WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014: Black Sabbath zagra koncert w Polsce w 2014 po raz pierwszy! Gdzie i kiedy koncert? Sprawdź na ESKA.pl! - Black Sabbath koncert w Polsce! Zobacz gdzie i kiedy koncert na ESKA.pl!

Tagi związane z Koncerty 2014: Black Sabbath zagra koncert w Polsce w 2014 po raz pierwszy! Gdzie i kiedy koncert? Sprawdź na ESKA.pl! : koncerty 2014, Black Sabbath koncert 2014, Balck Sabbath koncert, Black Sabbath w Polsce, Black Sabbath w Łodzi, Black Sabbath gdzie, Black Sabbath kiedy, Black Sabbath koncert w Łodzi

Koncerty 2014: Black Sabbath zagra koncert w Polsce w 2014 po raz pierwszy! Gdzie i kiedy koncert? Sprawdź na ESKA.pl!

RSS 06/11/2013 12:47 Komentarze
Black Sabbath w Polsce! Legendarny rockowy zespół w końcu zawita do naszego kraju! Zobacz gdzie i kiedy odbędzie się koncert Black Sabbath!
Ozzy Osbourne- wokalista Black Sabbath Ozzy Osbourne- wokalista Black Sabbath / Bulls
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: Black Sabbath zagra koncert w Polsce w 2014 po raz pierwszy! Gdzie i kiedy koncert? Sprawdź na ESKA.pl!
Black Sabbath w Polsce! Fani zespołu długo czekali na koncert legendy rocka - Ozzy Osbourne, który jest wokalistą Black Sabbath!

>>> Black Sabbath w Polsce 2014!

Pierwszy koncert zespołu odbędzie w Łodzi już 11 czerwca 2014! Tego dnia będziemy mogli zobaczyć występ legendy rocka na żywo w łódzkiej Atlas Arenie. Koncert zespołu Black Sabbath w Polsce jest częścią trasy koncertowej promujący ich pierwszy od 35 lat studyjny album „13”.

>>> Black Sabbath w Polsce - bilety. Ile kosztują, od kiedy w sprzedaży?

Zobacz jeden z największych hitów Black Sabbath - Feels Good To Me



Jesteście podekscytowani koncertem 2014 Black Sabbath w Polsce? Podzielcie się swoimi wrażeniami na czacie ESKA.pl!

JM

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Lanberry - piosenka Zagadka hitem o miłości! TEKST + TELEDYSK
0

Lanberry - piosenka Zagadka hitem o miłości! TEKST + TELEDYSK

Nowa piosenka Lanberry wraz z teledyskiem pojawiła się w sieci 23 marca! Tekst utworu Zagadka podrzucamy Wam na ESKA.pl! 
23/03/2017 18:07
Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów
0

Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

Ktoś sprzedaje torbę z powietrzem z koncertu Adele. Szaleństwo? Być może, ale aukcji z takimi absurdalnymi rzeczami od gwiazd było już wiele! TOP 5 odjechanych fanowskich gadżetów sprawdzicie już teraz - na ESKA.pl!
23/03/2017 16:43
Mecz Czarnogóra - Polska 2017 - gdzie, kiedy i o której oglądać?
0

Mecz Czarnogóra - Polska 2017 - gdzie, kiedy i o której oglądać?

Czarnogóra - Polska to ważny pojedynek dla reprezentacji Adama Nawałki. Musimy wywalczyć trzy punkty, by utrzymać się na 1. miejscu tabeli eliminacji MŚ 2018. Gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać mecz Polski? Rozpiska ze szczegółami transmisji do sprawdzenia na ESKA.pl
23/03/2017 16:24
Olga Przybysz - Niebo bliżej nas. Starsza siostra Sylwii Przybysz debiutuje!
0

Olga Przybysz - Niebo bliżej nas. Starsza siostra Sylwii Przybysz debiutuje!

Olga Przybysz wydała swoją pierwszą piosenkę! Jak brzmi utwór pt. Niebo bliżej nas? Czy będzie hitem? Posłuchajcie i oceńcie to na ESKA.pl!
23/03/2017 16:15
Skoki narciarskie 24.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Skoki narciarskie 24.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 24 marca to przedostatni w tym sezonie konkurs indywidualny! Czy Kamil Stoch odrobi 31 punktów straty do Stefana Krafta? Dowiemy się oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Szczegóły na ESKA.pl
23/03/2017 16:12
Popek x Sobota x Matheo - piosenka Bajka z wciągającym teledyskiem! VIDEO
0

Popek x Sobota x Matheo - piosenka Bajka z wciągającym teledyskiem! VIDEO

Popek, Sobota i Matheo w nowym teledysku pokazują 'bajkę' ciekawych ludzi! Klip zobaczycie na ESKA.pl
23/03/2017 15:28
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Olga Frycz
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
polub
ESKA