Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kim są Red Lips od To Co Nam Było? Zobacz występ Red Lips na Sopot TOPtrendy Festiwal 2013! [VIDEO] - Sopot TOPtrendy Festiwal 2013: kim są Red Lips? Poznaj finalistów konkursu trendy i posłuchaj ich hitu To Co Nam Było! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Kim są Red Lips od To Co Nam Było? Zobacz występ Red Lips na Sopot TOPtrendy Festiwal 2013! [VIDEO]

RSS 13/06/2013 10:00 Komentarze 0

Kim są Red Lips? Czy czerwone usta to nowy trend? Gwiazdy Must Be The Music zaśpiewały dla nas kawałek To Co Nam Było. Poznaj Red Lips, dowiedz się więcej o ich występie i zobacz teledysk do To Co Nam Było już teraz na Eska.pl.

Red Lips / fot. materiały promocyjne: toptrendy.pl
Ilustracja do artykułu: Kim są Red Lips od To Co Nam Było? Zobacz występ Red Lips na Sopot TOPtrendy Festiwal 2013! [VIDEO]
Red Lips na Sopot TOPtrendy Festiwal 2013 w konkursie trendy 8 czerwca zaserwowali nam To Co Nam Było. Kim są Red Lips? Zespół możemy kojarzyć z pierwszej edycji Must Be The Music, gdzie udało się im dotrzeć do półfinału. Grupę tworzą wokalistka Ruda, Łukasz Lazar (kompozytor i gitarzysta), Marcin Piroman Romanowski (bas) oraz Robert Sopala (bębny).

>>> Sopot TOPtrendy Festiwal 2013: program, bilety, transmisja, kto wystąpi, kabarety [SERWIS SPECJALNY]


Debiutancki album Red Lips promowany przez To Co Nam Było ma trafić na sklepowe półki w czerwcu 2013 roku. Singiel w ciągu dwóch tygodni od swojej premiery przesłuchało na YouTube ponad 60 tysięcy osób.

Red Lips działają od 2009 roku. Zespół powstał w Warszawie. Czy udział w trendach Sopot TOPtrendy Festiwal 2013 to ich klucz do sukcesu? Zobaczcie jak im poszło! Kto wie, może już wkrótce na polskim rynku muzycznym zapanuje moda na czerwone usta ;).

Red Lips - To Co Nam Było na Sopot TOPtrendy 2013 VIDEO:



Zobacz To Co Nam Było!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Liga Europy na Narodowym: gdzie oglądać mecz Sevilla Dnipro na żywo w TV i online. Live Streamy są Impossible? [VIDEO]
0

Liga Europy na Narodowym: gdzie oglądać mecz Sevilla Dnipro na żywo w TV i online. Live Streamy są Impossible? [VIDEO]

Gdzie oglądać finał Ligi Europy 2015? Mecz finałowy Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk odbędzie się już w najbliższą środę 27.05.2015 na Stadionie Narodowym w Warszawie. O której rozpocznie się finał Ligi Europy? Czy istnieje możliwość obejrzenia meczu Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk w TV lub online? Gdzie szukać darmowych i legalnych live streamów do transmisji finału Ligi Europy?
27/05/2015 15:37
Finał Ligi Europy 2015: o której godzinie mecz Dnipro - Sevilla w TV? Pound The Alarm przed spotkaniem [VIDEO]
0

Finał Ligi Europy 2015: o której godzinie mecz Dnipro - Sevilla w TV? Pound The Alarm przed spotkaniem [VIDEO]

O której finał Ligi Europy 2015 w telewizji? Mamy dla Was odpowiedź na pytanie, o której zaczyna się mecz Dnipro - Sevilla 27.05.2015 na Stadionie Narodowym i jego transmisja w TV. Zobaczcie już teraz godzinę rozpoczęcia finału LE 2015 i nie przegapcie żadnej sekundy meczu Dnipro - Sevilla. ESKA.pl Pound The Alaram przed spotkaniem.
27/05/2015 15:36
#CharlieCharlieChallenge - nowy trend na Twitterze. O co chodzi? [VIDEO]
0

#CharlieCharlieChallenge - nowy trend na Twitterze. O co chodzi? [VIDEO]

#CharlieCharlieChallenge - nowy trend na Twitterze. O co chodzi? To bijąca rekordy popularności na społecznościówkach zabawa z wywoływaniem duchów. Ktoś w to wierzy?
27/05/2015 15:28
Polsat SuperHit Festiwal 2015: kiedy i o której w TV? Szczegóły transmisji już u nas [ESKA.pl]
0

Polsat SuperHit Festiwal 2015: kiedy i o której w TV? Szczegóły transmisji już u nas [ESKA.pl]

Polsat SuperHit Festiwal 2015 w Sopocie odbędzie się już w najbliższy weekend 29-31 maja 2015 roku. Jakie atrakcje czekają na fanów sopockiego festiwalu? O której rozpoczyna się transmisja na żywo z Polsat SuperHit Festiwal 2015? Kto poprowadzi imprezę? Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie na ESKA.pl! 
27/05/2015 15:15
R5 w Polsce 2015? Oto miasta zaproponowane na koncert przez zespół. Trwa specjalna akcja [VIDEO]
0

R5 w Polsce 2015? Oto miasta zaproponowane na koncert przez zespół. Trwa specjalna akcja [VIDEO]

Koncert R5 w Polsce w 2015 roku to scenariusz bardzo możliwy a wszystko w rękach fanów w ramach akcji R5 Rocks the World. R5 w Gdańsku, R5 w Warszawie i R5 w Krakowie - to opcje, na które mogą głosować fani zespołu marzący o ich występie w ramach Sometime Last Night Tour w jednym z tych miast. Szczegóły na ESKA.pl.
27/05/2015 15:13
Sprawdzian szóstoklasisty 2015: WYNIKI - kiedy będą? Wszysto o zaświadczeniach na ESKA.pl. Poker Face i czekamy [VIDEO]
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2015: WYNIKI - kiedy będą? Wszysto o zaświadczeniach na ESKA.pl. Poker Face i czekamy [VIDEO]

Kiedy i gdzie wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2015? ESKA.pl sprawdza, ile uczniowie i ich rodzice będą czekać na zaświadczenia o wynikach sprawdzianu szóstoklasisty 2015. W oczekiwaniu na procenty i punkty z egzaminu dla szóstoklasistów Poker Face Lady Gagi. Gotowi na ostateczne wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2015?
27/05/2015 15:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska