Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kim jest Luxuria Astaroth i jakie ma plany? Modelka zamierza śpiewać? Sprawdź teraz [VIDEO] - Kim jest Luxuria? Kto to jest Luksuria? Jak naprawdę się nazywa i ile ma lat? Sprawdź teraz [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Kim jest Luxuria Astaroth i jakie ma plany? Modelka zamierza śpiewać? Sprawdź teraz [VIDEO]

RSS 18/03/2014 12:45 Komentarze 0

Kim jest Luxuria Astaroth, ile ma lat i jak naprawdę nazywa się modelka, którą możemy podziwiać m.in. w filmie Obietnica? Teledyski Donatana, debiut na dużym ekranie, wizyta u Kuby Wojewódzkiego... jakie jeszcze ma plany nowa gwiazda polskiego show-biznesu? Wszystko wskazuje na to, że mocno muzyczne!

Luxuria Astaroth / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Kim jest Luxuria Astaroth i jakie ma plany? Modelka zamierza śpiewać? Sprawdź teraz [VIDEO]
Kim jest Luxuria Astaroth? O Luxurii, która zadebiutowała dzięki teledyskom do hitów Donatana (Nie Lubimy Robić, My Słowianie), dowiesz się wszystkiego na ESKA.pl. Biorąc pod uwagę, ile lat ma Luxuria a w ilu projektach wzięła już udział, wielu zastanawia się, co jeszcze ma w planach 18-letnia Kamila Smogulecka (bo tak naprawdę nazywa się Luxuria).

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Po zagraniu w filmie Obietnica i wizycie Luxurii Astaroth u Kuby Wojewódzkiego pora na jej działania w kierunku... muzycznym! I nie chodzi tu raczej o kolejne teledyski Donatana. Jak zdradziła nowa gwiazda polskiego show-biznesu w wywiadzie dla PNŚ, jej głównym celem i spełnieniem marzeń jest właśnie muzyka.

Luxuria nie chciała jednak zdradzić, czy zamierza sama spróbować swoich sił w studiu nagraniowym. Pozostaje cierpliwie czekać. Kto wie, może już niedługo Luxurię usłyszymy w radiu...co Wy na to?
Czat i komentarze do Waszej dyspozycji.


Zobacz My Słowianie - Donatan i Cleo!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Liga Światowa Polska - USA - gdzie oglądać online i w TV mecz z 4 i 5 lipca 2015. Czy Polacy Taking Chances na wygraną? [VIDEO]
0

Liga Światowa Polska - USA - gdzie oglądać online i w TV mecz z 4 i 5 lipca 2015. Czy Polacy Taking Chances na wygraną? [VIDEO]

Liga Światowa 2015: gdzie oglądać mecz Polska - USA online i w TV? Kolejny mecz polskich siatkarzy odbędzie się 4 i 5 lipca 2015. Polska - USA: o której godzinie włączyć telewizor, by nie przegapić starcia polskich siatkarzy? Sprawdź na ESKA.pl 
30/06/2015 14:55
HIT INTERNETU: 500 000 udostępnień filmu z dziewczynką tańczącą NaeNae razem z ciężarną mamą! [VIDEO]
0

HIT INTERNETU: 500 000 udostępnień filmu z dziewczynką tańczącą NaeNae razem z ciężarną mamą! [VIDEO]

Mała dziewczynka i jej ciężarna mama tańczą do bardzo chwytliwej piosenki. Widzieliśmy to tysiąc razy? Pewnie tak, jednak coś chyba jest w tym akurat filmie, że użytkownicy Facebooka zdecydowali się podać go dalej już ponad pół miliona razy!    
30/06/2015 14:09
Iggy Azalea oskarża Britney Spears o niepowodzenie Pretty Girls? Ostre słowa raperki [VIDEO]
0

Iggy Azalea oskarża Britney Spears o niepowodzenie Pretty Girls? Ostre słowa raperki [VIDEO]

Iggy Azalea jest wściekła na Britney Spears? Tak można wnioskować z jej ostatnich wpisów na Twitterze. Okazuje się, że Iggy niepowodzenie utworu Pretty Girls zrzuca na barki Britney Spears.. Dlaczego? Sprawdźcie sami! 
30/06/2015 14:08
Open'er 2015 online na YouTube - gdzie oglądać? Koncerty Open'era 2015, czy live stream będzie dostępny w sieci? [VIDEO]
0

Open'er 2015 online na YouTube - gdzie oglądać? Koncerty Open'era 2015, czy live stream będzie dostępny w sieci? [VIDEO]

Open'er 2015 online na YouTube? Czy na popularnym kanale pojawią się live streamy wybranych koncertów Open'era 2015? Gdzie oglądać na żywo występy artystów na Open'er 2015? Sprawdzamy informacje dotyczące jednego z największych festiwali muzycznych tego lata w Polsce. 
30/06/2015 14:05
Sziget Festival 2015: BILETY, line-up i data. Sprawdź informacje na temat festiwalu na Węgrzech [VIDEO]
0

Sziget Festival 2015: BILETY, line-up i data. Sprawdź informacje na temat festiwalu na Węgrzech [VIDEO]

Sziget 2015: bilety i line-up jest już dostępny. Kto wystąpi na największym węgierskim festiwalu muzycznym? W line-upie Sziget Festival 2015 znaleźli się m.in. Florence and The Machine, Ellie Goulding, Martin Garrix i Avicii. Dokładna data Sziget Festival oraz informacje na temat biletów znajdziecie na ESKA.pl 
30/06/2015 13:28
Gorąca 20 Premiera: Prince Royce - Back It Up ft. Jennifer Lopez, Pitbull [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Prince Royce - Back It Up ft. Jennifer Lopez, Pitbull [VIDEO]

Prince Royce - Back It Up ft. Jennifer Lopez, Pitbull to świeżutka nowość, która ma szansę na to, by stać się jednym z hitów nadchodzącego lata. Czy tak się stanie? Decydujecie Wy, głosując na ten kawałek w Gorącej 20 Radia ESKA!    
30/06/2015 13:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

16/06/2015 14:27

53
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?

Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska