WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kim jest Luxuria Astaroth i jakie ma plany? Modelka zamierza śpiewać? Sprawdź teraz [VIDEO] - Kim jest Luxuria? Kto to jest Luksuria? Jak naprawdę się nazywa i ile ma lat? Sprawdź teraz [VIDEO]

Kim jest Luxuria Astaroth i jakie ma plany? Modelka zamierza śpiewać? Sprawdź teraz [VIDEO]

RSS 18/03/2014 12:45 Komentarze

Kim jest Luxuria Astaroth, ile ma lat i jak naprawdę nazywa się modelka, którą możemy podziwiać m.in. w filmie Obietnica? Teledyski Donatana, debiut na dużym ekranie, wizyta u Kuby Wojewódzkiego... jakie jeszcze ma plany nowa gwiazda polskiego show-biznesu? Wszystko wskazuje na to, że mocno muzyczne!

Luxuria Astaroth / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Kim jest Luxuria Astaroth i jakie ma plany? Modelka zamierza śpiewać? Sprawdź teraz [VIDEO]
Kim jest Luxuria Astaroth? O Luxurii, która zadebiutowała dzięki teledyskom do hitów Donatana (Nie Lubimy Robić, My Słowianie), dowiesz się wszystkiego na ESKA.pl. Biorąc pod uwagę, ile lat ma Luxuria a w ilu projektach wzięła już udział, wielu zastanawia się, co jeszcze ma w planach 18-letnia Kamila Smogulecka (bo tak naprawdę nazywa się Luxuria).

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Po zagraniu w filmie Obietnica i wizycie Luxurii Astaroth u Kuby Wojewódzkiego pora na jej działania w kierunku... muzycznym! I nie chodzi tu raczej o kolejne teledyski Donatana. Jak zdradziła nowa gwiazda polskiego show-biznesu w wywiadzie dla PNŚ, jej głównym celem i spełnieniem marzeń jest właśnie muzyka.

Luxuria nie chciała jednak zdradzić, czy zamierza sama spróbować swoich sił w studiu nagraniowym. Pozostaje cierpliwie czekać. Kto wie, może już niedługo Luxurię usłyszymy w radiu...co Wy na to?
Czat i komentarze do Waszej dyspozycji.


Zobacz My Słowianie - Donatan i Cleo!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Roast Michała Szpaka: najmocniejsze cytaty
0

Roast Michała Szpaka: najmocniejsze cytaty

Roast Michała Szpaka to wydarzenie, na które z równym utęsknieniem czekają zarówno fani, jak i hejterzy wokalisty. Kto go najbardziej obrazi? Najmocniejsze cytaty z roastu Michała Szpaka do sprawdzenia na Eska.pl.
29/09/2016 11:54
Gorąca 20 Premiera: DJ Antoine, autor Welcome To St. Tropez wraca z nowym hitem! [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: DJ Antoine, autor Welcome To St. Tropez wraca z nowym hitem! [AUDIO]

DJ Antoine & Conor Maynard - Dancing In The Headlights (Paolo Ortelli 2016 Radio Edit): imprezowa nowość w propozycjach do Gorącej 20 Radia ESKA. Premiera do usłyszenia od teraz również na ESKA.pl! Czy to kolejny wielki hit szwajcarskiego producenta? Ocieniajcie >>
29/09/2016 11:14
Królowa jednej nocy w TV. Sułtanka Hurrem w nowej roli!
0

Królowa jednej nocy w TV. Sułtanka Hurrem w nowej roli!

Królowa jednej nocy to nowy turecki serial, który zastąpi Wspaniałe stulecie. W nowej roli zobaczymy też uwielbianą przez wielu Sułtankę Hurrem.
29/09/2016 11:13
Ladislao Jose Biro - długopis, to jego wynalazek! Jak do tego doszło?
0

Ladislao Jose Biro - długopis, to jego wynalazek! Jak do tego doszło?

Ladislao Jose Biro - 117. rocznica urodzin dziennikarza i wynalazcy obecnej formy długopisu, to temat wzięty pod lupę przez Google Doodle i ESKA.pl. Kim jest węgierski wynalazca? Jak powstał długopis? Odpowiedzi znajdziecie na naszej stronie
29/09/2016 10:59
Bridget Jones 3 - piosenka Years & Years ma już teledysk!
0

Bridget Jones 3 - piosenka Years & Years ma już teledysk!

Bridget Jones 3 - piosenka z filmu ma już teledysk! Czy w klipie do Meteorite zostały uwzględnione fragmenty kinowej produkcji? Warto sprawdzić to już teraz na ESKA.pl!
29/09/2016 10:26
Roast Michała Szpaka w TV i online. Kiedy i gdzie oglądać transmisję show?
0

Roast Michała Szpaka w TV i online. Kiedy i gdzie oglądać transmisję show?

Roast Michała Szpaka nadchodzi! Show zobaczymy w TV i online. Kiedy i gdzie? Odpowiedź znajdziecie na ESKA.pl! To będzie najlepsze show tej jesieni?
29/09/2016 07:00
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
informacje
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA