Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncert One Direction w Polsce w 2014? Twitter zawrzał! [VIDEO] - One Direction w Polsce w 2014 - czy to potwierdzone?
REKLAMA
REKLAMA

Koncert One Direction w Polsce w 2014? Twitter zawrzał! [VIDEO]

RSS 19/09/2013 08:39 Komentarze 0
One Direction w Polsce w 2014? Na Twitterze zawrzało, fani są podekscytowani! Czy koncert 1D w Polsce jest potwierdzony? Sprawdź na ESKA.pl!
One Direction w Polsce w 2014? One Direction w Polsce w 2014? / Bulls
Ilustracja do artykułu: Koncert One Direction w Polsce w 2014? Twitter zawrzał! [VIDEO]

AKTUALIZACJA: #PolandNeedsWWATour to hasło, które na Twitterze towarzyszy oczekiwaniu na wieści o nowych datach występów 1D w ramach Where We Are Tour w Europie 19 września 2013 roku, w tym koncertu One Direction w Polsce. Czy tym razem się uda? Niestety na liście zabrakło naszego kraju. Aktualną koncertową rozpiskę 1D na 2014 rok znajdziecie klikając TUTAJ>>>.

>>> Where We Are Tour One Direction. Nowe daty koncertów po Europie 19 września 2013! Będzie Polska? [SONDA]

#PolishDirectionersWant1DConcertInPoland - to hasło króluje na Twitterze 10 lipca 2013 roku. Niestety, nie jest to potwierdzona informacja. Administratorka One Direction Polska na Facebooku wyjaśniła fanom, że nie powinni pokładać nadziei w tej plotce, a czekać na wiarygodne informacje.


Zobacz One Direction - One Way Or Another (Teenage Kicks):

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Donatan i Maryla Rodowicz - Pełnia: teledysk promuje zapowiedź! Zobaczcie pierwszy fragment
0

Donatan i Maryla Rodowicz - Pełnia: teledysk promuje zapowiedź! Zobaczcie pierwszy fragment

Nowy teledysk Donatana doczekał się swojej zapowiedzi. Do sieci trafił teaser klipu do utworu Pełnia. Piosenka i klip powstały przy współpracy Donatana i Maryli Rodowicz. Zobacz demoniczny klip na ESKA.pl 
25/05/2015 14:44
Gorąca 20: Fifth Harmony - Worth It ft. Kid Ink. Zobacz taneczny teledysk i słuchaj hitu na antenie [VIDEO]
0

Gorąca 20: Fifth Harmony - Worth It ft. Kid Ink. Zobacz taneczny teledysk i słuchaj hitu na antenie [VIDEO]

Fifth Harmony - Worth It ft. Kid Ink to poniedziałkowa premiera w Gorącej 20. Taneczny teledysk do trzeciego singiel z debiutanckiej płyty grupy pt. Reflection z udziałem rapera do obejrzenia już teraz - na ESKA.pl
25/05/2015 14:27
Lepsze Życie z reżyserem Więzów Krwi na eskaGO za darmo już teraz [VIDEO]
0

Lepsze Życie z reżyserem Więzów Krwi na eskaGO za darmo już teraz [VIDEO]

Lepsze życie to francuski film o miłości dostępny za darmo i bez logowania na eskaGO. Na ekranie gwiazda Zakochanego Paryża oraz reżyser Więzów krwi z Clive'em Owenem i Milą Kunis.
25/05/2015 14:22
#sorrymamo - o co chodzi z hashtagiem na Dzień Matki 2015? Powiedzcie Sorry mamie 26 maja razem z nami! [VIDEO]
0

#sorrymamo - o co chodzi z hashtagiem na Dzień Matki 2015? Powiedzcie Sorry mamie 26 maja razem z nami! [VIDEO]

#sorrymamo to hashtag na Dzień Matki 2015, który zaleje Facebooka, Twittera i Instagrama oczywiście 26 maja. O co chodzi w akcji #sorrymamo i kto weźmie w niej udział? O internetowym projekcie na Dzień Matki 2015 na ESKA.pl. Gotowi powiedzieć Sorry swojej mamie?
25/05/2015 14:22
Płyta Fifty Shades of Grey: Remixed - wszystkie remiksy piosenek z 50 twarzy Greya na ESKA.pl. Lepsze niż oryginalne wersje? [AUDIO]
1

Płyta Fifty Shades of Grey: Remixed - wszystkie remiksy piosenek z 50 twarzy Greya na ESKA.pl. Lepsze niż oryginalne wersje? [AUDIO]

Soundtrack do 50 twarzy Greya - REMIKSY od dziś w sklepach. To propozycja po albumie z piosenkami do filmu w oryginalnej wersji, która na listach radzi sobie równie dobrze. Tracklista Fifty Shades of Grey: Remixed i wersje audio kawałków podrasowanych bitami czekają na ESKA.pl. Czy nowe odsłony piosenek z 50 twarzy Greya podbiją także serca polskich słuchaczy?
25/05/2015 14:21
Dzień Matki: życzenia nie tylko na telefon, czyli czego życzyć mamie 26 maja - muzyczne propozycje! [VIDEO]
0

Dzień Matki: życzenia nie tylko na telefon, czyli czego życzyć mamie 26 maja - muzyczne propozycje! [VIDEO]

Dzień Matki 2015: życzenia dla mamy nie tylko na telefon? Jak złożyć mamie taktowne i oryginalne życzenia na Dzień Matki? Na ESKA.pl znajdziecie piosenki z życzeniami na Dzień Mamy
25/05/2015 14:20
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska