WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kasia Popowska - nowa płyta. Kiedy premiera albumu Dryfy? - Kasia Popowska: Dryfy - kiedy premiera?

Tagi związane z Kasia Popowska - nowa płyta. Kiedy premiera albumu Dryfy?: Kasia Popowska, nowości 2017

Kasia Popowska - nowa płyta. Kiedy premiera albumu Dryfy?

RSS 12/01/2017 10:26 Komentarze

Kasia Popowska wydaje nową płytę. Premiera albumu Dryfy już na początku 2017 roku!

Kasia Popowska - nowa płyta. Kiedy premiera albumu Dryfy? Okładka płyty Dryfy / Fot. Universal Music Poland
Ilustracja do artykułu: Kasia Popowska - nowa płyta. Kiedy premiera albumu Dryfy?

Kasia Popowska - nowa płyta wokalistki zatytułowana Dryfy coraz bliżej. Już 20 stycznia 2017 roku ukaże się nowy album Kasi Popowskiej. Album Dryfy promuje singiel o tym samym tytule, który w bardzo szybkim tempie podbił playlisty największych rozgłośni radiowych i znalazł się na 10 miejscu na liście najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.

 

Dryfy to drugi album Kasi Popowskiej. Na płycie usłyszymy niezwykle energiczne piosenki w retro brzmieniach. Asystują im zapadające w głowę- emocjonalne teksty autorstwa Kasi, Karoliny Kozak i Kamila Durskiego. Producentem albumu Kasi Popowskiej jest Kuba Galiński, znany i ceniony muzyk, który na swoim koncie ma współpracę m.in. z takimi artystami jak Ania Dąbrowska czy Kasia Nosowska i zespół HEY. Tracklista płyty Dryfy wygląda następująco:

  1. Dryfy
  2. Tyle tu mam
  3. Wiatraki
  4. Plaster
  5. Nie boję się
  6. Na zmianę
  7. Szablonowy stan
  8. Za późno
  9. Skacz
  10. Lont
  11. Lustro
  12. Nim ktoś tu zapuka (instrumental)

Źródło: Universal Music Polska

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE
0

ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

2017 ESKA Music Awards to prawdziwe święto fanów najlepszej muzyki! Kto walczy o statuetki Radia ESKA, ESKA TV i eskaGO? Pełna lista na ESKA.pl już teraz >>
20/04/2017 20:20
 Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]

Sławomir po raz kolejny wygrał odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo i zapewnił sobie udział w wielkim finale programu! Zobacz genialną metamorfozę Sławomira raz jeszcze!
30/04/2017 18:31
Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?
0

Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?
30/04/2017 17:47
Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]
0

Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]

Scena z Klanu, w której Jacek wyładowuje swoje emocje masakrując filet z kurczaka z pewnością przejdzie do historii. Zobacz na ESKA.pl najbardziej żenującą serialową scenę ostatnich lat.
30/04/2017 17:26
Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!
0

Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!

Matura z geografii to prosta sprawa? Sprawdź kompilację z pozoru łatwych pytań i bardzo zaskakujących odpowiedzi. Nie popełnij tych błędów na egzaminie dojrzałości, bo będziesz długo tego żałować.
30/04/2017 15:03
Vin Diesel skradł show podczas gali Billboard Latin Music Awards! [VIDEO]
0

Vin Diesel skradł show podczas gali Billboard Latin Music Awards! [VIDEO]

Vin Diesel wystąpił na scenie podczas gali Billboard Latin Music Awards 2017 i rozkręcił imprezę rapując po hiszpańsku. Zobacz show gwiazdora serii Szybcy i Wściekli.
30/04/2017 12:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

30/04/2017 17:47

0
MATURA 2017 - INFORMATOR

MATURA 2017 - INFORMATOR

28/04/2017 14:33

0
Twórcy La La Land i Harry Potter i Przeklęte Dziecko robią nowy musical

Twórcy La La Land i Harry Potter i Przeklęte Dziecko robią nowy musical

28/04/2017 12:56

0
Nowości muzyczne 2017: Katy Perry, One Republic, Fall Out Boy

Nowości muzyczne 2017: Katy Perry, One Republic, Fall Out Boy

28/04/2017 11:35

0
3-Majówka 2017 we Wrocławiu: kto i kiedy wystąpi?

3-Majówka 2017 we Wrocławiu: kto i kiedy wystąpi?

26/04/2017 14:26

0
ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

20/04/2017 14:17

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent Gwiazdy 2
Kto wygra program agent Gwiazdy?
  • Odeta Moro
  • Daria Ładocha
  • Jarosłw Kret
polub
ESKA