WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kim jest DJ Khaled, który nagrywa z Rihanną i Justinem Bieberem? - DJ Khaled - kim jest?

Tagi związane z Kim jest DJ Khaled, który nagrywa z Rihanną i Justinem Bieberem?: DJ Khaled

Kim jest DJ Khaled, który nagrywa z Rihanną i Justinem Bieberem?

RSS 19/06/2017 14:30 Komentarze

DJ Khaled nie przestaje zaskakiwać! Co będzie po hitach z Justinem Bieberem i Rihanną?

Kim jest DJ Khaled, który nagrywa z Rihanną i Justinem Bieberem? Screen z teledysku YouTube / Fot. YouTube/DJKhaledVEVO
Ilustracja do artykułu: Kim jest DJ Khaled, który nagrywa z Rihanną i Justinem Bieberem?

DJ Khaled od kilku tygodni nie schodzi z ust całego muzycznego świata. Kiedy w kwietniu ukazała się piosenka I'm the One z Justinem Bieberem, Quavo, Chance the Rapperem, Lil Waynem wiadomo było, że to nie koniec. W połowie czerwca DJ Khaled zaprezentował fanom utwór z Rihanną. Zastanawiacie się kim jest DJ, który na swojej nadchodzącej płycie będzie miał największe gwiazdy rynku muzycznego?

Kim jest DJ Khaled?
 

  • DJ Khaled tak naprawdę nazywa się Khaled Mohamed Khaled. 
  • Jest to amerykański DJ i producent muzyczny palestyńskiego pochodzenia, który muzyką zajmuje się od 1998 roku.
  • DJ Khaled współpracował nie tylko z Justinem Bieberem i Rihanną. Producent ma też na swoim koncie współpracę z takimi artystami jak: Nicki Minaj, Chris Brown, August Alsina, Jeremih, Future, Rick Ross, Lil Wayne, Fat Joe, Rick Ross, Drake, Lil Boosie, Ace Hood, Young Jeezy, Ludacris czy Birdman.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
SMS Wichura - jaki numer sms pomocy Caritas dla poszkodowanych?
0

SMS Wichura - jaki numer sms pomocy Caritas dla poszkodowanych?

Jaki jest numer pomocy dla ofiar wichury jaki ogłosiły Caritas Polska i TVP? Jeżeli byliście widzami koncertu charytatywnego Gwiazdy Letniego Nieba 19.08.2017 na pewno znacie już ten numer, ale jeżeli chcecie wiedzieć, pod jaki numer wysłać sms, żeby pomóc ofiarom wichury w Polsce - sprawdźcie szczegóły poniżej.
20/08/2017 21:03
Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?
0

Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?

Sopot Festival 2017 - kabarety trzeciego, ostatniego dnia imprezy nie będą pokazywane przez TVN. Gdzie więc oglądać kabarety Top of the top 20.08 online i w TV?
20/08/2017 19:25
Uniwersjada 2017: transmisja TV i ONLINE. Gdzie oglądać?
0

Uniwersjada 2017: transmisja TV i ONLINE. Gdzie oglądać?

Uniwersjada letnia 2017 odbędzie się w dniach 19-30 sierpnia w stolicy Tajwanu Tajpej. Gdzie oglądać w TV i ONLINE polskich reprezentantów? Będzie transmisja z tego wydarzenia? Sprawdzamy na ESKA.pl.
20/08/2017 19:12
Robert Lewandowski - 8 rzeczy, które udowodnią ci, że jest zwykłym facetem
0

Robert Lewandowski - 8 rzeczy, które udowodnią ci, że jest zwykłym facetem

Robert Lewandowski 21 sierpnia świętuje swoje 29 urodziny. Lewy to nie tylko piłka nożna, ale także codzienne obowiązki i praca, które wypełniają jego czas. Zobacz zdjęcia, które pokażą, że najlepszy polski piłkarz poza boiskiem to zwykły facet.
20/08/2017 17:22
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?
0

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?
20/08/2017 13:30
Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data
0

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl
19/08/2017 18:24
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

17/08/2017 15:12

0
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

17/08/2017 14:53

0
Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

17/08/2017 10:52

0
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16/08/2017 15:26

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA