WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2013: Richard Bona zagra w Polsce. Sprawdź, po ile są bilety! [VIDEO] - Richard Bona w Polsce

Tagi związane z Koncerty 2013: Richard Bona zagra w Polsce. Sprawdź, po ile są bilety! [VIDEO]: Richard Bona w Polsce, Richard Bona w łodzi, Richard Bona w wytwórni, Richard Bona koncerty 2013, Richard Bona kiedy, Richard Bona po ile są bilety, Richard Bona bilety

Koncerty 2013: Richard Bona zagra w Polsce. Sprawdź, po ile są bilety! [VIDEO]

RSS 11/09/2013 16:12 Komentarze
Richard Bona w Polsce. Koncert jego odbędzie się w październiku w ramach trasy koncertowej promującej najnowszy album Bonafied. Zobacz na ESKA.pl szczegóły tego koncertu. Dowiedz się, po ile są bilety?
Richard Bona Richard Bona / Okładka albumu
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2013: Richard Bona zagra w Polsce. Sprawdź, po ile są bilety! [VIDEO]
Richard Bona, kameruński multiinstrumentalista, gitarzysta basowy, perkusista oraz wokalista odwiedzi Polskę. Koncert byłego członka Pat Metheny Group odbędzie się w Łodzi 11 października w klubie Wytwórnia.

Artysta zaśpiewa w ramach trasy koncertowej promującej najnowszy album Bonafied. To siódmy krążek na koncie Richarda Bona, pierwszy wydał w 1999 roku - Scenes from My Life.

Czego można spodziewać się po koncercie? Najnowsza płyta to akustyczny album, który miesza w sobie wiele gatunków muzycznych. Kawałki zamieszczone na Bonafied przywołują stylistykę jazzu latynoamerykańskiego, afrykańskiego popu oraz paryskiego kabaretu.

>>> Koncerty 2014: Koncerty 2014: Ellie Goulding, Deep Purple i Depeche Mode. Kto zagra jeszcze w Polsce? Sprawdź na ESKA.pl

Bilety na koncert Richarda Bona można kupić w Wytwórni. Ceny biletów są różne, wszystko zależy od tego czy mamy kartę klubu Wytwórnia. Posiadacze karty zapłacą 90 zł, zaś bez karty za bilet trzeba zapłacić 100 złotych.

Richard Bona - Eyala




Richard Bona - Muna Nyuwe



Richard Bona - Janjo La Maya


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Sylwia Grzeszczak wróciła na scenę i zachwyciła. Rewelacyjny występ  artystki na ESKA.pl
0

Sylwia Grzeszczak wróciła na scenę i zachwyciła. Rewelacyjny występ artystki na ESKA.pl

Sylwia Grzeszczak na Polsat SuperHit Festiwal 2016 zaliczyła swój wielki muzyczny powrót! Wokalistka wystąpiła na Koncercie Platynowym w Operze Leśnej po raz pierwszy od czasu narodzin dziecka. Co zaśpiewała i jak wypadła po przerwie? Sprawdźcie szczegóły i zobaczcie wideo na ESKA.pl!
30/05/2016 16:42
Gorąca 20 Premiery: Dominika Sojda - Już wiem, że Ty || Steve Aoki & Boehm feat. Walk The Moon - Back 2 U
0

Gorąca 20 Premiery: Dominika Sojda - Już wiem, że Ty || Steve Aoki & Boehm feat. Walk The Moon - Back 2 U

Dominika Sojda - Już wiem, że ty oraz Steve Aoki & Boehm feat. Walk The Moon - Back 2 U: to dwie premiery w G20 na dobre rozpoczącie tygodnia. Warto zwrócić uwagę na te dwie nowości do listy przebojów ESKI! Więcej na ich temat dowiecie już teraz na ESKA.pl!
30/05/2016 16:41
Adele zjechała fankę na koncercie. Co takiego zrobiła dziewczyna?
0

Adele zjechała fankę na koncercie. Co takiego zrobiła dziewczyna?

Adele nie miała litości dla fanki. Znana z ciętego języka piosenkarka powiedziała szczerze, co myśli na temat zachowania dziewczyny na koncercie. Sprawdź, o co poszło już teraz!
30/05/2016 16:39
Opole 2016: plebiscyt Złote Opole 2016. Trwa głosowanie!
0

Opole 2016: plebiscyt Złote Opole 2016. Trwa głosowanie!

Opole 2016 - Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej coraz bliżej! Ruszył już plebiscyt, w którym widzowie wybiorą najlepszą piosenkę, która otrzyma Grand Prix Opola 2016. Szansę na statuetkę mają m.in.: Natalia Szroeder, Dawid Podsiadło, Margaret, Monika Brodka, Kaliber 44.
30/05/2016 16:32
Polska - Japonia siatkówka 31.05.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?
0

Polska - Japonia siatkówka 31.05.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?

Polska - Japonia: gdzie oglądać transmisję z meczu, który odbędzie się 31.05.2016? Czy pojedynek naszych siatkarzy z japońską drużyną zobaczymy w TV i online? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie już teraz na ESKA.pl
30/05/2016 16:25
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016