WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncert charytatywny Kasi Markiewicz - mamy występ Ernesta Staniaszka. Na widowni syn Kasi [VIDEO] - Kasia Markiewicz nie żyje. Koncert charytatywny The Voice Of Poland ku pamięci Kasi 6 kwietnia! [VIDEO]

Tagi związane z Koncert charytatywny Kasi Markiewicz - mamy występ Ernesta Staniaszka. Na widowni syn Kasi [VIDEO]: kasia markiewicz, kasia markiewicz koncert, kasia markiewicz koncert charytatywny, kasia markiewicz koncert the voice of poland, kasia markiewicz kiedy koncert, kasia markiewicz syn

Koncert charytatywny Kasi Markiewicz - mamy występ Ernesta Staniaszka. Na widowni syn Kasi [VIDEO]

RSS 30/03/2014 10:13 Komentarze

Kasia Markiewicz nie żyje, ale dzięki koncertowi charytatywnemu zagranemu ku jej pamięci przez gwiazdy The Voice Of Poland umocnią się nasze wspomnienia o jej niezwykłej osobie. W sieci pojawił się fragment koncertu dla Kasi Markiewicz z występem Ernesta Staniaszka. Wśród publiczności wzruszony syn Kasi. Zobacz i sprawdź, kiedy oglądać!

Kasia Markiewicz / fot. Voice Of Poland/TVP
Ilustracja do artykułu: Koncert charytatywny Kasi Markiewicz - mamy występ Ernesta Staniaszka. Na widowni syn Kasi [VIDEO]
Koncert dla Kasi Markiewicz w The Voice Of Poland zostanie wyemitowany 6 kwietnia 2014 roku o 20:05 na TVP 2. Zmarłą Kasię Markiewicz upamiętnią swoimi wykonaniami finaliści drugiej i trzeciej edycji The Voice Of Poland. W sieci pojawił się już pierwszy fragment koncertu.

Na ESKA.pl prezentujemy Wam wykon Ernesta Staniaszka, który zaśpiewał Do Kołyski - Dżemu. W nagraniu możemy zauważyć, że wśród publiczności nie zabrakło syna Kasi Markiewicz, który z pewnością mocno przeżył cały koncert dedykowany mamie.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!


Koncert charytatywny Kasi Markiewicz został nagrany 19 marca 2014 roku. Ze względu na stan zdrowia sama Kasia nie mogła wziąć w nim już udziału. Zaledwie cztery dni później odeszła. Całe przedsięwzięcie wspiera Fundację Avalon, pod opieką której była Kasia.


Zobacz zapowiedź koncertu dla Kasi Markiewicz!

 
Post użytkownika Voice of Poland TVP.
 


JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwowaliśmy galę ESKA Music Awards. Przez cały dzień - 26 sierpnia, relacjonowaliśmy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W naszej relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! 
28/08/2016 09:13
Alan Walker bez maski. Wiemy, jak wygląda!
0

Alan Walker bez maski. Wiemy, jak wygląda!

Alan Walker bez maski nie wyjdzie na scenę! Co kryje się pod czarną chustą i kapturem? Dlaczego Walker zasłania swoją twarz? My wiemy, jak wygląda twórca hitu Faded i Sing Me To Sleep! Dowiedzcie się i wy - oczywiście na ESKA.pl!
30/08/2016 21:48
Kings of Leon w Polsce 2016 - BILETY. Gdzie wygrać, gdzie kupić?
0

Kings of Leon w Polsce 2016 - BILETY. Gdzie wygrać, gdzie kupić?

Kings Of Leon w Polsce 2016 coraz bliżej! Koncert amerykańskiego zespołu odbędzie się 8.09.2016 w Krakowie w Tauron Arenie. Czy można jeszcze nabyć bilety? Gdzie je kupić? Wejściówki są do wygrania! Gdzie i kiedy? Sprawdźcie na ESKA.pl!
30/08/2016 16:49
Gorąca 20 Premiera: Lil Wayne feat. Wiz Khalifa & Imagine Dragons - Sucker For Pain
0

Gorąca 20 Premiera: Lil Wayne feat. Wiz Khalifa & Imagine Dragons - Sucker For Pain

Lil Wayne feat. Wiz Khalifa & Imagine Dragons, Logic & Ty Dolla $ign feat. X Ambassadors - Sucker for Pain: premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Tylu świetnych artystów pojawiło się w jednym utworze, że on musiał się udać! Czy wkrótce dotrze na szczyt listy hitów Eski? Oceńcie już teraz na ESKA.pl!
30/08/2016 16:49
Littlemooonster96 na ESKA Music Awards 2016! Co napisała w książce o Bieberze? [VIDEO]
0

Littlemooonster96 na ESKA Music Awards 2016! Co napisała w książce o Bieberze? [VIDEO]

Littlemooonster96 na ESKA Music Awards 2016 wręczała statuetkę dla Najlepszego Debiutu Radiowego. YouTuberka napisała książkę o Bieberze! Zdradziła nam, o czym będzie dzieło Powrót na szczyt! Zobaczcie wywiad na ESKA.pl!
30/08/2016 16:24
Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka. Say Yes zapowiedzią płyty!
0

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka. Say Yes zapowiedzią płyty!

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka będzie przebojem nadchodzącej jesieni? Wszystko mówi nam, że tak, a Say Yes podbije wszystkie listy przebojów.
30/08/2016 16:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]