WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014: Lady Pank w Londynie w indigO2! Zostań supportem i 'Zagraj z Lady Pank' [KONKURS] - Koncert Lady Pank w Londynie: gdzie, kiedy, po ile bilety? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Koncerty 2014: Lady Pank w Londynie w indigO2! Zostań supportem i 'Zagraj z Lady Pank' [KONKURS]

RSS 19/12/2013 11:19 Komentarze 0

Chciałbyś zagrać przed Lady Pank na ich koncercie w Londynie w 2014 roku? Zespół przygotował dla fanów konkurs Zagraj z Lady Pank, w którym do wygrania będzie możliwość supportowania ich występu w klubie indigO2. Szczegóły projektu jak i samego koncertu Lady Pank w Londynie do sprawdzenia na ESKA.pl!

Jan Borysewicz z Lady Pank / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: Lady Pank w Londynie w indigO2! Zostań supportem i 'Zagraj z Lady Pank' [KONKURS]
Lady Pank w Londynie zagrają koncert już 7 marca 2014 roku. Grupa wystąpi w klubie indigO2, części kompleksu areny O2. Wraz ze sprzedażą biletów na koncert Lady Pank w Wielkiej Brytanii pojawiła się też zapowiedź konkursu Zagraj z Lady Pank, w którym do wygrania będzie występ przed rockowym składem. Cały projekt promuje strona internetowa, którą organizatorzy wydarzenia pochwali się na swoim FB.

>>> Gorąca 100 Radia ESKA 2013 - wybierz największe hity ostatnich 12 miesięcy!


Już jest. Nasza nowa strona internetowa. Znajdziecie tam bilety na koncert Lady Pank, teledyski, wywiady z gwiazdami, a już wkrótce startujemy z konkursem ZAGRAJ Z LADY PANK W LONDYNIE. To wszystko na www.zagrajzladypank.co.uk. Dajcie znać jak Wam się podoba! - czytamy we wpisie Signtyp Events z 18 grudnia 2013 roku.

W oczekiwaniu na szczegóły konkursu Zagraj z Lady Pank mamy dla Was informacje o samym koncercie. Bilety można kupić już za 25 funtów. Wejście na koncert od godziny 19.00.


Zobacz zaproszenie do konkursu Zagraj z Lady Pank w Londynie!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Taniec z Gwiazdami 2015 odc. 4 - kto odpadł? Czy Tatiana Okupnik będzie tańczyć dalej? [VIDEO]
0

Taniec z Gwiazdami 2015 odc. 4 - kto odpadł? Czy Tatiana Okupnik będzie tańczyć dalej? [VIDEO]

Taniec z Gwiazdami 2015 odc. 4 - kto odpadł z kolejnego odcinka tanecznego show? Czym tym razem zaskoczyli nas uczestnicy Tańca z Gwiazdami w Polsacie? Za nami 4 odcinek Tańca z Gwiazdami w Polsacie, w którym mogliśmy podziwiać gościnny występ Grzegorza Hyżego
27/03/2015 21:05
Mali Giganci odc. 4: Alicja Rega śpiewa Celine Dion. Ten występ otworzy jej drzwi do wokalnej kariery? [VIDEO]
0

Mali Giganci odc. 4: Alicja Rega śpiewa Celine Dion. Ten występ otworzy jej drzwi do wokalnej kariery? [VIDEO]

Mali Giganci odc. 4 to m.in. występ Alicji Regi w piosence Celine Dion. Gwiazda drużyny Czadersów w Małych Gigantach 28.03.2015 śpiewa Because You Loved Me. Zobaczcie, jak 11-letnia Alicja z Małych Gigantów wypadła w hicie muzycznej divy. Czy to wykonanie otworzy drzwi do wokalnej kariery dziewczynki?
27/03/2015 16:08
Facebook nie działa - co robić w razie awarii na Facebooku? Przede wszystkim - Don't Panic! [VIDEO]
2

Facebook nie działa - co robić w razie awarii na Facebooku? Przede wszystkim - Don't Panic! [VIDEO]

Facebook nie działa - awarie, przez które nie można się zalogować na swoje konto na Facebooku zdarzają się znacznie częściej, niż chcieliby użytkownicy. Co robić, gdy nie da się wejść na Facebooka? Przede wszystkim - Don't Panic!
27/03/2015 15:45
Facebook nie działa. Awaria 27.03.2015 - nie można się zalogować do Facebooka, co się dzieje?
0

Facebook nie działa. Awaria 27.03.2015 - nie można się zalogować do Facebooka, co się dzieje?

Awaria na Facebooku? Nie. Facebook nie działa bo trwają prace techniczne. Dowiedz się co się dzieje, że nie można zalogować się do Facebooka.
27/03/2015 15:45
"Jak ymienić literz", "Jak odwrócić ekran" i inne komputerowe żarty na Prima Aprilis. Zobacz jak łatwo wkręcić znajomych na Prima Aprilis 2015
0

"Jak ymienić literz", "Jak odwrócić ekran" i inne komputerowe żarty na Prima Aprilis. Zobacz jak łatwo wkręcić znajomych na Prima Aprilis 2015

"Jak ymienić literz" to jedna z najdziwniejszych fraz jakie pojawiają się wśród pytań do Google. To efekt przypadku, lub świetnego prostego żartu, który możecie wykorzystać na Prima Aprilis. Sprawdźcie 5 prostych kawałów primaaprilisowych do szkoły, biura i domu.
27/03/2015 15:35
Kaja Paschalska jako Beyonce - zdjęcia z metamorfozy aktorki Klanu w 4. odc. Twoja Twarz Brzmi Znajomo [VIDEO]
0

Kaja Paschalska jako Beyonce - zdjęcia z metamorfozy aktorki Klanu w 4. odc. Twoja Twarz Brzmi Znajomo [VIDEO]

Kaja Paschalska w skórze Beyonce - to będzie najlepsza metamorfoza 3 edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Tuż przed 4. odcinkiem show do sieci trafiły zdjęcia Kai Paschalskiej jako Beyonce! Zapowiedź kolejnego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo na ESKA.pl 
27/03/2015 15:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska