WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kim jest Luxuria Astaroth i jakie ma plany? Modelka zamierza śpiewać? Sprawdź teraz [VIDEO] - Kim jest Luxuria? Kto to jest Luksuria? Jak naprawdę się nazywa i ile ma lat? Sprawdź teraz [VIDEO]

Kim jest Luxuria Astaroth i jakie ma plany? Modelka zamierza śpiewać? Sprawdź teraz [VIDEO]

RSS 18/03/2014 12:45 Komentarze

Kim jest Luxuria Astaroth, ile ma lat i jak naprawdę nazywa się modelka, którą możemy podziwiać m.in. w filmie Obietnica? Teledyski Donatana, debiut na dużym ekranie, wizyta u Kuby Wojewódzkiego... jakie jeszcze ma plany nowa gwiazda polskiego show-biznesu? Wszystko wskazuje na to, że mocno muzyczne!

Luxuria Astaroth / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Kim jest Luxuria Astaroth i jakie ma plany? Modelka zamierza śpiewać? Sprawdź teraz [VIDEO]
Kim jest Luxuria Astaroth? O Luxurii, która zadebiutowała dzięki teledyskom do hitów Donatana (Nie Lubimy Robić, My Słowianie), dowiesz się wszystkiego na ESKA.pl. Biorąc pod uwagę, ile lat ma Luxuria a w ilu projektach wzięła już udział, wielu zastanawia się, co jeszcze ma w planach 18-letnia Kamila Smogulecka (bo tak naprawdę nazywa się Luxuria).

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Po zagraniu w filmie Obietnica i wizycie Luxurii Astaroth u Kuby Wojewódzkiego pora na jej działania w kierunku... muzycznym! I nie chodzi tu raczej o kolejne teledyski Donatana. Jak zdradziła nowa gwiazda polskiego show-biznesu w wywiadzie dla PNŚ, jej głównym celem i spełnieniem marzeń jest właśnie muzyka.

Luxuria nie chciała jednak zdradzić, czy zamierza sama spróbować swoich sił w studiu nagraniowym. Pozostaje cierpliwie czekać. Kto wie, może już niedługo Luxurię usłyszymy w radiu...co Wy na to?
Czat i komentarze do Waszej dyspozycji.


Zobacz My Słowianie - Donatan i Cleo!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwowaliśmy galę ESKA Music Awards. Przez cały dzień - 26 sierpnia, relacjonowaliśmy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W naszej relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! 
28/08/2016 09:13
Kings of Leon w Polsce 2016 - BILETY. Gdzie wygrać, gdzie kupić?
0

Kings of Leon w Polsce 2016 - BILETY. Gdzie wygrać, gdzie kupić?

Kings Of Leon w Polsce 2016 coraz bliżej! Koncert amerykańskiego zespołu odbędzie się 8.09.2016 w Krakowie w Tauron Arenie. Czy można jeszcze nabyć bilety? Gdzie je kupić? Wejściówki są do wygrania! Gdzie i kiedy? Sprawdźcie na ESKA.pl!
30/08/2016 16:49
Gorąca 20 Premiera: Lil Wayne feat. Wiz Khalifa & Imagine Dragons - Sucker For Pain
0

Gorąca 20 Premiera: Lil Wayne feat. Wiz Khalifa & Imagine Dragons - Sucker For Pain

Lil Wayne feat. Wiz Khalifa & Imagine Dragons, Logic & Ty Dolla $ign feat. X Ambassadors - Sucker for Pain: premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Tylu świetnych artystów pojawiło się w jednym utworze, że on musiał się udać! Czy wkrótce dotrze na szczyt listy hitów Eski? Oceńcie już teraz na ESKA.pl!
30/08/2016 16:49
Littlemooonster96 na ESKA Music Awards 2016! Co napisała w książce o Bieberze? [VIDEO]
0

Littlemooonster96 na ESKA Music Awards 2016! Co napisała w książce o Bieberze? [VIDEO]

Littlemooonster96 na ESKA Music Awards 2016 wręczała statuetkę dla Najlepszego Debiutu Radiowego. YouTuberka napisała książkę o Bieberze! Zdradziła nam, o czym będzie dzieło Powrót na szczyt! Zobaczcie wywiad na ESKA.pl!
30/08/2016 16:24
Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka. Say Yes zapowiedzią płyty!
0

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka. Say Yes zapowiedzią płyty!

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka będzie przebojem nadchodzącej jesieni? Wszystko mówi nam, że tak, a Say Yes podbije wszystkie listy przebojów.
30/08/2016 16:15
Rena gośc. Kaen - Kryzys (prod. Juicy): teledysk o miłości już jest!
0

Rena gośc. Kaen - Kryzys (prod. Juicy): teledysk o miłości już jest!

Rena prezentuje teledysk do piosenki Kryzys! Gościnnie w nagraniu polskiej raperki pojawił się Kaen. Ekskluzywnie, TYLKO na ESKA.pl prezentowaliśmy Wam najlepsze momenty z klipu jeszcze przed jego premierą. Teraz pokazujemy całość!
30/08/2016 15:53
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]