WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!' - Komunia 1995 - film

Tagi związane z Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!': komunia w 1995

Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

RSS 17/02/2017 12:01 Komentarze

Zastanawialiście się, co się stało z Waszymi pieniędzmi z komunii? Internet podbija śmieszny filmik z 1995 roku, który jest idealną odpowiedzią na te pytanie! Zobaczcie go - na ESKA.pl

Komunia Święta w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj' screen z filmu na YouTube Obejrzales pieniadze to oddaj - Komunia Swieta 1995 / fot. YouTube.com/Lysy Bysior
Ilustracja do artykułu: Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

Gdzie są pieniądze z komunii? Na pewno wielokrotnie się nad tym zastanawialiście, więc czas już z tym zakończyć i poznać smutną odpowiedź. Internet podbija filmik, na którym widzimy chłopca liczącego komunijne pieniądze. Zaczyna się jednak od tego, że matka mówi do ojca: "Janusz, pozwól mu, to jest jego". Chwilę później chłopiec przejęty tym, by się nie pomylić w liczeniu wyznaje, że chciałby dostać chociaż część gotówki. Szybko jednak słyszy smutną i bolącą prawdę: "Nie dostaniesz nic z tego, wiesz... Możesz sobie policzyć i oddać". Zaraz po przeliczeniu - pieniądze zniknęły. Trochę to przykre, prawda?

Komunia w 1995 - pieniądze  z komunii

 

Mały Kubuś, czyli bohater filmiku, jak czytamy w opisie nie został bez niczego. Rodzice zabrali pieniądze, ale kupili mu za nie czerwono-czarnego BMXa, a w tamtych czasach to było coś, co chciałby mieć każdy! Dowiadujemy się również, że chłopiec pojechał na własną komunię limuzyną, a sama impreza odbyła się w najdroższym ośrodku wczasowym w mieście! I od razu sytuacja wygląda zupełnie inaczej!

A Wy, pamiętacie swoje pieniądze z komunii?

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Doda traci słuch. Wokalistka komentuje swój stan zdrowia
0

Doda traci słuch. Wokalistka komentuje swój stan zdrowia

Doda ma poważne problemy ze słuchem. Co wyznała artystka? Sprawdź na ESKA.pl
27/06/2017 10:16
Wianki nad Wisłą 2017 - co się działo na rekordowej imprezie? [FOTO VIDEO]
0

Wianki nad Wisłą 2017 - co się działo na rekordowej imprezie? [FOTO VIDEO]

Rekordowa frekwencja i imponujący program wydarzenia przechodzą do historii. Pikniki, zabawy, tańce, pływanie po Wiśle, plecenie i wodowanie Warszawskiego Wianka Świętojańskiego, koncerty gwiazd i najpiękniejszy pokaz sztucznych ogni zwieńczony podniebnym napisem „I <3 Wisła” – tak ponad sto czterdzieści tysięcy warszawiaków powitało lato podczas 22. edycji Wianków nad Wisłą.
27/06/2017 10:12
Katy Perry w oldschoolowym teledysku! Tego jeszcze nie było! [VIDEO]
0

Katy Perry w oldschoolowym teledysku! Tego jeszcze nie było! [VIDEO]

Katy Perry cofnęła się w czasie! Wokalistka pojawiła się gościnnie w najnowszym klipie Calvina Harrisa. Kogo gra? Co przedstawia teledysk? Przekonajcie się i zobaczcie już teraz - oczywiście na ESKA.pl
27/06/2017 10:11
20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera
0

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

Trudno w to uwierzyć, ale pierwsza część z serii książek o Harrym Potterze ma już 20 lat! Z okazji okrągłej rocznicy Kamienia Filozoficznego mamy dla was 20 magicznych faktów, o których mogliście nie mieć pojęcia.
26/06/2017 20:25
Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków
0

Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

'Najcieplejsze państwa w Europie' i 'Coś miejscowego' - to zadania, z którymi musieli się zmierzyć w finale uczestnicy jednego z odcinków Familiady. 
26/06/2017 16:58
Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?
0

Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?

Depeche Mode, jeden z najbardziej wpływowych zespołów muzyki nowoczesnej zimą wróci do Polski na trzy klubowe koncerty. Sprawdź, gdzie i po ile kupić bilety na to wydarzenie.
26/06/2017 15:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA