WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kasia Markiewicz - Dreamer. Dziewczyna chora na raka zachwyciła Justynę Steczkowską! [VIDEO] - Kasia Markiewicz - Dreamer

Tagi związane z Kasia Markiewicz - Dreamer. Dziewczyna chora na raka zachwyciła Justynę Steczkowską! [VIDEO]: voice of poland 4 uczestnicy, Kasia Markiewicz Dreamer, kasia markiewicz kto to, kasia markiewicz kim jest, kasia markiewicz chora na raka, chora na raka w the voice of poland

Kasia Markiewicz - Dreamer. Dziewczyna chora na raka zachwyciła Justynę Steczkowską! [VIDEO]

RSS 10/03/2014 10:41 Komentarze
Kasia Markiewicz podczas Przesłuchań w Ciemno zachwyciła Justynę Steczkowską. Nieuleczalnie chora na raka Kasia zaśpiewała Dreamer.
Kasia Markiewicz Kasia Markiewicz / Voice Of Poland/YouTube
Ilustracja do artykułu: Kasia Markiewicz - Dreamer. Dziewczyna chora na raka zachwyciła Justynę Steczkowską! [VIDEO]
Chora na raka Kasia Markiewicz jest w Voice Of Poland 4. Kasia podczas swojego występu zaśpiewała Dreamer Ozzy'ego Osbourne'a. Swoim wykonem wzruszyła i zachwyciła Justynę Steczkowską. A co możemy powiedzieć o Kasi?

Śpiewaniem interesuje się już od dziecka, w szkole podstawowej brała udział w różnych konkursach piosenki radzieckiej  W drugiej połowie szkoły podstawowej znalazła się w USA. Tam poświęciła się sportowi, w tym między innymi cheerleadingiem. Takie doświadczenie pozwoliło jej wytrenować przeponę.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


Do śpiewania wróciła gdy miała 25 lat, najpierw wykonywała covery, potem próbowała stworzyć autorski materiał. W końcu trafiła do zespołu One Million Bulgarians. Teraz ma 38 lat i postanowiła spełnić swoje największe marzenia i pokazać się większej publiczności. Do spełniania muzycznych marzeń skłoniła ją wiadomość od lekarzy w 2014 roku, gdzie stwierdzono u niej raka szyjki macicy.

Kasia Markiewicz dołączyła do drużyny Justyny Steczkowskiej.

Voice Of Poland 4 - Kasia Markiewcz


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?
0

Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?

Kto zagra na EURO 2016? Skład reprezentacji Polski poznacie na ESKA.pl! Ci piłkarze dadzą nam zwycięstwo na Mistrzostwach Europy we Francji? Kadra do sprawdzenia na ESKA.pl!
29/05/2016 22:49
MĘSKIE GRANIE 2016 - bilety, trasa, artyści, daty
0

MĘSKIE GRANIE 2016 - bilety, trasa, artyści, daty

Męskie Granie 2016 w Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie i Żywcu! Szefem muzycznym Orkiestry Męskiego Grania został Organek, a tegorocznej trasie towarzyszy piosenka Wataha. Ile kosztują bilety na Męskie Granie i kto wystąpi?
29/05/2016 22:39
Rod Stewart w Łodzi zaśpiewał Sailing. Zdjęcia i filmy z koncertu Roda Stewarta w Atlas Arenie
0

Rod Stewart w Łodzi zaśpiewał Sailing. Zdjęcia i filmy z koncertu Roda Stewarta w Atlas Arenie

Rod Stewart dał koncert w Łodzi. Kilkanaście tysięcy osób w Atlas Arenie śpiewało kultowy Sailing i inne przeboje Roda Stewarta.
29/05/2016 12:23
Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?

Jakie kabarety na Polsat SuperHit Festiwal 2016 w Sopocie? W czasie kabaretonu wystąpi Neo-Nówka, Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów i wiele innych! Pełna lista i szczegóły transmisji sprawdzicie na ESKA.pl!
29/05/2016 11:44
Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?
0

Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?

Bilety na mecz Polska - Holandia: to gorący towar wśród wszystkich zagorzałych kibiców! Warto już teraz sprawdzić, gdzie kupić i jakie są ceny biletów na mecz towarzyski, który odbędzie się kilka dni przed Euro 2016. Tego dowiecie się na ESKA.pl!
29/05/2016 11:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016