WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncert charytatywny Kasi Markiewicz. Kto wystąpił i gdzie obejrzeć online? [VIDEO] - Koncert Kasi Markiewicz - gdzie oglądać w internecie

Koncert charytatywny Kasi Markiewicz. Kto wystąpił i gdzie obejrzeć online? [VIDEO]

RSS 07/04/2014 10:16 Komentarze
Koncert charytatywny dla Kasi Markiewicz odbył się 19 marca, 4 dni przed śmiercią chorej na raka uczestniczki The Voice Of Poland. Kto wystąpił dla Kasi i wspierającej ją Fundacji Avalon? Gdzie i kiedy będzie można obejrzeć ten koncert online? Sprawdź na ESKA.pl
Koncert charytatywny Kasi Markiewicz / fot.mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Koncert charytatywny Kasi Markiewicz. Kto wystąpił i gdzie obejrzeć online? [VIDEO]
Koncert charytatywny dla Kasi Markiewicz, nagrany by wesprzeć chorą na raka uczestniczkę 4 edycji The Voice Of Poland, odbył się 19 marca. Sama Kasia już nie była w stanie wziąć udziału w koncercie, a 4 dni po nim - odeszła. Kto wystąpił dla Kasi i wspierającej ją Fundacji Avalon?

>>> Kasia Markiewicz nie żyje. Dzięki czemu zapamiętamy uczestniczkę The Voice?

Chęć wzięcia udziału w koncercie wyrazili finaliści drugiej i trzeciej edycji The Voice Of Poland: Ernest Staniaszek, Mateusz Ziółko, Arek Kłusowski, Jagoda Kret, Natalia Krakowiak, Natalia Nykiel, Michał Sobierajski i Dorota Osińska. Wystąpili również trenerzy The Voice of Poland, a całość poprowadzili Marika i Tomasz Kammel. Wydarzenie można było zobaczyć 6 kwietnia 2014 roku (w niedzielę) o godz. 20.05, dzień po emisji odcinka The Voice - Bitwy, w którym opowiedziany został ciąg dalszy historii Kasi. Koncert dla Kasi Markiewicz można już także obejrzeć online w internecie - na stronie voice.tvp.pl

Koncert zorganizowano by wesprzeć Kasię, Fundację Avalon oraz by uświadomić widzów o konieczności wykonywania badań profilaktycznych.



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
BET Awards 2017 - pełna lista zwycięzców
0

BET Awards 2017 - pełna lista zwycięzców

Kto zdobył BET Awards 2017? Pełna lista zwycięzców kultowego show do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.
28/06/2017 17:03
Daddy Yankee śpiewa Despacito z chorą dziewczynką [VIDEO]
0

Daddy Yankee śpiewa Despacito z chorą dziewczynką [VIDEO]

Autor hitu Despacito odwiedził w szpitalu chorą na raka fankę i razem z nią zaśpiewał hit lata 2017. To wykonanie wzruszy was do łez!
28/06/2017 16:52
Nieważne świadectwa gimnazjalne! To ogólnopolski problem
0

Nieważne świadectwa gimnazjalne! To ogólnopolski problem

Absolwenci kilku gimnazjów otrzymali nieważne świadectwa na zakończenie szkoły. Problem wyszedł na jaw podczas składania dokumentów do liceów.
28/06/2017 16:38
Pierwsza milionerka polskiego YouTube - Red Lipstick Monster
0

Pierwsza milionerka polskiego YouTube - Red Lipstick Monster

Pierwsza milionerka polskiego YouTube - Red Lipstick Monster świętuje milion subskrypcji poprzez akcję charytatywną.
28/06/2017 16:30
Mecz Lech Poznań - Pelister 29.06.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV za darmo?
0

Mecz Lech Poznań - Pelister 29.06.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV za darmo?

Lech Poznań - Pelister to pierwsza runda eliminacji do Ligi Europy! Gdzie i o której oglądać mecz na żywo? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl!
28/06/2017 16:21
Conversy od Miley Cyrus z kolekcji Pride. Czy można je kupić w Polsce?
0

Conversy od Miley Cyrus z kolekcji Pride. Czy można je kupić w Polsce?

Converse łączy siły Miley Cyrus i przedstawia wyjątkową kolekcję tęczowych trampek. Dochód z ich sprzedaży wesprze potrzebującą młodzież ze społeczności LGBTQ.
28/06/2017 15:56
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA