WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016! - LP - kim jest gwiazda, która wystąpi podczas gali ESKA Music Awards 2016?

Tagi związane z Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!: ema 2016, LP

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

RSS 10/09/2016 12:55 Komentarze

Kim jest LP? Amerykańska wokalistka uświetniła swoim występem tegoroczną galę ESKA Music Awards. Dlatego już teraz na ESKA.pl mamy dla Was 5 najważniejszych faktów o LP.

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016! LP wystąpi 26 sierpnia w Szczecinie / Fot. Mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

ESKA Music Awards 2016 to najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce! Gala przyznania tych prestiżowych statuetek muzycznych odbyła się 26 sierpnia w Szczecinie! Najważniejszym punktem programu jest oczywiście wręczenie nagród dla najpopularniejszych w Polsce artystów. Jednak kolejnym ważnym elementem gali są występy najpopularniejszych gwiazd, zarówno polskiej, jak i zagranicznej sceny muzycznej. Jedną z artystek, która swoim występem uświetniła galę EMA 2016 była LP, o której kilka ciekawostek znajdziecie już teraz na ESKA.pl

Kim jest LP?

Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje o LP. Dzięki nim lepiej poznacie jedną z tegorocznych zagranicznych gwiazd gali ESKA Music Awards 2016.

  1. LP to tylko jej pseudonim muzyczny. Tak naprawdę artystka nazywa się Laura Pergolizzi.
  2. Pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, a muzyką zajmuje się od wielu lat.
  3. Na swoim koncie ma trzy albumy studyjne i trzy EP-ki. 
  4. LP jako kompozytorka współpracowała z takimi gwiazdami jak: Rihanna, Christina Aguilera, Rita Ora, Leona Lewis czy Cher Lloyd.
  5. Przez większość swojej solowej działalności muzycznej tworzyła rockowe ballady.

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety
0

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers wystąpią 25 lipca w Krakowie na stadionie Cracovii w ramach trasy promującej ich ostatni album The Getaway. Sprawdź program wydarzenia, rozpiskę godzinową oraz informacje związane z biletami.
24/07/2017 17:43
Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta
0

Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Petersburg zasypał śnieg w środku lata przy temperaturze 20 stopni Celsjusza! W internecie natychmiast pojawiło się mnóstwo zdjęć i filmów tej niezwykłej anomalii pogodowej.
24/07/2017 17:41
Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje
0

Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa Prawa i Sprawiedliwości został bohaterem internetu podczas protestów przeciwko planowanym zmianom w reformie sądownictwa. Zobacz MEMY i najlepsze reakcje internautów na ESKA.pl.
24/07/2017 16:59
Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!
0

Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady już teraz na ESKA.pl. Posłuchaj utworu Moje życie jest... moje i zobacz teledysk, który powstał do piosenki.
24/07/2017 16:56
Linkin Park w Carpool Karaoke. Odcinek nagrany przed śmiercią Chestera Benningtona
0

Linkin Park w Carpool Karaoke. Odcinek nagrany przed śmiercią Chestera Benningtona

Linkin Park przed śmiercią Chestera nie tylko wydali nowy teledysk, ale zdążyli wystąpić też w Carpool Karaoke.
24/07/2017 16:29
Edward Norton w Polsce - kiedy i gdzie spotkać aktora?
0

Edward Norton w Polsce - kiedy i gdzie spotkać aktora?

Edward Norton będzie gościem specjalnym na Transatlantyk Festival 2017 w Łodzi! Kiedy i gdzie spotkać aktora? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.
24/07/2017 16:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program