WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncert charytatywny Kasi Markiewicz - mamy występ Ernesta Staniaszka. Na widowni syn Kasi [VIDEO] - Kasia Markiewicz nie żyje. Koncert charytatywny The Voice Of Poland ku pamięci Kasi 6 kwietnia! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Koncert charytatywny Kasi Markiewicz - mamy występ Ernesta Staniaszka. Na widowni syn Kasi [VIDEO]: kasia markiewicz, kasia markiewicz koncert, kasia markiewicz koncert charytatywny, kasia markiewicz koncert the voice of poland, kasia markiewicz kiedy koncert, kasia markiewicz syn

Koncert charytatywny Kasi Markiewicz - mamy występ Ernesta Staniaszka. Na widowni syn Kasi [VIDEO]

RSS 30/03/2014 10:13 Komentarze 0

Kasia Markiewicz nie żyje, ale dzięki koncertowi charytatywnemu zagranemu ku jej pamięci przez gwiazdy The Voice Of Poland umocnią się nasze wspomnienia o jej niezwykłej osobie. W sieci pojawił się fragment koncertu dla Kasi Markiewicz z występem Ernesta Staniaszka. Wśród publiczności wzruszony syn Kasi. Zobacz i sprawdź, kiedy oglądać!

Kasia Markiewicz / fot. Voice Of Poland/TVP
Ilustracja do artykułu: Koncert charytatywny Kasi Markiewicz - mamy występ Ernesta Staniaszka. Na widowni syn Kasi [VIDEO]
Koncert dla Kasi Markiewicz w The Voice Of Poland zostanie wyemitowany 6 kwietnia 2014 roku o 20:05 na TVP 2. Zmarłą Kasię Markiewicz upamiętnią swoimi wykonaniami finaliści drugiej i trzeciej edycji The Voice Of Poland. W sieci pojawił się już pierwszy fragment koncertu.

Na ESKA.pl prezentujemy Wam wykon Ernesta Staniaszka, który zaśpiewał Do Kołyski - Dżemu. W nagraniu możemy zauważyć, że wśród publiczności nie zabrakło syna Kasi Markiewicz, który z pewnością mocno przeżył cały koncert dedykowany mamie.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!


Koncert charytatywny Kasi Markiewicz został nagrany 19 marca 2014 roku. Ze względu na stan zdrowia sama Kasia nie mogła wziąć w nim już udziału. Zaledwie cztery dni później odeszła. Całe przedsięwzięcie wspiera Fundację Avalon, pod opieką której była Kasia.


Zobacz zapowiedź koncertu dla Kasi Markiewicz!

 
Post użytkownika Voice of Poland TVP.
 


JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]
0

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Będą to pierwsze odwiedziny uwielbianego DJa i producenta w naszym kraju. Gdzie i kiedy zagra? Skrillex? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź!
19/12/2014 20:23
Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]
0

Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]

Filmy za darmo na Święta. Zobacz pakiety: święta na ostro i święta na słodko. Oglądaj filmy online przez 24 godziny na dobę. 
19/12/2014 17:11
Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]
0

Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]

Fandom 2014 roku na ESKA.pl postanowiliśmy wybrać w ramach podsumowania 2014 roku. Najlepsi fani w Polsce 2014 zostali wyróżnieni na stronie a teraz pora sprawdzić, którzy z nich są rzeczywiście najaktywniejsi. Zobaczcie, o jakich fandomach w 2014 roku było głośno na ESKA.pl i weźcie w udział w zabawie z okazji naszego rocznego podsumowania!
19/12/2014 16:44
Ida nominowana do Oscara. Film znalazł się na krótkiej liście Akademii Filmowej [VIDEO]
0

Ida nominowana do Oscara. Film znalazł się na krótkiej liście Akademii Filmowej [VIDEO]

Film Ida został nominowany do Oscara. Szanse na statuetkę są coraz większe. Amerykańska Akademia Filmowa właśnie opublikowała listę 9 filmów, które powalczą o nominację do Oscara dla najlepszego obrazu nieanglojęzycznego. Sprawdź listę nominacji do Oscarów 2015 w kategorii filmy nieanglojęzyczne 
19/12/2014 16:11
O której godzinie jest pasterka? Zobacz, kiedy jest pasterka w Wigilię 24 grudnia i zbieraj Midnight Memories [VIDEO]
0

O której godzinie jest pasterka? Zobacz, kiedy jest pasterka w Wigilię 24 grudnia i zbieraj Midnight Memories [VIDEO]

O której godzinie jest pasterka w Wigilię 24 grudnia? Godzinę pasterki bierzemy pod lupę na ESKA.pl chwilę przed Bożym Narodzeniem. Zobaczcie, kiedy zaczyna się pasterka w Wigilię 24 grudnia już teraz na ESKA.pl. Gotowi zebrać trochę Midnight Memories?
19/12/2014 15:15
Walka o karpia w Lidlu: nowy hit YouTube z końca 2014 roku podkręcamy piosenką! [VIDEO]
0

Walka o karpia w Lidlu: nowy hit YouTube z końca 2014 roku podkręcamy piosenką! [VIDEO]

Walka o karpia w Lidlu - taki filmik na YouTube pojawił się pod koniec 2014 roku i szybko stał się nowym hitem sieci. Wideo "Lidl Walka O Karpia" mamy dla Was na ESKA.pl podkręcone wymowną piosenką. Zobaczcie, jak klienci walczą o karpia w Lidlu  na promocji z idealnie dopasowanym soundtrackiem. Byliście już po karpia w Lidlu ;)?
19/12/2014 15:07
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska