WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kiedy i o której jest zakończenie roku szkolnego 2017? - Zakończenie roku szkolnego - kiedy jest?

Tagi związane z Kiedy i o której jest zakończenie roku szkolnego 2017?: zakończenie roku szkolnego

Kiedy i o której jest zakończenie roku szkolnego 2017?

RSS 22/06/2017 15:57 Komentarze

Zakończenie roku szkolnego 2017 - kiedy uczniowie zaczną upragnione wakacje? Sprawdźcie na ESKA.pl

Kiedy i o której jest zakończenie roku szkolnego 2017? Uczniowie podczas zakończenia roku szkolnego / Fot. East News
Ilustracja do artykułu: Kiedy i o której jest zakończenie roku szkolnego 2017?

Zakończenie roku szkolnego to długo wyczekiwany przez wszystkich uczniów dzień. Po dziesięciu miesiącach nauki uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i liceów mogą rozpocząć upragnione wakacje i aż do września nie myśleć o powrocie do szkolnych ławek. Kiedy na dworze robi się ciepło, a dni stają się coraz dłuższe każdy chciałby zapomnieć o książkach i cieszyć się wolnym. Kiedy zatem w 2017 roku uczniowie świętować będą zakończenie roku?

Zakończenie roku szkolnego 2017

Rok szkolny dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i większości klas licealnych kończy się w drugiej połowie czerwca. W 2017 roku zakończenie roku odbędzie się w piątek 23 czerwca. Zupełnie inaczej jest w przypadku maturzystów, dla których zakończenie roku odbywa się jeszcze w kwietniu przed maturami. Jeżeli chodzi o godzinę zakończenia roku szkolnego to jest ona uzależniona od dyrekcji poszczególnych szkół. Jednak zazwyczaj zakończenie roku rozpoczyna się o godz. 9:00.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?
0

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl
23/06/2017 10:25
Polsat Boxing Night 24.06.2017 - KARTA WALK. Kto walczy w Ergo Arenie?
0

Polsat Boxing Night 24.06.2017 - KARTA WALK. Kto walczy w Ergo Arenie?

Adamek vs Haumono - walka wieczoru na Polsat Boxing Night 24 czerwca 2017! Kto jeszcze będzie walczyć na gali? Karta Walk PBN 2017 do sprawdzenia na ESKA.pl
23/06/2017 09:24
YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE
0

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

Despacito od kilku tygodni nie schodzi ze szczytów list przebojów! Najpopularniejszy hit na świecie doczekał się wielu polskich przeróbek. Która jest najlepsza? Posłuchajcie, oceńcie i zagłosujcie - na ESKA.pl
23/06/2017 09:15
Wianki Kraków 2017 - program. Kto wystąpi?
0

Wianki Kraków 2017 - program. Kto wystąpi?

Wianki nad Wisłą w Krakowie to genialna zabawa, kilka scen w różnych częściach miasta, mnóstwo koncertów i atrakcji, a to wszystko już 24 czerwca.
23/06/2017 09:04
Facebook na Dzień Ojca - animacje, gify i memy, którymi złożysz życzenia tacie
0

Facebook na Dzień Ojca - animacje, gify i memy, którymi złożysz życzenia tacie

Dzień Ojca 2017 - animacje, gify i memy idealne na Facebooka znajdziecie już teraz na ESKA.pl. Zaskoczcie swoich ojców i złóżcie im najbardziej oryginalne życzenia w sieci.
23/06/2017 08:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Polska - Anglia 22.06.2017 ONLINE i w TV. TRANSMISJA na żywo Euro U-21

Mecz Polska - Anglia 22.06.2017 ONLINE i w TV. TRANSMISJA na żywo Euro U-21

22/06/2017 14:40

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

21/06/2017 16:20

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

12/06/2017 08:27

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA