Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2013: Richard Bona zagra w Polsce. Sprawdź, po ile są bilety! [VIDEO] - Richard Bona w Polsce
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Koncerty 2013: Richard Bona zagra w Polsce. Sprawdź, po ile są bilety! [VIDEO]: Richard Bona w Polsce, Richard Bona w łodzi, Richard Bona w wytwórni, Richard Bona koncerty 2013, Richard Bona kiedy, Richard Bona po ile są bilety, Richard Bona bilety

Koncerty 2013: Richard Bona zagra w Polsce. Sprawdź, po ile są bilety! [VIDEO]

RSS 11/09/2013 16:12 Komentarze 0
Richard Bona w Polsce. Koncert jego odbędzie się w październiku w ramach trasy koncertowej promującej najnowszy album Bonafied. Zobacz na ESKA.pl szczegóły tego koncertu. Dowiedz się, po ile są bilety?
Richard Bona Richard Bona / Okładka albumu
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2013: Richard Bona zagra w Polsce. Sprawdź, po ile są bilety! [VIDEO]
Richard Bona, kameruński multiinstrumentalista, gitarzysta basowy, perkusista oraz wokalista odwiedzi Polskę. Koncert byłego członka Pat Metheny Group odbędzie się w Łodzi 11 października w klubie Wytwórnia.

Artysta zaśpiewa w ramach trasy koncertowej promującej najnowszy album Bonafied. To siódmy krążek na koncie Richarda Bona, pierwszy wydał w 1999 roku - Scenes from My Life.

Czego można spodziewać się po koncercie? Najnowsza płyta to akustyczny album, który miesza w sobie wiele gatunków muzycznych. Kawałki zamieszczone na Bonafied przywołują stylistykę jazzu latynoamerykańskiego, afrykańskiego popu oraz paryskiego kabaretu.

>>> Koncerty 2014: Koncerty 2014: Ellie Goulding, Deep Purple i Depeche Mode. Kto zagra jeszcze w Polsce? Sprawdź na ESKA.pl

Bilety na koncert Richarda Bona można kupić w Wytwórni. Ceny biletów są różne, wszystko zależy od tego czy mamy kartę klubu Wytwórnia. Posiadacze karty zapłacą 90 zł, zaś bez karty za bilet trzeba zapłacić 100 złotych.

Richard Bona - Eyala




Richard Bona - Muna Nyuwe



Richard Bona - Janjo La Maya


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Austin Mahone - Dirty Work: teledysk z wokalistą w roli największego ciacha w biurze
0

Austin Mahone - Dirty Work: teledysk z wokalistą w roli największego ciacha w biurze

Nowy teledysk Austina Mahone do Dirty Work mamy dla Was do zobaczenia na ESKA.pl chwilę po premierze nagrania w sieci. W pierwszej wideo odsłonie swojej debiutanckiej płyty Mahone wciela się w rolę przystojniaka z biura. Jak na prawdziwe ciacho przystało to właśnie za nim odwracają się wszystkie gorące asystentki i sekretarki. Wy też? Sprawdźcie sami!
28/07/2015 11:56
Calvin Harris półnagi reklamuje bieliznę. Tak wygląda chłopak Taylor Swift w całej okazałości! Lepiej od Justina Biebera?
0

Calvin Harris półnagi reklamuje bieliznę. Tak wygląda chłopak Taylor Swift w całej okazałości! Lepiej od Justina Biebera?

Calvin Harris czy Justin Bieber - oto jest pytanie! Szczególnie jeśli porówna się kampanie reklamowe obu muzyków. Który z panów reklamuje bieliznę lepiej: chłopak Taylor Swift czy idol nastolatek? Spór do rozwiązania na ESKA.pl 
28/07/2015 11:50
Galantis - Peanut Butter Jelly: teledysk-zaproszenie na zakupy. Też je tak robicie?
0

Galantis - Peanut Butter Jelly: teledysk-zaproszenie na zakupy. Też je tak robicie?

Nowy teledysk Galantis do Peanut Butter Jelly możemy potraktować jako zaproszenie na wspólne zakupy z duetem. Nie jest to jednak zwykły spożywczy shopping, bo odwiedzamy Galantis Pharms. I jest to przeżycie dość wyjątkowe - nie każda wizyta w supermarkecie kończy się przecież lateksowym party bez ograniczeń. Zobaczcie zakręcony teledysk do Peanut Butter Jelly już teraz!
28/07/2015 11:03
Gorąca 20 Premiera: DJane HouseKat & Rameez - 38 Degrees
0

Gorąca 20 Premiera: DJane HouseKat & Rameez - 38 Degrees

 DJane HouseKat & Rameez - 38 Degrees to kawałek, który usłyszycie w propozycjach do listy przebojów Radia ESKA w pochmurny wtorek, 28 lipca. Utwór przypomina nieco największe hity Pitbulla - czy spodoba się słuchaczom Radia ESKA?
28/07/2015 10:46
Adam Lambert w Szczecinie na 2015 ESKA Music Awards. Zobacz występy głównej gwiazdy gali!
0

Adam Lambert w Szczecinie na 2015 ESKA Music Awards. Zobacz występy głównej gwiazdy gali!

Adam Lambert będzie główną gwiazdą ceremonii rozdania statuetek ESKA Music Awards 2015. Artysta, który dał się poznać w 2009 roku za sprawą szlagierowego przeboju Whataya Want From Me ponownie odwiedzi Polskę. Sprawdźcie, jak wokalista prezentuje się podczas występów na żywo!    
28/07/2015 10:07
Zac Efron w muzycznym filmie We Are Your Friends – data premiery i TRAILER
0

Zac Efron w muzycznym filmie We Are Your Friends – data premiery i TRAILER

Zac Efron w We Are Your Friends – zobacz zwiastun filmu. Gwiazda filmów Sąsiedzi, Ten niezręczny moment czy High School Musical, tym razem wcieli się w młodego DJ-a, który zmienia swoje życie. Zac Efron do roli DJ-a przygotowywał się pod okiem Alesso i Classixx!
28/07/2015 10:07
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Super wakacje za jedno zdjęcie - zobacz jak to możliwe!

Super wakacje za jedno zdjęcie - zobacz jak to możliwe!

27/07/2015 13:57

0
Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

08/07/2015 09:32

0
Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

06/07/2015 14:03

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska