WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kim jest Cleo, nowa wokalistka Donatana? [VIDEO] - Nowa wokalistka Donatana

Tagi związane z Kim jest Cleo, nowa wokalistka Donatana? [VIDEO]: donatan nowa płyta, donatan nowa wokalistka, donatan i cleo, kim jest cleo, kto śpiewa u donatana

Kim jest Cleo, nowa wokalistka Donatana? [VIDEO]

RSS 15/02/2014 17:50 Komentarze
Kim jest Cleo, nowa wokalistka Donatana, która śpiewa i pokazuje wspaniałe nogi w teledysku do My Słowianie? Sprawdź na Eska.pl!
Cleo / fot. https://www.facebook.com/DonDonatan
Ilustracja do artykułu: Kim jest Cleo, nowa wokalistka Donatana? [VIDEO]
Cleo – nowa wokalistka Donatana, to "Dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem" wokalistka w chórze gospel, autorka tekstów, malarka, fotografka. Naprawdę nazywa się Joanna Klepko, urodziła się 25 czerwca 1983 r.

>>> Cleo - zobacz jej gorące hity! Co Cleo śpiewała przed My Słowianie!

Zafascynowana wielkimi divami światowej sceny – Aretha Franklin, Whitney Houston, Patti LaBelle, Chaka Khan, Lauryn Hill.- od samego początku kształtowała swój głos pod kątem wykonywania muzyki w nurtach soul, gospel, r’n’b, funk i hip hop.

>>> Kim jesty Luxuria, dziewczyna z teledysków Donatana? <<<

Związana ze środowiskiem hip – hopowym. Nagrywała między innymi z: WSRH, Pezetem, Onarem, Pihem, grupą Endefis, RY23.

Od 2013 roku współpracuje z Donatanem nagrywając wspólny projekt w stylistyce hip-hop/r'n'b. Jej fanpage na Facebooku można znaleźć pod adresem C jak Cleo.

Zobacz Cleo w teledysku do najnowszej piosenki Donatana - na Eska.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
22/08/2016 16:04
Ewelina Lisowska - najlepsze momenty gwiazdy na ESKA Music Awards!
0

Ewelina Lisowska - najlepsze momenty gwiazdy na ESKA Music Awards!

Ewelina Lisowska po raz kolejny wystąpi dla Was na ESKA Music Awards 2016! Gwiazda 23 sierpnia obchodzi urodziny, dlatego postanowiliśmy przypomnieć najlepsze momenty ze wszystkich imprez EMA!
23/08/2016 19:57
ESKA Music Awards 2016 - kto wręcza nagrody?! Zobacz, pełną listę gwiazd!
0

ESKA Music Awards 2016 - kto wręcza nagrody?! Zobacz, pełną listę gwiazd!

Lista wręczających statuetki podczas ESKA Music Awards 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! Prezenterzy Radia ESKA ogłoszą wyniki waszego głosowania w towarzystwie gwiazd, które doskonale znacie ze szklanego ekranu!
23/08/2016 19:42
Legia Warszawa - Dundalk: składy 23.08.2016. Kto zagra o Ligę Mistrzów?
0

Legia Warszawa - Dundalk: składy 23.08.2016. Kto zagra o Ligę Mistrzów?

Legia Warszawa - Dundalk: składy na mecz 23.08.2016 będą zaskakujące. W drużynie ze stolicy zawieszonych jest dwóch zawodników! Kto zagra w Legii i powalczy o awans do Ligi Mistrzów? Szczegóły i lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl
23/08/2016 19:41
Legia - Dundalk: online, streamy i TV. Transmisja na żywo za darmo 23.08.2016
0

Legia - Dundalk: online, streamy i TV. Transmisja na żywo za darmo 23.08.2016

Legia Warszawa - Dundalk: online i w TV 23.08.2016 dostępny za darmo? Gdzie i o której oglądać mecz Legii? Czy klub ze stolicy przybliży się do fazy grupowej Ligi Mistrzów? Sprawdźcie wszystkie informacje o meczu 23 sierpnia 2016 na ESKA.pl!
23/08/2016 19:41
Gorąca 20 Premiera: Shawn Mendes - Treat You Better. Kanadyjczyk od Stitches powraca!
0

Gorąca 20 Premiera: Shawn Mendes - Treat You Better. Kanadyjczyk od Stitches powraca!

Shawn Mendes - Treat You Better: 23 sierpnia 2016 to nowa propozycja w Gorącej 20 Radia ESKA! O czym jest piosenka? Co autor premiery w G20 ma na myśli? Odpowiedzi i przejmujący teledysk do zobaczenia na ESKA.pl!
23/08/2016 17:51
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

18/08/2016 10:16

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]