WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncert One Direction w Polsce w 2014? Twitter zawrzał! [VIDEO] - One Direction w Polsce w 2014 - czy to potwierdzone?

Koncert One Direction w Polsce w 2014? Twitter zawrzał! [VIDEO]

RSS 19/09/2013 08:39 Komentarze
One Direction w Polsce w 2014? Na Twitterze zawrzało, fani są podekscytowani! Czy koncert 1D w Polsce jest potwierdzony? Sprawdź na ESKA.pl!
One Direction w Polsce w 2014? One Direction w Polsce w 2014? / Bulls
Ilustracja do artykułu: Koncert One Direction w Polsce w 2014? Twitter zawrzał! [VIDEO]

AKTUALIZACJA: #PolandNeedsWWATour to hasło, które na Twitterze towarzyszy oczekiwaniu na wieści o nowych datach występów 1D w ramach Where We Are Tour w Europie 19 września 2013 roku, w tym koncertu One Direction w Polsce. Czy tym razem się uda? Niestety na liście zabrakło naszego kraju. Aktualną koncertową rozpiskę 1D na 2014 rok znajdziecie klikając TUTAJ>>>.

>>> Where We Are Tour One Direction. Nowe daty koncertów po Europie 19 września 2013! Będzie Polska? [SONDA]

#PolishDirectionersWant1DConcertInPoland - to hasło króluje na Twitterze 10 lipca 2013 roku. Niestety, nie jest to potwierdzona informacja. Administratorka One Direction Polska na Facebooku wyjaśniła fanom, że nie powinni pokładać nadziei w tej plotce, a czekać na wiarygodne informacje.


Zobacz One Direction - One Way Or Another (Teenage Kicks):

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!
0

Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!

Koncerty 2016 - sierpień. Festiwale, imprezy i występy największych gwiazd, których nie możecie przegapić znajdziecie w jednym miejscu! Lista do wglądu czeka - oczywiście na ESKA.pl!
27/07/2016 18:29
The Vamps w Polsce 2016: koncert przeniesiony! Bilety, data, nowa lokalizacja
0

The Vamps w Polsce 2016: koncert przeniesiony! Bilety, data, nowa lokalizacja

The Vamps wystąpią w Polsce! Kiedy i gdzie odbędzie się pierwszy koncert brytyjskiego zespołu w naszym kraju? Gdzie i za ile można kupić bilety? Sprawdź szczegóły już teraz - na ESKA.pl!
27/07/2016 17:42
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest trzecia pula!
0

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest trzecia pula!

Koncert The Vamps w Polsce 2016 cieszy się dużą popularnością! Bilety rozeszły się w szybkim tempie, co zmartwiło wielu polskich fanów. Mamy jednak dobrą informację - jest trzecia pula! Gdzie i kiedy będą dostępne? Szczegóły sprawdzicie już teraz - na ESKA.pl!
27/07/2016 17:38
Światowe Dni Młodzieży 2016: program w TV i online. Gdzie oglądać ŚDM 2016?
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: program w TV i online. Gdzie oglądać ŚDM 2016?

Światowe Dni Młodzieży 2016: transmisja w telewizji i w internecie będzie dostępna. Godzinową rozpiskę z wizyty papieża w Polsce prezentujemy Wam na ESKA.pl!
27/07/2016 17:29
RIO 2016: medale. Polacy z dużymi szansami na olimpijskie krążki
0

RIO 2016: medale. Polacy z dużymi szansami na olimpijskie krążki

RIO 2016: medale olimpijskie dla sportowców są niezwykle ważne. To najlepsza nagroda za wysiłek i trud włożony w rozwijanie swoich umiejętności. Na ESKA.pl sprawdzamy, którzy sportowcy mają szanse na medale w RIO 2016.
27/07/2016 16:57
Taco Hemingway: Wosk ONLINE. Skąd pobrać EP-kę?
0

Taco Hemingway: Wosk ONLINE. Skąd pobrać EP-kę?

Taco Hemingway: EP-ka Wosk za darmo - gdzie została udostępniona? Co jeśli miejsce, z którego można ściągnąć piosenki Taco nie działa? Dowiedzcie się już teraz na ESKA.pl
27/07/2016 16:46
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...