WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Koniec kariery Seleny Gomez. Gwiazda rezygnuje z powodu choroby [VIDEO] - Selena Gomez robi sobie przerwę. Wokalistka rezygnuje z kariery z powodu choroby.
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Koniec kariery Seleny Gomez. Gwiazda rezygnuje z powodu choroby [VIDEO]: selena gomez, selena gomez piosenki, selena gomez koniec kariery, selena gomez rezygnuje, selena gomez justin bieber, selena gomez choroba, selena gomez demi lovato

Koniec kariery Seleny Gomez. Gwiazda rezygnuje z powodu choroby [VIDEO]

RSS 28/12/2013 13:00 Komentarze 0
Selena Gomez kończy karierę. Wokalistka zdecydowała się zawiesić albo nawet zakończyć karierę z powodu choroby. Selena Gomez cierpi na toczeń rumieniowaty, chorobę która uniemożliwia jej kontynuowanie kariery wokalistki i aktorki. Sprawdź, co zamierza Selena Gomez!
Selena Gomez Selena Gomez / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Koniec kariery Seleny Gomez. Gwiazda rezygnuje z powodu choroby [VIDEO]
Selena Gomez jest zmuszona zrezygnować z kontynuowania kariery w show-bieznesie. Wokalistka cierpi na toczeń rumieniowaty - popularną chorobę autoimmunologiczną. Niestety schorzenie uniemożliwia jej kontynuowanie kariery.

>>> Gorąca 100 - ESKA jest jedna, a hitów jest sto. Wybierajcie! <<<

Gdy kilka dni temu Justin Bieber na Twitterze ogłosił zakończenie kariery w Internecie zawrzało. W mediach huczało, zrozpaczone fanki błagały by tego nie robił. Szybko okazało się, że to tylko element promocji jego nowej płyty i filmy dokumentalnego. W przypadku Seleny Gomez sprawa jest poważna.

20 grudnia 2013 wokalistka odwołała trasę po Azji i Australii, żeby stać się lepszą osobą. Jak się okazuje przyczyną jest choroba wokalistki. Toczeń rumieniowaty wywołuje: bóle stawów, zmęczenie, bóle głowy, gorączkę, czerwoną wysypkę na twarzy. Choroba jest nieuleczalna, ale większość osób przy właściwym leczeniu jest w stanie prowadzić normalne życie.

>>> eskaGO - Najlepsze radio na Sylwestra! <<<


Czy to koniec kariery Seleny Gomez? Nie wiadomo. Wokalistka postanowiła skupić się na sobie. Wygląda na to, że na nowy piosenki Seleny Gomez będzie trzeba długo poczekać. Piosenkarce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Selena Gomez - Come & Get It


KZ
 


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Wilkinson - Dirty Love ft. Talay Riley. Posłuchaj hitu z UK [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Wilkinson - Dirty Love ft. Talay Riley. Posłuchaj hitu z UK [VIDEO]

Wilkinson - Dirty Love ft. Talay Riley to piątkowa premiera w Gorącej 20. Posłuchaj tanecznego kawałka londyńskiego didżeja na antenie Radia ESKA i zobacz teledysk na ESKA.pl
24/10/2014 13:41
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction z rekordem YouTube i VEVO? Taki jest plan fanów 1D, którzy liczbą wyświetleń wideo do Steal My Girl w 24h od premiery klipu chcą pokonać wynik Nicki Minaj z Anacondą. Jakie są szanse i co muszą zrobić Directioners? Sprawdzamy!
24/10/2014 13:18
Darmowy film online: mega premiera Gangster Exchange! Oglądaj na eskaGO [VIDEO]
0

Darmowy film online: mega premiera Gangster Exchange! Oglądaj na eskaGO [VIDEO]

Filmy za darmo, bez logowania i kompletnie legalnie? Choć brzmi to niedorzecznie, właśnie tak jest na eskaGO! Sprawdź już teraz mega premierę filmu akcji Gangster Exchange.
24/10/2014 13:02
Darmowe filmy online: Gangster Exchange i Rodzinka Rubinów. Oglądaj na eskaGO! [VIDEO]
0

Darmowe filmy online: Gangster Exchange i Rodzinka Rubinów. Oglądaj na eskaGO! [VIDEO]

Filmy za darmo online znajdziesz na eskaGO! Tu wszystko oglądasz bez logowania, bez limitów i legalnie! Zobacz już teraz premierę Gangster Exchange oraz komedię Rodzinka Rubinów.
24/10/2014 13:01
Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Lubię na stole, lubię na podłodze... O co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Co mają na myśli dziewczyny pisząc w taki sposób o swoich upodobaniach? Tłumaczymy sens wpisów budzących erotyczne skojarzenia - na ESKA.pl
24/10/2014 12:45
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction premierowo do zobaczenia na ESKA.pl chwilę po pojawieniu się na YouTube. Wideo do Steal My Girl to produkcja na poziomie Best Song Ever tym razem z członkami 1D wyróżnionymi specjalnymi mocami! Czy dzięki nim wokalistom uda się zachowąć tę jedyną przy sobie?
24/10/2014 12:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: