WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014: Black Sabbath zagra koncert w Polsce w 2014 po raz pierwszy! Gdzie i kiedy koncert? Sprawdź na ESKA.pl! - Black Sabbath koncert w Polsce! Zobacz gdzie i kiedy koncert na ESKA.pl!

Tagi związane z Koncerty 2014: Black Sabbath zagra koncert w Polsce w 2014 po raz pierwszy! Gdzie i kiedy koncert? Sprawdź na ESKA.pl! : koncerty 2014, Black Sabbath koncert 2014, Balck Sabbath koncert, Black Sabbath w Polsce, Black Sabbath w Łodzi, Black Sabbath gdzie, Black Sabbath kiedy, Black Sabbath koncert w Łodzi

Koncerty 2014: Black Sabbath zagra koncert w Polsce w 2014 po raz pierwszy! Gdzie i kiedy koncert? Sprawdź na ESKA.pl!

RSS 06/11/2013 12:47 Komentarze
Black Sabbath w Polsce! Legendarny rockowy zespół w końcu zawita do naszego kraju! Zobacz gdzie i kiedy odbędzie się koncert Black Sabbath!
Ozzy Osbourne- wokalista Black Sabbath Ozzy Osbourne- wokalista Black Sabbath / Bulls
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: Black Sabbath zagra koncert w Polsce w 2014 po raz pierwszy! Gdzie i kiedy koncert? Sprawdź na ESKA.pl!
Black Sabbath w Polsce! Fani zespołu długo czekali na koncert legendy rocka - Ozzy Osbourne, który jest wokalistą Black Sabbath!

>>> Black Sabbath w Polsce 2014!

Pierwszy koncert zespołu odbędzie w Łodzi już 11 czerwca 2014! Tego dnia będziemy mogli zobaczyć występ legendy rocka na żywo w łódzkiej Atlas Arenie. Koncert zespołu Black Sabbath w Polsce jest częścią trasy koncertowej promujący ich pierwszy od 35 lat studyjny album „13”.

>>> Black Sabbath w Polsce - bilety. Ile kosztują, od kiedy w sprzedaży?

Zobacz jeden z największych hitów Black Sabbath - Feels Good To Me



Jesteście podekscytowani koncertem 2014 Black Sabbath w Polsce? Podzielcie się swoimi wrażeniami na czacie ESKA.pl!

JM

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?
0

Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?

Kto zagra na EURO 2016? Skład reprezentacji Polski poznacie na ESKA.pl! Ci piłkarze dadzą nam zwycięstwo na Mistrzostwach Europy we Francji? Kadra do sprawdzenia na ESKA.pl!
29/05/2016 22:49
MĘSKIE GRANIE 2016 - bilety, trasa, artyści, daty
0

MĘSKIE GRANIE 2016 - bilety, trasa, artyści, daty

Męskie Granie 2016 w Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie i Żywcu! Szefem muzycznym Orkiestry Męskiego Grania został Organek, a tegorocznej trasie towarzyszy piosenka Wataha. Ile kosztują bilety na Męskie Granie i kto wystąpi?
29/05/2016 22:39
Rod Stewart w Łodzi zaśpiewał Sailing. Zdjęcia i filmy z koncertu Roda Stewarta w Atlas Arenie
0

Rod Stewart w Łodzi zaśpiewał Sailing. Zdjęcia i filmy z koncertu Roda Stewarta w Atlas Arenie

Rod Stewart dał koncert w Łodzi. Kilkanaście tysięcy osób w Atlas Arenie śpiewało kultowy Sailing i inne przeboje Roda Stewarta.
29/05/2016 12:23
Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?

Jakie kabarety na Polsat SuperHit Festiwal 2016 w Sopocie? W czasie kabaretonu wystąpi Neo-Nówka, Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów i wiele innych! Pełna lista i szczegóły transmisji sprawdzicie na ESKA.pl!
29/05/2016 11:44
Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?
0

Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?

Bilety na mecz Polska - Holandia: to gorący towar wśród wszystkich zagorzałych kibiców! Warto już teraz sprawdzić, gdzie kupić i jakie są ceny biletów na mecz towarzyski, który odbędzie się kilka dni przed Euro 2016. Tego dowiecie się na ESKA.pl!
29/05/2016 11:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016