Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kim jest Natalia Sikora z The Voice Of Poland 2? Poznaj sensację pierwszego odcinka programu [VIDEO] - Natalia Sikora z The Voice Of Poland 2: poznaj polską Janis Joplin tylko na Eska.pl! Czy to ona wygra cały program? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Kim jest Natalia Sikora z The Voice Of Poland 2? Poznaj sensację pierwszego odcinka programu [VIDEO]

RSS 02/03/2013 20:48 Komentarze 0

Natalia Sikora to sensacja pierwszego odcinka The Voice Of Poland 2. Kim jest uczestniczka programu i co robi na co dzień? Okazuje się, że młoda wokalistka potrafi nie tylko śpiewać, ale także ma talent aktorski. Zobacz niesamowity występ nowej gwiazdy i poznaj polską Janis Joplin już teraz na Eska.pl!

Natalia Sikora / fot. oficjalny YouTube The Voice Of Poland
Ilustracja do artykułu: Kim jest Natalia Sikora z The Voice Of Poland 2? Poznaj sensację pierwszego odcinka programu [VIDEO]
Natalia Sikora to z pewnością warta zapamiętania jedna z pierwszych gwiazd The Voice Of Polad 2, która w premierowym odcinku show zachwyciła jurorów i widzów swoim wykonem Cry Baby - Janis Joplin. Okazuje się, że uczestniczka programu poza wokalnym talentem może pochwalić się także umiejętnościami aktorskimi. Młoda piosenkarka ze Słupska gra na deskach wielu teatrów.

Nowi fani Natalii mogą ją podziwiać między innymi w roli Polykseny w spektaklu Hekabe Eurypidesa w reżyserii Karoliny Labakhua w Teatrze Polskim w Warszawie. Jak wyglądały początki polskiej Janis Joplin? Gdy była w klasie maturalnej, zdobyła Grand Prix 26. Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Sensacja pierwszego odcinak The Voice Of Poland 2 ma także już na swoim koncie pierwszą płytę, którą nagrała dla Polskiego Radia. Na co dzień występuje z zespołami Mięśnie i At The Lake.

>>> The Voice Of Poland 2, odcinek 1: Michalina Brudnowska w duecie z Justyną Steczkową w Boskie Buenos - Maanaam! [VIDEO]


Zobacz na Eska.pl Cry Baby - Natalia Sikora!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Hayden James - Something About You. Posłuchaj hitu z Australii [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Hayden James - Something About You. Posłuchaj hitu z Australii [AUDIO]

Hayden James - Something About You to czwartkowa premiera w Gorącej 20. Elektroniczny kawałek australisjkiego didżeja powoli podbija europejskie listy przebojów. Czy spodoba się także polskim słuchaczom? Przekonaj się sam i słuchaj utworu przed radiową premierą już teraz - na ESKA.pl
28/05/2015 15:19
Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015: transmisja na żywo w telewizji i internecie. Play z nami [VIDEO]
0

Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015: transmisja na żywo w telewizji i internecie. Play z nami [VIDEO]

Mecze Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015 na żywo do obejrzenia w transmisji w telewizji i internecie 28 i 29 maja. Wszystkim dostępnym transmisjom Polska - Rosja w LŚ 2015 przyglądamy się na ESKA.pl. Zobaczcie już teraz, gdzie oglądać mecze Polski z Rosją w Lidze Światowej w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2015. Wystarczy kliknąć odpowiedni Play.
28/05/2015 15:16
Sprawdzian szóstoklasisty 2015: WYNIKI - kiedy będą? Wszystko o zaświadczeniach na ESKA.pl. Poker Face i czekamy [VIDEO]
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2015: WYNIKI - kiedy będą? Wszystko o zaświadczeniach na ESKA.pl. Poker Face i czekamy [VIDEO]

Kiedy i gdzie wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2015? ESKA.pl sprawdza, ile uczniowie i ich rodzice będą czekać na zaświadczenia o wynikach sprawdzianu szóstoklasisty 2015. W oczekiwaniu na procenty i punkty z egzaminu dla szóstoklasistów Poker Face Lady Gagi. Gotowi na ostateczne wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2015?
28/05/2015 14:44
Doda - Riotka Tour: pierwszy koncert za nami! Czym zaskakuje nowa trasa Dody? Sprawdź! [VIDEO]
0

Doda - Riotka Tour: pierwszy koncert za nami! Czym zaskakuje nowa trasa Dody? Sprawdź! [VIDEO]

Doda - Riotka Tour: pierwszy koncert z nowej trasy koncertowej za nami. Co tym razem gwiazda przygotowała dla swoich fanów? W skrócie: dzieje się! Szczegóły nowego show Dody i daty najbliższych występów do sprawdzenia na ESKA.pl
28/05/2015 14:06
Hurts – Some Kind Of Heaven: pierwszy singiel z trzeciej płyty na 2015 rok. Będzie hit? [AUDIO]
1

Hurts – Some Kind Of Heaven: pierwszy singiel z trzeciej płyty na 2015 rok. Będzie hit? [AUDIO]

Hurts Some Kind Of Heaven pod koniec maja 2015 roku zaprezentowali jako swoją nową piosenkę i pierwszy singiel z trzeciej płyty. Audio Some Kind Of Heaven Hurts mamy dla Was oczywiście do odpalenia na ESKA.pl a zrobić to warto, bo grupa zaskakuje brzmieniem. Podoba się Wam takie wydanie Hurts?
28/05/2015 13:32
Film Amy w polskich kinach. Kiedy premiera dokumentu o Amy Winehouse w Polsce? Jest data! [VIDEO]
0

Film Amy w polskich kinach. Kiedy premiera dokumentu o Amy Winehouse w Polsce? Jest data! [VIDEO]

Film o Amy Winehouse trafi także do polskich kin. ESKA.pl wie już, kiedy premiera filmu Amy w Polsce. Sprawdźcie polską datę premiery dokumentu o Amy Winehouse i dowiedzcie się, co zobaczymy na dużym ekranie. Na stronie także trailer filmu o Amy Winehouse. Zapraszamy!
28/05/2015 12:45
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska