WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kim są Red Lips od To Co Nam Było? Zobacz występ Red Lips na Sopot TOPtrendy Festiwal 2013! [VIDEO] - Sopot TOPtrendy Festiwal 2013: kim są Red Lips? Poznaj finalistów konkursu trendy i posłuchaj ich hitu To Co Nam Było! [VIDEO]

Kim są Red Lips od To Co Nam Było? Zobacz występ Red Lips na Sopot TOPtrendy Festiwal 2013! [VIDEO]

RSS 13/06/2013 10:00 Komentarze

Kim są Red Lips? Czy czerwone usta to nowy trend? Gwiazdy Must Be The Music zaśpiewały dla nas kawałek To Co Nam Było. Poznaj Red Lips, dowiedz się więcej o ich występie i zobacz teledysk do To Co Nam Było już teraz na Eska.pl.

Red Lips / fot. materiały promocyjne: toptrendy.pl
Ilustracja do artykułu: Kim są Red Lips od To Co Nam Było? Zobacz występ Red Lips na Sopot TOPtrendy Festiwal 2013! [VIDEO]
Red Lips na Sopot TOPtrendy Festiwal 2013 w konkursie trendy 8 czerwca zaserwowali nam To Co Nam Było. Kim są Red Lips? Zespół możemy kojarzyć z pierwszej edycji Must Be The Music, gdzie udało się im dotrzeć do półfinału. Grupę tworzą wokalistka Ruda, Łukasz Lazar (kompozytor i gitarzysta), Marcin Piroman Romanowski (bas) oraz Robert Sopala (bębny).

>>> Sopot TOPtrendy Festiwal 2013: program, bilety, transmisja, kto wystąpi, kabarety [SERWIS SPECJALNY]


Debiutancki album Red Lips promowany przez To Co Nam Było ma trafić na sklepowe półki w czerwcu 2013 roku. Singiel w ciągu dwóch tygodni od swojej premiery przesłuchało na YouTube ponad 60 tysięcy osób.

Red Lips działają od 2009 roku. Zespół powstał w Warszawie. Czy udział w trendach Sopot TOPtrendy Festiwal 2013 to ich klucz do sukcesu? Zobaczcie jak im poszło! Kto wie, może już wkrótce na polskim rynku muzycznym zapanuje moda na czerwone usta ;).

Red Lips - To Co Nam Było na Sopot TOPtrendy 2013 VIDEO:



Zobacz To Co Nam Było!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Krzysztof Rutkowski nie żyje. Jaka była przyczyna śmierci wokalisty Tarzan Boy?
0

Krzysztof Rutkowski nie żyje. Jaka była przyczyna śmierci wokalisty Tarzan Boy?

Nie żyje Krzysztof Rutkowski, wokalista zespołu Tarzan Boy. Wokalista disco polo miał 56 lat.
23/02/2017 21:40
Mecz Ajax - Legia WYNIK i SKRÓTY meczu 23.02.17
0

Mecz Ajax - Legia WYNIK i SKRÓTY meczu 23.02.17

Ajax Amsterdam - Legia Warszawa 23 lutego 2017 to rewanżowe starcie pomiędzy tymi drużynami w 1/16 Ligi Europy. Jak zakończył się mecz? Jak wyglądały bramkowe sytuacje? Wynik meczu i skróty podrzucamy Wam na ESKA.pl
23/02/2017 21:14
Zedd i Alessia Cara prezentują Stay [LYRIC VIDEO]
0

Zedd i Alessia Cara prezentują Stay [LYRIC VIDEO]

Zedd i Alessia Cara prezentują wideo z tekstem do Stay. Nowy wspólny utwór niemieckiego producenta i amerykańskiej piosenkarki będzie największą konkurencją dla hitu The Chainsmokers i Coldplay?
23/02/2017 16:58
Pogoda marzec 2017: więcej zimy czy wiosny?
0

Pogoda marzec 2017: więcej zimy czy wiosny?

Prognoza pogody na cały marzec 2017 już na ESKA.pl. Miesięczna pogoda na marzec 2017 przewiduje bardziej zimową, czy raczej już wiosenną aurę? Sprawdźcie już teraz!
23/02/2017 16:29
Lahti 2017 - skoki narciarskie. Gdzie i kiedy oglądać?
0

Lahti 2017 - skoki narciarskie. Gdzie i kiedy oglądać?

Mistrzostwa Świata w Lahti 2017 trwają w najlepsze! Kiedy i gdzie oglądać skoki narciarskie? Wszystkie daty i ściąga dla kibiców do sprawdzenia na ESKA.pl
23/02/2017 16:27
24 lutego - znak zodiaku, święto, imieniny
0

24 lutego - znak zodiaku, święto, imieniny

24 lutego - znak zodiaku, święto, imieniny. Wszystko co musisz wiedzieć o tym dniu już teraz na ESKA.pl
23/02/2017 16:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

21/02/2017 15:17

0
Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

21/02/2017 14:30

0
Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

21/02/2017 12:54

0
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

21/02/2017 12:30

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Mateusz Maga
  • Olga Frycz
  • Joanna Jędrzejczyk
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Tomasz Niecik
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
  • Julita „Jula” Fabiszewska
polub
ESKA