WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Koncerty 2014: Lady Pank w Londynie w indigO2! Zostań supportem i 'Zagraj z Lady Pank' [KONKURS] - Koncert Lady Pank w Londynie: gdzie, kiedy, po ile bilety? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Koncerty 2014: Lady Pank w Londynie w indigO2! Zostań supportem i 'Zagraj z Lady Pank' [KONKURS]

RSS 19/12/2013 11:19 Komentarze 0

Chciałbyś zagrać przed Lady Pank na ich koncercie w Londynie w 2014 roku? Zespół przygotował dla fanów konkurs Zagraj z Lady Pank, w którym do wygrania będzie możliwość supportowania ich występu w klubie indigO2. Szczegóły projektu jak i samego koncertu Lady Pank w Londynie do sprawdzenia na ESKA.pl!

Jan Borysewicz z Lady Pank / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: Lady Pank w Londynie w indigO2! Zostań supportem i 'Zagraj z Lady Pank' [KONKURS]
Lady Pank w Londynie zagrają koncert już 7 marca 2014 roku. Grupa wystąpi w klubie indigO2, części kompleksu areny O2. Wraz ze sprzedażą biletów na koncert Lady Pank w Wielkiej Brytanii pojawiła się też zapowiedź konkursu Zagraj z Lady Pank, w którym do wygrania będzie występ przed rockowym składem. Cały projekt promuje strona internetowa, którą organizatorzy wydarzenia pochwali się na swoim FB.

>>> Gorąca 100 Radia ESKA 2013 - wybierz największe hity ostatnich 12 miesięcy!


Już jest. Nasza nowa strona internetowa. Znajdziecie tam bilety na koncert Lady Pank, teledyski, wywiady z gwiazdami, a już wkrótce startujemy z konkursem ZAGRAJ Z LADY PANK W LONDYNIE. To wszystko na www.zagrajzladypank.co.uk. Dajcie znać jak Wam się podoba! - czytamy we wpisie Signtyp Events z 18 grudnia 2013 roku.

W oczekiwaniu na szczegóły konkursu Zagraj z Lady Pank mamy dla Was informacje o samym koncercie. Bilety można kupić już za 25 funtów. Wejście na koncert od godziny 19.00.


Zobacz zaproszenie do konkursu Zagraj z Lady Pank w Londynie!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]
0

Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]

Dźwięki z kosmosu od NASA to nowy hit sieci pod koniec października 2014 roku. Jak brzmi kosmos prezentujemy na ESKA.pl. Czy wśród dźwięków kosmosu są te pochodzące od UFO? Klikajcie i przekonajcie się sami ciesząc dodatkowo oczy teledyskami prosto z Marsa!
24/10/2014 17:34
EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]
0

EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]

Najlepszym Polskim Artystą MTV EMA 2014 został Dawid Kwiatkowski. Młody wokalista wygrał w głosowaniu, pokonując tym samym konkurencję w postaci: Grzegorza Hyżego, Artura Rojka, Mroza i Jamala. Tuż po ogłoszeniu wyniku głosowania Dawid Kwiatkowski nagrał filmik, w którym podziękował fanom za nominacje do zaszczytnego tytułu Najlepszego Polskiego Artysty MTV EMA 2014. Podziękowania od Kwiatkowskiego obejrzysz na ESKA.pl
24/10/2014 17:18
Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]
0

Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]

Nowy singiel Iggy Azalei pt. Beg For It już w sieci. W tym kawałku wspiera ją duńska piosenkarka MØ. Posłuchaj piosenki promującej płytę Reclassified na ESKA.pl
24/10/2014 17:10
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction z rekordem YouTube i VEVO? Taki jest plan fanów 1D, którzy liczbą wyświetleń wideo do Steal My Girl w 24h od premiery klipu chcą pokonać wynik Nicki Minaj z Anacondą. Jakie są szanse i co muszą zrobić Directioners? Sprawdzamy!
24/10/2014 17:03
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction premierowo do zobaczenia na ESKA.pl chwilę po pojawieniu się na YouTube. Wideo do Steal My Girl to produkcja na poziomie Best Song Ever tym razem z członkami 1D wyróżnionymi specjalnymi mocami! Czy dzięki nim wokalistom uda się zachowąć tę jedyną przy sobie?
24/10/2014 17:00
One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]
0

One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]

One Direction w Polsce 2015? Chłopaki z 1D pod koniec października 2014 roku ogłosili trasę koncertową On The Road Again Tour 2015 a ESKA.pl sprawdza szanse na występ 1D w Polsce. Zobaczcie, czy możemy liczyć na koncert One Direction w naszym kraju!
24/10/2014 15:41
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: