WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014: Black Sabbath zagra koncert w Polsce w 2014 po raz pierwszy! Gdzie i kiedy koncert? Sprawdź na ESKA.pl! - Black Sabbath koncert w Polsce! Zobacz gdzie i kiedy koncert na ESKA.pl!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Koncerty 2014: Black Sabbath zagra koncert w Polsce w 2014 po raz pierwszy! Gdzie i kiedy koncert? Sprawdź na ESKA.pl! : koncerty 2014, Black Sabbath koncert 2014, Balck Sabbath koncert, Black Sabbath w Polsce, Black Sabbath w Łodzi, Black Sabbath gdzie, Black Sabbath kiedy, Black Sabbath koncert w Łodzi

Koncerty 2014: Black Sabbath zagra koncert w Polsce w 2014 po raz pierwszy! Gdzie i kiedy koncert? Sprawdź na ESKA.pl!

RSS 06/11/2013 12:47 Komentarze 0
Black Sabbath w Polsce! Legendarny rockowy zespół w końcu zawita do naszego kraju! Zobacz gdzie i kiedy odbędzie się koncert Black Sabbath!
Ozzy Osbourne- wokalista Black Sabbath Ozzy Osbourne- wokalista Black Sabbath / Bulls
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: Black Sabbath zagra koncert w Polsce w 2014 po raz pierwszy! Gdzie i kiedy koncert? Sprawdź na ESKA.pl!
Black Sabbath w Polsce! Fani zespołu długo czekali na koncert legendy rocka - Ozzy Osbourne, który jest wokalistą Black Sabbath!

>>> Black Sabbath w Polsce 2014!

Pierwszy koncert zespołu odbędzie w Łodzi już 11 czerwca 2014! Tego dnia będziemy mogli zobaczyć występ legendy rocka na żywo w łódzkiej Atlas Arenie. Koncert zespołu Black Sabbath w Polsce jest częścią trasy koncertowej promujący ich pierwszy od 35 lat studyjny album „13”.

>>> Black Sabbath w Polsce - bilety. Ile kosztują, od kiedy w sprzedaży?

Zobacz jeden z największych hitów Black Sabbath - Feels Good To Me



Jesteście podekscytowani koncertem 2014 Black Sabbath w Polsce? Podzielcie się swoimi wrażeniami na czacie ESKA.pl!

JM

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Mali Giganci - nowy talent show w TVN. Kiedy startuje i na czym polega? [VIDEO]
0

Mali Giganci - nowy talent show w TVN. Kiedy startuje i na czym polega? [VIDEO]

Mali Giganci - to nowe talent-show, które zagości na antenie TVN od kwietnia 2014 roku. Na czym polega i jakie są zasady show pt. Mali Giganci? Kto poprowadzi nowe show TVN'u? Szczegóły na temat nowego programu sprawdzamy na ESKA.pl 
28/11/2014 16:39
Violetta w Polsce 2015 - DRUGI KONCERT potwierdzony! Kiedy, gdzie, co z biletami? Zobacz [VIDEO]
0

Violetta w Polsce 2015 - DRUGI KONCERT potwierdzony! Kiedy, gdzie, co z biletami? Zobacz [VIDEO]

Drugi koncert Violetty w Polsce 2015 w ramach Violetta Live został oficjalnie ptwierdzony przez organizatorów. Violetta w Łodzi 29 marca 2015 zagra dwa razy. O której godzinie drugi koncert Violetty w Łodzi na Atlas Arenie, kiedy rusza sprzedaż biletów i gdzie je kupić? Wszystkie informacje o drugim koncercie Violetty w Polsce 2015 czekają na ESKA.pl!
28/11/2014 16:21
Koncerty 2015 w Polsce: Najbardziej Wyczekiwana Trasa w Polsce 2015 - plebiscyt ESKA.pl [GŁOSOWANIE]
187

Koncerty 2015 w Polsce: Najbardziej Wyczekiwana Trasa w Polsce 2015 - plebiscyt ESKA.pl [GŁOSOWANIE]

Koncerty 2015 w Polsce to coraz gorętszy temat. Polskie agencje koncertowe pod koniec 2014 roku raz po raz ogłaszają, kto zagra w Polsce w 2015 roku. ESKA.pl postanowiła wybrać więc Najbardziej Wyczekiwaną Trasę w Polsce 2015. Zapraszamy do głosowania w naszym plebiscycie!
28/11/2014 15:59
Violetta Live - koncert w Polsce 2015! Gdzie i za ile kupić bilety na Violetta Live w Łodzi? Sprzedaż trwa! [VIDEO]
7

Violetta Live - koncert w Polsce 2015! Gdzie i za ile kupić bilety na Violetta Live w Łodzi? Sprzedaż trwa! [VIDEO]

Violetta Live - koncert w Polsce 2015! Gdzie i za ile kupić bilety na Violetta Live w Łodzi - wielki spektakl na żywo z udziałem aktorów z bijącego rekordy popularności serialu Violetta? Sprawdź na ESKA.pl!
28/11/2014 15:58
Mecz FC Barcelona - Valencia CF 30.11: gdzie oglądać w tv i online, o której? Piłka będzie Loca [VIDEO]
0

Mecz FC Barcelona - Valencia CF 30.11: gdzie oglądać w tv i online, o której? Piłka będzie Loca [VIDEO]

Gdzie oglądać mecz FC Barcelona - Valencia CF 30.11 w tv i online, to informacje jakie znajdziecie na ESKA.pl w rytmie hiszpańskiego hitu Loca. Transmisję meczu FC Barcelona - Valencia CF 30.11 śledzimy dla wszystkich fanów Ligi Hiszpańskiej i muzycznych przebojów w j. hiszpańskim. Wiemy, o której godzinie zaczyna się mecz FC Barcelona - Valencia 30 listopada 2014 roku, mamy też wiadomości o powtórkach - zapraszamy!
28/11/2014 15:57
Świąteczne piosenki 2014: The Vamps z Meet The Vamps Christmas Edition - zobacz tracklistę [VIDEO]
0

Świąteczne piosenki 2014: The Vamps z Meet The Vamps Christmas Edition - zobacz tracklistę [VIDEO]

Świąteczne piosenki od The Vamps. Brytyjski zespół wydaje bożonarodzeniową wersję swojej debiutanckiej płyty. Sprawdź tracklistę i posłuchaj zapowiedzi albumu Meet The Vamps: Christmas Edition - na ESKA.pl