Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kim jest Natalia Sikora z The Voice Of Poland 2? Poznaj sensację pierwszego odcinka programu [VIDEO] - Natalia Sikora z The Voice Of Poland 2: poznaj polską Janis Joplin tylko na Eska.pl! Czy to ona wygra cały program? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Kim jest Natalia Sikora z The Voice Of Poland 2? Poznaj sensację pierwszego odcinka programu [VIDEO]

RSS 02/03/2013 20:48 Komentarze 0

Natalia Sikora to sensacja pierwszego odcinka The Voice Of Poland 2. Kim jest uczestniczka programu i co robi na co dzień? Okazuje się, że młoda wokalistka potrafi nie tylko śpiewać, ale także ma talent aktorski. Zobacz niesamowity występ nowej gwiazdy i poznaj polską Janis Joplin już teraz na Eska.pl!

Natalia Sikora / fot. oficjalny YouTube The Voice Of Poland
Ilustracja do artykułu: Kim jest Natalia Sikora z The Voice Of Poland 2? Poznaj sensację pierwszego odcinka programu [VIDEO]
Natalia Sikora to z pewnością warta zapamiętania jedna z pierwszych gwiazd The Voice Of Polad 2, która w premierowym odcinku show zachwyciła jurorów i widzów swoim wykonem Cry Baby - Janis Joplin. Okazuje się, że uczestniczka programu poza wokalnym talentem może pochwalić się także umiejętnościami aktorskimi. Młoda piosenkarka ze Słupska gra na deskach wielu teatrów.

Nowi fani Natalii mogą ją podziwiać między innymi w roli Polykseny w spektaklu Hekabe Eurypidesa w reżyserii Karoliny Labakhua w Teatrze Polskim w Warszawie. Jak wyglądały początki polskiej Janis Joplin? Gdy była w klasie maturalnej, zdobyła Grand Prix 26. Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Sensacja pierwszego odcinak The Voice Of Poland 2 ma także już na swoim koncie pierwszą płytę, którą nagrała dla Polskiego Radia. Na co dzień występuje z zespołami Mięśnie i At The Lake.

>>> The Voice Of Poland 2, odcinek 1: Michalina Brudnowska w duecie z Justyną Steczkową w Boskie Buenos - Maanaam! [VIDEO]


Zobacz na Eska.pl Cry Baby - Natalia Sikora!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
Eiji Tsuburaya - kim jest bohater GRY doodle z 7 lipca? Poznaj 5 ciekawostek!
0

Eiji Tsuburaya - kim jest bohater GRY doodle z 7 lipca? Poznaj 5 ciekawostek!

Eiji Tsuburaya bohaterem google doodle 7 lipca 2015. Kim jest Eiji Tsuburaya? Poznaj 6 ciekawostek o twórcy Godzilli, który obchodziłby dziś 114 urodziny a był twórcą najpiękniejszych potworów w historii kina.
07/07/2015 08:25
Mapa burz - ALERT burzowy w twoim komputerze.  Sprawdź gdzie grzmi!
0

Mapa burz - ALERT burzowy w twoim komputerze. Sprawdź gdzie grzmi!

Burze nad Polską niepokoją wiele osób. Gdzie jest burza, jak duża, jak sprawdzić front burzowy? Szukacie mapy burz a my dajemy podpowiedź zanim przyjdzie nawałnica Before the Storm (video z młodziutką Taylor Swift w bonusie!)
06/07/2015 20:41
Mila Kunis - kim jest żona Ashtona Kutchera i co ją łączy z muzyką?
0

Mila Kunis - kim jest żona Ashtona Kutchera i co ją łączy z muzyką?

Mila Kunis i Ashton Kutcher wzięli ślub.Głośno o tym na wszystkich serwisach plotkarskich i społecznościowych. Z tej okazji przybliżamy wam sylwetkę Mili i jej romantyczną historię z Ashtonem. Dowiedzcie się więcej o wybrance Kutchera.
06/07/2015 20:40
Agnieszka Radwańska w ćwierćfinale na Wimbledonie - WYNIK
0

Agnieszka Radwańska w ćwierćfinale na Wimbledonie - WYNIK

Agnieszka Radwańska w ćwierćfinale na Wimbledonie - polska tenisistka pokonała Jelenę Jankovic. Dowiedz się więcej o sukcesach Agnieszki Radwańskiej w Wimbledonie 2015 i śpiewaj jej PLAY!
06/07/2015 20:40
Pogoda na lipiec 2015: upały w Polsce: ile stopni? Będzie Hot?
0

Pogoda na lipiec 2015: upały w Polsce: ile stopni? Będzie Hot?

Jaka będzie pogoda w lipcu 2015? Odpowiedź na to pytanie spędza sen z powiek wszystkim, którzy marzą o ciepłej i słonecznej aurze podczas wakacji 2015. Ile stopni będzie w lipcu w Polsce? Kiedy będzie padać deszcz? Sprawdzamy na ESKA.pl
06/07/2015 16:04
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska