WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koniec świata 2014 - kiedy? Już 15 kwietnia 2014 KONIEC ŚWIATA! [VIDEO] - Koniec Świata 15 kwietnia 2014

Koniec świata 2014 - kiedy? Już 15 kwietnia 2014 KONIEC ŚWIATA! [VIDEO]

RSS 04/04/2014 11:01 Komentarze
Koniec świata nastąpi 15 kwietnia 2014 roku. A jak nie wtedy to kolejny koniec świata 2014 przewidziano na czerwiec. To już by była trzecia wizja końca świata w 2014 roku. Czy będzie to kwiecień, a może czerwiec? Jeśli koniec świata przypadnie na czerwiec 2014 to możemy śmiało przytoczyć powiedzenie "do trzech razy sztuka". Oczywiście na ESKA.pl nie zabraknie akcentu muzycznego przed zbliżającym się KOŃCEM ŚWIATA!
Koniec Świata Koniec Świata / Bulls
Ilustracja do artykułu: Koniec świata 2014 - kiedy? Już 15 kwietnia 2014 KONIEC ŚWIATA! [VIDEO]
Kiedy koniec świata w 2014? Jedną z dat wyznaczających koniec świata jest 15 kwietnia 2014 roku. Pierwszy koniec świata przewidziano na 22 lutego 2014 roku, ostatnio też pisaliśmy o chmurze kwasowej, która miałaby również zniszczyć świata, ale dopiero w czerwcu.

Teraz mamy kolejną teorię na koniec świata 2014. Tym razem nastąpi on 15 kwietnia. Kto wysunął taką teorię o końcu świata 15 kwietnia? Takiego odkrycia dokonali znawcy Biblii i Talmudu oraz naukowcy z NASA. 15 kwietnia rozpocznie się cykl zaćmień Księżyca. Co to oznacza dla ludzkości? Nic innego tylko koniec świata! Księżyc po pewnym czasie stanie się czerwony, co spowoduje z kolei zaćmienie Słońca.

>>> Koniec świata w czerwcu 2014. Kiedy?


Przykłady można odnaleźć w Biblii Tysiąclecia, gdzie czytamy: Słońce zamieni się w ciemność, a księżyc w krew.

Dodajmy, że amerykańscy naukowcy są w stanie przewidzieć dokładną godzinę końca świata w 2014 roku. Zaćmienie rozpocznie się o godzinie 3.36, czyli 9.36 naszego czasu. Będzie ono trwało 77 minut.

A przed końcem świata koniecznie posłuchajcie Britney Spears, która śpiewa o tańczeniu aż po świata kres.

Britney Spears - Till The World Ends




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
05/05/2016 10:20
Enej: nowa piosenka 2016 i teledysk. Może będzie lepiej - wielkim hitem?
0

Enej: nowa piosenka 2016 i teledysk. Może będzie lepiej - wielkim hitem?

Zespół Enej stworzył teledysk do nowej piosenki pt. Może będzie lepiej. Jest to utwór, który nie będzie promować albumu Paparanoja. W takim razie, czy kawałek z klipem to zapowiedź nowej płyty? Wideo do Może będzie lepiej do sprawdzenia na ESKA.pl
06/05/2016 19:01
Juwenalia 2016 Warszawa: UW - kto wystąpi? Sprawdź program imprezy!
0

Juwenalia 2016 Warszawa: UW - kto wystąpi? Sprawdź program imprezy!

Juwenalia 2016: Uniwersytet Warszawski - kto wystąpi? Studencka impreza dla uczniów UW to trzy dni pełnych koncertów. Już teraz na ESKA.pl przedstawiamy dokładny program wydarzenia!
06/05/2016 16:55
#WszystkoGra: musical z polskimi przebojami w tanecznych aranżacjach
0

#WszystkoGra: musical z polskimi przebojami w tanecznych aranżacjach

#WszystkoGra: najbardziej roztańczony musical z największymi polskimi przebojami w nowych aranżacjach już wkrótce w kinach. Polska produkcja na miarę musicalu Mamma Mia to idealna propozycja na majowe wieczory.
06/05/2016 16:54
APSURDALIA i MEDYKALIA 2016 - kto wystąpi? Program wydarzenia!
0

APSURDALIA i MEDYKALIA 2016 - kto wystąpi? Program wydarzenia!

APSURDALIA i MEDYKALIA 2016 - kto wystąpi podczas juwenaliów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Akademii Pedagogiki Specjalnej? Sprawdźcie to już teraz na ESKA.pl!
06/05/2016 16:54
Pharrell Williams w Polsce 2016: data, miejsce, bilety. Wszyscy są Happy!
0

Pharrell Williams w Polsce 2016: data, miejsce, bilety. Wszyscy są Happy!

Pharrell Williams w Polsce w 2016 roku! Gdzie kiedy wystąpi wykonawca hitu Happy? Data i miejsce koncertu Pharella Williamsa w Polsce oraz informacje o biletach znajdziecie już teraz - na ESKA.pl
06/05/2016 16:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Hot Temat
JUWENALIA
JUWENALIA
Polecane newsy
Sigmund Freud: kim jest bohater Doodle 6.05.16? Mamy 4 seksowne ciekawostki z jego życia!

Sigmund Freud: kim jest bohater Doodle 6.05.16? Mamy 4 seksowne ciekawostki z jego życia!

06/05/2016 15:30

0
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 22:22

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA