Kazachstan - Polska: WYNIK meczu jest już przesądzony?

Autor: Fot. Bulls Reprezentacja Polski w piłce nożnej

Kazachstan - Polska: WYNIK, BRAMKI, SKRÓTY

2016-09-05 12:39

Kazachstan - Polska: WYNIK meczu w eliminacjach MŚ 2018 jest już znany. Na ESKA.pl znajdziecie bramki i skróty spotkania oraz powody, dzięki którym mogliśmy liczyć na zwycięstwo w tym spotkaniu!

Polska - Kazachstan to pierwszy mecz Polaków w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2018. Na te sportowe spotkanie i wielkie piłkarskie emocje z ogromną niecierpliwością czekają wszyscy fani piłki nożnej w Polsce. Nasza reprezentacja w trakcie Euro 2016 popisała się genialną grą i narobiła kibicom apetytu na więcej. Mecz Kazachstan - Polska odbył się w Kazachstanie.

Polska - Kazachstan WYNIK 2:2

Polska - Kazachstan BRAMKI

Zobaczcie również strzał największego pechowca dzisiejszego meczu:.

Kazachstan - Polska: WYNIK

Patrząc na historię spotkań obu reprezentacji to nasi zawodnicy mają się z czego cieszyć. Dotychczas Polska z Kazachstanem rozegrała trzy mecze odnosząc trzy zwycięstwa. Niestety tym razem naszym piłkarzom nie poszło równie dobrze, a dobra passa właśnie została przerwana. Poniżej szczegółowe zestawienie:

• 4.09.2016 - Na stadionie w Astanie po świetnej pierwszej połowie prowadziliśmy 2:0. Coś się zepsuło w drugiej części spotkania i kadra Nawałki straciła 2 bramki. Wynik końcowy eliminacji do Mistrzostw Świata 2016 to 2:2.
  • 13.10.2007 - Stadion Wojska Polskiego w Warszawie. Mecz z Kazachstanem podczas eliminacji ME 2008 w fazie grupowej zakończył się dla nas wygraną 3:0. Wszystkie bramki strzelił wtedy Euzebiusz Smolarek.
  • 07.10.2006 - Ałmaty. Kolejne spotkanie w eliminacjach ME 2008 również udało się wygrać polskiej reprezentacji. Tym razem 1:0 po golu Euzebiusza Smolarka.
  • 06.06.2003 - Polska rozegrała z Kazachstanem mecz towarzyski. Na Stadionie Miejskim w Poznaniu Polacy zwyciężyli 3:0. Bermaki tamtego wieczoru strzelili Artur Wichniarek, Tomasz Dawidowski i Jacek Krzynówek.