WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kim jest Natalia Sikora z The Voice Of Poland 2? Poznaj sensację pierwszego odcinka programu [VIDEO] - Natalia Sikora z The Voice Of Poland 2: poznaj polską Janis Joplin tylko na Eska.pl! Czy to ona wygra cały program? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Kim jest Natalia Sikora z The Voice Of Poland 2? Poznaj sensację pierwszego odcinka programu [VIDEO]

RSS 02/03/2013 20:48 Komentarze 0

Natalia Sikora to sensacja pierwszego odcinka The Voice Of Poland 2. Kim jest uczestniczka programu i co robi na co dzień? Okazuje się, że młoda wokalistka potrafi nie tylko śpiewać, ale także ma talent aktorski. Zobacz niesamowity występ nowej gwiazdy i poznaj polską Janis Joplin już teraz na Eska.pl!

Natalia Sikora / fot. oficjalny YouTube The Voice Of Poland
Ilustracja do artykułu: Kim jest Natalia Sikora z The Voice Of Poland 2? Poznaj sensację pierwszego odcinka programu [VIDEO]
Natalia Sikora to z pewnością warta zapamiętania jedna z pierwszych gwiazd The Voice Of Polad 2, która w premierowym odcinku show zachwyciła jurorów i widzów swoim wykonem Cry Baby - Janis Joplin. Okazuje się, że uczestniczka programu poza wokalnym talentem może pochwalić się także umiejętnościami aktorskimi. Młoda piosenkarka ze Słupska gra na deskach wielu teatrów.

Nowi fani Natalii mogą ją podziwiać między innymi w roli Polykseny w spektaklu Hekabe Eurypidesa w reżyserii Karoliny Labakhua w Teatrze Polskim w Warszawie. Jak wyglądały początki polskiej Janis Joplin? Gdy była w klasie maturalnej, zdobyła Grand Prix 26. Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Sensacja pierwszego odcinak The Voice Of Poland 2 ma także już na swoim koncie pierwszą płytę, którą nagrała dla Polskiego Radia. Na co dzień występuje z zespołami Mięśnie i At The Lake.

>>> The Voice Of Poland 2, odcinek 1: Michalina Brudnowska w duecie z Justyną Steczkową w Boskie Buenos - Maanaam! [VIDEO]


Zobacz na Eska.pl Cry Baby - Natalia Sikora!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Jakie części ciała ubezpieczają gwiazdy muzyczne? [VIDEO]
0

Jakie części ciała ubezpieczają gwiazdy muzyczne? [VIDEO]

Pupa Kylie Minogue, nogi Mariah Carey, struny głosowe Bruce'a Springsteena - to chyba najdroższe części ciała na świecie. Jakim cudem? Cudem ubezpieczenia. Sprawdź, w jaki sposób muzyczne gwiazdy zabezpieczają swoje największe atuty! 
27/11/2014 17:17
Skoki narciarskie 2014/2015: gdzie oglądać Puchar Świata w TV? Sprawdźcie, kto transmituje skoki w telewizji i pozwoli być Up In The Air [VIDEO]
0

Skoki narciarskie 2014/2015: gdzie oglądać Puchar Świata w TV? Sprawdźcie, kto transmituje skoki w telewizji i pozwoli być Up In The Air [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 w telewizji bierzemy pod lupę na ESKA.pl. Dla fanów skoków sprawdzamy, gdzie oglądać na żywo Puchar Świata w skokach narciarskich 2014.2015. Transmisje z PŚ w skokach narciarskich 2014/2015 w TV to kilka kanałów, dzięki którym każdy z nas poczuje się przez chwilę jakby był Up In The Air razem ze skoczkami. Klikajcie po więcej już teraz!
27/11/2014 17:03
Świąteczna iluminacja w Warszawie 2014: kiedy i o której zapalenie światełek? Gotowi na świąteczne Lights? [VIDEO]
0

Świąteczna iluminacja w Warszawie 2014: kiedy i o której zapalenie światełek? Gotowi na świąteczne Lights? [VIDEO]

Świąteczna iluminacja w Warszawie 2014 zbliża się wielkimi krokami. Kiedy i o której godzinie Wielkie Iluminacja Świątecznej Warszawy 2014 będzie miała miejsce na ulicach stolicy? Datę i godzinę świątecznej iluminacji w Warszawie 2014 mamy dla Was na ESKA.pl wraz z miejscami, gdzie zobaczymy świąteczne światełka. Lights w christmasowym klimacie za 3, 2, 1...
27/11/2014 16:29
Mali Giganci - nowy talent show w TVN. Kiedy startuje i na czym polega? [VIDEO]
0

Mali Giganci - nowy talent show w TVN. Kiedy startuje i na czym polega? [VIDEO]

Mali Giganci - to nowe talent-show, które zagości na antenie TVN od kwietnia 2014 roku. Na czym polega i jakie są zasady show pt. Mali Giganci? Szczegóły na temat nowego programu sprawdzamy na ESKA.pl 
27/11/2014 16:28
Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w półfinale The Voice? Nowe fakty [VIDEO]
1

Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w półfinale The Voice? Nowe fakty [VIDEO]

Sarsa Markiewicz z The Voice Of Poland miała wypadek samochodowy w nocy z 24 na 25 listopada. Czy wystąpi w kolejnych odcinkach The Voice? Pojawiły się kolejne informacje o stanie zdrowia Sarsy Markiewicz. 
27/11/2014 16:27
Matura próbna 2015: matura Operon z języka angielskiego - arkusze i odpowiedzi. Próbna matura? Why Don't You Try? [VIDEO]
0

Matura próbna 2015: matura Operon z języka angielskiego - arkusze i odpowiedzi. Próbna matura? Why Don't You Try? [VIDEO]

Matura próbna Operon 2015 - arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z języka obcego w tym z języka angielskiego udostępnione zostaną 28 listopada 2014. Przypomnijmy, że w czwartek (27 listopada 2014) uczniowie wybranych szkół podeszli do matury próbnej Operona z języka nowożytnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Rozwiązania matury próbnej Operon 2015 z języka obcego znajdziecie na ESKA.pl