WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncert charytatywny Kasi Markiewicz. Kto wystąpił i gdzie obejrzeć online? [VIDEO] - Koncert Kasi Markiewicz - gdzie oglądać w internecie

Koncert charytatywny Kasi Markiewicz. Kto wystąpił i gdzie obejrzeć online? [VIDEO]

RSS 07/04/2014 10:16 Komentarze
Koncert charytatywny dla Kasi Markiewicz odbył się 19 marca, 4 dni przed śmiercią chorej na raka uczestniczki The Voice Of Poland. Kto wystąpił dla Kasi i wspierającej ją Fundacji Avalon? Gdzie i kiedy będzie można obejrzeć ten koncert online? Sprawdź na ESKA.pl
Koncert charytatywny Kasi Markiewicz / fot.mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Koncert charytatywny Kasi Markiewicz. Kto wystąpił i gdzie obejrzeć online? [VIDEO]
Koncert charytatywny dla Kasi Markiewicz, nagrany by wesprzeć chorą na raka uczestniczkę 4 edycji The Voice Of Poland, odbył się 19 marca. Sama Kasia już nie była w stanie wziąć udziału w koncercie, a 4 dni po nim - odeszła. Kto wystąpił dla Kasi i wspierającej ją Fundacji Avalon?

>>> Kasia Markiewicz nie żyje. Dzięki czemu zapamiętamy uczestniczkę The Voice?

Chęć wzięcia udziału w koncercie wyrazili finaliści drugiej i trzeciej edycji The Voice Of Poland: Ernest Staniaszek, Mateusz Ziółko, Arek Kłusowski, Jagoda Kret, Natalia Krakowiak, Natalia Nykiel, Michał Sobierajski i Dorota Osińska. Wystąpili również trenerzy The Voice of Poland, a całość poprowadzili Marika i Tomasz Kammel. Wydarzenie można było zobaczyć 6 kwietnia 2014 roku (w niedzielę) o godz. 20.05, dzień po emisji odcinka The Voice - Bitwy, w którym opowiedziany został ciąg dalszy historii Kasi. Koncert dla Kasi Markiewicz można już także obejrzeć online w internecie - na stronie voice.tvp.pl

Koncert zorganizowano by wesprzeć Kasię, Fundację Avalon oraz by uświadomić widzów o konieczności wykonywania badań profilaktycznych.



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Papież Franciszek rozbawiony do łez. 3-latka skradła mu piuskę!
0

Papież Franciszek rozbawiony do łez. 3-latka skradła mu piuskę!

Papież Franciszek tego się nie spodziewał. 3-latka skradła mu nie tylko serce, ale też papieskie nakrycie głowy!
23/03/2017 14:50
Maciej Rembikowski - kim jest uczestnik Idola?
0

Maciej Rembikowski - kim jest uczestnik Idola?

Maciej Rembikowski to jeden z najbardziej intrygujących uczestników nowej edycji polskiego Idola. Co wiemy o tym młodym artyście? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl.
23/03/2017 14:14
Pitbull i Jennifer Lopez przerobili wielki HIT! Podoba wam się?
0

Pitbull i Jennifer Lopez przerobili wielki HIT! Podoba wam się?

Pitbull i Jennifer Lopez mają hit na wiosnę! Sexy Body to kawałek, w którym wykorzystano sample kultowego przeboju. Podoba się Wam jego nowa wersja? Posłuchajcie i dajcie znać na ESKA.pl  
23/03/2017 14:01
Mecz Czarnogóra - Polska | eliminacje MŚ 2018
0

Mecz Czarnogóra - Polska | eliminacje MŚ 2018

Mecz Polski 26 marca 2017 w eliminacjach Mistrzostw Świata 2018 - z kim gramy, gdzie i o której odbędzie się mecz, gdzie oglądać na żywo w tv i online. Wszystko o meczu Czarnogóra - Polska w jednym miejscu - na ESKA.pl.
23/03/2017 13:58
Strajk nauczycieli 2017 - czy 31.03.17 jest wolny od szkoły?
0

Strajk nauczycieli 2017 - czy 31.03.17 jest wolny od szkoły?

31 marca 2017 nauczyciele strajkują przeciwko reformie edukacji. Jakie mają plany? Czy ten dzień jest wolny od zajęć? Szczegóły podrzucamy Wam na ESKA.pl
23/03/2017 13:17
M jak miłość kontra Klan w Kocham Cię, Polsko!
0

M jak miłość kontra Klan w Kocham Cię, Polsko!

M jak miłość kontra Klan - starcie seriali w Kocham Cię, Polsko! Kto znalazł się w drużynie Tomka Kammela, a kto zasilił grupę Antka Królikowskiego?
23/03/2017 12:58
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Olga Frycz
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
polub
ESKA