WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kim jest Cleo, nowa wokalistka Donatana? [VIDEO] - Nowa wokalistka Donatana

Tagi związane z Kim jest Cleo, nowa wokalistka Donatana? [VIDEO]: donatan nowa płyta, donatan nowa wokalistka, donatan i cleo, kim jest cleo, kto śpiewa u donatana

Kim jest Cleo, nowa wokalistka Donatana? [VIDEO]

RSS 15/02/2014 17:50 Komentarze
Kim jest Cleo, nowa wokalistka Donatana, która śpiewa i pokazuje wspaniałe nogi w teledysku do My Słowianie? Sprawdź na Eska.pl!
Cleo / fot. https://www.facebook.com/DonDonatan
Ilustracja do artykułu: Kim jest Cleo, nowa wokalistka Donatana? [VIDEO]
Cleo – nowa wokalistka Donatana, to "Dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem" wokalistka w chórze gospel, autorka tekstów, malarka, fotografka. Naprawdę nazywa się Joanna Klepko, urodziła się 25 czerwca 1983 r.

>>> Cleo - zobacz jej gorące hity! Co Cleo śpiewała przed My Słowianie!

Zafascynowana wielkimi divami światowej sceny – Aretha Franklin, Whitney Houston, Patti LaBelle, Chaka Khan, Lauryn Hill.- od samego początku kształtowała swój głos pod kątem wykonywania muzyki w nurtach soul, gospel, r’n’b, funk i hip hop.

>>> Kim jesty Luxuria, dziewczyna z teledysków Donatana? <<<

Związana ze środowiskiem hip – hopowym. Nagrywała między innymi z: WSRH, Pezetem, Onarem, Pihem, grupą Endefis, RY23.

Od 2013 roku współpracuje z Donatanem nagrywając wspólny projekt w stylistyce hip-hop/r'n'b. Jej fanpage na Facebooku można znaleźć pod adresem C jak Cleo.

Zobacz Cleo w teledysku do najnowszej piosenki Donatana - na Eska.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
26/04/2016 13:50
JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!
0

JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!

Idealny weekend? Koncert, które nie można pominąć, impreza z przyjaciółmi czy grill z mega rodzinką? Sprawdźcie super sposoby na weekend na ESKA.pl
18/04/2016 12:17
3-majówka Wrocław 2016: bilety, rozkład koncertów i program
0

3-majówka Wrocław 2016: bilety, rozkład koncertów i program

3-majówka we Wrocławiu to jak zwykle koncerty świetnych gwiazd. Kto wystąpi na pergoli przy Hali Stulecia 2-3 maja 2016? Gdzie kupić bilety? Jak wygląda program wrocławskiej majówki? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!
30/04/2016 09:55
Wyniki Lotto: 30 kwietnia 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO
0

Wyniki Lotto: 30 kwietnia 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO

LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO wyniki z 30.04.2016. Jakie są wyniki losowania 30 kwietnia? - jako pierwszy sprawdź czy to ty wygrałeś 20 milionów!  
30/04/2016 09:51
Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych. CKE ogłosiła nowe terminy. Data matury 2016 - No Surprises? [VIDEO]
0

Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych. CKE ogłosiła nowe terminy. Data matury 2016 - No Surprises? [VIDEO]

Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych jest już znany! Kiedy odbędą się egzaminy maturalne 2016 z poszczególnych przedmiotów? Data matury 2016 do sprawdzenia na ESKA.PL
30/04/2016 09:49
Czy 2 maja 2016 jest dniem wolnym od pracy? Długi weekend majowy dla uczniów i pracowników?
0

Czy 2 maja 2016 jest dniem wolnym od pracy? Długi weekend majowy dla uczniów i pracowników?

2 maja wolny od pracy 2016? Czy 2 maja jest dniem wolnym w szkołach? W tym roku Dzień Flagi wypada w poniedziałek, dlatego te dwie kwestie rozwiązujemy na ESKA.pl!
30/04/2016 09:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAJÓWKA

MAJÓWKA

30/04/2016 09:14

0
Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

26/04/2016 10:37

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

25/04/2016 16:47

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

06/04/2016 15:03

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Popek aktorem
Do jakiego filmu najlepiej pasowałby Popek
  • Titanic
  • Wejście smoka
  • Psy
  • Władca pierścieni
  • Musical
  • Król Lew
nagrody

polub
ESKA