WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kim jest Luxuria Astaroth i jakie ma plany? Modelka zamierza śpiewać? Sprawdź teraz [VIDEO] - Kim jest Luxuria? Kto to jest Luksuria? Jak naprawdę się nazywa i ile ma lat? Sprawdź teraz [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Kim jest Luxuria Astaroth i jakie ma plany? Modelka zamierza śpiewać? Sprawdź teraz [VIDEO]

RSS 18/03/2014 12:45 Komentarze 0

Kim jest Luxuria Astaroth, ile ma lat i jak naprawdę nazywa się modelka, którą możemy podziwiać m.in. w filmie Obietnica? Teledyski Donatana, debiut na dużym ekranie, wizyta u Kuby Wojewódzkiego... jakie jeszcze ma plany nowa gwiazda polskiego show-biznesu? Wszystko wskazuje na to, że mocno muzyczne!

Luxuria Astaroth / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Kim jest Luxuria Astaroth i jakie ma plany? Modelka zamierza śpiewać? Sprawdź teraz [VIDEO]
Kim jest Luxuria Astaroth? O Luxurii, która zadebiutowała dzięki teledyskom do hitów Donatana (Nie Lubimy Robić, My Słowianie), dowiesz się wszystkiego na ESKA.pl. Biorąc pod uwagę, ile lat ma Luxuria a w ilu projektach wzięła już udział, wielu zastanawia się, co jeszcze ma w planach 18-letnia Kamila Smogulecka (bo tak naprawdę nazywa się Luxuria).

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Po zagraniu w filmie Obietnica i wizycie Luxurii Astaroth u Kuby Wojewódzkiego pora na jej działania w kierunku... muzycznym! I nie chodzi tu raczej o kolejne teledyski Donatana. Jak zdradziła nowa gwiazda polskiego show-biznesu w wywiadzie dla PNŚ, jej głównym celem i spełnieniem marzeń jest właśnie muzyka.

Luxuria nie chciała jednak zdradzić, czy zamierza sama spróbować swoich sił w studiu nagraniowym. Pozostaje cierpliwie czekać. Kto wie, może już niedługo Luxurię usłyszymy w radiu...co Wy na to?
Czat i komentarze do Waszej dyspozycji.


Zobacz My Słowianie - Donatan i Cleo!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Jakie części ciała ubezpieczają gwiazdy muzyczne? [VIDEO]
0

Jakie części ciała ubezpieczają gwiazdy muzyczne? [VIDEO]

Pupa Kylie Minogue, nogi Mariah Carey, struny głosowe Bruce'a Springsteena - to chyba najdroższe części ciała na świecie. Jakim cudem? Cudem ubezpieczenia. Sprawdź, w jaki sposób muzyczne gwiazdy zabezpieczają swoje największe atuty! 
27/11/2014 17:17
Skoki narciarskie 2014/2015: gdzie oglądać Puchar Świata w TV? Sprawdźcie, kto transmituje skoki w telewizji i pozwoli być Up In The Air [VIDEO]
0

Skoki narciarskie 2014/2015: gdzie oglądać Puchar Świata w TV? Sprawdźcie, kto transmituje skoki w telewizji i pozwoli być Up In The Air [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 w telewizji bierzemy pod lupę na ESKA.pl. Dla fanów skoków sprawdzamy, gdzie oglądać na żywo Puchar Świata w skokach narciarskich 2014.2015. Transmisje z PŚ w skokach narciarskich 2014/2015 w TV to kilka kanałów, dzięki którym każdy z nas poczuje się przez chwilę jakby był Up In The Air razem ze skoczkami. Klikajcie po więcej już teraz!
27/11/2014 17:03
Świąteczna iluminacja w Warszawie 2014: kiedy i o której zapalenie światełek? Gotowi na świąteczne Lights? [VIDEO]
0

Świąteczna iluminacja w Warszawie 2014: kiedy i o której zapalenie światełek? Gotowi na świąteczne Lights? [VIDEO]

Świąteczna iluminacja w Warszawie 2014 zbliża się wielkimi krokami. Kiedy i o której godzinie Wielkie Iluminacja Świątecznej Warszawy 2014 będzie miała miejsce na ulicach stolicy? Datę i godzinę świątecznej iluminacji w Warszawie 2014 mamy dla Was na ESKA.pl wraz z miejscami, gdzie zobaczymy świąteczne światełka. Lights w christmasowym klimacie za 3, 2, 1...
27/11/2014 16:29
Mali Giganci - nowy talent show w TVN. Kiedy startuje i na czym polega? [VIDEO]
0

Mali Giganci - nowy talent show w TVN. Kiedy startuje i na czym polega? [VIDEO]

Mali Giganci - to nowe talent-show, które zagości na antenie TVN od kwietnia 2014 roku. Na czym polega i jakie są zasady show pt. Mali Giganci? Szczegóły na temat nowego programu sprawdzamy na ESKA.pl 
27/11/2014 16:28
Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w półfinale The Voice? Nowe fakty [VIDEO]
1

Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w półfinale The Voice? Nowe fakty [VIDEO]

Sarsa Markiewicz z The Voice Of Poland miała wypadek samochodowy w nocy z 24 na 25 listopada. Czy wystąpi w kolejnych odcinkach The Voice? Pojawiły się kolejne informacje o stanie zdrowia Sarsy Markiewicz. 
27/11/2014 16:27
Matura próbna 2015: matura Operon z języka angielskiego - arkusze i odpowiedzi. Próbna matura? Why Don't You Try? [VIDEO]
0

Matura próbna 2015: matura Operon z języka angielskiego - arkusze i odpowiedzi. Próbna matura? Why Don't You Try? [VIDEO]

Matura próbna Operon 2015 - arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z języka obcego w tym z języka angielskiego udostępnione zostaną 28 listopada 2014. Przypomnijmy, że w czwartek (27 listopada 2014) uczniowie wybranych szkół podeszli do matury próbnej Operona z języka nowożytnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Rozwiązania matury próbnej Operon 2015 z języka obcego znajdziecie na ESKA.pl