WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koniec świata 2014 - kiedy? Już 15 kwietnia 2014 KONIEC ŚWIATA! [VIDEO] - Koniec Świata 15 kwietnia 2014

Koniec świata 2014 - kiedy? Już 15 kwietnia 2014 KONIEC ŚWIATA! [VIDEO]

RSS 04/04/2014 11:01 Komentarze
Koniec świata nastąpi 15 kwietnia 2014 roku. A jak nie wtedy to kolejny koniec świata 2014 przewidziano na czerwiec. To już by była trzecia wizja końca świata w 2014 roku. Czy będzie to kwiecień, a może czerwiec? Jeśli koniec świata przypadnie na czerwiec 2014 to możemy śmiało przytoczyć powiedzenie "do trzech razy sztuka". Oczywiście na ESKA.pl nie zabraknie akcentu muzycznego przed zbliżającym się KOŃCEM ŚWIATA!
Koniec Świata Koniec Świata / Bulls
Ilustracja do artykułu: Koniec świata 2014 - kiedy? Już 15 kwietnia 2014 KONIEC ŚWIATA! [VIDEO]
Kiedy koniec świata w 2014? Jedną z dat wyznaczających koniec świata jest 15 kwietnia 2014 roku. Pierwszy koniec świata przewidziano na 22 lutego 2014 roku, ostatnio też pisaliśmy o chmurze kwasowej, która miałaby również zniszczyć świata, ale dopiero w czerwcu.

Teraz mamy kolejną teorię na koniec świata 2014. Tym razem nastąpi on 15 kwietnia. Kto wysunął taką teorię o końcu świata 15 kwietnia? Takiego odkrycia dokonali znawcy Biblii i Talmudu oraz naukowcy z NASA. 15 kwietnia rozpocznie się cykl zaćmień Księżyca. Co to oznacza dla ludzkości? Nic innego tylko koniec świata! Księżyc po pewnym czasie stanie się czerwony, co spowoduje z kolei zaćmienie Słońca.

>>> Koniec świata w czerwcu 2014. Kiedy?


Przykłady można odnaleźć w Biblii Tysiąclecia, gdzie czytamy: Słońce zamieni się w ciemność, a księżyc w krew.

Dodajmy, że amerykańscy naukowcy są w stanie przewidzieć dokładną godzinę końca świata w 2014 roku. Zaćmienie rozpocznie się o godzinie 3.36, czyli 9.36 naszego czasu. Będzie ono trwało 77 minut.

A przed końcem świata koniecznie posłuchajcie Britney Spears, która śpiewa o tańczeniu aż po świata kres.

Britney Spears - Till The World Ends




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Skoki Zakopane - piosenki na skocznie. Co wybrał Kamil Stoch?
0

Skoki Zakopane - piosenki na skocznie. Co wybrał Kamil Stoch?

Skoki narciarskie w Zakopanem 21 i 22 stycznia 2017. Wiemy, jakie piosenki usłyszycie na Wielkiej Krokwi! Co wybrał Kamil Stoch? Przekonajcie się i posłuchajcie na ESKA.pl
21/01/2017 14:09
Dzień Babci i Dziadka 2017 - obrazki, laurki i MEMY
0

Dzień Babci i Dziadka 2017 - obrazki, laurki i MEMY

Dzień Babci i Dziadka 2017 coraz bliżej! Jeżeli wasi starsi opiekunowie spędzają czas szperając po internecie, to pokażcie im obrazki, laurki i memy online! Mogą wam posłużyć jako życzenia na 21 i 22 stycznia!
21/01/2017 13:40
Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? Sprawdź daty!
0

Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? Sprawdź daty!

Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? O tych świętach naprawdę nie wypada zapomnieć! Koniecznie sprawdźcie, w jakie dni wypadają święta wszystkich babć i dziadków w 2017 roku.
21/01/2017 13:39
Skoki - klasyfikacja generalna Pucharu Świata 2016/17
0

Skoki - klasyfikacja generalna Pucharu Świata 2016/17

Klasyfikacja generalna Pucharu Świata 2016/2017 - na którym miejscu Polacy? Kto liczy się w walce o kryształową kulę? Dowiedzcie się sprawdzając tabelę na ESKA.pl!
21/01/2017 13:37
Skoki 21.01.17 - ONLINE i w TV
0

Skoki 21.01.17 - ONLINE i w TV

Skoki narciarskie w Zakopanem już 21 i 22 stycznia 2017! Przed nami konkurs drużynowy i indywidualny. Gdzie oglądać skoki w internecie i w telewizji? Szczegóły i program zawodów do sprawdzenia na ESKA.pl
21/01/2017 12:53
Pogoda: wiosna 2017 - kiedy będzie ciepło? Długoterminowa prognoza pogody
0

Pogoda: wiosna 2017 - kiedy będzie ciepło? Długoterminowa prognoza pogody

Jaka będzie wiosna 2017? Na niebie coraz więcej słońca, więc sprawdzamy, jak wygląda długoterminowa prognoza pogody na wiosnę 2017. Sprawdźcie już teraz i czekajcie na ciepłe dni razem z nami!
21/01/2017 12:00
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA