WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » KONCERTY 2013: Macklemore i Ryan Lewis w Polsce. Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO] - KONCERTY 2013: Macklemore i Ryan Lewis w Polsce. Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]

KONCERTY 2013: Macklemore i Ryan Lewis w Polsce. Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]

RSS 07/05/2013 10:50 Komentarze
Macklemore & Ryan Lewis, autorzy znanego także z Global Listy hitu Thrift Shop, zagrają koncert w Polsce! Duet wystąpi już 24 września 2013 na warszawskim Torwarze. W sprzedaży pojawiły się właśnie dodatkowe wejściówki. Gdzie i za ile można je kupić? Dowiedz się na Eska.pl!
Macklemore i Lewis / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: KONCERTY 2013: Macklemore i Ryan Lewis w Polsce. Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]
Macklemore & Ryan Lewis, autorzy hitów Thrift Shop i Can't Hold Us zagrają w Polsce w ramach swojej trasy koncertowej promującej ich debiutancki krążek zatytułowany Heist. Początkowo planowano, że występ odbędzie się w klubie Palladium - jednak ze względu na ogromne zainteresowanie fanów koncert przeniesiono na Torwar. Data imprezy pozostaje bez zmian: duet raperów będzie można ich zobaczyć już 24 września 2013.

W sprzedaży pojawiły się właśnie dodatkowe wejściówki - podobnie jak poprzednie w cenie 110 złotych, a można je kupić na stronach go-ahead.pl, ebilet.pl, eventim.pl oraz ticketpro.pl. "Stare" bilety na występ w Palladium nadal zachowują ważność.

Problemy z kupnem biletów na koncert Macklemore & Ryan Lewis

Agencja Go Ahead wystosowała 26.04. oficjalny komunikat: "W związku z licznymi telefonami i zapytaniami w sprawie biletów na koncert Macklemore & Ryan Lewis informujemy, że sprzedaż przez naszą stronę internetową prowadzi firma eBilet. Ze względu na brak możliwości zakupu biletów na koncert przez niektóre systemy bankowe wprowadziliśmy możliwość rezerwacji biletów i zapłaty przelewem w ciągu 3 dni roboczych. Jednocześnie informujemy, że liczba rezerwacji jest ograniczona."

Macklemore & Ryan Lewis - Thrift Shop. Zobacz klip na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Fryderyki 2013: lista zwycięzców. Zobacz, kto dostał nagrodę Polskiej Akademii Fonograficznej! [VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
04/05/2016 11:47
Eurowizja 2016: konkurenci Michała Szpaka. Mocni rywale powalczą z Polską!
0

Eurowizja 2016: konkurenci Michała Szpaka. Mocni rywale powalczą z Polską!

Michał Szpak w Eurowizji 2016 będzie miał mocnych rywali! Z kim powalczy w półfinale i być może w finale? Najgroźniejsi konkurenci Polski i ich eurowizyjna propozycje do posłuchania na ESKA.pl!
04/05/2016 13:23
Matura 2016 język polski - arkusze, zadania, odpowiedzi i reakcje maturzystów!
0

Matura 2016 język polski - arkusze, zadania, odpowiedzi i reakcje maturzystów!

Matura 2016 język polski - arkusze, zadania, odpowiedzi i reakcje maturzystów już teraz na ESKA.pl! 4 maja rozpoczęły się matury, a około 280 tys. uczniów przystąpiło do egzaminu z języka polskiego. Czy maturzyści są zadowoleni ze swoich prac i jakie zadanie zaskoczyły ich na egzaminie dojrzałości? Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie poniżej.
04/05/2016 13:19
Must Be The Music: półfinaliści. Kto ma największe szanse na wygraną?
0

Must Be The Music: półfinaliści. Kto ma największe szanse na wygraną?

Must Be The Music: półfinaliści programu ogłoszeni! Kto z nich ma największe szanse na wygraną?
04/05/2016 13:14
Bieber, Zayn, Bars and Melody w jednym. 5 mega artystów, których zastąpi nam Tomek Turek
0

Bieber, Zayn, Bars and Melody w jednym. 5 mega artystów, których zastąpi nam Tomek Turek

5 mega wokalistów, których może zastąpić Tomek Turek - zobacz pierwszoligowych artystów, których przypomina nam zwycięzca konkursu eska360 na cover piosenki Margaret.
04/05/2016 12:51
Eurowizja 2016: Polska w półfinale. Który jest Michał Szpak?
0

Eurowizja 2016: Polska w półfinale. Który jest Michał Szpak?

Eurowizja 2016 półfinały już 10 i 12 maja. Kolejność, w jakiej wystąpią artyści została ujawniona. Kiedy zaśpiewa Michał Szpak i czy jest to dobra pozycja? Kto wystąpi przed nim i po nim? Lista półfinału Eurowizji 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl 
04/05/2016 12:45
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 22:22

0
MAJÓWKA

MAJÓWKA

03/05/2016 12:54

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA