WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » KONCERTY 2013: Macklemore i Ryan Lewis w Polsce. Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO] - KONCERTY 2013: Macklemore i Ryan Lewis w Polsce. Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

KONCERTY 2013: Macklemore i Ryan Lewis w Polsce. Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]

RSS 07/05/2013 10:50 Komentarze 0
Macklemore & Ryan Lewis, autorzy znanego także z Global Listy hitu Thrift Shop, zagrają koncert w Polsce! Duet wystąpi już 24 września 2013 na warszawskim Torwarze. W sprzedaży pojawiły się właśnie dodatkowe wejściówki. Gdzie i za ile można je kupić? Dowiedz się na Eska.pl!
Macklemore i Lewis / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: KONCERTY 2013: Macklemore i Ryan Lewis w Polsce. Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]
Macklemore & Ryan Lewis, autorzy hitów Thrift Shop i Can't Hold Us zagrają w Polsce w ramach swojej trasy koncertowej promującej ich debiutancki krążek zatytułowany Heist. Początkowo planowano, że występ odbędzie się w klubie Palladium - jednak ze względu na ogromne zainteresowanie fanów koncert przeniesiono na Torwar. Data imprezy pozostaje bez zmian: duet raperów będzie można ich zobaczyć już 24 września 2013.

W sprzedaży pojawiły się właśnie dodatkowe wejściówki - podobnie jak poprzednie w cenie 110 złotych, a można je kupić na stronach go-ahead.pl, ebilet.pl, eventim.pl oraz ticketpro.pl. "Stare" bilety na występ w Palladium nadal zachowują ważność.

Problemy z kupnem biletów na koncert Macklemore & Ryan Lewis

Agencja Go Ahead wystosowała 26.04. oficjalny komunikat: "W związku z licznymi telefonami i zapytaniami w sprawie biletów na koncert Macklemore & Ryan Lewis informujemy, że sprzedaż przez naszą stronę internetową prowadzi firma eBilet. Ze względu na brak możliwości zakupu biletów na koncert przez niektóre systemy bankowe wprowadziliśmy możliwość rezerwacji biletów i zapłaty przelewem w ciągu 3 dni roboczych. Jednocześnie informujemy, że liczba rezerwacji jest ograniczona."

Macklemore & Ryan Lewis - Thrift Shop. Zobacz klip na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Fryderyki 2013: lista zwycięzców. Zobacz, kto dostał nagrodę Polskiej Akademii Fonograficznej! [VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Amber Rose trzęsie pupą w teledysku do Milk Milk Lemonade pełnym pośladków. O co chodzi? [VIDEO]
0

Amber Rose trzęsie pupą w teledysku do Milk Milk Lemonade pełnym pośladków. O co chodzi? [VIDEO]

Pośladki Amber Rose możemy podziwiać tym razem w teledysku do piosenki Milk Milk Lemonade. Kawałek Amy Schumer - z którą Amber całowała się na MTV Movie Awards 2015 - to parodia klipów rozpływających się nad kobiecymi pupami. Czy Amber Rose w wideo do Milk Milk Lemonade pokazała, że potrafi śmiać się sama z siebie?
18/04/2015 20:59
Julia Totoszko w show Mali Giganci śpiewa Nine Million Bicycles - piosenkę Katie Melua! [VIDEO]
0

Julia Totoszko w show Mali Giganci śpiewa Nine Million Bicycles - piosenkę Katie Melua! [VIDEO]

Julia Totoszko w Małych Gigantach zaśpiewa piosenkę Katie Melua - Nine Million Bicycles. Jej występ zobaczymy już w odcinku emitowanym w sobotę 18 kwietnia!
18/04/2015 17:43
Mali Giganci - Wiktoria Gąbka śpiewa Czy Te Oczy Mogą Kłamać! [VIDEO]
0

Mali Giganci - Wiktoria Gąbka śpiewa Czy Te Oczy Mogą Kłamać! [VIDEO]

Wiktoria Gąbka w Małych Gigantach zaśpiewa dobrze znaną piosenkę sprzed lat - Czy Te Oczy Mogą Kłamać. Zobacz przed premierą występ Wiktorii Gąbki - odcinek z jej udziałem zobaczymy już 18 kwietnia!
18/04/2015 16:40
Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Teledysk z Kasią jako zawodniczką MMA! [VIDEO]
0

Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Teledysk z Kasią jako zawodniczką MMA! [VIDEO]

Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Zupełnie nowa piosenka i teledysk autorki hitu Na Kolanach zapowiadają jej płytę, która ma się ukazać już w maju! Co przygotowała gwiazda, którą obecnie możemy oglądać w show Twoja Twarz Brzmi Znajomo?
18/04/2015 12:41
Nowy teledysk Saszan - Proste Słowa już w sieci! Zobacz klip do kawałka w klimacie reggae! [VIDEO]
0

Nowy teledysk Saszan - Proste Słowa już w sieci! Zobacz klip do kawałka w klimacie reggae! [VIDEO]

Saszan - Proste Słowa. Długo wyczekiwany teledysk różowowłosej wokalistki właśnie pojawił się w sieci! Klip jest prosty, ale czaruje światłem i kolorami. Zobaczcie!
18/04/2015 10:30
Mali Giganci odc. 7: Olivia Wieczorek po raz kolejny muzyczną sensacją! 12-latka śpiewa I Will Love Again [VIDEO]
1

Mali Giganci odc. 7: Olivia Wieczorek po raz kolejny muzyczną sensacją! 12-latka śpiewa I Will Love Again [VIDEO]

Mali Giganci odc. 7 to dzięki Olivii Wieczorek muzyczne emocje z najwyższej półki. Tym razem 12-latka z Kliki Rubika w Małych Gigantach 18.04.2015 śpiewa I Will Love Again ponownie zbierając burzę oklasków. Olivia Wieczorek z Małych Gigantów to prawdziwa muzyczna sensacja pierwszej edycji show. Zobaczcie sami, jak śpiewa hit Lary Fabian i sprawdźcie skąd ten talent!
18/04/2015 10:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

14/04/2015 17:17

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>

Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>


Akcja partnerska