec świata w 2014? Jedną z dat wyznaczających koniec świata jest 15 kwietnia 2014 roku. Pierwszy koniec świata przewidziano na 22 lutego 2014 roku, ostatnio też pisaliśmy o chmurze kwasowej, która miałaby również zniszczyć świata, ale dopiero w czerwcu.

Teraz mamy kolejną teorię na koniec świata 2014. Tym razem nastąpi on 15 kwietnia. Kto wysunął taką teorię o końcu świata 15 kwietnia? Takiego odkrycia dokonali znawcy Biblii i Talmudu oraz naukowcy z NASA. 15 kwietnia rozpocznie się cykl zaćmień Księżyca. Co to oznacza dla ludzkości? Nic innego tylko koniec świata! Księżyc po pewnym czasie stanie się czerwony, co spowoduje z kolei zaćmienie Słońca.

>>> Koniec świata w czerwcu 2014. Kiedy?


Przykłady można odnaleźć w Biblii Tysiąclecia, gdzie czytamy: Słońce zamieni się w ciemność, a księżyc w krew.

Dodajmy, że amerykańscy naukowcy są w stanie przewidzieć dokładną godzinę końca świata w 2014 roku. Zaćmienie rozpocznie się o godzinie 3.36, czyli 9.36 naszego czasu. Będzie ono trwało 77 minut.

A przed końcem świata koniecznie posłuchajcie Britney Spears, która śpiewa o tańczeniu aż po świata kres.

Britney Spears - Till The World Ends




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dominika Gwit - MEM z Tańca z Gwiazdami. Ma do siebie dystans!
0

Dominika Gwit - MEM z Tańca z Gwiazdami. Ma do siebie dystans!

Dominika Gwit z Tańca z Gwiazdami na własnym memie. Internauci rozbawieni.
25/03/2017 17:29
Merida Waleczna - piosenki z bajki [program TV 25.03.2017]
0

Merida Waleczna - piosenki z bajki [program TV 25.03.2017]

Merida Waleczna to historia odważnej księżniczki, której podczas przygód towarzyszy świetna muzyka. Jaka? Piosenki z bajki już teraz na ESKA.pl
25/03/2017 16:33
Kiedy jest ZMIANA CZASU na letni? Kiedy przestawiamy zegarki w 2017?
0

Kiedy jest ZMIANA CZASU na letni? Kiedy przestawiamy zegarki w 2017?

Zmiana czasu 2017 jak zwykle przysparza problemów? Kiedy przestawiamy zegarki? Sprawdźcie zanim zaśpicie do szkoły lub pracy, jak przestawić zegarki z czasu zimowego na letni w 2017 roku.
25/03/2017 16:32
Skoki narciarskie 26.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Skoki narciarskie 26.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 26 marca to ostatni w tym sezonie konkurs indywidualny! Czy Kamil Stoch zdobędzie Kryształową Kulę? O tym przekonamy się oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Szczegóły na ESKA.pl
25/03/2017 13:31
Toruń - Italian House po Kuchennych Rewolucjach. La Nonna Siciliana - MENU ADRES ZDJĘCIA
0

Toruń - Italian House po Kuchennych Rewolucjach. La Nonna Siciliana - MENU ADRES ZDJĘCIA

Restauracja Italian House w Toruniu po Kuchennych rewolucjach Magdy Gessler zmieniła nazwę na La Nonna Siciliana. Co teraz znajduje się w menu? Ile kosztują dania?
25/03/2017 13:12
Pogoda na kwiecień 2017 - długoterminowa prognoza pogody. Będzie ciepło?
0

Pogoda na kwiecień 2017 - długoterminowa prognoza pogody. Będzie ciepło?

Jaka będzie pogoda w kwietniu 2017? Prognoza pogody jest ważna dla osób, które stęskniły się za słońcem i ciepłymi dniami. Czy pierwszy wiosenny miesiąc upłynie pod znakiem wysokich temperatur? Szczegóły przybliżamy już teraz na ESKA.pl
25/03/2017 12:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA