WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kasia Popowska - nowa płyta. Kiedy premiera albumu Dryfy? - Kasia Popowska: Dryfy - kiedy premiera?

Tagi związane z Kasia Popowska - nowa płyta. Kiedy premiera albumu Dryfy?: Kasia Popowska, nowości 2017

Kasia Popowska - nowa płyta. Kiedy premiera albumu Dryfy?

RSS 12/01/2017 10:26 Komentarze

Kasia Popowska wydaje nową płytę. Premiera albumu Dryfy już na początku 2017 roku!

Kasia Popowska - nowa płyta. Kiedy premiera albumu Dryfy? Okładka płyty Dryfy / Fot. Universal Music Poland
Ilustracja do artykułu: Kasia Popowska - nowa płyta. Kiedy premiera albumu Dryfy?

Kasia Popowska - nowa płyta wokalistki zatytułowana Dryfy coraz bliżej. Już 20 stycznia 2017 roku ukaże się nowy album Kasi Popowskiej. Album Dryfy promuje singiel o tym samym tytule, który w bardzo szybkim tempie podbił playlisty największych rozgłośni radiowych i znalazł się na 10 miejscu na liście najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.

 

Dryfy to drugi album Kasi Popowskiej. Na płycie usłyszymy niezwykle energiczne piosenki w retro brzmieniach. Asystują im zapadające w głowę- emocjonalne teksty autorstwa Kasi, Karoliny Kozak i Kamila Durskiego. Producentem albumu Kasi Popowskiej jest Kuba Galiński, znany i ceniony muzyk, który na swoim koncie ma współpracę m.in. z takimi artystami jak Ania Dąbrowska czy Kasia Nosowska i zespół HEY. Tracklista płyty Dryfy wygląda następująco:

  1. Dryfy
  2. Tyle tu mam
  3. Wiatraki
  4. Plaster
  5. Nie boję się
  6. Na zmianę
  7. Szablonowy stan
  8. Za późno
  9. Skacz
  10. Lont
  11. Lustro
  12. Nim ktoś tu zapuka (instrumental)

Źródło: Universal Music Polska

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Ed Sheeran nie grał na żywo podczas Glastonbury 2017? Wokalista odpowiedział
0

Ed Sheeran nie grał na żywo podczas Glastonbury 2017? Wokalista odpowiedział

Po występie na Glastonbury 2017 na Eda Sheerana spadła fala krytyki. Fani zarzucili muzykowi, że nie grał na żywo. Wokalista zabrał głoś w sprawie swojego występu.
27/06/2017 10:47
Doda traci słuch. Wokalistka komentuje swój stan zdrowia
0

Doda traci słuch. Wokalistka komentuje swój stan zdrowia

Doda ma poważne problemy ze słuchem. Co wyznała artystka? Sprawdź na ESKA.pl
27/06/2017 10:16
Wianki nad Wisłą 2017 - co się działo na rekordowej imprezie? [FOTO VIDEO]
0

Wianki nad Wisłą 2017 - co się działo na rekordowej imprezie? [FOTO VIDEO]

Rekordowa frekwencja i imponujący program wydarzenia przechodzą do historii. Pikniki, zabawy, tańce, pływanie po Wiśle, plecenie i wodowanie Warszawskiego Wianka Świętojańskiego, koncerty gwiazd i najpiękniejszy pokaz sztucznych ogni zwieńczony podniebnym napisem „I <3 Wisła” – tak ponad sto czterdzieści tysięcy warszawiaków powitało lato podczas 22. edycji Wianków nad Wisłą.
27/06/2017 10:12
Katy Perry w oldschoolowym teledysku! Tego jeszcze nie było! [VIDEO]
0

Katy Perry w oldschoolowym teledysku! Tego jeszcze nie było! [VIDEO]

Katy Perry cofnęła się w czasie! Wokalistka pojawiła się gościnnie w najnowszym klipie Calvina Harrisa. Kogo gra? Co przedstawia teledysk? Przekonajcie się i zobaczcie już teraz - oczywiście na ESKA.pl
27/06/2017 10:11
20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera
0

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

Trudno w to uwierzyć, ale pierwsza część z serii książek o Harrym Potterze ma już 20 lat! Z okazji okrągłej rocznicy Kamienia Filozoficznego mamy dla was 20 magicznych faktów, o których mogliście nie mieć pojęcia.
26/06/2017 20:25
Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków
0

Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

'Najcieplejsze państwa w Europie' i 'Coś miejscowego' - to zadania, z którymi musieli się zmierzyć w finale uczestnicy jednego z odcinków Familiady. 
26/06/2017 16:58
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA