WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014 - hołd dla Lady Gagi w Warszawie: kiedy i gdzie LIVE TRIBUTE TO LADY GAGA? Zobacz [VIDEO] - Koncert Lady Gagi w Polsce w 2014 roku okiem fanów, czyli to LIVE TRIBUTE TO LADY GAGA w Warszawie! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Koncerty 2014 - hołd dla Lady Gagi w Warszawie: kiedy i gdzie LIVE TRIBUTE TO LADY GAGA? Zobacz [VIDEO]

RSS 28/01/2014 15:32 Komentarze 0

Zamiast koncertu Lady Gagi w Polsce w 2014 roku mamy dla Was jak na razie LIVE TRIBUTE TO LADY GAGA w Warszawie. Hołd dla Lady Gagi i jej twórczości w stolicy to okazja do zabawy przy największych hitach pop gwiazdy na żywo. Kiedy i gdzie Live Tribute To Lady Gaga? Poznaj szczegóły już teraz na ESKA.pl!

Lady Gaga / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014 - hołd dla Lady Gagi w Warszawie: kiedy i gdzie LIVE TRIBUTE TO LADY GAGA? Zobacz [VIDEO]
Koncert Lady Gagi w Polsce w 2014 roku to jedno z Twoich marzeń? Jak na razie mamy dla Ciebie LIVE TRIBUTE TO LADY GAGA w Warszawie, które możesz potraktować jako rozgrzewkę przed wyczekiwanym show. Hołd dla Lady Gagi i jej twórczości to projekt klubu Syreni Śpiew. Jak informuje polski fanclub wokalistki GagaFace.pl na Live Tribute To Lady Gaga możemy spodziewać się 30 piosenek Gagi zaśpiewanych na żywo.

KONCERTY 2014: Rob Zombie w Polsce, koncert w Stodole, gdzie i kiedy kupić bilety >>>

Kiedy Live Tribute To Lady Gaga w Warszawie? Impreza już 1 lutego 2014 roku (sobota). Patronat nad wydarzeniem ma wytwórnia Universal Music Polska.


W oczekiwaniu na Live Tribute To Lady Gaga w Warszawie możecie stworzyć własną wymarzoną listę piosenek, które chcielibyście usłyszeć podczas tego koncertu. 30 kawałków to naprawdę sporo. Stawicie na single czy numery z ARTPOP? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w czacie ESKA.pl.


Zobacz Applause - Lady Gaga!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Must Be The Music 9 odcinek 5. Kto wystąpi w show? Zobacz fragmenty występów! [VIDEO]
0

Must Be The Music 9 odcinek 5. Kto wystąpi w show? Zobacz fragmenty występów! [VIDEO]

Must Be The Music 9 odcinek 5 już w niedzielę, 19 kwietnia o 20:05 na antenie Polsatu. Kto wystąpi w kolejnym castingowym odcinku muzycznego talent show? Zobacz zapowiedzi i fragmenty występów!
19/04/2015 20:16
Must Be The Music 2015 odc. 5: polska Conchita Wurst na scenie. Kto kryje się pod tym przebraniem? [VIDEO]
0

Must Be The Music 2015 odc. 5: polska Conchita Wurst na scenie. Kto kryje się pod tym przebraniem? [VIDEO]

Must Be The Music 2015 odc. 5: już w najbliższą niedzielę 19 kwietnia 2015 roku na scenie show zobaczymy polską Conchitę Wurst. Kto kryje się pod tym pseudonimem? Jaką piosenkę w Must Be The Music 9 zaśpiewa polska Conchita Wurst. 
19/04/2015 15:43
David Hasselhoff - True Survivor: piosenka i szalony teledysk promują film Kung Fury [VIDEO]
1

David Hasselhoff - True Survivor: piosenka i szalony teledysk promują film Kung Fury [VIDEO]

David Hasselhoff nagrał szalony teledysk do True Survivor, czyli nowej piosenki ze ścieżki dźwiękowej do filmu Kung Fury. Aktor i piosenkarz przenosi nas w klimat kolorowych lat 80. Zobacz nowy wideoklip gwiazdy Słonecznego Patrolu już teraz - na ESKA.pl  
19/04/2015 12:10
Celebrity Splash - Adam Kraśko odpadł, a Saszan w finale. Kto jeszcze ma szansę na zwycięstwo? [VIDEO]
0

Celebrity Splash - Adam Kraśko odpadł, a Saszan w finale. Kto jeszcze ma szansę na zwycięstwo? [VIDEO]

Adam Kraśko odpadł z Celebrity Splash! Najpopularniejszy rolnik w Polsce odpadł w półfinale. Natomiast Saszan nadal radzi sobie znakomicie i ma pewny udział w finale. Kto jeszcze będzie skakał za tydzień, w odcinku, z 25 kwietnia?
19/04/2015 10:48
Mateusz Matti Jakubiec jako Steven Tyler wygrał 7 odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo! [VIDEO]
0

Mateusz Matti Jakubiec jako Steven Tyler wygrał 7 odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo! [VIDEO]

Mateusz Matti Jakubiec w emitowanym 18 kwietnia odcinku show Twoja Twarz Brzmi Znajomo zaprezentował się w roli Stevena Tylera - wokalisty grupy Aerosmith. To właśnie jego wersja I Don't Wanna Miss A Thing, wzruszającej ballady z filmu Armageddon, przyniosła mu najwięcej punktów i zwycięstwo w odcinku. Zobacz video z fragmentem występu!    
19/04/2015 10:29
Amber Rose trzęsie pupą w teledysku do Milk Milk Lemonade pełnym pośladków. O co chodzi? [VIDEO]
0

Amber Rose trzęsie pupą w teledysku do Milk Milk Lemonade pełnym pośladków. O co chodzi? [VIDEO]

Pośladki Amber Rose możemy podziwiać tym razem w teledysku do piosenki Milk Milk Lemonade. Kawałek Amy Schumer - z którą Amber całowała się na MTV Movie Awards 2015 - to parodia klipów rozpływających się nad kobiecymi pupami. Czy Amber Rose w wideo do Milk Milk Lemonade pokazała, że potrafi śmiać się sama z siebie?
18/04/2015 20:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

14/04/2015 17:17

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>

Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>


Akcja partnerska