WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!' - Komunia 1995 - film

Tagi związane z Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!': komunia w 1995

Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

RSS 17/02/2017 12:01 Komentarze

Zastanawialiście się, co się stało z Waszymi pieniędzmi z komunii? Internet podbija śmieszny filmik z 1995 roku, który jest idealną odpowiedzią na te pytanie! Zobaczcie go - na ESKA.pl

Komunia Święta w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj' screen z filmu na YouTube Obejrzales pieniadze to oddaj - Komunia Swieta 1995 / fot. YouTube.com/Lysy Bysior
Ilustracja do artykułu: Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

Gdzie są pieniądze z komunii? Na pewno wielokrotnie się nad tym zastanawialiście, więc czas już z tym zakończyć i poznać smutną odpowiedź. Internet podbija filmik, na którym widzimy chłopca liczącego komunijne pieniądze. Zaczyna się jednak od tego, że matka mówi do ojca: "Janusz, pozwól mu, to jest jego". Chwilę później chłopiec przejęty tym, by się nie pomylić w liczeniu wyznaje, że chciałby dostać chociaż część gotówki. Szybko jednak słyszy smutną i bolącą prawdę: "Nie dostaniesz nic z tego, wiesz... Możesz sobie policzyć i oddać". Zaraz po przeliczeniu - pieniądze zniknęły. Trochę to przykre, prawda?

Komunia w 1995 - pieniądze  z komunii

 

Mały Kubuś, czyli bohater filmiku, jak czytamy w opisie nie został bez niczego. Rodzice zabrali pieniądze, ale kupili mu za nie czerwono-czarnego BMXa, a w tamtych czasach to było coś, co chciałby mieć każdy! Dowiadujemy się również, że chłopiec pojechał na własną komunię limuzyną, a sama impreza odbyła się w najdroższym ośrodku wczasowym w mieście! I od razu sytuacja wygląda zupełnie inaczej!

A Wy, pamiętacie swoje pieniądze z komunii?

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Kto odpadł z Agent Gwiazdy 2?
0

Kto odpadł z Agent Gwiazdy 2?

Agent Gwiazdy 2 rozkręca się! Z programu odpadają kolejni uczestnicy! Kto nadal ma szansę na zwycięstwo?
28/02/2017 17:30
Środa Popielcowa 2017 - kiedy wypada? Do kiedy trwa Wielki Post?
0

Środa Popielcowa 2017 - kiedy wypada? Do kiedy trwa Wielki Post?

Jeśli nadal nie wiecie, kiedy wypada Środa Popielcowa lub ile i do kiedy trwa Wielki Post to jesteście we właściwym miejscu. Wszystkie daty i informacje z kalendarza świąt kościelnych w 2017 roku w jednym miejscu już teraz - na ESKA.pl.
28/02/2017 17:30
Pierwsza randka - kiedy i gdzie oglądać?
0

Pierwsza randka - kiedy i gdzie oglądać?

Pierwsza randka to jedna z nowości w ramówce TVP. Kiedy i gdzie oglądać miejską wersję programu Rolnik szuka żony?
28/02/2017 16:35
Grzegorz Hyży - O Pani! TEKST piosenki
0

Grzegorz Hyży - O Pani! TEKST piosenki

Grzegorz Hyży w nowej piosence woła: O Pani! Energetyczny kawałek jest zapowiedzią nowego albumu! Przeczytajcie tekst najnowszego utworu króla radiowych przebojów - oczywiście już teraz na ESKA.pl!
28/02/2017 16:34
Mikołaj Roznerski - kim jest gość Kuby Wojewódzkiego 28.02.2017?
0

Mikołaj Roznerski - kim jest gość Kuby Wojewódzkiego 28.02.2017?

Mikołaj Roznerski u Kuby Wojewódzkiego na kanapie usiądzie w odcinku 28 lutego 2017 roku! Kim jest Mikołaj Roznerski? Poznajcie go już teraz na ESKA.pl
28/02/2017 16:31
Skoki 1.03.17 - ONLINE i w TV na żywo
0

Skoki 1.03.17 - ONLINE i w TV na żywo

Kwalifikacje w Lahti 1 marca 2017 odbędą się na dużej skoczni! Gdzie i o której oglądać transmisje w internecie i telewizji? Czy zobaczymy za darmo? Szczegóły i rozpiska do sprawdzenia na ESKA.pl
28/02/2017 16:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Popek - Robert Burneika: walka na KSW 39! Będzie gorąco!

Popek - Robert Burneika: walka na KSW 39! Będzie gorąco!

28/02/2017 11:29

0
Oscary 2017: najlepszy film. La La Land czy Moonlight - szokująca wpadka na gali!

Oscary 2017: najlepszy film. La La Land czy Moonlight - szokująca wpadka na gali!

27/02/2017 10:26

0
Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

21/02/2017 12:54

0
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

21/02/2017 12:30

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Mateusz Maga
  • Olga Frycz
  • Joanna Jędrzejczyk
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Tomasz Niecik
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
  • Julita „Jula” Fabiszewska
polub
ESKA