WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014: kto powinien wystąpić w Polsce w 2014? Wybieramy najbardziej pożądaną gwiazdę! [SONDA] - Koncerty 2014 w Polsce: kto powinien przyjechać do naszego kraju? Głosuj już teraz na ESKA.pl! [VIDEO]

Tagi związane z Koncerty 2014: kto powinien wystąpić w Polsce w 2014? Wybieramy najbardziej pożądaną gwiazdę! [SONDA]: one direction w polsce, justin timberlake w polsce, koncerty 2014, koncerty 2014 w polsce, kto wystąpi w polsce w 2014 roku, koncerty 2014 w polsce gwiazdy, kto zagra w polsce w 2014, koncerty 2014 w polsce ranking

Koncerty 2014: kto powinien wystąpić w Polsce w 2014? Wybieramy najbardziej pożądaną gwiazdę! [SONDA]

RSS 04/06/2014 14:58 Komentarze

Koncerty 2014 w Polsce to właśnie to, o czym myślą fani muzyki na żywo. Kto Waszym zdaniem powinien wystąpić w Polsce w 2014 roku? Głosuj na gwiazdy i pokaż wszystkim, jak bardzo zależy Ci na występie swojego idola w naszym kraju!

Macklemore to jeden z kandydatów / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: kto powinien wystąpić w Polsce w 2014? Wybieramy najbardziej pożądaną gwiazdę! [SONDA]
Koncerty 2014 w Polsce
Kto powinien w 2014 roku wystąpić w Polsce?
  • Jessie J 37,89%
  • Eminem 43,16%
  • Miley Cyrus 2,11%
  • One Direction 2,11%
  • Imagine Dragons 4,21%
  • Selena Gomez 0%
  • Demi Lovato 1,05%
  • Macklemore & Ryan Lewis 4,21%
  • Katy Perry 0%
  • Lady Gaga 0%
  • Justin Bieber 2,11%
  • Rihanna 1,05%
  • Beyonce 1,05%
  • Panic! At The Disco 0%
  • Avicii 1,05%
Koncerty 2014 w Polsce to temat, który otworzyli Ellie Goulding (jej show mamy już za sobą), Justin Timberlake czy też Snoop Dogg. Wiemy też, że zawitają do nas Pharrell Williams czy One Republic. Znamy prawie wszystkich występujących na Open'erze 2014 czy też Orange Warsaw Festival 2014.

Jednak organizatorzy koncertów nie zaprosili jeszcze wszystkich artystów do naszego kraju i wielu fanów wciąż jeszcze czeka na wizytę swojego idola. Kto powinien wystąpić w Polsce w 2014 roku w Polsce? O to postanowiliśmy zapytać w naszej nowej, koncertowej sondzie.

>>> Hity ESKI bez przerwy tylko na eskaGO.pl! Odpal player - UZALEŻNIAMY


To doskonała okazja, aby udowodnić wszystkim, jak bardzo zależy Ci na zobaczeniu swojego idola na żywo w jednym z polskich miast. Być może Wasze głosy zainspirują organizatorów koncertów do zaproszenia na występ właśnie Waszych ulubionych gwiazd! ESKA.pl do rankingu wybrała przede wszystkim tych, którzy nie mieli jescze okazji zawitać w nasze strony, ale nie zapomniała także o Lady Gadze czy też Miley Cyrus, których trasy koncertowe z pewnością nie ominą Europy ... i kto wie, może samej Polski!

JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?
0

Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?

Kto zagra na EURO 2016? Skład reprezentacji Polski poznacie na ESKA.pl! Ci piłkarze dadzą nam zwycięstwo na Mistrzostwach Europy we Francji? Kadra do sprawdzenia na ESKA.pl!
31/05/2016 09:17
Harry Potter and the Cursed Child. Kiedy premiera ósmej części książki?
0

Harry Potter and the Cursed Child. Kiedy premiera ósmej części książki?

Harry Potter and the Cursed Child to tytuł sztuki teatralnej autorstwa J.K. Rowling, która na życzenie fanów serii ukaże się także w formie książki i e-booka. Sprawdź datę premiery Harry'ego Pottera 8 w księgarniach już teraz!
30/05/2016 23:12
Adele, The Weeknd i James Corden u Justina Timberlake'a! Megamix hitem internetu!
0

Adele, The Weeknd i James Corden u Justina Timberlake'a! Megamix hitem internetu!

Justin Timberlake podbija nie tylko radiowe listy przebojów, ale także internet! Can't Stop The Feeling to hit, który w wersji oryginalnej zna już każdy, ale my mamy dla Was coś, czego jeszcze nie widzieliście! Adele, The Weekend, Gwen Stefani i wiele innych pojawiło się w utworze JT. Wideo do sprawdzenia na ESKA.pl!
30/05/2016 23:12
Polska - Holandia: mecz 1.06.2016. Transmisja online i na żywo w TV dostępna!
0

Polska - Holandia: mecz 1.06.2016. Transmisja online i na żywo w TV dostępna!

Mecz Polska - Holandia 1 czerwca 2016 online i w TV rozgrzeje kibiców. Transmisja na żywo z meczu Polaków przed EURO 2016 będzie możliwa! Gdzie i o której oglądać? Sprawdźcie na ESKA.pl., bo mamy dla Was kilka możliwości!
30/05/2016 23:11
Gra o Tron s06e06 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: Blood Of My Blood już w sieci
0

Gra o Tron s06e06 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: Blood Of My Blood już w sieci

Gra o Tron s06e06 online, po polsku i w dodatku zupełnie legalnie i za darmo - to fakt! Zobacz, jak w prostu sposób obejrzeć szósty odcinek nowego sezonu Gry o Tron 2016!
30/05/2016 22:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016