WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Kim jest Saszan? Poznaj Saszan przed jej wizytą w DD TVN 26.02.2014r. tylko na ESKA.pl! [VIDEO] - Kto to jest Saszan? Zobacz, kim jest Saszan, gwiazda Dzień Dobry TVN z 26 lutego 2014r. [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Kim jest Saszan? Poznaj Saszan przed jej wizytą w DD TVN 26.02.2014r. tylko na ESKA.pl! [VIDEO]: saszan, kim jest saszan, kto to jest saszan, saszan kto to, saszan prawdziwe imię, roksana pindor, saszan roksana pindor, kim jest roksana pindor, saszan dd tvn, saszan dzień dobry tvn, saszan tvn

Kim jest Saszan? Poznaj Saszan przed jej wizytą w DD TVN 26.02.2014r. tylko na ESKA.pl! [VIDEO]

RSS 25/02/2014 19:06 Komentarze 0

Kim jest Saszan? Młoda wokalistka podbija powoli polski rynek muzyczny, czym pochwali się w DD TVN 26 lutego 2014 roku. Poznaj Saszan na ESKA.pl i sprawdź, jak naprawdę ma na imię czerwonowłosa piosenkarka, jakie sukcesy ma na swoim koncie i jak zaczęła się jej kariera? Przed Wami autorka hitu Świat Jest Nasz!

Saszan powoli przyzwyczaja się do blasku fleszy / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Kim jest Saszan? Poznaj Saszan przed jej wizytą w DD TVN 26.02.2014r. tylko na ESKA.pl! [VIDEO]
Kto to jest Saszan, kim jest Saszan i skąd jej obecność w Dzień Dobry TVN 26 lutego 2014 roku? Te pytania zadają sobie Ci, którzy dowiedzieli się o występie Saszan w telewizji śniadaniowej i nie wiedzą jeszcze nic o młodej wokalistce. Na ESKA.pl znajdziecie wszystkie informacje o Saszan, która rozpoczęła swoją karierę m.in. dzięki naszej stronie.

Saszan, a właściwie Roksana Pindor, bo tak naprawdę ma na imię i nazwisko 19-letnia idolka nastolatek z Żyrardowa, zaczynała z coverami na YouTube podbijając serca młodych internautów także w serwisach społecznościowych takich jak Ask czy też Facebook.


Tysiące wielbicieli określanych jako Saszanators i znajomość z Dawidem Kwiatkowskim sprawiły, że o Saszan zaczęliśmy pisać na ESKA.pl, by kilka artykułów później oznajmić wszystkim, że ta podpisuje kontrakt płytowy z My Music.

Efekt? Pierwszy singiel zatytułowany Świat Jest Nasz, debiutancki album w przygotowaniu, koncerty z Dawidem Kwiatkowskim, potwierdzony udział w Young Stars Festival 2014 i wiele innych projektów, którymi regularnie częstuje dumnych ze swojej idolki Saszanators.

>>> Young Stars Festival 2014: kto wystąpi, bilety i jakie atrakcje czekają w Poznaniu - sprawdź!



Zobacz Świat Jest Nasz - Saszan!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]
0

One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]

One Direction w Polsce 2015? Chłopaki z 1D pod koniec października 2014 roku ogłosili trasę koncertową On The Road Again Tour 2015 a ESKA.pl sprawdza szanse na występ 1D w Polsce. Zobaczcie, czy możemy liczyć na koncert One Direction w naszym kraju!
24/10/2014 15:41
Marto Bijan - Ciemno: fortepianowe wykonanie, czyli co nowego u  młodej gwiazdy [VIDEO]
0

Marto Bijan - Ciemno: fortepianowe wykonanie, czyli co nowego u młodej gwiazdy [VIDEO]

Marta Bijan, finalistka X Factor 4, zaśpiewała swoją piosenkę Ciemno w Filharmonii Śląskiej. Zobacz specjalny występ Marty Bijan z nastrojowym utworem na ESKA.pl
24/10/2014 15:35
Pogoda na listopad 2014: miesięczna prognoza pogody. Dużo November Rain jak śpiewają Guns N' Roses? [VIDEO]
0

Pogoda na listopad 2014: miesięczna prognoza pogody. Dużo November Rain jak śpiewają Guns N' Roses? [VIDEO]

Jaka pogoda na listopad 2014? Pytanie o prognozę pogody w listopadzie 2014 zadajemy sobie zaskoczeni pierwszym śniegiem pod koniec października 2014 roku. Zobacz długoterminową pogodę na listopad 2014. Miesięczna pogoda na listopad 2014 to m.in. November Rain.
24/10/2014 14:54
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]
1

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
24/10/2014 14:51
Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: Tik Tok czyli przestawiamy zegarki na zimę w rytmie hitu Keshy! [VIDEO]
1

Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: Tik Tok czyli przestawiamy zegarki na zimę w rytmie hitu Keshy! [VIDEO]

Kiedy zmieniamy czas z letniego na zimowy 2014? O październikowej zmianie czasu ESKA.pl przypomina wszystkim, którzy zapomnieli się i non-stop słuchają naszych gorących hitów ;). Zobaczcie już teraz, kiedy przestawić zegarki i w jaki sposób to zrobić!
24/10/2014 14:35
EMA 2014: Nicki Minaj przejmuje świat w nowym spocie Europe Music Awards [VIDEO]
0

EMA 2014: Nicki Minaj przejmuje świat w nowym spocie Europe Music Awards [VIDEO]

Nicki Minaj promuje galę Europe Music Awards 2014 w nowym spocie. Zobacz, jak będzie wyglądał świat pod panowaniem Nicki. Najnowszy filmik promujący EMA 2014 w Glasgow na ESKA.pl