WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kim jest Cleo, nowa wokalistka Donatana? [VIDEO] - Nowa wokalistka Donatana
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Kim jest Cleo, nowa wokalistka Donatana? [VIDEO]: donatan nowa płyta, donatan nowa wokalistka, donatan i cleo, kim jest cleo, kto śpiewa u donatana

Kim jest Cleo, nowa wokalistka Donatana? [VIDEO]

RSS 15/02/2014 17:50 Komentarze 0
Kim jest Cleo, nowa wokalistka Donatana, która śpiewa i pokazuje wspaniałe nogi w teledysku do My Słowianie? Sprawdź na Eska.pl!
Cleo / fot. https://www.facebook.com/DonDonatan
Ilustracja do artykułu: Kim jest Cleo, nowa wokalistka Donatana? [VIDEO]
Cleo – nowa wokalistka Donatana, to "Dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem" wokalistka w chórze gospel, autorka tekstów, malarka, fotografka. Naprawdę nazywa się Joanna Klepko, urodziła się 25 czerwca 1983 r.

>>> Cleo - zobacz jej gorące hity! Co Cleo śpiewała przed My Słowianie!

Zafascynowana wielkimi divami światowej sceny – Aretha Franklin, Whitney Houston, Patti LaBelle, Chaka Khan, Lauryn Hill.- od samego początku kształtowała swój głos pod kątem wykonywania muzyki w nurtach soul, gospel, r’n’b, funk i hip hop.

>>> Kim jesty Luxuria, dziewczyna z teledysków Donatana? <<<

Związana ze środowiskiem hip – hopowym. Nagrywała między innymi z: WSRH, Pezetem, Onarem, Pihem, grupą Endefis, RY23.

Od 2013 roku współpracuje z Donatanem nagrywając wspólny projekt w stylistyce hip-hop/r'n'b. Jej fanpage na Facebooku można znaleźć pod adresem C jak Cleo.

Zobacz Cleo w teledysku do najnowszej piosenki Donatana - na Eska.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Biegi narciarskie 29-30.11.2014 z Justyną Kowlaczyk: gdzie i o której oglądać konkurs w Kuusamo? Będzie Harder Better Faster? [VIDEO]
0

Biegi narciarskie 29-30.11.2014 z Justyną Kowlaczyk: gdzie i o której oglądać konkurs w Kuusamo? Będzie Harder Better Faster? [VIDEO]

Gdzie oglądać biegi narciarskie 2014 29 listopada i 30 listopada z Justyną Kowalczyk w Kussamo w ramach Pucharu Świata? O której godzinie start biegów 29.11 i 30.11? ESKA.pl przed inauguracją turnieju, którego faworytką jest m.in. właśnie Polka, serwuje informacje o transmijach tv i online. Będzie Harder Better Faster niż rok temu!
28/11/2014 14:08
Matura próbna z WOS'u Operon 2015: arkusze i odpowiedzi w sieci. Complicated? [VIDEO]
0

Matura próbna z WOS'u Operon 2015: arkusze i odpowiedzi w sieci. Complicated? [VIDEO]

Matura próbna z WOS'u 2015 Operona: 28 listopada 2014 roku uczniowie wybranych szkół podchodzą do egzaminu maturalnego z wybranego przedmiotu dodatkowego. Ci, którzy planują m.in. karierę prawniczą na maturze wybierają WOS. Jaka w tym roku będzie matura próbna z WOS'u? Arkusze i odpowiedzi z matury próbnej Operona będą dostępne w sieci 29 listopada 2014
28/11/2014 13:53
WYNIKI konkursu LemON - kto wygrał bilety na koncert LemON i Besides w Stodole? [VIDEO]
0

WYNIKI konkursu LemON - kto wygrał bilety na koncert LemON i Besides w Stodole? [VIDEO]

Wyniki konkursu LemON & Besides - kto wygrał podwójne wejściówki na na koncert LemON i Besides w Stodole? LemON - zwycięzcy 3 edycji i Besides - laureaci edycji 8 Must Be The Music wystąpią w Warszawie już 2 grudnia 2014.
28/11/2014 12:22
Skoki narciarskie 28-29.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Kuusamo? Zalicz Jump razem z nami [AUDIO]
0

Skoki narciarskie 28-29.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Kuusamo? Zalicz Jump razem z nami [AUDIO]

Gdzie oglądać skoki narciarskie 2014 28 listopada + skoki narciarskie 29 listopada i o której godzinie? Odpowiedzi na pytania o transmisję skoków narciarskich z 28.11.2014r. i skoków narciarskich 29.11.2014r. czekają na ESKA.pl. Sprawdźcie kanały, które pokażą na żywo konkurs w Kuusamo i godziny skoków narciarskich w weekend 28-29.11.2014r. razem z nami. Pierwszy Jump w ramach drugiego konkursu w Pucharze Świata w skokach narciarskich za 3, 2, 1...
28/11/2014 11:59
Matura próbna z historii Operon 2015: arkusze i odpowiedzi znajdziesz w sieci. Matura? It Should Be Easy [VIDEO]
0

Matura próbna z historii Operon 2015: arkusze i odpowiedzi znajdziesz w sieci. Matura? It Should Be Easy [VIDEO]

Matura próbna z historii 2015 Operona: 28 listopada w wybranych szkołach uczniowie podchodzą do egzaminu maturalnego z przedmiotu dodatkowego. Jaka w tym roku będzie matura próbna z historii? Z jakimi zadaniami będą musieli zmierzyć się uczniowie? Tego dowiemy się z arkuszy i odpowiedzi matury próbnej z historii Operona. Według zapewnień wydawnictwa rozwiązania matury próbnej mają pojawić się w sieci już 29 listopada 2014 roku. 
28/11/2014 11:29
Kontuzja Kamila Stocha. Co z Kamilem Stochem w Pucharze Świata w skokach narciarskich 2014/2015? Polak to Fighter! [VIDEO]
0

Kontuzja Kamila Stocha. Co z Kamilem Stochem w Pucharze Świata w skokach narciarskich 2014/2015? Polak to Fighter! [VIDEO]

Kontuzja Kamila Stocha na otwarciu Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 to temat numer jeden wśród  fanów skoków. Ci zastanawiają się, co dalej z Kamilem Stochem w PŚ w skokach narciarskich 2014/2015. Sprawę kontuzji kostki Kamila Stocha bada ESKA.pl. Zobaczcie, co się stało Kamilowi Stochowi i dlaczego nie skakał podczas konkursu w niemieckim Klingenthal. Fighter dla kontuzjowanego!
28/11/2014 11:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]