WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koniec kariery Seleny Gomez. Gwiazda rezygnuje z powodu choroby [VIDEO] - Selena Gomez robi sobie przerwę. Wokalistka rezygnuje z kariery z powodu choroby.
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Koniec kariery Seleny Gomez. Gwiazda rezygnuje z powodu choroby [VIDEO]: selena gomez, selena gomez piosenki, selena gomez koniec kariery, selena gomez rezygnuje, selena gomez justin bieber, selena gomez choroba, selena gomez demi lovato

Koniec kariery Seleny Gomez. Gwiazda rezygnuje z powodu choroby [VIDEO]

RSS 28/12/2013 13:00 Komentarze 0
Selena Gomez kończy karierę. Wokalistka zdecydowała się zawiesić albo nawet zakończyć karierę z powodu choroby. Selena Gomez cierpi na toczeń rumieniowaty, chorobę która uniemożliwia jej kontynuowanie kariery wokalistki i aktorki. Sprawdź, co zamierza Selena Gomez!
Selena Gomez Selena Gomez / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Koniec kariery Seleny Gomez. Gwiazda rezygnuje z powodu choroby [VIDEO]
Selena Gomez jest zmuszona zrezygnować z kontynuowania kariery w show-bieznesie. Wokalistka cierpi na toczeń rumieniowaty - popularną chorobę autoimmunologiczną. Niestety schorzenie uniemożliwia jej kontynuowanie kariery.

>>> Gorąca 100 - ESKA jest jedna, a hitów jest sto. Wybierajcie! <<<

Gdy kilka dni temu Justin Bieber na Twitterze ogłosił zakończenie kariery w Internecie zawrzało. W mediach huczało, zrozpaczone fanki błagały by tego nie robił. Szybko okazało się, że to tylko element promocji jego nowej płyty i filmy dokumentalnego. W przypadku Seleny Gomez sprawa jest poważna.

20 grudnia 2013 wokalistka odwołała trasę po Azji i Australii, żeby stać się lepszą osobą. Jak się okazuje przyczyną jest choroba wokalistki. Toczeń rumieniowaty wywołuje: bóle stawów, zmęczenie, bóle głowy, gorączkę, czerwoną wysypkę na twarzy. Choroba jest nieuleczalna, ale większość osób przy właściwym leczeniu jest w stanie prowadzić normalne życie.

>>> eskaGO - Najlepsze radio na Sylwestra! <<<


Czy to koniec kariery Seleny Gomez? Nie wiadomo. Wokalistka postanowiła skupić się na sobie. Wygląda na to, że na nowy piosenki Seleny Gomez będzie trzeba długo poczekać. Piosenkarce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Selena Gomez - Come & Get It


KZ
 


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Polskie piosenki 2015 - styczeń. Te nowości muzyczne 2015 zelektryzowały polski rynek myzyczny [VIDEO]
0

Polskie piosenki 2015 - styczeń. Te nowości muzyczne 2015 zelektryzowały polski rynek myzyczny [VIDEO]

Najlepsze polskie piosenki 2015 ze stycznia w jednym miejscu na ESKA.pl. Mamy dla Was propozycje na hity po polsku a tych wraz z początkiem roku nie brakuje. Zobaczcie nasze TOP 5 w kategorii nowości muzyczne 2015 po polsku i cieszcie się polskimi piosenkami razem z nami. To co nasze jest, najlepsze jest, bo nasze jest!
25/01/2015 19:06
Hity 2015 w wersjach talentów z YouTube: zobaczcie pierwsze przeboje 2015 w coverowych odsłonach [VIDEO]
0

Hity 2015 w wersjach talentów z YouTube: zobaczcie pierwsze przeboje 2015 w coverowych odsłonach [VIDEO]

Najlepsze hity 2015 Radia ESKA i ESKA.pl mamy dla Was na stronie nie tylko w oryginale, ale i w nowych wersjach. Pierwsze przeboje 2015 prezentujemy w odsłonie talentów z YouTube. Czy covery hitów na czasie mogą z nimi konkurować? Odpalcie piosenki i porównujcie już teraz!
25/01/2015 18:11
Meghan Trainor ft. Harry Styles - London Lights: audio. Pierwszy fragment na ESKA.pl. Zobaczcie [VIDEO]
0

Meghan Trainor ft. Harry Styles - London Lights: audio. Pierwszy fragment na ESKA.pl. Zobaczcie [VIDEO]

Wspólna piosenka Meghan Trainor i Harry'ego Stylesa z One Direction to London Lights. Duet Meghan Trainor & Harry Styles został potwierdzony przez samą wokalistkę. Co więcej, autorka hitu All About That Bass pochwaliła się już pierwszym przedsmakiem numeru. Zobaczcie fragment audio London Lights Meghan Trainor ft. Harry Styles już teraz na ESKA.pl!
25/01/2015 16:55
WRC 2015 Rajd Monte Carlo - finał 25.01: które miejsce dla Roberta Kubicy po wypadku? Zobacz i odpal Rihannę w rajdowym klimacie [VIDEO]
0

WRC 2015 Rajd Monte Carlo - finał 25.01: które miejsce dla Roberta Kubicy po wypadku? Zobacz i odpal Rihannę w rajdowym klimacie [VIDEO]

Za nami pierwszy etap WRC 2015, czyli Rajd Monte Carlo, w którym startował Robert Kubica. Które miejsce zajął Polak? Zobaczcie, z jakim wynikiem Robert Kubica skończył WRC 2015 w pierwszej odsłonie. Wszystko o finale Rajdu Monte Carlo z 25.01.2015 wraz z Rihanną w klimatach szybkich samochodów czeka do sprawdzenia na ESKA.pl!
25/01/2015 12:49
Rihanna FourFiveSeconds: NOWA PIOSENKA już jest - takiej RiRi jeszcze nie było! Posłuchaj Rihanny z Kanye Westem i Paulem McCartney'em [AUDIO]
1

Rihanna FourFiveSeconds: NOWA PIOSENKA już jest - takiej RiRi jeszcze nie było! Posłuchaj Rihanny z Kanye Westem i Paulem McCartney'em [AUDIO]

JEST! Nowa piosenka Rihanny 2015 w końcu oficjalnie ujrzała światło dzienne. Rihanna FourFiveSeconds nagrała z Kanye Westem i Paulem McCartney'em, czym pochwaliła się na swoich społecznościówkach 25 stycznia. Takiej wersji RiRi jeszcze nie słyszeliście... Posłuchajcie audio FourFiveSeconds Rihanna ft. Kanye West & Paul McCartney i sprawdźcie, czy to pierwszy singiel z nowej płyty Barbadoski!
25/01/2015 11:02
Skoki narciarskie 2015 - konkurs w Japonii: Kamil Stoch na podium, jeden z Polaków zdyskwalifikowany... It's Alright, It's OK [VIDEO]
1

Skoki narciarskie 2015 - konkurs w Japonii: Kamil Stoch na podium, jeden z Polaków zdyskwalifikowany... It's Alright, It's OK [VIDEO]

Za nami skoki narciarskie 2015 konkurs w Japonii w Sapporo z 24/25 stycznia. Które miejsce zajął Kamil Stoch skacząc na MŚ w skokach narciarskich 2015 w Japonii? Za co jeden z polskich skoczków został zdyskwalifikowany i o kim mowa? Zobaczcie, co działo podczas skoków narciarskich w Sapporo - my wiemy jedno, It's Alright, It's OK!
25/01/2015 10:52
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska