WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Koncerty 2014: Black Sabbath zagra koncert w Polsce w 2014 po raz pierwszy! Gdzie i kiedy koncert? Sprawdź na ESKA.pl! - Black Sabbath koncert w Polsce! Zobacz gdzie i kiedy koncert na ESKA.pl!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Koncerty 2014: Black Sabbath zagra koncert w Polsce w 2014 po raz pierwszy! Gdzie i kiedy koncert? Sprawdź na ESKA.pl! : koncerty 2014, Black Sabbath koncert 2014, Balck Sabbath koncert, Black Sabbath w Polsce, Black Sabbath w Łodzi, Black Sabbath gdzie, Black Sabbath kiedy, Black Sabbath koncert w Łodzi

Koncerty 2014: Black Sabbath zagra koncert w Polsce w 2014 po raz pierwszy! Gdzie i kiedy koncert? Sprawdź na ESKA.pl!

RSS 06/11/2013 12:47 Komentarze 0
Black Sabbath w Polsce! Legendarny rockowy zespół w końcu zawita do naszego kraju! Zobacz gdzie i kiedy odbędzie się koncert Black Sabbath!
Ozzy Osbourne- wokalista Black Sabbath Ozzy Osbourne- wokalista Black Sabbath / Bulls
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: Black Sabbath zagra koncert w Polsce w 2014 po raz pierwszy! Gdzie i kiedy koncert? Sprawdź na ESKA.pl!
Black Sabbath w Polsce! Fani zespołu długo czekali na koncert legendy rocka - Ozzy Osbourne, który jest wokalistą Black Sabbath!

>>> Black Sabbath w Polsce 2014!

Pierwszy koncert zespołu odbędzie w Łodzi już 11 czerwca 2014! Tego dnia będziemy mogli zobaczyć występ legendy rocka na żywo w łódzkiej Atlas Arenie. Koncert zespołu Black Sabbath w Polsce jest częścią trasy koncertowej promujący ich pierwszy od 35 lat studyjny album „13”.

>>> Black Sabbath w Polsce - bilety. Ile kosztują, od kiedy w sprzedaży?

Zobacz jeden z największych hitów Black Sabbath - Feels Good To Me



Jesteście podekscytowani koncertem 2014 Black Sabbath w Polsce? Podzielcie się swoimi wrażeniami na czacie ESKA.pl!

JM

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
23/10/2014 12:39
Pogoda na listopad 2014: miesięczna prognoza pogody. Będzie November Rain jak śpiewają Guns N' Roses? [VIDEO]
0

Pogoda na listopad 2014: miesięczna prognoza pogody. Będzie November Rain jak śpiewają Guns N' Roses? [VIDEO]

Jaka pogoda na listopad 2014? Pytanie o prognozę pogody w listopadzie 2014 zadajemy sobie zaskoczeni pierwszym śniegiem pod koniec października 2014 roku. Zobacz długoterminową pogodę na listopad 2014. Miesięczna pogoda na listopad 2014 to m.in. November Rain.
23/10/2014 12:24
Via Family w Must Be The Music 8, odc. 6: uciekli z Ukrainy przed wojną, a teraz próbują swoich sił na scenie. [VIDEO]
0

Via Family w Must Be The Music 8, odc. 6: uciekli z Ukrainy przed wojną, a teraz próbują swoich sił na scenie. [VIDEO]

Must  Be The Music 8, odc. 6 zobaczymy w najbliższy weekend 26 października 2014 roku. Tymczasem już teraz w internecie pojawiła się zapowiedź odcinka z występem grupy Via Family. Kim jest Via Family? Członkowie zespołu mieszkają w Polsce od maja tego roku - są emigrantami z Ukrainy, których wojna zmusiła do opuszczenia ojczyzny. Czy występ Via Family przekona jury programu? Sprawdź!
23/10/2014 11:14
Agnieszka Chylińska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Metamorfoza Basi Melzer! [VIDEO]
0

Agnieszka Chylińska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Metamorfoza Basi Melzer! [VIDEO]

Agnieszka Chylińska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Nie! To metamorfoza Basi Melzer! Aktorka do złudzenia przypomina Agnieszkę z niepokornych czasów, gdy była jeszcze brunetką i nie nosiła sukienek. Zobacz przed premierą kolejnego odcinka show!
23/10/2014 11:02
Koniec X Factora: co zamiast X Factor na TVN? ESKA.pl sprawdza muzyczne propozycje [VIDEO]
3

Koniec X Factora: co zamiast X Factor na TVN? ESKA.pl sprawdza muzyczne propozycje [VIDEO]

Koniec X Factora - informacje te potwierdził w drugiej połowie października 2014 roku sam Kuba Wojewódzki. Co zamiast X Factora pojawi się na na TVN wiosną 2015 roku? ESKA.pl sprawdza, jakie nowe programy muzyczne mogą pojawić się na antenie!
22/10/2014 17:10
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]
1

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

This is Halloween 214: pranki, które mrożą krew w żyłach i te... które są całkiem zabawne. Sprawdź nasz subiektywny ranking przerażających pranków, które swego czasu stały się hitami internetu. Co oprócz Mutant Giant Spider Dog i ducha dziewczynki w windzie są w stanie wymyślić ludzie? Tuż przed 31 listopada wrzucamy ranking halloweenowych pranków. Nie róbcie tego w domu!
22/10/2014 17:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]