WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014: rozgrzej się przed koncertami w Polsce na 2014 rok z eskaGO.pl! Odpal player teraz [VIDEO] - eskaGO.pl przed koncertami 2014: naładuj się muzą przed i sprawdź, kto zagra w Polsce w 2014 roku! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Koncerty 2014: rozgrzej się przed koncertami w Polsce na 2014 rok z eskaGO.pl! Odpal player teraz [VIDEO]: koncerty 2014, eskaGO.pl, koncerty 2014 w polsce, kto zagra w polsce w 2014 roku, kto wystąpi w polsce w 2014 roku, co to jest eskago, koncertowy rozkład jazdy 2014

Koncerty 2014: rozgrzej się przed koncertami w Polsce na 2014 rok z eskaGO.pl! Odpal player teraz [VIDEO]

RSS 27/09/2013 16:38 Komentarze 0

Koncerty 2014 to doskonały moment, aby odpalić playery eskaGO.pl. Przepełniona hitami rozgrzewka przed szaleństwem do muzy na żywo gwarantowana. Sprawdź, kto zagra w Polsce w 2014 roku i dowiedz się więcej o eskaGO.pl już teraz!

koncerty 2014 tylko z eskaGO.pl / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: rozgrzej się przed koncertami w Polsce na 2014 rok z eskaGO.pl! Odpal player teraz [VIDEO]
Żyjesz koncertami 2014 w Polsce? Koncertowy rozkład jazdy na 2014 rok uzupełni eskaGO.pl! Eskowe playery przepełnione hitami na czasie skutecznie rozgrzeją Cię przed występującymi w naszym kraju. Wybierasz się na popowe show Ellie Goulding w Warszawie 6 lutego czy może zobaczymy się na rockowych Deep Purple w Poznaniu 13 lutego? Na eskaGO.pl znajdziesz odtwarzacz na każdą okazję.


Serwujemy 18 kanałów dla samego Radia ESKA w tym ten z muzyką dance i balladami a to dopiero początek. Na eskaGO.pl znajdziesz też playery ESKA Rock czy też Radia WAWA.


A przed czym będziesz rozgrzewał się klikając w odtwarzacze? Aktualną rozpiskę koncertów w Polsce na 2014 rok znajdziesz poniżej. Lista jest uzupełniana na bieżąco - jednym słowem, dzięki nam zawsze dowiesz się, kto gra w Polsce i czyje występy warto zobaczyć. Zapraszamy do klikania!


Zobacz spot eskaGO.pl!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Must Be The Music 9 odcinek 5. Kto wystąpi w show? Zobacz fragmenty występów! [VIDEO]
0

Must Be The Music 9 odcinek 5. Kto wystąpi w show? Zobacz fragmenty występów! [VIDEO]

Must Be The Music 9 odcinek 5 już w niedzielę, 19 kwietnia o 20:05 na antenie Polsatu. Kto wystąpi w kolejnym castingowym odcinku muzycznego talent show? Zobacz zapowiedzi i fragmenty występów!
19/04/2015 15:43
Must Be The Music 2015 odc. 5: polska Conchita Wurst na scenie. Kto kryje się pod tym przebraniem? [VIDEO]
0

Must Be The Music 2015 odc. 5: polska Conchita Wurst na scenie. Kto kryje się pod tym przebraniem? [VIDEO]

Must Be The Music 2015 odc. 5: już w najbliższą niedzielę 19 kwietnia 2015 roku na scenie show zobaczymy polską Conchitę Wurst. Kto kryje się pod tym pseudonimem? Jaką piosenkę w Must Be The Music 9 zaśpiewa polska Conchita Wurst. 
19/04/2015 15:43
David Hasselhoff - True Survivor: piosenka i szalony teledysk promują film Kung Fury [VIDEO]
0

David Hasselhoff - True Survivor: piosenka i szalony teledysk promują film Kung Fury [VIDEO]

David Hasselhoff nagrał szalony teledysk do True Survivor, czyli nowej piosenki ze ścieżki dźwiękowej do filmu Kung Fury. Aktor i piosenkarz przenosi nas w klimat kolorowych lat 80. Zobacz nowy wideoklip gwiazdy Słonecznego Patrolu już teraz - na ESKA.pl  
19/04/2015 12:10
Celebrity Splash - Adam Kraśko odpadł, a Saszan w finale. Kto jeszcze ma szansę na zwycięstwo? [VIDEO]
0

Celebrity Splash - Adam Kraśko odpadł, a Saszan w finale. Kto jeszcze ma szansę na zwycięstwo? [VIDEO]

Adam Kraśko odpadł z Celebrity Splash! Najpopularniejszy rolnik w Polsce odpadł w półfinale. Natomiast Saszan nadal radzi sobie znakomicie i ma pewny udział w finale. Kto jeszcze będzie skakał za tydzień, w odcinku, z 25 kwietnia?
19/04/2015 10:48
Mateusz Matti Jakubiec jako Steven Tyler wygrał 7 odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo! [VIDEO]
0

Mateusz Matti Jakubiec jako Steven Tyler wygrał 7 odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo! [VIDEO]

Mateusz Matti Jakubiec w emitowanym 18 kwietnia odcinku show Twoja Twarz Brzmi Znajomo zaprezentował się w roli Stevena Tylera - wokalisty grupy Aerosmith. To właśnie jego wersja I Don't Wanna Miss A Thing, wzruszającej ballady z filmu Armageddon, przyniosła mu najwięcej punktów i zwycięstwo w odcinku. Zobacz video z fragmentem występu!    
19/04/2015 10:29
Amber Rose trzęsie pupą w teledysku do Milk Milk Lemonade pełnym pośladków. O co chodzi? [VIDEO]
0

Amber Rose trzęsie pupą w teledysku do Milk Milk Lemonade pełnym pośladków. O co chodzi? [VIDEO]

Pośladki Amber Rose możemy podziwiać tym razem w teledysku do piosenki Milk Milk Lemonade. Kawałek Amy Schumer - z którą Amber całowała się na MTV Movie Awards 2015 - to parodia klipów rozpływających się nad kobiecymi pupami. Czy Amber Rose w wideo do Milk Milk Lemonade pokazała, że potrafi śmiać się sama z siebie?
18/04/2015 20:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

14/04/2015 17:17

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>

Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>


Akcja partnerska