Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kim jest Natalia Sikora z The Voice Of Poland 2? Poznaj sensację pierwszego odcinka programu [VIDEO] - Natalia Sikora z The Voice Of Poland 2: poznaj polską Janis Joplin tylko na Eska.pl! Czy to ona wygra cały program? [VIDEO]

Kim jest Natalia Sikora z The Voice Of Poland 2? Poznaj sensację pierwszego odcinka programu [VIDEO]

RSS 02/03/2013 20:48 Komentarze

Natalia Sikora to sensacja pierwszego odcinka The Voice Of Poland 2. Kim jest uczestniczka programu i co robi na co dzień? Okazuje się, że młoda wokalistka potrafi nie tylko śpiewać, ale także ma talent aktorski. Zobacz niesamowity występ nowej gwiazdy i poznaj polską Janis Joplin już teraz na Eska.pl!

Natalia Sikora / fot. oficjalny YouTube The Voice Of Poland
Ilustracja do artykułu: Kim jest Natalia Sikora z The Voice Of Poland 2? Poznaj sensację pierwszego odcinka programu [VIDEO]
Natalia Sikora to z pewnością warta zapamiętania jedna z pierwszych gwiazd The Voice Of Polad 2, która w premierowym odcinku show zachwyciła jurorów i widzów swoim wykonem Cry Baby - Janis Joplin. Okazuje się, że uczestniczka programu poza wokalnym talentem może pochwalić się także umiejętnościami aktorskimi. Młoda piosenkarka ze Słupska gra na deskach wielu teatrów.

Nowi fani Natalii mogą ją podziwiać między innymi w roli Polykseny w spektaklu Hekabe Eurypidesa w reżyserii Karoliny Labakhua w Teatrze Polskim w Warszawie. Jak wyglądały początki polskiej Janis Joplin? Gdy była w klasie maturalnej, zdobyła Grand Prix 26. Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Sensacja pierwszego odcinak The Voice Of Poland 2 ma także już na swoim koncie pierwszą płytę, którą nagrała dla Polskiego Radia. Na co dzień występuje z zespołami Mięśnie i At The Lake.

>>> The Voice Of Poland 2, odcinek 1: Michalina Brudnowska w duecie z Justyną Steczkową w Boskie Buenos - Maanaam! [VIDEO]


Zobacz na Eska.pl Cry Baby - Natalia Sikora!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Skoki Oslo: Transmisja online i na żywo w TV. Konkurs PŚ, a w nim Polacy! 6-7.02.16
0

Skoki Oslo: Transmisja online i na żywo w TV. Konkurs PŚ, a w nim Polacy! 6-7.02.16

Skoki Narciarskie 2016: Puchar Świata w Oslo z udziałem polskich skoczków dostarczy nam ogromnych emocji! Przeżyjemy je oglądając transmisje online w internecie i na żywo w telewizji. Czy będą darmowe streamy live? Gdzie oglądać skoki w TV? Sprawdzamy na ESKA.pl!
06/02/2016 11:38
Planeta Singli - film na Walentynki. Posłuchaj Byle Gest - piosenkę Wojtka "Łozo" Łozowskiego
0

Planeta Singli - film na Walentynki. Posłuchaj Byle Gest - piosenkę Wojtka "Łozo" Łozowskiego

Planeta Singli to film idealny na walentynki w gwiazdorskiej obsadzie i z mnóstwem niespodzianek. Zobacz zwiastun najnowszej polskiej komedii romantycznej w rytm Elastic Heart Sii!
06/02/2016 11:34
Lotto 6.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe
0

Lotto 6.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe

Lotto - wyniki 6.02.2016 budzą emocje! Sprawdźcie wylosowane liczby. Co zrobicie z pieniędzmi, które wygracie w kumulacji Lotto? Być może rozpoczniecie działalność muzyczną? Znani artyści na sprzedaży singli, płyt, ale także na koncertowaniu zarobili grube miliony. Jednak być może dzięki wygranej w jakiejś loterii postanowili wydać pieniądze na swoją trasę koncertową?! Tego nie wiemy, ale sprawdziliśmy listę najdroższych tras koncertowych!
06/02/2016 11:15
Mezo i Sara Pach - Niepodzielni: piosenka z albumu Życiówka. Zobacz teledysk!
0

Mezo i Sara Pach - Niepodzielni: piosenka z albumu Życiówka. Zobacz teledysk!

Mezo feat. Sara Pach - Niepodzielni: to piosenka, która zapowiada płytę Życiówka. Po sukcesach z hitami Sacrum, Kryzys, czy Zemsta, raper zaprezentował kolejne - dobrze brzmiące dzieło. Nowy teledysk Mezo obejrzycie już teraz na ESKA.pl.
06/02/2016 11:13
Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!
0

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV - gdzie oglądać najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl 50 już w niedzielę, 7 lutego 2016 roku. W przerwie między meczem NFL zaśpiewa Beyonce, Coldplay i Bruno Mars. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy są streamy w internecie Super Bowl 2016 i transmisja na żywo w telewizji.
06/02/2016 09:59
Hity 2016: karnawał trwa! Polecamy najlepsze dyskotekowe hity!
0

Hity 2016: karnawał trwa! Polecamy najlepsze dyskotekowe hity!

Karnawał 2016: pora na zabawę w rytm najlepszych piosenek, bo to przecież one są w tym czasie najważniejsze! Każdy wie, że muzyka jest głównym motorem napędowym karnawałowej domówki, czy dyskoteki. Hity na Karnawał 2016, czyli imprezową playlistę znajdziecie na ESKA.pl! 
06/02/2016 09:58
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

05/02/2016 16:35

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

04/02/2016 11:30

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka

Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA