WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!' - Komunia 1995 - film

Tagi związane z Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!': komunia w 1995

Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

RSS 17/02/2017 12:01 Komentarze

Zastanawialiście się, co się stało z Waszymi pieniędzmi z komunii? Internet podbija śmieszny filmik z 1995 roku, który jest idealną odpowiedzią na te pytanie! Zobaczcie go - na ESKA.pl

Komunia Święta w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj' screen z filmu na YouTube Obejrzales pieniadze to oddaj - Komunia Swieta 1995 / fot. YouTube.com/Lysy Bysior
Ilustracja do artykułu: Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

Gdzie są pieniądze z komunii? Na pewno wielokrotnie się nad tym zastanawialiście, więc czas już z tym zakończyć i poznać smutną odpowiedź. Internet podbija filmik, na którym widzimy chłopca liczącego komunijne pieniądze. Zaczyna się jednak od tego, że matka mówi do ojca: "Janusz, pozwól mu, to jest jego". Chwilę później chłopiec przejęty tym, by się nie pomylić w liczeniu wyznaje, że chciałby dostać chociaż część gotówki. Szybko jednak słyszy smutną i bolącą prawdę: "Nie dostaniesz nic z tego, wiesz... Możesz sobie policzyć i oddać". Zaraz po przeliczeniu - pieniądze zniknęły. Trochę to przykre, prawda?

Komunia w 1995 - pieniądze  z komunii

 

Mały Kubuś, czyli bohater filmiku, jak czytamy w opisie nie został bez niczego. Rodzice zabrali pieniądze, ale kupili mu za nie czerwono-czarnego BMXa, a w tamtych czasach to było coś, co chciałby mieć każdy! Dowiadujemy się również, że chłopiec pojechał na własną komunię limuzyną, a sama impreza odbyła się w najdroższym ośrodku wczasowym w mieście! I od razu sytuacja wygląda zupełnie inaczej!

A Wy, pamiętacie swoje pieniądze z komunii?

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Lanberry - piosenka Zagadka hitem o miłości! TEKST + TELEDYSK
0

Lanberry - piosenka Zagadka hitem o miłości! TEKST + TELEDYSK

Nowa piosenka Lanberry wraz z teledyskiem pojawiła się w sieci 23 marca! Tekst utworu Zagadka podrzucamy Wam na ESKA.pl! 
23/03/2017 18:07
Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów
0

Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

Ktoś sprzedaje torbę z powietrzem z koncertu Adele. Szaleństwo? Być może, ale aukcji z takimi absurdalnymi rzeczami od gwiazd było już wiele! TOP 5 odjechanych fanowskich gadżetów sprawdzicie już teraz - na ESKA.pl!
23/03/2017 16:43
Mecz Czarnogóra - Polska 2017 - gdzie, kiedy i o której oglądać?
0

Mecz Czarnogóra - Polska 2017 - gdzie, kiedy i o której oglądać?

Czarnogóra - Polska to ważny pojedynek dla reprezentacji Adama Nawałki. Musimy wywalczyć trzy punkty, by utrzymać się na 1. miejscu tabeli eliminacji MŚ 2018. Gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać mecz Polski? Rozpiska ze szczegółami transmisji do sprawdzenia na ESKA.pl
23/03/2017 16:24
Olga Przybysz - Niebo bliżej nas. Starsza siostra Sylwii Przybysz debiutuje!
0

Olga Przybysz - Niebo bliżej nas. Starsza siostra Sylwii Przybysz debiutuje!

Olga Przybysz wydała swoją pierwszą piosenkę! Jak brzmi utwór pt. Niebo bliżej nas? Czy będzie hitem? Posłuchajcie i oceńcie to na ESKA.pl!
23/03/2017 16:15
Skoki narciarskie 24.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Skoki narciarskie 24.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 24 marca to przedostatni w tym sezonie konkurs indywidualny! Czy Kamil Stoch odrobi 31 punktów straty do Stefana Krafta? Dowiemy się oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Szczegóły na ESKA.pl
23/03/2017 16:12
Popek x Sobota x Matheo - piosenka Bajka z wciągającym teledyskiem! VIDEO
0

Popek x Sobota x Matheo - piosenka Bajka z wciągającym teledyskiem! VIDEO

Popek, Sobota i Matheo w nowym teledysku pokazują 'bajkę' ciekawych ludzi! Klip zobaczycie na ESKA.pl
23/03/2017 15:28
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Olga Frycz
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
polub
ESKA