WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty Michała Szpaka 2017: kiedy i gdzie wystąpi latem artysta? - Michał Szpak: daty i miejsca koncertów 2017

Tagi związane z Koncerty Michała Szpaka 2017: kiedy i gdzie wystąpi latem artysta?: koncerty 2017, michał szpak 2017

Koncerty Michała Szpaka 2017: kiedy i gdzie wystąpi latem artysta?

RSS 21/04/2017 15:53 Komentarze

Chcecie wybrać się na koncert Michała Szpaka? Tego lata fani wokalisty będą mieli naprawdę wiele okazji, aby posłuchać swojego ulubionego wokalisty na żywo!

Koncerty Michała Szpaka 2017: kiedy i gdzie wystąpi latem artysta? Koncerty Michała Szpaka 2017: kiedy i gdzie wystąpi latem artysta? / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Koncerty Michała Szpaka 2017: kiedy i gdzie wystąpi latem artysta?

Kiedy i gdzie wystąpi Michał Szpak latem 2017? Takie pytanie zadaje sobie każdy, kto choć raz miał okazję posłuchać tego charyzmatycznego artysty na żywo. O Szpaku można bowiem powiedzieć naprawdę wiele, ale przede wszystkim nie można mu odmówić umiejętności kreowania wyjątkowej atmosfery podczas swoich występów na żywo. Dużo ilość występów w czasie zbliżającego się wakacyjnego sezonu to także świetna okazja na spotkanie z muzyką tego kolorowego artysty dla tych, którzy jeszcze do tej pory nie mieli na to okazji.
>> Michał Szpak pokazał zdjęcie sprzed 10 lat! Jak wyglądał i co śpiewał?

Michał Szpak - daty i miejsca koncertów 2017

W koncertowej rozpisce autora eurowizyjnego hitu Color Of Your Life znajduje się aktualnie niemal 30 występów na żywo w prawie każdym zakątku Polski. Pełna lista koncertów Michała Szpaka w letnim sezonie, czyli między kwietniem a wrześniem przedstawia się następująco:

Planujecie wybrać się na koncert Michała Szpaka?

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?
0

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl
25/06/2017 19:40
 Gala 25 lat Disco Polo: transmisja w TV i ONLINE za darmo
0

Gala 25 lat Disco Polo: transmisja w TV i ONLINE za darmo

25 lat Disco Polo to jubileuszowa gala podsumowująca ćwierćwiecze tego niezwykle popularnego gatunku muzycznego w Polsce. Sprawdź na ESKA, gdzie oglądać galę w TV i Internecie. Czy będzie transmisja ONLINE za darmo?
25/06/2017 19:40
YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE
0

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

Despacito od kilku tygodni nie schodzi ze szczytów list przebojów! Najpopularniejszy hit na świecie doczekał się wielu polskich przeróbek. Która jest najlepsza? Posłuchajcie, oceńcie i zagłosujcie - na ESKA.pl
25/06/2017 17:15
25 lat Disco Polo - KTO WYSTĄPI na gali?
0

25 lat Disco Polo - KTO WYSTĄPI na gali?

25 lat Disco Polo w Polsce to impreza, która 25 czerwca zawita na Stadion Polonii. Kto wystąpi? Przekonajcie się na ESKA.pl - tu pełna lista!
25/06/2017 17:15
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!
0

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017 w Warszawie przeszły do historii i to w wielkim stylu. Już teraz zobaczcie relację z wydarzenia na ESKA.pl
25/06/2017 17:09
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]
0

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

Wręczenie nagrody Peacemakera zespołowi Scorpions było zwieńczeniem pełnej emocji soboty na TLFO 2017. Niemieccy rockmani rozgrzali do czerwoności stadion oświęcimskiego MOSiR-u, a pomogli im w tym wydatnie artyści występujący przed nimi: Kasia Kowalska, LP, Julia Pietrucha, Bisquit, Leski i SMKKPM.
25/06/2017 15:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA