WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kim jest Cleo, nowa wokalistka Donatana? [VIDEO] - Nowa wokalistka Donatana

Tagi związane z Kim jest Cleo, nowa wokalistka Donatana? [VIDEO]: donatan nowa płyta, donatan nowa wokalistka, donatan i cleo, kim jest cleo, kto śpiewa u donatana

Kim jest Cleo, nowa wokalistka Donatana? [VIDEO]

RSS 15/02/2014 17:50 Komentarze
Kim jest Cleo, nowa wokalistka Donatana, która śpiewa i pokazuje wspaniałe nogi w teledysku do My Słowianie? Sprawdź na Eska.pl!
Cleo / fot. https://www.facebook.com/DonDonatan
Ilustracja do artykułu: Kim jest Cleo, nowa wokalistka Donatana? [VIDEO]
Cleo – nowa wokalistka Donatana, to "Dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem" wokalistka w chórze gospel, autorka tekstów, malarka, fotografka. Naprawdę nazywa się Joanna Klepko, urodziła się 25 czerwca 1983 r.

>>> Cleo - zobacz jej gorące hity! Co Cleo śpiewała przed My Słowianie!

Zafascynowana wielkimi divami światowej sceny – Aretha Franklin, Whitney Houston, Patti LaBelle, Chaka Khan, Lauryn Hill.- od samego początku kształtowała swój głos pod kątem wykonywania muzyki w nurtach soul, gospel, r’n’b, funk i hip hop.

>>> Kim jesty Luxuria, dziewczyna z teledysków Donatana? <<<

Związana ze środowiskiem hip – hopowym. Nagrywała między innymi z: WSRH, Pezetem, Onarem, Pihem, grupą Endefis, RY23.

Od 2013 roku współpracuje z Donatanem nagrywając wspólny projekt w stylistyce hip-hop/r'n'b. Jej fanpage na Facebooku można znaleźć pod adresem C jak Cleo.

Zobacz Cleo w teledysku do najnowszej piosenki Donatana - na Eska.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Sopot Festival 2017: PIOSENKI
0

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.
19/08/2017 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz
0

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.
19/08/2017 16:12
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?
0

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?
19/08/2017 13:51
Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE
0

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017 - egzaminy pisemne ze wszystkich przedmiotów odbędą się 22 sierpnia 2017 roku. Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki matury poprawkowej 2017? Gdzie szukać wyników matury poprawkowej online? Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi?
19/08/2017 12:19
The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!
0

The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - poznaliśmy wszystkich trenerów pierwszej edycji programu, w którym młode talenty będą prezentować swoje umiejętności wokalne. Będzie się działo!
19/08/2017 11:27
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?
0

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?
19/08/2017 08:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

17/08/2017 15:12

0
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

17/08/2017 14:53

0
Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

17/08/2017 10:52

0
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16/08/2017 15:26

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA