WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kamper - muzyka z filmu. Pezet i Czarny HIFI promują polską produkcję - Film Kamper - piosenki

Tagi związane z Kamper - muzyka z filmu. Pezet i Czarny HIFI promują polską produkcję: muzyka z filmu, Pezet, Kamper, Czarny HIFI

Kamper - muzyka z filmu. Pezet i Czarny HIFI promują polską produkcję

RSS 08/07/2016 16:08 Komentarze

Kamper to polski film, który już w połowie lipca zagości na kinowych ekranach. Muzykę do produkcji stworzył Czarny HIFI, kawałek promujący film wykonał Pezet.

Kamper - muzyka z filmu. Pezet i Czarny HIFI promują polską produkcję Pezet nagrał piosenkę do filmu Kamper / Fot. oficjalny plakat
Ilustracja do artykułu: Kamper - muzyka z filmu. Pezet i Czarny HIFI promują polską produkcję

Kamper to film w reżyserii Łukasza Grzegorzka. Obraz swoją premierę miał podczas 51 Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach. W kinach ukaże się jednak dopiero 15 lipca 2016 roku. Fabuła filmu opowiada o dwójce zwykłych ludzi, takich których codziennie mijamy na ulicy. Para trzydziestolatków, kiedyś zakochana w sobie do szaleństwa, dziś zastanawiająca się czy zrobić kolejny krok razem, czy rozstać się i iść w swoją stronę. W obsadzie filmu zobaczymy m.in. Piotra Żurawskiego, Martę Nieradzkiewicz czy Jacka Braciaka.

Kamper - muzyka z filmu

Skomponowaniem muzyki do filmu Kamper zajął się Czarny HIFI, producent muzyczny, który pracował z takimi artystami jak: Ania Dąbrowska, Pezet, Eldo czy VNM. Efektem jego pracy przy filmie Kamper jest m.in. pierwszy po długiej przerwie numer Pezeta. Co jest ze mną nie tak to właśnie kawałek promujący film Łukasza Grzegorzka.

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Klan - kolejna postać zostanie uśmiercona! Na kogo padło tym razem?
0

Klan - kolejna postać zostanie uśmiercona! Na kogo padło tym razem?

Kolejna popularna postać z Klanu zostanie uśmiercona! Kto tym razem zdecydował się rezygnować z serialu? 
25/07/2017 16:27
Kim jest Adrian? Dlaczego nazywamy tak Andrzeja Dudę?
0

Kim jest Adrian? Dlaczego nazywamy tak Andrzeja Dudę?

Dlaczego Andrzej Duda nazywany jest Adrianem? Sprawdzamy, o co chodzi z żartami na temat Adriana i Prezydenta Polski.
25/07/2017 16:10
VMA 2017 - nominacje, kiedy i kto wystąpi?
0

VMA 2017 - nominacje, kiedy i kto wystąpi?

VMA nagradza autorów najlepszych teledysków. Kto jest nominowany i ma szansę na nagrodę? Kiedy odbędzie się gala? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 15:58
Marsz Powstania Warszawskiego 2017 - gdzie i kiedy
0

Marsz Powstania Warszawskiego 2017 - gdzie i kiedy

Marsz Powstania Warszawskiego co roku jest nieodłącznym elementem obchodów związanych z Narodowym Dniem Pamięci Powstania Warszawskiego. Sprawdź, kiedy i skąd ruszy tegoroczny marsz.
25/07/2017 15:31
Gretchen - kim jest tancerka z teledysku Katy Perry?
0

Gretchen - kim jest tancerka z teledysku Katy Perry?

Gretchen pojawiła się w najnowszym teledysku Katy Perry do piosenki Swish Swish. Kim jest Gretchen? Poznaj królową memów!
25/07/2017 15:28
Glastonbury 2018 nie będzie! Zamiast tego The Biggest Wekend
0

Glastonbury 2018 nie będzie! Zamiast tego The Biggest Wekend

2018 rok bez Glastonbury! Znamy już szczegóły dotyczące wielkiego muzycznego wydarzenia, który w przyszłym roku zastąpi legendarny festiwal. Kiedy i gdzie odbędzie się The Biggest Weekend?
25/07/2017 15:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program