WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncert One Direction w Polsce w 2014? Twitter zawrzał! [VIDEO] - One Direction w Polsce w 2014 - czy to potwierdzone?

Koncert One Direction w Polsce w 2014? Twitter zawrzał! [VIDEO]

RSS 19/09/2013 08:39 Komentarze
One Direction w Polsce w 2014? Na Twitterze zawrzało, fani są podekscytowani! Czy koncert 1D w Polsce jest potwierdzony? Sprawdź na ESKA.pl!
One Direction w Polsce w 2014? One Direction w Polsce w 2014? / Bulls
Ilustracja do artykułu: Koncert One Direction w Polsce w 2014? Twitter zawrzał! [VIDEO]

AKTUALIZACJA: #PolandNeedsWWATour to hasło, które na Twitterze towarzyszy oczekiwaniu na wieści o nowych datach występów 1D w ramach Where We Are Tour w Europie 19 września 2013 roku, w tym koncertu One Direction w Polsce. Czy tym razem się uda? Niestety na liście zabrakło naszego kraju. Aktualną koncertową rozpiskę 1D na 2014 rok znajdziecie klikając TUTAJ>>>.

>>> Where We Are Tour One Direction. Nowe daty koncertów po Europie 19 września 2013! Będzie Polska? [SONDA]

#PolishDirectionersWant1DConcertInPoland - to hasło króluje na Twitterze 10 lipca 2013 roku. Niestety, nie jest to potwierdzona informacja. Administratorka One Direction Polska na Facebooku wyjaśniła fanom, że nie powinni pokładać nadziei w tej plotce, a czekać na wiarygodne informacje.


Zobacz One Direction - One Way Or Another (Teenage Kicks):

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Tini - piosenka Got Me Started rozgrzewa przed koncertem w Polsce! [VIDEO]
0

Tini - piosenka Got Me Started rozgrzewa przed koncertem w Polsce! [VIDEO]

Tini pokazała teledysk Got Me Started. Światła, szalony taniec i oczywiście piękna Martina Stoessel, to wszystko jest w nowym klipie. Co jeszcze? Przekonajcie się oglądając go już teraz na ESKA.pl
08/12/2016 16:42
Facebook: przegląd roku - jak zrobić #yearinreview2016?
0

Facebook: przegląd roku - jak zrobić #yearinreview2016?

Facebook: przegląd roku wyświetla się na tablicach Twoich znajomych, a ty nie wiesz jak zrobić #yearinreview2016? Nie martw się - na ESKA.pl tłumaczymy wszystko krok po kroku!
08/12/2016 16:13
Vixen - piosenka Romantyczna miłość. Kim jest autor premiery w Muzyką Się Żyje?
0

Vixen - piosenka Romantyczna miłość. Kim jest autor premiery w Muzyką Się Żyje?

Vixen - Romantyczna miłość 8.12.2016 to premiera w Muzyką Się Żyje! Kim jest raper, który wniósł na polski rynek muzyczny powiew świeżości? Vixena poznacie na ESKA.pl!
08/12/2016 16:06
Legia Warszawa w Lidze Europy! Z kim i kiedy zagra?
0

Legia Warszawa w Lidze Europy! Z kim i kiedy zagra?

Z kim zagra Legia Warszawa w Lidze Europy? Kto będzie rywalem Legii? Data meczu i następny przeciwnik do sprawdzenia na ESKA.pl
08/12/2016 15:54
LP - piosenki. Co zaśpiewa w Polsce?
0

LP - piosenki. Co zaśpiewa w Polsce?

LP w Polsce 2016 pojawi się 12 i 13 grudnia. Bilety na dwa koncerty gwiazdy ESKA Music Awards rozchodzą się w szybkim tempie. Jakie piosenki zaśpiewa LP w Warszawie i Poznaniu? Przekonajcie się na ESKA.pl
08/12/2016 15:53
Sylwia Przybysz i Artur Sikorski razem. Teledysk Nie poddam się
0

Sylwia Przybysz i Artur Sikorski razem. Teledysk Nie poddam się

Sylwia Przybysz i Artur Sikorski razem w teledysku. Nie poddam się to już trzeci klip promujący najnowsze wydawnictwo wokalistki.
08/12/2016 15:46
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Legia Warszawa w Lidze Europy! Z kim i kiedy zagra?

Legia Warszawa w Lidze Europy! Z kim i kiedy zagra?

08/12/2016 15:54

0
Ciemniejsza strona Greya - przecieki. Najlepsze sceny [TOP 5]

Ciemniejsza strona Greya - przecieki. Najlepsze sceny [TOP 5]

08/12/2016 12:04

0
YouTube Rewind 2016: najpopularniejsze teledyski i filmy na YouTube

YouTube Rewind 2016: najpopularniejsze teledyski i filmy na YouTube

07/12/2016 17:51

0
Sylwester 2016 w TV - kto gdzie wystąpi? [PROGRAM TV 31.12.2016]

Sylwester 2016 w TV - kto gdzie wystąpi? [PROGRAM TV 31.12.2016]

07/12/2016 17:06

0
Skoki narciarskie 2017 - Zakopane. Bilety, gdzie i za ile je kupić?

Skoki narciarskie 2017 - Zakopane. Bilety, gdzie i za ile je kupić?

07/12/2016 15:24

0
Wokalista Sumptuastic stracił 3 palce w wybuchu bomby. Pójdzie do więzienia?

Wokalista Sumptuastic stracił 3 palce w wybuchu bomby. Pójdzie do więzienia?

07/12/2016 11:36

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone 58,88%
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre 41,12%
polub
ESKA