WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koniec świata 2014 - kiedy? Już 15 kwietnia 2014 KONIEC ŚWIATA! [VIDEO] - Koniec Świata 15 kwietnia 2014

Koniec świata 2014 - kiedy? Już 15 kwietnia 2014 KONIEC ŚWIATA! [VIDEO]

RSS 04/04/2014 11:01 Komentarze
Koniec świata nastąpi 15 kwietnia 2014 roku. A jak nie wtedy to kolejny koniec świata 2014 przewidziano na czerwiec. To już by była trzecia wizja końca świata w 2014 roku. Czy będzie to kwiecień, a może czerwiec? Jeśli koniec świata przypadnie na czerwiec 2014 to możemy śmiało przytoczyć powiedzenie "do trzech razy sztuka". Oczywiście na ESKA.pl nie zabraknie akcentu muzycznego przed zbliżającym się KOŃCEM ŚWIATA!
Koniec Świata Koniec Świata / Bulls
Ilustracja do artykułu: Koniec świata 2014 - kiedy? Już 15 kwietnia 2014 KONIEC ŚWIATA! [VIDEO]
Kiedy koniec świata w 2014? Jedną z dat wyznaczających koniec świata jest 15 kwietnia 2014 roku. Pierwszy koniec świata przewidziano na 22 lutego 2014 roku, ostatnio też pisaliśmy o chmurze kwasowej, która miałaby również zniszczyć świata, ale dopiero w czerwcu.

Teraz mamy kolejną teorię na koniec świata 2014. Tym razem nastąpi on 15 kwietnia. Kto wysunął taką teorię o końcu świata 15 kwietnia? Takiego odkrycia dokonali znawcy Biblii i Talmudu oraz naukowcy z NASA. 15 kwietnia rozpocznie się cykl zaćmień Księżyca. Co to oznacza dla ludzkości? Nic innego tylko koniec świata! Księżyc po pewnym czasie stanie się czerwony, co spowoduje z kolei zaćmienie Słońca.

>>> Koniec świata w czerwcu 2014. Kiedy?


Przykłady można odnaleźć w Biblii Tysiąclecia, gdzie czytamy: Słońce zamieni się w ciemność, a księżyc w krew.

Dodajmy, że amerykańscy naukowcy są w stanie przewidzieć dokładną godzinę końca świata w 2014 roku. Zaćmienie rozpocznie się o godzinie 3.36, czyli 9.36 naszego czasu. Będzie ono trwało 77 minut.

A przed końcem świata koniecznie posłuchajcie Britney Spears, która śpiewa o tańczeniu aż po świata kres.

Britney Spears - Till The World Ends




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Lotto 28.06.2016: WYNIKI losowania
0

Lotto 28.06.2016: WYNIKI losowania

Wyniki LOTTO z 28.06.2016 mogą komuś przynieść życie jak z bajki. Sprawdź jakie liczby padły w losowaniu Lotto, Lotto Plus, Super Szansy, Multi Multi, Kaskady czy Mini Lotto 28 czerwca 2016, bo być może czeka cię życie gwiazd!
28/06/2016 17:30
Kuba Błaszczykowski - poruszająca biografia piłkarza. 'Piętno zostanie na całe życie'
0

Kuba Błaszczykowski - poruszająca biografia piłkarza. 'Piętno zostanie na całe życie'

Kuba Błaszczykowski - biografia jednego z najważniejszych piłkarzy polskiej reprezentacji pokazuje, że genialny piłkarz nie miał łatwego dzieciństwa, że jednego dnia stracił wszystko. Historia Kuby porusza, ale to ona ukształtowała silnego mężczyznę i świetnego zawodnika, którym dziś z całą pewnością jest Jakub Błaszczykowski.
28/06/2016 16:31
ESKA Music Awards 2016 - nominacje! Kiedy i gdzie ogłoszenie?
0

ESKA Music Awards 2016 - nominacje! Kiedy i gdzie ogłoszenie?

ESKA Music Awards 2016 - nominacje rozgrzeją gwiazdy i fanów muzyki. Dowiedz się kiedy ogłosimy nominacje do ESKA Music Awards 2016, gdzie zobaczysz transmisję i inne szczegóły na temat ESKA Music Awards
28/06/2016 16:25
Pezet znów na scenie. Znamy datę pierwszego koncertu po przerwie
0

Pezet znów na scenie. Znamy datę pierwszego koncertu po przerwie

Pezet znów na scenie. Po długiej przerwie raper wraca do muzyki i przede wszystkim do koncertów. Znamy już datę pierwszego występu Pezeta.
28/06/2016 16:10
Agnieszka Szulim w reklamie T-Mobile. Jaki przebój zaśpiewała prezenterka?
0

Agnieszka Szulim w reklamie T-Mobile. Jaki przebój zaśpiewała prezenterka?

Agnieszka Szulim kolejną gwiazdą reklamy T-Mobile. Jak wypadła w przeróbce hitu Blurred Lines? Lepiej niż Lewandowski?
28/06/2016 15:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA