WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014: rozgrzej się przed koncertami w Polsce na 2014 rok z eskaGO.pl! Odpal player teraz [VIDEO] - eskaGO.pl przed koncertami 2014: naładuj się muzą przed i sprawdź, kto zagra w Polsce w 2014 roku! [VIDEO]

Tagi związane z Koncerty 2014: rozgrzej się przed koncertami w Polsce na 2014 rok z eskaGO.pl! Odpal player teraz [VIDEO]: koncerty 2014, eskaGO.pl, koncerty 2014 w polsce, kto zagra w polsce w 2014 roku, kto wystąpi w polsce w 2014 roku, co to jest eskago, koncertowy rozkład jazdy 2014

Koncerty 2014: rozgrzej się przed koncertami w Polsce na 2014 rok z eskaGO.pl! Odpal player teraz [VIDEO]

RSS 27/09/2013 16:38 Komentarze

Koncerty 2014 to doskonały moment, aby odpalić playery eskaGO.pl. Przepełniona hitami rozgrzewka przed szaleństwem do muzy na żywo gwarantowana. Sprawdź, kto zagra w Polsce w 2014 roku i dowiedz się więcej o eskaGO.pl już teraz!

koncerty 2014 tylko z eskaGO.pl / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: rozgrzej się przed koncertami w Polsce na 2014 rok z eskaGO.pl! Odpal player teraz [VIDEO]
Żyjesz koncertami 2014 w Polsce? Koncertowy rozkład jazdy na 2014 rok uzupełni eskaGO.pl! Eskowe playery przepełnione hitami na czasie skutecznie rozgrzeją Cię przed występującymi w naszym kraju. Wybierasz się na popowe show Ellie Goulding w Warszawie 6 lutego czy może zobaczymy się na rockowych Deep Purple w Poznaniu 13 lutego? Na eskaGO.pl znajdziesz odtwarzacz na każdą okazję.


Serwujemy 18 kanałów dla samego Radia ESKA w tym ten z muzyką dance i balladami a to dopiero początek. Na eskaGO.pl znajdziesz też playery ESKA Rock czy też Radia WAWA.


A przed czym będziesz rozgrzewał się klikając w odtwarzacze? Aktualną rozpiskę koncertów w Polsce na 2014 rok znajdziesz poniżej. Lista jest uzupełniana na bieżąco - jednym słowem, dzięki nam zawsze dowiesz się, kto gra w Polsce i czyje występy warto zobaczyć. Zapraszamy do klikania!


Zobacz spot eskaGO.pl!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Ataki paniki na koncercie Little Mix. Co się stało?
0

Ataki paniki na koncercie Little Mix. Co się stało?

Organizatorzy koncertu Little Mix wydali oświadczenie po tym jak wielu rodziców doniosło o obrażeniach swoich dzieci podczas imprezy.
27/06/2017 10:53
Ed Sheeran nie grał na żywo podczas Glastonbury 2017? Wokalista odpowiedział
0

Ed Sheeran nie grał na żywo podczas Glastonbury 2017? Wokalista odpowiedział

Po występie na Glastonbury 2017 na Eda Sheerana spadła fala krytyki. Fani zarzucili muzykowi, że nie grał na żywo. Wokalista zabrał głoś w sprawie swojego występu.
27/06/2017 10:47
Doda traci słuch. Wokalistka komentuje swój stan zdrowia
0

Doda traci słuch. Wokalistka komentuje swój stan zdrowia

Doda ma poważne problemy ze słuchem. Co wyznała artystka? Sprawdź na ESKA.pl
27/06/2017 10:16
Wianki nad Wisłą 2017 - co się działo na rekordowej imprezie? [FOTO VIDEO]
0

Wianki nad Wisłą 2017 - co się działo na rekordowej imprezie? [FOTO VIDEO]

Rekordowa frekwencja i imponujący program wydarzenia przechodzą do historii. Pikniki, zabawy, tańce, pływanie po Wiśle, plecenie i wodowanie Warszawskiego Wianka Świętojańskiego, koncerty gwiazd i najpiękniejszy pokaz sztucznych ogni zwieńczony podniebnym napisem „I <3 Wisła” – tak ponad sto czterdzieści tysięcy warszawiaków powitało lato podczas 22. edycji Wianków nad Wisłą.
27/06/2017 10:12
Katy Perry w oldschoolowym teledysku! Tego jeszcze nie było! [VIDEO]
0

Katy Perry w oldschoolowym teledysku! Tego jeszcze nie było! [VIDEO]

Katy Perry cofnęła się w czasie! Wokalistka pojawiła się gościnnie w najnowszym klipie Calvina Harrisa. Kogo gra? Co przedstawia teledysk? Przekonajcie się i zobaczcie już teraz - oczywiście na ESKA.pl
27/06/2017 10:11
20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera
0

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

Trudno w to uwierzyć, ale pierwsza część z serii książek o Harrym Potterze ma już 20 lat! Z okazji okrągłej rocznicy Kamienia Filozoficznego mamy dla was 20 magicznych faktów, o których mogliście nie mieć pojęcia.
26/06/2017 20:25
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA