WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koniec świata 2014 - kiedy? Już 15 kwietnia 2014 KONIEC ŚWIATA! [VIDEO] - Koniec Świata 15 kwietnia 2014

Koniec świata 2014 - kiedy? Już 15 kwietnia 2014 KONIEC ŚWIATA! [VIDEO]

RSS 04/04/2014 11:01 Komentarze
Koniec świata nastąpi 15 kwietnia 2014 roku. A jak nie wtedy to kolejny koniec świata 2014 przewidziano na czerwiec. To już by była trzecia wizja końca świata w 2014 roku. Czy będzie to kwiecień, a może czerwiec? Jeśli koniec świata przypadnie na czerwiec 2014 to możemy śmiało przytoczyć powiedzenie "do trzech razy sztuka". Oczywiście na ESKA.pl nie zabraknie akcentu muzycznego przed zbliżającym się KOŃCEM ŚWIATA!
Koniec Świata Koniec Świata / Bulls
Ilustracja do artykułu: Koniec świata 2014 - kiedy? Już 15 kwietnia 2014 KONIEC ŚWIATA! [VIDEO]
Kiedy koniec świata w 2014? Jedną z dat wyznaczających koniec świata jest 15 kwietnia 2014 roku. Pierwszy koniec świata przewidziano na 22 lutego 2014 roku, ostatnio też pisaliśmy o chmurze kwasowej, która miałaby również zniszczyć świata, ale dopiero w czerwcu.

Teraz mamy kolejną teorię na koniec świata 2014. Tym razem nastąpi on 15 kwietnia. Kto wysunął taką teorię o końcu świata 15 kwietnia? Takiego odkrycia dokonali znawcy Biblii i Talmudu oraz naukowcy z NASA. 15 kwietnia rozpocznie się cykl zaćmień Księżyca. Co to oznacza dla ludzkości? Nic innego tylko koniec świata! Księżyc po pewnym czasie stanie się czerwony, co spowoduje z kolei zaćmienie Słońca.

>>> Koniec świata w czerwcu 2014. Kiedy?


Przykłady można odnaleźć w Biblii Tysiąclecia, gdzie czytamy: Słońce zamieni się w ciemność, a księżyc w krew.

Dodajmy, że amerykańscy naukowcy są w stanie przewidzieć dokładną godzinę końca świata w 2014 roku. Zaćmienie rozpocznie się o godzinie 3.36, czyli 9.36 naszego czasu. Będzie ono trwało 77 minut.

A przed końcem świata koniecznie posłuchajcie Britney Spears, która śpiewa o tańczeniu aż po świata kres.

Britney Spears - Till The World Ends




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - BILETY. Gdzie kupić i wygrać?
0

ESKA Music Awards 2016 - BILETY. Gdzie kupić i wygrać?

ESKA Music Awards 2016 coraz bliżej. Bądź z nami na gali rozdania najważniejszych nagród muzycznych w Polsce. Jak zdobyć bilety? Możesz je mieć nawet za darmo! Sprawdź jak!
24/07/2016 19:55
Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień
0

Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień

Prognoza pogody na wakacje 2016 jest optymistyczna? A może lato 2016 będzie bardzo deszczowe? Ważne informacje dla wszystkich urlopowiczów, czyli najświeższa długoterminowa pogoda na wakacje 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl!
24/07/2016 19:55
Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?
0

Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?

Gdzie oglądać Sunrise Festival 2016? O której godzinie transmisja w internecie będzie dostępna? Stream z Sunrise Festival 2016 w Kołobrzegu podrzucamy Wam na ESKA.pl!
24/07/2016 19:51
Maffashion w teledysku do piosenki disco-polo?! Co na to fani?
0

Maffashion w teledysku do piosenki disco-polo?! Co na to fani?

Maffashion pojawiła się w teledysku do piosenki Przez ciebie. Internauci zareagowali i stwierdzili, że to... disco-polo! Dostało się autorowi utworu, ale czy również popularnej szafiarce? Szczegóły na ESKA.pl
24/07/2016 18:50
Ślub od pierwszego wejrzenia: Pary będą brać ślub... w ciemno! To już przesada?!
0

Ślub od pierwszego wejrzenia: Pary będą brać ślub... w ciemno! To już przesada?!

Ślub od pierwszego wejrzenia - to nowość w jesiennej ramówce TVN-u. Na czym polega program? Państwo młodzi po raz pierwszy spotkają się ze sobą przed kościelnym ołtarzem! Szczegóły o kontrowersyjnym show stacji - oczywiście na ESKA.pl
24/07/2016 16:43
Tomorrowland 2016: data, bilety. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl
0

Tomorrowland 2016: data, bilety. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl

Kiedy odbędzie się Tomorrowland 2016? Takie pytanie z pewnością już teraz zadaje sobie wielu fanów fantastycznej zabawy przy muzyce elektronicznej. Sprawdź szczegóły dotyczące nadchodzącej edycji festiwalu Tomorrowland - na ESKA.pl
24/07/2016 16:27
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

14/07/2016 11:12

0
Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

12/07/2016 10:25

0
Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

12/07/2016 09:04

0
Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów

Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów