WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014: Lady Pank w Londynie w indigO2! Zostań supportem i 'Zagraj z Lady Pank' [KONKURS] - Koncert Lady Pank w Londynie: gdzie, kiedy, po ile bilety? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl! [VIDEO]

Koncerty 2014: Lady Pank w Londynie w indigO2! Zostań supportem i 'Zagraj z Lady Pank' [KONKURS]

RSS 19/12/2013 11:19 Komentarze

Chciałbyś zagrać przed Lady Pank na ich koncercie w Londynie w 2014 roku? Zespół przygotował dla fanów konkurs Zagraj z Lady Pank, w którym do wygrania będzie możliwość supportowania ich występu w klubie indigO2. Szczegóły projektu jak i samego koncertu Lady Pank w Londynie do sprawdzenia na ESKA.pl!

Jan Borysewicz z Lady Pank / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: Lady Pank w Londynie w indigO2! Zostań supportem i 'Zagraj z Lady Pank' [KONKURS]
Lady Pank w Londynie zagrają koncert już 7 marca 2014 roku. Grupa wystąpi w klubie indigO2, części kompleksu areny O2. Wraz ze sprzedażą biletów na koncert Lady Pank w Wielkiej Brytanii pojawiła się też zapowiedź konkursu Zagraj z Lady Pank, w którym do wygrania będzie występ przed rockowym składem. Cały projekt promuje strona internetowa, którą organizatorzy wydarzenia pochwali się na swoim FB.

>>> Gorąca 100 Radia ESKA 2013 - wybierz największe hity ostatnich 12 miesięcy!


Już jest. Nasza nowa strona internetowa. Znajdziecie tam bilety na koncert Lady Pank, teledyski, wywiady z gwiazdami, a już wkrótce startujemy z konkursem ZAGRAJ Z LADY PANK W LONDYNIE. To wszystko na www.zagrajzladypank.co.uk. Dajcie znać jak Wam się podoba! - czytamy we wpisie Signtyp Events z 18 grudnia 2013 roku.

W oczekiwaniu na szczegóły konkursu Zagraj z Lady Pank mamy dla Was informacje o samym koncercie. Bilety można kupić już za 25 funtów. Wejście na koncert od godziny 19.00.


Zobacz zaproszenie do konkursu Zagraj z Lady Pank w Londynie!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Koncerty 2017 - Cleo z nową fryzurą! Gdzie i kiedy wystąpi na Bastet Tour?
0

Koncerty 2017 - Cleo z nową fryzurą! Gdzie i kiedy wystąpi na Bastet Tour?

Cleo ogłosiła koncerty w ramach światowej trasy promującej płytę Bastet! Dodatkowo pojawiła się w nowej, zaskakującej fryzurze! Czy wystąpi w niej podczas Bastet Tour? Daty występów i szczegóły podajemy na ESKA.pl
24/01/2017 16:13
Nowości Muzyczne 2017 - Alexandra Stan zmieniła wygląd! 9 Lives [VIDEO]
0

Nowości Muzyczne 2017 - Alexandra Stan zmieniła wygląd! 9 Lives [VIDEO]

Alexandra Stan w nowym stylu weszła w 2017 rok! Zmieniła image i sposób tworzenia muzyki. Dowodem tego jest singiel i teledysk 9 Lives, który zobaczycie na ESKA.pl!
24/01/2017 16:03
Eldo - koncerty na PSI Tour. Gdzie i kiedy wystąpi?
0

Eldo - koncerty na PSI Tour. Gdzie i kiedy wystąpi?

Gdzie i kiedy wystąpi Eldo? Daty i miejsca koncertów w ramach Psi Live Band Tour podrzucamy na ESKA.pl!
24/01/2017 15:51
Odpadła z X Factor a teraz jest milionerką!
0

Odpadła z X Factor a teraz jest milionerką!

Historia tej 25-latki robi wrażenie! Jeszcze parę lat temu dziewczyna bez skutku próbowała swoich sił w talent show, a teraz wiedzie prawdziwie luksusowe życie, choć wcale nie zrobiła kariery w muzyce! Jak Chloe Khan w kilka lat zarobiła olbrzymią fortunę? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl.
24/01/2017 15:39
Wiosenna ramówka 2017: co i kiedy oglądać?
0

Wiosenna ramówka 2017: co i kiedy oglądać?

Najpopularniejsze programy rozrywkowe już w lutym wracają do TV. Daty gorących premier 2017 w TVN, Polsat, TVP już teraz na ESKA.pl
24/01/2017 15:33
Legia - Ajax: bilety na mecz 16.02.17. Gdzie i po ile kupić?
0

Legia - Ajax: bilety na mecz 16.02.17. Gdzie i po ile kupić?

Bilety na mecz Legia Warszawa - Ajax Amsteram to gorący towar wśród kibiców! Czy można jeszcze kupić wejściówki na mecz Legii w Lidze Europy? Jakie są ceny biletów na mecz 16 lutego 2017? Tego dowiecie się na ESKA.pl!
24/01/2017 15:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA