WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014: rozgrzej się przed koncertami w Polsce na 2014 rok z eskaGO.pl! Odpal player teraz [VIDEO] - eskaGO.pl przed koncertami 2014: naładuj się muzą przed i sprawdź, kto zagra w Polsce w 2014 roku! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Koncerty 2014: rozgrzej się przed koncertami w Polsce na 2014 rok z eskaGO.pl! Odpal player teraz [VIDEO]: koncerty 2014, eskaGO.pl, koncerty 2014 w polsce, kto zagra w polsce w 2014 roku, kto wystąpi w polsce w 2014 roku, co to jest eskago, koncertowy rozkład jazdy 2014

Koncerty 2014: rozgrzej się przed koncertami w Polsce na 2014 rok z eskaGO.pl! Odpal player teraz [VIDEO]

RSS 27/09/2013 16:38 Komentarze 0

Koncerty 2014 to doskonały moment, aby odpalić playery eskaGO.pl. Przepełniona hitami rozgrzewka przed szaleństwem do muzy na żywo gwarantowana. Sprawdź, kto zagra w Polsce w 2014 roku i dowiedz się więcej o eskaGO.pl już teraz!

koncerty 2014 tylko z eskaGO.pl / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: rozgrzej się przed koncertami w Polsce na 2014 rok z eskaGO.pl! Odpal player teraz [VIDEO]
Żyjesz koncertami 2014 w Polsce? Koncertowy rozkład jazdy na 2014 rok uzupełni eskaGO.pl! Eskowe playery przepełnione hitami na czasie skutecznie rozgrzeją Cię przed występującymi w naszym kraju. Wybierasz się na popowe show Ellie Goulding w Warszawie 6 lutego czy może zobaczymy się na rockowych Deep Purple w Poznaniu 13 lutego? Na eskaGO.pl znajdziesz odtwarzacz na każdą okazję.


Serwujemy 18 kanałów dla samego Radia ESKA w tym ten z muzyką dance i balladami a to dopiero początek. Na eskaGO.pl znajdziesz też playery ESKA Rock czy też Radia WAWA.


A przed czym będziesz rozgrzewał się klikając w odtwarzacze? Aktualną rozpiskę koncertów w Polsce na 2014 rok znajdziesz poniżej. Lista jest uzupełniana na bieżąco - jednym słowem, dzięki nam zawsze dowiesz się, kto gra w Polsce i czyje występy warto zobaczyć. Zapraszamy do klikania!


Zobacz spot eskaGO.pl!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Muzyka z serialu Prawo Agaty - płyta w sprzedaży. Sprawdź tracklistę [VIDEO]
0

Muzyka z serialu Prawo Agaty - płyta w sprzedaży. Sprawdź tracklistę [VIDEO]

Do sprzedaży trafiła nowa płyta z muzyką z serialu Prawo Agaty. Sprawdź pełną tracklistę składanki z utworami ze ścieżki dźwiękowej serialu o perypetiach prawniczki Agaty Przybysz - na ESKA.pl
28/11/2014 16:45
Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w półfinale The Voice? Nowe fakty [VIDEO]
1

Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w półfinale The Voice? Nowe fakty [VIDEO]

Sarsa Markiewicz z The Voice Of Poland miała wypadek samochodowy w nocy z 24 na 25 listopada. Czy wystąpi w kolejnych odcinkach The Voice? Pojawiły się kolejne informacje o stanie zdrowia Sarsy Markiewicz. 
28/11/2014 16:44
Mali Giganci - nowy talent show w TVN. Kiedy startuje i na czym polega? [VIDEO]
0

Mali Giganci - nowy talent show w TVN. Kiedy startuje i na czym polega? [VIDEO]

Mali Giganci - to nowe talent-show, które zagości na antenie TVN od kwietnia 2014 roku. Na czym polega i jakie są zasady show pt. Mali Giganci? Kto poprowadzi nowe show TVN'u? Szczegóły na temat nowego programu sprawdzamy na ESKA.pl 
28/11/2014 16:39
Zwiastun Gwiezdne Wojny VII: Przebudzenie mocy - kiedy premiera Star Wars VII? Zobacz i posłuchaj [VIDEO]
0

Zwiastun Gwiezdne Wojny VII: Przebudzenie mocy - kiedy premiera Star Wars VII? Zobacz i posłuchaj [VIDEO]

Zwiastun Gwiezdnych Wojen VII już w sieci! Pierwszy trailer Gwiezdnych Wojen VII pojawił się 28 października, ponad rok przed zapowiedzianą premierą filmu. Kiedy będą nowe Gwiezdne wojny? Zobacz zapowiedź Star Wars: Episode VII - The Force Awakens na eska.pl
28/11/2014 16:32
Violetta w Polsce 2015 - DRUGI KONCERT potwierdzony! Kiedy, gdzie, co z biletami? Zobacz [VIDEO]
0

Violetta w Polsce 2015 - DRUGI KONCERT potwierdzony! Kiedy, gdzie, co z biletami? Zobacz [VIDEO]

Drugi koncert Violetty w Polsce 2015 w ramach Violetta Live został oficjalnie ptwierdzony przez organizatorów. Violetta w Łodzi 29 marca 2015 zagra dwa razy. O której godzinie drugi koncert Violetty w Łodzi na Atlas Arenie, kiedy rusza sprzedaż biletów i gdzie je kupić? Wszystkie informacje o drugim koncercie Violetty w Polsce 2015 czekają na ESKA.pl!
28/11/2014 16:21
Koncerty 2015 w Polsce: Najbardziej Wyczekiwana Trasa w Polsce 2015 - plebiscyt ESKA.pl [GŁOSOWANIE]
187

Koncerty 2015 w Polsce: Najbardziej Wyczekiwana Trasa w Polsce 2015 - plebiscyt ESKA.pl [GŁOSOWANIE]

Koncerty 2015 w Polsce to coraz gorętszy temat. Polskie agencje koncertowe pod koniec 2014 roku raz po raz ogłaszają, kto zagra w Polsce w 2015 roku. ESKA.pl postanowiła wybrać więc Najbardziej Wyczekiwaną Trasę w Polsce 2015. Zapraszamy do głosowania w naszym plebiscycie!
28/11/2014 15:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]