WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koniec kariery Seleny Gomez. Gwiazda rezygnuje z powodu choroby [VIDEO] - Selena Gomez robi sobie przerwę. Wokalistka rezygnuje z kariery z powodu choroby.
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Koniec kariery Seleny Gomez. Gwiazda rezygnuje z powodu choroby [VIDEO]: selena gomez, selena gomez piosenki, selena gomez koniec kariery, selena gomez rezygnuje, selena gomez justin bieber, selena gomez choroba, selena gomez demi lovato

Koniec kariery Seleny Gomez. Gwiazda rezygnuje z powodu choroby [VIDEO]

RSS 28/12/2013 13:00 Komentarze 0
Selena Gomez kończy karierę. Wokalistka zdecydowała się zawiesić albo nawet zakończyć karierę z powodu choroby. Selena Gomez cierpi na toczeń rumieniowaty, chorobę która uniemożliwia jej kontynuowanie kariery wokalistki i aktorki. Sprawdź, co zamierza Selena Gomez!
Selena Gomez Selena Gomez / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Koniec kariery Seleny Gomez. Gwiazda rezygnuje z powodu choroby [VIDEO]
Selena Gomez jest zmuszona zrezygnować z kontynuowania kariery w show-bieznesie. Wokalistka cierpi na toczeń rumieniowaty - popularną chorobę autoimmunologiczną. Niestety schorzenie uniemożliwia jej kontynuowanie kariery.

>>> Gorąca 100 - ESKA jest jedna, a hitów jest sto. Wybierajcie! <<<

Gdy kilka dni temu Justin Bieber na Twitterze ogłosił zakończenie kariery w Internecie zawrzało. W mediach huczało, zrozpaczone fanki błagały by tego nie robił. Szybko okazało się, że to tylko element promocji jego nowej płyty i filmy dokumentalnego. W przypadku Seleny Gomez sprawa jest poważna.

20 grudnia 2013 wokalistka odwołała trasę po Azji i Australii, żeby stać się lepszą osobą. Jak się okazuje przyczyną jest choroba wokalistki. Toczeń rumieniowaty wywołuje: bóle stawów, zmęczenie, bóle głowy, gorączkę, czerwoną wysypkę na twarzy. Choroba jest nieuleczalna, ale większość osób przy właściwym leczeniu jest w stanie prowadzić normalne życie.

>>> eskaGO - Najlepsze radio na Sylwestra! <<<


Czy to koniec kariery Seleny Gomez? Nie wiadomo. Wokalistka postanowiła skupić się na sobie. Wygląda na to, że na nowy piosenki Seleny Gomez będzie trzeba długo poczekać. Piosenkarce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Selena Gomez - Come & Get It


KZ
 


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Darmowy film online: Apokalipsa Zombie - premiera na eskaGO! [VIDEO]
0

Darmowy film online: Apokalipsa Zombie - premiera na eskaGO! [VIDEO]

Filmy za darmo na eskaGO oglądasz bez logowania i legalnie. Nie wierzysz? Sprawdź już teraz straszny film o zombiakach. Apokalipsa Zombie do obejrzenia za darmo już teraz!
28/11/2014 10:28
Najdroższe części ciała na świecie czyli co ubezpieczyły sobie gwiazdy? [VIDEO]
0

Najdroższe części ciała na świecie czyli co ubezpieczyły sobie gwiazdy? [VIDEO]

Pupa Kylie Minogue, nogi Mariah Carey, struny głosowe Bruce'a Springsteena - to chyba najdroższe części ciała na świecie. Jakim cudem? Cudem ubezpieczenia. Sprawdź, w jaki sposób muzyczne gwiazdy zabezpieczają swoje największe atuty! 
28/11/2014 09:53
Matura próbna 2015: matura Operon z języka angielskiego - arkusze i odpowiedzi. Próbna matura? Why Don't You Try? [VIDEO]
0

Matura próbna 2015: matura Operon z języka angielskiego - arkusze i odpowiedzi. Próbna matura? Why Don't You Try? [VIDEO]

Matura próbna Operon 2015 - arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z języka obcego w tym z języka angielskiego udostępnione zostaną 28 listopada 2014. Przypomnijmy, że w czwartek (27 listopada 2014) uczniowie wybranych szkół podeszli do matury próbnej Operona z języka nowożytnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Rozwiązania matury próbnej Operon 2015 z języka obcego znajdziecie na ESKA.pl 
28/11/2014 09:53
Skoki narciarskie 2014/2015: gdzie oglądać Puchar Świata w TV? Sprawdźcie, kto transmituje skoki w telewizji i pozwoli być Up In The Air [VIDEO]
0

Skoki narciarskie 2014/2015: gdzie oglądać Puchar Świata w TV? Sprawdźcie, kto transmituje skoki w telewizji i pozwoli być Up In The Air [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 w telewizji bierzemy pod lupę na ESKA.pl. Dla fanów skoków sprawdzamy, gdzie oglądać na żywo Puchar Świata w skokach narciarskich 2014.2015. Transmisje z PŚ w skokach narciarskich 2014/2015 w TV to kilka kanałów, dzięki którym każdy z nas poczuje się przez chwilę jakby był Up In The Air razem ze skoczkami. Klikajcie po więcej już teraz!
27/11/2014 17:03
Świąteczna iluminacja w Warszawie 2014: kiedy i o której zapalenie światełek? Gotowi na świąteczne Lights? [VIDEO]
0

Świąteczna iluminacja w Warszawie 2014: kiedy i o której zapalenie światełek? Gotowi na świąteczne Lights? [VIDEO]

Świąteczna iluminacja w Warszawie 2014 zbliża się wielkimi krokami. Kiedy i o której godzinie Wielkie Iluminacja Świątecznej Warszawy 2014 będzie miała miejsce na ulicach stolicy? Datę i godzinę świątecznej iluminacji w Warszawie 2014 mamy dla Was na ESKA.pl wraz z miejscami, gdzie zobaczymy świąteczne światełka. Lights w christmasowym klimacie za 3, 2, 1...