WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2013: Richard Bona zagra w Polsce. Sprawdź, po ile są bilety! [VIDEO] - Richard Bona w Polsce

Tagi związane z Koncerty 2013: Richard Bona zagra w Polsce. Sprawdź, po ile są bilety! [VIDEO]: Richard Bona w Polsce, Richard Bona w łodzi, Richard Bona w wytwórni, Richard Bona koncerty 2013, Richard Bona kiedy, Richard Bona po ile są bilety, Richard Bona bilety

Koncerty 2013: Richard Bona zagra w Polsce. Sprawdź, po ile są bilety! [VIDEO]

RSS 11/09/2013 16:12 Komentarze
Richard Bona w Polsce. Koncert jego odbędzie się w październiku w ramach trasy koncertowej promującej najnowszy album Bonafied. Zobacz na ESKA.pl szczegóły tego koncertu. Dowiedz się, po ile są bilety?
Richard Bona Richard Bona / Okładka albumu
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2013: Richard Bona zagra w Polsce. Sprawdź, po ile są bilety! [VIDEO]
Richard Bona, kameruński multiinstrumentalista, gitarzysta basowy, perkusista oraz wokalista odwiedzi Polskę. Koncert byłego członka Pat Metheny Group odbędzie się w Łodzi 11 października w klubie Wytwórnia.

Artysta zaśpiewa w ramach trasy koncertowej promującej najnowszy album Bonafied. To siódmy krążek na koncie Richarda Bona, pierwszy wydał w 1999 roku - Scenes from My Life.

Czego można spodziewać się po koncercie? Najnowsza płyta to akustyczny album, który miesza w sobie wiele gatunków muzycznych. Kawałki zamieszczone na Bonafied przywołują stylistykę jazzu latynoamerykańskiego, afrykańskiego popu oraz paryskiego kabaretu.

>>> Koncerty 2014: Koncerty 2014: Ellie Goulding, Deep Purple i Depeche Mode. Kto zagra jeszcze w Polsce? Sprawdź na ESKA.pl

Bilety na koncert Richarda Bona można kupić w Wytwórni. Ceny biletów są różne, wszystko zależy od tego czy mamy kartę klubu Wytwórnia. Posiadacze karty zapłacą 90 zł, zaś bez karty za bilet trzeba zapłacić 100 złotych.

Richard Bona - Eyala




Richard Bona - Muna Nyuwe



Richard Bona - Janjo La Maya


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MTV EMA 2016: Polacy mają nominacje! Kto ma szansę na nagrodę?
0

MTV EMA 2016: Polacy mają nominacje! Kto ma szansę na nagrodę?

MTV EMA 2016 - Polacy otrzymali nominacje! Pięcioro wykonawców z polski ma szansę na statuetkę podczas Europe Music Awards 2016! Co zrobili, że mają szansę opuścić Rotterdam z prestiżową nagrodą? Sprawdźcie na ESKA.pl
28/09/2016 12:02
Legia - Sporting: MEMY po drugiej przegranej w Lidze Mistrzów
0

Legia - Sporting: MEMY po drugiej przegranej w Lidze Mistrzów

Legia Warszawa w Lidze Mistrzów nie radzi sobie najlepiej. Po drugim meczu warszawski klub ma na koncie dwie porażki i serie memów na swój temat, które krążą po sieci. Najlepsze z nich już teraz na ESKA.pl
28/09/2016 11:42
Bridget Jones 3 - piosenka Years & Years ma już teledysk!
0

Bridget Jones 3 - piosenka Years & Years ma już teledysk!

Bridget Jones 3 - piosenka z filmu ma już teledysk! Czy w klipie do Meteorite zostały uwzględnione fragmenty kinowej produkcji? Warto sprawdzić to już teraz na ESKA.pl!
28/09/2016 11:11
Dzień Chłopaka 2016 - co na prezent? Na ESKA.pl podpowiadamy, co kupić chłopakowi!
0

Dzień Chłopaka 2016 - co na prezent? Na ESKA.pl podpowiadamy, co kupić chłopakowi!

Już 30 września obchodzimy Dzień Chłopaka! Jeśli nie macie pomysłu na muzyczny prezent, to my służymy Wam pomocą! Jaki prezent chcieliby dostać chłopacy? Sprawdźcie na Eska.pl listę najbardziej pożądanych upominków! 
28/09/2016 11:05
Dzień chłopaka - demotywatory, memy, śmieszne obrazki - TOP 12 obrazków na dzień chłopaka
0

Dzień chłopaka - demotywatory, memy, śmieszne obrazki - TOP 12 obrazków na dzień chłopaka

Dzień chłopaka już tuż tuż. Memy i demotywatory to niezły prezent na dzień chłopaka. Nawet jeżeli nie masz chłopaka, wyślij życzenia swoim kolegom i znajomym, na pewno ucieszą się, że pamiętasz o nich w Dniu chłopaka.
28/09/2016 10:54
Liga Mistrzów 28.09.2016 - TERMINARZ, MECZE
0

Liga Mistrzów 28.09.2016 - TERMINARZ, MECZE

Liga Mistrzów 2016 - faza grupowa rozgrywek rozkręca się na dobre! Jakie mecze LM zobaczymy 28.09.2016?  O której oglądać turniejowe mecze? Sprawdź terminarz Ligi Mistrzów jeżeli chcesz być na bieżąco!
28/09/2016 10:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA