WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kim są Red Lips od To Co Nam Było? Zobacz występ Red Lips na Sopot TOPtrendy Festiwal 2013! [VIDEO] - Sopot TOPtrendy Festiwal 2013: kim są Red Lips? Poznaj finalistów konkursu trendy i posłuchaj ich hitu To Co Nam Było! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Kim są Red Lips od To Co Nam Było? Zobacz występ Red Lips na Sopot TOPtrendy Festiwal 2013! [VIDEO]

RSS 13/06/2013 10:00 Komentarze 0

Kim są Red Lips? Czy czerwone usta to nowy trend? Gwiazdy Must Be The Music zaśpiewały dla nas kawałek To Co Nam Było. Poznaj Red Lips, dowiedz się więcej o ich występie i zobacz teledysk do To Co Nam Było już teraz na Eska.pl.

Red Lips / fot. materiały promocyjne: toptrendy.pl
Ilustracja do artykułu: Kim są Red Lips od To Co Nam Było? Zobacz występ Red Lips na Sopot TOPtrendy Festiwal 2013! [VIDEO]
Red Lips na Sopot TOPtrendy Festiwal 2013 w konkursie trendy 8 czerwca zaserwowali nam To Co Nam Było. Kim są Red Lips? Zespół możemy kojarzyć z pierwszej edycji Must Be The Music, gdzie udało się im dotrzeć do półfinału. Grupę tworzą wokalistka Ruda, Łukasz Lazar (kompozytor i gitarzysta), Marcin Piroman Romanowski (bas) oraz Robert Sopala (bębny).

>>> Sopot TOPtrendy Festiwal 2013: program, bilety, transmisja, kto wystąpi, kabarety [SERWIS SPECJALNY]


Debiutancki album Red Lips promowany przez To Co Nam Było ma trafić na sklepowe półki w czerwcu 2013 roku. Singiel w ciągu dwóch tygodni od swojej premiery przesłuchało na YouTube ponad 60 tysięcy osób.

Red Lips działają od 2009 roku. Zespół powstał w Warszawie. Czy udział w trendach Sopot TOPtrendy Festiwal 2013 to ich klucz do sukcesu? Zobaczcie jak im poszło! Kto wie, może już wkrótce na polskim rynku muzycznym zapanuje moda na czerwone usta ;).

Red Lips - To Co Nam Było na Sopot TOPtrendy 2013 VIDEO:



Zobacz To Co Nam Było!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Polska - Irlandia wynik meczu z 29.03.2015! Polacy wygrali mecz eliminacji do Euro 2016? Czy byliśmy Lucky? [VIDEO]
0

Polska - Irlandia wynik meczu z 29.03.2015! Polacy wygrali mecz eliminacji do Euro 2016? Czy byliśmy Lucky? [VIDEO]

Polska - Irlandia wynik meczu już jest! Czy Polacy utrzymali pierwszą pozycję w grupie D eliminacji do Euro 2016? Czy mecz Polska - Irlandia będzie równie dobry jak mecz z Niemcami z października 2016? Odpowiedź znajdziecie na ESKA.pl. Zanim jednak dowiemy się czy Polacy pokonali Irlandczyków w meczu eliminacji do Euro 2016 zobaczcie dotychczasowe wyniki spotkań Polska - Irlandia. 
29/03/2015 22:52
Justin Bieber i Ariana Grande razem na scenie. Bieber dołączył do Grande po - zobacz ich występ [VIDEO]
0

Justin Bieber i Ariana Grande razem na scenie. Bieber dołączył do Grande po - zobacz ich występ [VIDEO]

Justin Bieber i Ariana Grande wystąpili razem na scenie. Idol nastolatek i były partner Seleny Gomez dołączył do Ariany Grande podczas jej koncertu w Miami. Między Bieberem i Arianą Grande na scenie było czuć wyraźną chemię! Zobacz nagranie, na którym Bieber obejmuje Arianę Grandę
29/03/2015 21:56
Mamy Cię odc. 5 - kto zostanie wrobiony? W Mamy Cię z 29.03.2015 zobaczymy m.in. Tomasza Niecika [VIDEO]
0

Mamy Cię odc. 5 - kto zostanie wrobiony? W Mamy Cię z 29.03.2015 zobaczymy m.in. Tomasza Niecika [VIDEO]

Mamy Cię odc. 5 już w najbliższą niedzielę 29.03.2015. Kto zostanie wkręcony w 5. odcinku Mamy Cię? Tym razem czeka nas akcent muzyczny. W żarty Mamy Cię dał się nabrać Tomasz Niecik autor hitu Cztery Osiemnastki. Co będzie musiał zrobić Tomasz Niecik w Mamy Cię 2015? Kto jeszcze zostanie wrobiony? Informacje na temat najbliższego odcinka Mamy Cię na ESKA.pl 
29/03/2015 20:36
Kids Choice Awards 2015: gdzie oglądać w TV i internecie, o której godzinie? Sprawdzamy transmisję gali KCA 2015 [VIDEO]
0

Kids Choice Awards 2015: gdzie oglądać w TV i internecie, o której godzinie? Sprawdzamy transmisję gali KCA 2015 [VIDEO]

Kids Choice Awards 2015 na żywo w TV lub online zobaczyć chcą na pewno fani nominowanych do nagród gwiazd. ESKA.pl sprawdza, gdzie oglądać Kids Choice Awards 2015 w telewizji i internecie w wersji live. Mamy również dla Was informacje, o której godzinie zaczyna się KCA 2015. Gotowi na transmisję gali Kids Choice Awards 2015 pełną m.in. muzycznych emocji?
29/03/2015 20:09
Kids Choice Awards 2015: wyniki i nominacje w muzycznych kategoriach. Sprawdź, kto wygrał statuetkę [VIDEO]
0

Kids Choice Awards 2015: wyniki i nominacje w muzycznych kategoriach. Sprawdź, kto wygrał statuetkę [VIDEO]

Poznaliśmy wyniki Kids Choice Awards 2015. Sprawdź, kto otrzymał nagrodę w muzycznych kategoriach, w tym dla ulubionej polskiej gwiazdy. Pełna lista zwycięzców i nominowanych już teraz na ESKA.pl
29/03/2015 20:06
Polska - Irlandia: o której i gdzie transmisja meczu na żywo w TV i online? Będzie Kocham Cię Jak Irlandię, czy nasi górą? [VIDEO]
4

Polska - Irlandia: o której i gdzie transmisja meczu na żywo w TV i online? Będzie Kocham Cię Jak Irlandię, czy nasi górą? [VIDEO]

Polska - Irlandia czyli mecz eliminacji do Euro 2016 odbędzie się już w najbliższą niedzielę 29.03.2015. Gdzie i o której rozpocznie się transmisja meczu Polska - Irlandia na żywo? Czy możemy spodziewać się transmisji meczu Polska - Irlandia w telewizji na ogólnodostępnym kanale? Gdzie szukać darmowych streamów do spotkania Polska - Irlandia w internecie? Kocham Cię Jak Irlandię czy nasi górą?    
29/03/2015 20:04
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska