WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014 - hołd dla Lady Gagi w Warszawie: kiedy i gdzie LIVE TRIBUTE TO LADY GAGA? Zobacz [VIDEO] - Koncert Lady Gagi w Polsce w 2014 roku okiem fanów, czyli to LIVE TRIBUTE TO LADY GAGA w Warszawie! [VIDEO]

Koncerty 2014 - hołd dla Lady Gagi w Warszawie: kiedy i gdzie LIVE TRIBUTE TO LADY GAGA? Zobacz [VIDEO]

RSS 28/01/2014 15:32 Komentarze

Zamiast koncertu Lady Gagi w Polsce w 2014 roku mamy dla Was jak na razie LIVE TRIBUTE TO LADY GAGA w Warszawie. Hołd dla Lady Gagi i jej twórczości w stolicy to okazja do zabawy przy największych hitach pop gwiazdy na żywo. Kiedy i gdzie Live Tribute To Lady Gaga? Poznaj szczegóły już teraz na ESKA.pl!

Lady Gaga / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014 - hołd dla Lady Gagi w Warszawie: kiedy i gdzie LIVE TRIBUTE TO LADY GAGA? Zobacz [VIDEO]
Koncert Lady Gagi w Polsce w 2014 roku to jedno z Twoich marzeń? Jak na razie mamy dla Ciebie LIVE TRIBUTE TO LADY GAGA w Warszawie, które możesz potraktować jako rozgrzewkę przed wyczekiwanym show. Hołd dla Lady Gagi i jej twórczości to projekt klubu Syreni Śpiew. Jak informuje polski fanclub wokalistki GagaFace.pl na Live Tribute To Lady Gaga możemy spodziewać się 30 piosenek Gagi zaśpiewanych na żywo.

KONCERTY 2014: Rob Zombie w Polsce, koncert w Stodole, gdzie i kiedy kupić bilety >>>

Kiedy Live Tribute To Lady Gaga w Warszawie? Impreza już 1 lutego 2014 roku (sobota). Patronat nad wydarzeniem ma wytwórnia Universal Music Polska.


W oczekiwaniu na Live Tribute To Lady Gaga w Warszawie możecie stworzyć własną wymarzoną listę piosenek, które chcielibyście usłyszeć podczas tego koncertu. 30 kawałków to naprawdę sporo. Stawicie na single czy numery z ARTPOP? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w czacie ESKA.pl.


Zobacz Applause - Lady Gaga!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Zmiana czasu 2017 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK...
0

Zmiana czasu 2017 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK...

Kiedy jest zmiana czasu z zimowego na letni 2017? To już w marcu! ESKA.pl podpowiada, jak przestawić zegarki i nie przegapić zmiany czasu. 'Tik tok, on the clock, but the party don't stop...' śpiewa Kesha i ma rację, bo dni będą dłuższe!
25/03/2017 00:00
Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]
0

Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

Jak zareaguje przypadkowy facet na pocałunek od nieznajomej? O tym postanowiła się przekonać ta szalona vlogerka. Zobacz filmik, który ma już kilka milionów wyświetleń!
24/03/2017 23:56
Żona Boruca zaczyna muzyczną karierę. Zobacz występ Sary Mannei w Idolu w 2003 roku!
0

Żona Boruca zaczyna muzyczną karierę. Zobacz występ Sary Mannei w Idolu w 2003 roku!

Sara Mannei, żona Artura Boruca, podpisała kontrakt płytowy! Kiedy pierwszy singiel pięknej WAG? Sprawdźcie, jak Sara rozpoczynała przygodę ze śpiewaniem.
24/03/2017 23:39
BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!
0

BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

BURN Residency 2017, czyli największy konkurs DJ-ów na świecie. Za sprawą imprezy odkrywane są nowe muzyczne talenty: wśród ambitnych DJ-ów oraz fanów muzyki elektronicznej. Jak wziąć udział? Przekonajcie się na ESKA.pl
24/03/2017 22:43
Toruń - Italian House po Kuchennych rewolucjach. MENU ADRES ZDJĘCIA
0

Toruń - Italian House po Kuchennych rewolucjach. MENU ADRES ZDJĘCIA

Restauracja Italian House w Toruniu po Kuchennych rewolucjach Magdy Gessler zmieniła nazwę na La Nonna Siciliana. Co teraz znajduje się w menu? Ile kosztują dania?
24/03/2017 17:48
David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]
0

David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]

Nowa piosenka Davida Guetty będzie hymnem każdej imprezy? Weteran sceny tanecznej połączył siły z rapową arystokracją, czyli z Nicki Minaj i Lil Wayne'em. Light My Body Up usłyszycie w Radiu ESKA i na ESKA.pl!
24/03/2017 17:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA