WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Kim jest Luxuria Astaroth i jakie ma plany? Modelka zamierza śpiewać? Sprawdź teraz [VIDEO] - Kim jest Luxuria? Kto to jest Luksuria? Jak naprawdę się nazywa i ile ma lat? Sprawdź teraz [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Kim jest Luxuria Astaroth i jakie ma plany? Modelka zamierza śpiewać? Sprawdź teraz [VIDEO]

RSS 18/03/2014 12:45 Komentarze 0

Kim jest Luxuria Astaroth, ile ma lat i jak naprawdę nazywa się modelka, którą możemy podziwiać m.in. w filmie Obietnica? Teledyski Donatana, debiut na dużym ekranie, wizyta u Kuby Wojewódzkiego... jakie jeszcze ma plany nowa gwiazda polskiego show-biznesu? Wszystko wskazuje na to, że mocno muzyczne!

Luxuria Astaroth / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Kim jest Luxuria Astaroth i jakie ma plany? Modelka zamierza śpiewać? Sprawdź teraz [VIDEO]
Kim jest Luxuria Astaroth? O Luxurii, która zadebiutowała dzięki teledyskom do hitów Donatana (Nie Lubimy Robić, My Słowianie), dowiesz się wszystkiego na ESKA.pl. Biorąc pod uwagę, ile lat ma Luxuria a w ilu projektach wzięła już udział, wielu zastanawia się, co jeszcze ma w planach 18-letnia Kamila Smogulecka (bo tak naprawdę nazywa się Luxuria).

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Po zagraniu w filmie Obietnica i wizycie Luxurii Astaroth u Kuby Wojewódzkiego pora na jej działania w kierunku... muzycznym! I nie chodzi tu raczej o kolejne teledyski Donatana. Jak zdradziła nowa gwiazda polskiego show-biznesu w wywiadzie dla PNŚ, jej głównym celem i spełnieniem marzeń jest właśnie muzyka.

Luxuria nie chciała jednak zdradzić, czy zamierza sama spróbować swoich sił w studiu nagraniowym. Pozostaje cierpliwie czekać. Kto wie, może już niedługo Luxurię usłyszymy w radiu...co Wy na to?
Czat i komentarze do Waszej dyspozycji.


Zobacz My Słowianie - Donatan i Cleo!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
31/10/2014 09:21
Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!
0

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zrób sobie odjechane przebranie lub makijaż na Halloween, uwiecznij je na fotce i zgarnij gadżety z logo ESKI!
28/10/2014 15:01
Hity na listopad 2014: nowe piosenki, które namieszają na listach przebojów [VIDEO]
0

Hity na listopad 2014: nowe piosenki, które namieszają na listach przebojów [VIDEO]

Hity na listopad 2014 to nowe piosenki z okresu jesień/zima, które właśnie w listopadzie mają szanse namieszać na listach przebojów. Zobacz, które kawałki będą walczyły o tytuły hitów listopada 2014. Lista do odpalenia już teraz na ESKA.pl!
31/10/2014 15:12
Wybory samorządowe -­ czy można głosować poza miejscem zamieszkania? You Can Always Come Home [VIDEO]
0

Wybory samorządowe -­ czy można głosować poza miejscem zamieszkania? You Can Always Come Home [VIDEO]

Wybory samorządowe 2014 - czy można głosować poza miejscem zamieszkania. To pytanie będzie trapiło przede wszystkim studentów, którzy mieszkają poza miejscem zameldowania. Głosowanie w wyborach samorządowych różni się od głosowania w wyborach prezydenckich i parlamentarnych. Co zrobić, aby Wasz głos liczył się podczas wybierania lokalnej władzy? Jak dopisać się do spisu wyborców? Podpowiedź możecie znaleźć w refrenie utworu Jason'a Mraz'a: You Can Always Come Home! 
31/10/2014 14:41
EMA 2014: Nicki Minaj zaskoczy strojem? Zobaczcie szalone kreacje raperki [GALERIA]
0

EMA 2014: Nicki Minaj zaskoczy strojem? Zobaczcie szalone kreacje raperki [GALERIA]

EMA 2014 z Nicki Minaj na pewno będzie przykuwało uwagę a wszystko to za sprawą raperki. Stroje Nicki Minaj jako prowadzącej Europe Music Awards 2014 najprawdopodobniej dołączą do tych, które przeszły już do historii show-bizu. Dowód? Zobaczcie sami, jak ubiera się Nicki Minaj!
31/10/2014 14:01
Gorąca 20 Premiera: The Avener - Fade Out Lines. Klubowy numer francuskiego DJa [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: The Avener - Fade Out Lines. Klubowy numer francuskiego DJa [VIDEO]

Klubowy kawałek Fade Out Lines od francuskiego DJa The Avener to piątkowa propozycja w Gorącej 20. Ten utwór powstał na podstawie innej piosenki. Sprawdź, jak nazywa się oryginał i zobacz teledysk do Fade Out Lines na ESKA.pl