WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Kim są Red Lips od To Co Nam Było? Zobacz występ Red Lips na Sopot TOPtrendy Festiwal 2013! [VIDEO] - Sopot TOPtrendy Festiwal 2013: kim są Red Lips? Poznaj finalistów konkursu trendy i posłuchaj ich hitu To Co Nam Było! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Kim są Red Lips od To Co Nam Było? Zobacz występ Red Lips na Sopot TOPtrendy Festiwal 2013! [VIDEO]

RSS 13/06/2013 10:00 Komentarze 0

Kim są Red Lips? Czy czerwone usta to nowy trend? Gwiazdy Must Be The Music zaśpiewały dla nas kawałek To Co Nam Było. Poznaj Red Lips, dowiedz się więcej o ich występie i zobacz teledysk do To Co Nam Było już teraz na Eska.pl.

Red Lips / fot. materiały promocyjne: toptrendy.pl
Ilustracja do artykułu: Kim są Red Lips od To Co Nam Było? Zobacz występ Red Lips na Sopot TOPtrendy Festiwal 2013! [VIDEO]
Red Lips na Sopot TOPtrendy Festiwal 2013 w konkursie trendy 8 czerwca zaserwowali nam To Co Nam Było. Kim są Red Lips? Zespół możemy kojarzyć z pierwszej edycji Must Be The Music, gdzie udało się im dotrzeć do półfinału. Grupę tworzą wokalistka Ruda, Łukasz Lazar (kompozytor i gitarzysta), Marcin Piroman Romanowski (bas) oraz Robert Sopala (bębny).

>>> Sopot TOPtrendy Festiwal 2013: program, bilety, transmisja, kto wystąpi, kabarety [SERWIS SPECJALNY]


Debiutancki album Red Lips promowany przez To Co Nam Było ma trafić na sklepowe półki w czerwcu 2013 roku. Singiel w ciągu dwóch tygodni od swojej premiery przesłuchało na YouTube ponad 60 tysięcy osób.

Red Lips działają od 2009 roku. Zespół powstał w Warszawie. Czy udział w trendach Sopot TOPtrendy Festiwal 2013 to ich klucz do sukcesu? Zobaczcie jak im poszło! Kto wie, może już wkrótce na polskim rynku muzycznym zapanuje moda na czerwone usta ;).

Red Lips - To Co Nam Było na Sopot TOPtrendy 2013 VIDEO:



Zobacz To Co Nam Było!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
31/10/2014 09:21
Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!
0

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zrób sobie odjechane przebranie lub makijaż na Halloween, uwiecznij je na fotce i zgarnij gadżety z logo ESKI!
28/10/2014 15:01
Eminem - Shady XV: tracklista. Lista piosenek na dwa krążki [VIDEO]
0

Eminem - Shady XV: tracklista. Lista piosenek na dwa krążki [VIDEO]

Eminem Shady XV zapełnił nie tylko nowymi piosenkami, ale i klasykami gatunku. Tracklista Shady XV Eminema i artystów Shady Records na ESKA.pl. Na liście piosenek Shady XV m.in. świeże duety Eminema. Zobaczcie tytuły kawałków już teraz!
31/10/2014 12:39
Google na Halloween 2014: grafiki Googla, czyli halloweenowe doodle na ESKA.pl. Scary? [GALERIA]
0

Google na Halloween 2014: grafiki Googla, czyli halloweenowe doodle na ESKA.pl. Scary? [GALERIA]

Grafiki Googla na Halloween 2014 prezentujemy na ESKA.pl. 31 października 2014 roku halloweenowe Google doodle to aż 6 odsłon grafik. Zobaczcie, jak Google świętuje Halloween 2014 i sprawdźcie, czy tegoroczne doodle są naprawdę Scary jak śpiewa Britney Spears!
31/10/2014 11:54
SA Wardęga nowy film na Halloween 2014 - Zombie Apocalypse. Sprawdź na kim wzorował się Wardęga [VIDEO]
0

SA Wardęga nowy film na Halloween 2014 - Zombie Apocalypse. Sprawdź na kim wzorował się Wardęga [VIDEO]

SA Wardęga na Halloween 2014 przygotował nowy film pt. Zombie Apocalypse Halloween Prank. Czy nowy prank Wardęgi jest równie dobry co Mutant Giant Spider Dog? A może tym razem zabrakło pomysłowości? Aby się o tym przekonać wystarczy obejrzeć nowy film Wardęgi na Halloween a następnie porównać go z istniejącymi już w sieci halloweenowymi prankami. Widzicie podobieństwo?  
31/10/2014 11:10
Kylie Minogue w Łodzi 30.10.2014 - filmy z koncertu autorki hitu Can't Get You Out Of My Head [VIDEO]
0

Kylie Minogue w Łodzi 30.10.2014 - filmy z koncertu autorki hitu Can't Get You Out Of My Head [VIDEO]

Koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 przeszedł do historii. Autorka hitu Can't Get Out Of My Head oczarowała publiczność swoim występem na Atlas Arenie w Łodzi. Co zaśpiewała Kylie Minogue podczas koncertu w Łodzi? W sieci pojawiły się już pierwsze nagrania video. Film z koncertu Kylie Minogue w Łodzi do zobaczenia na ESKA.pl