Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014: Black Sabbath zagra koncert w Polsce w 2014 po raz pierwszy! Gdzie i kiedy koncert? Sprawdź na ESKA.pl! - Black Sabbath koncert w Polsce! Zobacz gdzie i kiedy koncert na ESKA.pl!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Koncerty 2014: Black Sabbath zagra koncert w Polsce w 2014 po raz pierwszy! Gdzie i kiedy koncert? Sprawdź na ESKA.pl! : koncerty 2014, Black Sabbath koncert 2014, Balck Sabbath koncert, Black Sabbath w Polsce, Black Sabbath w Łodzi, Black Sabbath gdzie, Black Sabbath kiedy, Black Sabbath koncert w Łodzi

Koncerty 2014: Black Sabbath zagra koncert w Polsce w 2014 po raz pierwszy! Gdzie i kiedy koncert? Sprawdź na ESKA.pl!

RSS 06/11/2013 12:47 Komentarze 0
Black Sabbath w Polsce! Legendarny rockowy zespół w końcu zawita do naszego kraju! Zobacz gdzie i kiedy odbędzie się koncert Black Sabbath!
Ozzy Osbourne- wokalista Black Sabbath Ozzy Osbourne- wokalista Black Sabbath / Bulls
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: Black Sabbath zagra koncert w Polsce w 2014 po raz pierwszy! Gdzie i kiedy koncert? Sprawdź na ESKA.pl!
Black Sabbath w Polsce! Fani zespołu długo czekali na koncert legendy rocka - Ozzy Osbourne, który jest wokalistą Black Sabbath!

>>> Black Sabbath w Polsce 2014!

Pierwszy koncert zespołu odbędzie w Łodzi już 11 czerwca 2014! Tego dnia będziemy mogli zobaczyć występ legendy rocka na żywo w łódzkiej Atlas Arenie. Koncert zespołu Black Sabbath w Polsce jest częścią trasy koncertowej promujący ich pierwszy od 35 lat studyjny album „13”.

>>> Black Sabbath w Polsce - bilety. Ile kosztują, od kiedy w sprzedaży?

Zobacz jeden z największych hitów Black Sabbath - Feels Good To Me



Jesteście podekscytowani koncertem 2014 Black Sabbath w Polsce? Podzielcie się swoimi wrażeniami na czacie ESKA.pl!

JM

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
#sorrymamo - o co chodzi z hashtagiem na Dzień Matki 2015? Powiedzcie Sorry mamie 26 maja razem z nami! [VIDEO]
0

#sorrymamo - o co chodzi z hashtagiem na Dzień Matki 2015? Powiedzcie Sorry mamie 26 maja razem z nami! [VIDEO]

#sorrymamo to hashtag, pod którym zbieramy Wasze przeprosiny dla Mam na Dzień Matki 2015. Planujemy zalać tą akcją Facebooka, Twittera i Instagram - oczywiście 26 maja. O co chodzi w akcji #sorrymamo i kto weźmie w niej udział? O internetowym projekcie na Dzień Matki 2015 na ESKA.pl. Gotowi powiedzieć Sorry swojej mamie?
26/05/2015 09:36
Must Be The Music 10: castingi już ruszyły. Gdzie i kiedy przesłuchania? [VIDEO]
0

Must Be The Music 10: castingi już ruszyły. Gdzie i kiedy przesłuchania? [VIDEO]

Must Be The Music 10 - castingi startują już 30 maja 2015 roku! Jak zgłosić się na casting do Must Be The Music 10? Gdzie i kiedy odbędą się przesłuchania do muzycznego show, w którym można wygrać 100 tys. zł nagrody? Sprawdź na ESKA.pl 
26/05/2015 12:53
Męskie Granie 2015: artyści. Zobaczcie, kto śpiewa na Męskim Graniu w 2015 roku [VIDEO]
0

Męskie Granie 2015: artyści. Zobaczcie, kto śpiewa na Męskim Graniu w 2015 roku [VIDEO]

Artyści Męskiego Grania 2015 już znani. Pod koniec maja gwiazdy trasy koncertowej Męskie Granie na 2015 rok zostały premierowo zaprezentowane w sieci. W głównym składzie Męskiego Grania 2015 pięciu popularnych wykonawców. Zobaczcie, kto będzie grał na Męskim Graniu 2015 już teraz na ESKA.pl!
26/05/2015 12:41
B.B. King zamordowany? Wszczęto śledztwo ws. zabójstwa sławnego muzyka [VIDEO]
0

B.B. King zamordowany? Wszczęto śledztwo ws. zabójstwa sławnego muzyka [VIDEO]

Czy B.B King został zamordowany? O śmierci legendarnego muzyka informowaliśmy 15 maja 2015 roku. W tydzień po odejściu B.B. Kinga rozpoczęto śledztwo w sprawie zabójstwa muzyka. Córki legendy blusa podejrzewają, że ich tata został otruty przez menadżera. Szczegóły w tej sprawie na ESKA.pl 
26/05/2015 12:26
Mans Zelmerlow - Perfectly Damaged: płyta zwycięzcy Eurowizji 2015 z hitem Heroes. Tracklista i data premiery [VIDEO]
0

Mans Zelmerlow - Perfectly Damaged: płyta zwycięzcy Eurowizji 2015 z hitem Heroes. Tracklista i data premiery [VIDEO]

Płyta Mansa Zelmerlowa - zwycięzcy Eurowzizji 2015 - z Heroes na trackliście zbliża się wielkimi krokami. Na ESKA.pl sprawdzamy piosenki Mansa Zelmerlowa na album Perfectly Damaged. Mamy też datę premiery nowej płyty Mansa Zelmerlowa, która zostanie wydana chwilę po jego sukcesie na Eurowizji 2015. Będzie sprzedażowy hit?
26/05/2015 11:48
Kamil Bednarek - Sailing: nowy teledysk jest już dostępny w sieci! Posłuchaj anglojęzycznego kawałka [VIDEO]
0

Kamil Bednarek - Sailing: nowy teledysk jest już dostępny w sieci! Posłuchaj anglojęzycznego kawałka [VIDEO]

Kamil Bednarek w nowym teledysku - Sailing. Klip promuje nową płytę formacji Bednarka - krążek pt. Oddycham. Posłuchaj anglojęzycznego utworu Kamila Bednarka i zobacz egzotyczne krajobrazy w klipie do Sailing 
26/05/2015 11:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska