WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kim są Red Lips od To Co Nam Było? Zobacz występ Red Lips na Sopot TOPtrendy Festiwal 2013! [VIDEO] - Sopot TOPtrendy Festiwal 2013: kim są Red Lips? Poznaj finalistów konkursu trendy i posłuchaj ich hitu To Co Nam Było! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Kim są Red Lips od To Co Nam Było? Zobacz występ Red Lips na Sopot TOPtrendy Festiwal 2013! [VIDEO]

RSS 13/06/2013 10:00 Komentarze 0

Kim są Red Lips? Czy czerwone usta to nowy trend? Gwiazdy Must Be The Music zaśpiewały dla nas kawałek To Co Nam Było. Poznaj Red Lips, dowiedz się więcej o ich występie i zobacz teledysk do To Co Nam Było już teraz na Eska.pl.

Red Lips / fot. materiały promocyjne: toptrendy.pl
Ilustracja do artykułu: Kim są Red Lips od To Co Nam Było? Zobacz występ Red Lips na Sopot TOPtrendy Festiwal 2013! [VIDEO]
Red Lips na Sopot TOPtrendy Festiwal 2013 w konkursie trendy 8 czerwca zaserwowali nam To Co Nam Było. Kim są Red Lips? Zespół możemy kojarzyć z pierwszej edycji Must Be The Music, gdzie udało się im dotrzeć do półfinału. Grupę tworzą wokalistka Ruda, Łukasz Lazar (kompozytor i gitarzysta), Marcin Piroman Romanowski (bas) oraz Robert Sopala (bębny).

>>> Sopot TOPtrendy Festiwal 2013: program, bilety, transmisja, kto wystąpi, kabarety [SERWIS SPECJALNY]


Debiutancki album Red Lips promowany przez To Co Nam Było ma trafić na sklepowe półki w czerwcu 2013 roku. Singiel w ciągu dwóch tygodni od swojej premiery przesłuchało na YouTube ponad 60 tysięcy osób.

Red Lips działają od 2009 roku. Zespół powstał w Warszawie. Czy udział w trendach Sopot TOPtrendy Festiwal 2013 to ich klucz do sukcesu? Zobaczcie jak im poszło! Kto wie, może już wkrótce na polskim rynku muzycznym zapanuje moda na czerwone usta ;).

Red Lips - To Co Nam Było na Sopot TOPtrendy 2013 VIDEO:



Zobacz To Co Nam Było!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Potwór z Loch Ness w zabawnym Google Doodle. Czym jest potwór z Loch Ness? Mamy dla was aż 6 muzycznych potworów[VIDEO]
0

Potwór z Loch Ness w zabawnym Google Doodle. Czym jest potwór z Loch Ness? Mamy dla was aż 6 muzycznych potworów[VIDEO]

Potwór z Loch Ness to jedna z najbardziej pobudzających wyobraźnię tajemnic. Co upamiętnia Google Doodle 21.04.2015? Dowiedz się na ESKA.pl i posłuchaj piosenek o potworach!
21/04/2015 00:47
Ariana Grande zerwała z Big Seanem - dlaczego się rozstali! Co się stało? OFICJALNE potwierdzenie [VIDEO]
0

Ariana Grande zerwała z Big Seanem - dlaczego się rozstali! Co się stało? OFICJALNE potwierdzenie [VIDEO]

Ariana Grande i Big Sean rozstali się. Mamy oficjalne potwierdzenie rozstania Ariany i Big Seana. O co poszło? Przeczytaj oświadczenie i dowiedz się więcej na ESKA.pl
20/04/2015 20:25
Egzamin gimnazjalny - "Wiemy jakie będą zadania" "Wyciekły zadania" "WYKRADZIONO ARKUSZE EGZAMINU" - nie daj się na to nabrać!
0

Egzamin gimnazjalny - "Wiemy jakie będą zadania" "Wyciekły zadania" "WYKRADZIONO ARKUSZE EGZAMINU" - nie daj się na to nabrać!

Wykradziono arkusze Egzaminu Gimnazjalnego! Zadania są bardzo trudne! - uważajcie na oszustów obiecujących przesyłanie arkuszy Egzaminu Gimnazjalnego 2015. Pojawiają się szczególnie na stronach poświęconym poradom i wynikom! Dowiedzcie się więcej?
20/04/2015 20:09
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]
0

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Kolejny film znanych blogerów z teamu Abstrachuje - czyste szaleństwo i stylizacja fryzur... na twarzy! Zobacz co wymyślili tym razem.
20/04/2015 17:26
Bayern - Porto LM 21.04.2015: transmisja na żywo. Gdzie oglądać mecz rewanżowy w tv i online? Play z nami! [VIDEO]
0

Bayern - Porto LM 21.04.2015: transmisja na żywo. Gdzie oglądać mecz rewanżowy w tv i online? Play z nami! [VIDEO]

Mecz Bayern - Porto na żywo 21.04.2015 w ramach ćwierćfinału LM będzie można zobaczyć w transmisji w TV i online. Zobaczcie już teraz, gdzie oglądać Bayern - Porto w telewizji i internecie + o której zaczyna się spotkanie rewanżowe klubów. Transmisja Bayern - Porto to kwestia wciśnięcia odpowiedniego Play!
20/04/2015 17:25
Egzamin gimnazjalny 2015: online, do druku, pdf - gdzie znaleźć All I Need? [VIDEO]
0

Egzamin gimnazjalny 2015: online, do druku, pdf - gdzie znaleźć All I Need? [VIDEO]

Egzamin gimnazjalny 2015 online albo egzamin gimnazjalny 2015 w formie pdf i do druku to okazja na ponowne rozwiązanie zadań na spokojnie jeszcze tego samego dnia. Gdzie znaleźć arkusze egzaminu gimnazjalnego w internecie? All I Need na ESKA.pl
20/04/2015 16:34
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>

Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>


Akcja partnerska