WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncert One Direction w Polsce w 2014 roku? #PolandNeedsWhereWeAreTour2014 - działamy! [VIDEO] - One Direction w Polsce już w 2014 roku? Daty Where We Are Tour wciąż uzupełniane! [VIDEO]

Koncert One Direction w Polsce w 2014 roku? #PolandNeedsWhereWeAreTour2014 - działamy! [VIDEO]

RSS 16/05/2013 14:36 Komentarze

One Direction już w 2014 roku wystartują z nową trasą koncertową Where We Are Tour. Boysband 16 maja 2013 roku ogłosił daty występów w Ameryce Południowej, Wielkiej Brytanii i Irlandii. Już wkrótce mają pojawić się daty tournée dla Europy i Azji. Plotki mówią o show między innymi w Madrycie i Tokio. Co z Warszawą?

One Direction / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Koncert One Direction w Polsce w 2014 roku? #PolandNeedsWhereWeAreTour2014 - działamy! [VIDEO]
Nowa trasa koncertowa One Direction Where We Are Tour zaplanowana na 2014 rok to szansa na występ chłopaków w Polsce. Dlaczego? 16 maja 2013 roku grupa ogłosiła dopiero P I E R W S Z E daty swoich występów. Na początek Directioners dowiedzieli się o koncertach w Ameryce Południowej, Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Według pojawiających się w sieci informacji już wkrótce ma pojawić się lista show w Europie i Azji. Plotki te wydają się dość wiarygodne biorąc pod uwagę, że na oficjalnej stronie One Direction nad spisem koncertowych dat w Ameryce Południowej, UK i Irlandii możemy przeczytać, że jest to pierwsze ogłoszenie w ramach niespodzianki dla fanów. To znak, że daty Where We Are Tour 2014 będą aktualizowane.

>>> One Direction: trasa koncertowa 2014 Where We Are Tour - daty, miasta [VIDEO]

Pamiętajmy też, że One Direction obiecali swoim fanom, że wszyscy Directioners na całym świecie będą zadowoleni z ich niespodzianki. Warto również zwrócić uwagę na to, że tym razem brytyjsko-irlandzki boysband będzie grał tylko na wielkich arenach. Taką z pewnością jest Stadion Narodowy w Warszawie, który może pomieścić 73 tysiące osób.

Jeśli Polska nie pojawi się na liście Where We Are Tour 2014 to Polish Directioners nie pozostaje nic innego, jak tylko starać się o show i organizować kolejne akcje, dzięki którym 1D dowiedzą się, jak wielkim marzeniem polskich fanów jest ich wizyta w naszym kraju.

W komentarzach i Eskowym czacie piszcie, jakie macie pomysły na ściągnięcie zespołu do naszego kraju.



AKTUALIZACJA
: Na stronie www.onedirectionmusic.com możemy przeczytać, że fani nie powinni się martwić, jeśli na liście nie znaleźli swoich krajów, ponieważ więcej dat zostanie dodanych już wkrótce!


Zobacz One Way Or Another - One Direction!



PS Tym lub innym sposobem zamierzam(y) Was ściągnąć do Polski ;) (w nawiązaniu do słów One Way Or Another)

JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Męskie Granie 2017 - Nieboskłon po śląsku
0

Męskie Granie 2017 - Nieboskłon po śląsku

Nieboskłon w śląskiej wersji podbija sieć. Posłuchajcie nowej piosenki tria Frele.
26/07/2017 12:32
Olsztyn Green Festival 2017: data, miejsce, bilety, program
0

Olsztyn Green Festival 2017: data, miejsce, bilety, program

Olsztyn Green Festival 2017 powraca z kolejną edycją wydarzenia, podczas którego wystąpi wielu polskich artystów. Poznaj wszystkie szczegóły dwudniowej imprezy na ESKA.pl!
26/07/2017 12:16
Kraków Live Festival 2017 - artyści. Line-up imprezy 18-19.08!
0

Kraków Live Festival 2017 - artyści. Line-up imprezy 18-19.08!

Kraków Live Festival 2017 po raz kolejny okaże się jedną z najlepszych muzycznych imprez w Polsce? Sprawdź, kto wystąpi na festiwalu 18-19.08.
26/07/2017 12:15
Luis Fonsi nagrał nowe Despacito! Która wersja lepsza?
0

Luis Fonsi nagrał nowe Despacito! Która wersja lepsza?

Luis Fonsi aktualnie podbija listy przebojów swoim hitem Despacito. Artysta postanowił nagrać nową wersję tego przeboju. Czy jest lepsza niż oryginał?
26/07/2017 12:12
Cara Delevingne debiutuje jako piosenkarka z I Feel Everything
0

Cara Delevingne debiutuje jako piosenkarka z I Feel Everything

Cara Delevingne to supermodelka, aktorka i... piosenkarka! Gwiazda zaprezentowała swój debiutancki utwór I Feel Everything z soundtracku do filmu Valerian i Miasto Tysiąca Planet.
26/07/2017 12:01
 Festiwal Muzyki Tanecznej Ostróda 2017: PROGRAM, GWIAZDY
0

Festiwal Muzyki Tanecznej Ostróda 2017: PROGRAM, GWIAZDY

Festiwal Muzyki Tanecznej Ostróda 2017 to jedna z najbardziej roztańczonych imprez w Polsce. Sprawdź program wydarzenia i poznaj gwiazdy tegorocznej edycji.
26/07/2017 12:01
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program