WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kim jest DJ Khaled, który nagrywa z Rihanną i Justinem Bieberem? - DJ Khaled - kim jest?

Tagi związane z Kim jest DJ Khaled, który nagrywa z Rihanną i Justinem Bieberem?: DJ Khaled

Kim jest DJ Khaled, który nagrywa z Rihanną i Justinem Bieberem?

RSS 19/06/2017 14:30 Komentarze

DJ Khaled nie przestaje zaskakiwać! Co będzie po hitach z Justinem Bieberem i Rihanną?

Kim jest DJ Khaled, który nagrywa z Rihanną i Justinem Bieberem? Screen z teledysku YouTube / Fot. YouTube/DJKhaledVEVO
Ilustracja do artykułu: Kim jest DJ Khaled, który nagrywa z Rihanną i Justinem Bieberem?

DJ Khaled od kilku tygodni nie schodzi z ust całego muzycznego świata. Kiedy w kwietniu ukazała się piosenka I'm the One z Justinem Bieberem, Quavo, Chance the Rapperem, Lil Waynem wiadomo było, że to nie koniec. W połowie czerwca DJ Khaled zaprezentował fanom utwór z Rihanną. Zastanawiacie się kim jest DJ, który na swojej nadchodzącej płycie będzie miał największe gwiazdy rynku muzycznego?

Kim jest DJ Khaled?
 

  • DJ Khaled tak naprawdę nazywa się Khaled Mohamed Khaled. 
  • Jest to amerykański DJ i producent muzyczny palestyńskiego pochodzenia, który muzyką zajmuje się od 1998 roku.
  • DJ Khaled współpracował nie tylko z Justinem Bieberem i Rihanną. Producent ma też na swoim koncie współpracę z takimi artystami jak: Nicki Minaj, Chris Brown, August Alsina, Jeremih, Future, Rick Ross, Lil Wayne, Fat Joe, Rick Ross, Drake, Lil Boosie, Ace Hood, Young Jeezy, Ludacris czy Birdman.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Ed Sheeran przedłuża trasę Divide. Kiedy koncert w Polsce?
0

Ed Sheeran przedłuża trasę Divide. Kiedy koncert w Polsce?

Ed Sheeran w Polsce? Artysta przedłuża trasę promująca album Divide. Co z długo wyczekiwanym koncertem w Polsce?
27/06/2017 17:05
Tour de France 2017: Polacy, którzy wezmą udział w wyścigu
0

Tour de France 2017: Polacy, którzy wezmą udział w wyścigu

Tour de France 2017 wystartuje już 1 lipca. Ilu Polaków pojedzie w wyścigu? Sprawdzajcie na ESKA.pl
27/06/2017 16:12
Belfer 2: obsada. Kiedy nowe odcinki serialu?
0

Belfer 2: obsada. Kiedy nowe odcinki serialu?

Belfer 2 - znamy coraz więcej szczegółów drugiego sezonu serialu. Sprawdź, kto się znalazł w obsadzie i kiedy będą nowe odcinki najpopularniejszego polskiego serialu ostatnich lat. 
27/06/2017 16:06
Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście
0

Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście

Ewa Farna w tym roku obchodzi 10-lecie muzycznej działalności. Z tej okazji organizuje koncert '10 lat na scenie' z udziałem gości. Sprawdź, po ile są bilety i gdzie je kupić oraz kiedy odbędzie się jubileuszowa impreza.
27/06/2017 15:24
Solange w Polsce - akcje koncertowe na Open'er 2017
0

Solange w Polsce - akcje koncertowe na Open'er 2017

Solange w Polsce wystąpi na Open'er 2017. Jakie niespodzianki przygotowali dla niej fani?
27/06/2017 15:22
ESKA Summer City 2017 - kiedy i w których miastach spotkacie naszą ekipę?
0

ESKA Summer City 2017 - kiedy i w których miastach spotkacie naszą ekipę?

ESKA Summer City 2017 w największych miastach Polski. Ekipy Radia ESKA oraz ESKA TV przez całe lato będą sprawdzać, w jaki sposób młodzi Polacy spędzają wakacje. Szczegóły na ESKA.pl
27/06/2017 15:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA