WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncert One Direction w Polsce w 2014? Twitter zawrzał! [VIDEO] - One Direction w Polsce w 2014 - czy to potwierdzone?
REKLAMA
REKLAMA

Koncert One Direction w Polsce w 2014? Twitter zawrzał! [VIDEO]

RSS 19/09/2013 08:39 Komentarze 0
One Direction w Polsce w 2014? Na Twitterze zawrzało, fani są podekscytowani! Czy koncert 1D w Polsce jest potwierdzony? Sprawdź na ESKA.pl!
One Direction w Polsce w 2014? One Direction w Polsce w 2014? / Bulls
Ilustracja do artykułu: Koncert One Direction w Polsce w 2014? Twitter zawrzał! [VIDEO]

AKTUALIZACJA: #PolandNeedsWWATour to hasło, które na Twitterze towarzyszy oczekiwaniu na wieści o nowych datach występów 1D w ramach Where We Are Tour w Europie 19 września 2013 roku, w tym koncertu One Direction w Polsce. Czy tym razem się uda? Niestety na liście zabrakło naszego kraju. Aktualną koncertową rozpiskę 1D na 2014 rok znajdziecie klikając TUTAJ>>>.

>>> Where We Are Tour One Direction. Nowe daty koncertów po Europie 19 września 2013! Będzie Polska? [SONDA]

#PolishDirectionersWant1DConcertInPoland - to hasło króluje na Twitterze 10 lipca 2013 roku. Niestety, nie jest to potwierdzona informacja. Administratorka One Direction Polska na Facebooku wyjaśniła fanom, że nie powinni pokładać nadziei w tej plotce, a czekać na wiarygodne informacje.


Zobacz One Direction - One Way Or Another (Teenage Kicks):

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Potwór z Loch Ness w Google Doodle. Co to jest potwór z Loch Ness? Sprawdź i poznaj 6 muzycznych potworów[VIDEO]
0

Potwór z Loch Ness w Google Doodle. Co to jest potwór z Loch Ness? Sprawdź i poznaj 6 muzycznych potworów[VIDEO]

Potwór z Loch Ness to jedna z najbardziej pobudzających wyobraźnię tajemnic. Co upamiętnia Google Doodle 21.04.2015? Dowiedz się na ESKA.pl i posłuchaj piosenek o potworach!
21/04/2015 10:17
Bayern - Porto LM 21.04.2015: transmisja na żywo. Gdzie obejrzeć mecz rewanżowy w tv i online? Play z nami! [VIDEO]
0

Bayern - Porto LM 21.04.2015: transmisja na żywo. Gdzie obejrzeć mecz rewanżowy w tv i online? Play z nami! [VIDEO]

Mecz Bayern - Porto na żywo 21.04.2015 w ramach ćwierćfinału LM będzie można zobaczyć w transmisji w TV i online. Zobaczcie już teraz, gdzie oglądać Bayern - Porto w telewizji i internecie + o której zaczyna się spotkanie rewanżowe klubów. Transmisja Bayern - Porto to kwestia wciśnięcia odpowiedniego Play!
21/04/2015 10:16
Egzamin gimnajzalny 2015: część humanistyczna - ARKUSZE z polskiego, historii i WOS-u na ESKA.pl. This Is It! [VIDEO]
0

Egzamin gimnajzalny 2015: część humanistyczna - ARKUSZE z polskiego, historii i WOS-u na ESKA.pl. This Is It! [VIDEO]

Egzamin gimnazjalny 2015 z części humanistycznej pod lupą ESKA.pl. Mamy dla Was arkusz z polskiego + arkusz z historii i WOS-u online na naszej stronie chwilę po zakończeniu pierwszej części sprawdzianu. Zobaczcie arkusze z egzaminu gimnazjalnego z 21.04.2015 pierwszy raz - zainteresowani i ponownie - uczniowie 3 klas gimnazjum... This Is It!
21/04/2015 09:36
Egzamin gimnazjalny 2015: online, do druku, pdf - gdzie znaleźć All I Need? [VIDEO]
0

Egzamin gimnazjalny 2015: online, do druku, pdf - gdzie znaleźć All I Need? [VIDEO]

Egzamin gimnazjalny 2015 online albo egzamin gimnazjalny 2015 w formie pdf i do druku to okazja na ponowne rozwiązanie zadań na spokojnie jeszcze tego samego dnia. Gdzie znaleźć arkusze egzaminu gimnazjalnego w internecie? All I Need na ESKA.pl
21/04/2015 09:28
Ariana Grande zerwała z Big Seanem - dlaczego się rozstali! Co się stało? OFICJALNE potwierdzenie [VIDEO]
0

Ariana Grande zerwała z Big Seanem - dlaczego się rozstali! Co się stało? OFICJALNE potwierdzenie [VIDEO]

Ariana Grande i Big Sean rozstali się. Mamy oficjalne potwierdzenie rozstania Ariany i Big Seana. O co poszło? Przeczytaj oświadczenie i dowiedz się więcej na ESKA.pl
20/04/2015 20:25
Egzamin gimnazjalny - "Wiemy jakie będą zadania" "Wyciekły zadania" "WYKRADZIONO ARKUSZE EGZAMINU" - nie daj się na to nabrać!
0

Egzamin gimnazjalny - "Wiemy jakie będą zadania" "Wyciekły zadania" "WYKRADZIONO ARKUSZE EGZAMINU" - nie daj się na to nabrać!

Wykradziono arkusze Egzaminu Gimnazjalnego! Zadania są bardzo trudne! - uważajcie na oszustów obiecujących przesyłanie arkuszy Egzaminu Gimnazjalnego 2015. Pojawiają się szczególnie na stronach poświęconym poradom i wynikom! Dowiedzcie się więcej?
20/04/2015 20:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>

Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>


Akcja partnerska