WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncert charytatywny Kasi Markiewicz - mamy występ Ernesta Staniaszka. Na widowni syn Kasi [VIDEO] - Kasia Markiewicz nie żyje. Koncert charytatywny The Voice Of Poland ku pamięci Kasi 6 kwietnia! [VIDEO]

Tagi związane z Koncert charytatywny Kasi Markiewicz - mamy występ Ernesta Staniaszka. Na widowni syn Kasi [VIDEO]: kasia markiewicz, kasia markiewicz koncert, kasia markiewicz koncert charytatywny, kasia markiewicz koncert the voice of poland, kasia markiewicz kiedy koncert, kasia markiewicz syn

Koncert charytatywny Kasi Markiewicz - mamy występ Ernesta Staniaszka. Na widowni syn Kasi [VIDEO]

RSS 30/03/2014 10:13 Komentarze

Kasia Markiewicz nie żyje, ale dzięki koncertowi charytatywnemu zagranemu ku jej pamięci przez gwiazdy The Voice Of Poland umocnią się nasze wspomnienia o jej niezwykłej osobie. W sieci pojawił się fragment koncertu dla Kasi Markiewicz z występem Ernesta Staniaszka. Wśród publiczności wzruszony syn Kasi. Zobacz i sprawdź, kiedy oglądać!

Kasia Markiewicz / fot. Voice Of Poland/TVP
Ilustracja do artykułu: Koncert charytatywny Kasi Markiewicz - mamy występ Ernesta Staniaszka. Na widowni syn Kasi [VIDEO]
Koncert dla Kasi Markiewicz w The Voice Of Poland zostanie wyemitowany 6 kwietnia 2014 roku o 20:05 na TVP 2. Zmarłą Kasię Markiewicz upamiętnią swoimi wykonaniami finaliści drugiej i trzeciej edycji The Voice Of Poland. W sieci pojawił się już pierwszy fragment koncertu.

Na ESKA.pl prezentujemy Wam wykon Ernesta Staniaszka, który zaśpiewał Do Kołyski - Dżemu. W nagraniu możemy zauważyć, że wśród publiczności nie zabrakło syna Kasi Markiewicz, który z pewnością mocno przeżył cały koncert dedykowany mamie.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!


Koncert charytatywny Kasi Markiewicz został nagrany 19 marca 2014 roku. Ze względu na stan zdrowia sama Kasia nie mogła wziąć w nim już udziału. Zaledwie cztery dni później odeszła. Całe przedsięwzięcie wspiera Fundację Avalon, pod opieką której była Kasia.


Zobacz zapowiedź koncertu dla Kasi Markiewicz!

 
Post użytkownika Voice of Poland TVP.
 


JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 02:29
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Ola Szwed prowadzi koncert Radiowy Przebój Roku!
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Ola Szwed prowadzi koncert Radiowy Przebój Roku!

Aleksandra Szwed na Polsat SuperHit Festiwal 2016! Aktorka, zwyciężczyni Twoja Twarz Brzmi Znajomo 28 maja 2016 roku poprowadzi koncert Radiowy Przebój Roku! Szczegóły poznacie, jak zwykle na ESKA.pl!
28/05/2016 22:20
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Zbigniew Wodecki - koncert jubileuszowy
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Zbigniew Wodecki - koncert jubileuszowy

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Zbigniew Wodecki - koncert jubileuszowy odbędzie się drugiego dnia festiwalu. Zbigniew Wodecki świętował będzie 40-lecie wydania albumu 1976: A Space Odyssey.
28/05/2016 22:18
Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016
0

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night powalczy już w sobotę 28.05.2016. Gdzie oglądać walki Diablo, Zimocha i innych? Niezbędne informacje o transmisji ze Szczecin Boxing Night znajdziecie na ESKA.pl!
28/05/2016 21:18
Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 2: kto wystąpi? Koncert Radiowy przebój roku
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 2: kto wystąpi? Koncert Radiowy przebój roku

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 2: kto wystąpi 28.05.2015 w Sopocie? Wieczór uświetni koncert Radiowy przebój roku. Wybrany zostanie najlepszy hit, który święcił tryumfy w polskich radiostacjach. Lista muzycznych gwiazd podczas drugiego dnia imprezy do sprawdzenia na ESKA.pl
28/05/2016 20:20
Dizzy - Saszan po rocznej przerwie wraca do szkoły. I to zmieniona
0

Dizzy - Saszan po rocznej przerwie wraca do szkoły. I to zmieniona

W Dizzy Saszan śpiewa po angielsku, ma nową fryzurę, a teledysk w amerykańskim stylu zapowiada nową płytę 2016. Jak fani oceniają zmianę Saszan?
28/05/2016 13:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

28/05/2016 21:18

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
Kamil Bednarek - nowy teledysk 2016. List - premiera klipu na Dzień Matki!

Kamil Bednarek - nowy teledysk 2016. List - premiera klipu na Dzień Matki!

26/05/2016 16:35

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016