WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kobieta chciała wysadzić stację benzynową! VIDEO - Kobieta na stacji benzynowej

Tagi związane z Kobieta chciała wysadzić stację benzynową! VIDEO: kobieta

Kobieta chciała wysadzić stację benzynową! VIDEO

RSS 19/06/2017 14:36 Komentarze

Niebezpieczna sytuacja wydarzyła się w Bielawie na Dolnym Śląsku. Kobieta groziła, że wysadzi w powietrze stację benzynową! O co chodzi? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl

Kobieta chciała wysadzić stację benzynową! VIDEO screen z filmu na YouTube CHCIAŁA PODPALIĆ STACJE PALIW W BIELAWIE / fot. YouTube.com/TVSUDECKA PL
Ilustracja do artykułu: Kobieta chciała wysadzić stację benzynową! VIDEO

Kobieta chciała wysadzić stację benzynową! Ta niebezpieczna sytuacja wydarzyła się w Bielawie na Dolnym Śląsku. Najpierw 41-latka podeszła do butli z gazem i zaczęła rzucać w jej kierunku zapałkami. Z relacji świadków wynika, że chwilę później podbiegła do dystrybutora i zaczęła lać paliwo na ziemię. W kontakcie z ogniem mogło dojść do olbrzymiej tragedii.

Kobieta chciała podpalić stację benzynową VIDEO

Rzucała odpalonymi zapałkami, najpierw w butlę gazową. Podeszła do dystrybutora, wzięła pistolet i groziła, że wszystkich wysadzi w powietrze - relacjonuje ekspedientka stacji. Na szczęście w porę zareagowały przypadkowe osoby. Wszystko zarejestrowała kamera, a kobiety poszukuje policja. Jak rozpisały się polskie serwisy internetowe ta nieodpowiedzialna osoba była pod wpływem alkoholu.

 

Postępek kobiety, która chciała wysadzić stację benzynową, na pewno nie zaszokowałby bohaterów filmu Newsmakers! Dziennikarze z tej produkcji są gotowi na zdecydowanie więcej, byle tylko… zapewnić sobie temat

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Ed Sheeran przedłuża trasę Divide. Kiedy koncert w Polsce?
0

Ed Sheeran przedłuża trasę Divide. Kiedy koncert w Polsce?

Ed Sheeran w Polsce? Artysta przedłuża trasę promująca album Divide. Co z długo wyczekiwanym koncertem w Polsce?
27/06/2017 17:05
Tour de France 2017: Polacy, którzy wezmą udział w wyścigu
0

Tour de France 2017: Polacy, którzy wezmą udział w wyścigu

Tour de France 2017 wystartuje już 1 lipca. Ilu Polaków pojedzie w wyścigu? Sprawdzajcie na ESKA.pl
27/06/2017 16:12
Belfer 2: obsada. Kiedy nowe odcinki serialu?
0

Belfer 2: obsada. Kiedy nowe odcinki serialu?

Belfer 2 - znamy coraz więcej szczegółów drugiego sezonu serialu. Sprawdź, kto się znalazł w obsadzie i kiedy będą nowe odcinki najpopularniejszego polskiego serialu ostatnich lat. 
27/06/2017 16:06
Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście
0

Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście

Ewa Farna w tym roku obchodzi 10-lecie muzycznej działalności. Z tej okazji organizuje koncert '10 lat na scenie' z udziałem gości. Sprawdź, po ile są bilety i gdzie je kupić oraz kiedy odbędzie się jubileuszowa impreza.
27/06/2017 15:24
Solange w Polsce - akcje koncertowe na Open'er 2017
0

Solange w Polsce - akcje koncertowe na Open'er 2017

Solange w Polsce wystąpi na Open'er 2017. Jakie niespodzianki przygotowali dla niej fani?
27/06/2017 15:22
ESKA Summer City 2017 - kiedy i w których miastach spotkacie naszą ekipę?
0

ESKA Summer City 2017 - kiedy i w których miastach spotkacie naszą ekipę?

ESKA Summer City 2017 w największych miastach Polski. Ekipy Radia ESKA oraz ESKA TV przez całe lato będą sprawdzać, w jaki sposób młodzi Polacy spędzają wakacje. Szczegóły na ESKA.pl
27/06/2017 15:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA