WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncert charytatywny Kasi Markiewicz. Kto wystąpił i gdzie obejrzeć online? [VIDEO] - Koncert Kasi Markiewicz - gdzie oglądać w internecie

Koncert charytatywny Kasi Markiewicz. Kto wystąpił i gdzie obejrzeć online? [VIDEO]

RSS 07/04/2014 10:16 Komentarze
Koncert charytatywny dla Kasi Markiewicz odbył się 19 marca, 4 dni przed śmiercią chorej na raka uczestniczki The Voice Of Poland. Kto wystąpił dla Kasi i wspierającej ją Fundacji Avalon? Gdzie i kiedy będzie można obejrzeć ten koncert online? Sprawdź na ESKA.pl
Koncert charytatywny Kasi Markiewicz / fot.mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Koncert charytatywny Kasi Markiewicz. Kto wystąpił i gdzie obejrzeć online? [VIDEO]
Koncert charytatywny dla Kasi Markiewicz, nagrany by wesprzeć chorą na raka uczestniczkę 4 edycji The Voice Of Poland, odbył się 19 marca. Sama Kasia już nie była w stanie wziąć udziału w koncercie, a 4 dni po nim - odeszła. Kto wystąpił dla Kasi i wspierającej ją Fundacji Avalon?

>>> Kasia Markiewicz nie żyje. Dzięki czemu zapamiętamy uczestniczkę The Voice?

Chęć wzięcia udziału w koncercie wyrazili finaliści drugiej i trzeciej edycji The Voice Of Poland: Ernest Staniaszek, Mateusz Ziółko, Arek Kłusowski, Jagoda Kret, Natalia Krakowiak, Natalia Nykiel, Michał Sobierajski i Dorota Osińska. Wystąpili również trenerzy The Voice of Poland, a całość poprowadzili Marika i Tomasz Kammel. Wydarzenie można było zobaczyć 6 kwietnia 2014 roku (w niedzielę) o godz. 20.05, dzień po emisji odcinka The Voice - Bitwy, w którym opowiedziany został ciąg dalszy historii Kasi. Koncert dla Kasi Markiewicz można już także obejrzeć online w internecie - na stronie voice.tvp.pl

Koncert zorganizowano by wesprzeć Kasię, Fundację Avalon oraz by uświadomić widzów o konieczności wykonywania badań profilaktycznych.



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
03/05/2016 13:01
Fontanny w Warszawie: 7 maja 2016 koncert Edyty Górniak i Natalii Szroeder za darmo!
0

Fontanny w Warszawie: 7 maja 2016 koncert Edyty Górniak i Natalii Szroeder za darmo!

Multimedialny Park Fontann w Warszawie 7.05.2016 będzie gościł Koncert Europejski. Wystąpią m.in. Edyta Górniak i Natalia Szroeder! Sprawdź szczegóły majowego koncertu przy stołecznych fontannach.
03/05/2016 19:46
Jacek Pikuła - legendarny grajek z Katowic został bezdomnym
0

Jacek Pikuła - legendarny grajek z Katowic został bezdomnym

Jacek Pikuła, legendarny grajek z Katowic, który przez wiele lat pomagał bezdomnym oraz zaniedbanym dzieciom, sam stracił dom. Mężczyzna chodzi teraz po górach i śpi w namiocie. Sprawdź, jak do tego doszło i posłuchaj jego utworu
03/05/2016 19:14
Piękni i Młodzi - kim są autorzy hitu Kocham się w Tobie. Zobacz ich u Kuby Wojewódzkiego [VIDEO]
0

Piękni i Młodzi - kim są autorzy hitu Kocham się w Tobie. Zobacz ich u Kuby Wojewódzkiego [VIDEO]

Piękni i Młodzi - zespół, który 3 maja 2016 zasiądzie na kanapie w programie Kuba Wojewódzki. Jak grupa rozpoczynała swoją karierę? Które ich hity podbiły internet? Wszystko, co powinniście o nich wiedzieć oraz zapowiedź odcinka do sprawdzenia na ESKA.pl!
03/05/2016 19:07
Matura 2016: jak ściągnąć? Najbardziej kreatywni kombinatorzy na egzaminach [TOP 6]
0

Matura 2016: jak ściągnąć? Najbardziej kreatywni kombinatorzy na egzaminach [TOP 6]

Matura 2016: jak ściągać na maturze, by nie dać się złapać? Najlepsze sposoby na ściąganie tuż przed egzaminem dojrzałości cieszą się sporym zainteresowaniem. Najlepszych kombinatorów o poznacie na ESKA.pl!
03/05/2016 18:58
Wyniki Lotto: 3 maja 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO
0

Wyniki Lotto: 3 maja 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO

LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO wyniki z 3.05.2016. Jakie są wyniki losowania 3 maja? - jako pierwszy sprawdź czy to ty wygrałeś megakumulację - 30 milionów!  
03/05/2016 18:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAJÓWKA

MAJÓWKA

03/05/2016 12:54

0
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 09:53

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA