Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncert charytatywny Kasi Markiewicz. Kto wystąpił i gdzie obejrzeć online? [VIDEO] - Koncert Kasi Markiewicz - gdzie oglądać w internecie
REKLAMA
REKLAMA

Koncert charytatywny Kasi Markiewicz. Kto wystąpił i gdzie obejrzeć online? [VIDEO]

RSS 07/04/2014 10:16 Komentarze 0
Koncert charytatywny dla Kasi Markiewicz odbył się 19 marca, 4 dni przed śmiercią chorej na raka uczestniczki The Voice Of Poland. Kto wystąpił dla Kasi i wspierającej ją Fundacji Avalon? Gdzie i kiedy będzie można obejrzeć ten koncert online? Sprawdź na ESKA.pl
Koncert charytatywny Kasi Markiewicz / fot.mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Koncert charytatywny Kasi Markiewicz. Kto wystąpił i gdzie obejrzeć online? [VIDEO]
Koncert charytatywny dla Kasi Markiewicz, nagrany by wesprzeć chorą na raka uczestniczkę 4 edycji The Voice Of Poland, odbył się 19 marca. Sama Kasia już nie była w stanie wziąć udziału w koncercie, a 4 dni po nim - odeszła. Kto wystąpił dla Kasi i wspierającej ją Fundacji Avalon?

>>> Kasia Markiewicz nie żyje. Dzięki czemu zapamiętamy uczestniczkę The Voice?

Chęć wzięcia udziału w koncercie wyrazili finaliści drugiej i trzeciej edycji The Voice Of Poland: Ernest Staniaszek, Mateusz Ziółko, Arek Kłusowski, Jagoda Kret, Natalia Krakowiak, Natalia Nykiel, Michał Sobierajski i Dorota Osińska. Wystąpili również trenerzy The Voice of Poland, a całość poprowadzili Marika i Tomasz Kammel. Wydarzenie można było zobaczyć 6 kwietnia 2014 roku (w niedzielę) o godz. 20.05, dzień po emisji odcinka The Voice - Bitwy, w którym opowiedziany został ciąg dalszy historii Kasi. Koncert dla Kasi Markiewicz można już także obejrzeć online w internecie - na stronie voice.tvp.pl

Koncert zorganizowano by wesprzeć Kasię, Fundację Avalon oraz by uświadomić widzów o konieczności wykonywania badań profilaktycznych.



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Eurowizja 2015: kto wygrał? Sprawdź, kto został zwycięzcą Eurowizji 2015 w Wiedniu? [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: kto wygrał? Sprawdź, kto został zwycięzcą Eurowizji 2015 w Wiedniu? [VIDEO]

Eurowizja 2015: kto wygrał 60. edycję Konkursu Eurowizji w Wiedniu? Finał Eurowizji 2015 rozpoczął się o godz. 21 w sobotę 23 maja 2015 roku. Zwycięzcę Eurowizji 2015 poznaliśmy tuż po północy! Kto nim został? Informację na temat tegorocznego laureata podamy tuż po ogłoszeniu wyników Eurowizji 2015. Przy okazji mocno trzymamy kciuki za Monikę Kuszyńską!
24/05/2015 13:28
Eurowizja 2015: Szwecja zwycięzcą! Kim jest Mans Zelmerlow? Posłuchaj innych piosenek Mansa Zelmerlowa [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: Szwecja zwycięzcą! Kim jest Mans Zelmerlow? Posłuchaj innych piosenek Mansa Zelmerlowa [VIDEO]

Eurowizja 2015: kim jest Mans Zelmerlow zwycięzca tegorocznej edycji konkursu? W swojej karierze muzycznej reprezentant Szwecji wielokrotnie współpracował z... Polską! Na ESKA.pl posłuchaj innych - poza zwycięską piosenką Heroes - piosenek Mansa Zelmerlowa!
24/05/2015 13:01
Zielone Świątki 2015 = sklepy zamknięte 24 maja. Gdzie zrobić zakupy? Z pewnością nie w Thrift Shops! [VIDEO]
0

Zielone Świątki 2015 = sklepy zamknięte 24 maja. Gdzie zrobić zakupy? Z pewnością nie w Thrift Shops! [VIDEO]

Zielone Świątki 2015: w niedzielę 24 maja 2015 nie zrobimy zakupów! Pamiętajcie o tym, że już 24.05.2015 większość sklepów będzie nieczynna. Gdzie zrobić zakupy w Zielone Świątki 2015? Informacja na temat czynnych i zamkniętych sklepów w niedzielę 24 maja 2015 na ESKA.pl 
24/05/2015 12:23
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]
0

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Film Mały Książę przed premierą w Polsce promuje trailer, który robi prawdziwą furorę w polskiej sieci. Polacy zakochani w książce Mały Książę zachęceni zwiastunem jej ekranizacji zapowiadają szturm na sale kinowe. Na ESKA.pl data premiery filmu Mały Książę i pierwsze piosenki z produkcji. Przygotujcie chusteczki!
24/05/2015 12:20
Must Be The Music 2015: kto wygra? Typujemy przed finałem Must Be The Music 24.05.2015 [SONDA]
0

Must Be The Music 2015: kto wygra? Typujemy przed finałem Must Be The Music 24.05.2015 [SONDA]

Zwycięzcę Must Be The Music 2015 poznamy w finale show 24 maja. Przed finałem Must Be The Music 2015 ESKA.pl postanowiła zapytać Was, kto ma największe szanse na pierwsze miejsce w tej edycji. Poznajcie finalistów Must Be The Music 2015 i zagłosujcie w specjalnej sondzie wyłaniając faworyta już teraz!
24/05/2015 12:18
KSW 31: wyniki walk. Mairusz Pudzianowski zaliczył nokaut? Sprawdź, kto zobaczył Sky Full of Stars [VIDEO]
0

KSW 31: wyniki walk. Mairusz Pudzianowski zaliczył nokaut? Sprawdź, kto zobaczył Sky Full of Stars [VIDEO]

KSW 31: wynik walk do sprawdzenia u nas! Kto wygrał walkę wieczoru? Czy Mariusz Pudzianowski pokonał Rollsa Gracie? Szczegółowe wyniki walk KSW 31 w Gdańsku z 23.05.2015 na ESKA.pl
24/05/2015 11:37
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska