WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncert charytatywny Kasi Markiewicz - mamy występ Ernesta Staniaszka. Na widowni syn Kasi [VIDEO] - Kasia Markiewicz nie żyje. Koncert charytatywny The Voice Of Poland ku pamięci Kasi 6 kwietnia! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Koncert charytatywny Kasi Markiewicz - mamy występ Ernesta Staniaszka. Na widowni syn Kasi [VIDEO]: kasia markiewicz, kasia markiewicz koncert, kasia markiewicz koncert charytatywny, kasia markiewicz koncert the voice of poland, kasia markiewicz kiedy koncert, kasia markiewicz syn

Koncert charytatywny Kasi Markiewicz - mamy występ Ernesta Staniaszka. Na widowni syn Kasi [VIDEO]

RSS 30/03/2014 10:13 Komentarze 0

Kasia Markiewicz nie żyje, ale dzięki koncertowi charytatywnemu zagranemu ku jej pamięci przez gwiazdy The Voice Of Poland umocnią się nasze wspomnienia o jej niezwykłej osobie. W sieci pojawił się fragment koncertu dla Kasi Markiewicz z występem Ernesta Staniaszka. Wśród publiczności wzruszony syn Kasi. Zobacz i sprawdź, kiedy oglądać!

Kasia Markiewicz / fot. Voice Of Poland/TVP
Ilustracja do artykułu: Koncert charytatywny Kasi Markiewicz - mamy występ Ernesta Staniaszka. Na widowni syn Kasi [VIDEO]
Koncert dla Kasi Markiewicz w The Voice Of Poland zostanie wyemitowany 6 kwietnia 2014 roku o 20:05 na TVP 2. Zmarłą Kasię Markiewicz upamiętnią swoimi wykonaniami finaliści drugiej i trzeciej edycji The Voice Of Poland. W sieci pojawił się już pierwszy fragment koncertu.

Na ESKA.pl prezentujemy Wam wykon Ernesta Staniaszka, który zaśpiewał Do Kołyski - Dżemu. W nagraniu możemy zauważyć, że wśród publiczności nie zabrakło syna Kasi Markiewicz, który z pewnością mocno przeżył cały koncert dedykowany mamie.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!


Koncert charytatywny Kasi Markiewicz został nagrany 19 marca 2014 roku. Ze względu na stan zdrowia sama Kasia nie mogła wziąć w nim już udziału. Zaledwie cztery dni później odeszła. Całe przedsięwzięcie wspiera Fundację Avalon, pod opieką której była Kasia.


Zobacz zapowiedź koncertu dla Kasi Markiewicz!

 
Post użytkownika Voice of Poland TVP.
 


JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Must Be The Music 8: kto wygrał? Besides zwycięzcami Must Be The Music 2014. Co zagrali? [VIDEO]
0

Must Be The Music 8: kto wygrał? Besides zwycięzcami Must Be The Music 2014. Co zagrali? [VIDEO]

Kto wygrał Must Be The Music 8? Odpowiedź na pytanie, kto wygrał Must Be The Music 2014, poznaliśmy w finale show z 23 listopada a brzmi ona: Besieds. To właśnie Besides wygrali Must Be The Music 8 podbijając serca widzów i jurorów programu. Więcej informacji o występie Besides w finale Must Be The Music 2014 czeka na ESKA.pl. Poznajcie lepiej zespół Besides, nową gwiazdę polskiej sceny muzycznej!
23/11/2014 22:13
Must Be The Music 8: finał. Relacja na ESKA.pl. Kto wygrał Must Be The Music 2014? Besides zwycięzcami! [VIDEO]
0

Must Be The Music 8: finał. Relacja na ESKA.pl. Kto wygrał Must Be The Music 2014? Besides zwycięzcami! [VIDEO]

Finał Must Be The Music 8 w relacji ESKA.pl to m.in. odpowiedź na pytanie, kto wygrał Must Be The Music 2014. Zwycięzca Must Be The Music 8 i pozostali finaliści na stronie we wpisach minuta po minucie: występy, oceny jury i inne smaczki z finałowego odcinka Must Be The Music 2014 - zapraszamy!
23/11/2014 21:57
Global Lista: Ariana Grande i jej Love Me Harder z The Weeknd nowością z potencjałem na hit. Tym razem balladowo [VIDEO]
0

Global Lista: Ariana Grande i jej Love Me Harder z The Weeknd nowością z potencjałem na hit. Tym razem balladowo [VIDEO]

Nowości muzyczne 2014 w Global Liście 23 listopada 2014 roku reprezentuje Ariana Grande i jej Love Me Harder z The Weeknd. Teledysk do Love Me Harder Ariany Grande ft. The Weeknd z okazji debiutu kawałka na liście przebojów Radia ESKA prezentujemy na stronie. Wokalistka z Love Me Harder wchodzi do zestawienia z przytupem. Które miejsce? Sprawdźcie i oceńcie, czy seksowna ballada Grande może jeszcze namieszać!
23/11/2014 19:30
American Music Awards 2014: występy gwiazd. Kto zaśpiewa na gali? Mamy pełną listę na ESKA.pl [VIDEO]
0

American Music Awards 2014: występy gwiazd. Kto zaśpiewa na gali? Mamy pełną listę na ESKA.pl [VIDEO]

Kto wystąpi na American Music Awards 2014? Lista występujących na gali AMA 2014 na ESKA.pl. Mamy dla Was rozpiskę gwiazd AMA 2014 i piosenek, które zaśpiewają podczas ceremonii. Szykuje się ponad 20 występów gwiazd na American Music Awards 2014 a line-up to najgorętsze nazwiska branży muzycznej nie tylko ze Stanów. Klikajcie po więcej szczegółów!
23/11/2014 17:10
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kto wystąpi w trzeciej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Typujemy uczestników [SONDA]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kto wystąpi w trzeciej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Typujemy uczestników [SONDA]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 została potwierdzona po finale drugiej edycji show. Kto wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? Uczestników trzeciej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo typujemy razem z Wami na ESKA.pl. Zobaczcie, jakie gwiazdy mają szanse wystąpić w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 i kiedy program wraca do ramówki Polsatu!
23/11/2014 14:55
Kamil Stoch - kontuzja. Co z Kamilem Stochem w Pucharze Świata w skokach narciarskich 2014/2015? Polak to Fighter! [VIDEO]
0

Kamil Stoch - kontuzja. Co z Kamilem Stochem w Pucharze Świata w skokach narciarskich 2014/2015? Polak to Fighter! [VIDEO]

Kontuzja Kamila Stocha na otwarciu Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 to temat numer jeden wśród  fanów skoków. Ci zastanawiają się, co dalej z Kamilem Stochem w PŚ w skokach narciarskich 2014/2015. Sprawę kontuzji kostki Kamila Stocha bada ESKA.pl. Zobaczcie, co się stało Kamilowi Stochowi i dlaczego nie skakał podczas konkursu w niemieckim Klingenthal. Fighter dla kontuzjowanego!
23/11/2014 14:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]