WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2013: Richard Bona zagra w Polsce. Sprawdź, po ile są bilety! [VIDEO] - Richard Bona w Polsce
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Koncerty 2013: Richard Bona zagra w Polsce. Sprawdź, po ile są bilety! [VIDEO]: Richard Bona w Polsce, Richard Bona w łodzi, Richard Bona w wytwórni, Richard Bona koncerty 2013, Richard Bona kiedy, Richard Bona po ile są bilety, Richard Bona bilety

Koncerty 2013: Richard Bona zagra w Polsce. Sprawdź, po ile są bilety! [VIDEO]

RSS 11/09/2013 16:12 Komentarze 0
Richard Bona w Polsce. Koncert jego odbędzie się w październiku w ramach trasy koncertowej promującej najnowszy album Bonafied. Zobacz na ESKA.pl szczegóły tego koncertu. Dowiedz się, po ile są bilety?
Richard Bona Richard Bona / Okładka albumu
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2013: Richard Bona zagra w Polsce. Sprawdź, po ile są bilety! [VIDEO]
Richard Bona, kameruński multiinstrumentalista, gitarzysta basowy, perkusista oraz wokalista odwiedzi Polskę. Koncert byłego członka Pat Metheny Group odbędzie się w Łodzi 11 października w klubie Wytwórnia.

Artysta zaśpiewa w ramach trasy koncertowej promującej najnowszy album Bonafied. To siódmy krążek na koncie Richarda Bona, pierwszy wydał w 1999 roku - Scenes from My Life.

Czego można spodziewać się po koncercie? Najnowsza płyta to akustyczny album, który miesza w sobie wiele gatunków muzycznych. Kawałki zamieszczone na Bonafied przywołują stylistykę jazzu latynoamerykańskiego, afrykańskiego popu oraz paryskiego kabaretu.

>>> Koncerty 2014: Koncerty 2014: Ellie Goulding, Deep Purple i Depeche Mode. Kto zagra jeszcze w Polsce? Sprawdź na ESKA.pl

Bilety na koncert Richarda Bona można kupić w Wytwórni. Ceny biletów są różne, wszystko zależy od tego czy mamy kartę klubu Wytwórnia. Posiadacze karty zapłacą 90 zł, zaś bez karty za bilet trzeba zapłacić 100 złotych.

Richard Bona - Eyala




Richard Bona - Muna Nyuwe



Richard Bona - Janjo La Maya


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Co Igor Herbut z LemON sądzi o Besides - zwycięzcach Must Be The Music 8? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Co Igor Herbut z LemON sądzi o Besides - zwycięzcach Must Be The Music 8? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Co Igor Herbut sądzi o Besides - zwycięzcach ośmej edycji Must Be The Music? Sprawdź, co zdaniem wokalisty zespołu LemON urzekło telewidzów w grupie Besides. Sprawdź specjalną wypowiedź Igora Herbuta po finale MBTM 8 dla ESKA.pl
24/11/2014 17:12
Dawid Kwiatkowski - zagraniczna kariera nie jest dla niego? Sprawdź komentarz Kwiatkowskiego [VIDEO]
0

Dawid Kwiatkowski - zagraniczna kariera nie jest dla niego? Sprawdź komentarz Kwiatkowskiego [VIDEO]

Czy Dawid Kwiatkowski marzy o zagranicznej karierze? Na nowej płycie idola nastolatek pojawił się utwór w języku angielskim. Czy to oznacza, że Dawid Kwiatkowski szykuje się na podbicie zagranicznego rynku muzycznego? Sprawdź komentarz Kwiatkowskiego!
24/11/2014 17:07
Top Model 2014: kiedy finał, kto wygra i kto wystąpi na wybiegu? Będzie muzycznie jak rok temu? [VIDEO]
0

Top Model 2014: kiedy finał, kto wygra i kto wystąpi na wybiegu? Będzie muzycznie jak rok temu? [VIDEO]

Finał Top Model 4 wyłoni zwycięzcę programu. Kto wygrał Top Model 2014, dowiemy się w odcinku na żywo - wezmą w nim udział wszyscy uczestnicy show. Zobacz, kto jest w finale Top Model 4, kiedy jest w TV i o której oraz czy na wybiegu wystąpią muzyczne gwiazdy tak jak w poprzednich finałach Top Model - wszystko na ESKA.pl!
24/11/2014 16:54
Świąteczne piosenki 2014: Ariana Grande - Santa Tell Me. Ariana drugą Mariah Carey? [AUDIO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Ariana Grande - Santa Tell Me. Ariana drugą Mariah Carey? [AUDIO]

Świąteczna piosenka 2014 Ariany Grande - Santa Tell Me - zadebiutowała na YouTube pod koniec listopada. Piosenka na święta 2014 od Ariany Grande to jeden z kandydatów na bożonarodzeniowy hit. Wokalistkę porównuje się do Mariah Carey a piosenkę Santa Tell Me do znanego nam wszystkim klasyka -  All I Want For Christmas Is You. Posłuchajcie już teraz!
24/11/2014 16:42
Konkurs - wygraj bilety na koncert LemON i Besides w Stodole! [VIDEO]
0

Konkurs - wygraj bilety na koncert LemON i Besides w Stodole! [VIDEO]

Konkurs - wygraj bilety na koncert LemON i Besides w Stodole! LemON - zwycięzcy 3 edycji i Besides - laureaci edycji 8 Must Be The Music wystąpią w Warszawie już 2 grudnia 2014.
24/11/2014 15:47
LemON nowa płyta - Scarlett - w sprzedaży. Okładka i tracklista nowej płyty LemON [VIDEO]
0

LemON nowa płyta - Scarlett - w sprzedaży. Okładka i tracklista nowej płyty LemON [VIDEO]

Nowa płyta zespołu LemON już w sprzedaży. 24 listopada 2014 płyta Scarlett zaliczyła swoją premierę. Okładka, tracklista i data koncertu promującego nowy materiał LemON - informacje na ten temat znajdziecie na ESKA.pl! 
24/11/2014 15:46
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]