WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014: Black Sabbath zagra koncert w Polsce w 2014 po raz pierwszy! Gdzie i kiedy koncert? Sprawdź na ESKA.pl! - Black Sabbath koncert w Polsce! Zobacz gdzie i kiedy koncert na ESKA.pl!

Tagi związane z Koncerty 2014: Black Sabbath zagra koncert w Polsce w 2014 po raz pierwszy! Gdzie i kiedy koncert? Sprawdź na ESKA.pl! : koncerty 2014, Black Sabbath koncert 2014, Balck Sabbath koncert, Black Sabbath w Polsce, Black Sabbath w Łodzi, Black Sabbath gdzie, Black Sabbath kiedy, Black Sabbath koncert w Łodzi

Koncerty 2014: Black Sabbath zagra koncert w Polsce w 2014 po raz pierwszy! Gdzie i kiedy koncert? Sprawdź na ESKA.pl!

RSS 06/11/2013 12:47 Komentarze
Black Sabbath w Polsce! Legendarny rockowy zespół w końcu zawita do naszego kraju! Zobacz gdzie i kiedy odbędzie się koncert Black Sabbath!
Ozzy Osbourne- wokalista Black Sabbath Ozzy Osbourne- wokalista Black Sabbath / Bulls
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: Black Sabbath zagra koncert w Polsce w 2014 po raz pierwszy! Gdzie i kiedy koncert? Sprawdź na ESKA.pl!
Black Sabbath w Polsce! Fani zespołu długo czekali na koncert legendy rocka - Ozzy Osbourne, który jest wokalistą Black Sabbath!

>>> Black Sabbath w Polsce 2014!

Pierwszy koncert zespołu odbędzie w Łodzi już 11 czerwca 2014! Tego dnia będziemy mogli zobaczyć występ legendy rocka na żywo w łódzkiej Atlas Arenie. Koncert zespołu Black Sabbath w Polsce jest częścią trasy koncertowej promujący ich pierwszy od 35 lat studyjny album „13”.

>>> Black Sabbath w Polsce - bilety. Ile kosztują, od kiedy w sprzedaży?

Zobacz jeden z największych hitów Black Sabbath - Feels Good To Me



Jesteście podekscytowani koncertem 2014 Black Sabbath w Polsce? Podzielcie się swoimi wrażeniami na czacie ESKA.pl!

JM

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pudzianowski vs Popek na KSW 37! Walka wieczoru w Krakowie!
0

Pudzianowski vs Popek na KSW 37! Walka wieczoru w Krakowie!

Popek vs Pudzianowski na KSW 37! Walka wieczoru, której nie można przegapić! Kiedy odbędzie się gala Konfrontacji Sztuk Walki? Jej szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!
26/09/2016 19:05
Popek na KSW 37 - z kim walczy 3.12.2016?
0

Popek na KSW 37 - z kim walczy 3.12.2016?

Popek na gali KSW 37! Rywal, czyli z kim walczy 3 grudnia 2016? Gdzie odbędzie się pojedynek rapera w starciach MMA? Najlepsze i najnowsze szczegóły poznacie na ESKA.pl!
26/09/2016 18:54
Szymon Chodyniecki - Wyłącz stres. 5 powodów żeby posłuchać nowej piosenki!
0

Szymon Chodyniecki - Wyłącz stres. 5 powodów żeby posłuchać nowej piosenki!

Szymon Chodyniecki z nowym przebojem „Wyłącz stres”. Poznaj 5 najważniejszych powodów, żeby posłuchać tego numeru i niecierpliwie czekać na debiutancki album artysty.
26/09/2016 17:50
Ewelina Lisowska - co ze zdrowiem wokalistki? Jak długo potrwa leczenie?
0

Ewelina Lisowska - co ze zdrowiem wokalistki? Jak długo potrwa leczenie?

Ewelina Lisowska przebywa w szpitalu. Co aktualnie dzieje się ze zdrowiem wokalistki? Jak długo potrwa jej leczenie? Szczegóły poznacie na ESKA.pl
26/09/2016 17:24
Twerkujący tyłek. Seks zabawka inspirowana teledyskami Rihanny i Nicki Minaj
0

Twerkujący tyłek. Seks zabawka inspirowana teledyskami Rihanny i Nicki Minaj

Twerkujący tyłek to najnowsza seks zabawka inspirowana teledyskami m.in. Rihanny i Nicki Minaj. Sprawdź, jak działają gadżety, od których oblejesz się rumieńcem.
26/09/2016 16:53
Lady Gaga ujawnia nowe piosenki z płyty Joanne.
0

Lady Gaga ujawnia nowe piosenki z płyty Joanne.

Nowa płyta Lady Gagi już wkrótce. Gwiazda ujawniła piosenki, które znajdą się na nowym albumie.
26/09/2016 16:52
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
informacje
Polecamy
Wokaliści Polska
Najpopularniejszy polski wokalista to:
  • Antek Smykiewicz
  • Dawid Podsiadło
  • Grzegorz Hyży
  • Kamil Bednarek
  • Michał Szpak
polub
ESKA