WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kasia Popowska - nowa płyta. Kiedy premiera albumu Dryfy? - Kasia Popowska: Dryfy - kiedy premiera?

Tagi związane z Kasia Popowska - nowa płyta. Kiedy premiera albumu Dryfy?: Kasia Popowska, nowości 2017

Kasia Popowska - nowa płyta. Kiedy premiera albumu Dryfy?

RSS 12/01/2017 10:26 Komentarze

Kasia Popowska wydaje nową płytę. Premiera albumu Dryfy już na początku 2017 roku!

Kasia Popowska - nowa płyta. Kiedy premiera albumu Dryfy? Okładka płyty Dryfy / Fot. Universal Music Poland
Ilustracja do artykułu: Kasia Popowska - nowa płyta. Kiedy premiera albumu Dryfy?

Kasia Popowska - nowa płyta wokalistki zatytułowana Dryfy coraz bliżej. Już 20 stycznia 2017 roku ukaże się nowy album Kasi Popowskiej. Album Dryfy promuje singiel o tym samym tytule, który w bardzo szybkim tempie podbił playlisty największych rozgłośni radiowych i znalazł się na 10 miejscu na liście najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.

 

Dryfy to drugi album Kasi Popowskiej. Na płycie usłyszymy niezwykle energiczne piosenki w retro brzmieniach. Asystują im zapadające w głowę- emocjonalne teksty autorstwa Kasi, Karoliny Kozak i Kamila Durskiego. Producentem albumu Kasi Popowskiej jest Kuba Galiński, znany i ceniony muzyk, który na swoim koncie ma współpracę m.in. z takimi artystami jak Ania Dąbrowska czy Kasia Nosowska i zespół HEY. Tracklista płyty Dryfy wygląda następująco:

  1. Dryfy
  2. Tyle tu mam
  3. Wiatraki
  4. Plaster
  5. Nie boję się
  6. Na zmianę
  7. Szablonowy stan
  8. Za późno
  9. Skacz
  10. Lont
  11. Lustro
  12. Nim ktoś tu zapuka (instrumental)

Źródło: Universal Music Polska

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Nowa płyta Nelly Furtado 2017: data premiery, tracklista, tytuł
0

Nowa płyta Nelly Furtado 2017: data premiery, tracklista, tytuł

Nelly Furtado powraca z nową płytą po 5 latach przerwy. Co wiemy o albumie The Ride? Sprawdź tracklistę, datę premiery już teraz - na ESKA.pl
17/01/2017 17:41
Kim jest siostra Ewy Farnej?
0

Kim jest siostra Ewy Farnej?

Kim jest siostra Ewy Farnej? Dziewczynka coraz częściej pojawia u boku swojej sławnej siostry na jej profilach w mediach społecznościowych. Jak ma na imię? Ile ma lat? Sprawdź, co wiemy o siostrze Ewy Farnej.
17/01/2017 17:23
Dyrektor tańczy w szkole zamkniętej z powody śnieżycy VIDEO
0

Dyrektor tańczy w szkole zamkniętej z powody śnieżycy VIDEO

Co robi się w szkole zamkniętej z powodu burzy śnieżnej? Dyrektor tej szkoły zdecydował się nagrać filmik, który stał się hitem internetu! Obejrzyj go już teraz - na ESKA.pl!
17/01/2017 16:54
Pierwszy raz Krzysztofa Iwaneczko! O co chodzi? [VIDEO]
0

Pierwszy raz Krzysztofa Iwaneczko! O co chodzi? [VIDEO]

Krzysztof Iwaneczko pracuje nad swoją pierwszą płytą! Poinformował o tym za pośrednictwem transmisji na żywo. Więcej szczegółów znajdziecie na ESKA.pl
17/01/2017 16:50
Donatan zrobi drugą część hitu Brać za 50 baniek!
0

Donatan zrobi drugą część hitu Brać za 50 baniek!

Donatan zrobi drugą część hitu Brać za 50 milionów! Uda się osiągnąć cel?
17/01/2017 16:25
Spring Break 2017: znamy datę imprezy!
0

Spring Break 2017: znamy datę imprezy!

Kiedy odbędzie się Spring Break 2017? Sprawdź datę kolejnej edycji festiwalu!
17/01/2017 16:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

15/01/2017 19:00

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA