WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncert charytatywny Kasi Markiewicz. Kto wystąpił i gdzie obejrzeć online? [VIDEO] - Koncert Kasi Markiewicz - gdzie oglądać w internecie
REKLAMA
REKLAMA

Koncert charytatywny Kasi Markiewicz. Kto wystąpił i gdzie obejrzeć online? [VIDEO]

RSS 07/04/2014 10:16 Komentarze 0
Koncert charytatywny dla Kasi Markiewicz odbył się 19 marca, 4 dni przed śmiercią chorej na raka uczestniczki The Voice Of Poland. Kto wystąpił dla Kasi i wspierającej ją Fundacji Avalon? Gdzie i kiedy będzie można obejrzeć ten koncert online? Sprawdź na ESKA.pl
Koncert charytatywny Kasi Markiewicz / fot.mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Koncert charytatywny Kasi Markiewicz. Kto wystąpił i gdzie obejrzeć online? [VIDEO]
Koncert charytatywny dla Kasi Markiewicz, nagrany by wesprzeć chorą na raka uczestniczkę 4 edycji The Voice Of Poland, odbył się 19 marca. Sama Kasia już nie była w stanie wziąć udziału w koncercie, a 4 dni po nim - odeszła. Kto wystąpił dla Kasi i wspierającej ją Fundacji Avalon?

>>> Kasia Markiewicz nie żyje. Dzięki czemu zapamiętamy uczestniczkę The Voice?

Chęć wzięcia udziału w koncercie wyrazili finaliści drugiej i trzeciej edycji The Voice Of Poland: Ernest Staniaszek, Mateusz Ziółko, Arek Kłusowski, Jagoda Kret, Natalia Krakowiak, Natalia Nykiel, Michał Sobierajski i Dorota Osińska. Wystąpili również trenerzy The Voice of Poland, a całość poprowadzili Marika i Tomasz Kammel. Wydarzenie można było zobaczyć 6 kwietnia 2014 roku (w niedzielę) o godz. 20.05, dzień po emisji odcinka The Voice - Bitwy, w którym opowiedziany został ciąg dalszy historii Kasi. Koncert dla Kasi Markiewicz można już także obejrzeć online w internecie - na stronie voice.tvp.pl

Koncert zorganizowano by wesprzeć Kasię, Fundację Avalon oraz by uświadomić widzów o konieczności wykonywania badań profilaktycznych.



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
House of Cards 3 - premiera odcinka s03201 w MEMACH. Zobacz jak internauci świętują powrót House of Cards
0

House of Cards 3 - premiera odcinka s03201 w MEMACH. Zobacz jak internauci świętują powrót House of Cards

27.02.2015 premiera House of Cards 3. O tym, że to kultowy serial świadczyć może to, że w internecie pojawiły się memy związane z premierą 3 sezonu. Zobacz memy o House of Cards 3 na ESKA.pl
27/02/2015 17:27
Druga część 50 Twarzy Greya: Jamie Dornan jednak wystąpi! Dlaczego Dornan to idealny pan Grey? Zobaczcie [GALERIA]
1

Druga część 50 Twarzy Greya: Jamie Dornan jednak wystąpi! Dlaczego Dornan to idealny pan Grey? Zobaczcie [GALERIA]

Jamie Dornan wystąpi w drugiej części 50 Twarzy Greya - to już pewne. To dobra decyzja. Dlaczego? Wyliczamy wszystkie zalety Jamie Dornana, które sprawiają, że nadaje się do tej roli. Dlaczego Dornan to idealny Grey? Przekonaj się na ESKA.pl 
27/02/2015 17:00
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3, odc. 1: kogo typujecie na faworyta? Uczestnicy show w sondzie ESKA.pl [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3, odc. 1: kogo typujecie na faworyta? Uczestnicy show w sondzie ESKA.pl [VIDEO]

Pierwszy odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 wyłoni z pewnością pierwszego faworyta show. ESKA.pl jeszcze przed Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 odc. 1 postanowiła zapytać Was, kogo typujecie na zwycięzcę programu. Uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 w specjalnej sondzie - zapraszamy do głosowania!
27/02/2015 16:50
Hit Internetu: biało złota sukienka. A może niebiesko czarna? Miley Cyrus, Taylor Swift i Kim Kardashian już powiedziały a jak Wy to widzicie? [SONDA]
1

Hit Internetu: biało złota sukienka. A może niebiesko czarna? Miley Cyrus, Taylor Swift i Kim Kardashian już powiedziały a jak Wy to widzicie? [SONDA]

Sukienka na językach internautów! Dyskusja nad kolorem "biało złotej" sukienki to najnowszy hit sieci. Amerykanie kłócą się o kolor sukienki na zdjęciu wrzuconym do jednego z serwisów społecznościowych. Głos zaczynają zabierać nawet celebryci. Jak to jest możliwe, że zdjęcie czarno niebieskiej sukienki może być biało złote? Zobaczcie sami i zapytajcie znajomych - będziecie zaskoczeni! 
27/02/2015 16:20
Serial za darmo: Played! Oglądaj trzymający w napięciu serial! [VIDEO]
0

Serial za darmo: Played! Oglądaj trzymający w napięciu serial! [VIDEO]

Played - Wydział Operacji Specjalnych możesz już oglądać na eskaGO za darmo, online, bez logowania. Odpalaj trzymający w napięciu serial kryminalny.
27/02/2015 16:09
Fryderyki 2015: nominacje. Lista nominowanych do Fryderyków na ESKA.pl już 4 marca [VIDEO]
0

Fryderyki 2015: nominacje. Lista nominowanych do Fryderyków na ESKA.pl już 4 marca [VIDEO]

Kiedy poznamy nominowanych do Fryderyków 2015? Znamy dokładną datę ogłoszenia nominacji do najważniejszej nagrody w polskiej branży muzycznej. Kto będzie miał szansę na otrzymanie Fryderyka w 2015. Datę ogłoszenia nominowanych do Fryderyków znajdziecie na ESKA.pl