WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Koncert charytatywny Kasi Markiewicz. Kto wystąpił i gdzie obejrzeć online? [VIDEO] - Koncert Kasi Markiewicz - gdzie oglądać w internecie
REKLAMA
REKLAMA

Koncert charytatywny Kasi Markiewicz. Kto wystąpił i gdzie obejrzeć online? [VIDEO]

RSS 07/04/2014 10:16 Komentarze 0
Koncert charytatywny dla Kasi Markiewicz odbył się 19 marca, 4 dni przed śmiercią chorej na raka uczestniczki The Voice Of Poland. Kto wystąpił dla Kasi i wspierającej ją Fundacji Avalon? Gdzie i kiedy będzie można obejrzeć ten koncert online? Sprawdź na ESKA.pl
Koncert charytatywny dla Kasi Markiewicz, nagrany by wesprzeć chorą na raka uczestniczkę 4 edycji The Voice Of Poland, odbył się 19 marca. Sama Kasia już nie była w stanie wziąć udziału w koncercie, a 4 dni po nim - odeszła. Kto wystąpił dla Kasi i wspierającej ją Fundacji Avalon?

>>> Kasia Markiewicz nie żyje. Dzięki czemu zapamiętamy uczestniczkę The Voice?

Chęć wzięcia udziału w koncercie wyrazili finaliści drugiej i trzeciej edycji The Voice Of Poland: Ernest Staniaszek, Mateusz Ziółko, Arek Kłusowski, Jagoda Kret, Natalia Krakowiak, Natalia Nykiel, Michał Sobierajski i Dorota Osińska. Wystąpili również trenerzy The Voice of Poland, a całość poprowadzili Marika i Tomasz Kammel. Wydarzenie można było zobaczyć 6 kwietnia 2014 roku (w niedzielę) o godz. 20.05, dzień po emisji odcinka The Voice - Bitwy, w którym opowiedziany został ciąg dalszy historii Kasi. Koncert dla Kasi Markiewicz można już także obejrzeć online w internecie - na stronie voice.tvp.pl

Koncert zorganizowano by wesprzeć Kasię, Fundację Avalon oraz by uświadomić widzów o konieczności wykonywania badań profilaktycznych.



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Sarsa Markiewicz z The Voice of Poland 5: największa gwiazda ringów? [VIDEO]
0

Sarsa Markiewicz z The Voice of Poland 5: największa gwiazda ringów? [VIDEO]

Sarsa Markiewicz w The Voice of Poland 5 w pierwszej bitwie na muzycznym ringu musiała zmierzyć się z Jerzym Grzechnikiem. Wspólnie dali jeden z najlepszych występów wieczoru. Kim jest Sarsa Markiewicz i czy to ona ma największe szanse na wygraną całej serii The Voice of Poland? Sprawdź na ESKA.pl
20/10/2014 14:53
LemON - koncerty 2014. Jesienna trasa koncertowa już trwa. Gdzie gra zespół? [VIDEO]
0

LemON - koncerty 2014. Jesienna trasa koncertowa już trwa. Gdzie gra zespół? [VIDEO]

LemON - koncerty 2014. Jesienna trasa koncertowa już trwa. Gdzie będzie można usłyszeć na żywo takie przeboje jak Scarlett czy Napraw? Sprawdź na ESKA.pl!
20/10/2014 14:31
HALLOWEEN 2014 - muzyka, która naprawdę straszy! Zobacz 8 strasznych melodii na Halloween! [VIDEO]
0

HALLOWEEN 2014 - muzyka, która naprawdę straszy! Zobacz 8 strasznych melodii na Halloween! [VIDEO]

HALLOWEEN 2014 - muzyka, która naprawdę straszy! Na Eska.pl wybraliśmy dla Was kilka piosenek i filmowych melodii, które przyprawiają nas o ciarrrki na plecach. Czekamy na Wasze propozycje w komentarzach!
20/10/2014 14:31
Łukasz Jakóbiak w komisji na Eurowizję 2015? 5 dowodów na to, że to najlepszy kandydat [VIDEO]
0

Łukasz Jakóbiak w komisji na Eurowizję 2015? 5 dowodów na to, że to najlepszy kandydat [VIDEO]

Kto z Polski na Eurowizję 2015? Odpowiedź na pytanie o polskiego reprezentana na Eurowizję 2015 zaserwuje nam profesjonalna komisja powłująca naszego kandydata. ESKA.pl wśród jej członków widzi Łukasza Jakóbiaka. Dlaczego? Sprawdźcie!
20/10/2014 14:09
G20 Premiery: The Script - Superheroes + Robin Schulz ft. Jasmine Thompson - Sun Goes Down [VIDEO]
0

G20 Premiery: The Script - Superheroes + Robin Schulz ft. Jasmine Thompson - Sun Goes Down [VIDEO]

G20 Premiery: The Script - Superheroes + Robin Schulz ft. Jasmine Thompson - Sun Goes Down - na trzeci poniedziałek października mamy dla Was aż 2 propozycje do Listy Przebojów Radia ESKA!
20/10/2014 13:04
Walka Gołota - Nicholson: sprawdź 10 rzeczy, których nie wiedziałeś o Gołocie i posłuchaj piosenek o pięściarzu [VIDEO]
0

Walka Gołota - Nicholson: sprawdź 10 rzeczy, których nie wiedziałeś o Gołocie i posłuchaj piosenek o pięściarzu [VIDEO]

Walka Gołota - Nicholson będzie ostatnią walką w karierze 46-letniego Andrzeja Gołoty. Zanim polski pięściarz wejdzie na ring po raz ostatni prześledzimy jego dotychczasową karierę. Na ESKA.pl przeczytasz 10 rzeczy, których nie wiedziałeś o Gołocie i posłuchaj piosenek, w których o nim śpiewano
20/10/2014 12:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]