WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014 - hołd dla Lady Gagi w Warszawie: kiedy i gdzie LIVE TRIBUTE TO LADY GAGA? Zobacz [VIDEO] - Koncert Lady Gagi w Polsce w 2014 roku okiem fanów, czyli to LIVE TRIBUTE TO LADY GAGA w Warszawie! [VIDEO]

Koncerty 2014 - hołd dla Lady Gagi w Warszawie: kiedy i gdzie LIVE TRIBUTE TO LADY GAGA? Zobacz [VIDEO]

RSS 28/01/2014 15:32 Komentarze

Zamiast koncertu Lady Gagi w Polsce w 2014 roku mamy dla Was jak na razie LIVE TRIBUTE TO LADY GAGA w Warszawie. Hołd dla Lady Gagi i jej twórczości w stolicy to okazja do zabawy przy największych hitach pop gwiazdy na żywo. Kiedy i gdzie Live Tribute To Lady Gaga? Poznaj szczegóły już teraz na ESKA.pl!

Lady Gaga / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014 - hołd dla Lady Gagi w Warszawie: kiedy i gdzie LIVE TRIBUTE TO LADY GAGA? Zobacz [VIDEO]
Koncert Lady Gagi w Polsce w 2014 roku to jedno z Twoich marzeń? Jak na razie mamy dla Ciebie LIVE TRIBUTE TO LADY GAGA w Warszawie, które możesz potraktować jako rozgrzewkę przed wyczekiwanym show. Hołd dla Lady Gagi i jej twórczości to projekt klubu Syreni Śpiew. Jak informuje polski fanclub wokalistki GagaFace.pl na Live Tribute To Lady Gaga możemy spodziewać się 30 piosenek Gagi zaśpiewanych na żywo.

KONCERTY 2014: Rob Zombie w Polsce, koncert w Stodole, gdzie i kiedy kupić bilety >>>

Kiedy Live Tribute To Lady Gaga w Warszawie? Impreza już 1 lutego 2014 roku (sobota). Patronat nad wydarzeniem ma wytwórnia Universal Music Polska.


W oczekiwaniu na Live Tribute To Lady Gaga w Warszawie możecie stworzyć własną wymarzoną listę piosenek, które chcielibyście usłyszeć podczas tego koncertu. 30 kawałków to naprawdę sporo. Stawicie na single czy numery z ARTPOP? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w czacie ESKA.pl.


Zobacz Applause - Lady Gaga!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Oscary 2017 - nominacje. Kto jest nominowany w muzycznych kategoriach?
0

Oscary 2017 - nominacje. Kto jest nominowany w muzycznych kategoriach?

Oscary 2017 to także ceremonia, której powinni przyjrzeć się bliżej fani muzyki! Kto ma nominację w kategorii najlepsza piosenka i muzyka filmowa? Przekonacie się na ESKA.pl
20/02/2017 14:03
Oscary 2017 - transmisja ONLINE i w TV. Gdzie i o której oglądać?
0

Oscary 2017 - transmisja ONLINE i w TV. Gdzie i o której oglądać?

Oscary 2017 - transmisja w TV i online będzie dostępna? Gdzie, kiedy i o której godzinie rozpocznie się 89. ceremonia? Przekonajcie się już teraz - oczywiście na ESKA.pl
20/02/2017 14:00
Idol 22.02 - kto wystąpił w drugim odcinku Idola?
0

Idol 22.02 - kto wystąpił w drugim odcinku Idola?

Idol 22.02 - kto wystąpił w drugim odcinku muzycznego show? Już teraz poznaj kolejnych uczestników Idola!
20/02/2017 13:59
Eurowizja 2017: Kasia Moś myślała, że wygrał ktoś inny!
0

Eurowizja 2017: Kasia Moś myślała, że wygrał ktoś inny!

Kasia Moś nie mogła uwierzyć w to, że wygrała polskie preselekcje do Eurowizji 2017. Jej reakcja podczas ogłoszenia wyników Krajowych Eliminacji była bezcenna!
20/02/2017 13:28
Reklama Play - ukraiński zespół. Co to za kapela?
0

Reklama Play - ukraiński zespół. Co to za kapela?

Reklama Play z udziałem ukraińskiego zespołu wzbudza coraz większe zainteresowanie widzów. Kim są muzycy? Odpowiedź już teraz na ESKA.pl
20/02/2017 13:26
Piosenka z reklamy Polsat 2017. Kto śpiewa w spocie promującym wiosenną ramówkę?
0

Piosenka z reklamy Polsat 2017. Kto śpiewa w spocie promującym wiosenną ramówkę?

Piosenka z reklamy Polsat 2017 to piękny polski przebój. Już teraz na ESKA.pl zdradzamy tytuł i wykonawcę piosenki ze spotu wizerunkowego stacji Polsat przygotowanego na wiosnę 2017!
20/02/2017 12:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

18/02/2017 17:22

0
Eurowizja 2017 - polskie preselekcje w TV i ONLINE. Gdzie i o której oglądać?

Eurowizja 2017 - polskie preselekcje w TV i ONLINE. Gdzie i o której oglądać?

18/02/2017 11:13

0
Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

17/02/2017 12:01

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
Vin Diesel śpiewa z Kygo smutny hit na cześć Paula Walkera! [VIDEO]

Vin Diesel śpiewa z Kygo smutny hit na cześć Paula Walkera! [VIDEO]

15/02/2017 11:46

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - polskie preselekcje
Najlepsza piosenka w Krajowych Eliminacjach do Eurowizji 2017 to:
  • Martin Fitch - Fight For Us 2,71%
  • Kasia Moś - Flashlight 15,03%
  • Carmel - Faces 4,59%
  • Agata Nizińska - Reason 5,85%
  • Rafał Brzozowski - Sky Over Europe 5,64%
  • Isabell Otrębus-Larsson - Voiceless 23,59%
  • Lanberry - Only Human 34,45%
  • Aneta Sablik - Ulalala 3,76%
  • Paulla - Chcę Tam Z Tobą Być 3,76%
  • Olaf Bressa - You Look Good 0,63%
polub
ESKA