WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncert charytatywny Kasi Markiewicz. Kto wystąpił i gdzie obejrzeć online? [VIDEO] - Koncert Kasi Markiewicz - gdzie oglądać w internecie
REKLAMA
REKLAMA

Koncert charytatywny Kasi Markiewicz. Kto wystąpił i gdzie obejrzeć online? [VIDEO]

RSS 07/04/2014 10:16 Komentarze 0
Koncert charytatywny dla Kasi Markiewicz odbył się 19 marca, 4 dni przed śmiercią chorej na raka uczestniczki The Voice Of Poland. Kto wystąpił dla Kasi i wspierającej ją Fundacji Avalon? Gdzie i kiedy będzie można obejrzeć ten koncert online? Sprawdź na ESKA.pl
Koncert charytatywny Kasi Markiewicz / fot.mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Koncert charytatywny Kasi Markiewicz. Kto wystąpił i gdzie obejrzeć online? [VIDEO]
Koncert charytatywny dla Kasi Markiewicz, nagrany by wesprzeć chorą na raka uczestniczkę 4 edycji The Voice Of Poland, odbył się 19 marca. Sama Kasia już nie była w stanie wziąć udziału w koncercie, a 4 dni po nim - odeszła. Kto wystąpił dla Kasi i wspierającej ją Fundacji Avalon?

>>> Kasia Markiewicz nie żyje. Dzięki czemu zapamiętamy uczestniczkę The Voice?

Chęć wzięcia udziału w koncercie wyrazili finaliści drugiej i trzeciej edycji The Voice Of Poland: Ernest Staniaszek, Mateusz Ziółko, Arek Kłusowski, Jagoda Kret, Natalia Krakowiak, Natalia Nykiel, Michał Sobierajski i Dorota Osińska. Wystąpili również trenerzy The Voice of Poland, a całość poprowadzili Marika i Tomasz Kammel. Wydarzenie można było zobaczyć 6 kwietnia 2014 roku (w niedzielę) o godz. 20.05, dzień po emisji odcinka The Voice - Bitwy, w którym opowiedziany został ciąg dalszy historii Kasi. Koncert dla Kasi Markiewicz można już także obejrzeć online w internecie - na stronie voice.tvp.pl

Koncert zorganizowano by wesprzeć Kasię, Fundację Avalon oraz by uświadomić widzów o konieczności wykonywania badań profilaktycznych.



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Nowy teledysk Saszan - Proste Słowa już w sieci! Zobacz klip do kawałka w klimacie reggae! [VIDEO]
0

Nowy teledysk Saszan - Proste Słowa już w sieci! Zobacz klip do kawałka w klimacie reggae! [VIDEO]

Saszan - Proste Słowa. Długo wyczekiwany teledysk różowowłosej wokalistki właśnie pojawił się w sieci! Klip jest prosty, ale czaruje światłem i kolorami. Zobaczcie!
18/04/2015 10:30
Mali Giganci odc. 7: Olivia Wieczorek po raz kolejny muzyczną sensacją! 12-latka śpiewa I Will Love Again [VIDEO]
0

Mali Giganci odc. 7: Olivia Wieczorek po raz kolejny muzyczną sensacją! 12-latka śpiewa I Will Love Again [VIDEO]

Mali Giganci odc. 7 to dzięki Olivii Wieczorek muzyczne emocje z najwyższej półki. Tym razem 12-latka z Kliki Rubika w Małych Gigantach 18.04.2015 śpiewa I Will Love Again ponownie zbierając burzę oklasków. Olivia Wieczorek z Małych Gigantów to prawdziwa muzyczna sensacja pierwszej edycji show. Zobaczcie sami, jak śpiewa hit Lary Fabian i sprawdźcie skąd ten talent!
18/04/2015 10:29
Robbie Williams w Polsce - relacja video z koncertu. Jak było w Krakowie 17.04.2015? [VIDEO]
0

Robbie Williams w Polsce - relacja video z koncertu. Jak było w Krakowie 17.04.2015? [VIDEO]

Robbie Williams w Polsce - koncert już niestety za nami! Jeden z najpopularniejszych obecnie wokalistów pop/rock na świecie wystąpił w Krakowie 17 kwietnia 2015. Jak było? Zobaczcie pierwsze video z koncertu Williamsa w Polsce, jakie są już dostępne na YouTube!
18/04/2015 10:02
Celebrity Splash półfinał 18.04.2015: Saszan faworytką na finał! Sprawdźcie, dlaczego [VIDEO]
0

Celebrity Splash półfinał 18.04.2015: Saszan faworytką na finał! Sprawdźcie, dlaczego [VIDEO]

Wśród uczestników półfinału Celebrity Splash 18.04.2015 uwagę wszystkich w szczególności przyciąga Saszan typowana na faworytkę do finału programu. Na ESKA.pl o skoku Saszan w Celebrity Splash odc. 7. Zobaczcie, dlaczego wokalistka naprawdę ma szanse wygrać show ze skokami gwiazd do wody!
18/04/2015 09:54
Taniec z Gwiazdami 2015 odcinek 6 - kto odpadł? Jak radzi sobie Tatiana Okupnik? [VIDEO]
0

Taniec z Gwiazdami 2015 odcinek 6 - kto odpadł? Jak radzi sobie Tatiana Okupnik? [VIDEO]

Taniec z Gwiazdami na Polsacie 3 odcinek 6 - kto odpadł podczas starcia 17.04.2015, a kto był najlepszy i zgarnął najwięcej punktów? Jak radzi sobie Tatiana Okupnik? Sprawdź!
18/04/2015 09:24
David Hasselhoff - True Survivor: piosenka i szalony teledysk promują film Kung Fury [VIDEO]
0

David Hasselhoff - True Survivor: piosenka i szalony teledysk promują film Kung Fury [VIDEO]

David Hasselhoff nagrał szalony teledysk do True Survivor, czyli nowej piosenki ze ścieżki dźwiekowej do filmu Kung Fury. Aktor i piosenkarz przenosi nas w klimat kolorowych lat 80. Zobacz nowy wideoklip gwiazdy Słonecznego Patrolu już teraz - na ESKA.pl  
17/04/2015 16:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

14/04/2015 17:17

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>

Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>


Akcja partnerska