Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » KONCERTY 2013: Macklemore i Ryan Lewis w Polsce. Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO] - KONCERTY 2013: Macklemore i Ryan Lewis w Polsce. Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

KONCERTY 2013: Macklemore i Ryan Lewis w Polsce. Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]

RSS 07/05/2013 10:50 Komentarze 0
Macklemore & Ryan Lewis, autorzy znanego także z Global Listy hitu Thrift Shop, zagrają koncert w Polsce! Duet wystąpi już 24 września 2013 na warszawskim Torwarze. W sprzedaży pojawiły się właśnie dodatkowe wejściówki. Gdzie i za ile można je kupić? Dowiedz się na Eska.pl!
Macklemore i Lewis / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: KONCERTY 2013: Macklemore i Ryan Lewis w Polsce. Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]
Macklemore & Ryan Lewis, autorzy hitów Thrift Shop i Can't Hold Us zagrają w Polsce w ramach swojej trasy koncertowej promującej ich debiutancki krążek zatytułowany Heist. Początkowo planowano, że występ odbędzie się w klubie Palladium - jednak ze względu na ogromne zainteresowanie fanów koncert przeniesiono na Torwar. Data imprezy pozostaje bez zmian: duet raperów będzie można ich zobaczyć już 24 września 2013.

W sprzedaży pojawiły się właśnie dodatkowe wejściówki - podobnie jak poprzednie w cenie 110 złotych, a można je kupić na stronach go-ahead.pl, ebilet.pl, eventim.pl oraz ticketpro.pl. "Stare" bilety na występ w Palladium nadal zachowują ważność.

Problemy z kupnem biletów na koncert Macklemore & Ryan Lewis

Agencja Go Ahead wystosowała 26.04. oficjalny komunikat: "W związku z licznymi telefonami i zapytaniami w sprawie biletów na koncert Macklemore & Ryan Lewis informujemy, że sprzedaż przez naszą stronę internetową prowadzi firma eBilet. Ze względu na brak możliwości zakupu biletów na koncert przez niektóre systemy bankowe wprowadziliśmy możliwość rezerwacji biletów i zapłaty przelewem w ciągu 3 dni roboczych. Jednocześnie informujemy, że liczba rezerwacji jest ograniczona."

Macklemore & Ryan Lewis - Thrift Shop. Zobacz klip na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Fryderyki 2013: lista zwycięzców. Zobacz, kto dostał nagrodę Polskiej Akademii Fonograficznej! [VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato
0

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje nie muszą kosztować majątku - wystarczy wiedzieć jak je zorganizować, żeby było fajnie i... modnie. Poznaj najnowsze trendy wakacyjne. Turystyka to styl życia!
28/07/2015 17:14
Konkurs na wakacje - wyślij rodzinę na wakacje za jedną fotkę - SPRAWDŹ JAK
0

Konkurs na wakacje - wyślij rodzinę na wakacje za jedną fotkę - SPRAWDŹ JAK

Wakacyjny konkurs! Twoje zdjęcie może być warte 6000 złotych! Wystarczy, że wyślesz zdjęcie rodziny na konkurs na Eska.pl i powiesz nam, dlaczego te osoby powinny wygrać i spędzić najfajniejsze wakacje życia. To proste!
28/07/2015 16:49
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu
0

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu powstania w Warszawie. Jak wygląda program obchodów? Gdzie możemy spodziewać się utrudnień w ruchu 1 sierpnia 2015 roku w stolicy? Sprawdź i zobacz teledysk do kawałka Tyle Nadziei, Tyle Młodości z udziałem powstańców 
28/07/2015 16:48
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?
0

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu związane z przejazdem kolarzy przez stolicę pierwszego dnia wyścigu? Które ulice będą wyłączone z ruchu podczas startu TdP 2 sierpnia 2015 roku? Czy przejazd przez centrum Warszawy będzie Impossible? 
28/07/2015 16:23
Lechia Gdańsk - Juventus Turyn: gdzie oglądać SuperMecz na żywo? Watch Me - zachęca mecz
0

Lechia Gdańsk - Juventus Turyn: gdzie oglądać SuperMecz na żywo? Watch Me - zachęca mecz

Gdzie oglądać Lechia Gdańsk - Juventus Turyn na żywo? Transmisji SuperMeczu 29 lipca 2015 roku przyglądamy się na ESKA.pl. Zobaczcie już teraz, gdzie obejrzeć Lechię - Juventus na żywo w telewizji, online i o której godzinie rozpoczyna się spotkanie. Watch Me - zachęca mecz i wielu z pewnością skusi się!
28/07/2015 16:00
The Voice of Poland 6: pierwsze przesłuchania na zdjęciach i filmach
0

The Voice of Poland 6: pierwsze przesłuchania na zdjęciach i filmach

The Voice of Poland 6 - pierwsze przesłuchania w ciemno już wystartowały! Na ESKA.pl zbieramy zdjęcia i filmy z 6. edycji Voice of Poland!
28/07/2015 15:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

08/07/2015 09:32

0
Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

06/07/2015 14:03

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska