WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014: Black Sabbath zagra koncert w Polsce w 2014 po raz pierwszy! Gdzie i kiedy koncert? Sprawdź na ESKA.pl! - Black Sabbath koncert w Polsce! Zobacz gdzie i kiedy koncert na ESKA.pl!

Tagi związane z Koncerty 2014: Black Sabbath zagra koncert w Polsce w 2014 po raz pierwszy! Gdzie i kiedy koncert? Sprawdź na ESKA.pl! : koncerty 2014, Black Sabbath koncert 2014, Balck Sabbath koncert, Black Sabbath w Polsce, Black Sabbath w Łodzi, Black Sabbath gdzie, Black Sabbath kiedy, Black Sabbath koncert w Łodzi

Koncerty 2014: Black Sabbath zagra koncert w Polsce w 2014 po raz pierwszy! Gdzie i kiedy koncert? Sprawdź na ESKA.pl!

RSS 06/11/2013 12:47 Komentarze
Black Sabbath w Polsce! Legendarny rockowy zespół w końcu zawita do naszego kraju! Zobacz gdzie i kiedy odbędzie się koncert Black Sabbath!
Ozzy Osbourne- wokalista Black Sabbath Ozzy Osbourne- wokalista Black Sabbath / Bulls
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: Black Sabbath zagra koncert w Polsce w 2014 po raz pierwszy! Gdzie i kiedy koncert? Sprawdź na ESKA.pl!
Black Sabbath w Polsce! Fani zespołu długo czekali na koncert legendy rocka - Ozzy Osbourne, który jest wokalistą Black Sabbath!

>>> Black Sabbath w Polsce 2014!

Pierwszy koncert zespołu odbędzie w Łodzi już 11 czerwca 2014! Tego dnia będziemy mogli zobaczyć występ legendy rocka na żywo w łódzkiej Atlas Arenie. Koncert zespołu Black Sabbath w Polsce jest częścią trasy koncertowej promujący ich pierwszy od 35 lat studyjny album „13”.

>>> Black Sabbath w Polsce - bilety. Ile kosztują, od kiedy w sprzedaży?

Zobacz jeden z największych hitów Black Sabbath - Feels Good To Me



Jesteście podekscytowani koncertem 2014 Black Sabbath w Polsce? Podzielcie się swoimi wrażeniami na czacie ESKA.pl!

JM

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 37 PUDZIAN - POPEK wynik, zdjęcia, video
0

KSW 37 PUDZIAN - POPEK wynik, zdjęcia, video

KSW 37 w Krakowie to aż 9 emocjonujących walk. A my - ESKA.pl - byliśmy na miejscu! Zobaczcie relację z centrum wydarzeń!
04/12/2016 00:53
Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37
0

Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37 do sprawdzenia u nas. Kto wygrał walki Popek Pudzian, Mańkowski Maguire, Sowiński Wrzosek i pozostałe starcia KSW 37? Sprawdź!
04/12/2016 00:07
Mister Supranational 2016 - kto wygrał? Kim jest zwycięzca?
0

Mister Supranational 2016 - kto wygrał? Kim jest zwycięzca?

WYNIKI Mister Supranational 2016 są już znane! Kto został misterem? Jak poradziła sobie Polska? Będziecie zaskoczeni!
03/12/2016 23:10
KSW 37 w Krakowie 3.12.2016
0

KSW 37 w Krakowie 3.12.2016

KSW 37 - wszystko, co musisz wiedzieć, w jednym miejscu. KSW 37 - data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk 3.12.2016.
03/12/2016 20:19
KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?
0

KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?

KSW 37 w PPV to możliwość oglądania gali w internecie i telewizji. Jak wykupić walkę Popek Pudzian? Co otrzymamy po wykupieniu KSW PPV? Niezbędnik każdego kibica znajdziecie na ESKA.pl
03/12/2016 19:02
Skoki Narciarskie 2016/17 - terminarz
0

Skoki Narciarskie 2016/17 - terminarz

Skoki Narciarskie 2016/17 - terminarz, kalendarz i daty wszystkich zawodów sprawdzicie w jednym miejscu - na ESKA.pl! Kiedy oglądać skoki Pucharu Świata? Kibicowanie Polakom z nami będzie jeszcze łatwiejsze!
03/12/2016 18:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

04/12/2016 00:07

0
KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?

KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?

03/12/2016 19:02

0
POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

03/12/2016 17:39

0
KSW 37 - o której i gdzie oglądać ONLINE, STREAM, PPV, TV

KSW 37 - o której i gdzie oglądać ONLINE, STREAM, PPV, TV

03/12/2016 17:00

0
Popek na KSW 37 - Jestem królem. Piosenka na wejście Popka na galę w Krakowie 3.12.16

Popek na KSW 37 - Jestem królem. Piosenka na wejście Popka na galę w Krakowie 3.12.16

03/12/2016 14:12

0
Życzenia imieninowe dla Barbary - śmieszne, poważne, SMS, wierszyki

Życzenia imieninowe dla Barbary - śmieszne, poważne, SMS, wierszyki

03/12/2016 09:27

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre
polub
ESKA