WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014 - hołd dla Lady Gagi w Warszawie: kiedy i gdzie LIVE TRIBUTE TO LADY GAGA? Zobacz [VIDEO] - Koncert Lady Gagi w Polsce w 2014 roku okiem fanów, czyli to LIVE TRIBUTE TO LADY GAGA w Warszawie! [VIDEO]

Koncerty 2014 - hołd dla Lady Gagi w Warszawie: kiedy i gdzie LIVE TRIBUTE TO LADY GAGA? Zobacz [VIDEO]

RSS 28/01/2014 15:32 Komentarze

Zamiast koncertu Lady Gagi w Polsce w 2014 roku mamy dla Was jak na razie LIVE TRIBUTE TO LADY GAGA w Warszawie. Hołd dla Lady Gagi i jej twórczości w stolicy to okazja do zabawy przy największych hitach pop gwiazdy na żywo. Kiedy i gdzie Live Tribute To Lady Gaga? Poznaj szczegóły już teraz na ESKA.pl!

Lady Gaga / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014 - hołd dla Lady Gagi w Warszawie: kiedy i gdzie LIVE TRIBUTE TO LADY GAGA? Zobacz [VIDEO]
Koncert Lady Gagi w Polsce w 2014 roku to jedno z Twoich marzeń? Jak na razie mamy dla Ciebie LIVE TRIBUTE TO LADY GAGA w Warszawie, które możesz potraktować jako rozgrzewkę przed wyczekiwanym show. Hołd dla Lady Gagi i jej twórczości to projekt klubu Syreni Śpiew. Jak informuje polski fanclub wokalistki GagaFace.pl na Live Tribute To Lady Gaga możemy spodziewać się 30 piosenek Gagi zaśpiewanych na żywo.

KONCERTY 2014: Rob Zombie w Polsce, koncert w Stodole, gdzie i kiedy kupić bilety >>>

Kiedy Live Tribute To Lady Gaga w Warszawie? Impreza już 1 lutego 2014 roku (sobota). Patronat nad wydarzeniem ma wytwórnia Universal Music Polska.


W oczekiwaniu na Live Tribute To Lady Gaga w Warszawie możecie stworzyć własną wymarzoną listę piosenek, które chcielibyście usłyszeć podczas tego koncertu. 30 kawałków to naprawdę sporo. Stawicie na single czy numery z ARTPOP? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w czacie ESKA.pl.


Zobacz Applause - Lady Gaga!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Kamil Bijoś jako Justin Bieber w TTBZ. Metamorfozy Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek 4
0

Kamil Bijoś jako Justin Bieber w TTBZ. Metamorfozy Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek 4

Kamil Bijoś jako Justin Bieber w TTBZ. Tą niezwykłą metamorfozę zobaczymy już w czwartym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zastanawiacie się za kogo przebiorą się pozostali uczestnicy? Odpowiedź już teraz na ESKA.pl
24/09/2016 23:30
Kamil Bijoś - kim jest uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6?
0

Kamil Bijoś - kim jest uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6?

Kamil Bijoś - kim jest uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6? Na ESKA.pl przedstawiamy najważniejsze fakty o wokaliście zespołu Sound’n’Grace.
24/09/2016 23:30
Maria Tyszkiewicz jako Edyta Górniak w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
0

Maria Tyszkiewicz jako Edyta Górniak w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Maria Tyszkiewicz jako Edyta Górniak w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zapowiada się na jeden z najbardziej spektakularnych występów w szóstym sezonie show. Aktorka zaśpiewa hit z filmu Pocahontas. Będą łzy!
24/09/2016 23:01
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?
0

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to jedna z uczestniczek TTBZ 6. Po premierze show widzowie zaczęli zastanawiać się czy Maria Tyszkiewicz i Beata Tyszkiewicz to rodzina. Na ESKA.pl znajdziecie odpowiedź na te pytanie!
24/09/2016 22:48
Beata Spychalska jak Adele! Kim jest uczestniczka Voice of Poland?
0

Beata Spychalska jak Adele! Kim jest uczestniczka Voice of Poland?

Beata Spychalska zachwyci jury w Voice of Poland. Sprawdź, kim jest uczestniczka VoP 7, która w brawurowy sposób wykonała jeden z hitów Adele.
24/09/2016 22:43
Zuzanna Kotecka - kim jest uczestniczka Voice of Poland?
0

Zuzanna Kotecka - kim jest uczestniczka Voice of Poland?

Zuzanna Kotecka w Voice of Poland zaprezentowała przebój Powerful od Major Lazer i zdecydowanie pokazała się z jak najlepszej strony. Czy ma szansę na zwycięstwo w 7. edycji muzycznego talent show?
24/09/2016 22:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
Polecamy
Wokaliści Polska
Najpopularniejszy polski wokalista to:
  • Antek Smykiewicz
  • Dawid Podsiadło
  • Grzegorz Hyży
  • Kamil Bednarek
  • Michał Szpak
polub
ESKA