Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kim są Red Lips od To Co Nam Było? Zobacz występ Red Lips na Sopot TOPtrendy Festiwal 2013! [VIDEO] - Sopot TOPtrendy Festiwal 2013: kim są Red Lips? Poznaj finalistów konkursu trendy i posłuchaj ich hitu To Co Nam Było! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Kim są Red Lips od To Co Nam Było? Zobacz występ Red Lips na Sopot TOPtrendy Festiwal 2013! [VIDEO]

RSS 13/06/2013 10:00 Komentarze 0

Kim są Red Lips? Czy czerwone usta to nowy trend? Gwiazdy Must Be The Music zaśpiewały dla nas kawałek To Co Nam Było. Poznaj Red Lips, dowiedz się więcej o ich występie i zobacz teledysk do To Co Nam Było już teraz na Eska.pl.

Red Lips / fot. materiały promocyjne: toptrendy.pl
Ilustracja do artykułu: Kim są Red Lips od To Co Nam Było? Zobacz występ Red Lips na Sopot TOPtrendy Festiwal 2013! [VIDEO]
Red Lips na Sopot TOPtrendy Festiwal 2013 w konkursie trendy 8 czerwca zaserwowali nam To Co Nam Było. Kim są Red Lips? Zespół możemy kojarzyć z pierwszej edycji Must Be The Music, gdzie udało się im dotrzeć do półfinału. Grupę tworzą wokalistka Ruda, Łukasz Lazar (kompozytor i gitarzysta), Marcin Piroman Romanowski (bas) oraz Robert Sopala (bębny).

>>> Sopot TOPtrendy Festiwal 2013: program, bilety, transmisja, kto wystąpi, kabarety [SERWIS SPECJALNY]


Debiutancki album Red Lips promowany przez To Co Nam Było ma trafić na sklepowe półki w czerwcu 2013 roku. Singiel w ciągu dwóch tygodni od swojej premiery przesłuchało na YouTube ponad 60 tysięcy osób.

Red Lips działają od 2009 roku. Zespół powstał w Warszawie. Czy udział w trendach Sopot TOPtrendy Festiwal 2013 to ich klucz do sukcesu? Zobaczcie jak im poszło! Kto wie, może już wkrótce na polskim rynku muzycznym zapanuje moda na czerwone usta ;).

Red Lips - To Co Nam Było na Sopot TOPtrendy 2013 VIDEO:



Zobacz To Co Nam Było!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato
0

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje nie muszą kosztować majątku - wystarczy wiedzieć jak je zorganizować, żeby było fajnie i... modnie. Poznaj najnowsze trendy wakacyjne. Turystyka to styl życia!
28/07/2015 17:14
Konkurs na wakacje - wyślij rodzinę na wakacje za jedną fotkę - SPRAWDŹ JAK
0

Konkurs na wakacje - wyślij rodzinę na wakacje za jedną fotkę - SPRAWDŹ JAK

Wakacyjny konkurs! Twoje zdjęcie może być warte 6000 złotych! Wystarczy, że wyślesz zdjęcie rodziny na konkurs na Eska.pl i powiesz nam, dlaczego te osoby powinny wygrać i spędzić najfajniejsze wakacje życia. To proste!
28/07/2015 16:49
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu
0

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu powstania w Warszawie. Jak wygląda program obchodów? Gdzie możemy spodziewać się utrudnień w ruchu 1 sierpnia 2015 roku w stolicy? Sprawdź i zobacz teledysk do kawałka Tyle Nadziei, Tyle Młodości z udziałem powstańców 
28/07/2015 16:48
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?
0

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu związane z przejazdem kolarzy przez stolicę pierwszego dnia wyścigu? Które ulice będą wyłączone z ruchu podczas startu TdP 2 sierpnia 2015 roku? Czy przejazd przez centrum Warszawy będzie Impossible? 
28/07/2015 16:23
Lechia Gdańsk - Juventus Turyn: gdzie oglądać SuperMecz na żywo? Watch Me - zachęca mecz
0

Lechia Gdańsk - Juventus Turyn: gdzie oglądać SuperMecz na żywo? Watch Me - zachęca mecz

Gdzie oglądać Lechia Gdańsk - Juventus Turyn na żywo? Transmisji SuperMeczu 29 lipca 2015 roku przyglądamy się na ESKA.pl. Zobaczcie już teraz, gdzie obejrzeć Lechię - Juventus na żywo w telewizji, online i o której godzinie rozpoczyna się spotkanie. Watch Me - zachęca mecz i wielu z pewnością skusi się!
28/07/2015 16:00
The Voice of Poland 6: pierwsze przesłuchania na zdjęciach i filmach
0

The Voice of Poland 6: pierwsze przesłuchania na zdjęciach i filmach

The Voice of Poland 6 - pierwsze przesłuchania w ciemno już wystartowały! Na ESKA.pl zbieramy zdjęcia i filmy z 6. edycji Voice of Poland!
28/07/2015 15:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

08/07/2015 09:32

0
Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

06/07/2015 14:03

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska