WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncert One Direction w Polsce w 2014? Twitter zawrzał! [VIDEO] - One Direction w Polsce w 2014 - czy to potwierdzone?

Koncert One Direction w Polsce w 2014? Twitter zawrzał! [VIDEO]

RSS 19/09/2013 08:39 Komentarze
One Direction w Polsce w 2014? Na Twitterze zawrzało, fani są podekscytowani! Czy koncert 1D w Polsce jest potwierdzony? Sprawdź na ESKA.pl!
One Direction w Polsce w 2014? One Direction w Polsce w 2014? / Bulls
Ilustracja do artykułu: Koncert One Direction w Polsce w 2014? Twitter zawrzał! [VIDEO]

AKTUALIZACJA: #PolandNeedsWWATour to hasło, które na Twitterze towarzyszy oczekiwaniu na wieści o nowych datach występów 1D w ramach Where We Are Tour w Europie 19 września 2013 roku, w tym koncertu One Direction w Polsce. Czy tym razem się uda? Niestety na liście zabrakło naszego kraju. Aktualną koncertową rozpiskę 1D na 2014 rok znajdziecie klikając TUTAJ>>>.

>>> Where We Are Tour One Direction. Nowe daty koncertów po Europie 19 września 2013! Będzie Polska? [SONDA]

#PolishDirectionersWant1DConcertInPoland - to hasło króluje na Twitterze 10 lipca 2013 roku. Niestety, nie jest to potwierdzona informacja. Administratorka One Direction Polska na Facebooku wyjaśniła fanom, że nie powinni pokładać nadziei w tej plotce, a czekać na wiarygodne informacje.


Zobacz One Direction - One Way Or Another (Teenage Kicks):

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
05/05/2016 10:20
Matura 2016: język angielski - ARKUSZE, ZADANIA i ODPOWIEDZI online w pdf. Było hard?
0

Matura 2016: język angielski - ARKUSZE, ZADANIA i ODPOWIEDZI online w pdf. Było hard?

Matura 2016: już 6 maja 2016 roku - zdaniem wiekszości uczniów najłatwiejsza część, podczas maturalnego maratonu. Tego dnia matura 2016 z języka angielskiego! Arkusze z zadaniami maturalnymi z angielskiego dostępne będą zaraz po egzaminie na ESKA.pl
06/05/2016 07:00
LOTTO 05.05.2016: wyniki losowania
0

LOTTO 05.05.2016: wyniki losowania

Lotto - wyniki z 5 maja 2016 to szansa na wygranie kumulacji. Do wygrania aż 40 milionów złotych. Jak obstawiać Lotto? Jakie szczęśliwe numery? Jakie są wyniki losowania 5.05.2016​ - wszystko to znajdziecie poniżej
05/05/2016 21:49
Wyniki Lotto: 5 maja 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO
0

Wyniki Lotto: 5 maja 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO

LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO wyniki z 5.05.2016. Jakie są wyniki losowania 3 maja? - jako pierwszy sprawdź czy to ty wygrałeś megakumulację - 40 milionów!  
05/05/2016 21:49
LOTTO wyniki 5.05.2016: wyniki Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto, Kaskada i Multi Multi mogą zależeć od 11 najszczęśliwszych liczb
0

LOTTO wyniki 5.05.2016: wyniki Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto, Kaskada i Multi Multi mogą zależeć od 11 najszczęśliwszych liczb

Wyniki Lotto 5 maja 2016 to szansa na wygranie megakumulacji. Do wygrania aż 40 milionów złotych. Jak obstawiać Lotto? Jakie szczęśliwe numery? Jakie są wyniki losowania 5.05.2016​ - wszystko to znajdziecie poniżej.
05/05/2016 21:48
Snapchat: 10 trików, dzięki którym będziesz mistrzem Snapa!
0

Snapchat: 10 trików, dzięki którym będziesz mistrzem Snapa!

Snapchat zdobywa coraz większą popularność, a jego użytkownicy chcą poznawać jego najciekawsze opcje. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Was 10 trików, dzięki którym będziecie mistrzami Snapa!
05/05/2016 21:27
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 22:22

0
MAJÓWKA

MAJÓWKA

03/05/2016 12:54

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA