WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kasia Markiewicz - Dreamer. Dziewczyna chora na raka zachwyciła Justynę Steczkowską! [VIDEO] - Kasia Markiewicz - Dreamer

Tagi związane z Kasia Markiewicz - Dreamer. Dziewczyna chora na raka zachwyciła Justynę Steczkowską! [VIDEO]: voice of poland 4 uczestnicy, Kasia Markiewicz Dreamer, kasia markiewicz kto to, kasia markiewicz kim jest, kasia markiewicz chora na raka, chora na raka w the voice of poland

Kasia Markiewicz - Dreamer. Dziewczyna chora na raka zachwyciła Justynę Steczkowską! [VIDEO]

RSS 10/03/2014 10:41 Komentarze
Kasia Markiewicz podczas Przesłuchań w Ciemno zachwyciła Justynę Steczkowską. Nieuleczalnie chora na raka Kasia zaśpiewała Dreamer.
Kasia Markiewicz Kasia Markiewicz / Voice Of Poland/YouTube
Ilustracja do artykułu: Kasia Markiewicz - Dreamer. Dziewczyna chora na raka zachwyciła Justynę Steczkowską! [VIDEO]
Chora na raka Kasia Markiewicz jest w Voice Of Poland 4. Kasia podczas swojego występu zaśpiewała Dreamer Ozzy'ego Osbourne'a. Swoim wykonem wzruszyła i zachwyciła Justynę Steczkowską. A co możemy powiedzieć o Kasi?

Śpiewaniem interesuje się już od dziecka, w szkole podstawowej brała udział w różnych konkursach piosenki radzieckiej  W drugiej połowie szkoły podstawowej znalazła się w USA. Tam poświęciła się sportowi, w tym między innymi cheerleadingiem. Takie doświadczenie pozwoliło jej wytrenować przeponę.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


Do śpiewania wróciła gdy miała 25 lat, najpierw wykonywała covery, potem próbowała stworzyć autorski materiał. W końcu trafiła do zespołu One Million Bulgarians. Teraz ma 38 lat i postanowiła spełnić swoje największe marzenia i pokazać się większej publiczności. Do spełniania muzycznych marzeń skłoniła ją wiadomość od lekarzy w 2014 roku, gdzie stwierdzono u niej raka szyjki macicy.

Kasia Markiewicz dołączyła do drużyny Justyny Steczkowskiej.

Voice Of Poland 4 - Kasia Markiewcz


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Lanberry - piosenka Zagadka hitem o miłości! TEKST + TELEDYSK
0

Lanberry - piosenka Zagadka hitem o miłości! TEKST + TELEDYSK

Nowa piosenka Lanberry wraz z teledyskiem pojawiła się w sieci 23 marca! Tekst utworu Zagadka podrzucamy Wam na ESKA.pl! 
23/03/2017 18:07
Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów
0

Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

Ktoś sprzedaje torbę z powietrzem z koncertu Adele. Szaleństwo? Być może, ale aukcji z takimi absurdalnymi rzeczami od gwiazd było już wiele! TOP 5 odjechanych fanowskich gadżetów sprawdzicie już teraz - na ESKA.pl!
23/03/2017 16:43
Mecz Czarnogóra - Polska 2017 - gdzie, kiedy i o której oglądać?
0

Mecz Czarnogóra - Polska 2017 - gdzie, kiedy i o której oglądać?

Czarnogóra - Polska to ważny pojedynek dla reprezentacji Adama Nawałki. Musimy wywalczyć trzy punkty, by utrzymać się na 1. miejscu tabeli eliminacji MŚ 2018. Gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać mecz Polski? Rozpiska ze szczegółami transmisji do sprawdzenia na ESKA.pl
23/03/2017 16:24
Olga Przybysz - Niebo bliżej nas. Starsza siostra Sylwii Przybysz debiutuje!
0

Olga Przybysz - Niebo bliżej nas. Starsza siostra Sylwii Przybysz debiutuje!

Olga Przybysz wydała swoją pierwszą piosenkę! Jak brzmi utwór pt. Niebo bliżej nas? Czy będzie hitem? Posłuchajcie i oceńcie to na ESKA.pl!
23/03/2017 16:15
Skoki narciarskie 24.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Skoki narciarskie 24.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 24 marca to przedostatni w tym sezonie konkurs indywidualny! Czy Kamil Stoch odrobi 31 punktów straty do Stefana Krafta? Dowiemy się oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Szczegóły na ESKA.pl
23/03/2017 16:12
Popek x Sobota x Matheo - piosenka Bajka z wciągającym teledyskiem! VIDEO
0

Popek x Sobota x Matheo - piosenka Bajka z wciągającym teledyskiem! VIDEO

Popek, Sobota i Matheo w nowym teledysku pokazują 'bajkę' ciekawych ludzi! Klip zobaczycie na ESKA.pl
23/03/2017 15:28
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Olga Frycz
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
polub
ESKA