WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kasia Markiewicz - Dreamer. Dziewczyna chora na raka zachwyciła Justynę Steczkowską! [VIDEO] - Kasia Markiewicz - Dreamer

Tagi związane z Kasia Markiewicz - Dreamer. Dziewczyna chora na raka zachwyciła Justynę Steczkowską! [VIDEO]: voice of poland 4 uczestnicy, Kasia Markiewicz Dreamer, kasia markiewicz kto to, kasia markiewicz kim jest, kasia markiewicz chora na raka, chora na raka w the voice of poland

Kasia Markiewicz - Dreamer. Dziewczyna chora na raka zachwyciła Justynę Steczkowską! [VIDEO]

RSS 10/03/2014 10:41 Komentarze
Kasia Markiewicz podczas Przesłuchań w Ciemno zachwyciła Justynę Steczkowską. Nieuleczalnie chora na raka Kasia zaśpiewała Dreamer.
Kasia Markiewicz Kasia Markiewicz / Voice Of Poland/YouTube
Ilustracja do artykułu: Kasia Markiewicz - Dreamer. Dziewczyna chora na raka zachwyciła Justynę Steczkowską! [VIDEO]
Chora na raka Kasia Markiewicz jest w Voice Of Poland 4. Kasia podczas swojego występu zaśpiewała Dreamer Ozzy'ego Osbourne'a. Swoim wykonem wzruszyła i zachwyciła Justynę Steczkowską. A co możemy powiedzieć o Kasi?

Śpiewaniem interesuje się już od dziecka, w szkole podstawowej brała udział w różnych konkursach piosenki radzieckiej  W drugiej połowie szkoły podstawowej znalazła się w USA. Tam poświęciła się sportowi, w tym między innymi cheerleadingiem. Takie doświadczenie pozwoliło jej wytrenować przeponę.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


Do śpiewania wróciła gdy miała 25 lat, najpierw wykonywała covery, potem próbowała stworzyć autorski materiał. W końcu trafiła do zespołu One Million Bulgarians. Teraz ma 38 lat i postanowiła spełnić swoje największe marzenia i pokazać się większej publiczności. Do spełniania muzycznych marzeń skłoniła ją wiadomość od lekarzy w 2014 roku, gdzie stwierdzono u niej raka szyjki macicy.

Kasia Markiewicz dołączyła do drużyny Justyny Steczkowskiej.

Voice Of Poland 4 - Kasia Markiewcz


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwowaliśmy galę ESKA Music Awards. Przez cały dzień - 26 sierpnia, relacjonowaliśmy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W naszej relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! 
28/08/2016 09:13
Kings of Leon w Polsce 2016 - BILETY. Gdzie wygrać, gdzie kupić?
0

Kings of Leon w Polsce 2016 - BILETY. Gdzie wygrać, gdzie kupić?

Kings Of Leon w Polsce 2016 coraz bliżej! Koncert amerykańskiego zespołu odbędzie się 8.09.2016 w Krakowie w Tauron Arenie. Czy można jeszcze nabyć bilety? Gdzie je kupić? Wejściówki są do wygrania! Gdzie i kiedy? Sprawdźcie na ESKA.pl!
30/08/2016 12:45
Rihanna i Drake - o co tak naprawdę chodzi? Wyjaśniamy w 5 punktach!
0

Rihanna i Drake - o co tak naprawdę chodzi? Wyjaśniamy w 5 punktach!

Rihanna i Drake znów wywołali spore zamieszanie i falę spekulacji o ich rzekomym związku. Postanowiliśmy sprawdzić, o co tak naprawdę chodzi. Wyjaśnienie w 5 punktach znajdziecie już teraz na ESKA.pl
30/08/2016 12:44
Pezet - koncerty 2016. Szczegóły trasy koncertowej PEZET KOKA TOUR!
0

Pezet - koncerty 2016. Szczegóły trasy koncertowej PEZET KOKA TOUR!

Pezet ogłasza trasę koncertową. PEZET KOKA TOUR to najlepszy prezent dla fanów rapera, którzy na jego powrót czekali prawie trzy lata!
30/08/2016 12:29
Gorąca 20 Premiera: Lil Wayne feat. Wiz Khalifa & Imagine Dragons - Sucker For Pain
0

Gorąca 20 Premiera: Lil Wayne feat. Wiz Khalifa & Imagine Dragons - Sucker For Pain

Lil Wayne feat. Wiz Khalifa & Imagine Dragons, Logic & Ty Dolla $ign feat. X Ambassadors - Sucker for Pain: premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Tylu świetnych artystów pojawiło się w jednym utworze, że on musiał się udać! Czy wkrótce dotrze na szczyt listy hitów Eski? Oceńcie już teraz na ESKA.pl!
30/08/2016 12:00
Jula - teledysk do Milion Słów. Zdjęcia z planu nowego klipu Juli!
0

Jula - teledysk do Milion Słów. Zdjęcia z planu nowego klipu Juli!

Jula wraca z przełomowym singlem. Już 1 września będziemy świadkami premiery piosenki Milion Słów. Razem z utworem ukaże się teledysk, a jeszcze przez jego premierą mamy dla was zdjęcia z planu!
30/08/2016 11:47
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]