WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2013: Richard Bona zagra w Polsce. Sprawdź, po ile są bilety! [VIDEO] - Richard Bona w Polsce
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Koncerty 2013: Richard Bona zagra w Polsce. Sprawdź, po ile są bilety! [VIDEO]: Richard Bona w Polsce, Richard Bona w łodzi, Richard Bona w wytwórni, Richard Bona koncerty 2013, Richard Bona kiedy, Richard Bona po ile są bilety, Richard Bona bilety

Koncerty 2013: Richard Bona zagra w Polsce. Sprawdź, po ile są bilety! [VIDEO]

RSS 11/09/2013 16:12 Komentarze 0
Richard Bona w Polsce. Koncert jego odbędzie się w październiku w ramach trasy koncertowej promującej najnowszy album Bonafied. Zobacz na ESKA.pl szczegóły tego koncertu. Dowiedz się, po ile są bilety?
Richard Bona Richard Bona / Okładka albumu
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2013: Richard Bona zagra w Polsce. Sprawdź, po ile są bilety! [VIDEO]
Richard Bona, kameruński multiinstrumentalista, gitarzysta basowy, perkusista oraz wokalista odwiedzi Polskę. Koncert byłego członka Pat Metheny Group odbędzie się w Łodzi 11 października w klubie Wytwórnia.

Artysta zaśpiewa w ramach trasy koncertowej promującej najnowszy album Bonafied. To siódmy krążek na koncie Richarda Bona, pierwszy wydał w 1999 roku - Scenes from My Life.

Czego można spodziewać się po koncercie? Najnowsza płyta to akustyczny album, który miesza w sobie wiele gatunków muzycznych. Kawałki zamieszczone na Bonafied przywołują stylistykę jazzu latynoamerykańskiego, afrykańskiego popu oraz paryskiego kabaretu.

>>> Koncerty 2014: Koncerty 2014: Ellie Goulding, Deep Purple i Depeche Mode. Kto zagra jeszcze w Polsce? Sprawdź na ESKA.pl

Bilety na koncert Richarda Bona można kupić w Wytwórni. Ceny biletów są różne, wszystko zależy od tego czy mamy kartę klubu Wytwórnia. Posiadacze karty zapłacą 90 zł, zaś bez karty za bilet trzeba zapłacić 100 złotych.

Richard Bona - Eyala




Richard Bona - Muna Nyuwe



Richard Bona - Janjo La Maya


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Adam Kraśko - Dziadek Władek: premiera od uczestnika programów Rolnik Szuka Żony i Celebrity Splash [VIDEO]
0

Adam Kraśko - Dziadek Władek: premiera od uczestnika programów Rolnik Szuka Żony i Celebrity Splash [VIDEO]

Nowa piosenka od Adama Kraśko - byłego uczestnika programu Rolnik Szuka Żony i aktualnego uczestnika show Celebrity Splash. Po utworze Oj Aniu, Aniu Adam Kraśko publikuje nowy teledysk do nowej piosenki - Dziadek Władek. Nowa piosenka i nowy teledysk Adama Kraśko zobaczycie na ESKA.pl 
31/03/2015 12:46
Pogoda w drodze na Wielkanoc 2015 - ostrzeżenie o WICHURACH i BURZACH 31.03.2015. Sprawdź gdzie będzie Gust of Wind!
0

Pogoda w drodze na Wielkanoc 2015 - ostrzeżenie o WICHURACH i BURZACH 31.03.2015. Sprawdź gdzie będzie Gust of Wind!

Załamanie pogody przed Wielkanocą 2015! uważajcie w drodze na święta - wydano ostrzeżenia przed pogodą zagrażającą nawet życiu! Nad Polską jest groźny niż przynoszący burze i porywisty wiatr. Sprawdźcie jaka pogoda będzie w świątecznym tygodniu 2015
31/03/2015 12:23
Britney Spears ft. Iggy Azalea - Pretty Girls: kiedy premiera? Wspólna piosenka Britney i Iggy już gotowa! [VIDEO]
0

Britney Spears ft. Iggy Azalea - Pretty Girls: kiedy premiera? Wspólna piosenka Britney i Iggy już gotowa! [VIDEO]

Britney Spears ft. Iggy Azalea Pretty Girls to nowa piosenka Britney Spears na 2015 rok, która jest już oficjalnie gotowa. A świadczy o tym nie tylko ujawniona data premiery wspólnej piosenki Britney Spears i Iggy Azalei. Zobaczcie, kiedy premiera duetu Britney Spears ft. Iggy Azalea i co nowego wiadomo na temat współpracy obu pań!
31/03/2015 12:21
Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - zmiany w sprawdzianie 1.04.2015 na koniec podstawówki. Everything Has Changed? [VIDEO]
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - zmiany w sprawdzianie 1.04.2015 na koniec podstawówki. Everything Has Changed? [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2015: zmiany w sprawdzianie na koniec podstawówki wejdą w życie z dniem 1 kwietnia 2015 roku. To właśnie tego dnia uczniowie szóstych klas podstawówki zasiądą do pierwszego poważnego egzaminu. Jak wygląda nowy sprawdzian szóstoklasisty? Jakich zaskakujących zmian mogą spodziewać się szóstoklasiści na sprawdzianie? Czy będzie tak jak w piosence Everything Has Changed? 
31/03/2015 12:18
Martin Garrix feat. Ed Sheeran - Rewind Repeat It: premiera już teraz na ESKA.pl [VIDEO]
0

Martin Garrix feat. Ed Sheeran - Rewind Repeat It: premiera już teraz na ESKA.pl [VIDEO]

Martin Garrix i Ed Sheeran nagrali wspólny utwór! Ciężko sobie wyobrazić współpracę DJ z muzykiem instrumentalnym, jakkolwiek to prawda. Do sieci trafił ich wspólny utwór pt. Rewind, Repeat It - do posłuchania na ESKA.pl 
31/03/2015 12:16
Justin Bieber Roast na Comedy Central Polska: o której godzinie oglądać? Nie przegapcie! [VIDEO]
0

Justin Bieber Roast na Comedy Central Polska: o której godzinie oglądać? Nie przegapcie! [VIDEO]

Justin Bieber Roast w polskiej TV na Comedy Central 1 kwietnia to transmisja, którą omawiamy szczegółowo przed premierą. O której godzinie oglądać Roast of Justin Bieber na Comedy Central Polska? Czy jest szansa na wersję z lektorem? Zobaczcie już teraz szczegóły Justin Bieber Roast w polskiej telewizji.
31/03/2015 11:56
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska