Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2013: Richard Bona zagra w Polsce. Sprawdź, po ile są bilety! [VIDEO] - Richard Bona w Polsce
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Koncerty 2013: Richard Bona zagra w Polsce. Sprawdź, po ile są bilety! [VIDEO]: Richard Bona w Polsce, Richard Bona w łodzi, Richard Bona w wytwórni, Richard Bona koncerty 2013, Richard Bona kiedy, Richard Bona po ile są bilety, Richard Bona bilety

Koncerty 2013: Richard Bona zagra w Polsce. Sprawdź, po ile są bilety! [VIDEO]

RSS 11/09/2013 16:12 Komentarze 0
Richard Bona w Polsce. Koncert jego odbędzie się w październiku w ramach trasy koncertowej promującej najnowszy album Bonafied. Zobacz na ESKA.pl szczegóły tego koncertu. Dowiedz się, po ile są bilety?
Richard Bona Richard Bona / Okładka albumu
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2013: Richard Bona zagra w Polsce. Sprawdź, po ile są bilety! [VIDEO]
Richard Bona, kameruński multiinstrumentalista, gitarzysta basowy, perkusista oraz wokalista odwiedzi Polskę. Koncert byłego członka Pat Metheny Group odbędzie się w Łodzi 11 października w klubie Wytwórnia.

Artysta zaśpiewa w ramach trasy koncertowej promującej najnowszy album Bonafied. To siódmy krążek na koncie Richarda Bona, pierwszy wydał w 1999 roku - Scenes from My Life.

Czego można spodziewać się po koncercie? Najnowsza płyta to akustyczny album, który miesza w sobie wiele gatunków muzycznych. Kawałki zamieszczone na Bonafied przywołują stylistykę jazzu latynoamerykańskiego, afrykańskiego popu oraz paryskiego kabaretu.

>>> Koncerty 2014: Koncerty 2014: Ellie Goulding, Deep Purple i Depeche Mode. Kto zagra jeszcze w Polsce? Sprawdź na ESKA.pl

Bilety na koncert Richarda Bona można kupić w Wytwórni. Ceny biletów są różne, wszystko zależy od tego czy mamy kartę klubu Wytwórnia. Posiadacze karty zapłacą 90 zł, zaś bez karty za bilet trzeba zapłacić 100 złotych.

Richard Bona - Eyala




Richard Bona - Muna Nyuwe



Richard Bona - Janjo La Maya


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
Pogoda nad morzem w lipcu 2015: temperatura wody w Bałtyku. Woda Burnin' Up?
0

Pogoda nad morzem w lipcu 2015: temperatura wody w Bałtyku. Woda Burnin' Up?

Pogodę nad morzem w lipcu 2015 sprawdzamy dla Was serwując m.in. temperaturę wody w Bałtyku. Zobaczcie, jaka jest pogoda nad morzem i ile stopni ma woda. Czy jest szansa, że Morze Bałtyckie Burnin' Up? Klikajcie po więcej już teraz!
07/07/2015 15:28
Eiji Tsuburaya GRA GOOGLE - kim jest bohater doodle z 7 lipca? Poznaj 5 ciekawostek!
0

Eiji Tsuburaya GRA GOOGLE - kim jest bohater doodle z 7 lipca? Poznaj 5 ciekawostek!

Eiji Tsuburaya - GRA GOOGLE na 7 lipca 2015. Kim jest Eiji Tsuburaya? Poznaj 6 ciekawostek o twórcy Godzilli, który obchodziłby dziś 114 urodziny a był twórcą najpiękniejszych potworów w historii kina.
07/07/2015 15:27
Don't Judge Challenge -  o co chodzi z hashtagiem dontjudgechallenge?
0

Don't Judge Challenge - o co chodzi z hashtagiem dontjudgechallenge?

O co chodzi z akcją Don't Judge Challenge? Na twitterze i Facebooku pojawiły się filmy z hashtagiem dontjudgechallenge - zobacz na czym polegają i dlaczego są hitem w sieci.
07/07/2015 15:26
George Michael - zdjęcia po odwyku sensacją w internecie. Zobacz jak się zmienił!
0

George Michael - zdjęcia po odwyku sensacją w internecie. Zobacz jak się zmienił!

"George Michael wyniszczony przez narkotyki" - grzmią serwisy internetowe na całym świecie w reakcji na zdjęcia, które zrobiono muzykowi w lipcu 2015. Co jest tak niezwykłego w zdjęciach muzyka - zobacz sam jak się zmienił.
07/07/2015 15:25
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - plakat z Natalie Dormer w klimacie Bad Blood już w sieci!
0

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - plakat z Natalie Dormer w klimacie Bad Blood już w sieci!

Plakaty do Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Część 2 powoli zalewają sieć. Właśnie pojawił się pierwszy plakat do ostatniej części Igrzysk Śmierci z serii tych z poszczególnymi bohaterami filmu. Mowa o plakacie do finału Igrzysk Śmierci z Natalie Dormer. Zobaczcie poster w klimatach Bad Blood już teraz!
07/07/2015 14:26
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska