WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kim jest Mrozu? To autor najlepszego teledysku 2017? - Mrozu - kim jest? Nominowany do ESKA Music Awards 2017!

Tagi związane z Kim jest Mrozu? To autor najlepszego teledysku 2017?: mrozu, kim jest, #ema2017

Kim jest Mrozu? To autor najlepszego teledysku 2017?

RSS 16/05/2017 10:44 Komentarze

Mrozu jest nominowany do ESKA Music Awards 2017! Jak na przestrzeni lat zmieniała się kariera wokalisty? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl!

Kim jest Mrozu? To autor najlepszego teledysku 2017? Mrozu - kim jest / fot. wbf
Ilustracja do artykułu: Kim jest Mrozu? To autor najlepszego teledysku 2017?

Kim jest Mrozu? Czy jest autorem najlepszego teledysku? Przekonamy się już 17 czerwca 2017 podczas wielkiej gali ESKA Music Awards 2017. Wokalista z Wrocławia jest nominowany do nagrody RADIA ESKA w kategorii ESKA TV Award - Najlepsze Video. Chodzi o klip do utworu Nieśmiertelni, którym promuje swój czwarty w karierze album zatytułowany Zew. 

Mrozu - kim jest?

Mrozu, a tak naprawdę Łukasz Mróz ma 31 lat i jest kompozytorem, wokalistą oraz autorem tekstów. Jego pierwszy album pt. Miliony Monet pojawił się w kwietniu 2009 roku. Tytułowy singiel osiągnął ogromny sukces i do dziś możecie usłyszeć go na antenie Radia ESKA. Artysta z Gorgo Music wziął udział w programie Taniec z Gwiazdami, gdzie tańcząc z Anetą Piotrowską zajął 11. miejsce. W 2010 wydał album Vabank, z którego pochodzi kawałek nagrany z Waldemarem Kastą - Globalnie, a cztery lata później w sprzedaży pojawiła się doceniona płyta pt. Rollercoaster. Pochodzą z niej znakomicie przyjęte single: 1000 metrów nad ziemią, Jak nie my to kto, Nic do stracenia i Poza logiką.

Mrozu ma na swojej półce dwie nagrody ESKA Music Awards. Obydwie zdobył podczas gali w 2014 roku w kategoriach: Najlepszy Artysta i ESKA TV Award - Najlepsze video za klip do hitu Nic do stracenia. W tym roku artysta ma szansę na trzecią w swojej karierze statuetkę. Przypominamy - o tym czy ją zdobędzie dowiemy się już 17 czerwca podczas #EMA2017 w Szczecinie!

Mrozu gościł w programie Kuby Wojewódzkiego, a emisja ze spotkania w TVN 16 maja 2017. 

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Luis Fonsi - kim jest? Przed Despacito wyglądał jak...
0

Luis Fonsi - kim jest? Przed Despacito wyglądał jak...

Luis Fonsi zyskał popularność dzięki Despacito. Przystojny muzyk prosto z gorącego Portoryko skradł serca milionów fanek. Jednak Luis Fonsi nie zawsze tak wyglądał!
25/07/2017 12:25
Nowa płyta Fifth Harmony 2017: tytuł i data premiery
0

Nowa płyta Fifth Harmony 2017: tytuł i data premiery

Dziewczynom z Fifth Harmony nie udało się utrzymać w tajemnicy szczegółów ich nowej płyty 2017. Znamy już tytuł i datę premiery pierwszego albumu 5H bez Camili Cabello!
25/07/2017 12:18
Justin Bieber odwołuje trasę koncertową. Ma dość muzyki?
0

Justin Bieber odwołuje trasę koncertową. Ma dość muzyki?

Justin Bieber odwołuje Purpose World Tour. Co jest powodem tej decyzji? 
25/07/2017 11:33
Depresja - gdzie szukać pomocy? Chester Bennington inspiruje do walki
0

Depresja - gdzie szukać pomocy? Chester Bennington inspiruje do walki

Depresja to jedno z najcięższych i najgroźniejszych zaburzeń psychicznych. Gdzie powinny szukać pomocy osoby z nią walczące? Sprawdźcie już teraz
25/07/2017 11:31
Linkin Park: pierwsze zdjęcie zespołu po śmierci Chestera Benningtona
0

Linkin Park: pierwsze zdjęcie zespołu po śmierci Chestera Benningtona

Linkin Park opublikowało pierwsze wspólne zdjęcie po śmierci Chestera Benningtona, które powstało blisko 20 lat temu! Jak wyglądało Linkin Park w latach '90?
25/07/2017 11:31
Ponad 90 osób w szpitalu po koncercie Chance The Rapper
0

Ponad 90 osób w szpitalu po koncercie Chance The Rapper

Ponad 90 uczestników koncertu Chance The Rapper, w tym wielu nieletnich, trafiło do szpitala. Co się stało?
25/07/2017 11:07
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program