WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncert charytatywny Kasi Markiewicz - mamy występ Ernesta Staniaszka. Na widowni syn Kasi [VIDEO] - Kasia Markiewicz nie żyje. Koncert charytatywny The Voice Of Poland ku pamięci Kasi 6 kwietnia! [VIDEO]

Tagi związane z Koncert charytatywny Kasi Markiewicz - mamy występ Ernesta Staniaszka. Na widowni syn Kasi [VIDEO]: kasia markiewicz, kasia markiewicz koncert, kasia markiewicz koncert charytatywny, kasia markiewicz koncert the voice of poland, kasia markiewicz kiedy koncert, kasia markiewicz syn

Koncert charytatywny Kasi Markiewicz - mamy występ Ernesta Staniaszka. Na widowni syn Kasi [VIDEO]

RSS 30/03/2014 10:13 Komentarze

Kasia Markiewicz nie żyje, ale dzięki koncertowi charytatywnemu zagranemu ku jej pamięci przez gwiazdy The Voice Of Poland umocnią się nasze wspomnienia o jej niezwykłej osobie. W sieci pojawił się fragment koncertu dla Kasi Markiewicz z występem Ernesta Staniaszka. Wśród publiczności wzruszony syn Kasi. Zobacz i sprawdź, kiedy oglądać!

Kasia Markiewicz / fot. Voice Of Poland/TVP
Ilustracja do artykułu: Koncert charytatywny Kasi Markiewicz - mamy występ Ernesta Staniaszka. Na widowni syn Kasi [VIDEO]
Koncert dla Kasi Markiewicz w The Voice Of Poland zostanie wyemitowany 6 kwietnia 2014 roku o 20:05 na TVP 2. Zmarłą Kasię Markiewicz upamiętnią swoimi wykonaniami finaliści drugiej i trzeciej edycji The Voice Of Poland. W sieci pojawił się już pierwszy fragment koncertu.

Na ESKA.pl prezentujemy Wam wykon Ernesta Staniaszka, który zaśpiewał Do Kołyski - Dżemu. W nagraniu możemy zauważyć, że wśród publiczności nie zabrakło syna Kasi Markiewicz, który z pewnością mocno przeżył cały koncert dedykowany mamie.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!


Koncert charytatywny Kasi Markiewicz został nagrany 19 marca 2014 roku. Ze względu na stan zdrowia sama Kasia nie mogła wziąć w nim już udziału. Zaledwie cztery dni później odeszła. Całe przedsięwzięcie wspiera Fundację Avalon, pod opieką której była Kasia.


Zobacz zapowiedź koncertu dla Kasi Markiewicz!

 
Post użytkownika Voice of Poland TVP.
 


JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Pazdan Boy - piosenka o Pazdanie hitem internetu! [VIDEO]
0

Pazdan Boy - piosenka o Pazdanie hitem internetu! [VIDEO]

Pomysłowość internautów nie zna granic! Tym razem w sieci pojawiła się parodia kultowego szlagieru disco-polo! Tarzan Boy w wersji Pazdan Boy to największy hit internetu w czerwcu 2016!
29/06/2016 16:04
ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie. Kiedy i gdzie EMA 2016?
0

ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie. Kiedy i gdzie EMA 2016?

ESKA Music Awards 2016 zbliża się wielkimi krokami! Już wkrótce ujawnimy datę gali, która odbędzie się w Szczecinie. Poznacie też nominacje do prestiżowej nagrody Radia ESKA.
29/06/2016 15:55
Ola Ciupa z siostrą bliźniaczką w teledysku Cleo. N-O-C - premiera coraz bliżej!
0

Ola Ciupa z siostrą bliźniaczką w teledysku Cleo. N-O-C - premiera coraz bliżej!

Ola Ciupa z siostrą bliźniaczką wystąpią nowym teledysku Cleo. Premiera klipu do kawałka N-O-C coraz bliżej! Sprawdzajcie szczegóły!
29/06/2016 14:48
Mike Posner nowa piosenka 2016 - Be As You Are. Hitem jak I Took A Pill In Ibiza?
0

Mike Posner nowa piosenka 2016 - Be As You Are. Hitem jak I Took A Pill In Ibiza?

Mike Posner - Be As You Are (Jordan XL Remix): nowa piosenka amerykańskiego wokalisty brzmi, jak hit wakacji 2016?! Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl. i dajcie znać, czy powtórzy sukces przeboju I Took A Pill In Ibiza!
29/06/2016 14:29
Pazdan nad tobą, Pa-Pa-Pazdan nad tobą, Ronaldo! HIT na mecz Polska - Portugalia
0

Pazdan nad tobą, Pa-Pa-Pazdan nad tobą, Ronaldo! HIT na mecz Polska - Portugalia

Pazdan nad Tobą, Ronaldo! Internauci przestrzegają Portugalczyków przed naszym obrońcą! Dlaczego Cristiano Ronaldo musi się bać Michała Pazdana? Powodów jest kilka, a wszystkie odkryjecie na ESKA.pl!
29/06/2016 14:24
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA