WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014 - hołd dla Lady Gagi w Warszawie: kiedy i gdzie LIVE TRIBUTE TO LADY GAGA? Zobacz [VIDEO] - Koncert Lady Gagi w Polsce w 2014 roku okiem fanów, czyli to LIVE TRIBUTE TO LADY GAGA w Warszawie! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Koncerty 2014 - hołd dla Lady Gagi w Warszawie: kiedy i gdzie LIVE TRIBUTE TO LADY GAGA? Zobacz [VIDEO]

RSS 28/01/2014 15:32 Komentarze 0

Zamiast koncertu Lady Gagi w Polsce w 2014 roku mamy dla Was jak na razie LIVE TRIBUTE TO LADY GAGA w Warszawie. Hołd dla Lady Gagi i jej twórczości w stolicy to okazja do zabawy przy największych hitach pop gwiazdy na żywo. Kiedy i gdzie Live Tribute To Lady Gaga? Poznaj szczegóły już teraz na ESKA.pl!

Lady Gaga / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014 - hołd dla Lady Gagi w Warszawie: kiedy i gdzie LIVE TRIBUTE TO LADY GAGA? Zobacz [VIDEO]
Koncert Lady Gagi w Polsce w 2014 roku to jedno z Twoich marzeń? Jak na razie mamy dla Ciebie LIVE TRIBUTE TO LADY GAGA w Warszawie, które możesz potraktować jako rozgrzewkę przed wyczekiwanym show. Hołd dla Lady Gagi i jej twórczości to projekt klubu Syreni Śpiew. Jak informuje polski fanclub wokalistki GagaFace.pl na Live Tribute To Lady Gaga możemy spodziewać się 30 piosenek Gagi zaśpiewanych na żywo.

KONCERTY 2014: Rob Zombie w Polsce, koncert w Stodole, gdzie i kiedy kupić bilety >>>

Kiedy Live Tribute To Lady Gaga w Warszawie? Impreza już 1 lutego 2014 roku (sobota). Patronat nad wydarzeniem ma wytwórnia Universal Music Polska.


W oczekiwaniu na Live Tribute To Lady Gaga w Warszawie możecie stworzyć własną wymarzoną listę piosenek, które chcielibyście usłyszeć podczas tego koncertu. 30 kawałków to naprawdę sporo. Stawicie na single czy numery z ARTPOP? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w czacie ESKA.pl.


Zobacz Applause - Lady Gaga!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Katar 2015: Polska - Szwecja. Kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać? Pound The Alarm przed kibicowaniem [VIDEO]
0

Katar 2015: Polska - Szwecja. Kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać? Pound The Alarm przed kibicowaniem [VIDEO]

Katar 2015 dla Polski w fazie pucharowej - 1/8 finału to mecz Polska - Szwecja. Na ESKA.pl sprawdzamy, kiedy mecz Polska - Szwecja w ręczną 2015, o której godzinie się zaczyna i gdzie oglądać spotkanie bijąc na alarm wszystkim kibicom. Tutaj nie ominiecie żadnego szczegółu transmisji meczu Polska - Szwecja Katar 2015 - Pound The Alarm razem z nami!
26/01/2015 11:04
Gorąca 20 Premiera: Fly Project - Like A Star [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Fly Project - Like A Star [VIDEO]

Gorąca 20 Premiera: Fly Project - Like A Star to poniedziałkowa propozycja do listy przebojów Radia ESKA. Nowy kawałek od autorów hitu Toca Toca jest w stanie stopić śnieg i rozgrzać każdego!
26/01/2015 10:07
Nie żyje Wiesław Gola perkusista Oddziału Zamkniętego
0

Nie żyje Wiesław Gola perkusista Oddziału Zamkniętego

Nie żyje Wiesław Gola - perkusista Oddziału Zamkniętego. Informację o śmierci perkusisty Oddziału Zamkniętego podano na oficjalnej stronie zespołu na Facebooku. Kim był Wiesław Gola? Z jakimi zespołami współpracował? Informacje na temat zmarłego perkusisty Oddziału Zamkniętego na ESKA.pl 
26/01/2015 09:46
Natasza Urbańska - Hipnotyzuj Mnie. Nowy teledysk - lepszy niż Rolowanie? [VIDEO]
0

Natasza Urbańska - Hipnotyzuj Mnie. Nowy teledysk - lepszy niż Rolowanie? [VIDEO]

Natasza Urbańska - Hipnotyzuj Mnie. Nowy teledysk już na YouTube! Lepszy niż najpopularniejsze do tej pory video Nataszy do kawałka Rolowanie? Oceńcie sami. W klipie gościnnie pojawił się Titus, znany z Acid Drinkers i show SuperStarcie - oraz paru przystojniaków z brodą!
26/01/2015 09:25
Taylor Swift - Style: teledysk. Premiera nowego teledysku Taylor Swift w noc Grammy 2015? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]
0

Taylor Swift - Style: teledysk. Premiera nowego teledysku Taylor Swift w noc Grammy 2015? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]

Teledysk Taylor Swift do Style - trzeciego singla wokalistki z płyty 1989 - to premiera, która z pewnością namiesza na YouTube. Dlaczego? Okazuje się, że nowy teledysk Taylor Swift będzie być może niespodzianką dla fanów gwiazdy w noc Grammy 2015! Zobaczcie, co wiemy o wideo do Style Taylor Swift - informacje czekają na ESKA.pl!
25/01/2015 20:00
Polskie piosenki 2015 - styczeń. Te nowości muzyczne 2015 zelektryzowały polski rynek muzyczny [VIDEO]
0

Polskie piosenki 2015 - styczeń. Te nowości muzyczne 2015 zelektryzowały polski rynek muzyczny [VIDEO]

Najlepsze polskie piosenki 2015 ze stycznia w jednym miejscu na ESKA.pl. Mamy dla Was propozycje na hity po polsku a tych wraz z początkiem roku nie brakuje. Zobaczcie nasze TOP 5 w kategorii nowości muzyczne 2015 po polsku i cieszcie się polskimi piosenkami razem z nami. To co nasze jest, najlepsze jest, bo nasze jest!
25/01/2015 19:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska