WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kasia Popowska - nowa płyta. Kiedy premiera albumu Dryfy? - Kasia Popowska: Dryfy - kiedy premiera?

Tagi związane z Kasia Popowska - nowa płyta. Kiedy premiera albumu Dryfy?: Kasia Popowska, nowości 2017

Kasia Popowska - nowa płyta. Kiedy premiera albumu Dryfy?

RSS 12/01/2017 10:26 Komentarze

Kasia Popowska wydaje nową płytę. Premiera albumu Dryfy już na początku 2017 roku!

Kasia Popowska - nowa płyta. Kiedy premiera albumu Dryfy? Okładka płyty Dryfy / Fot. Universal Music Poland
Ilustracja do artykułu: Kasia Popowska - nowa płyta. Kiedy premiera albumu Dryfy?

Kasia Popowska - nowa płyta wokalistki zatytułowana Dryfy coraz bliżej. Już 20 stycznia 2017 roku ukaże się nowy album Kasi Popowskiej. Album Dryfy promuje singiel o tym samym tytule, który w bardzo szybkim tempie podbił playlisty największych rozgłośni radiowych i znalazł się na 10 miejscu na liście najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.

 

Dryfy to drugi album Kasi Popowskiej. Na płycie usłyszymy niezwykle energiczne piosenki w retro brzmieniach. Asystują im zapadające w głowę- emocjonalne teksty autorstwa Kasi, Karoliny Kozak i Kamila Durskiego. Producentem albumu Kasi Popowskiej jest Kuba Galiński, znany i ceniony muzyk, który na swoim koncie ma współpracę m.in. z takimi artystami jak Ania Dąbrowska czy Kasia Nosowska i zespół HEY. Tracklista płyty Dryfy wygląda następująco:

  1. Dryfy
  2. Tyle tu mam
  3. Wiatraki
  4. Plaster
  5. Nie boję się
  6. Na zmianę
  7. Szablonowy stan
  8. Za późno
  9. Skacz
  10. Lont
  11. Lustro
  12. Nim ktoś tu zapuka (instrumental)

Źródło: Universal Music Polska

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!
0

Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!

Koncerty 2017 - pełna lista na ESKA.pl. Kto wystąpi w Polsce w 2017 roku? Już teraz sprawdźcie spis najważniejszych koncertów w 2017 roku. Wszystkie wydarzenia w jednym miejscu! Wśród muzycznych gwiazd, które przyjadą do Polski, znajdują się m.in. Ariana Grande, Coldplay, Alan Walker czy The Weeknd!
27/02/2017 14:13
Popek - Robert Burneika: walka na KSW 39! Będzie gorąco!
0

Popek - Robert Burneika: walka na KSW 39! Będzie gorąco!

KSW 39: jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników Federacji - Popek Monster powróci do klatki na podczas KSW 39 Colosseum, 27 maja na PGE Narodowym w Warszawie. Podczas największej gali MMA w Europie naprzeciw ekscentrycznego rapera stanie niepokonany w MMA, niezwykle popularny kulturysta Robert Burneika
27/02/2017 14:10
Nowa piosenka Enrique Iglesiasa - Subeme La Radio. Pierwszy oznak wiosny 2017!
0

Nowa piosenka Enrique Iglesiasa - Subeme La Radio. Pierwszy oznak wiosny 2017!

Enrique Iglesias powraca z nowym - gorącym hitem! Subeme La Radio to nowa piosenka hiszpańskiego piosenkarza, który już w maju 2017 roku odwiedzi nasz kraj. Poznajcie więcej szczegółów już teraz - oczywiście na ESKA.pl
27/02/2017 14:06
Oscary 2017: co oznaczają niebieskie wstążki na strojach gwiazd?
0

Oscary 2017: co oznaczają niebieskie wstążki na strojach gwiazd?

Dlaczego gwiazdy włożyły na siebie niebieskie wstążki na gali Oscarów 2017? Sprawdzamy, co symbolizuje ozdoba, która zdominowała czerwony dywan.
27/02/2017 14:05
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?
0

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będzie Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl
27/02/2017 13:46
Papierosy dla dzieci - biznes czy prowokacja. Burza w sieci!
0

Papierosy dla dzieci - biznes czy prowokacja. Burza w sieci!

Papierosy dla dzieci wywołały w sieci prawdziwą burzę i lawinę negatywnych komentarzy. Jednak czy oby na pewno jest to biznes? Czy może czysta prowokacja. Przekonaj się już teraz na ESKA.pl
27/02/2017 13:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Popek - Robert Burneika: walka na KSW 39! Będzie gorąco!

Popek - Robert Burneika: walka na KSW 39! Będzie gorąco!

27/02/2017 14:10

0
Oscary 2017: najlepszy film. La La Land czy Moonlight - szokująca wpadka na gali!

Oscary 2017: najlepszy film. La La Land czy Moonlight - szokująca wpadka na gali!

27/02/2017 10:26

0
Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

21/02/2017 12:54

0
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

21/02/2017 12:30

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Mateusz Maga
  • Olga Frycz
  • Joanna Jędrzejczyk
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Tomasz Niecik
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
  • Julita „Jula” Fabiszewska
polub
ESKA