Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koniec kariery Seleny Gomez. Gwiazda rezygnuje z powodu choroby [VIDEO] - Selena Gomez robi sobie przerwę. Wokalistka rezygnuje z kariery z powodu choroby.

Tagi związane z Koniec kariery Seleny Gomez. Gwiazda rezygnuje z powodu choroby [VIDEO]: selena gomez, selena gomez piosenki, selena gomez koniec kariery, selena gomez rezygnuje, selena gomez justin bieber, selena gomez choroba, selena gomez demi lovato

Koniec kariery Seleny Gomez. Gwiazda rezygnuje z powodu choroby [VIDEO]

RSS 28/12/2013 13:00 Komentarze
Selena Gomez kończy karierę. Wokalistka zdecydowała się zawiesić albo nawet zakończyć karierę z powodu choroby. Selena Gomez cierpi na toczeń rumieniowaty, chorobę która uniemożliwia jej kontynuowanie kariery wokalistki i aktorki. Sprawdź, co zamierza Selena Gomez!
Selena Gomez Selena Gomez / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Koniec kariery Seleny Gomez. Gwiazda rezygnuje z powodu choroby [VIDEO]
Selena Gomez jest zmuszona zrezygnować z kontynuowania kariery w show-bieznesie. Wokalistka cierpi na toczeń rumieniowaty - popularną chorobę autoimmunologiczną. Niestety schorzenie uniemożliwia jej kontynuowanie kariery.

>>> Gorąca 100 - ESKA jest jedna, a hitów jest sto. Wybierajcie! <<<

Gdy kilka dni temu Justin Bieber na Twitterze ogłosił zakończenie kariery w Internecie zawrzało. W mediach huczało, zrozpaczone fanki błagały by tego nie robił. Szybko okazało się, że to tylko element promocji jego nowej płyty i filmy dokumentalnego. W przypadku Seleny Gomez sprawa jest poważna.

20 grudnia 2013 wokalistka odwołała trasę po Azji i Australii, żeby stać się lepszą osobą. Jak się okazuje przyczyną jest choroba wokalistki. Toczeń rumieniowaty wywołuje: bóle stawów, zmęczenie, bóle głowy, gorączkę, czerwoną wysypkę na twarzy. Choroba jest nieuleczalna, ale większość osób przy właściwym leczeniu jest w stanie prowadzić normalne życie.

>>> eskaGO - Najlepsze radio na Sylwestra! <<<


Czy to koniec kariery Seleny Gomez? Nie wiadomo. Wokalistka postanowiła skupić się na sobie. Wygląda na to, że na nowy piosenki Seleny Gomez będzie trzeba długo poczekać. Piosenkarce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Selena Gomez - Come & Get It


KZ
 


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dzieci w teledyskach sławnych rodziców. Oni planują karierę swoich pociech już... w ciąży!
0

Dzieci w teledyskach sławnych rodziców. Oni planują karierę swoich pociech już... w ciąży!

Dzieci w teledyskach sławnych rodziców pojawiają się nie od dziś. Czy promowanie swoich pociech we własnych klipach to sposób promocji dzieci i planowanie od najmłodszych lat ich kariery? Zobacz, którzy rodzice chętnie występują w teledyskach w towarzystwie swoich dzieci.
09/02/2016 23:31
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków: transmisja online i w TV z meczu 12.02.16
0

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków: transmisja online i w TV z meczu 12.02.16

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków: transmisja z meczu online i w telewizji będzie dostępna! Na jakim kanale? Gdzie będzie dostępny darmowy stream z pojedynku 12.02.16? Już teraz podpowiedź znajdziecie na ESKA.pl!
09/02/2016 16:55
Mistrzowski taniec dziewczyny bez nogi. Jej umiejętności robią wrażenie!
0

Mistrzowski taniec dziewczyny bez nogi. Jej umiejętności robią wrażenie!

Pokaz tańca w nowojorskim metrze to raczej mało zaskakujący widok dla mieszkańców miasta. Jednak ta dziewczyna przyciągnęła wzrok wszystkich. Roya, mimo swojej niepełnosprawności, która towarzyszy jej od urodzenia została tancerką, a w metrze pokazała, jak tańczy breakdance. Musicie to zobaczyć!
09/02/2016 16:23
Brodka: nowa płyta 2016 - znamy DATĘ PREMIERY
0

Brodka: nowa płyta 2016 - znamy DATĘ PREMIERY

Nowa płyta Brodki 2016 jest już gotowa. Kiedy możemy się spodziewać premiery czwartego albumu Moniki? Artystka ogłosiła to na swoim Facebooku.
09/02/2016 16:21
Eurowizja 2016: polskie preselekcje. Gdzie i kiedy transmisja na żywo w TV i online?
0

Eurowizja 2016: polskie preselekcje. Gdzie i kiedy transmisja na żywo w TV i online?

Eurowizja 2016: polskie preselekcje. Gdzie i kiedy oglądać w TV i online? Podpowiedź dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć występ Margaret, czy Edyty Górniak, mamy na ESKA.pl! Niespodzianką jest, że to telewidzowie zdecydują, kto pojedzie na Eurowizję 2016!
09/02/2016 16:13
Środa popielcowa. Popielec zaczyna Wielki Post - jak długo trwa Post?
0

Środa popielcowa. Popielec zaczyna Wielki Post - jak długo trwa Post?

W Środę Popielcową 10.02.2015 zaczyna się Wielki Post. W tradycji katolickiej okres refleksji i smutku, który poprzedza Wielkanoc. Ile trwa Wielki Post? Kiedy się kończy i kiedy jest Wielkanoc 2015? Sprawdź i posłuchaj refleksyjnych, nastrojowych utworów pasujących do tego okresu roku. 
09/02/2016 16:05
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA