WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kim jest Luxuria Astaroth i jakie ma plany? Modelka zamierza śpiewać? Sprawdź teraz [VIDEO] - Kim jest Luxuria? Kto to jest Luksuria? Jak naprawdę się nazywa i ile ma lat? Sprawdź teraz [VIDEO]

Kim jest Luxuria Astaroth i jakie ma plany? Modelka zamierza śpiewać? Sprawdź teraz [VIDEO]

RSS 18/03/2014 12:45 Komentarze

Kim jest Luxuria Astaroth, ile ma lat i jak naprawdę nazywa się modelka, którą możemy podziwiać m.in. w filmie Obietnica? Teledyski Donatana, debiut na dużym ekranie, wizyta u Kuby Wojewódzkiego... jakie jeszcze ma plany nowa gwiazda polskiego show-biznesu? Wszystko wskazuje na to, że mocno muzyczne!

Luxuria Astaroth / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Kim jest Luxuria Astaroth i jakie ma plany? Modelka zamierza śpiewać? Sprawdź teraz [VIDEO]
Kim jest Luxuria Astaroth? O Luxurii, która zadebiutowała dzięki teledyskom do hitów Donatana (Nie Lubimy Robić, My Słowianie), dowiesz się wszystkiego na ESKA.pl. Biorąc pod uwagę, ile lat ma Luxuria a w ilu projektach wzięła już udział, wielu zastanawia się, co jeszcze ma w planach 18-letnia Kamila Smogulecka (bo tak naprawdę nazywa się Luxuria).

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Po zagraniu w filmie Obietnica i wizycie Luxurii Astaroth u Kuby Wojewódzkiego pora na jej działania w kierunku... muzycznym! I nie chodzi tu raczej o kolejne teledyski Donatana. Jak zdradziła nowa gwiazda polskiego show-biznesu w wywiadzie dla PNŚ, jej głównym celem i spełnieniem marzeń jest właśnie muzyka.

Luxuria nie chciała jednak zdradzić, czy zamierza sama spróbować swoich sił w studiu nagraniowym. Pozostaje cierpliwie czekać. Kto wie, może już niedługo Luxurię usłyszymy w radiu...co Wy na to?
Czat i komentarze do Waszej dyspozycji.


Zobacz My Słowianie - Donatan i Cleo!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
80-latkowie parodiują klip Taylor Swift! Brawurowa wersja Shake It Off
0

80-latkowie parodiują klip Taylor Swift! Brawurowa wersja Shake It Off

Kto powiedział, że będąc seniorem nie można się dobrze bawić? Ta grupa 80-latków pokazuje, co to znaczy szalona zabawa. Ich nowa wersja klipu Taylor Swift podbija internet, a energii pozazdrościć może im niejeden 20-latek.
29/07/2016 13:48
Katy Perry śpiewa Rise i Roar dla Hilary Clinton
0

Katy Perry śpiewa Rise i Roar dla Hilary Clinton

Katy Perry zaprezentowała swój nowy singiel Rise po raz pierwszy na żywo podczas konwencji Demokratów. Sprawdź, jak piosenkarka poradziła sobie z premierowym wykonaniem hymnu olimpiady 2016 w Rio.
29/07/2016 13:36
Wisła Płock - Legia: ONLINE i w TV. Transmisja na żywo Lotto Ekstraklasy
0

Wisła Płock - Legia: ONLINE i w TV. Transmisja na żywo Lotto Ekstraklasy

Mecz Wisła Płock - Legia: 30.07.2016 mecz online i w TV za darmo? Gdzie oglądać 3. kolejkę Lotto Ekstraklasy? Kibice szukający odpowiedzi na te pytania znajdą je na ESKA.pl!
29/07/2016 13:23
Polska - Sada Cruzeiro: mecze towarzyskie siatkarzy 29.07 i 2.08
0

Polska - Sada Cruzeiro: mecze towarzyskie siatkarzy 29.07 i 2.08

RIO 2016 coraz bliżej, a przed naszymi siatkarzami ostatnia prosta i dwa towarzyskie mecze z miejscowym zespołem Sada Cruzeiro.
29/07/2016 13:05
Papież - MEMY i gify z wizyty w Polsce 2016. Najśmieszniejsze obrazki [TOP 10]
0

Papież - MEMY i gify z wizyty w Polsce 2016. Najśmieszniejsze obrazki [TOP 10]

Papież w Polsce 2016 - memy internautów rozśmieszą Was do łez! Po raz kolejny internauci nie zawiedli i przygotowali obrazki, które na zawsze będą nam się kojarzyć z wizytą głowy kościoła w Krakowie
29/07/2016 12:51
Sia w My Little Pony. Którym kucykiem będzie wokalistka?
0

Sia w My Little Pony. Którym kucykiem będzie wokalistka?

Sia w My Little Pony. Wokalistka będzie jednym z popularnych kucyków w najnowszej filmowej odsłonie serii My Little Pony.
29/07/2016 12:27
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...