WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koniec kariery Seleny Gomez. Gwiazda rezygnuje z powodu choroby [VIDEO] - Selena Gomez robi sobie przerwę. Wokalistka rezygnuje z kariery z powodu choroby.

Tagi związane z Koniec kariery Seleny Gomez. Gwiazda rezygnuje z powodu choroby [VIDEO]: selena gomez, selena gomez piosenki, selena gomez koniec kariery, selena gomez rezygnuje, selena gomez justin bieber, selena gomez choroba, selena gomez demi lovato

Koniec kariery Seleny Gomez. Gwiazda rezygnuje z powodu choroby [VIDEO]

RSS 28/12/2013 13:00 Komentarze
Selena Gomez kończy karierę. Wokalistka zdecydowała się zawiesić albo nawet zakończyć karierę z powodu choroby. Selena Gomez cierpi na toczeń rumieniowaty, chorobę która uniemożliwia jej kontynuowanie kariery wokalistki i aktorki. Sprawdź, co zamierza Selena Gomez!
Selena Gomez Selena Gomez / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Koniec kariery Seleny Gomez. Gwiazda rezygnuje z powodu choroby [VIDEO]
Selena Gomez jest zmuszona zrezygnować z kontynuowania kariery w show-bieznesie. Wokalistka cierpi na toczeń rumieniowaty - popularną chorobę autoimmunologiczną. Niestety schorzenie uniemożliwia jej kontynuowanie kariery.

>>> Gorąca 100 - ESKA jest jedna, a hitów jest sto. Wybierajcie! <<<

Gdy kilka dni temu Justin Bieber na Twitterze ogłosił zakończenie kariery w Internecie zawrzało. W mediach huczało, zrozpaczone fanki błagały by tego nie robił. Szybko okazało się, że to tylko element promocji jego nowej płyty i filmy dokumentalnego. W przypadku Seleny Gomez sprawa jest poważna.

20 grudnia 2013 wokalistka odwołała trasę po Azji i Australii, żeby stać się lepszą osobą. Jak się okazuje przyczyną jest choroba wokalistki. Toczeń rumieniowaty wywołuje: bóle stawów, zmęczenie, bóle głowy, gorączkę, czerwoną wysypkę na twarzy. Choroba jest nieuleczalna, ale większość osób przy właściwym leczeniu jest w stanie prowadzić normalne życie.

>>> eskaGO - Najlepsze radio na Sylwestra! <<<


Czy to koniec kariery Seleny Gomez? Nie wiadomo. Wokalistka postanowiła skupić się na sobie. Wygląda na to, że na nowy piosenki Seleny Gomez będzie trzeba długo poczekać. Piosenkarce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Selena Gomez - Come & Get It


KZ
 


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?
0

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink powraca z nowym singlem What About Us, do którego nakręciła już teledysk! Kiedy nastąpi premiera nowej piosenki Pink? Znamy dokładną datę premiery!
23/07/2017 14:58
Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]
0

Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Do sieci wyciekło nagranie z tanecznymi popisami Blue Ivy. Beyonce i JAY-Z chyba już powoli przygotowują swoją córkę do kariery w show-biznesie!
23/07/2017 14:12
Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?
0

Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber otrzymał oficjalny zakaz występów w Chinach. Czym tak podpadł tamtejszym władzom?
23/07/2017 13:25
One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata
0

One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

23 lipca 2017 roku fani One Direction świętują siódmą rocznicę powstania jednej z najpopularniejszych grup w historii muzyki.
23/07/2017 11:28
Daniel Radcliffe kończy 28 lat. Zobacz jak się zmienił Harry Potter [ZDJĘCIA 40+]
0

Daniel Radcliffe kończy 28 lat. Zobacz jak się zmienił Harry Potter [ZDJĘCIA 40+]

Od pierwszego filmu z Harrym Potterem minęło już 16 lat. 23 lipca Daniel Radcliffe kończy 28 lat - to jak się zmienił od czasu kiedy grał 11-letniego małego czarodzieja jest nie do uwierzenia. Zobacz tę przemianę krok po kroku w wyjątkowym filmiku, zawierającym dziesiątki zdjęć Daniela Radcliffe'a
23/07/2017 11:22
Amy Winehouse - niewyjaśnione kulisy śmierci
0

Amy Winehouse - niewyjaśnione kulisy śmierci

Dlaczego Amy Winehouse zmarła? I nie chodzi o przyczynę śmierci, która jest znana. Od 23 lipca 2011 roku wiele osób nie może pogodzić się ze śmiercią ikony współczesnej muzyki. Co działo się przed śmiercią i zaraz po niej? Co do tej pory nie zostało wyjaśnione? Sprawdzamy na ESKA.pl
23/07/2017 11:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program