WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2013: Richard Bona zagra w Polsce. Sprawdź, po ile są bilety! [VIDEO] - Richard Bona w Polsce

Tagi związane z Koncerty 2013: Richard Bona zagra w Polsce. Sprawdź, po ile są bilety! [VIDEO]: Richard Bona w Polsce, Richard Bona w łodzi, Richard Bona w wytwórni, Richard Bona koncerty 2013, Richard Bona kiedy, Richard Bona po ile są bilety, Richard Bona bilety

Koncerty 2013: Richard Bona zagra w Polsce. Sprawdź, po ile są bilety! [VIDEO]

RSS 11/09/2013 16:12 Komentarze
Richard Bona w Polsce. Koncert jego odbędzie się w październiku w ramach trasy koncertowej promującej najnowszy album Bonafied. Zobacz na ESKA.pl szczegóły tego koncertu. Dowiedz się, po ile są bilety?
Richard Bona Richard Bona / Okładka albumu
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2013: Richard Bona zagra w Polsce. Sprawdź, po ile są bilety! [VIDEO]
Richard Bona, kameruński multiinstrumentalista, gitarzysta basowy, perkusista oraz wokalista odwiedzi Polskę. Koncert byłego członka Pat Metheny Group odbędzie się w Łodzi 11 października w klubie Wytwórnia.

Artysta zaśpiewa w ramach trasy koncertowej promującej najnowszy album Bonafied. To siódmy krążek na koncie Richarda Bona, pierwszy wydał w 1999 roku - Scenes from My Life.

Czego można spodziewać się po koncercie? Najnowsza płyta to akustyczny album, który miesza w sobie wiele gatunków muzycznych. Kawałki zamieszczone na Bonafied przywołują stylistykę jazzu latynoamerykańskiego, afrykańskiego popu oraz paryskiego kabaretu.

>>> Koncerty 2014: Koncerty 2014: Ellie Goulding, Deep Purple i Depeche Mode. Kto zagra jeszcze w Polsce? Sprawdź na ESKA.pl

Bilety na koncert Richarda Bona można kupić w Wytwórni. Ceny biletów są różne, wszystko zależy od tego czy mamy kartę klubu Wytwórnia. Posiadacze karty zapłacą 90 zł, zaś bez karty za bilet trzeba zapłacić 100 złotych.

Richard Bona - Eyala




Richard Bona - Muna Nyuwe



Richard Bona - Janjo La Maya


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
22/08/2016 16:04
James Arthur pobity! Co z koncertem w Polsce?
0

James Arthur pobity! Co z koncertem w Polsce?

James Arthur został pobity, po czym trafił do szpitala. Do bójki z udziałem wokalisty doszło na krótko przed koncertem w Polsce. Na ESKA.pl sprawdzamy, czy warszawski występ Jamesa Arthura odbędzie się normalnie.
24/08/2016 11:54
Britney Spears nawet w Carpool Karaoke śpiewa z playbacku
0

Britney Spears nawet w Carpool Karaoke śpiewa z playbacku

Czy nikt nie powiedział Britney Spears, że w Carpool Karaoke śpiewa się na żywo? Gwiazda przyzwyczaiła się do występów z playbacku do tego stopnia, że nie słychać jej śpiewu nawet w zapowiedzi najnowszego odcinka show Jamesa Cordena. Fani są oburzeni!
24/08/2016 11:45
Gorąca 20 Premiera: The Chainsmokers feat. Halsey - Closer. Poczujcie 95 uderzeń na minutę!
0

Gorąca 20 Premiera: The Chainsmokers feat. Halsey - Closer. Poczujcie 95 uderzeń na minutę!

The Chainsmokers feat. Halsey - Closer: premierowo w Gorącej 20 Radia ESKA! Kolejny świetny kawałek od duetu z USA wybrzmi po raz pierwszy w propozycjach do listy hitów w środę, 24 sierpnia po godzinie 18:00! Wakacyjny teledysk z tekstem do obejrzenia na ESKA.pl! 
24/08/2016 11:21
Legia Warszawa w Lidze Mistrzów - memy po historycznym awansie!
0

Legia Warszawa w Lidze Mistrzów - memy po historycznym awansie!

Legia Warszawa w Lidze Mistrzów! Po 21 latach oczekiwania w końcu polski klub wywalczył awans do Champions League. Oczywiście nie obyło się bez wybornych memów podsumowujących ten sukces.
24/08/2016 11:14
Alan Walker - 8 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!
0

Alan Walker - 8 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Alan Walker na ESKA Music Awards 2016 wystąpi w piątek, 26 sierpnia! Dwa dni przed galą norweski producent obchodzi swoje 19 urodziny! Z tej okazji przygotowaliśmy 8 faktów i ciekawostek o gwieździe EMA 2016!
24/08/2016 09:27
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

18/08/2016 10:16

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]