WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kim są Kop i Robo? To polscy Daft Punk? - Kop i Robo - kim jest duet?

Tagi związane z Kim są Kop i Robo? To polscy Daft Punk?: ema2017, kop i robo, kim są

Kim są Kop i Robo? To polscy Daft Punk?

RSS 19/06/2017 15:14 Komentarze

Tajemniczy duet pojawił się na gali Eska Music Awards 2017! Kto kryje się pod maskami podobnymi do tych, które noszą artyści z Daft Punk? Sprawdźcie na ESKA.pl

Kim są Kop i Robo? To polscy Daft Punk? Kim są Kop i Robo / fot. Sony Music Polska
Ilustracja do artykułu: Kim są Kop i Robo? To polscy Daft Punk?

Kop i Robo - kim są polscy Daft Punk? Dwóch eleganckich i zamaskowanych osobników w towarzystwie pięknych kobiet pojawiło się na tegorocznej gali ESKA Music Awards 2017. Kto kryje się za złotymi maskami? To duet, który ma na koncie utwór wydany w Sony Music Polska. Premiera ich teledysku już 20 czerwca 2017 na YouTube VEVO.

Kop i Robo - kim są, kto to

Jest ich dwóch. Nazywają się Kop i Robo. Stąd też pochodzi nazwa ich projektu. KopRobo to tajemniczy przybysze z odległej galaktyki, którzy przylecieli na Ziemię, aby zamieszać na polskiej scenie muzyki tanecznej! Są autorami utworu Polej już. Pomysł na kawałek powstał, gdy popijali ambrozję dodającą im mocy twórczej. Wtedy to jeden z KopRobo postanowił wykorzystać swoje umiejętności gry na dudach, które nabył po swoim wujku-znanym szkockim pasterzu.

 

Polej już, to niekwestionowany przebój tego lata. Charakterystyczny, zapadający w pamięć refren i taneczny bit nie pozostawią nikogo obojętnym! Polej już to zdaniem niektórych obowiązkowy hit wszystkich polskich dyskotek, domówek oraz imprez karnawałowych. Już 20 czerwca premiera gorącego, wakacyjnego teledysku!

(informacja prasowa Sony Music Polska)

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?
0

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.
22/07/2017 15:51
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?
0

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 
22/07/2017 15:19
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?
0

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!
22/07/2017 15:18
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO
0

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.
22/07/2017 10:26
Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci
0

Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci

Znana jest oficjalna przyczyna śmierci wokalisty Chestera Benningtona z Linkin Park.
22/07/2017 09:10
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?
0

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
22/07/2017 09:08
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program