WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kasia Popowska - nowa płyta. Kiedy premiera albumu Dryfy? - Kasia Popowska: Dryfy - kiedy premiera?

Tagi związane z Kasia Popowska - nowa płyta. Kiedy premiera albumu Dryfy?: Kasia Popowska, nowości 2017

Kasia Popowska - nowa płyta. Kiedy premiera albumu Dryfy?

RSS 12/01/2017 10:26 Komentarze

Kasia Popowska wydaje nową płytę. Premiera albumu Dryfy już na początku 2017 roku!

Kasia Popowska - nowa płyta. Kiedy premiera albumu Dryfy? Okładka płyty Dryfy / Fot. Universal Music Poland
Ilustracja do artykułu: Kasia Popowska - nowa płyta. Kiedy premiera albumu Dryfy?

Kasia Popowska - nowa płyta wokalistki zatytułowana Dryfy coraz bliżej. Już 20 stycznia 2017 roku ukaże się nowy album Kasi Popowskiej. Album Dryfy promuje singiel o tym samym tytule, który w bardzo szybkim tempie podbił playlisty największych rozgłośni radiowych i znalazł się na 10 miejscu na liście najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.

 

Dryfy to drugi album Kasi Popowskiej. Na płycie usłyszymy niezwykle energiczne piosenki w retro brzmieniach. Asystują im zapadające w głowę- emocjonalne teksty autorstwa Kasi, Karoliny Kozak i Kamila Durskiego. Producentem albumu Kasi Popowskiej jest Kuba Galiński, znany i ceniony muzyk, który na swoim koncie ma współpracę m.in. z takimi artystami jak Ania Dąbrowska czy Kasia Nosowska i zespół HEY. Tracklista płyty Dryfy wygląda następująco:

  1. Dryfy
  2. Tyle tu mam
  3. Wiatraki
  4. Plaster
  5. Nie boję się
  6. Na zmianę
  7. Szablonowy stan
  8. Za późno
  9. Skacz
  10. Lont
  11. Lustro
  12. Nim ktoś tu zapuka (instrumental)

Źródło: Universal Music Polska

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Piłkarz zaliczył wielką wpadkę! 'Pozdrawiam swoją żonę i dziewczynę' [VIDEO]
0

Piłkarz zaliczył wielką wpadkę! 'Pozdrawiam swoją żonę i dziewczynę' [VIDEO]

Mohammed Anas stał się wielką gwiazdą nie tylko w swojej drużynie, ale przede wszystkim w internecie. Ghański piłkarz podczas wywiadu podziękował za wsparcie żonie i... swojej dziewczynie! Jak się tłumaczył Zobaczcie całość na ESKA.pl!
23/03/2017 15:13
Papież Franciszek rozbawiony do łez. 3-latka skradła mu piuskę!
0

Papież Franciszek rozbawiony do łez. 3-latka skradła mu piuskę!

Papież Franciszek tego się nie spodziewał. 3-latka skradła mu nie tylko serce, ale też papieskie nakrycie głowy!
23/03/2017 14:50
Maciej Rembikowski - kim jest uczestnik Idola?
0

Maciej Rembikowski - kim jest uczestnik Idola?

Maciej Rembikowski to jeden z najbardziej intrygujących uczestników nowej edycji polskiego Idola. Co wiemy o tym młodym artyście? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl.
23/03/2017 14:14
Pitbull i Jennifer Lopez przerobili wielki HIT! Podoba wam się?
0

Pitbull i Jennifer Lopez przerobili wielki HIT! Podoba wam się?

Pitbull i Jennifer Lopez mają hit na wiosnę! Sexy Body to kawałek, w którym wykorzystano sample kultowego przeboju. Podoba się Wam jego nowa wersja? Posłuchajcie i dajcie znać na ESKA.pl  
23/03/2017 14:01
Mecz Czarnogóra - Polska | eliminacje MŚ 2018
0

Mecz Czarnogóra - Polska | eliminacje MŚ 2018

Mecz Polski 26 marca 2017 w eliminacjach Mistrzostw Świata 2018 - z kim gramy, gdzie i o której odbędzie się mecz, gdzie oglądać na żywo w tv i online. Wszystko o meczu Czarnogóra - Polska w jednym miejscu - na ESKA.pl.
23/03/2017 13:58
Strajk nauczycieli 2017 - czy 31.03.17 jest wolny od szkoły?
0

Strajk nauczycieli 2017 - czy 31.03.17 jest wolny od szkoły?

31 marca 2017 nauczyciele strajkują przeciwko reformie edukacji. Jakie mają plany? Czy ten dzień jest wolny od zajęć? Szczegóły podrzucamy Wam na ESKA.pl
23/03/2017 13:17
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Olga Frycz
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
polub
ESKA