WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014: Lady Pank w Londynie w indigO2! Zostań supportem i 'Zagraj z Lady Pank' [KONKURS] - Koncert Lady Pank w Londynie: gdzie, kiedy, po ile bilety? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl! [VIDEO]

Koncerty 2014: Lady Pank w Londynie w indigO2! Zostań supportem i 'Zagraj z Lady Pank' [KONKURS]

RSS 19/12/2013 11:19 Komentarze

Chciałbyś zagrać przed Lady Pank na ich koncercie w Londynie w 2014 roku? Zespół przygotował dla fanów konkurs Zagraj z Lady Pank, w którym do wygrania będzie możliwość supportowania ich występu w klubie indigO2. Szczegóły projektu jak i samego koncertu Lady Pank w Londynie do sprawdzenia na ESKA.pl!

Jan Borysewicz z Lady Pank / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: Lady Pank w Londynie w indigO2! Zostań supportem i 'Zagraj z Lady Pank' [KONKURS]
Lady Pank w Londynie zagrają koncert już 7 marca 2014 roku. Grupa wystąpi w klubie indigO2, części kompleksu areny O2. Wraz ze sprzedażą biletów na koncert Lady Pank w Wielkiej Brytanii pojawiła się też zapowiedź konkursu Zagraj z Lady Pank, w którym do wygrania będzie występ przed rockowym składem. Cały projekt promuje strona internetowa, którą organizatorzy wydarzenia pochwali się na swoim FB.

>>> Gorąca 100 Radia ESKA 2013 - wybierz największe hity ostatnich 12 miesięcy!


Już jest. Nasza nowa strona internetowa. Znajdziecie tam bilety na koncert Lady Pank, teledyski, wywiady z gwiazdami, a już wkrótce startujemy z konkursem ZAGRAJ Z LADY PANK W LONDYNIE. To wszystko na www.zagrajzladypank.co.uk. Dajcie znać jak Wam się podoba! - czytamy we wpisie Signtyp Events z 18 grudnia 2013 roku.

W oczekiwaniu na szczegóły konkursu Zagraj z Lady Pank mamy dla Was informacje o samym koncercie. Bilety można kupić już za 25 funtów. Wejście na koncert od godziny 19.00.


Zobacz zaproszenie do konkursu Zagraj z Lady Pank w Londynie!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek
0

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.
28/05/2017 00:50
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk
0

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!
27/05/2017 22:54
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?
0

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!
27/05/2017 19:36
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?
0

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będą Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl
27/05/2017 18:12
Manchester: Ariana Grande zorganizuje wielki koncert charytatywny
0

Manchester: Ariana Grande zorganizuje wielki koncert charytatywny

Ariana Grande wróci do Manchesteru! Gwiazda zdradziła, że zorganizuje specjalny koncert charytatywny, aby zebrać pieniądze dla ofiar zamachu i ich rodzin.
27/05/2017 15:15
Popek - AYE: TEKST piosenki
0

Popek - AYE: TEKST piosenki

AYE - to piosenka P.A.F.F-a, w której pojawia się Popek! Raper w tekście przekonuje, że zmienił swój tryb życia. Sprawdźcie tekst w dniu premiery utworu - na ESKA.pl
27/05/2017 13:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

24/05/2017 18:16

0
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24/05/2017 16:48

0
KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

24/05/2017 11:38

0
Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

24/05/2017 11:20

0
Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

23/05/2017 15:48

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO 18+]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO 18+]

22/05/2017 13:03

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Kto 26 maja wydał najlepszy album?
  • Jula - Milion Słów
  • Mateusz Ziółko - Na Nowo
  • Sarsa - Pióropusze
  • Cleo - Bastet (Deluxe)
polub
ESKA