WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kim są Red Lips od To Co Nam Było? Zobacz występ Red Lips na Sopot TOPtrendy Festiwal 2013! [VIDEO] - Sopot TOPtrendy Festiwal 2013: kim są Red Lips? Poznaj finalistów konkursu trendy i posłuchaj ich hitu To Co Nam Było! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Kim są Red Lips od To Co Nam Było? Zobacz występ Red Lips na Sopot TOPtrendy Festiwal 2013! [VIDEO]

RSS 13/06/2013 10:00 Komentarze 0

Kim są Red Lips? Czy czerwone usta to nowy trend? Gwiazdy Must Be The Music zaśpiewały dla nas kawałek To Co Nam Było. Poznaj Red Lips, dowiedz się więcej o ich występie i zobacz teledysk do To Co Nam Było już teraz na Eska.pl.

Red Lips / fot. materiały promocyjne: toptrendy.pl
Ilustracja do artykułu: Kim są Red Lips od To Co Nam Było? Zobacz występ Red Lips na Sopot TOPtrendy Festiwal 2013! [VIDEO]
Red Lips na Sopot TOPtrendy Festiwal 2013 w konkursie trendy 8 czerwca zaserwowali nam To Co Nam Było. Kim są Red Lips? Zespół możemy kojarzyć z pierwszej edycji Must Be The Music, gdzie udało się im dotrzeć do półfinału. Grupę tworzą wokalistka Ruda, Łukasz Lazar (kompozytor i gitarzysta), Marcin Piroman Romanowski (bas) oraz Robert Sopala (bębny).

>>> Sopot TOPtrendy Festiwal 2013: program, bilety, transmisja, kto wystąpi, kabarety [SERWIS SPECJALNY]


Debiutancki album Red Lips promowany przez To Co Nam Było ma trafić na sklepowe półki w czerwcu 2013 roku. Singiel w ciągu dwóch tygodni od swojej premiery przesłuchało na YouTube ponad 60 tysięcy osób.

Red Lips działają od 2009 roku. Zespół powstał w Warszawie. Czy udział w trendach Sopot TOPtrendy Festiwal 2013 to ich klucz do sukcesu? Zobaczcie jak im poszło! Kto wie, może już wkrótce na polskim rynku muzycznym zapanuje moda na czerwone usta ;).

Red Lips - To Co Nam Było na Sopot TOPtrendy 2013 VIDEO:



Zobacz To Co Nam Było!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Orły 2015 - zwycięzcy. Sen o Warszawie Niemena nagrodzony w kategorii muzyka [VIDEO]
0

Orły 2015 - zwycięzcy. Sen o Warszawie Niemena nagrodzony w kategorii muzyka [VIDEO]

Orły 2015 zdominowane przez film Bogowie. Film w reżyserii Łukasza Palkowskiego zdobył aż 7 statuetek. 4 powędrowały do filmu Miasto 44. Dowiedz się, kogo jeszcze nagrodzono na gali Orły 2.03.2015 
02/03/2015 22:17
Tokio Hotel zapraszają na koncert w Polsce: zobacz ekskluzywny wywiad na ESKA.pl [VIDEO]
4

Tokio Hotel zapraszają na koncert w Polsce: zobacz ekskluzywny wywiad na ESKA.pl [VIDEO]

Na miesiąc przed koncertem Tokio Hotel w Warszawie ESKA.pl spotkała się z zespołem, aby opowiedział nam o swoim nowym show. Zobacz eksluzywny wywiad z Tokio Hotel m.in. o trasie koncertowej, biografii, coverze Kelly Clarkson i posłuchaj jak członkowie grupy mówią po polsku
02/03/2015 17:33
You Can Dance 2015: odcinek 1 2.02.2015. Zobacz najlepszych tancerzy w teledyskach waszych ulubionych gwiazd [VIDEO]
0

You Can Dance 2015: odcinek 1 2.02.2015. Zobacz najlepszych tancerzy w teledyskach waszych ulubionych gwiazd [VIDEO]

You Can Dance wraca po przerwie do ramówki TVN. Pierwszy odcinek 2.03.2015. Zanim zobaczymy tancerzy polskiej edycji show, zobaczcie playlistę najlepszych teledysków, w których taniec klasyczny, czy nowoczesny, był równie ważny jak muzyka. Na tapecie ESKA.pl najciekawsze układy taneczne!
02/03/2015 16:36
You Can Dance 2015, odc. 1: co w pierwszym odcinku Po Prostu Tańcz? Nowi tancerze, nowe solówki i nowa muzyka pod lupą ESKA.pl [VIDEO]
0

You Can Dance 2015, odc. 1: co w pierwszym odcinku Po Prostu Tańcz? Nowi tancerze, nowe solówki i nowa muzyka pod lupą ESKA.pl [VIDEO]

You Can Dance 2015, odc. 1 z ESKA.pl. Jeszcze przed pierwszym odcinkiem You Can Dance 8 mamy dla Was informacje o nowych tancerzach i historiach, którymi będzie żyło show. Gotowi poznać 17-letnią Natalię i b-boya Maksymiliana w You Can Dance 8, odc. 1? Więcej o pierwszym odcinku You Can Dance 2015 po kliknięciu - zapraszamy!
02/03/2015 16:32
Lista przebojów 2015 - marzec: hity, które mogą zasilić G20 i Global Listę na początek wiosny 2015 [VIDEO]
0

Lista przebojów 2015 - marzec: hity, które mogą zasilić G20 i Global Listę na początek wiosny 2015 [VIDEO]

Lista przebojów 2015 w marcu - czy to Gorąca 20 czy też Global Lista - na ESKA.pl ze strony potencjalnych hitów na wiosnę 2015. Zobaczcie kawałki, które mogą trafić na nasze listy przebojów wraz z nadejściem coraz cieplejszych i dłuższych dni. Czy tak będzie i jak listy przebojów Radia ESKA wyglądają na początku marca 2015? Wszystko po kliknięciu!
02/03/2015 16:19
Nowa płyta Kanye Westa 2015: mamy tytuł i okładkę [VIDEO]
0

Nowa płyta Kanye Westa 2015: mamy tytuł i okładkę [VIDEO]

Nowa płyta Kanye Westa zbliża się wielkimi krokami. Artysta opublikował tytuł oraz okładkę swojego albumu na Twitterze. Jakie znaczenie ma niezwykły obrazek? Sprawdź na ESKA.pl